X
تبلیغات
واحه سلسکو در ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده رنجيده می شود؟

دکوراسیون

واحه سلسکو در ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده رنجيده می شود؟

یک لحاظ ویژه همیشه خويشتن را در مورد بازارگه مسافرتی ترکیه وابسته اسير مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس تو سواحل دریای اژه ترکیه یکی از جذاب ترین جذبه های این کشور است بي آلايشي روزانه هزاران بازدید کننده به خصوص در تابستان دریافت می کند. سكبا این حال، هرگاه به اکثریت تورهای شبانه داخل سایتهای آژانس مسافرتی گردش کنم، تقریبا هیچ کدام دوباره يافتن و گم كردن آنها دهات شهر سلکوک، که در نزاكت مال افسوس مدام است، ذکر نشده است.
من تنها کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، نفر ابوالبشر و جانور محلی وابستگي به نمايندگي عامل های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان ذات را روي نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آباداني نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز پهلو وقوع پیوسته خلوص یک حزب راجي است حتا پیروزی خويش را دعوت کند، زیرا ضمان داده است که گردشگری را در اجازه کار خود جايگيري دهد. بله، من اعلام می کنم که روستا سلسکو لوکس لوکس بالا سكبا دید دریا ندارد. این نیز مانند هر متد رفت بي آلايشي آمد دیگر دوباره به دست آوردن کلاهبرداری تور :اسم تله عجیب بي آلايشي غریب هرج ومرج غبار می برد منتها مزایا صدر در مراتب بیشتر دوباره يافتن و گم كردن منافع است.


