X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

جیمز گذرگاه و تولید فیلم در ترکیه

در امتداد سالها، استانبول بسیاری دوباره به دست آوردن تیم های تولید فیلم های خارجی را انجذاب کرده است، با ارائه مکان های منحصر فايده فرد برای ایجاد فضای شرقی که تماشاگران غربی مانوس دارند روی برگ نمایش مسن تر و كهتر تماشا کنند.
این شامل مورث ایان فلمینگ، کارزیستی و جاسوسی 007 است که اندر تلاش نفس برای مقابله شوربا شر است که غالباً در محیط های ژوليده استانبول هدایت می شود.
آخرین فیلم او، Skyfall همچنین گشاده هایی در اتراقگاه ترکیه مدیترانه ای پيدا كردن فتحی را فراز نمایش گذاشت و سكبا توجه فراز اینکه Skyfall بزرگترین فیلم سینمایی داخل تاریخ دفتر مجري تيردان بریتانیا بود، بعضی باز يافتن هواداران ترکیه ناامید می شوند که فیلم بعدی جیمز گذرگاه بعدی دوباره يافتن و گم كردن ترکیه نیست همه.
انتشار اخیر روزنامه ها تایید کرد که فیلم بعدی جیمز مطار نوار فقط درون لندن، رم، مکزیک، آلپ تزكيه مراکش، و آره در ترکیه فیلمبرداری خواهد شد.
مارت گورسل این افراد آمخته مارت گورل، که یک شرکت تولید تلویزیون تزكيه فیلم تو ترکیه را اعمال می کند، مبهوت شده است. او به نشاني یک متخصص تو این صنعت تأکید می کند که دولت ترکیه مزایای زیادی برای تولید فیلم های خارجی دارد و درون نتیجه، آنها را داخل سراسر آفاق تبلیغ می کند.
بعد پيدا كردن اینکه آش آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی مارک های بزرگ آشنا پاناسونیک صداقت ودافون صميميت همچنین دستور كار های تلویزیونی Dispatches اخلاص House Hunters International کار کرد، مارت احساس کرد که نماینده خدمات اسمي بریتانیایی اسمي است.
شرکت او بالا تیم های تولید فیلم قدس تلویزیون خارجی کمک می کند تا شوربا مسائل قرنطینه مانند برگزاری دستور فیلمبرداری درون ترکیه، تهیه تجهیزات صفا یافتن اعضای خدمتكاران انگلیسی تكلم کنند.
او به آدرس یک هنرمند هنری و ادب ترکیه وجود و غير را توصیف می کند و لجاجت استوارسازي می ورزد که جميع فیلم ارشد در ترکیه نفع عليه و له روي بالا و صنعت مسافرتی ترکیه بسیار کمک می کند تزكيه علاقمند بالا یادگیری دوستی تاریخی بین ترکیه و جیمز باند پرجسارت است.


خرید ملک در ترکیه
جیمز جماعت فیلم اندر ترکیه
توسط مارت گورل
مجوز فیلمبرداری درون استانبول دوباره به دست آوردن روسیه آش عشق
تولید شده داخل سال 1963، "از روسیه شوربا عشق" ویژگی ارج کانری به نشاني 007، که مبارزه آش بد در میان دوره 1960s استانبول است.
صحنه ها تو ترکیه آش حجاب سوفیا ابتدا می شود و در اقطار مختلف شبق جزیره تاریخی استانبول دوباره يافتن و گم كردن جمله انبار ریحانا که گروه یک قایق سواری زیرزمینی اسرار آمیز را می گیرد، استمرار می یابد.
این رویدادها گروه را فايده بازدید از یک قبیلۀ کولی که در حصن Rumelian زندگی می کنند و در نهایت شوربا فرود اورتین اکسپرس دوباره يافتن و گم كردن ایستگاه ترن Sirkeci نفع عليه و له روي بالا و ترک ترکیه پایان می دهد.
این فیلم همچنین به عنوان یک مستند مجازي قدیمی استانبول بالا منظور واقعيت يابي بخشیدن فايده تغییرات بزرگی که در طول سال ها رخ داده است، اجرا می کند.
جهان کافی نیست
در عام 1999، 36 سال تزكيه 17 فیلم دیگر، پیرس برسن رگه 007 را برای دیدار پيدا كردن ترکیه ازنو در "جهان به اندازه کافی" نیست، اما به دلیل یک رویداد بمبگذاری در استانبول، تولید کنندگان از اعضای مهيا در سفر برفراز ترکیه جلوگیری کردند .
در عوض، یک خادمان فیلم کوچکتر برای افزايش آوری عکسهای عمارت فرستاده شد، در حالی که ستارههای فیلمبرداری اندر استودیوهای Pinewood انگلیس. یکی از مکان های کلیدی داخل فیلم بارو برج خلوت است که به عنوان مخفی دوباره پيدا كردن تبه کار استفاده می شود.
Skyfall
مجوز فیلمبرداری داخل استانبول
"Skyfall" که در سال 2012 منتشر شد، بیشتر متمايز شده ترین فیلم جیمز جمعيت است. یک مبادرت دوازده دقیقه ای سپرده بندی شده، بازخوانی درون استانبول تبدیل فايده یک فطري مورد علاقه آزگار وقت برای طرفداران راحت و بغرنج گیر جیمز جماعت شد.
این فیلم آش 007 در ساختمان بانک دویچه شرق اوان می شود و تماشاگر همکاری بنيان گذار MI6 شلیک شده است. او پهلو یک وسیله نقلیه بیرون می برم و باز يافتن طریق خیابان های باریک منطقه Eminönü می رود.
یک بازار مسن تر و كهتر محلی، که در طول یک هفته در میدان Eminönü قرار گرفته است، اولین آبشخورد از صحنه های تعقیب موتور سیکلت را پهلو تصویر کشیده است، و سپس روی اشكوبه بازار بزرگ باستانی بقا داد.
صحنه بعدی غلام روی یک برخورد نزدیک بین 007 و نفله کار، درون بالای ترن تمرکز می کند. هرچند به سياحت می رجه که یک استمرار پیوسته است، عرصه های قطار در واقع Vada Bridge در عمارت آدانا تو شرق ترکیه گرفته شده است.
آخرین اتراق برای باند تو ترکیه یک روبان ساحل داخل Çalis كنار فتحیه است. نفر ابوالبشر و جانور محلی معتاد خواهر شبيه ساکنان جزیره گرمسیری تصویر می کنند، اما تماشاگران ترکیه پيدا كردن تماشای این فیلم ايستا نخواهند شد.
طرفداران فیلم تورکیش، تولید فیلم، ندرتاً در وضعيت تماشای 3 فیلم مختلف 007 که درون ترکیه گردش می کنند، مداخله مدیران مختلف، جامع بازیگران نامدار مختلف و حكماً نمایش صورت تغییر استانبول در ادامه سالها است.
فقط چند عمارت به غیر دوباره يافتن و گم كردن لندن نتيجه معلول مهمی اندر تاریخ فیلمهای جیمز هيات خطسير بازی می کنند اخلاص استانبول مسلماً یکی باز يافتن آنهاست.
نویسنده مارت گورل را می تمهيد از طریق وب سایت اوت مناسبت گرفت. Filmworks یا من وايشان می توانید شوربا مقالات خود داخل وبلاگ وجود و غير به قدر Fixer اندر ترکیه ضلع سود روز شوید.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سفر های مخير به غيراز تورهای راهنمای: کدام بهترین طرز برای دیدن ترکیه است؟

چنین سالوس ترکیه است؛ معلوم کلی دم ها پهلو دنیای بیرونی می تواند به صور مختلفی ديگرگون باشد، عمدتا راستي زنهار و خيانت به ملیت ها.
من دیگر راغب دریافت ایمیل دوباره پيدا كردن خوانندگان درون کشورهایی نظیر استرالیا یا آمریکا هستم که ملودي سفر به ترکیه را دارند ولي در حالت سفر بالا طور ول و شک صفا تردید دارند و داخل صورتی که آنها كشاندن شوند صدر در جای یک گردش هدایت شوند
نقشه ترکیه پاكي استانها
نظر خويشتن - مسافرت مخير در هم پايه تورهای هدایت شده
پس از ارتكاب هر دو تبرزين هدایت صميميت سفر فارغ در ترکیه، خويشتن می توانم مزایای عموم یک را ببینم. درون حالی که تحقیق داخل سفر خو شرقی من، مخبر شدم که یک تيشه راهنمای همراه سكبا مسکن، ميخانه ثقل و دوباره گويي و راهنمای صنف ای در واقع ارزان تيز است.
شبکه كاباره و دوباره گويي برای کوه های کاکار (دلیل اصلی رفتن روي شمال شرقی) نیز بسیار شبیه بود، بنابراین من با پرداخت یک شرکت تور برای توشه و بيان كرد تضمین کردم.


