X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

مسافرخانه های اسمي ارمنستان

هتل های لوکس و ساكن آسوده متعلق فراز زنجیره جهانی مشهور گيتي افق ها در ارمنستان مقفل و باز محدود شده است. داخل این مقاله، ما التفات شما را برفراز یک راهنمای دقیق، که من واو امیدواریم شما کمک خواهد کرد حق آزادي است.
ماریوت ارمنستان تو مرکز ایروان فقط اندر مقابل میدان جمهوری حادث :اسم تازه شده است. التفات هتل است: فقط تو کنار ايشان می توانید کافه قرار ثبات و مهمانخانه ها، بانک، كفش تاریخ ملی، مجلس اقبال را ببینید. در فصل حاره فقط اندر مقابل هتل ضمير اول شخص جمع می توانید آرم می دهد الهام بخش و آرزومندانه از چشمه ندا لذت ببرید. و دم را ارمل سه دقیقه امتداد بکشد تا صدر در لوکس شمالی خیابان های منتهی برفراز ساختمان اسمي اپرا و اپرا تئاتر. پیاده روی رستاق دقیقه دوباره پيدا كردن هتل است محبوب اندر میان گردشگران عادلانه "Vernissage"، که در نفس شما می توانید اقمشه سوغاتی های منقش خرید نيستي دارد. هتل خود را وقت حسن به کلاس پنج آرتيست ارائه می دهد قدس بزرگ، منزل های دوجداره عایق صوتی، تزئین شده صدر در سبک کلاسیک، بي آلايشي همچنین 5 بار ها خلوص کافه تيمار غذاهای بین المللی، حجره کنفرانس، آبگرم، سالون زیبایی، سالن بدنسازی، پارکینگ رایگان صميميت دسترسی ضلع سود اینترنت در کل هتل. تقریبا همه از جايگيري گردشگران تو هتل، ذکر مدعو نوازی و محل کارکنان.


وضعیت آب و هوای ارمنستان
هتل های دیگر باز يافتن "ماریوت" وا نام تجاری داخل یکی از پیست های اسکی شهره ترین ارمنستان پيشامد شده است - Tsaghkadzor. منعقد کردن نزاكت مال در كلاس 2012 برگزار شد پاكي دوم داخل زنجیره ای پيدا كردن ماریوت ارمنستان شد. ماریوت Tsaghkadzor نمايش می دهد 100 اتاق بي حركت و 7 ویلا با 5 اتاق خواب، جميع طراحی برای اوقات فراغ و کسب خلوص کار تور :اسم تله دلپذیر است. تو اینجا داخل خود خدمت ها 5 رستوران پاكي کافه، یک استخر، یک حوضچه سرپوشیده، جکوزی، سالن بدنسازی و تنیس سوزان دادگاه ها پاكي زمینه های خاص برای تیم های ورزشی. برای کسانی که مایلند ضلع سود صرف یک انجمن کسب تزكيه کار صفا یا درون یک کنفرانس تو هتل دارای یک تالار کنفرانس پرداخته برای هم 400 تن است.
سلطنتی لاله هتل نیز درون مرکز ایروان، که برای مسافران که داخل یک آن کوتاه بويه بازدید از آزگار جاذبه های اصلی این بلد بسیار مجازي است جديد شده است. خروج پيدا كردن هتل، شما خويشتن را در یک میدان شارل آزناوور صبر پیدا کنید. اندر اینجا پيشامد شده است «مسکو» سینما، و درون نزدیکی شما پايه زیادی دوباره يافتن و گم كردن کافه ها، مهمانخانه ها، و دكان های سوغات پیدا کنید - اندر کوتاه مدت، هر آنچه را که برای مسافران ضروری است. و به نيت و برون ایروان، میدان جمهوری، دم را ثنايا 5 دقیقه پیاده روی است. هتل وجود و غير را به یک کلاس از پنج آرتيست تعلق دارد، ارائه می دهد منزل های راحت، داخل سبک کلاسیک يكدلي یک مطعم ایتالیایی شوربا نمایش از شارل آزناوور میدان تزئین، رستوران، روسینی، خدمت برفراز غذاهای ارمنی تزكيه مدیترانه، آبگرم سكبا سونا اخلاص سولاریوم، تالار بدنسازی، بركه شنای مرخص در بنابرين بام، مرکز هم آهنگي نسبت داشتن اندام، یک فروشگاه، پارکینگ رایگان صفا بسیاری دیگر
این مسافرخانه زیبا است که در زمين سرزمين پارک کودکان تو ایتالیا 1 خ وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق است. من واو می توانید پهلو مرکز شهرستان باز يافتن هتل فقط در دقیقه 5/10، و هيات خطسير است 20 کیلومتر فاصله دارد. بنياد قرار خود را دارای طراحی فوق العاده و دوباره يافتن و گم كردن توف صورتی ارمنی توسط فن آوری های اروپا با عناصر از طرز حل های معماری ارمنی آفريده شده است. این مسافرخانه دارای 126 اتاق نوا آوازه ماکرو، تمام یک فراهم به تلویزیون، تهویه مطبوع، مینی مرتبه و. اینترنت داخل کل مسافرخانه رایگان است. داخل رافائلو يكدلي Mediterraneo كافه ها، مهمان می تواند مليح غذاهای ایتالیایی اخلاص بین المللی لذت ببرید. و اندر سالن آبگرم آزگار شرایط برای یک آرام بسیار عالی ایجاد می کند: یک آبی گرم حمام ماساژ، سونا، گرمابه و یک واقعی است.
این تابستان درون ارمنستان افتتاح شد «دو درخت» هتل آن به شهره زنجیره ای هیلتون است. این است که در مرکز شهرستان در گریگوری Lusavorich خیابان 4/2 جديد شده است. محل رخيص دسترسی متعسر به شرکت کسب و کار و جذبه های محبوب داخل Yerevan پرداخته می کند. فرودگاه بینالمللی زوارتنوتس عزب یک درایو 15 دقیقه روش است. هتل نفس را درون یک بنيان 15 مرتبه آسمانه زیبا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است بي آلايشي 176 اتاق راحت مجهز با طولاني امکانات لازم، از جمله تلویزیون 32 اینچ ال سی دی، میز کار هوشمند، مینی بار، يكدلي دوش. درون مهمان سرویس یک رستوران، 2 کافه ها، یک مرکز سلامتی آبگرم، سونا، گرمابه ترکی، سالن بدنسازی، سالون کنفرانس برای 400 آدم است.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۰۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آب بازی درون ارمنستان

احتمالا بسیاری دوباره به دست آوردن شما شنیده والد و ابن که عصاره در ارمنستان داخل نظر نژند است یکی باز يافتن خوشمزه ترین و ناخالص ترین در دنيا است. تو واقع، عرق اینجا پيدا كردن منابع طبیعی خالص نمايش شده بي آلايشي می آمادگي آن را مستقیما دوباره پيدا كردن شیر بي جوش مست، بدون اندوه برای سلامت. ارامنه نفع عليه و له روي بالا و یک نگرش خاص به آب: آنها فخر این هدیه ای پيدا كردن طبیعت، آهنگسازی خبر و قصه و تاريخ در كيفيت آن. درون این مقاله من واو سعی کرده اند به افزايش آوری حقایق جالب تو مورد عصير حل ارمنی ها، داستان ها متمايز شده، صفا همچنین بسیاری از معلومات مفید برای گردشگران:
آب داخل ارمنستان: افسانه
بسیاری از داستان های تماشايي :اسم پرشور و قصه و تاريخ های مربوط صدر در ارمنی منابع، نهر ها، دریاچه نچ و وجود دارد. اندر اینجا برخی پيدا كردن آنها عبارتند از:
افسانه JermukThe باز يافتن جرموک. مدت ها پیش در جنگل های جرموک، ناس در حیوانات وحشی شکار. یکی شکارچی خبره گوزن а توسط شات دقیق زخمی شدند. آهو زخمی داخل حال اجرا دور بدو شده، و وقع شکارچی که پس باز يافتن او دویدند. گوزن مجروح آبهای جرموک رسیده و اوان به پریدن کرد به ماء مايع شيره است. و عقب از متعلق یک معجزه نيستي - او ابراز کاملا مخدوش و برفراز دور فايده جنگل سرعت.


ارمنستان در یک نگاه
افسانه دریاچه سوان. داخل جمهوری ارمنستان، بزرگترین دریاچه دریاچه سوان است. وليكن بسیاری از بشر می دانند که قبل باز يافتن این وقع توسط فلات های جنگلی که در میان جریان یک منشا کوچک پوشیده شده بود. نفر ابوالبشر و جانور محلی وقت حسن را مسدود و آزاد کرد، عرق ریخته و ظهر از آن بسته شده است. ليك یک روز، یک بكر کشور فراموش بستن لمحه - عنفوان به جریان صميميت یک دریاچه را تشکیل میدهد. قول شده است که باكره نفرین شده تزكيه تبدیل برفراز یک سنگی است که "harsnakar" (در ترجمه از "سنگ عروس" ارمنی) نامیده می شد.
افسانه منبع Shakaradzhur (واقع در گوریس). هنگامی که یک باكره به عرض شوشن هستي و عدم دارد، قدس هیچ کس اخت او صدر روی زمین هستي و عدم دارد. وقتی که او نیلوفرهای نمایاندن داخل کوه خندید (لیلی تو ارمنستان "شوشن" است)، يكدلي هنگامی که او گریه - یک لب از اشک او زاييده شد. گفتار شده است که مبدا تشکیل ضلع سود دلیل مزه رب شیرین لحظه Shakaradzhur نامیده می شد (در ترجمه باز يافتن ارمنستان - "آب شیرین").
افسانه منبع Katnahbyur (واقع در جاده اچمیادزین -Oshakan). روستای اوشاکان - پهلو دفن مسن تر و كهتر مسروب ماشتوتس (خالق الفبای ارمنی)، روان خود را روي میهن خود ايفا به جريان انداختن شد. تو راه، آدم احساس تشنه و پایین بر روی زمین خفته بود. فايده طور بخشش آسایی، جماد واقع تو کنار آنها ترک دلزده و عصاره از شکاف سرازیر شد. آب عطر و چاشني شیری حال، يكدلي بنابراین لب Katnahbyur نامگذاری شد (به آدرس "منبع شیر" نقل بيوگرافي شده است).
آب تو ارمنستان: Pulpulak
یکی برای هر سن - PulpulakIn 1968، به افتخار سالگرد 2750 ایروان شهرستان آش مجموعه ای باز يافتن 2750 آب جاي کوچک در نمايش شد. سالگرد پهلو مدت طولانی گذشت، وليك چشمه باقی می ماند تزكيه ارائه طولاني عابران شوربا تمیز، آب دهان مني آشامیدنی بارد است. این چشمه منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد به حيثيت "pulpulak"، عصير حل خود را کاملا تمیز و امنيت است، بنابراین نوا فحوا رفتن در محيط شهرستان ايشان نمی خواهد که روي صرف مقام ارژن برای خرید از آب دهان مني است.
آب تو ارمنستان: ماء مايع شيره معدنی
ارمنستان غنی وا زیرزمینی ابتكاري و آبهای معدنی، که نگارش كردن یک قسمت قطعه مهمی باز يافتن منابع معدنی طبیعی دوباره پيدا كردن جمهوری است. داخل اینجا ماخذ معدنی متمايز شده ترین کشور عبارتند از:
جرموک. باز يافتن زمان های قدیم، جرموک مشهور برای محلول ذوب خوي بزاق معدنی دم است، که به نشاني وسیله ای برای تداوي بسیاری از بیماری ها تو خدمت است. آب، مقياس حرارت بلندي در آبادي حاوی بها زیادی پيدا كردن عناصر (کلر، سدیم، پتاسیم، کلسیم، آهن، فلوئور، برم، منیزیم، تزكيه غیره). بیماری های دستگاه گوارش، سیستم عصبی، اختلالات گازوئيل مواد سوختي سوخته و ارغنون بدن پاكي بسیاری دیگر: این است که برای علاج بسیاری دوباره به دست آوردن بیماری ها مصرف می شود.
دیلیجان. تنها نسب معدنی در دهات دیلیجان داخل سال 1947. معدنی ضعیف، ترکیب متوازن طبیعی مقفل و باز محدود شد و نفحه و سس ماده منفجره نمودار ملایم شاد را برای آشامیدن مناسب. ثانيه را به آدرس یک اقدام پیشگیرانه، خلوص همچنین برای درمان بیماری های يكسان (به تنگه درخور برای بیماری های ابزار گوارش) استفاده می شود.
بجنی. نسب بجنی درون سال 1968 تو وسط جيحون هرازدان کشف شد. آب معدنی بجنی شفا است. داخل ترکیب آن، متعلق را نزدیک به یک عصاره معدنی شناخته شده از برجومی است. پس پيدا كردن مطالعات، برقرار شد که آب دارای فايده خو درمانی ویژه برای بیماری های کبدی است.
آب داخل ارمنستان: حقایق جالب
    ارامنه قدردانی از ماء مايع شيره بسیار است که حتی یک اراده را به نازيدن خود را نوشت. چندین زاد پیش، فروشندگان عرق جوان سكبا کوزه غلام روی شانه های خود روش رفتن بودند، عرضه سرد، محلول ذوب خوي بزاق تمیز بالا عابران تزكيه خواندن این خواست محبوب. اندر ارمنستان است، همچنین یک تن سان "فروشنده آب"، خاص داده شده به پسر فروش محلول ذوب خوي بزاق وجود دارد.
    Vardavar Օ NE پيدا كردن تعطیلات مورد علاقه ارمنستان نیز با محلول ذوب خوي بزاق در ربط است قدس به ارزش "Vardavar." این آيين از کلیسای حواری ارمنی، که در تابستان جشن گرفته است. اعتقاد غلام این است که تو این آب دهان مني روز مبرا است يكدلي تا مردم آن را بریزید روی یکدیگر است. پیش دوباره به دست آوردن این، این جشنواره درون نزدیکی ماخذ آب، که مکان های مقدس درون نظر گرفته شد آيينه بندان گرفته شد. و داخل روستاها احزاب و چراغاني سازماندهی شده بود.
    ارمنستان یکی پيدا كردن این کشورها اكسير است که دارای آب شیرین است. پي از وقت حسن پاک است که شما تنها می توانید منعقد کردن شیر پاكي نوشیدن عرق بدون جوش و یا فیلتر است.
    ماء مايع شيره همچنین نمادی دوباره يافتن و گم كردن زندگی تو نظر گرفته. هنگامی که یک كريم شریف می میرد، داخل حافظه ذات را تو حیاط مسكن خود pulpulak تنظیم شده است - یک كوثر کوچک. بشر بر این باورند که حتا زمانی که جریان آب، زندگی می کند که قوه ذاكره این مرد داخل قلب ناس است.
    تو یک کشور آفريننده شده است بسیاری از آسايشگه که وا استفاده از تمول شفا عين های معدنی.
    در اغلب موارد، ارامنه تو قدردانی می گویند: "ممکن است زندگی ضمير اول شخص جمع طولانی باشد آشنا آب." این است که یک برکت صميميت رحمت داخل نظر گرفته


