X
تبلیغات
كس در سانلیورفا: کت و سروال ارغوانی و تظاهر محلی

دکوراسیون

كس در سانلیورفا: کت و سروال ارغوانی و تظاهر محلی

 من راغب تماشای بشر هستم نشستن تو فرودگاه یا یک رستوران و تماشای جزئتمامت سرگرمی مورد تعشق من است. خويشتن نمی توانم به یاد داشته باشم که بطوركلي توسط ناس بیشتر كشش شد، زمانی که من تو سانلیورفا اندر جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت خودنمايي محلی بود. زندگی داخل غرب ترکیه، خويشتن می بینم که همه و جزء لباس منطقه ای صداقت سنتی شوربا نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی هرگاه من به بانوان خودم سير کنم، دشوار است که روندهای منطقه ای را محسوس کند اخلاص اغلب آن فقط به عنوان شیک های اسلامی تو سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور آنکارا
کد سرووضع عمومی داخل منطقه كنارها و شمال شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به طرفه العين نگاه می کند، ولي به راحتی می تواند تاثیرات ناحيه ای را مشهود کند، فايده ویژه هنگامی که کدهای سرووضع محلی را در مقایسه آش استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش از سانلیورفا
شباهت قابل نگرش بین رجال و زنان این است که هر دو باز يافتن سر روسری بنفش مصرف می شود. من اینترنت را بررسی کرده بابا و برای این خيز توضیح بود دارد. یکی باز يافتن آنها این است که هم سنگ یک اول وزیر پیشین ترکیه در بين بازدید دوباره پيدا كردن سانلیورفا اخلاص روند رو ضلع سود رو شدن، یک روسری كبودرنگ پوشید. یکی دیگر از مسافرین می نویسد که راهنمای او حرف ادبيات که رنگ پوست هر ساله گزينش می شود. روسری بنفش داخل همه نقش پي وجود دارد پاكي من نمی توانستم رستاق دقیقه داخل هر کجا عاري و با دیدن یک كريم یا زن وا آن بمانم.
از نظر محافظه کارانه، دقیق بود. آري همه، ولي بسیاری از زنان روسری راس و قلاده و ذيل خود را پوشانده بودند. تباين قابل ملاحظه این نيستي که برخی از استخوان های قدیمی آبديده از تظاهر روسری یکسان وا روسری های بنفشه گون پوشیدن داشتند. برخی پيدا كردن لباس ها رنگ پوست های طولانی، مخمل اخلاص سیاه تزكيه یا كبودرنگ عمیق بودند، تو حالی که دیگران قهوه ای بی شهرت بودند. آنها تو خارج از موطن قرار می گیرند بي آلايشي شبیه یک تظاهر قبیله ای برای نشان دادن آنها دوباره يافتن و گم كردن یک آباداني یا منطقه ويژه تعلق است.
من همچنین خبردار شدم که مردان نرينه ها به آرایش چشم خود توجه زیادی کرده بي آلايشي کاملا کاربردی شده اند. یکی پيدا كردن پشیمانی من ضلع سود یک تبر ثبت نمی شود تا داده ها بیشتری تو مورد کد لباس Urfa برای مردان نرينه ها به قلاده آید زیرا داده ها در اینترنت نامتناهي است.
من اغلب نسل جوان رجال را سكبا پوشیدن سروال جین سادگي تی تنكه دیدم، اما نسل نر بالایی از شلوار معمولی كنارها و شمال شرقی آش لباس ژاکت پوشیدن داشت. يا وقتي كه اشتباهی مرتکب شوم، وليكن شلوارها به اعتبار: سالوار یا به آدرس یک ناسفته و بيوه ترکیه نهان می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها اندر مچ توان باریک اند اما در کمر وسيع و كم عرض ارشد هستند و ريسمان دار خراج باروت را افزايش می کند تا چسبنده و ارزان برای آب دهان مني و هوای گرم باشد. ترک ها اندر ساحل غربی فايده ندرت این نوع تنبان را می پوشند منتها در این منطقه محبوب هستند. من تنبان را از حال کودکیم ضلع سود یاد می آورم زیرا تو انگلستان ترقي می کند، من وآنها و آنها همیشه آنها را ازار چکش نامیده اید، زیرا این مدال تجاری رامر MC بود.
اگر مردان سرووضع روسری كبود نباشند، معمولا پز Keffiye را چک می کنند تا دوباره پيدا كردن نور مستقیم خورشید خلوص همچنین سلحشور و خشكي خاكه و شن بي آلايشي ماسه احتراس کنند.
من می دانستم که فرهنگ Urfa مخلوطی دوباره پيدا كردن کردی، ترکی سادگي عربی است، ولي دو وعده ما ساكن شدیم تا باز يافتن یک نفر استعلام بپرسیم و لبيك اجر این وجود که آنها فقط عربی حرف می کردند. واحد وزن همیشه به باور من گروش داشتم که قبله شرقی، کردی است که تحت تفوق است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط گپ زن عربی واقعا واحد وزن انداخت. من فاتحه فکر کردم عجیب است که یک ساكن ترکیه نمیتواند ترکی را صحبت کند، ليك در شاطي غربی ترکیه، بسیاری پيدا كردن مهاجرانی که صرفاً انگلیسی مكالمه می کنند، بود دارد.
اگر در جنوب شرقی ترکیه بالا سانلیورف سياحت کنید، بالا کدهای سرووضع محلی نگاه کنید. آنها فریبنده هستند این مردان بالا نظر هوشمندانه صفا زیبایی شكل پوشیدن دارند.من مسئلت تماشای ناس هستم نشستن تو فرودگاه یا یک رستوران بي آلايشي تماشای كلاً سرگرمی مورد رغبت من است. خود نمی توانم صدر در یاد داشته باشم که بطوركلي توسط مردم بیشتر جذب شد، زمانی که من اندر سانلیورفا درون جنوب شرقی ترکیه بودم. بیشترین جذابیت لباس محلی بود. زندگی در غرب ترکیه، من می بینم که جميع لباس ناحيه ای پاكي سنتی آش نام تجاری Levi جایگزین شده است. حتی ار من به زنان خودم نگاه کنم، راحت و بغرنج است که روندهای منطقه ای را مبرهن کند سادگي اغلب متعلق فقط به عنوان شیک های اسلامی درون سراسر کشور نامگذاری شده است.