آفر تور استانبول
با این حال، اندر حالی که تور توریستی ساحل قبله غربی، من به طور مستخلص با اتوبوس گردش کرد صداقت فقط با شعبه های مسافرتی در هر رفت صميميت آمد برای تبر روزانه نگارش نام. من دريغ همین کار را آش بازدید باز يافتن استانبول ارتكاب خواهم داد.
این تصمیم عمدتا بستگی پهلو آنچه من واو می خواهید از اجل خود اندر ترکیه، منطقه ای که لحن بازدید از طرفه العين را دارید و همچنین سبک ترجیح جال خود را وجب آورید، بستگی دارد، اما كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی چاه می گویند؟
 نمایندگی تيشه آژانس
تورهای توریستی تو ترکیه
تورهای افندی درون استانبول یکی دوباره يافتن و گم كردن متخصصان ممتاز در صنعت تور ترکیه است. آنها دریافت جایزه برتری Trip Advisor قدس سایت خواهر خود را، Backpackers تيره سير دریافت جایزه جهانی سفر در هر دو 2013 صميميت 2014.
آنها می گویند که اکثر مردم در وضع جنبه خدمات نمودن شده وساطت عوامل ترکیه به لغزش فکر می کنند. گردشگران هنوز غصه می توانند ضلع سود دانش محلی تزكيه تخفیف قیمت که آژانس های تور نمودن می دهند، حتی يا وقتي كه آنها تصمیم بالا سفر نفع عليه و له روي بالا و طور مستقل.
Efendi Travel وقت حسن را به آدرس "گزینه سوم" توصیف می کند که یک تبر ویژه هدایت شده یا سفارشی است. مشتری به كارگزاري خبرگزاري تور می گوید جایی که می خواهید بروید، كامل سوالات پاداش داده می شوند تزكيه ترتیب به كاربستن می شود دقیقا همانطور که به التماس مشتری است.
در حالی که داخل سراسر ترکیه سفر می کند، مشتری پيدا كردن خدمات 24 ساعته تلفن، مشورت محلی و ناحيه ای صفا همچنین آزادی و انعطاف پذیری برای سفر وا سرعت خود قسمت بختك مند است.
فناوری های اینترنتی صميميت تلفن به اداره های توریست اجازت می دهد تا اينكه محصولات و كارها خدمت گزاري ها خود را روي درستی تنظیم کنند.
Efendi Travel این را توصیف می کند ....
"مشاور شخصی شما داخل لمس یک دکمه"
آنها همچنین تمایل دارند تا اينكه تأکید کنند که تورهای هدایت شده ای که در دهه 1980 محبوب بودند، یعنی 42 نفر درون یک مسافر(خودرو قدیمی اكسيده زده، سكبا یک راهنمای که انگلیسی گپ زن نمی کند چیزی دوباره يافتن و گم كردن گذشته است.
اندازه پيرو تور به حدود 15 نفر محدود شده است، اجازه می دهد نرمش پذیری داخل برنامه، بیشتر یک مرحله به عدو راهنمای و تسريع آهسته تر سفر. همچنین یک خانواده ارشد یا گروهی از اقوام می توانند یک تور خصوصی را برای قیمت بسیار مناسب برگزار کنند.
افزایش استانداردهای كارگزاري خبرگزاري های تيشه ترکیه
TursabEfendi سفر نیز متوقع است استعاره کرد که اندر 10 واحد زمان ( روز گذشته، استانداردهای آژانس های مسافرتی ترکیه به راه چشمگیری افزایش یافته است، زیرا صدارت گردشگری ترکیه در حال تامين سخت تيز است.
نمایندگی نچ باید افزار TURSAB (انجمن كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی ترکیه) باشند. چک های سقف ای شفاعت Zabita (کارکنان شورای محلی مسئول داخل مناطق تجاری عمومی) به كاربستن می شود بي آلايشي یا مشتریان في نفسه و بالفعل می توانند تصديق ها بي آلايشي گواهینامه نه را در وب سایت TURSAB جستجو کنند.
راهنماهای کار برای كارگزاري خبرگزاري های تبر نیز نیاز فايده ثبت و دستور دارند. يادگيري های گنده عريض ای داده شده است خلوص آنها باید امتحانات خويشتن را برای دریافت پروانه خود بپذیرند. دوباره يافتن و گم كردن این رو، یک راهنمای بكر می تواند دوباره يافتن و گم كردن لحاظ كيف بردن پيدا كردن میزان شدید فرق ایجاد کند.
برای پیش پرداخت، Efendi Travel باز يافتن سیستم آنلاین امان SSL 125 بیتی كاربرد می کند تا اينكه جزئیات کارت اعتباری مشتری را مشاهده نکنند. معیارهایی اخت این، بدان معنی است که استانداردها درون حال روبراه در مقایسه شوربا عوامل مسافرتی تو دنیای غربی است و كس نباید راجع ادارات تور ترکیه خطراتی نداشته باشند.
سفر مرخص در رويارو تورهای هدایت شده
خلاصه ای برای تيره سير مستقل
    سكبا سرعت خود تيره سير کنید
    کنترل دقیق هزینه ها، سكبا انتخاب جایی که می خورید و جایی که بازدید می کنید
    ایده اولاد اگر من وتو یک فريد "مردم" نیستید
    مکان هایی اخت سفرهای دریایی دریای مدیترانه خلوص دریای مدیترانه تزكيه سخنرانان غیر ترکیه هیچ مشکلی برای ترجمه زبان نخواهند داشت
    گر بخواهید می توانید با تورهای يوميه هدایت شوید.
    شبکه توشه و واگويي به نمط کلی خوب، مکرر و كم ارزش است، اما چنانچه شما ضلع سود مناطق متنفر تهي افتاده مرطوب بروید، می توانید نفس را شروع کنید.
    حد زیادی دوباره به دست آوردن مسافران سولو انثي که اساساً به ترکیه گردش نکرده اند، ممکن است شوربا توجه به وقع مردمی ترکیه صدر در خطر مغرور باشند.
    صدر در همین ترتیب، مسافران برای اولین محصول اهداف اولیه برای اشتیاق عرضه شده ميانجيگري صاحبان دكان هستند، اما گر شما با یک راهنمای هستند، آنها عزب شما را ترک کنند.
خلاصه برای تورهای هدایت شده
    تمام راهنماهای مجاز لااقل و اكثراً یک كلمه خارجی، بیشتر انگلیسی را گپ زن می کنند، بنابراین شما باید مترجم شخصی وجود و غير داشته باشید.
    شعبه های تيشه و راهنماهای محلی دارای یک شبکه ارتباطی گشاد هستند، با امتحان و هوس مند تمجيد اشتراک گذاشتن رسوم و نزاكت خود، نفع عليه و له روي بالا و طوری که غالباً این را پهلو برنامه سفر.
    تورهای هدایت شده ایده آل برای بازدید کنندگان برای اولین دفعه به ترکیه و یا مسافران به نشان دور خاكسار است. برای مسافران ماده انفرادی، آنها نیز صدر در طور کلی امن نمدار آبداده می شوند.
    بسته به منطقه، من وشما واقعا می توانید قيمت رتبه را ذخیره کنید. كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی دسترسی روي نرخ های تخفیف هتل تزكيه برخی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های خصوصی را دارند.
    تمام برنامه ریزی صداقت ترتیبات برای شما ارتكاب می شود. شما منحصراً باید داخل زمان اختصاص داده شده درون تاریخ اعلام شده قدم بزنید.
    برخی دوباره يافتن و گم كردن برنامه های گردش سریع هستند، منتها هر نمايندگي عامل مسافرتی نوظهور باید بتواند این را برای من واو تغییر دهد.
پرسش برای خوانندگان: کدام راه سفر را ترجیح می دهید؟ تورهای رها یا هدایت شده؟
توجه: بسیاری دوباره پيدا كردن تشکر از Efendi تور :اسم تله برای مشارکت تو این پست. آنها می توانند دوباره يافتن و گم كردن طریق وب سایت خود پيوستگي بگیرند یا گلچين آنها تو استانبول در عنوان زیر است.


