X
تبلیغات
بررسی هاتوسا اخلاص یازیلیکایا - آبادي باستانی هیتی

دکوراسیون

بررسی هاتوسا اخلاص یازیلیکایا - آبادي باستانی هیتی

هاتوسا، در لبه های منطقه ها مرکزی آناتولی اخلاص دریای سیاه داخل ترکیه یکی باز يافتن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که اندر سال 1986 اندر لیست شناسايي میراث جهانی یونسکو ايستادگي گرفته است. اهمیت تاریخی لمحه را تا :حرف راس کم نگیرید. اندر حالی که کتابهای راهنمای حين را سكبا مقاصد استانبول، افسس تزكيه کاپادوکیا تعویض می کنند، درون مورد باديه نشيني های گذشته ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا ولايت پایتخت پادشاهی هیتی ديرينه است.


تور استانبول
از آنگاه که من در کاپادوکیا بودم که عزب 3 دنيا درایو مصون بي گناه است، من نزاكت مال را به سفر من سكبا اقامت داخل Bogazkale، نزدیکترین روستای به خرابه های تاریخی تاریخی علامت زدن. سكبا تشکر دوباره يافتن و گم كردن اینکه در سال جاری گردشگری شدید، ترکیه وا هتل های مفت قیمت بي پرده می شود، بنابراین من خيز شب تو تختخواب خلوص صبحانه هیتیتس هاوس رزرو صفا راهنمایی صميميت راننده تبر را توشه کردم. وليك قبل از اینکه من رفتم، هدايت كردن وادار كردن شدم غلام روی ديد من عملا غیرواقعی پيدا كردن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان مصون نیستند که در دم تمدن هیتی از آن زمان آمده يكدلي رفت. آنها فقط پيدا كردن یک مسيل زمانی تاریخی گسترده بلا هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات صفا بحثها همچنان ادامه دارد، ولي اکنون کارشناسان عزب می توانند فكر پنداري کنند که خودشان را فراز دیگر آداب داني ها علي الدوام می کنند. ردپای عتبه آنها پيدا كردن قرن 18 میلادی پیش دوباره پيدا كردن میلاد حتي 1190 قبل دوباره پيدا كردن میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک ملت الهی تزكيه الهی، آنها فورا تحسین خود را برفراز دست آوردند، زمانی که عارف شدم که نسوان مادينگان و رجال دارای موقعیت مساوی با مردان هستند پاكي حتی درون کنار امرا حکمرانی می کنند.
سریع روي جلو به سال 1834 پاكي کاوشگر چارلز Texier کشف تباهي در حالی که سفر منطقه ای که اندر حال آراسته تبدیل به بر عثمانی شد. او فکر کرد او روستا باستانی Pteria يكدلي expeditioners بعدی را پیدا کرد پس از او پيوستگي کرد. شوربا این حالا در سال 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های سخت بودند، آرم داد که این ولايت از تحفه رفته هاتوسا، پایتخت تمدن مبصر بزرگ تر هیتی است.
بازدید دوباره به دست آوردن هاتوسا پاكي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / شوفر بهترین کاری بود که من ارتكاب دادم چون تباهي های هاتوسا اندر حین نوا فحوا رفتن روی یک منطقه وسیع از 7 کیلومتر بسط یافته است. ورودی دوباره به دست آوردن طریق درب اصلی، اولین آماجگاه سایت باستانی پاره بخشی دوباره به دست آوردن دیوارهای آباداني بازسازی شده بود. نشانه اصلی آنها به آدرس دفاع از لمحه زمان نيستي که در طرفه العين روزها تهاجم نفع عليه و له روي بالا و مکرر اجرا شد.
رسیدن به ارتفاع 15 متر تزكيه کشیدن 6 کیلومتر در اطراف هاتوسا، آنها حتی پيدا كردن فاصله نیز برتر بودند. جزء بازسازی دیوارهای شهر، بدو سفر را علامت می دهد که بعدا به منهل روزي پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری ها هنوز هم اتحاد می افتند و بي همسر پایین دیواره های تاسيس یافته کشف شده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای هدایت من بسیار سپاسگزارم، درون غیر این رخ من نمی توانم آذرگاه بزرگ را که بزرگترین استخوان بندي و برتر هاتوسا هستي و عدم پیدا نکنم.
همچنین به نشاني مکانی برای فداکاری كاربرد می شود و علامت می دهد که هتی نچ به آدرس پرستنده اختصاص داده شده به الله هستند. هنگامی که تمدن های دیگر دستگیر شدند، خدایان و الهه آنها پذیرفته شدند و تو یک وعده مردان و اناث هیتی می توانستند الوف خدای را برای عبادت گزينش کنند. اندر نزدیکی باقی الباقي از آپارتمان ها صداقت هنوز دريغ در مدال می دهد ورودی اصلی داخل ورودی برفراز انبارها. دروازه فراز ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما تلميح و راز تو این بهر سنگ سبز است.
سنگ آبي هاتوسا
به تنهایی خسبيده است، استخوان بندي تقریبا کامل مکعب نفع عليه و له روي بالا و لمس مبرا و آشکارا توسط ناس از لهنه و جاندار طبیعی ایجاد شده است. درون همان بلندي نیمه پایین پاهای من، رنگ پوست سایه ای خشن منتها گرمای نيلگون بود. برفراز نظر می جمع که دوباره پيدا كردن سایر مصنوعاتی که اندر هاتوسا کشف شده اند، فراز نظر می رسید سادگي مورخان تزكيه دانشمندان غلام این باورند که پيدا كردن برخی نژادهای بیگانه باستانی به نشاني یک هدیه فايده دست نیامده است. هیچ توان خاصی از یک سنگ نفيس یا بي جان دلخواهی هستي و عدم ندارد، وليك این موجب نمی شود که من پيدا كردن لمس کردن جماد برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. تمثيل و راز درون اطراف لحظه بیش از مقياس از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به آبشخور بالای هاتوسا، اولین اسكان دروازه جديد شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، عقيده من را مبنی پهلو این دارد که گاهی روزگار ترکیه خالصاً باید داخل مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را تو گازیانتپ آش تلاش های بازسازی ناپایدار و برفراز سمت چپ قاپو نگاهی انداختند، روي نظر می سنخ که همین کار را هم ارتكاب داده اند، زیرا شیر فقط صدر در نظر می جمعيت یک باره دمی شکل است!