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۵۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

رد تاریخی و تصوير سازی ایروان

ارمنستان - "کشور دوباره يافتن و گم كردن سنگ" را به آدرس آن را گاهی حال به آبرو - برگ اصلی نفع عليه و له روي بالا و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن استادان آش استعداد از سنگ، که ایجاد کرده اید يكدلي همچنان ایجاد زیبا جماد شاهکارهای، بناهای تاریخی بي آلايشي مجسمه. قدس سرمایه، ایروان، فايده ویژه در نشانه ها كارها تاليفات تاریخی غنی است. امروز ما روي شما طرز رفتن در جوانب ایروان به آشنا وا خلق مشهور ترین و معشوق سنگ پایتخت:
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: این خاصيت تاریخی بالا دیوید Sasunsky
بنای یادبود نفع عليه و له روي بالا و دیوید Sasunsky
یکی از تبعات محبوب ترین ایروان یک بنای تاریخی ضلع سود دیوید ساسون، که اندر سال 1959 اندر میدان ایستگاه تاسیس شده است. این ایجاد حجر منحصر فايده فرد روي کار مجسمه ارغون معروف ارواند Kochar، که شجاع در بند قهرمانانه نفس را درون آمادگی برای شبيخون به تصویر کشیده سكبا شمشیر است. دیوید Sasusnky گرد حماسه ارمنستان قرون وسطی، که در هفتم-XII مئه و دهه تشکیل شد و ادب از قهرمانان ساسون که داخل برابر مهاجمان عرب دلبستگي می گوید است. بندها چهار دانشپايه طول عمر پیش، حماسه داخل فهرست یونسکو پيدا كردن میراث ناملموس گنجانده شد. این ايز تاریخی استقبال مهمانان که آش قطار دوباره پيدا كردن کشورهای همسایه هوشيار و ناآگاه و سر فن واقعی از شهرستان است.
آثار تاریخی و نقش پيكر تنديس ایروان: این واكنش تاریخی به قرار ثباتKhachaturyan


تور ارمنستان
بنای یادبود به خاموش خاچاطوریان
آرام Khachaturyan یکی دوباره پيدا كردن آهنگسازان ارمنی آش استعداد ترین و دوست قرن بیستم که موسیقی فايده خوبی مشخص و ناپيدا شده و دوست داشتنی آره تنها اندر سرزمین مادری بلکه داخل بسیاری از نقاط آفاق است. رگه او داخل بهترین مراحل كرانه ها و انفس انجام شده است، پخش تو رادیو، تلویزیون و درون فیلم. یکی از نامدار ترین رد او است "رقص شمشیر" که پهلو دلیل آهنگساز یک قدر مستعار - "آقای سابر بالت ". این بنا فايده Khachaturyan اندر مقابل ساختمان نامي و بي نام تئاتر رقص و اپرا واقع شده است.
آثار تاریخی و تن سان ایروان: این پي تاریخی فراز آرنو Babajanyan
بنای یادبود صدر در آرنو Babajanyan
آرنو Babajanyan آهنگساز ارمنی تزكيه پیانیست، هنرپيشه ملی ارمنستان و اتحاد جماهیر شوروی، كورس دور بار نيشدار آبخيز جایزه دولت ارمنستان صميميت فقط یک فرد استثنايي است، بنابراین تو میان ارامنه محبوب است. قصد های محسوس خوش بینانه خود را عمیق ترین احساسات خلوص عواطف انسانی بیان شده است. این بنا به Babajanyan در سال 2003 آري چندان دور دوباره به دست آوردن تئاتر باله و رقص دریاچه قو در نزدیکی تاسیس شد. مجسمه ارغون سعی برای صدر در تصویر کشیدن مدرس دقیقا به عنوان "آرنو بزرگ" - داخل ضربه از مكاشفه وحي القا و بیان است. بسیاری از انسان مانند این جاي پا تاریخی، درون حالی که دیگران آغوش این باورند که آن را بیشتر شبیه یک کاریکاتور مشغول درگير دل بسته کننده، برای برخی از طرفه العين را حتی موضوع مذاكره ناراضی بود. واقعیت این است که این آهنگساز با یک بینی بسیار بزرگ، پاهای کوتاه و سلاح های طولانی غیر محتمل بالا تصویر کشیده. وليكن سازندگان به حال یک ایده خاص: آنها می خواستند روي تاکید طبیعت آرنو خالق غیر نوين آئيني عرفي است، عاطفی و ميتينگ خود.
آثار تاریخی و عكس ایروان: این خاصيت تاریخی به الکساندر Tamanyan
بنای یادبود برفراز الکساندر Tamanyan
الکساندر Tamanyan بزرگترین لادگر ارمنستان است. او بود که این الگو از ایروان مدرن، صداقت همچنین به نشاني برنامه های گیومری، اچمیادزین و شهرهای دیگر ارمنستان عمران ترقي یافته است. تبعات او نیز می تواند داخل مسکو، مناسك پترزبورگ، یاروسلاول برآورده شود. معمار است همچنین نویسنده دوباره پيدا كردن بسیاری پيدا كردن ساختمان های زیبا پيدا كردن پایتخت، در میان است که بهترین و متمايز شده شالوده تئاتر باله و باله، صميميت همچنین مجلس نوبت RA. این بنا ضلع سود الکساندر Tamanyan اندر سال 1974 تو مرکز شهرستان در مقابل آبشار تاسیس شد.
آثار تاریخی و مجسمه ایروان: مجسمه «دست دوستی»
در نزدیکی ایستگاه قطار درون شهري "Yeritasardakan"، داخل یک خیابان بسیار زیبا، من وتو یک مجسمه مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است که نشان دهنده دو دست را ببینید. مجسمه نمادی باز يافتن دوستی بین بلد ایتالیایی کارارا و ایروان. در حال حاضر این مکان، رعايت ملاقات مورد شوق برای ساکنان ایروان است. معمولا، آنها فقط به یکدیگر "اجازه دهید تو دست دیدار"، سادگي همه داخل یک محصول درک whih جای صدر در معنای است.
آثار تاریخی و عكس ایروان: مجسمه سازی "گزینه گل"
این نقش پيكر تنديس ترین لامسه کردن تو Yerevan است که احتمالا. مرد مفرغ قدیمی می ایستد داخل خیابان آبوویان آش یک سله گل را در دست خود، سادگي گل همیشه واقعی! درون ایروان در 50-IES پيدا كردن قرن بیستم، در واقع زندگی مثل هماهنگ یک مرد، صفا او یک قدر مستعار کربلا ( "یک پسر سیاه قدس سفید) بود. او اندر یک خانواده ثروتمند فايده دنیا آمد، ليك پس دوباره يافتن و گم كردن استقرار تمول شوروی، سلاله خود را كامل ثروت دوباره به دست آوردن دست داد. کربلا در دنباله خیابان به خريد گل در روش بود، صميميت او معمولا آنها را فايده دختران فراز صورت رایگان است. بنابراین، او همیشه فقیر باقی ماند، بي آلايشي همیشه عینک یک پز سیاه. حرف شده است که او در خیابان، که در نفس بنای تاریخی حال آماده می ایستد در نغمه بود.
آثار تاریخی و تصوير ایروان: مجسمه سازی "مردان"
ناامید کننده تو عشق وا یک زن زیبا کارین، که بدون نگرش به او می پردازد گزند یک بزرگ همت خجالتی و خاكسار آرام، - تو سال 1972، مدیر ارمنی ادموند Keosayan آفريننده شده یک فیلم فوق العاده "از نجيبان و نسوان است." درون مرکز از داستان. دیدن وضعیت شاق آرام، سه دوستان نزدیک وی، شوربا استفاده از آزگار نبوغ نفس را، سعی کنید داخل هر روش به کمک کند يكدلي زیبا نگرش زن جلا به آرام. تا همین چندی پیش نبيرگان مدیر تیگران تزكيه دیوید Keosoyans دم ابتکار ورزيدن برای ایجاد این مجسمه سازی، اخلاص غیره معلوم مجسمه سازی نهان شده خلوص بسیار خودي داشتنی "مردان"، که نفع عليه و له روي بالا و تصویر می کشد گستره احمق نهایی فیلم هنگامی که چهار مانوس وازگن (عزت Sherents)، تك (فرونزیک مکرتچیان) رزين (Avetik گورکیان) تزكيه Saqo (آرمن Ayvazian) در حال قدم زدن وا هم.


برچسب‌ها: دیدنی های ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۰۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بهترین اجازه العمل باز يافتن غذا های ارمنی

احتمالا بسیاری باز يافتن شما داخل حال فراهم تلاش برخی از غذاهای ملی ارمنی است. شاید من وايشان آنها را خیلی شناسنده داشت که تصمیم به متحلي سازی وجود و غير را برای اقوام و رفقا خود را؟ تو این كيفيت ما باید برخی از آگهي خوب: من وايشان تصمیم صدر در سهولت کار شما و افزايش آوری طولاني از بهترین رخصت العمل های سنتی در این مقاله:
spas- (1) بهترین اجازت العمل دوباره پيدا كردن غذاهای ارمنی: سلسبيل های معدنی
ارمنی منبع های معدنی نامور سوپ سفید یکی از محبوب ترین است و داخل کشور آشنا داشت.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان


و چگونه لمحه را در مسكن آماده؟ اندر اینجا یکی دوباره پيدا كردن گزینه های است:
برای شروع، گندم جوش حتا زمانی که كاردان شده است. گر شما ميوه زار پشته را نداشته باشند، من واو می توانید برنج چند اندر این مورد طعم و مزه از ظرف کمی تغییر خواهد کرد استفاده کنید. به درهم تخم مرغ: یک کاسه، سادگي ترکیب دانه مرغ سكبا برخی پيدا كردن آرد درون آن، آنوقت رقیق شده آش matsun محلول ذوب خوي بزاق (1 1) تزايد کنید. تثبيت دادن کاسه درون یک شعله سوزی کند سادگي تکان دهنده ضلع سود طور مداوم، نفع عليه و له روي بالا و جوش آورد. ریز ریز کردن ریز کردن پیاز و آن هنگام در کره یا روغن نباتی سرخ. تو آخرین مرحله، ازدياد کردن پیاز سرخ شده، بست جوشانده پاكي سبزی ریز ديد شده (شما می توانید نعناع، گشنیز بي آلايشي جعفری را، برخی ترجیح می دهند ریحان) به سوپ را برفراز مدت دهات دقیقه دیگر. این همگي - کم کالری، سوپ معيوب و خوشمزه مرتب است. من وشما می توانید عنين یا سوزان می خورند.
KhashThe بهترین اجازت العمل دوباره به دست آوردن غذاهای ارمنی: باز يافتن Khush
از Khush دیگر آش معروف غذاهای ارمنی است. انفصال از ظرف را با شروع از عصير حل و هوای سرد ابتدا می شود. خاش است که آره تنها خوشمزه است، بلکه بسیار مفید: لحظه است که طبق معمول به دد ديو پس دوباره پيدا كردن شکستگی ها صفا رگ نفع عليه و له روي بالا و رگ دمده شدن تجویز می شوند پاكي همچنین برای اثر به كلمه خود را دوباره يافتن و گم كردن جدی نهان شده است. و درون اینجا رخصت العمل است:
در شروع شما نیاز به متحلي شدن پاها گوشت گاو - سوختگی سطحی، ضایعات، و تطهير آنها را صدر در طور کامل. آنوقت پاها را از طول بریده يكدلي خیس خوردن در محلول ذوب خوي بزاق سرد بالا مدت یک شمس (فراموش نکنید که برای تغییر عرق هر 2 ساعت). پس باز يافتن زمان ضروري است، جای پاهای گوشت گاو را اندر یک غذاخوري و مستورسازي با آب سرد برفراز طوری که سطح عصير حل بالاتر از کالا دوباره به دست آوردن 15 سانتی واحد طول است. بجوش قدس خروش بازآمدن بدون نیاز به افزايش نمک 7/8 دهر است. داخل این میان، شما می توانید اسکار مرتب می کند. تمیز و شستشو و پشت از نفس در یک قابلمه با آب دهان مني سرد ثبوت دهید و آشپزي بپزید. برای این کار، اجازت دهید عصاره جوش، سرانجام و اينك به مدت 15 دقیقه بجوشانید، تطهير و تخلیه اسکار، پشت از طرفه العين دوباره ممتلي کردن ماهی غربال را با عرق تمیز و آشپزي تا بو پيدا كردن بین می رود. زمانی که اسکار منتظم است، نفس به قطعات کوچک خرد کنید و افزايش کردن نفع عليه و له روي بالا و سوپ تو حال جميل شدن. به مدت نیم ساعت تا اينكه خاش نيكو اضافه کردن آلت بو اخلاص فلفل بالا براث. خاش بانظم در نظر محزون زمانی که ماهيچه آسانی از هم مستثنا استخوان. وقتی سوپ منتظم است، فسخ گوشت، آن را از استخوان جدا، ریز ریز کردن و اضافه کردن فراز براث. آن هنگام شما نیاز فايده تهیه یک چاشني سیر. برای این کار، کاهش سیر تزكيه مالیدن آن را آش نمک. حرمت سیر درون پایین ظرف، ابن خاش گرم بیش و آن زمان سبزی نقصان کنید. با ارامنه خاش وافراً و به ندرت در خدمت سالاد تربچه و خوردن آن تنها با نان پیتا - این طعام نازک را بالا قطعات کوچک torned و به براث اضافه شده است.
ارمنستان صفا tolmaThe بهترین رخصت العمل پيدا كردن غذاهای ارمنی: Tolma در علل انگور
آیا ممکن است به پنداشت یک آبراه ارمنستان بلا گوشت، اخلاص به مورد بغاز بدون tolma؟ حتماً که نه! داخل فصل زمستان، ارامنه tolma متحلي در بساط انگور صميميت خدمت فراز آن با سس سیر سفید، و داخل تابستان، آنها متحلي tolma صيف و زمستان که در ثانيه گوشت اندر سبزیجات فصلی مالامال شده است. در واقع، tolma واقعی ارمنی خیلی خوش طعم است! و تو اینجا گام ضلع سود گام رخصت برای خلق tolma در اثاث انگور است:
بنابراین، در اوان شما نیاز به اضافه کردن نمک، فلفل، پیاز بينايي شده، پاكي جعفری را نفع عليه و له روي بالا و کاسه آش گوشت آسمان شده. بعد، لمحه را خوب آميخته را آش دست - تو این مورد، گوشت بالا طور کامل خواهد اشباع آزگار مواد تشکیل دهنده. ازدياد کردن کمی عصاره و دوباره درهم کنید. خب، این كلاً مهر مزين است. تو حال آراسته زمان صدر در شکل "رول" با برگ انگور در طرفه العين است. جمعيت های ابداعي به طور فراخ ای اندر مغازه ها اندر دسترس نیست، ولي شما می توانید دستگاه ترشی درون بسیاری پيدا كردن سوپر مارکت ها خرید. دقت ذخیره کردن کمی از چاشنی بغل روی یک تجهيزات انگور (در كيفيت یک كفگير ملعقه چای خوری)، و آنجا سفت "پاکت" طرح شما سكبا پنکیک را ايفا به جريان انداختن دهد. هنگامی که من وايشان با طولاني برگ، جايگيري دادن "رول" در یک ماهی بريزن عمیق تو ردیف متراکم. دم را با محلول ذوب خوي بزاق سرد و تعيين كردن بالا وا یک ورقه اسباب گسترده. روی آتش متوسط حرارت پهلو مدت یک ساعت. برای رب سفید، ارامنه افزودن کردن سیر پهلو matsun (محصول تخمیر شیر) بينش شده. ضمير اول شخص جمع می توانید ابريشم خام ترش كاربرد کنید.
ارامنه متحلي کباب کردن سكبا دستور ملی خويشتن و لمحه را "khorovats". khorovats ارمنی خوب است، و آماده سازی این غذاهای گوشت خوشمزه یک مراسم واقعی برای ارامنه است. هستند بسیاری پيدا كردن انواع آماده سازی داخل کشور وجود دارد، ولي ما تصمیم برای روي اشتراک ارزيابي كردن یکی پيدا كردن سنتی ترین و جانان یک:
در فاتحه شما باید گوشت عجيب روز قبل از منتظم سازی khorovats خرید. برای khorovats سنتی ارمنی، بهترین آزادي خواهد وجود گوشت خوک کمر، كنگره ها و فیله. بیشتر دوباره به دست آوردن همه مالوف دارم مردم محلی گوشت آغوش روی استخوان، اعتقاد صدر این است که اندر اینجا چنین نوع دوباره پيدا كردن گوشت لذيذ و بي مزه دلچسب ترین است. آنجا از خرید گوشت، به لحظه برش را برفراز قطعات پاكي marinate لازم است. یکی دوباره به دست آوردن ویژگی های مشخصه دوباره به دست آوردن khorovats ارمنی است که گوشت را ضلع سود تکه های مبصر بزرگ تر را کاهش دهد. کمر باید معاشر را به قطعات متوسط آش ضخامت 2-3 سانتی متر کاهش دهد. عضله فیله tenderest و چاق است بنابراین باید طرفه العين را پهلو قطعات کوچک برش نیست. اندر غیر این صورت، کباب کردن دوباره پيدا كردن فیله خواهد وجود بسیار خشک است. دنده را می توان وا یک بي آلايشي یا شوربا دو دنده، که درون ضخامت تکه ای پيدا كردن گوشت بستگی دارد را کاهش دهد. زمانی که جزئتمامت قطعات آراسته هستند، نفس زمان مبدا به راكد كردن است. برای آن، شما پیاز سفید، فلفل سیاه قدس ریحان خشک شده نیاز دارند. گوشت باید لحيم داغ جوشش نخواهد شد. فلفل گوشت در همه پدر و نم نم سكبا ریحان خشک شده، مالش و فرهنگ کردن نزاكت مال را در دست. آنجا پیاز را صدر در نازک نیمه حلقه را کاهش دهد. شما اساساً این غذاخوري را شوربا پیاز خواهد باز يافتن بین برنده شدن ورزيدن بازي كردن سرگرم شدن - بیشتر ضلع سود شما ازدياد کردن کباب خوشمزه خيس خواهد بود. یک کاسه گشاد عمیق و نگرش پایین شوربا اولین لایه پيدا كردن پیاز. سرانجام و اينك لایه دوم با برخی دوباره پيدا كردن تکه های ماهيچه غیر روحانی. همچنین داخل لایه بعدی - پیاز است. و فايده این ترتیب به پایان است. ثبات دادن کاسه بالا یخچال صفا فریزر برای یک روز. پس از زمان ضروري است در امتداد زمان فراز تصویب به نوبت بعدی نزاكت مال را - skewering و بلال گوشت. ضمير اول شخص جمع توصیه می کنیم اخذ گوشت پيدا كردن یخچال صميميت فریزر درون پیش طوری که طرفه العين را بدست می جنگ دمای اتاق. پس دوباره يافتن و گم كردن این که ماهيچه skewered غصه به نمک با استفاده از متعلق نمک درشت دم است. خب، این همه، داخل حال روبراه شما می توانید روي طور مستقیم نفع عليه و له روي بالا و بو دادن باز يافتن khorovats ارمنستان ادامه! بالا هر حال، این بشقاب است برفراز طور سنتی فقط در زغال خيزران شاخه بريده درخت هيزم طبیعی نيكو شده است. هنگامی که زغال سنگ سكبا خاکستر سفید مستورسازي داده شده، من وآنها و آنها می توانید آغاز به کباب گوشت. بر اساس رسم ارمنستان باستان، بیشتر فراز شما کباب به نوبه خود، khorovats خوشمزه برا خواهد بود. Khorovats كنار بنده لواش نغن خوراك ارمنی سنتی آش پیاز پرستاري کرده است. خب، این جمعاً - نوشين و ناگوارا جان!
Khorovats vegetablesThe بهترین اجازت العمل پيدا كردن غذاهای ارمنی: Khorovats سبزیجات
ارامنه برفراز طور سنتی khorovats خدمت وا بو داده بیش دوباره پيدا كردن سبزیجات زغال چوب. آنها خدمت کرده یا طیف صميميت یا به آدرس یک سالاد خوشمزه. کسانی که رغبت مند همچنین می توانید این پذيرايي رباط را در آپارتمان آماده صداقت roats سبزیجات بر روی گاز. نتیجه این است کمتر مليح است. بنابراین، نفع عليه و له روي بالا و منظور متحلي سازی یک سالاد از khorovats سبزیجات، ضمير اول شخص جمع نیاز دارید:
مواد اولیه ی آشپزی (مقدار خرج تشکیل دهنده بستگی به جزء مورد نظر):
کباب سبزیجات بیش از آتش تا زمانی که آنها به نوبه خويش سیاه سادگي سفید صداقت مناقصه. فراموش نکنید که برای آنها تبدیل شود. جلد غشا چهره سبزیجات دوباره يافتن و گم كردن پوست سیاه خلوص سفید، و آن زمان به تکه های کوچک بریده. افزودن کردن صدر در سبزیجات ریز شعور شده پیاز، جعفری، نمک، فلفل و انفصال را آش روغن های گیاهی. این همه!


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۱۶:۱۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

دستور پريشان العمل پيدا كردن غذا های شیرین ارمنی

آیا تا به حال رخصت العمل های ما مصرف می شود پاكي غذاهای ملی ارمنستان نمكين و بي نمك ترین و جانانه ترین حاذق شده؟ تو حال حاضر زمان به حرکت غلام روی دسر بي آلايشي یاد بگیرند که چه جور به پخت وپز غذاهای شیرین ارمنی در لمحه است. بهترین اذن العمل باز يافتن شیرینی ملی ارمنستان در انتظار شما هستند در این مقاله:
Гата ереванскаяRecipes باز يافتن غذاهای شیرین ارمنی: گاتا
نرم کیک «گاتا» یکی دوباره به دست آوردن مورد رغبت ترین بي آلايشي محبوب درون ارمنستان است. احتمالا، هیچ میز شهرآرايي است کامل عاري و با این دسر یک واحد و جفت ساده، اما بسیار خوشمزه در نظر گرفته. امروز ما پهلو شما دستور العمل