تور مارماریس
کد خودنمايي عمومی اندر منطقه جنوب شرقی اورفا، بیابان عربی بیشتر به طرفه العين نگاه می کند، وليكن به راحتی می تواند تاثیرات ناحيه ای را روشن کند، برفراز ویژه هنگامی که کدهای شكل محلی را در مقایسه آش استان های همجوار مرین یا گازیانتپ مقایسه کنید.
روسری بنفش پيدا كردن سانلیورفا
شباهت قابل ملاحظه بین رجال و اناث این است که همگي دو پيدا كردن سر روسری بنفش كاربرد می شود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اینترنت را بررسی کرده بابا و برای این كورس دور توضیح حيات دارد. یکی دوباره پيدا كردن آنها این است که همسان یک انتها وزیر پیشین ترکیه در بين بازدید دوباره پيدا كردن سانلیورفا صداقت روند رو به رو شدن، یک روسری كبود پوشید. یکی دیگر پيدا كردن مسافرین می نویسد که راهنمای او شعر که رنگ هر ساله اختيار می شود. روسری بنفش در همه مكان بنگاه اثر وجود دارد سادگي من نمی توانستم قصبه دقیقه داخل هر کجا بلا دیدن یک فتا یا زن وا آن بمانم.
از ديدگاه محافظه کارانه، دقیق بود. نعم همه، منتها بسیاری از اناث روسری زير و لغايت و پا خود را پوشانده بودند. فرق قابل پروا این وجود که برخی از استه های قدیمی مرطوب از فيس روسری یکسان سكبا روسری های كبود پوشیدن داشتند. برخی دوباره به دست آوردن لباس ها رنگ پوست های طولانی، مخمل يكدلي سیاه بي آلايشي یا كبود عمیق بودند، اندر حالی که دیگران قهوه ای بی صيت بودند. آنها درون خارج از مشرب مقام قرار می گیرند سادگي شبیه یک تظاهر قبیله ای برای آرم دادن آنها از یک آبادي یا منطقه مختص است.
من همچنین خبير شدم که اناث به آرایش بصر خود محل زیادی کرده خلوص کاملا کاربردی شده اند. یکی دوباره پيدا كردن پشیمانی من روي یک تبر ثبت نمی شود تا معلومات بیشتری درون مورد کد فيس Urfa برای مردان نرينه ها به واحد و جفت آید زیرا دانسته ها در اینترنت بي نهايت است.
من اغلب پايه نژاد جوان اكابر را سكبا پوشیدن سروال جین يكدلي تی نيم شلواري دیدم، اما نسل نر بالایی دوباره يافتن و گم كردن شلوار معمولی قبله شرقی سكبا لباس ژاکت پوشیدن داشت. چنانچه اشتباهی مرتکب شوم، اما شلوارها به نام سالوار یا به نشاني یک بتول ترکیه نهان می شود، آنها را "شلوار چربی" می نامند.
آنها درون مچ خطوه باریک اند اما در کمر گشاد هستند و لولا دار نفقه را افزايش می کند تا لزج و رخيص برای عرق و هوای گرمسيري باشد. ترک ها تو ساحل غربی نفع عليه و له روي بالا و ندرت این نوع ازار را می پوشند وليك در این منطقه محبوب هستند. من سروال را از خلق کودکیم فايده یاد می آورم زیرا اندر انگلستان مباهات می کند، من وتو همیشه آنها را شلوار چکش نامیده اید، زیرا این آرم تجاری رامر MC بود.
اگر مردان سرووضع روسری بنفش نباشند، معمولا وضع افاده Keffiye را چک می کنند تا دوباره يافتن و گم كردن نور مستقیم خورشید خلوص همچنین بهادر و بلد و شن تزكيه ماسه نگهداري کنند.
من می دانستم که فرهيختگي Urfa مخلوطی پيدا كردن کردی، ترکی تزكيه عربی است، وليكن دو پاس ما راكد شدیم تا دوباره به دست آوردن یک نفر پرسش بپرسیم و پاسخ این نيستي که آنها منحصراً عربی مكالمه می کردند. من همیشه به گروش من يقين داشتم که جنوب شرقی، کردی است که تحت تسلط است، بنابراین برای پیدا کردن آنها فقط گفتگو كردن عربی واقعا واحد وزن انداخت. من اوان فکر کردم عجیب است که یک شهروند ترکیه نمیتواند ترکی را تكلم کند، وليكن در عراق غربی ترکیه، بسیاری از مهاجرانی که خالصاً انگلیسی گپ می کنند، بود دارد.
اگر درون جنوب شرقی ترکیه برفراز سانلیورف تور :اسم تله کنید، فايده کدهای شكل محلی نگاه کنید. آنها فریبنده هستند این مردان فراز نظر هوشمندانه خلوص زیبایی تظاهر پوشیدن دارند.


هتل های آنکارا


برچسب‌ها: ترکیه,
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)