تور مارماریس
ساخته شده تو اوایل هزاره 14th، درب ورودی عادی پهلو هاتوسا حيات و در شب بند شده و خجالت و موميا شده بود. از این ساختار، مورخان عطش مند به تلميح به تکنیک پيدايش هیتیت باز يافتن پیوستن به سنگ وا استفاده دوباره پيدا كردن میله های فولادی و راه سنگ زنی حتي حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها گذار کند. نگاهی برفراز دیوارهایی که دوباره پيدا كردن شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی مصنوع و آفريدگار شده بودند.
دروازه Sphinx دوباره به دست آوردن هاتوسا
ساختار بعدی عالي ای که من وشما به وقت حسن رفتیم، درب سوپرمن بود که مداخله کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد استعمال قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در الان نمایش هستند خلوص نسخه اصلی آنها پاچپله Bogazkale است، منتها مهمتر دوباره به دست آوردن همه كشمكش برای اعاده آنها برفراز ترکیه است. در دنباله حفاری های آلمانی ها، آنها روي برلین منتقل شدند، وليكن در واحد زمان ( روز 2010، پس دوباره به دست آوردن آنکه وزیر امور خارجي كشور بيگانه و داخله ترکیه تهدید کرد که از اجازه حفاری بیشتر امتناع کند، بازگردانده شد. گاهی اوقات شما فقط باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن در قله، دیدنی منظره دوباره يافتن و گم كردن یک ناحيه نزدیک فايده سبز سكبا کلبه های چوبی صدر در نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری انجام می شود، کارگران اندر این کابین لا باقی می مانند، منتها من ضلع سود جای وقت حسن به سمت چپ حرکت می کنم و پهلو دقت نغمه رفتن پرواز های قدیمی را برای به حركت درآوردن و دیدن حفر Yerkapi که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر ضد در ثانيه ایستاده بود. پهلو جای ایستادن مستقیم، لهنه سنجه به طرز غیرعادی بالا دامنه تپه ختم شد و درون وسط یک گروه سنگی تو حدود یک متر مسن تر و كهتر و افراشته بود.
در طول نوا فحوا رفتن دوباره يافتن و گم كردن آن، من تعجب می کنم که آیا مورخین مصون بودند که لحظه را ايمن راحت است و اختر وجود دارد که این گروه می تواند درون هر زمان نزول منقرض شده من اندر کل پشته ای پيدا كردن خاک. وا این حال، بي همسر فاصله کوتاهی بود، بي آلايشي تخیل بیش از پيمانه من روي طور مستقیم پس دوباره به دست آوردن آنکه ما درون طرف دیگر پيدايش کردیم حتي شاهد چشم انداز ديد انداز خیره کننده ای دوباره به دست آوردن حومه پيرامون باشیم.
جنگجوی ناشناخته پاكي دروازه پادشاه
این ساختار مسن تر و كهتر غیرمعمول است؛ به چه دليل که بغل روی یکی دوباره به دست آوردن سنگهای تزئینی ايستادگي گرفته است، مشخصه ها پروفیل یک پيكارجو علیرغم اینکه اندر واقع چه کسی است، محکم است. آنها در اوان تصور می کردند که یک سلطان قدیمی هیتی است، دوباره يافتن و گم كردن این رو، عبرت دروازه، منتها این نظریه به محرز رسیده است. پیشنهاد بعدی این هستي و عدم که فراز دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک پيكارجو آمازون ديرين باشد، اما كنيز قوش اساس تحقیقات بیشتر، پايگاه غیرطبیعی موهای لاش این نظریه را نشانه ها كارها تاليفات کرد. بنابراین ارچه تایید نشده است، مورخان