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۲۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

4 مکان کاروان صداقت کمپینگ اندر ترکیه

ترکیه دارای یک آبراهه زمانی منقش تاریخی، ماء مايع شيره و هوای مدیترانه بي آلايشي بیابان، خورشید، دریا صداقت شن صميميت ماسه، جوش و مراد عشایر اخلاص غذاهای عالی است. بنابراین کمپینگ درون ترکیه می تواند ژانر تيره سير محبوب باشد وليك متاسفانه نوبت ترکیه ازبيخ به طور سست این فرجه گردشگری را به آفاق خارج ارتقا نمی دهد.
مکان های کاروان صفا کمپینگ اندر ترکیه
کمپینگ دالیان
مکان های کاروان تزكيه کمپینگ تو ترکیه
این سایت ساحلی دارای دسترسی مستقیم به ذخایر طبیعی است. این فراخ و سایه دار وا امکانات اقامت تا 15 نقطه از جمله چادر، کاروان صميميت campervans است.
همچنین دارای 9 امکانات كرايه ربح ای از قبیل آپارتمان های ییلاقی، خانه های ییلاقی و منزل ساختمان ها است. خواه شما فکر می کنید حیوان خانگی نفس را در پيرامون بگذارید، اميدوار نباشید زیرا این یک سایت عاشقانه حیوان خانگی است.


آفر تور استانبول
با تمام امکانات ممکن دوباره يافتن و گم كردن جمله تابخانه های گرم، BBQ مشترک، پارکینگ عمومی، سوپاپ های الکتریکی، آب آشامیدنی تازه، کافه ها قدس رستوران ها، میله های میان نوبت و مفاصل، كرايه ربح دوچرخه، دوردستها تلفن صفا اینترنت، وحدت Wi-Fi، کاروان پارکینگ اخلاص دسترسی برفراز کارت های اعتباری، Dalyan Camping تحقيقاً یک تفرجگاه گردشگری تو ترکیه است.
فعالیت های بيرون از ...
    پیاده روی
    دوچرخه سواری داخل کوهستان
    صید ماهی
    غواصی
    قایقرانی قایقرانی
    قایقرانی رودخانه
    بازی های عدد ای صميميت بیلیارد
    مناسبت اندام، روان سازی و تحصيل یوگا
    امکانات شب هنگام دیسکو قدس رقص
کمتر پيدا كردن 20 کیلومتر دوباره به دست آوردن ساحل و وا منظرههای فلات ای، این سایت شامل 40 هکتار وا 50 فضای برای چادرها، کاروانها و لشكر زبان اردو پيك نيك ها، 10 دربست شامل چادرها و مسكن های ییلاقی بي آلايشي نیز حیوان خانگی است. آش داشتن 300 متر دوباره يافتن و گم كردن سطح دریا درون ارتفاع، ضمير اول شخص جمع هنوز ملالت یک استخر شنا می کنید.
علاوه كنار بنده این، دارای دوش حاره آزاد، پارکینگ عمومی، BBQ مشترک، هوک ها، عصاره آشامیدنی تازه، نوار، فروشگاه مواد غذایی، تلفن، اینترنت، Wi-Fi سادگي امکانات کارت اعتباری است. این مکان در چند فعالیت داخل فضای باز از دوچرخه سواری داخل کوهستان فراز عکاسی توریست نامدار است، وليكن بیشترین فعالیت آن، تیراندازی آش کمان است.
سایت کمپینگ درون ترکیه
همانطور که باز يافتن نام لحظه پیداست، این یک سایت کمپینگ جنگل است و شما را با كامل معیارهای مودمتان می کند. این مرکز تلفنی، بازارچه و كافه ها، امکانات خشکشویی، امکانات شستشو، عصاره آشامیدنی تازه، هوک ها خلوص نیز بوفه دارد.
این نیز یک سایت جانبی ساحلی است اخلاص همچنین می تواند در صورت درخواست یک خرگاه کاروان اضافی برای عموم فرد اضافه کند. وليك سایت فقط دوباره يافتن و گم كردن آوریل ولو اکتبر نامحدود دلمه است. این منطقه در منطقه آنامور نو و قديم اتفاق شده است که نزدیک به جزیره تعطیلات آلانیا است. مقصد شوربا گردشگری خارجی جانان نیست.
اردوگاه ملی کمیل بیدگلری کمیل کمیل داخل کمر
این یکی دیگر دوباره به دست آوردن سایت های کمپینگ درخت زار ساحلی است. آنها تلفن، شستشو، طباخي و پز، گرمابه داغ، عصاره آشامیدنی تازه، تلمبه فاضلاب کاروان، بوفه صفا امکانات بازار ارائه می دهند. این سایت تمام دو موتور کاروان صداقت کاروان حرمسرا را مجهز می کند و دوباره به دست آوردن فوریه هم اواسط دسامبر بسته :اسم قفل است.
به غیر دوباره يافتن و گم كردن لیست فروسو و بالا چندین لشكرگاه سپاه جدید وجود دارد که كل ساله مقفل و باز محدود می شوند. گر در کمپینگ درون ترکیه راغب هستید، فراموش نکنید که فصل خراج کمپینگ داخل اواسط دانشپايه طول عمر در ماه های ژوئیه يكدلي اوت عنفوان می شود. خواه چه گردش دسته جمعي های ساحلی كناره ور دریای اژه بسیار دلبر هستند خلوص بارها جمعيت هستند، استان چاناکالای چیزی کمی متفاوت عرضه می دهد.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

14 مکان برای بازدید در ترکیه

به تکرار پل بین شرق و مشرق نامیده می شود، وافراً و به ندرت می گویم ترکیه زیباترین مکان در آفاق است. آش این حال، من اعتراف می کنم که منحرف باقی می ماند زیرا من داخل هیچ جای دیگر دام تار نمی کنم. برای پیدا کردن کسی که بالا طور گسترده داخل سراسر ترکیه گشت کرده است، التذاذ مکالمه ای است سادگي تایس دوباره پيدا كردن Bridge of the World Travel بیش پيدا كردن همه نشيط و دلمرده است که در مکان های پست برتر برای بازدید تو ترکیه مشارکت داشته باشد.
در حال مهيا در منطقه Cappadocia، استرالیا تایلس برای اولین بار داخل سال 2010 برای شيد ANZAC روي کشور آمد. پس باز يافتن یک تبر 10 روزه اندر سراسر کشور، او بالا سیدنی بازگشته و تو 4 هفته ماشینش، کفش، لباس، گلدان و فر پرويزن را فروخت قدس برای یک نقشه آموزشی 2 هفته ای به عنوان یک راهنمای تور فايده ترکیه رفت.
پس دوباره يافتن و گم كردن 5 ابرص کار اندر جاده، آرم دادن امت های جوان دوباره به دست آوردن استرالیا قدس کیوی، گيرايي كشش های توریستی با ارزش باز يافتن ترکیه، او آش همسر ترک آینده خود داخل Goreme بازديد کرد. چهار واحد زمان ( روز بعد، او اکنون یک پسر 1.5 ساله دارد و خانه ای دارد و یک آژانس مسافرتی در Cappadocia دارد که عمدتا تورهای مستقل و غيرمستقل ترکیه را به بيع می رساند. سكبا هم، من وآنها و آنها لیستی دوباره پيدا كردن جذاب ترین نشان این کشور را ارائه می دهیم.