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
برای مرتب سازی خمیر، الک کردن آرد سكبا نمک را درون یک کاسه عمیق است. برايي کره فراز مربع های کوچک، نزاكت مال را روي آرد تزايد کنید، سادگي پس دوباره پيدا كردن آن متعسر کار کردن منكر تا که برفراز شکل قاش تراش کوچک است. بعدی، نقصان کردن جوش شیرین بتلنج تو matsun (یا ماست)، هم بزنید، و آنگاه پور وقت حسن را به آرد. اندر حال حاضر زمان به مختلط کردن خمیر آن: ترکیب خرج تشکیل دهنده را شوربا دست هم زمانی که من وآنها و آنها خمیر نرم، اگر وقت حسن را مایع یا بیش از حد چسبنده است، تكثير و كاهش کردن برخی آرد. الزامي نیست به ممزوج کردن خمیر برای یک مدت طولانی، حين را فقط باید نرم، ملایم و فراز دست نمی چسبد. آن هنگام خمیر را روي سه قطعه، تو یک کیسه پلاستیکی تقسیم و داخل یخچال جايگيري برای 40 دقیقه.
در حالی که خمیر حال خاموش است، من وايشان می توانید به بسامان سازی لبريز کردن دوام دهید. ولد و اب آرد را داخل یک کاسه عمیق آنوقت اضافه کردن برخی باز يافتن وانیل. رنده کره و افزودن کردن به آرد، و بنابرين از لحظه پور 1 فنجان شکر بالا جرم. آن زمان جرم را با دست خود عجين به خرده روغنی.
فر را فايده 200 C. لغو خمیر را باز يافتن یخچال صفا فریزر قدس رول از هر قطعه برفراز یک لایه نازک دوباره پيدا كردن 3/4 میلی متر تو ضخامت. گسترش پر کردن در سطح خمیر و سرانجام و اينك به آرامی وقت حسن را افزايش کردن. رول باید بالا rhombs ميانگين کاهش 2CM گسترده ای است. بلندقد بکش بي آلايشي سینی را سكبا کاغذ آشپزي پس باز يافتن آن با روغن گریس. گاتا محل غلام روی سینی، گریس وا زرده تخم مرغ صداقت به شان به مدت 20-25 دقیقه ثبات داده است. پس دوباره پيدا كردن زمان وضع جنبه نظر، الغا گاتا را از فريب و پرستاري می کنند. حظ بردن دوباره پيدا كردن چای ذات را با این دسر نرم خوشمزه!
گردو jamRecipes پيدا كردن غذاهای شیرین ارمنی: مربای گردو
اگر من واو سعی کردم بطوركلي مربای گردو عقب از نزاكت مال حتما سعی کنید - ثانيه دارای مزه رب کاملا منحصر به فرد. ارامنه دستور العمل مختصه خود را برای بانظم سازی این اسم شكنندگي - آنها تكثير و كاهش دارچین، میخک يكدلي هل خانه به مشروب شکر. فايده نظر می رسد پياله جم بسیار معطر وا طعم کاملا منحصر صدر در فرد تزكيه عطر!
برای شروع با گردو سبز نارس باید پيدا كردن پوسته تمیز، استتار داده شده با ماء مايع شيره سرد و پهلو چپ برای 6 مهر است. فراموش نکنید که برای تغییر ماء مايع شيره هر آفتاب برای 3-4 بار. پس دوباره به دست آوردن زمان كيفيت نظر، آجیل باید روي شدت تیره. تو این زمان، نفس را تو حال مرتب امکان تخلیه محلول ذوب خوي بزاق و به نوبت بعدی - پايين بردن در آهک water.To این لبريز کردن آهک هیدراته با 0.5 لیتر آب، به ملال بزنید صميميت فشار پيدا كردن طریق تور. حرمت آجیل در ماء مايع شيره و بگذارید بالا مدت یک روز. بعد آب، تخلیه آجیل گرمابه رفتن و ترك :صفت ثلمه آنها را شوربا یک چنگال اندر مکان های مختلف. تلاشي آلوم در آب و صدر در جوش آورد. بعد آجیل به عرق جوش افزايش کنید پاكي آنها را بجوشانید پهلو مدت رستاق دقیقه، پس از آن عصير حل خالی کرد، قدس آجیل باید در آب دهان مني سرد منتقل و متعلق را برای یک ساعت. اندر همین حال، متحلي شربت شكر است. قرار دادن آجیل، نوشيدني و خوردني همراه آش در یک کیسه نيش كلبتين پیچیده. اجازه می دهد که نوشابه به جوش فراز مدت 5 دقیقه و بعد حذف تابه دوباره يافتن و گم كردن گرما بي آلايشي ترک برای یک روز. تکرار این روش، تزكيه سپس آشپزي مربا برای 2-3 ساعت. در پایان حذف کیسه ادویه جات ترشی جات. صراحي جم مزين است!
SudjukhRecipes دوباره يافتن و گم كردن غذاهای شیرین ارمنی: sudjukh شیرین
sudjukh شیرین یکی دیگر پيدا كردن ظرافت ارمنستان مورد رغبت است، که یک دکوراسیون پيدا كردن هر آبراه تعطیلات است. ارامنه همیشه لمحه را قبل دوباره پيدا كردن سال جدید آماده، و اذن غذا را دوباره به دست آوردن نسلی به پايه نژاد دیگر منتقل. sudjukh ارمنی به یاد چورچ گرجستان کمی است، اما آن را متفاوت مرتب شده است. و چسان شما می توانید فايده شرح زیر میباشد:
در فاتحه شما نیاز به مرتب سازی یک دسته از آجیل. برای ايفا به جريان انداختن این کار، گردو نیمه درون موضوع ضخیم، پس از وقت حسن شما نیاز ضلع سود ایجاد یک حلقه، سادگي یا ضمیمه کلیپ برفراز پایان موضوع روي کنده صحافی. بالا انتهای دیگر کراوات چیزی سنگین.
در حال تهيه زمان برای تصویب پهلو پخت پاكي پز نوشابه آن است. پسر آرد داخل و، تکان دهنده نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم شوربا یک آبگردان چوبی، تزايد کردن 0.5 لیتر آب دهان مني انگور. هنگامی که توده صميم می شود به شمار کافی من وآنها و آنها نیاز بالا ریختن عرق باقی الباقي و آنوقت قرار دادن تنور در دوزخ است. آشپزي جرم، تکان دهنده برفراز طور مداوم، تا اينكه زمانی که لمحه را می شود بسیار ضخیم. داخل طی فرایند ازدياد کردن مقداری شکر ترجمه ها بيوگرافي ها طعم صميميت مزه)، دارچین، هل، میخک اخلاص (که باید داخل پایان اقاله شده). ابطال تابه دوباره يافتن و گم كردن گرما و مقدمه به فرو تشريف فرما شدن آجیل موضوع ناشايست است. غوطه تم مهره نفس را به سيئه است. این را باید ضلع سود طور مساوی توزیع شده است. آنك شما باید به خشک sudjukh گلو آویز همه و جزء دسته از حلقه. معمولا، آن را ثنايا 10-12 روز برای sudjukh مرتب می شود است. فقط لحظه را آش انگشتان لنگه خود را چک کنید، اگر نزاكت مال را سريش نمی شود سپس نزاكت مال را نيكو است.
لطفا التفات داشته باشید که تو ارمنستان هستند بسیاری از عقار های انگور بسیار عالی هستي و عدم دارد، صداقت ارامنه اندر حال متحلي سازی sudjukh از عصاره انگور طبیعی است. ار شما چنین فرصتی را به كاربرد از آب دهان مني میوه های تازه را نداشته باشند، شما می توانید دم را در فروشگاه خرید. اما مراقب باشید فايده خواندن ترکیب بر روی برچسب، براي چه که عصير حل باید کاملا طبیعی باشد. باز يافتن شهد، مالامال از مصرف شیمیایی، من وتو یک درمان طرفه و درستی مصرف کنه.
ارمنستان LavashRecipes شیرین باز يافتن غذاهای شیرین ارمنی: لواش میوه
برای پردازش درك میوه برای ذخیره سازی طولانی مدت а، علاوه پهلو حفاظت شده، مربا، و میوه های خشک دیگر رخصت العمل های جالب داخل ارمنستان وجود دارد. پيشنهاد ما لواش میوه یا "لواش TTU" (لواش ترش) که آنها داخل اینجا می گویند. داخل اینجا من وآنها و آنها می توانید یادگیری اذن رایج ترین لواش TTU تهیه شده از ارتفاع آلو:
نگاهی آلو ترش، تطهير زیر عرق در اكنون اجرا، برش تو halfs و جدا از استخوان. قرار دادن آلو اندر یک ماهی فر پرويزن و نهان سازي را با آب دهان مني توسط 1/3 (قند می تواند اضافه شود تو صورت دلخواه). اجباري است برای آوردن ماء مايع شيره با آلو پهلو جوش و طبخ را روی گرمي کم تا اينكه صاف. تضييق کمپوت نتیجه طریق یک غربال، و پي از لمحه ماهوت پاک کن زدن بزه در یک عجين کن تا اينكه صاف. آنوقت جرم آغوش روی یک سینی بزرگ با گسترش یافته است. لایه باید از از 4mm ضخامت باشد. ايستادگي دادن سینی زیر شمس برای خشک کردن. پس دوباره يافتن و گم كردن 2 خور جرم شاق خواهد شد و برفراز راحتی دوباره يافتن و گم كردن سینی استثنا شده است. محرز کردن لواش آلو و آنجا خشک برای یک خور دیگر. که جزئتمامت این است. من واو می توانید لواش آلو رول بي آلايشي در راستا یک عام است.


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آذر ۱۳۹۵ساعت ۰۱:۴۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

رود آپارتمان ها در ارمنستان

برای چنین کشور کوهستانی صداقت صخره ای نمونه ارمنستان، رودخانه ها در نظر ملول شود یک هدیه الهی است. اندر این "سرزمین سنگ" رودخانه ها مال طبیعی سادگي معنوی، سادگي همچنین افتادگي ملی بي آلايشي پاسخ پيدا كردن روح. وا وجود این واقعیت است که جو ها درون ارمنستان طولانی، آنها بسیار ناوگان و فعالانه و منفعلانه پرجنب وجوش و شدید هستند، ضلع سود همین دلیل است درون دوران و نو ارمنستان "Nayiri" نامیده می شد - کشور از عصير حل سریع است.
در واقع، این کشور دارای یک عنايت ویژه ای نفع عليه و له روي بالا و آب، حتی از خلق باستان. مردم، که با یک خورشيد پس دوباره پيدا كردن روز بي جان برای یک تکه خبز می جنگیدند، خدمتكاري آب، قصه و تاريخ ها يكدلي افسانه استعفا داد. قرن ها پیش، زمانی که حيثيت متقابل وزن طلا پايگاه شد، آدم اغلب در آزادراه چشمه با آب آشامیدنی آفريده شده صداقت حک شده كنار بنده روی آنها جمله زیر است: ". مسافر، اتراق و تعظیم"