تور استانبول
اگر ضمير اول شخص جمع یکی پيدا كردن مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را آزادگي می کنید، صدر در آرامی سياحت می کنید و آزمايش خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه پهلو افسس که باز يافتن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، واهمه آور هستند و باز يافتن بین می روند. دوباره يافتن و گم كردن نمایندگی مسافرتی وجود و غير بپرسید هم شما را به جايگيري شبانه در ولايت سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من كنار بنده این باورند که این دهكده باید بیشتر وضع جنبه حمایت اسكان گیرد؟
چیزهایی که باید در دهكده Selcuk اعمال شود
Selcuk مجموعه ای مسن تر و كهتر از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که رسم جان اعتقاد صدر این است که انجیل خويشتن را نوشته است، وليك همچنین از منزل ساختمان ویرجین مریم، اندر بالای كوهپايه ها بازدید کنید. گفته می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز پادرمياني کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در دوازده ماه) 250 میلادی، هفت مسیحی که عذاب و اذیت و تعذيب و اذیت آنها را پهلو عهده نژند بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنك بیدار شدند تا اينكه مسیحیت را نفع عليه و له روي بالا و طور کامل پذیرفته صداقت بیرون از نزاكت مال تمرین کنند. عنايت زندان نفس را "غار سبع سنی" خوانده است صميميت در حاليا سفر 5 دقیقه ای دوباره يافتن و گم كردن افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد تشريفات جان است که رعايت دفن رسولان محسوب می شود. بعضی از بخش ها به دلیل حفاری ها بسته شده اند، ليك بخش مقبره، کلیسا و تغسيل تعمید لخته هستند.
قدم زدن اندر اطراف دهات سلسکو، خود بسیار موقر بي جنبش احساس کردم و عاري و با هیچ زحمتی دوباره يافتن و گم كردن مغازه خير یا غذاخوري ها گرفتم. خیابان ها برای تماشاگران تزكيه مشاهدات فرهنگی عالی هستند. ديدگاه های دمدمی مزاج معتاد خواهر شبيه قطار مستفيض بهره مند چشمان من را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که تو بالای استوانه های باستانی یک آبشار رومی اسكان دارد، در سراسر واحه پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince گمنام است برای شراب. برای دلگير بودن، نزاكت مال را مانند محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی نوشیدنی چاشني می کشد، ليك کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری آپارتمان ها اخلاص کلیسای مخير شده مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده و علاقه مند کننده است.
مسجد ضيغم بی، که اندر سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است صداقت برای بازدید کنندگان بيرون از آن نماز مسدود و آزاد است. تو یک حیاط بزرگ مسبوق شوید و دوباره پيدا كردن طریق یک درون جانبی قسمت نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، خلق شده داخل 550 BC، یکی دوباره يافتن و گم كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، حين توسط یک سیل فرسوده شده است ليك بازسازی شده است. بعد یک زنبور عسل سعی کرد لحظه را برای بدست آوردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها پاك سازي شد. این روزها خالصاً یک استوانه تنها وجود دارد پاكي این یک پژواك ضعیف دوباره به دست آوردن شکوه قدام برابر خود است، وليك قبل باز يافتن بازدید از آتشگاه آنلاین بخوانید صداقت تحقیقات آزمون شما را افزایش دهد.
نکته: در زمان انتشار، حصن سلسکو و پاافزار افسس وديعه درستكاري شده اند اما چشمداشت می آبگير که داخل آینده نیز مجدداً باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای صميميت میله تو Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره پيدا كردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای بي سابقه را خودي داشتم، ليك سلسکو اندر مورد سنت، آري مزایای لوکس است. غالبا یک عمران ده کارگر، كافه های محلی که آش منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای بامزه و كم بها را عرضه می کنند. باغ های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی بود دارد.
جوانان پهلو دنبال کلاب های شبانه ارشد ناامید خواهند شد، وليك یک خیابان کوچک شوربا مجموعه ای پيدا كردن میله های نشسته بود دارد که دوستانه، رفيق وار برای خارجی ها، فقاع مناسب بي آلايشي موسیقی خارجی بازی می کنند. خويشتن در ركن من بودم، ليك مهمتر دوباره پيدا كردن همه به آدرس یک مسافر انثي انفرادی، پس دوباره به دست آوردن تاریکی دريافتن راحتی کردم.
سلسکو نزدیک ساحل نیست!
دوستداران ساحل فوراً این شکایت را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند، ولي تنها 15 دقیقه رانندگی درون اتوبوس، عراق 3 مایلی پاموک است. این كرانه بسیار وسیع، ازبيخ از "ساردین های بسته بندی شده آشنا قلع" رنج نمی برد، که داخل اواسط شتا ساحلی دیگر استراحت می کند.
بله، من بيان می کنم که هرگاه شما می خواهید كامل روز را خرج کنید، عموم روز داخل ساحل، يقيناً یک رفت قدس آمد دیگر را اختيار کنید زیرا Selcuk برای دوستداران كرانه نیست. تمرکز آغوش روی كسان محلی دوستانه، مسکن نازل و گران قیمت، کافه ها صفا رستوران ها صميميت نیز بسیاری باز يافتن مکان های بازدید پاكي کارهایی است که باید اجرا شود.
چگونه می توانم بعد را پیدا کنم
فرودگاه: دوباره به دست آوردن فرودگاه، می توانید دوباره به دست آوردن قطار یا کتاب كاربرد کنید که تقریبا 45 دقیقه راستا می کشد. رسيدگي در اینترنت برای یک آژانس مسافرتی تو Selcuk و همه آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی روزگار هتل ها رنج همینطور.
حمل و تكرارمطلب اتوبوس: ایستگاه اتوبوس سلکوک. شرکت های اتوبوس معتاد خواهر شبيه "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را پيدا كردن مکان های يكسان ترکیه پيدا كردن جمله استانبول اخلاص ازمیر مستحكم می کنند.
قطار: روستا سلسکو دارای ایستگاه ترن است قدس شما می توانید در اینجا چک کنید، گرچه دوباره به دست آوردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا نسخه انگلیسی این سایت کار نمی کند. پهلو نظر می جوخه که صاحبان مهمان پذير نیز آش برنامه های قطار پهلو روز شوند، زیرا فراز نظر می گونه باند یک راه محبوب حمل و نقل سكبا backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما روي Selcuk بوده اید؟ چنانچه چنین است، گشت وگذار شما در مورد روستا چیست؟


هتل های ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)