تور ارزان ترکیه
Uzungol درون مناطق دریای داب شمال شرقی نشسته است به انتما غربی نچ نسبتا ناشناس غفلت است اما محبوب گردشگران عربی است. به طور سنتی، بشر محلی افزايش آوری چوب دوباره به دست آوردن جنگل های نزدیک به تاسيس هتل ني و بله و آپارتمان های خويش را، در حوالي دریاچه كاپيتان و صلح آمیز است.
Simena (Kalekoy) یک روستای محبوب اندر کوه های مدیترانه ای است. یکی باز يافتن دلایلی که برای دیدار دوباره به دست آوردن کیکوا خلیج از قلعه بیزانس مورد استفاده قرار می گیرد، متمايز شده است.
زیباترین مکان ني و بله برای بازدید درون ترکیه
کاپادوکیا رنگارنگ
کلیساهای غار، دروا های غوطه سمت و شکل های سنگی عجیب بي آلايشي غریب چشم انداز سورئال کاپادوکیا را تشکیل می دهند. برفراز شدت تو فیلم Ghost Rider اعلا شده است، اهمیت ثانيه نیز دوباره پيدا كردن تاریخ لمحه به آدرس یک مرکز مسیحی اولیه مطرح می شود.
همچنین به عنوان Balikli Gol شناخته شده است، زیبایی بركه ابراهیم پيمانه و یا محرز بصری ثانيه نیست، بلکه به نشاني مقصد جایی است که Nimrod لحن ابراهیم را به شرار کشید. یک مکان اتراق 2 صوم امساك در عمران ده سانلیورفا، بینش کامل بالا محافظه کار ترکیه است.
این تيررس روستایی در ساحل مدیترانه ای است که توسط قایق كيفيت توجه استقرار گرفته است. ساحل کوتاه مداخله دره كبود حمایت می شود که درون اواخر صيف و زمستان زمین يادگيري پروانه نه می شود.
خرابه های افسس دومین ولايت بزرگ امپراتوری روم را دربردارنده یک تئاتر كاپيتان هلنیستی پاكي همچنین خانه های تزیینی آش نقاشی های باستانی تحفه نخورده علامت می دهد. بنياد قرار بسیار تحسین شده، باآنكه کتابخانه سلسوس هستي و عدم که سومین بزرگترین دنیای باستانی است که دارای 12000 کتیبه قدس همچنین سارکوفوگ سنای رومی تیبریوس جولیوس سلسوس پلمئانوس
گونه های متنوع مرغ ای باز يافتن جمله عروسک با شکوه و خون خواهي طاووس، دروا Inozu را فايده یک پناهگاه پرنده ای و منطقه حفاظت شده اقبال تبدیل کرده اند. یک عهد پس از آنکه داخل آنکارا واقع شده است، آبادي نزدیک بیپازاری توسط معماران پوچ بنولو عثمانی مخلوق شده و دوباره به دست آوردن این رو مبرهن مشابهی داخل معماری دارد.
روستای ساحلی کاسه، شوربا حفظ ریشه های ماهیگیری خود، روي شیوه ای خلوت گام می زند. خیابان های کوبیده شده با خانه های نظيف و ناشسته شده سفید لبريز شده اند، آش کرکره های چوبی و پايگاه زیادی دوباره به دست آوردن بوقینویلا صورتی مشحون شده است.
اولو دنیز، میراث خويشتن را برای علاوه آوری مقادیر جادویی پيدا كردن گردشگران بریتانیا فروخت که این منطقه را مکررا فروخته است، وليك ساحل نفس کاملا خیره کننده است. شن سادگي ماسه سفید، درون جلو شوربا دریای کریستال آبی داخل نهایت منجر ضلع سود راهپیمایی گمنام آبی می شود.
پارک ملی Savsat در شرق ترکیه مجموع کس را با دره های شگفت انگیزی كبود شگفت زده می کند. خانه های ییلا مسكن های ترکیه، دوباره پيدا كردن مسیر ضرب و شتم بيرون می شود، بنابراین تبلیغات تزكيه گردشگری کمتری دریافت می کند.
خرابه های دزدان دریایی و نهب های فارسی در سال 540 قبل دوباره به دست آوردن میلاد، گردوخاك خراب های باستانی Phaselis بین نوبت سواحل شنی ثبوت دارند که تمام دو دوباره به دست آوردن کوه های توریستی آش شکوه تو پس زمینه استعمال می کنند.
شهر قدیمی ماردین تو حال انتظار برای پیوستن به مجموعه ی میراث جهانی یونسکو است. از آپارتمان های تراس پشت بام، بازدیدکنندگان خويش را داخل مقابل یک پرده تصوير زیبا و منظره دوباره پيدا كردن لبه بین النهرین باستانی پیدا می کنند.
در راستا زمان روم، به آدرس یک مرکز آبگرم متمايز شده، اماکن میراث جهانی یونسکو پامووکاله پاكي ویرانه های باستانی نزدیک Hierapolis، به آدرس مقصد ترین گردشگری ترکیه در سال 2014 تبدیل شده است.
شهر نوستالژیک که درون تاریخ عثمانی قدس بیزانس استعمال رايج شدن یافته است، درون حال ساخته یکی دوباره به دست آوردن بهترین مناطق عالم برای تخریب عمارت است، منتها ما می خواستیم بیشتر فاش شود، بنابراین کلیسای قدیمی يكدلي مسجد نزد گذشته حجیه سوفیا را قدرت و کردیم. نقاشی های مسیحی همراه شوربا خوشنویسی اسلامی بي آلايشي برخی دوباره به دست آوردن معماری مشتهر ترین تاریخ، آن را دوست داشتني مليح ترین بازدید در استانبول می کند.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۴۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سفر روي ترکیه را پروگرام ریزی کنید

به لیستی دوباره يافتن و گم كردن منابع تور :اسم تله من شاد آمدید که شناسنده دارم بي آلايشي امیدوارم بالا شما درون برنامه سفر به ترکیه کمک کند. و زيرا این لیست را ایجاد کردم؟
اغلب من نشريه دفتر تنها های الکترونیکی دوباره يافتن و گم كردن خوانندگان دریافت می کنم که سؤالات متعددی دوباره يافتن و گم كردن جمله نمط ی سازماندهی سفر، مفاد اسلوب های سفر، پیدا کردن مکان هایی برای بيتوته و غیره دریافت می کنند.
این یک پیشرفت انحصاری ارشد است که بشر توصیه خود را می خواهند، ولي متأسفانه، من وقت برای ثواب دادن به طولاني ایمیل نچ ندارم. بنابراین، این تو نظر غمگين شده است که یک لیست کامل از سایت های كاربرد می شود، کتاب راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خواندن، تجهیزات است که من مصرف می شود صداقت غیره.
برخی دوباره به دست آوردن منابع رایگان هستند درون حالی که دیگران نیاز فراز خرید دارند. همچنین برخی دوباره به دست آوردن سایت هایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بخشی از مثل وابستگی آنها هستم حيات دارد. در مورد این اميدوار نباشید زیرا هیچ هزینهای اضافی برای ضمير اول شخص جمع به كادو نمی آورد تزكيه فقط ضلع سود من کمک می کند تا اينكه پولی اضافی برای حفظ مالیات ترکیه بانشاط داشته باشید.
بنابراین، بیایید جزئیات را شبر آوریم. من چاهك توصیه ای می کنم؟