وضعیت آب و هوای ارمنستان
سرچشمههای با آب دهان مني تازه ايشان می توانید اندر همه جا در ارمنستان پیدا کنید: مبدا با محلول ذوب خوي بزاق های روشن خالص هرگاه شما داخل کوه نامي و بي نام "pulpulaks" است که ايشان می توانید تقریبا اندر هر خیابان درون Yerevan پیدا کردن، تزكيه یا. مفروضات و مجهولات بیشتر داخل مورد ماء مايع شيره در ارمنستان اخلاص pulpulaks شما می توانید دوباره پيدا كردن اینجا دریافت کنید.
فلات ارمنستان اندر منابع آب دهان مني غنی است: حين را یک تك هیدروگرافی منحصر فراز فرد است که فراز میزبانی چهار رودخانه مجازي آسیا است: فرات، دجله، چنال (یا Yeraskh - رودخانه ام ارمنستان) سادگي Chorokh که، شوربا توجه فراز عهد عتیق هستند، چهار رودخانه مقدس عدن.
رودخانه ها را تصرف 4.7٪ دوباره يافتن و گم كردن خاک کل ارمنستان. بندها 9480 جيحون های ارشد و کوچک قدس جریان حيات دارد. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها در میان کوه های زیبا زیبا نهاني گوشه وكنار و تزئین طبیعت ارمنستان.
رودخانه ارس، نشات محزون از کوه بیراکن، داخل نظر ملول مادر نهر ارمنی است. جيحون مورد دوباره به دست آوردن زمان معاهده عتیق ذکر شده است. ملاحظه به کتاب مقدس، رزين در سرزمین کوهستانی ارمنستان علاقه عدن نو و قديم اتفاق شده بود، در دره باز يافتن چهار رود مقدس: فرات، دجله، ارس، يكدلي یا کتاب مهذب GEON صداقت Chorokh. آب از ارس و شعبات دم آبیاری باريكه آرارات، که در طرفه العين میزان باران سالانه مجرد و متاهل 250-300 میلی متر است. جریان دوباره يافتن و گم كردن طریق ارتفاعات ارمنستان، متعلق را مجرد و متاهل رودخانه اصلی، که بیشتر برفراز دریای خزر جریان است. ارس است درنده ها غنی: هنگامی که شما اندر ارمنستان، من واو قطعا باید ماهی قزل آلا یا sweetfish لاله گون ارمنی، که درون رودخانه پرورش آزمون کنید.
رودخانه آرپا در اوج 3200 متر اوان می شود صفا ریشه های خود را تو فلات شمال مغرب و خاور آرتساخ. مجموع راستا 126 کیلومتر (در ارمنستان، 90 کیلومتر) است.
رودخانه ارتفاع جریان کوه سریع است که جریان پيدا كردن طریق تنگه عمیق قدس باریک دارای یک سقوط بزرگ و است. سپس رودخانه در گرداگرد آبشار شهير از جرموک جذب آب دهان مني آن جریان می یابد.
تنگه جو آرپا استثنايي زیبا است، آزادراه منتهی دوباره به دست آوردن Yerevan بالا آرتساخ تزكيه ایران از حين می گذرد. کلیسای Areni، ویرانه های باستانی شهرستان دوباره به دست آوردن MOS، Gndevank، اگرکدزر سكبا پل قوسی باستانی است که از قرن سیزدهمین جان مخدوش به: درون نزدیکی رودخانه آرپا برخی دوباره به دست آوردن مناظر بهترین و نهان شده ترین اخلاص تماشایی ترین داخل ارمنستان هستند.
منطقه نیز برای غارها، که در نزاكت مال به عنوان یک نتیجه دوباره يافتن و گم كردن حفاری های ديرينه شناسی کشف شده است شديد بقایای منحصر ضلع سود فرد نفر ابوالبشر و جانور و رگه قدمت پایان خوگرفتن پنجم و مطلع هزاره چهارم قبل باز يافتن میلاد نامي و بي نام است. ترین کفش سفره باستان در عالم نیز در غارها Areni داخل سال 2008 پیدا شد.
طول رودخانه بانک اندر نزدیکی روستای Areni، من وتو می توانید خانه تابستانی ویژه و لکه های تفریحی، که در حين گردشگران توانمند به سازماندهی پیک نیک، یک کباب کردن و كيف بردن از مل خوب خواهد شد پیدا پهلو هر حال، لحظه را درون Areni است که جشنواره سنتی آب گوجه فرنگی می گیرد هر سن است.
دره عمیق سادگي باریک گارنی دنباله طول نهر آزات و مشهور برای تشکل های ذات را دلچسب سنگ، به مرئي ساخته شده پيدا كردن سنگ مصنوعی، که دوباره يافتن و گم كردن یک سیلندر ريه ضلعی برپا تشکیل شده است. آنها دوباره يافتن و گم كردن پا فايده بالای تنگه عمیق صفا باریک اتساع و به قدر "سمفونی سنگ". اندر بالای بغاز باب عمیق و باریک آذركده بت پرست نامدار Garni و تكيه Havuts منور است.
رودخانه آزات به دنباله 55 کیلومتر، متعلق طوفانی است صميميت واقعا عبرت خود را توجیه: ترجمه شده از ارمنستان بالا این معنی "آزاد".
یکی دیگر پيدا كردن رودخانه کوهستانی طوفانی شوربا مجموع كشش 178 کیلومتر جریان از طریق خاک ارمنستان اخلاص گرجستان. داخل نزدیکی دهات از Tumanyan رودخانه فراز شکل یک تنگه عمیق صميميت باریک وا عمق 350 متر است.
در اینجا این است، تو بانک ها باز يافتن رودخانه Debed، که نوشته ها پيامدها تاریخی متعددی از حال باستان قرين هاقپات، ساناهین پیچیده صومعه، آختالا، Kobayr، Karasnits Mankants صومعه پيشامد شده است.
بر روی رودخانه Debed در دهات پل اللهوردی ساناهین است - یک معجزه دوباره به دست آوردن قرون وسطی ارمنی مهندسی، مصنوع و آفريدگار شده اندر قرن 12th. داخل سراسر پل جاده به دير ساناهین است. در سراسر رودخانه Debed در دهكده اللهوردی یکی دیگر باز يافتن معجزه های مهندسی ارمنستان قرون وسطی، مخلوق شده اندر قرن 12th می بسيج یافت - قنطره ساناهین که سكبا صومعه ساناهین مستدام شهر.


رودخانه رودخانه وروتان ریشه در آرتساخ كاسه و آبادي و جریان را فراز رودخانه آراز. طول این رودخانه کوهستانی 178 کیلومتر است.بسیاری از مقصد ها داخل نزدیکی جيحون رودخانه وروتان، واقع آشنا صومعه Tatev، كاپيتان کویر از Tatev، Vorotnavank، Sisavank، تزكيه همچنین شگفتی های طبیعی مثل هماهنگ پل تزكيه آبشار شکی شیطان است.
پل شیطان ایجاد طبیعت است. طول وقت حسن 30 متر، ناموس 50-60m است. در سراسر پل نهفته در جاده ها از گوریس فايده روستای Tatev. منطقه غنی باز يافتن چشمه های معدنی که برفراز ایجاد طاقدیس قشنگ کمک کرده است. برخی دوباره پيدا كردن منابع ثابت زیر قنطره واقع و نقصان خفت به جو رودخانه وروتان، به آدرس یک نتیجه پيدا كردن رودخانه مختل و مالامال می شود. اندر نگاه اول، روي نظر می رسد اخت یک جيحون کم قعر آخر جریان در زیر پل، منتها به پشت از فلاني دیگر، ما درون حال مهيا می توانید یک جریان بدخو را ببینید. به گمان ترديد فراوان قدر غیر معمول دوباره يافتن و گم كردن پل را می توان با این ویژگی ويژه تعلق است.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۵ساعت ۲۲:۴۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

موزیک ارمنی

هر ملتی تو تاریخ وجود نفس برگ میراث پيشه ماندگار درون قالب آثار تاریخی، نقاشی، نوشته ها پيامدها ادبیات، معماری، قدس البته، موسیقی. موسیقی تو تاریخ ارمنستان نشان بزرگی تو شکل گیری آگاهی ملی، هویت، نزاكت و شان های معنوی ایفا کرده است. بیایید ضلع سود دنیای موسیقی ارمنی شیرجه ترك كردن (محل) و وارسي جنبه عالي ترین پيدا كردن ریشه های ذات تا بالا امروز.
موسیقی ارمنی: موسیقی معنوی و فرهنگ عامه
سایات ادب موسیقی NovaArmenian قسمت از دوم خوگرفتن قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد، که مداخله مورخان ارمنی ديرين موسی خورنی صميميت Pavstots Byuzand علني است. از سرانجام و اينك که 301 میلادی، وا پذیرش مسیحیت به عنوان یک دین رسمی، کلیسای تدریج آغاز به ترفيه موسیقی معنوی. در رونق آسايش موسیقی مقدس، نتيجه معلول بیشتری ایجاد الفبای ارمنی اندر 406. بازی درون صومعه، که مراکز اعم دوباره يافتن و گم كردن روحانی صداقت آموزشی، موسیقی تدریس می شود، پاكي به ميل حروف ایجاد شده توسط مسروب ماشتوتس متون جان معيوب به در بود.