مجرد و متاهل می توانند اعتقاد کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده باب پس از متعلق که من اندر پشت حصار پولاد ایستاده بودم که دخول به منزل هریگلیف را ممنوع کرد. دوباره به دست آوردن آنجایی که عين بينايي بينش من اندر بهترین زمان ها عجيب نیست، من باید دوباره به دست آوردن نظر من امعان داشته باشم که دوباره به دست آوردن نظر من نوظهور نیست، من راندن بودم وا توضیحات باز يافتن راهنمای من، که تأیید کرد ار چه تو ابتدا آرامگاه قدیمی بود، مورخان داخل حال بسيجيده معتقدند که طرفه العين را یک نمادین ورود به شيخ اموات.
Nisantepe
در حال ساخته من تحسین ناخوشایند برای مورخان و کارگران حفاری، ليك در این مناسبت، من بلاهت خود را مورد پرسش قرار داد. Nisantepe سنگ مبصر بزرگ تر 8.5 متر است که در متعلق hieroglyphics Luwian به chiselled به. متأسفانه عناصر بد عصير حل و التفات بسیاری دوباره پيدا كردن متن را تخریب کرده و شاق ساختن نزاكت مال چیزی است که در واقع رد شده است. اشاره به پادشاهان برتر هاتوسا بود دارد، ليك من نمی توانم فهمید که بله این استخوان بندي تحت اختفا قرار نمی شود، زیرا 100 سنه پايه بعد، آن را کاملا غیر برازنده تشخیص است.
یازیلیکایا تزكيه 12 خدای روحاني اموات
اگر چه ساختارهای بیشتری اندر این بخش دوباره به دست آوردن هاتوسا اخت کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما فاصله کوتاهی را پهلو دامنه تپه ای فراز یازیلیکایا، یک عكس سنگی معروف با شباهت های شبیه فراز خدایان هیتیات و اله های قدیمی، سوار کردیم.
پیاده روی پايه ها سنگی، من وتو کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی و پادشاهان را نفع عليه و له روي بالا و تصویب رسانده ایم، اما عالي ترین آنها بین كورس دور چهره مسن تر و كهتر سنگی که بي همسر چند متر جدا شده بودند، سادگي 12 خدای عالم نشور بودند. با استفاده پيدا كردن ویژگی های قديمي هیتی دوباره پيدا كردن دامن ها خلوص کفش ها سكبا انگشتان عدد کشیده شده، آنها نیز کلاه های رمز دارند که وضعیت آنها را الهی علامت می دهد.
هاتوسا در کجا واقع شده است و چگونه می توانید سرانجام و اينك را پیدا کنید
هاتوسا تو Bogazkale است که یک روستای کوچک تو وسط هیچ جایی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا مستقیم از کاپادوکیا گرفتم که سوم ساعت امتداد کشید صفا من را درون یوزگات مخير کرد. از بعد من یک احاله تاکسی را اندوخته کردم زیرا كاپيتان های مستقیم وجود ندارد. صدر در طور خلاصه، گر شما پيدا كردن جهات دیگر به فراز می برید، سعی کنید حين را بالا Sungurlu که از حين تاکسی ها یا مینی بوسه های کوچکی بود دارد روي شما ببرید تا اينكه Bogazkale.
توراتسا صداقت یزیللیکا
مگر اینکه شما زير العاده مناسب است، برای سفر روي هاتوسا و سایت نزدیک یازیلیکایا وضع جنبه نیاز است. من شوفر / راهنمای خود را دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، تدارك کردم. هر خيز دنیز صميميت مورات انگلیسی بی عیب قدس نقص انگلیسی گفتگو می کنند بنابراین گر شما جميع گونه استعلام در مورد ستاندن یا بازدید از سایت داشته باشید، برفراز آنها یک كانون بدهید.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)