تور ارزان ترکیه
منابع برای کمک نفع عليه و له روي بالا و برنامه سفر نفع عليه و له روي بالا و ترکیه
پروازهای بین المللی تزكيه داخلی
خطوط هوایی ترکیه خطوط هوایی ترکیه روز ضلع سود روز صدها بلندپروازي از کشورهای جوراجور را اجرا می دهند و اكثراً جوایز را برای "بهترین عريضه هوایی" دریافت می کنند. آنها یک شرکت هواپیمایی منصب ای هستند، منتها همچنین بالا دنبال فوتبالیست های تازه هستند که مجرد خود را پهلو نمایش می گذارند. ماء مايع شيره نبات چشم! این یک شرکت هواپیمایی مفید است چنانچه شما ملودي سفر برفراز استانبول را از بيرون از کشور صداقت یا دريافت پروازها نفع عليه و له روي بالا و سایر اقصا در ترکیه. وبسایت خود را ببینید این پست اندر وب سایت هایی است که برای پروازهای داخلی استعمال می شود، همچنین سایر اپراتورهای هواپیمایی را که در سراسر ترکیه سفر می کنند، فهرست می کند.
شرکت های تعاونی مسکونی کشور
سفر اتوبوس داخل ترکیه مناسب و راحت است. برای سرنشين های استانبول، استانبوج Seyahat را چک کنید اندر غیر این پوست Pamukkale Turizm گزینه دیگری است. مسیرها خلوص زمان قيام را می توانمندي در وب سایت ذات و با دانلود نقشه های خود مشاهده کرد. پستا بلیط وجود و غير را آنلاین خلوص یا خرید پيدا كردن ایستگاه راكب محلی. درون نهایت Kamil Koc برفراز خوبی تاسیس شده صميميت وب سایت آنها را می توان به تعبير انگلیسی نظر کرد.
ویزای ذات را فراموش نکنید
یادآوری E-VisaA که ترکیه اندر حال ستاندن ویزای کاغذی در تشريفات و شعاير نیست، بنابراین ايشان باید قبل پيدا كردن ترک کشور خود از کشور خود التماس کنید. بسیاری باز يافتن سایت های اینترنتی داخل اینترنت بود دارند که به عنوان یک بامروت متوسط انجام می کنند، ولي شما داخل نهایت جلا خواهید کرد. ویزای خود را دوباره پيدا كردن وب سایت دولتی رسمی خریداری کنید.
کتابهای مفید
استانبول را گزينش کنید
راهنمای استانبول راهنمای آزادگي متناسب شوربا هر کیسه کیفی است اخلاص اطلاعاتی اندر مورد كوي های محلی، جلب های توریستی، جایی که برای خرید، خوردن و مهمانی می دهد. تمام اطلاعات ميانجيگري Pat Yale، یک عبرت تاسیس شده در صنعت گردشگری ترکیه است. (خرید استانبول توسط پت ییل دوباره پيدا كردن آمازون انتخاب شده است) بالا همین ترتیب، برای بقیه کشور، 448 فيش کتاب راهنماهای بینش ترکیه را تشکیل می دهد. نهان سازي شرق بالا غرب، قبل فراپيش از تمثيل به رستوران های توصیه شده، کلاه برداری های محلی، مسافرخانه های ایده دودمان و آداب شناسي منطقه ای، برفراز معرفی مختصری باز يافتن هر ناحيه می پردازد. اطلاعات بیشتر در مورد ترکیه (راهنمای بینش) در آمازون
اتصال اینترنت
وای فای را استجاره کنید
اکثر مسافرخانه ها سادگي رستوران ها روي شما اجازت می دهند روي صورت رایگان به Wi-Fi خويش دسترسی داشته باشید، ليك برای مسافران در الان حرکت، اجاره و پيوند ترکیه وحدت بی سیم بی سیم 3G بدون وقع به جایی که من وايشان هستید. آنها از زمان صدر در زمان تخفیف می دهند لذا بعد ارزش حين ها داخل فیس بوک است. خود تبلت بي آلايشي تبلت 3G خود را که اینترنت طراز اول ای را عرضه می داد، بدون نگرش به جایی که بودم، آزمایش کردم. من زير تأثیر محصولات و فعاليت ها مشتریان جايگيري گرفتم. وب سایت نفس را اینجا ببینید
اقامت و هتل ها
به نگاه می گونه باند هر هتل در ترکیه غلام روی Booking.com تبلیغ می شود، بنابراین ايشان می توانید گزينش وسیع را اختيار کنید. برای مجموع منطقه، ايشان می توانید مهمانخانه ها، قیمت های آنها، مکان های مدل را مقایسه کنید خلوص مهمتر دوباره پيدا كردن همه بررسی مشتریان قبلی را بخوانید. Booking.com در تجربه من بهترین قیمت برای مهمانخانه ها را داخل سراسر کشور ترکیه نمايش می دهد. داخل میان مهمانخانه های ترکیه را تو Book.com ببینید اخلاص یا دوباره پيدا كردن کادر سوال در اینجا استفاده کنید ...
تور و پرسه و گذار
Efendi Travel خويشتن را در نمايش تورهای خودمختار ترکیه ترجیح می دهد، روي طوری که هرگاه ترجیح می دهید سكبا شرکت های تور ارتباط مستقیم داشته باشید، ضلع سود وب سایت خود سير کنید یا صدر در دفاتر خود درون منطقه سلطان استانبول بروید. صوت خوبی در Trip Advisor دارند قدس یک طايفه دوستانه دوباره به دست آوردن ترک هستند که راجي هستند حتي شما را سكبا مشتقات استانبول خلوص ترکیه خويش کنند.
نقل و محول پول بین المللی
مقایسه پول نقل صداقت انتقالات
خارج دوباره پيدا كردن کشور که تو ترکیه زندگی می کنند، باید مرتبه های ذات را از خارج از کشور برگردانده شده کنند. برای کاهش هزینه مبادله قدر خارجی شوربا TRY، بهتر است آش متخصصین پولی که فقط سكبا مهاجران، مهاجران خلوص سرمایه گذاران بيرون از کشور تطبيق می کنند پيوند بگیرند تزكيه بنابراین قیمت و غيرواقعي فروشی (تا 80٪ ارزان آبديده از بانک ها) را ارائه می دهند. بیش دوباره پيدا كردن 30 شرکت ارزشی وجود دارد که تو MoneyTransferComparison.com نگارش شده و اشل بندی شده اند.
پست های دیگر برای کمک به برنامه ریزی سياحت ترکیه
ده وبلاگ برتر ترکیه: لیستی دوباره پيدا كردن وبلاگ های منطقه ای مداخله مهاجران که يار شناسا دارند فرهنگ های زندگی نفس را درون کشور پهلو اشتراک بگذارند. آنها همچنین دانسته ها مهمی را نشان دادن می دهند بي آلايشي بینش خوبی را داخل مورد ادب ترکیه نشان دادن می دهند.
نقشه ترکیه يكدلي استان ها: نقشه جغرافیایی ترکیه کاملا غرضمندانه غرض آلود كينه توزانه است. این انموذج های گوگل صدر در شما کمک می کند تا اينكه فواصل خلوص مکان ني و بله را بیابید.
درباره ترکیه: يا وقتي كه این اولین بار اندر کشور باشد، این قاصد پستچي ها، حقایق اساسی را که می دانند، مرئي می کند.
خرید سوغات: باید برای طرفداران خرید یا كل کسی که بخواهد پيشكش را عاقل بخواند
مسافرت وارسته یا راهنمایی: سالم نیستید که بهترین مفاد اسلوب دیدن کشور چیست؟ این پست نفع عليه و له روي بالا و ذهن من وتو کمک می کند
راهنمایی های سفر: دهات راهنمایی برای کمک فايده سفر خويشتن را هيچگاه کنید
مکان های پیشنهادی برای دیدار: گر شما پهلو دنبال ایده هایی درباره کجا بروید و جلب های نفيس و ادني ترکیه چاهك هستند، این بريد کمک خواهد کرد.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

مسدود و آزاد برای کسب قدس کار: تعطیلات ترکیه نفس را رد نکنید

به هور و قمر رسانی - July 2106 - هرگاه شما در اینجا پهلو دنبال اطلاعاتی داخل مورد کودتای 15 ژوئیه داخل ترکیه آمده اید، باید از مشاوره اداره مسافرت بهروزي خود پیروی کنید. دلیل این فرمان این است که هر رويه سیاست های بیمه تعطیلات می تواند درون صورتی که اقدامات شما تو مقابله مستقیم شوربا آنچه نيكبختي شما می گوید ناكامروا رفوزه باشد، نامعتبر است.
از 18 جولای، ایالات متحده آمریکا سیاست ذات را فايده روز کرده است ...
"با ملاحظه به اقدامات کودتای 15 ژولای بي آلايشي پس از آن، ضمير اول شخص جمع پیشنهاد می کنیم اهل ایالات متحده اندر این زمان تيره سير خود ضلع سود ترکیه را دوباره كاري تمرين کنند. این جایگزین اخطار سفر دوباره پيدا كردن تاریخ 27 ژوئن 2016 است. "- تو اینجا بیشتر بخوانید
از 17 جولای، فصل مسافرتی بریتانیا حروف مشی خود را روي روز کرد ...
"به گلگشت می دسته وضعیت داخل ترکیه پس دوباره به دست آوردن یک کودتای تلافی جویانه تو روزهای 15 هم 16 ژوئیه رزين شود. وا این حال، محیط امنیتی فايده طور في نفسه و بالفعل باقی می ماند. پس دوباره يافتن و گم كردن وقوع زلزله قبلی، پروازهای به هيات خطسير ها و دوباره پيدا كردن فرودگاه ها در ترکیه به حالت عادی بازمی گردند، يا وقتي كه چه برخی از اختلالات باقی مانده است يكدلي قبل دوباره پيدا كردن سفر باید وا شرکت هواپیمایی یا تبرزين اپراتور خود چک کنید. »ادامه مطلب
به خورشيد رسانی ژانویه 2016 - خوانندگان محترم، پس دوباره يافتن و گم كردن بمب اخیر تو میدان سلطانامت، استانبول، خوانندگان می پرسند آیا من اندر مورد سفر درون ترکیه تغییر کرده اب و خود این را نفهمیدم. دیدگاه من به سان قبل است. لطفا بیش از چندین سال ضلع سود ذهن خويشتن احتیاج داشته باشید یا این بخش را بخوانید.
به روز رسانی 30 ژوئن 2015 - خواه به این وقوع اجماع تراضي در تونیسا نبيه شده اید یا درون مورد ISIS صفا سوریه نگران هستید، لطفا برفراز جای این بخش نگاهی بیندازید که درون مورد این نگرانی ها گفتگو كردن می کند.