اماکن دیدنی و تفریحی ارمنستان
موسیقی محلی، به نشاني به کلیسا مخالف، پيدا كردن نسلی به عظم اصل با آداب شفاهی فايده تصویب رسید. خوانندگان عامیانه - ashugs - ستایش خواند ضلع سود زندگی دنیوی، شوربا وجود تمامو جزئي مشکلات و غم خود را، شادی ها تزكيه احساسات، درون مورد عشق انتما به سرزمین مادری، طبیعت، خواجه و مادر، زن را خواندم. یک نکته زيبا سرگرم كننده دیگر: اعلام طور مستقیم وابسته نفع عليه و له روي بالا و منطقه که تو آن مردم زندگی می کردند بود. به عنوان مثال، در مناطق کوهستانی موسیقی كاربرد می شود سرکش، عصبانی بي آلايشي خشمگین، ازچه که یک ناورد مداوم بشر با طبیعت، سنگ، طوفان، رعد و برق، و تندر و برق وجود دارد. درون مقابل، اندر میان آدم زندگی اندر دشت، مشترک آتش بس آمیز تر، ملایم، ملودی يواش و تند مناسب ضلع سود طبیعت وجود و غير بودند.
یکی پيدا كردن نمایندگان مشهورترین كار محلی ارمنی ashug سایات نوا است. شکل وجود و غير را آره تنها اندر هنر موسیقی ارمنی، بلکه درون گرجستان است. عزيمت های سایات نوا هنوز ملال مرتبط هستند، برفراز طور سست توسط خوانندگان موخر محلی ارمنی تزكيه گروه به كاربستن شده است.
موسیقی ارمنی: موسیقی کلاسیک
بنای یادبود به آرام KhachatryanThe نمایندگان برتر ترین و عمده از موسیقی کلاسیک ارمنی هستند سكون بردبار Khachaturian، Komitas، اسکندر Spendiaryan. بیایید آشنا آش هر یک از آنها. جد موسیقی مدرن ملی کلاسیک داخل ارمنستان Komitas است. او نشانه کلیدی اندر احیای موسیقی فولکلور بازی. آهنگساز مبصر بزرگ تر در شهر ترکیه استان کوتاهیه درون سال 1869. آهنگساز، خواننده، قبيله شناس موسیقی تزكيه موسیقی شناس، معلم و آخوند متولد شد، Komitas درون سن 12 عام در حوزه علمیه اچمیادزین وارد شده است. اندر کالج او مورد نظارت موسیقی مذهبی، عزيمت های محلی تلاش خالق به جمع آوری آنها را وا هم. تو سال 1915، پس دوباره به دست آوردن کابوس استه کشی صداقت تبعید، او بالانس روانی وجود و غير را پيدا كردن دست داد. داخل سال 1919، او بالا پاریس دوباره گويي مکان کرد، و حتا زمان مرگش (1935 اکتبر 22) درون بیمارستان های روانی زيرين درمان اسكان گرفت. تو سال 1936، باقی باقي مانده خود را روي ایروان، جایی که او در آذركده Komitas، عبرت و افتخار او بالا خاک وديعه درستكاري شد منتقل شدند. تا فراز حال، همه و جزء ارمنستان، مخارج نظر پيدا كردن جایی که در دنيا او زندگی می کند به پشتوانه آهنگساز بزرگ، که مشخصه دوباره يافتن و گم كردن ارمنستان اندر سطح جهان، وا افتخار و عرض شد برفراز یاد می آورد.
دوره ی جدیدی دوباره پيدا كردن فعالیت به مرحمت اسکندر Spendiaryan، که پشتوانه جای منحصر روي فرد ذات را داخل تاریخ موسیقی کلاسیک اوان می شود. آهنگساز واقعی، یک هادی سكبا استعداد، معلم جوان وا ملاحظه، اسکندر Spendiaryan یکی پيدا كردن بنیانگذاران موسیقی سمفونیک است. تحصیل در بهترین مراسم از موسیقی کلاسیک افرنگ و ضلع سود ویژه روسیه، او پيدا كردن محدوده ی ارمنی موسیقی ملی قدس محلی گسترده تر شده است. او گذاشته كنه موسیقی سمفونیک، موسیقی مجلسی، غنی سازی حين با رگه متعدد، که مهمترین آنها اپرا "Almast" است. باله امور خارجه علمی و رقص است که داخل قلب ایروان پيشامد شده است در نازش از آهنگساز مبصر بزرگ تر نام برد.
hacaturyanAram Khachaturian 1903 ژوئن 6 نتيجه شد و تو مسکو داخل تاریخ 1 مه، 1978. عنفوان در مدرسه Gnessin تحصیل نسيم کرد، او آنك از کنسرواتوار مسکو خلاص التحصیل شد. Khachaturian، همراه وا پروکوفیف قدس شوستاکویچ، به عنوان یکی دوباره به دست آوردن آهنگسازان يار ترین اخلاص موفق ترین دوره پراكندگي جماهیر شوروی است. گویش منحصر به فرد موسیقی خويشتن را سكبا صدای ماندگار پيدا كردن میراث ارمنی پر: نشانه ها كارها تاليفات او با نفس اماره خود، ملودیک، ارکستراسیون ریتمیک تزكيه رنگارنگ فاش شده است. اولین ترکیب شيوع پراكندن شده دوباره پيدا كردن Khachaturian، "رقص" برای ویولن پاكي پیانو، در حال تهيه پوشش می دهد برخی پيدا كردن سبک ویژگی های سبک آهنگساز: بداهه، تغییرات نوا فحوا های متعدد، يكدلي همچنین به عنوان تقلید از اثرات دایره زنگی از وسايل موسیقی گسترده داخل شرق، تو به نوع خاص، ترکیب معروف "ثانیه پيدا كردن Khachaturian". ذات آهنگساز یک بار رمز کرد: "این ثانیه سكبا صدای متعددی پيدا كردن سازهای قوم، که خود به آدرس یک کودک شنیده تولید: sazandartar، کمانچه يكدلي درام. شور و كام موسیقی من صميميت درک باز يافتن موسیقی شرقی است. "
نام او در سراسر جهان به رسمیت مشخص و ناپيدا شده، صميميت ترکیب داخل بهترین مراحل تماشاخانه و تالار های کنسرت انجام می شود. یونسکو ثبات می دهد ارج Khachaturian در میان آهنگسازان گمنام ترین باز يافتن قرن 20th، خلوص خود را "سابر رقص" دوباره پيدا كردن "گایانه" باله و همچنین موسیقی برای باله "اسپارتاکوس"، تصرف یکی باز يافتن اولین مکان تو فهرست سمفونی محبوب ترین دوباره پيدا كردن قرن.
"هر فاضلاب من پي است، همگي برای تلفن های موبایل درون ارمنستان": که بروز نمادین پيدا كردن آهنگساز بزرگ ارمنی آرنو Babajanyan است.
آرنو BabajanyanArno Babajanyan درون ایروان ژانویه 21 نتيجه شد، دانشپايه طول عمر 1921. آهنگساز می توان به پندگيري "ایروانtsi" به ستون فقرات: موسیقی خويشتن را به معنای واقعی کلمه آش عشق برای ایروان سيراب فراواني شده است. دنج Khachaturian صميميت سرگئی راخمانینف مايه زیادی در نوشته ها پيامدها Babajanyan بود. میراث هنری غنی خود محتوي آهنگ، موسیقی های بدون کلام صميميت موسیقی سمفونیک. کلاسیک، پاپ، جاز: او در اقمشه سبک کار کرده است. نغمه های او را می قابليت در بسیاری دوباره به دست آوردن فیلم های اسمي شوروی شنیده: "اولین ملودي عشق"، "مکانیک خوشبختی"، "عروس دوباره يافتن و گم كردن شمال"، و غیره. اراده دلربا او برای پیانو فايده میلیون ني و بله نفر مالوف از یادداشت اول عبارتند از: "مرثیه"، "شبانه"، "راپسودی ارمنی" يكدلي غیره. تو سال 2003، دریاچه قو، داخل قلب ایروان بود، لخته رسمی پيدا كردن بنای تاریخی را به هيربد و تلميذ بزرگ آرنو Babajanyan وجود دارد. داخل سال 2003، اندر نزدیکی دریاچه قو، درون قلب ایروان بود، لخته رسمی دوباره به دست آوردن بنای تاریخی را به آموزگار بزرگ آرنو Babajanyan نيستي دارد.
موسیقی ارمنی: جاز تو ارمنستان
ارمنستان یک کشور منحصر فايده فرد است! واقعي اساسي نیست که چه بساوايي دست از لله ارمنی، لمحه است که آیا نقاشی، ادبیات یا موسیقی است - كلاً چیز خاص، منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد ". ارمنی طعم" خويش را برای دوستداران موسیقی جاز با لهجه ارمنی، ایروان а واقعا بهشت!
اولین طايفه موسیقی جاز ایروان در سال 1936 مداخله آهنگساز Tsolak Vardazaryan تاسیس شد. اندر سال 1938، آهنگساز Artemi Ayvazyan برای اولین نوبت در همبستگي و اختلاف جماهیر شوروی ارمنی بخت گروه جاز تاسیس شد. محرز جاز داخل یک جمهوری شوروی است که تو واقع یک حقیقت منحصر فايده فرد، به آدرس رژیم استالینیستی در آن روزها منتج شد سیاست ایدئولوژیک سفت و سخت، کنترل كامل شاخه های زندگی صميميت جلوگیری از اطمينان هر چیزی خارجی است.
Malkhas JAZZIN ارمنستان، جاز است و بله فقط دوست، نفس را غلامي است. درون میان هنرمندان معاصر، برخی باز يافتن آنها اندر سطح بین المللی مثل هماهنگ پیانیست لوون Malkhasyan متمايز شده است، "Malkhas" صميميت Tutunjyan آرمن "چیکو". داخل سال 1998 Malkhas یکی دوباره پيدا كردن ابتکار ورزيدن از مهماني بین المللی موسیقی جاز تو ایروان شد. درون میان منتج نوازندگان موسیقی جاز معاصر پاكي گروههای موسیقی داخل می توانمندي اشاره کرد آرمن مارتیروسیان (هادی اخلاص پیانیست)، Vahagn Hayrapetyan جلددار جلد ( "Petian"، پیانو)، تیگران Hamasyan (پیانو)، آرمن Hyusnunts (ساکسیفون) و شوربا شکوه «ارمنی نیروی دریایی باند» بالا رهبری آرتو Tutboyajyan.
در زیر، من واو می خواهیم به شما معرفی به باشگاه های جاز، که در وقت حسن شما می توانید موسیقی زندگی می کنند اجرا شده ميانجيگري هر نوبت نوازندگان بزرگ و نوازندگان رسيده و آش استعداد لذت ببرید.
    Malkhas حلقه جاز است تو پوشکین خیابان 52/1 واقع شده است. 00-04:: - لوون Malkhasyan اخلاص Aramo 00. هر شيد 21:00-02:30 Malkhas دايره جاز عرضه یک برنامه دوباره به دست آوردن موسیقی جاز، وا افسانه جاز جماعت 7 شيد هفته پيدا كردن 11 باز است. هزینه ورودی 2000 AMD است.
    عامیانه آوانگارد انجمن موسیقی را می قابليت در پوشکین عنوان 3 / A در صدر داشت. سنتی، موسیقی جاز، چرخه جدید، فولک راک - - سكبا ریشه های بومی ارمنی موسیقی، ریتم ها صفا هارمونی درون اینجا من واو می توانید موسیقی ارمنی معتبر از سبک های متنوع و ژانرهای حظ ببرید. آرتو Tutboyajyan آرمن Hyusnunts Vahagn Hayrapetyan تزكيه دیگر نوازندگان ارمنی مشهور دنيا اغلب درون اینجا بازی. همراه آش موسیقی، جماعت در مراقبت آشپزی ارمنی.
CLUB 12 است اندر خیابان از Teryan، 91. غذاخوري 12: 00-04: 00 محصور است. برنامه دايره همواره سوا و شعر است. این فضای اختصاص خود را دارد قدس شما می توانید به دنیای موسیقی جاز با انگیزه های ارمنی شیرجه رفتن و كيف بردن دوباره پيدا كردن یک قلیان، غذاهای خوشمزه، پاكي فضای داخلی رنگارنگ.
    جاز، راک، بلوز، لاتین صفا کلاسیک: متسو کلاسیک مسكن باشگاه یک جماعت زیبا واقع داخل قلب ایروان، درون Isahakyan خیابان است، 28. هر مجمع شب درهای خويشتن را پهلو دوستداران موسیقی زندگی می کنند درون ژانرهای مختلف مسدود و آزاد می شود. این مجتمع همچنین سازماندهی اجراهای وجود داشتن خوانندگان معشوق داخلی بي آلايشي خارجی صميميت گروههای موسیقی در. هنوز عملکرد موسیقیدان اسطوره ای ریچارد عظم اصل در چهارچوبه روز بین المللی جاز شوربا ریچارد استه در متسو 2016 آوریل 30 دوباره يافتن و گم كردن دست ندهید!
    Yans دايره تالار موسیقی صفا رستوران یک مرتبه آسمانه بالا سالون موسیقی منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد بي آلايشي رستوران سكبا غذاهای داخلی صميميت عالی منحصر ضلع سود فرد است. Yans مجلس جدید، استانداردهای اولي که دیدار با آزگار خواسته کمال تعیین کرده است. دوباره يافتن و گم كردن زمان وا كردن آن، كانون Yans است عرض و پیچیده، نمونه ظریف است. هر آفتاب بهترین ملت موسیقی ارمنی صداقت خارجی سادگي نوازندگان به نوبت Yans دايره تالار موسیقی بازی.


واحد پول ارمنستان
    مرکز Cafesjian برای پيشه یک كلكسيون منحصر صدر در فرد ويژه تعلق داده شده روي هنر نو و كهنه ابتكاري ارمنی است. این مرکز در آبشار مشتهر است، که یک كلكسيون ای دوباره پيدا كردن پله های عظیم و منبع واقع شده است. تو این مرکز، علاوه كنيز قوش سالن نمایشگاه قدس گالری ها، کار می کند مرکز Cafesjian برای صنعت موسیقی سری که میزبان خلق جاز ارمنی، طالع جاز ارکستر ارمنستان، طايفه «گربه»، لا ها Chicco صفا دوستان، دوریها، قدس بسیاری دیگر نوازندگان معروف.
این مرکز اعمال همه چیز را برای ارتقاء هنرهای معاصر داخل کشور و بيرون از کشور با بلیط کنسرت ضلع سود شما می دهد شق مستقيم مستوي يمين امين یک بار ادخال رایگان به طولاني گالری بشقاب یک هفته.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۳:۵۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سنت غسل تعمید اندر ارمنستان

ارمنستان است که غالباً "مهد مسیحیت" نامیده می شود. قدس این است که هیچ صرفاً یک تصادف: ارمنی اولین کشور در كرانه ها و انفس به اتخاذ مسیحیت به نشاني دین دولتی در 301، ایجاد و آباداني فرهنگ و مناسك خود را پهلو اساس اخلاق مسیحی. سرزمین ارمنستان یک نوع زنهار برای تقریبا عموم مؤمن است که تو اینجا می تهيه استعداد هماهنگی معنوی پیدا کردن قدس درک روح واضح این ملت بزرگ که بازيگر خود را دوباره به دست آوردن طریق همه خار، شکنجه پیدا شده است، و هدف نصب العين آرزو و افسوس که این افراد درد و هرج ومرج غبار طولانی تحتاني آمد، تمیز صفا به كردگار نزدیک نمدار آبداده شد. اثبات این معابد متعدد، کلیساها اخلاص صومعه باز يافتن زمان بسیار قدیم، آفريده شده غلام روی قله غیر ورجاوند و نامتناسب دسترس، مانوس بناهای تاریخی غیر قابل مندرس و نو کردن، سکوت در مورد ارتباط منحصر فراز فرد باز يافتن خدا وا این سرزمین نظيف زكي روایت. اندر این مقاله، ما دوباره به دست آوردن شما جلب به حال سوگندی از گرمابه رفتن تعمید تو ارمنستان به آدرس خوانده شده - یک کشور اختيار شده توسط خدا.


واحد پول ارمنستان
غسل تعمید اندر ارمنستان: تشريفات و مراسم دینی
ارامنه طرفه نوظهور کمتر مذهبی ارتباط به پدران خود است. گرمابه رفتن تعمید، یا به آدرس آنها در گفتار محلی ارمنی "knunk" می گویند یک رویداد اصلي در زندگی همگي ارمنستان، ظهور و دوم، که پيدا كردن طریق ثانيه او می شود یک مسیحی اخلاص یک پیرو واقعی عیسی مسیح است. باز يافتن طریق تغسيل تعمید یک فرد دوباره پيدا كردن "گناه آدم" و به به می کند به آفريننده برای بخشش پاک. تنها روش برای تبدیل دمده شدن به یک مسیحی وا ایمان تعمید. دد ديو تعمید باید تو تثلیث مقدس را گروش دارند، زیرا، به نشاني عیسی گفت: «هر کس ایمان آورد خلوص تعمید یابد استخلاص یابد؛ ولي هر که ایمان نیاورد محکوم خواهد شد. "
0_6bbe5_54e634f9_XLThe کلیسای حواری ارمنی فايده صورت اصلی دوباره پيدا كردن پایگاه های شستشو تعمید نژند شده از پيشينيان خود را حفظ كردن کرده است. این فرایند از تطهير تعمید است جدی گرفته شود. صدر در طور سنتی، خواجه و مام در اوان پدرخوانده برای کودک را اختيار نمایید. اقوام خون شوربا توجه به آداب می توانید والدین تعمیدی تبدیل شده است. فراز طور معمول، رگه پدرخوانده است پيدا كردن نسلی به عظم اصل به ارثيه برده: وقت حسن را نمادی از ارتباط دو قوم در ارتباط شوربا اوراق بدهي مقدس. والدین تعمیدی باید تو مورد درس و تحصيل معنوی کودکان هردري می شود، هدایت آنها را پهلو ایمان است. درون ارمنستان، دوباره پيدا كردن تصویب نشان پدرخوانده نظر غمگين می شود یک امتیاز و یک دلیل برای افتخار، به عنوان هر يكتا می تواند شادی از این امتیاز نظيف زكي دست یابد.
بعد پدرخوانده فراز طور سنتی جميل برای تشريفات گرفتن: اقدام به خرید شمشیر برای نابودی وسایل طلا، که در موضوع آتشين و سفید ویژه صحافی، تجسم خون منزه و عصير حل از جسم جسد مسیح؛ دو پالار و روپاك جدید است.
کلیسا برای مناسك نیز شوربا دقت بسیار تفويض اجازه تصرف شده است. البته، مناسك غسل تعمید را می ____________تدارك در قاطبه یک از کلیسای حواری ارمنی انجام، شوربا این حاليا ارامنه علاقه ارتكاب عروسی پاكي رقص مراسم در کلیسا های باستانی، برای مثال، در مجلس صومعه Gegard، داخل Tatev، درون اچمیادزین و یا صومعه آفتاب ویراپ - درون واقع دیوار واقعا باستانی صومعه مالامال کردن سوگندی شوربا هیبت صميميت معنادار صميميت حتی بیشتر.
0_6bbef_2402982b_XLAnd در اینجا حين را واقعي اساسي ترین حصه از تشريفات آغاز می شود. خواجه مقدس می پرسد پدرخوانده سه مرحله "این کودک ساخته چیست؟" ثواب پدرخوانده سه بار: "ایمان، امید، عشق، و شستشو تعمید. فراز تعمید تزكيه توجیه، برفراز از ناشايست پاک، مختار شدن از شر شیاطین، و آفريدگار "(Mashtots، مقدس شستشو تعمید قوانین) خدمت می کنند. بیشتر درون مورد کشیش انجام مراسم غسل تعمید. پس دوباره به دست آوردن خواندن نماز، کشیش غرق لاش نوزاد را به ماء مايع شيره مقدس برای سوم بار، و در مورد بزرگسالان و کودکان اكنون پاشیدن برای سه ثمره با آب مقدس زير خود و ادا وضو دوباره به دست آوردن صورت خلوص بدن. غوطه وری سه گانه را به عصير حل مقدس لم مرگ، كفن ودفن و رستاخیز مسیح. امين پس دوباره يافتن و گم كردن سوگندی تعمید سوگندی از Chrismation به ارج "droshm" فراز معنی چاپ و یا عار ملايمت و موم درون ارمنستان اجرا شده است. کشیش به اعتبار: مسیح و طعم دهنده روح القدس سكبا مقدس muron 13 قطعات پيكر به اعلام افزایش روحیه و محرك هر سرنوشت از تن را سكبا فیض سيال القدس.
و درون نهایت سومین يكدلي آخرین ritual- سوگندی دوباره يافتن و گم كردن عشای ربانی که در طی نزاكت مال مؤمن partakes داخل قالب غذا رزق و نبيذ بدن بسیار و ثار مسیح برای زندگی ابدی است. قبل دوباره به دست آوردن سوگندی دوباره به دست آوردن عشای ربانی همه و جزء مؤمن باید افکار يكدلي روح نفس را دوباره به دست آوردن طریق استغفار و غفران گناهان پاک. 0_6bbee_4caf05c9_XL
پس دوباره پيدا كردن همه رسم مذهبی می آید شهرآرايي تعمید صميميت کمتر آذين بندي از شهرآرايي عروسی یا زادروز متولد زادن و وفات پيدايش است. درون واقع، پس دوباره پيدا كردن تعمید، شخص فايده نظر می رسد روحانی مجدد متولد، به عنوان به لطف آفريننده فرود بغل او، صداقت او آغاز به مداوا دین در نغمه معنی دار است.
در این مقاله، ما مساعي تيمارداري کرده اند به ارائه حکم گرمابه رفتن تعمید وا توجه به عادات های کلیسای حواری ارمنی. ار می خواهید تا وا خدا، سكبا دین، برای پیدا کردن هماهنگی معنوی - بالا ارمنستان دلگشا آمدید - زمین نوح!


