X
تبلیغات
مهمانخانه های آلتینکوم. بهترین آروين ناهارخوری.

دکوراسیون

مهمانخانه های آلتینکوم. بهترین آروين ناهارخوری.

 با بخشايش زمان در محل اقامت آلتینکوم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم زمان ثانيه رسیده است، فهرستی دوباره پيدا كردن آنچه که من فکر می کنم بهترین رستوران ها است. من نفع عليه و له روي بالا و نتیجه گیری من بغل اساس محیط، کارکنان ليك بیشتر دوباره يافتن و گم كردن کیفیت مخارج غذایی آمده است.
من می دانم زمانی که من واو یک كافه را امتحان کنید فگار کننده می شود اخلاص غذا را می بسيج به راحتی توصیف کرد، ولي چیزی بیش از لمحه نیست. این مطعم ها خود فکر می کنم، غذا نمودن می دهد که من وايشان را شوربا یک آزمايش رضایت بخشی پيدا كردن غذاهای عالی بین المللی را تجربه می کند.
این لیست فراز هیچ وجه ويژه تعلق نیست سادگي توصیه می کنم ازبيخ حداقل یکبار آنها را آزمايش کنید. من روي طور عمدی هر غذاخوري غذایی ترکیه را در آنجا قرار نداده ام، زیرا بعدا درون پست دیگری استواري می گیرند.
این رستوران كنار بنده اساس مسیر اصلی آلتینکوم به پشتوانه بلوار آتاتورک است. این یک رستوران مسن تر و كهتر نیست پاكي برای کسانی که روي دنبال یک آزمايش ناهارخوری خلوت و دلپذیر هستند كم ارزش است.


تور آلانیا
میزبان کارن صداقت همسرش Erhan خوراك پز است. بسیاری دوباره پيدا كردن منو آنها ایتالیایی است ولي شما می توانید fajitas گوشت لذيذ و بي مزه دلچسب و یا گوشت سهر stroganoff نیز حضانت کرده است.
پودینگ ني و بله باید بمیرند، و چنانچه شما خودتان را پیدا کنید، بي ترس باشید باز يافتن Karen برای نمونه و مزه خانه خود آفريننده شده Tiramisu بپرسید. ار شما یک راغب شراب هستید، این رستوران برای شما كم ارزش است زیرا زهر رز، سفید و آتشين دارد. طايفه Circus کافه داخل فیس بوک.
این پايدار است، غذای كم ارزش هند. هنگامی که كافه هایی را که غذای هند را می خورند، می بینم که واقعا غذای خويشتن را می بیند و نفع عليه و له روي بالا و نظر می جماعت که شما از غذای اصلی خود از غذای اصلی خود مصرف کنید.
هند رستوران دروازه می آید به اصول اولیه در متحلي سازی برای غذاهای خود. ايشان می توانید ادویه های عجیب و غریب خود را تو کارهای خويش را سس ماده منفجره نمودار جوانه های چشایی خود را برآورده.
سرآشپز شفاعت همان آشپزی که برای اجرای مطعم هند تاج پروا در مارماریس مورد استعمال قرار گرفت، فراگيري دیده بود. صدر در شدت توصیه می شود Rogan Josh Curry صفا گوشت گوسفند. خواه در مسكن خودتان در آلتینکوم بيتوته دارید، آنها بیرون می سياق و خدمت ها تحویل می دهند. دروازه هند تو فیس بوک.


تور آنتالیا
واقع داخل ساحل اصلی كنار دریای آلتینکوم، یک رستوران مبصر بزرگ تر در حدود 50 میز است. ار به خلف یک صفحه ارشد برای تماشای هندبال هستید، به Big Bens بروید زیرا سه ساز نمایش مسن تر و كهتر تلویزیونی تلویزیون شكسته نفسي می بخشد.
آنها در راستا روز نگهداري صبحانه و چاشت را برای جمعاً دوستداران كناردريا بسیار شلوغ می کنند. تو شب، وقت حسن را بالا یک رستوران شلوغ شوربا غذاهای روي نظر می رجه برای عموم کس.
میوه های ببر سیاه سادگي سفید برای مقدمه و استیک برای زير دامن سينه كش شمول اصلی بسیار توصیه می شود. كلاً کارکنان كم قيمت و ) هستند قدس بسیار بافرهنگ هستند. آنها از جايدهي شما یا هتلهای آلتینکوم ضمير اول شخص جمع را اختيار می کنند و هرگاه هرکسی اندر مهمانی شما سماط مهماني بخورد، مجددا شما را ترک می کند.
سلام. خود ناتالی سین، یک وبلاگ نویس ول و و نویسنده اخلاص متخصص در کشور ترکیه هستم. من عاشق تابستان گرم، اماکن تاريخي و قهوه هستم این وبلاگ الگو کارها صميميت مجله تحرير كردن درباره زندگی تو ترکیه است. داستان من اینجا را بخوان


رزرو آنلاین هتل های استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۵۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)