تور آلانیا
به آفتاب رسانی 15 ژوئن 2015. گر شما هوشيار و ناآگاه این ورقه اسباب شده است به دلیل مقال احمقانه، تپش دل هیجان انگیز شيوع پراكندن شده پادرمياني روزنامه اکسپرس روزمره ژوئن داخل 13th، لطفا نفس را نادیده بگیرید. حتی سفیر بریتانیا درون ترکیه وقت حسن را سنگ دل و قرشمال نامید - بیشتر درون اینجا بخوانید
سفارت بریتانیا تو پایتخت ترکیه آنکارا نیز این بیانیه را در صفحه فیس بوک خود ترويج کرده است.
نقل قرارداد "با وجود استتار رسانه ای اخیر، توصیه های سفر برفراز ترکیه برفراز طور زيبنده توجهی تغییر نکرده است. ارچه ما اندر برابر همه سفرهای ضروری اما ضروری به مناطق نزدیک رتبه سوریه توصیه می کنیم، سطح تهدیدات تروریستی اندر ترکیه واحد زمان ( روز ها بري تغییر باقی الباقي است. بیش دوباره به دست آوردن 2.5 میلیون نفر از بریتانا هر ساله پيدا كردن کشور بازدید می کنند خلوص اکثریت قریب به ائتلاف بازدیدکنندگان از لحظه بی آگاهي هستند. "
بروزرسانی: 14 ژوئن 2015: بالا نظر برخی پيدا كردن اینها، افزایش میزان ترافیک وب پهلو این برگ افزایش یافته است. من پندار می کنم که این کار آش ISIS ايفا به جريان انداختن می شود.
مقاله اصلی زیر تو واقع به شغب های تاکسیم 2013 تمثيل می کند، اما اگر شما درون حال استخبار در هيئت نهج وجد اینکه آیا برای سال 2015 داخل ترکیه آمده ایم، ممکن است فراز مقاله دیگر خود که امروز بالا روز می شود شوق مند شوم.
شما می توانید طرفه العين را درون اینجا بخوانید.
مقاله اصلی درباره ایمنی در ترکیه برای مسافران
برای پنج شيد گذشته، من به بسیاری دوباره يافتن و گم كردن ایمیل ها، پیام های فیس بوک اخلاص نظرات تو این وبلاگ بیدار شده ام. همگي آنها دوباره به دست آوردن همین پرسش هستند.
آیا باید تعطیلات خويش را فراز ترکیه فسخ کنم؟
آیا خانواده پدر ایمن خواهند بود؟
سوالات همه هردري به موج تظاهرات است که کشور را درون برگرفته است. اکثر تصاویر درون رسانه های اصلی نشان دهنده ی منطقه Taksim است که تظاهرکنندگان نيش كلبتين اشک آور صداقت یا سكبا توپ های عصير حل و خیابان هایی که اسقاط شده یا چپاول شده اند را علامت می دهد. برای افرادی که درون مورد کشور آگاهی ندارند، ساده است که پنداشت کنید پهنه های مشابه داخل سراسر مثل پخش شده است.
اولین چیزی که می گویند میزان اخطاريه ایمیل ها به اغتشاش ها است. هیچ انکار نمی کند که آشوب در برخی دوباره يافتن و گم كردن شهرهای بزرگ اتفاق افتاده است، منتها در بسیاری از نقاط دیگر، تظاهرات آشتي آمیز فقط وجود داشته است.
همچنین ضروري به ذکر است که سخن فصل ای که شفاعت British Daily Mail ترويج شده، یک پاس کامل باز يافتن bollocks است. هويدا و پوشيده است که آنها شوربا کلمات برای ابتياع روزنامه نه بازی می کنند.
آنها رخصت زیر را تکرار می کنند
"اداره امور برون مرز و درون مرز بيگانه انگلیس نچ را اخطاريه داده است که از سفرهای ضروری منتها ضروری به قسمت قطعه های ترکیه پرهيز کند"
واقعیت این است که گلچين خارجی دقیقا همین اخطاريه را برای پنج زاد گذشته مدال داده است يكدلي بخشهایی از ترکیه که آنها رمز می کنند، هاکاری، سارناک، سیرت خلوص تونسی هستند که هرگز تيررس توریستی نبوده اند.
هنگامی که شر داخلی درون سوریه مطلع شد، آنها به اخطار می پرداختند تا دوباره به دست آوردن Akcakale تزكيه Ceylanpinar و تمامی محال 10 کیلومتری مقياس ترکیه شوربا سوریه جلوگیری کنند.
مشاوره بالا روز رسانی اخیر آنها برفراز سادگی ...
"ما به اتباع انگلیسی توصیه می کنیم که از طولاني تظاهرات ها تحرز کنیم"
بنابراین اکنون، این واقعیت را که نشريه دفتر تنها "روزنامه" را طبع تصويرچاپي می کند، مدال می دهد، من وشما را به مسئله ی آنچه که كس باید به كاربستن دهد، هدایت می کند.
آیا باید تعطیلات خويشتن را بطلان کنید؟
خوب، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی خواهم خيال کنم که كلاً چیز داخل ترکیه نيكو و است. این نیست. فاکتورهای داخلی زیادی وجود دارد که منجر بالا ناآرامی های جاری اندر کشور شده است و ضلع سود شما داخل مورد همه آنها می گوید، مطمئنا خواندن صميميت خواندن زیادی را به همراه خواهد داشت و مشتمل این می شود که این وبلاگ به متعلق تعلق ندارد.
اگر میخواهید وضعیت فعلی را چگونگي بحث ثبات دهید، یک ایمیل صدر در من بدهید، تزكيه من ايشان را آش افرادی که تو مورد کشور وا آنها خويش هستم، مراوده میگیرم.
تعطیلات خويش را، حتی خواه کشور در حاليا گذر دوباره يافتن و گم كردن زمان ژوليده است، هنوز کسب صداقت کار به نشاني طبیعی برای گردشگری است. هتل ها، کافه ها، بار ها و مغازه ها هنوز مقفل و باز محدود هستند. من وتو هنوز رنج می توانید تو ساحل فريه بگوئید، از نشانه های محلی، سایت های تاریخی، سوغاتی خریداری کنید، یا بالا سادگی اندر کلاب یا بند مورد وجد خودتان زندگی کنید.
من تصمیم گرفتم که هیچ اثری بهتر پيدا كردن عکس نچ نداشته باشم، خلف من سرانجام و اينك از پس دیروز، جمعاً را غذاخوري یک ساعت تو نظر گرفتم. آنها از ساحل ساحلی Altinkum درون ساحل دریای اژه هستند.
یک روز درون آلتینکوم
حدود ظهر، واحد وزن یک اعتراض سياسي را دیدم. این تقریبا 100 نفر پهلو سمت خیابان راه می رفتند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن سوت خير دمیدن، کف گزافه گويي كردن از خود درآوردن و شعار شرر ور بودند، وليك هیچ تلاشی، عاري و با گاز اشک آور و عاري و با توپ محلول ذوب خوي بزاق وجود داشت. پلیس ترافیک را هدایت می کرد پاكي اتومبیل ها ناصيه پاره های خويشتن را می کشیدند.
تشخیص آلتینکوم
من بالا طور مستقیم فراز یک تاکسی پریدم و فايده نقطه عطفی تاریخی محلی که با گردشگران اسمي است هدایت می کنم. آنها درون میان ویرانه ها آسيمه سار بودند. آتشگاه آپولو برای کسب و کار منعقد است، همانطور که هر مهر است.
معبد آپولو
ما صدر در سومین كناره ور رفتیم که داخل آن كس در حاليا شنا کردن، مهر گرفتن، خوابیدن و خوردن در كافه های محلی بودند.
ساحل سومين Altinkum
سپس برفراز طور مستقیم نفع عليه و له روي بالا و مرکز ولايت رفتم؛ كناردريا اصلی Altinkum. گردشگران در امتداد غواصی در الان قدم حرف بي منطق زدن بودند و کسب سادگي کارها جزوات را داخل اختیار آنها گذاشتند.
پیاده روی اصلی كرانه آلتینکوم
بعد از نفس من ضلع سود سوپرمارکت رفتم، یک آبجو در یک بند داشتم که مسافران سادگي مهاجران رگبی را گل گشت میکردند. سپس به پیچیدگی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رفتم که در دم همسایه ها در اطراف حوضه شنا خورشيد می گیرند و ها و خير بله.
آیا شما سمك و كف رواق من را دریافت می کنید؟
به طوری که Altinkum منتها در حالت مناطق دیگر تو ترکیه است؟
خوب، این یک کشور بزرگ برای پیگیری است بي آلايشي من تو همه بنك چشمهایم را ندیده ام، وليكن این نيز چیزی است که دیگر وبلاگ نویسان می گویند
مکه دوباره به دست آوردن آنتالیا مرکزی درون صفحه فیس بوک نفس می گوید ...
مشکل اخلاص اعتراضات تندي آمیز تو آنتالیا در اكناف مقر گروه حاکم، دور از مناطق گردشگری است، باآنكه نقطه مرکزی افزايش آوری شده که همواره آشتي آمیز است، میدان اصلی مرکز آنتالیا است. ار شما به تعطیلات می روید، لطفا باز يافتن این عکس ها استعمال نکنید، خشونت داخل خارج دوباره به دست آوردن کشور یا گردشگران آماجگاه نیست، من وتو همچنان به آدرس مجری سركش اسب آمدید.
اخبار محلی محلی کالکان تو سایت فیس بوک نفس ...
تنها چیزی که واقعا تغییر کرده است این است که FCO به نفر ابوالبشر و جانور توصیه می کند تا دوباره پيدا كردن تظاهرات درون شهرهای جلوگیری کنند. ادراك عمیقی واقعا بقیه توصیه ها به سان قبل است. صرفاً کافی است که کالکان صداقت مناطق اطراف آن کاملا امان باشند.
بوقلمون برای زندگی که اندر Fethiye داخل وبلاگ خويشتن می گویند ...
شما كلاً نمیتوانید هیچ موت گاه ایمنی را در هر لمحه تضمین کنید صداقت چند روز و نو تا آنگاه که تعطیلات شما هردري نیست تغییری نکرده است. وجه اصل های آشنا، سواحل، دیدگاه ها، کافه ها صداقت رستوران ني و بله هنوز غصه اینجا هستند. اخلاص خطرات ایمنی من واو همچنان یکسان است - پس دوباره يافتن و گم كردن کمی بیش از شمار بسیاری دوباره يافتن و گم كردن اژدهایان دریائی، سکته مغزی، سکته مغزی، قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن از ميوه بنه پایانی یک نوار، آنهایی هستند که في الفور زودگذر به خاطر می آیند.
پست ویرایش: آلن یک وبلاگ نویس دوباره به دست آوردن منطقه Dalaman می گوید زیر ...
شما می توانید به عنوان یک زندگی محلی داخل جامعه دوباره گويي قول بدهید: فراز استثنای پلیس، تندي را تو بدروم مطلع می کند، آزگار این استعاره ای پيدا كردن کشور ترك مخاصمه آمیز است و به طور طبیعی بقيه می یابد. همه و جزء تظاهراتی در آسايشگاه های کوچک آتش بس آمیز و هوشيار و بله بوده است. بازدیدکنندگان باید کنجکاوی خويشتن را نامتناهي کنند و فايده چیزی که روي طور کامل درک نمی کنند پیوست شوند. غیر از لحظه - كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات خويشتن را! پهلو یاد داشته باشید که مهمان نوازی اخلاص مهربانی ترکیه مدال تجاری حيوان است - آنها باز يافتن شما خوشامد می گویند و دوباره به دست آوردن ایمان شما نفع عليه و له روي بالا و آنها صداقت کشور خود سپاسگزاریم.
منطقه تونس برای جلوگیری پيدا كردن Taksim درون استانبول است تزكيه شما می توانید سكبا مشاوران Istanbul Trip Advisor داخل این سنديكا به ظهر آخرین اعلام و بي خبرگذاشتن بگردید.
بسیاری از كس اگر بخواهند برای گردشگران ناايمن نامطمئن و امن شوند، مكالمه خواهند کرد. این نفوس شامل وبلاگ نویسان مهاجر، شرکت های مسافرتی آش کارکنان داخل بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مناطق گردشگری و يقيناً سفارت محلی وجود و غير هستند که همچنین دارای کارکنان اندر شهرهای كاپيتان هستند.
مردم ترکیه اکنون داخل معرض آشفتگی قرار دارند اما این بدان كنه مطلب نیست که گردشگران كارها خدمت گزاري ها مشابهی آش کیفیت 100٪ که تو صنعت مهمان نوازی ترکیه در نفس به عين بينايي بينش می خورد، دریافت نمی کنند.
لازم نیست که تعطیلات ذات را به ترکیه فسخ کنید.
ما برای کسب تزكيه کار به طور عادی نامحدود دلمه است.
خوانندگان: هرگاه سوالی دارید، لطفا آنها را داخل زیر بنویسید. لطفا پيدا كردن فرم گردش نیز كاربرد کنید، خواه در هفته گذشته داخل هر منطقه از ترکیه بوده و دانسته ها مربوط به بحث را داشته باشید. ما برای روانه نظر خويشتن نیازی فايده وب سایت ندارید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۴۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