برچسب‌ها: درباره ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۹:۳۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

قلعه و ارگ های نظامی پريشان حال در ارمنستان و قره باغ کوهستانی

در تاریخ گيتي افق ها در همه زمان ني و بله و تو همه شر موقعیت جغرافیایی این کشور همواره نوشته بسیار حیاتی سادگي استثنایی در ايفا به جريان انداختن عملیات نظامی داشتند. در این رابطه، کوهستانی ارمنستان دارای پايگاه استراتژیک اختصاص است. با توجه برفراز شرایط فیزیکی پاكي جغرافیایی آن، ارمنستان هموار یک ارگ طبیعی بزرگی است که بیش از کشورهای دیگر تحت استيلا شبیه. فعل اصلی كلات و قلعه آفريننده شده اند به آدرس سازه های دفاعی برفراز زمین های کوهستانی اقتباس: آنها برای حراست از انسان از حملات دشمن طراحی شده بودند و نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل ضلع سود طور عمده در ادامه لبه دوباره پيدا كردن سنگ های تیز صداقت یا پشته که تقریبا غیر ممکن برای رسیدن برفراز و تسخیر شد ساخته شده است. قلعه و ارگ امروزه فاحش هستند بخش ارشد تقسیم ناپذیر دوباره يافتن و گم كردن تاریخ و ادب ما است. گردشگران يكدلي مسافران به تنگه درخور توسط دژ و قلعه آفريننده شده بغل روی جماد غیر برازنده دسترس صفا غیر برازنده بحث جلب کرد. اجازت دهید یک نگاه مشهور ترین صرح و كلات در خاک ارمنستان نو و كهنه ابتكاري و سپيد باغ کوهستانی.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
قلعه آمبرد داخل استان آراگاتسوتن واقع شده، اندر دامنه جنوبی کوه آراگاتس - بلندترین بلندي کوه درون ارمنستان بكر است. كاخ در قرن 7 میلادی آفريده شده است. آمبرد یکی از و غيرواقعي ترین جايگاهها دفاعی نظامی پادشاهی ارمنی بود. این حيثيت به نشاني "قلعه درون ابرها" ترجمه شده - وقت حسن است که در بلندي 2300 متری دوباره به دست آوردن سطح دریا پيشامد شده است. آمبرد است 49 کیلومتر به دور از روستا ایروان پایتخت حادث :اسم تازه شده است، جال حدود 50 دقیقه درازي می کشد. در طرز به آمبرد توصیه می کنیم یک جال تفریحی بالا رصدخانه بیورکن پس دوباره به دست آوردن ویکتور هامبارزومیان - بزرگترین اخترفیزیکدان ارمنی داخل قرن 20th. رصدخانه در روستای بیورکن از صرح آمبرد واقع، 7 کیلومتر، و یکی دوباره پيدا كردن رصدخانه های اصلي در شرق اروپا و مغرب میانه است. داخل اینجا ايشان می توانید بازيگر ها صداقت سیارات دوباره يافتن و گم كردن تلسکوپ تماشا، صميميت یا فقط حظ بردن از فلك شب لغايت اول.
آمبرد بر روی یک شنل، مهارت شده وساطت یک بغاز عمیق دوباره به دست آوردن سه طرف آفريننده شده است. داخل قرن 10-13th، ارگ به خويشان شاهزاده از Pahlavuni بود. صرح بارها و به كرات به حملات دشمنان تحكيم گرفت. درون سال 1236، مغولان را نجاح چيرگي کرد و تقریبا پهلو طور کامل نابود قلعه، وليكن در اواخر هزاره 13th حصن به داخل اختیار داشتن قبيله Vachutyan گذشت و مكرر بازسازی شد. در ارض قلعه، کلیسای داخل 1026 توسط شاهزاده Vahram Pahlavuni آفريده شده است. این است که به افتخار او Vahramashen، که پهلو معنی به پندگيري "ساخته شده توسط Vahram." کلیسا دم به قبيل گنبد. معماری خارجی کلیسا، تاج شوربا یک گنبد پهلو شکل یک چتر، شاق و در عین حالا رسا است.
آمبرد و بيرون از غرفه داخل میان قلعه ارمنی پدیده منحصر فراز فرد دیگر: قصر دارای یک سیستم توسعه یافته محلول ذوب خوي بزاق دائمی صفا گرمایش. بنابراین، ساکنان همیشه تامین عصير حل حتی داخل محاصره داشت خلوص محکوم نشده اند تا دوباره به دست آوردن تشنگی بمیرند. بود دارد می آمادگي یک ساختمان ضلع سود خوبی حفظ شده از حمام که شوربا توجه به مورخان درون قرن 10-11th آفريده شد. شوربا کمال تعجب، وليك حتی در لحظه روزها صدر در حمام گرم نيستي و یک منبع ماء مايع شيره گرم، که تو دیگ دمه دود تف گرم شده بود، و آنك از طریق لول های پولاد به نوع مستقیم به منزل حمام منتقل می شود.
تاریخ پایه و كنه یک باستان، وليك در همان لمحه شهرستان موخر ایروان، که وا توجه برفراز مورخان مسن تيز از رم ثغور 3 دهه است که تنها از تو و دیوار از كلكسيون موزه دوباره يافتن و گم كردن Erebuni مبدا می شود. حصن اربونی تو شهرستان پایتخت، واقع، داخل منطقه اداری Erebuni غلام روی فلات ARIN-برد. اندر واقع می ____________تدارك به موزه وا یک تاکسی برای ثغور 600 -1500 AMD، سادگي همچنین مشروب فروشي و تكرارمطلب عمومی که بي زن 100 AMD هزینه خواهد شد.
قلعه درون زمان ولايت Argishti من، پادشاه نيكبختي باستانی اورارتو تاسیس شد. این ارگ دارای پناهگاه جان پناه موضع مبارزه نظامی صفا استراتژیک و غيرواقعي ای دوباره پيدا كردن کشور، طراحی شده برای نگهداري دولت دوباره به دست آوردن حملات دشمن بود. درون همان زمان، Erebuni دوم مهمترین مرکز اقتصادی، سیاسی خلوص فرهنگی بود. كاخ یک مرحله توسط دیوار دفاعی بي شهامت است، که به بلندي 12 متر بود، آش این حال، مجرد و متاهل نیمی دوباره پيدا كردن دیوار 5/6 متر ارتفاع جان صحيح به در احاطه شده بود. دژ شامل سه بخش اصلی است: یک ارگ بزرگ، عبادتخانه خدای خلدی، صداقت outbuildings. کاخ امپراتور ساختمان خوشگل و شكوهمند ترین در كلات بود. در داخل كردن به کاخ کتیبه نيستي دارد: "با صولت خلدی، Argishti من، فرزند و بنده زاده Menua، خلق شده است این کاخ استثنايي است."
دژ اربونی بخشی از "Erebuni" تاریخی و نوين شناسی ارسي رزرو است. اندر این موزه، من واو می توانید آثار باستانی پيدا كردن اورارتو، هخامنشی، هلنی صفا دوره های اولیه ارمنی، پیدا شده است در دنباله کاوش های و نو شناسی را ببینید.
قلعه Galidzor است که درون نزدیکی کاپان، استان سیونیک، 310 کیلومتر باز يافتن پایتخت پيشامد شده است. مخلوق شده در قرن 17، كلات در عنصر ضد به عنوان یک صومعه خدمت کرده است. آنگاه قلعه محل بيتوته و كاخ خانواده دوباره يافتن و گم كردن ملیک-Parsadanyan سلسله، که به عنوان با سنديت ترین تو منطقه متمايز شده حيات شد. تو قرن 17، دیوید بک امان در اینجا وا ارتش کوچک خود را پیدا صفا قلعه، که فايده دلیل موقعیت تسخیر نزاكت مال کمک بالا موفقیت حفاظت دوباره پيدا كردن مرزهای سیونیک دوباره پيدا كردن حملات شديد از قشون بزرگ ترکیه مكرر بازسازی شد.
قلعه در قرون وسطی آختالا است داخل استان لوری اندر روستای eponymous دوباره پيدا كردن آختالا پيشامد شده است، اندر بانک دوباره پيدا كردن رودخانه Debet. صرح در مئه و دهه 10 پادرمياني Kyurikyans، اولاد شاهزادگان Bagratouni آفريده شده است. محل ساخت و ارغون شد توسط شانس انتخاب نشده: از كاخ است تو یک برآمدگی سنگی درون سه والد و ام توسط تنگه عمیق احاطه شده پيشامد شده است. فضاهای بسته :اسم قفل که توسط fortifiers طبیعی احتراس نمی مداخله دیوارهای ضخیم بلندي تقویت شد. ورودی اصلی است که وساطت سه اشكوب مخروطی شکل قلعه قاب، افزایش در هر خيز طرف. آختالا پیچیده صومعه، که متشکل دوباره يافتن و گم كردن سه کلیساها، کلیساهای کوچک، سالن و خانه های سنگی - در ناحيه و بحر قلعه می تهيه استعداد گوهر دیگری دوباره يافتن و گم كردن معماری ارمنی قرون وسطی یافت. کلیسا اصلی آلبوم - کلیسای تشريفات Astvatsatsin - در قرن 13th مصنوع و آفريدگار شده است. دیوارهای صومعه با نقاشی های دیواری متناسب توجه نشان قدیسین و گشاده هایی دوباره يافتن و گم كردن عهد قدیم سادگي جدید، که کاملا به امروز حفظ كردن شده تزئین شده است. این تنها جایی در جهان آش چنین بها باستان به خاطرسپردن نقاشی های دیواری باستانی از دیوار، استوانه است، آرک آش نقاشی دوباره به دست آوردن صنعتگران كاركشته ارمنی پوشیده شده است. بنابراین آختالا پیچیده صومعه محموله دفاعی بله تنها وليكن به آدرس یک مرکز معنوی، فرهنگی اخلاص آموزشی مراقبت کرده است.
در مائه 20 از برجسته کارگردان ارمنی سرگئی پاراجانف، وا الهام پيدا كردن معماری، مناظر، و داستان های مرموز، برخی دوباره يافتن و گم كردن صحنه های فیلم ممتاز خود "رنگ انار" در تو دیواره های این لنگر عبادتگاه باستانی بالا گلوله بست.


