X
تبلیغات
موزه حمام ترکی بیپازاری

دکوراسیون

موزه حمام ترکی بیپازاری

موزه گرمابه ترکی بیپازاری، یک بنياد قرار زیرزمینی دو آشكوب است که درون خیابان پدر در دهات اصلی واقع شده است.


تور مارماریس
هدف متعلق این است که تشريفات باستانی را عالي کنید و ساكنان گذشته را که زمان خود را اندر پاک سازی صميميت شستن درون حمام قدیمی گذرانده اند، از باب بسپارید.
موزه آبزن ترکی بیپازاری
عکس قدیمی باز يافتن حمام ترکی بپیپاز
به جای اینکه فقط یک سفر پهلو موزه داشته باشم، پهلو جای آن، پهلو جای آن، یک واقعیت مبصر بزرگ تر از اینکه زندگی خويشتن تغییر کرده است، دوباره به دست آوردن زمان داخل كردن به ترکیه به آدرس یک گردشگر سخت و معصوم، بسیار مهم بود.
اولین تجربه من دوباره يافتن و گم كردن Hamams ترکی
برای پنج دانشپايه طول عمر اول، من عطش ای به آداب داني و شعاير نداشتم. من اینجا بودم حتي مست، گذرگاه و خواه من می توانم درون طول روش خورشید دریافت، لمحه بود پاداش.
من همچنین برای تابخانه ترکی رفتم اما اساساً از همان گرمابه های محلی نگذاشتم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تيره سير تعطیلات بودم که بلیط های موجود داخل مراکز توریستی را به ابتياع می رساند، بنابراین بالا طور طبیعی من آنوقت رفتم.
کارکنان به صلح انگلیسی صحبت می کردند و مشتریان دیگر خارجی های انگلیسی زبان بودند. ماساژور مردی که در حالا جوشاندن مردان نرينه ها بود، پذیرفته شد يكدلي هیچکس پلک نزده هستي و عدم مگر اینکه مالش دهنده انگشتان وجود و غير را برای طرز رفتن تو جهت اشتباه برداشت.
این یک وضعیت پیروزی برنده تمام متنفر تهي بود.
اما این فقط تو مورد تاسيس پول نبود
حمام ترکی من يار شناسا داشتم تجربه و نتیجه پوست ابداعي و تمیز باشد. برای 10 لیار اضافی خود همچنین یک مالش کامل داشتم که درون انگلستان سه كفو ارزش ثانيه را داشته باشد.
این عموم چند بود.
من در آداب باستانی رومیان اعتبار نداشتم و عطش مند پهلو یادگیری لحظه نبودم.
این انگيزه نگرانی واحد وزن نشد که ماساژورها جوانمرد بودند. منش من اندر بریتانیا هیچ دلیلی برای اینکه براي اينكه نمی توانستند، توضیح داد.
وقتی که شوربا رومئو ترکیه نكاح کردم، تماماً چیز تغییر کرد. ببینید، راهی عالی برای تبدیل ازمد افتادن به مضمون شایعات محلی، بازدید از همان تابخانه توریستی ترکیه بود.
مشکل چی بود؟
ماساژور مردانه
خانم های بديع ترکیه رخصت نمی دهند دیگران تن خود را وا صابون پاکسازی کنند، سپس لحظه را تو روغن ماساژ داده و نزاكت مال را ماساژ دهند.
این راهی عالی است که ارج خود را به نشاني شلخته برزن ی خود گزينش کنید خلوص در نغمه خود فايده دادگاه متاركه رهايي و ازدواج بپردازید.
در حال آماده این محدودیت داخل سبک زندگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من را سراسيمه نکرد، زیرا ماساژور مردانه بطوركلي به لذا بعد خوبی نبود.
به نام "Tellak" به واژه سازش ترکی، من وتو می توانید كل گلادیاتور خلوص یا عجیب قدس غریب اسپارتان را فراموش کرده اید، و برفراز جای حين تصور کنید یک سخي مو آش وزن بیش از مقدار که به ميزان کافی كاپيتان باشد تا مالك بزرگ شما باشد.
مطمئنا، من اطمینان دادم که شعاير مشابه برای همسر و مخدوم ترکیه من ايفا به جريان انداختن می شود و او وا استفاده پيدا كردن ماساژور زنانه ضلع سود یک حمام ترکی نمی رود.
او پس پيدا كردن لبخند مودبانه قدس شاید لعنت ضلع سود نادری من، توضیح عدالت که قوانین غیر رسمی اجتماعی تمام دو نوا فحوا را استفاده می کنند. ماساژ دهنده های زن ازبيخ مردان را ماساژ نمی دهند.
او همچنین توضیح نصفت و بيداد که ار من بخواهم مجدداً یک تابخانه ترکی را ببینم، یک جایگزین نيستي دارد.
روزهای بيگم در توابع محلی ترکیه - هیچ مردی شايست نیست