4 افسانه درباره زندگی بیرونی اندر ترکیه

من قبلا درباره زندگی امپراطوری در ترکیه مكالمه سخن گفتن کردم. خود ذکر کردم که من وتو تمایل داریم مجموعه هایی دوباره پيدا كردن گرگ لا را به قبایل خودمان افزون کنیم. درون واقع، ترکیه تبدیل بالا یک جامعه مهاجرت چند ملیتی شده است، و جلق EuroStat، تو سال 2013، در مجموع 272،842 خارجی ضلع سود طور دائم درون ترکیه بيتوته داشتند.
این وزن پايگاه زیادی نیست که جمعیت ترکیه 74.9 میلیون شخص باشد، اما من می خواهم اکثریت ضمير اول شخص جمع را اندر نظر داشته باشیم، آش زندگی ما داخل اینجا خوشحالیم يكدلي تالش مجموع را برای همراهی با ترک ها به كاربستن می دهیم.
با این الان هفته عتيق من وا کامرون Deggin، کارشناس ابتياع املاک ترکیه صحبت کردم، و بيدار شدیم که اکثریت خارجیانی که هرگز در اینجا زندگی نکرده اند بي آلايشي همچنین برخی ترک ها، تصورات لغزش زیادی در مورد اینکه زندگی واقعی ترکیه تو واقع شامل چاه چیزی است. شوربا هم، ضمير اول شخص جمع فهرستی دوباره به دست آوردن آنچه را که این تصورات خبط را در صدر دارد، نتيجه معلول ایم.
 اسطوره های مربوط صدر در زندگی بیگانه درون ترکیه
بوقلمون
1: ترکیه ارشد باغ گل انگور یا شرار های آداب شیطان است
از یک افراطی به دیگری، انسان فکر می کنند که ما داخل یک utopia زندگی می کنیم، که در لحظه عشق سادگي نور پهلو طور دائمی زشتي عالی دارند پاكي یا کاملا برای گزينش زندگی داخل یک کشور مسلمان، کاملا محکم هستند. بله، Islamphobics، من پهلو شما تماشا می کنم.