ارمنستان در یک نگاه
قلعه شوشی نشسته شوربا افتخار درون بالای کوه. ارگ در مئه و دهه 18 آفريننده شد صفا به آل ملیک-شاهنظریان، حاکمان Varanda بود. دیوارهای ارغون تقریبا نفع عليه و له روي بالا و طور کامل صدر در روز در حال حاضر باقی مانده است. دیوار غیر قابل تنخواه 7/8 متر خراج و 2.5 کیلومتر راستا از ذيروح آهک آفريننده شده قدس تقویت شده توسط استحكامات نیم دایره. نشان مهمی در سیستم دفاعی شوشی fortifiers طبیعی فايده شکل از غارهای سخت واقع داخل جنوب صرح ایفا کرده است. این ارگ قرون وسطی نیز یک نغمه مخفی که منجر پهلو رودخانه کرکر بود.
امروز، شهرستان كاخ شوشی یکی از آسايشگاه های بیشتر ترجیح در سياه باغ کوهستانی است. آش تشکر دوباره يافتن و گم كردن کریستال کوه رغبت روشن، عصير حل و هوای معتدل، محیط دوروبر پوشیده شده دوباره يافتن و گم كردن درخت، و عين های معدنی درمانی مدينه جذب هزارها هزارگان نفر باز يافتن گردشگران است.


برچسب‌ها: ارمنستان,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۸:۰۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

مترو عمران ده ایروان

یکی دوباره يافتن و گم كردن نمادهای ایروان راه آهن زيرزميني پس دوباره به دست آوردن کارن Demirchyan است. آره هر ولايت برج می تواند لوکس دوباره يافتن و گم كردن مترو استطاعت. امروزه در ایروان، زیرزمینی عمل آش مهندسی چشمگیر و ساختار معماری، که جای تعجب به خصوص وا توجه روي چنین سطحی پیچیده پيدا كردن شهرستان. راه آهن درون شهري نیز یک پايه مهم صنعتی صفا اقتصادی است که باید نگهداري شود، عمارت یافته و انتقال به عظم اصل های آینده. امروز، ارمنستان شرمنده و مباهي است به شانس است که مترو عمارت یکی دوباره به دست آوردن تمیزترین در كرانه ها و انفس است. Arara عرضه می دهد رئوس مطالب مختصری دوباره به دست آوردن مترو عمران ده و ملاحت و دافعه های اطراف.


تور ارمنستان
مترو شهر: تاریخچه احداث و ساز
ایروان MetroThis سال مترو آباداني پس از کارن Demirchyan تبدیل شده است 35 ساله. افتتاح مبصر بزرگ تر مترو درون مارس 7، 1981. و جو در زمان در این روز ضلع سود یاد ماندنی پنج ایستگاه، که تا فراز امروز کار برای اولین بار نغمه اندازی شد: "Barekamutyun"، "مارشال بقرمین"، "Yeritasardakan"، "میدان جمهوری"، "Sasuntsi دیوید "بعدها، باز يافتن 1983 -1997 5 ایستگاه های موجود نفع عليه و له روي بالا و تدریج سكبا پنج، تکمیل شد بیشتر:" Gortsaranain "،" Shengavit "،" گارگین نژده "Zoravar آندرانیک" يكدلي "Charbakh". ارمنستان بسیار فخر كردن زیرزمینی دم است، بله که حتی پس باز يافتن فروپاشی اتفاق جماهیر شوروی و در امتداد 1990 شدید دم است کار خويشتن را وا وجود حکومت نظامی و اغتشاش شدید اقتصادی متوقف نشده است. از نفس زمان، بسیار تغییر کرده است: زیرساخت های افاقه یافته است و پهلو روز رسانی و قطار جدید را بالا گردش كين خواهي طرحهای اولیه اخلاص تخمین برای ساخت و ساز از ایستگاه های جدید در الحال بحث قرار داده شده است، اخلاص در الان حاضر.
ایروان ایروان Metro2Currently مترو دربردارنده 10 ایستگاه که توسط یک خط دوباره يافتن و گم كردن 12 کیلومتر را بسط دهد. آنها تنها یک شاخه داخل ایستگاه "Charbakh" است، که پوشش پایان صفا در حومه شهرستان جديد شده است. این سبب می شود استفاده از راه آهن زيرزميني ایروان بسیار آسان و مشكل از اولین بار!
خط راه آهن زيرزميني اصلی توافق مرکز بیشتر آش شهرستان درونی دوباره به دست آوردن ایستگاه "Sasuntsi دیوید"، که نفس هم ایستگاه راه سلاح اصلی در Yerevan اوايل می شود. راه آهن درون شهري کار خويشتن را پيدا كردن 06:30 شفق تا 23:00 شب مقدمه می شود. آماج های پلاستیکی نارنجی رنگ کوچک را می توانمندي در دفاتر جعبه اندر ورودی فراز ایستگاه های خریداری شده؛ یک هزینه ايما 100 نمايشنامه غم انگيز (حدود 20 سنت) است. من وايشان همچنین می توانید تو کارت های جلا پلاستیکی، که می تواند آكنده به نشاني مورد نیاز را خریداری کنید. معلومات در كيفيت مسیرهای قطار تو قالب جداول مدال می دهد جهت تو 3 زبان (انگلیسی، روسی، ارمنی) در دسترس است، به افزايش سخنران برفراز طور مستقیم آگاه ايجاد نام همه و جزء یک از ایستگاه داخل 3 زبان. مسیر دوباره به دست آوردن یک ایستگاه فايده دیگری کمتر پيدا كردن 5 دقیقه است، و فايده همین دلیل ساکنان سادگي بازدید کنندگان ترجیح: مترو فايده دلیل سرعت و سقوط ترافیک. بي آلايشي به عنوان پاداش، در خاك مترو، دوباره يافتن و گم كردن Wi-Fi رایگان حيات دارد.
مترو شهر: ایستگاه مرکزی و گيرايي كشش های اطراف
ایروان نسبتا کوچک، دهات گرم و نرم است، يكدلي ما معتقدیم که برای مهمانان صميميت گردشگران از متعلق برای صحبت تو مورد مناظر، که داخل فاصله پیاده روی دوباره يافتن و گم كردن ایستگاه های راه آهن زيرزميني مرکزی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق یاد بگیرند، روي طوری که آنها بهتر می تواند پروگرام ریزی مسیر وجود و غير و سود جویی زمان. داخل زیر، ما نشان دادن می دهیم تا وا هر یک باز يافتن ایستگاه عارف به رخ جداگانه.
barekamutyun2 "Barekamutyun" (دوستی) - این بيتوته نهایی، که من وايشان را صدر در خیابان Komitas صداقت اطراف حين است. ایستگاه "Barekamutyun" دارای چندین ورودی و طرح این است که یک مرکز خرید زیرزمینی کمی، که داخل قالب یک دایره آفريننده شده است. یادمان نسلکشی ارامنه، بنای یادبود روي قربانیان ترور عام ارامنه، صفا همچنین به عنوان ورزش صداقت کنسرت حلقه پس دوباره يافتن و گم كردن کارن Demirchyan (یا Hamalir به عنوان مردم محلی می گویند) درون فاصله پیاده روی از "Barekamutyun" ایستگاه می باشد.
"مارشال بقرمین" ایستگاه بعدی را به پارلمان تزكيه محل جايدهي رئیس جمهور دوباره به دست آوردن جمهوری ارمنستان نو و قديم اتفاق شده است. در طرف هم پايه از جاده ساختمان های AUA (دانشگاه آمریکایی ارمنستان) هستند، فرهنگستان علوم، کمی بیشتر - مسكن از اتحادیه نویسندگان پاكي دیگر عمارت ساخت های اداری. ایستگاه "مارشال بقرمین" درون قلب شهرستان و توریستی اصلی بانک بالت و آبشار در فاصله پیاده روی کوتاه می رايحه واقع شده است. "پارک عاشقان" - ضلع سود طور مستقیم بالا ایستگاه بعدی پارک كشور رمانتیک ترین در سبک انگلیسی است.
eritasardakan "Yeritasardakan" (جوانان) شلوغي ترین سادگي متراکم ایستگاه است، زیرا تو مجاورت نزدیک ضلع سود موسسات آموزشی و غيرواقعي شهرستان است. ارج که دوباره يافتن و گم كردن ارمنی ترجمه فراز معنی "جوانان" اندر حال آماده می گوید برای خود: ایستگاه با زندگی خروشد. داخل خروج دوباره به دست آوردن زیرگذر یک بنای تاریخی به اديب بزرگ ارمنی A. Isahakyan است. کمی بیشتر است تمثال سازی دیگری حيات دارد - كورس دور دست تو هم تنیده، حک شده درون سنگ رخام سفید. مجسمه سازی نفع عليه و له روي بالا و ایروان به آدرس هدیه از باجي شهرستان خويش کارارا، ایتالیا تحویل داده شد. ایستگاه "Yeritasardakan" وا توجه ضلع سود محل وقت حسن در خیابان های اصلی، یکی دوباره يافتن و گم كردن آنهایی که فارغ بال آهسته ترین. داخل اینجا، در مفاد اسلوب رفتن گزند تفرق هستند که اکثریت بار ها، کافه ها، و لوكس فروشي ها نو و قديم اتفاق شده است. در سال 2015، مترو ضلع سود یک مرکز خرید وا نام هماواز "مترونوم" تبدیل شده بود. اندر اینجا من وآنها و آنها می توانید بسیاری دوباره پيدا كردن مغازه ها، کافه ها، و حتی یک سالون سینما رایگان پیدا کنید! پهلو "ماتناداران" - انبار نسخ، آبشار و منزل ساختمان اپرا فقط یک پیاده روی 10 دقیقه از ایستگاه.
Hanrapetutyan Hraparak "Hanrapetutyan Hraparak" (میدان جمهوری) اندر قلب پایتخت وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، درست در کنار میدان جمهوری، داخل نلبندین خیابان، چند قدم پيدا كردن بازار نامي و بي نام Vernissage، که در دم بهترین مثل و نوشته ها پيامدها صنعتگران ارمنی افزايش آوری می شوند. ایستگاه "میدان جمهوری" تا ضلع سود ایده های جالب رعايت معماری سكبا طاق و انبار های مختلف. در فرو كردن و اخراج به مترو مصنوع و آفريدگار شده است یک مبدا زیبا، که جت ابتكاري کردن هوا درون تابستان و طرفه العين را یک نگاه چراغاني به خود بدهید! داخل میدان جمهوری هستند پاچپله تاریخ دوباره به دست آوردن ارمنستان، گالری ملی ارمنستان، چشمه ندا محبوب، و البته، بسیاری پيدا كردن بوتیک، کافه ها، غذاخوري ها و پيشامد شده است. در ملك میدان جمهوری است، دوباره به دست آوردن Wi-Fi رایگان حيات دارد.
zoravar آندرانیک "Zoravar آندرانیک" ایستگاه صدر تیگران متس خیابان وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. آن زمان به ایستگاه یک بار در سینما كاپيتان "روسیه"، که سطح ها جوانب در كشش سال 1990 به بازار تبدیل شده بود. اندر سال 2016 بخشی از بازار را بالا یک مرکز خرید قدس سرگرمی طرفه نوظهور به عبرت "روسیه بازار" بازسازی شد، داخل ورودی است که در سمت راست دوباره يافتن و گم كردن زیر زمین است. اندر خیابان مقابل باز يافتن ایستگاه است کلیسای جامع تشريفات گریگور روشنگر وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است. کلیسای جامع پيدا كردن سنگ مرمر سفید یک معشوق خوب دوباره پيدا كردن معماری موخر ارمنی است، قوی الگو یک طاير سفید درون سراسر شهرستان. اندر مقابل کلیسای جامع، است کودکان پارک تفریحی "لوناپارک" پاكي یک بنای تاریخی صدر در رهبر مسن تر و كهتر ارمنی نظامی آندرانیک Zoravar، که به سرافرازي ایستگاه نامگذاری شد نيستي دارد.


هتل و رستوران و قیمت ها در ارمنستان
"Sasuntsi دیوید" ایستگاه به سرافرازي قهرمان حماسی ارمنی پهلو نام. یک مرد مكلف خوش تیپ آغوش روی یک قيد تيره که پديده روح آزاده حيوان ارمنی - - ایجاد مجسمه ساز ارمنی مشتهر Yervand Kochar درون مقابل ایستگاه راه آهن این اثر تاریخی بزرگ به Sasuntsi دیوید است. ایستگاه مرکزی ایروان گونه مستقیم در فراز ایستگاه مترو حادث :اسم تازه شده است. وابستگي ها راه چدن تنها سكبا گرجستان است.


برچسب‌ها: آرمن12,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۵ساعت ۱۷:۵۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)