تور استانبول
زن صميميت کودک ترکیه نفع عليه و له روي بالا و حمام می روند
در نمایشگاه ملكي حمام ترکی بیپازاری. یک ماده و کودک در نوا فحوا به بيگم ها روز.
هر پنجشنبه روزهای زوجه ها اندر حمام های محلی تو مرکز دهكده بود.
این یک مؤسسه کاملا قانونی صميميت اجتماعی بود که توسط مردم محلی و آره گردشگران مورد مصرف قرار گرفت.
در روزهای خانمها هیچ مردی شايست نیست يكدلي ماساژ دهنده (Tellak) مادينه است.
من جلب شدم که وا مادرم روي دادگاه بروم و فراز من بيان شود که می توانم یک تبختر شنا بپوشم یا صرفاً یک دستارچه کافی است.
من یک اتاق پر از زنان برهنه را خيال کردم که همه در زبان دوم من صلح ترکی ترجیح دادند و دوباره يافتن و گم كردن بین رفتند.
این امتحان از ناحيه راحتی من بيرون شد.
از لحظه زمان، من درقفا گذاشتم صفا بیش دوباره يافتن و گم كردن شش دوازده ماه) است که حمام ترکی ندارم.
شوهر من دوباره يافتن و گم كردن بی میلی من شگفت زده شده است، علامت می دهد که من وافراً و به ندرت در سياحت خود فراز ترکیه فايده خودم نیست، منتها می تواند زرنگي به راه رفتن 500 متر راه و روز ضلع سود روز بي بي ها خويش من.
موزه بمبئی ترکیه داخل بمبئی
خوشبختانه پاافزار حمام ترکی بیپازاری واقعا روی تاریخ پاكي نه آزمايش زندگی واقعی متمرکز بود.
هرچند روزهای من دوباره به دست آوردن تجربیات توریستی شعاير های باستانی قسمت می گیرد، خاطره ها را مكرر به یاد می آورد.
به آدرس راهنمای من بالا من درون مورد خاطرات روزگار کودکی ذات را از بازدید پيدا كردن حمام محلی ترکیه سكبا مادرش درون روز عيال به خويشتن گفت، من پهلو یاد بسیاری از اقوام ترکیه من دقیقا همان.
موزه گرمابه ترکی درون بیپازاری
قبل باز يافتن اینکه این ساختمان پهلو یک پاافزار تبدیل شود، این یک گرمابه ترکیبی کاملا کاربردی بود. عکس های قدیمی تحت استتار دیوارها سادگي کابینت های نمایش وا مواردی از طرفه العين روزها مشحون شده بود.
حوله، گلوله دان ها، مقيد ها و سامان آرایشی که توسط آدم محلی روستا اهدا شده است.
یک مجموعه از کلاهک هایی که برای جلوگیری باز يافتن افتادن دد ديو روی سطوح تر استفاده می شود صدر در من یادآوری کفش های قدیمی که گاهی اوقات در گیشس های چین دیده می شود.
کفش موزه حمام ترکی
کت و شلوار حمام ترکی قدیمی اندر نمایش
من به سمت پلكان ها راكب شدم و مسبوق اتاق های دمه دود تف شدم که وا اندازه آنها سركش شدم. آنها بسیار کوچک بودند و تو مرکز مراکز جماد مرمر مبصر بزرگ تر نبودند که وافراً و به ندرت در گرمابه توریستی ترکیه دیده می شدم.
این قطعا یک جایی نیست که تنهایی بتوان وقت حسن را پیدا کرد، صدر در طور هدفمند برای اجتماعات اجتماعی تنظیم شده بود.
من خانه بخار را فكر پنداري کردم که کاملا کار کند. تف گرم و كسان نیمه برهنه به این فضای کوچکی نامحدود و متناهي شدند در حالی که مكالمه سخن گفتن کردن فقط سبب ناراحتی من شد.
هدف كفش این است که تاریخ محلی بي آلايشي همچنین تشريفات ها و فرهيختگي را عالي سازد. این و محتملاً من را ضلع سود یاد تاریخ ذات من فايده یاد داشته باشید.
زندگی من باز يافتن بسیاری پيرامون تغییر کرده است. من حالا هم به عنوان همسر یک حر ترکیه تماشا می کنم و اندر فضای اجتماعی که من داخل زمانی که برای اولین بار هوشيار و ناآگاه کشور شدم، پيدا كردن هم جدا شدم.
در دفاع پيدا كردن من، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در متعلق زمان یک توریست بودم يكدلي پیش بینی نکردم که من هم سنگ آینده یک سخاوتمند سنتی ترکیه هستم.
بنابراین این سال، آیا نترسي و برای پیوستن به مردان نرينه ها محلی تو روزهای بانو ها تو حمام های ترکیه را می گیرم؟


بلیط ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,
+ نوشته شده در شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)