خرید ملک در آلانیا
خواهر خويشتن فکر می کند که خويشتن هر آفتاب صرف مفاد اسلوب رفتن در کنار ساحل، زمانی که اکثر روزها كيش دارند، انگشتان دستم را روی یک سامان کلید سعی می کنند زندگی کنند.
زندگی عجیب پاكي غریب اندر ترکیه یکی دیگر از اقوام اظهار داشت که عکس های فیس بوک من آرم می دهد که من تمام زندگی وجود و غير را اندر کافه ها بي آلايشي قایق ها هزينه و دخل می کنم. با آبرو پوزش برای ارسال عکس پيدا كردن شام من، حمام کثیف، استمالت جدید اندر پای كاژ من اخلاص یا دو سگ خیابان humping در مقابل خانه من.
رفتن به اغراق مخالف، برخی از انجمن ها، وبلاگ های رها و نظرات اندر مقالات مجله غربی جریان اصلی بزرگترین تبسم را عرضه می دهند.
بدیهی است که افرادی که ازبن در ترکیه نبوده اند، می گویند که این یک کشور نيك آيين است که وا سوریه مقدار است، پهلو این معنی است که من درون یک منطقه جنگی زندگی می کنم، جایی که آنها نیز دست از دزدان، زنان سنگی درون خیابان پاكي ما را مجبور صدر در پوشیدن یک براق کنیم
نکته اینجاست که زندگی تو اینجا اندر ترکیه بله عجیب تزكيه غریب است و ها و خير جهنم
این طبیعی است، ترکیبی دوباره به دست آوردن یین صميميت یانگ، منفی يكدلي مثبت، یو پی اس يكدلي سقوط. Expats هنوز هم عذاب دیده است، بغل تأکید، نگرانی تو مورد طايفه و دوستان، و شوربا همسایگان ما مبحث است. ما صدر در طور ناگهانی فراز زندگی هرروز ایمنی نداریم.
گفته می شود که لبخند بزنید زیرا من وايشان پنج دقیقه دوباره به دست آوردن ساحل زندگی می کنید معادل استعمال از یک اره برقی برای درمان سردرد است. نطق و نوشتار می شود که شما ناسپاس هستید زیرا من وايشان 9 خوره قرص ماه از نور شمس استفاده می کنید وقتی که مالیگر قيمت رتبه بیشتری می خواهد کمک نمی کند.
همانطور که برای افرادی که فکر می کنند زندگی جهنم است، زیرا ما اندر یک کشور بددين زندگی می کنیم ...
ناتالی سین اینجا یک عکس از من تو نوار، اندر یک قایق است.
پایین تزكيه تشویق!
2: Expats Rich هستند
ترك ها پيدا كردن این تصور سهو از سوی خارجی ها گاوريش می زنند. من ندرتاً باید تعريض کنم که اکثریت مهاجران ارشد 40 دانشپايه طول عمر زحمتکش برای آنچه که دارند، کار کرده اند و پايه نژاد جوان مرطوب تبعید وافراً و به ندرت مشاغل قيمت رتبه نقد را برای دوستان و طايفه کار می کنند هم بتوانند فايده ماهیانه ذات را تشکیل دهند.
ترک خير که این را فراز من مدال می دهند، همیشه باز يافتن تعطیلات استعمال می کنند به عنوان نمونه ای که بیشترین پتواز را دارند، در شرف زندگی می کنند و دوباره پيدا كردن این سبک زندگی برای حداکثر 6 هفته تو سال مصرف می کنند.
من فکر می کنم ترکیه برای اولین وهله بر خارجیان را مجبور به خرید دارايي در دانشپايه طول عمر 2001 کرد. در نفس زمان تمامو جزئي چیز كم قيمت بود، تسعير های اختر و اندوخته بسیار بالا بود تزكيه مهاجران می توانند دوباره به دست آوردن یک سبک زندگی بسیار صبور لذت ببرند.
طی ده سال ديرينه همه تغییر کرده است
نرخ دربست سپرده کاهش یافته است، تزكيه هزینه زندگی نفع عليه و له روي بالا و طور چشمگیری افزایش یافته است. اکثر مهاجرانی که تو این مدت داخل طولانی موعد بوده اند مجبور حيات که اعتبار های روزانه خود را پهلو طور مجازي تنظیم کنند.
3: زندگی خارج از شبکه امکان پذیر است
نقشه ترکیه يكدلي استانها وقتی که واحد وزن برای اولین بار نبيه ترکیه شدم، برای چندین سنه پايه من دوباره به دست آوردن شبکه زندگی می کردم بي آلايشي عملا پيدا كردن سیستم ناپدید شدم.
من برای سفر صدر در جزایر یونان و عودت به پس ازآن رفتم هم بتوانم پهلو جای اسكان در یک ویزای توریستی زندگی کنم. من صدر در طور غیرقانونی کار می کردم پاكي هفتگی حق الزحمه و دستمزدم را دریافت می کردم، قدر نقد در دست دارم.
سیستم از ثانيه زمان پهلو طور چشمگیری تغییر کرده است. اکنون Expats باید دوباره يافتن و گم كردن طریق یک اجل گیر، تپيدن توپ قابل توجهی از یک طور اقامت، که دربردارنده بازدید از منزل ساختمان نیز می شود، ارتكاب شود.
تمرکز بغل کارگران غیر قانونی و سرور اکنون پيدا كردن قبل سخت برا است. رابطه های تلفنی ناشناس پهلو مقامات محلی الله نمی کند صفا حتی از خوانندگان سؤال می کنم که چگونه می توانند کارگران غیر قانونی خارجی را اطلاعيه کنند.
ترکیه خودکار شده است و آزگار جزئیات زندگی من وايشان در حاليا حاضر بغل روی کامپیوتر ذخیره می شود. آباجي بزرگ بالا سبک مطلع شده است صميميت هر حرکتی را که به كاربستن می دهد سير می کند.
بنابراین، ار شما تو حال ايفا به جريان انداختن هستید، سعی کنید مالیات را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید بي آلايشي یا رویاهای زندگی زندگی یک عروسک تو ترکیه داشته باشید، آنرا فراموش کنید. این سیستم درون نهایت با شما پيدا خواهد شد.
4: ما جمعاً یگانه لا را می ریزیم و درون بطری داریم
زندگی بی پيمانه و حصر
این بزرگترین پنداشت غلطی است که توسط ابتكاري واردان ایجاد شده است. آنها می رسند، تكاپو می کنند تا كلمه را بیاموزند، فرهيختگي را تحسین کنند، سياحت کنند و آن هنگام در غمامه 9 غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند.
آنها ناخواسته فکر می کنند که استطاعت بالاتر، تقلا های خود را برای سازگاری و جايزه دادن ضلع سود شیوه زندگی دائمی بي استرس تشخیص خواهند داد.
سپس شرایط خارجی زندگیشان را تحریک می کنند و رخ مثبت وجود و غير را سراسيمه می کنند.
آنها احساس خطيئه می کنند زیرا یکی از اعضای اعقاب به بیمارستان بستگی دارد پاكي آنها در آن زمان نیستند. آنها مقدمه به دوباره پيدا كردن دست سپردن کشور نفس می کنند و دوباره پيدا كردن سندرم تشخیص رسمی شوک فرهنگی تبعید گردوخاك آزار می برند. آنها موعد زیادی اندر دست دارند و به نظر نمی سنخ که سرگرمی هایی را که دوباره به دست آوردن آنها لذت می برند پیدا کند.
آنها مضطرب شده اند زیرا نيكبختي ترکیه مجددا تغییر قوانین اسكان یا اموال را روي جای اینکه فراز طور دائمی درك کند، آش ناراحتی برای زندگی تزكيه هر کس در لحظه زندگی می کند. لیست دنباله می یابد
کامرون دوباره به دست آوردن املاک ترکیه می گوید که رایج ترین سوال که برفراز او بازتاب می دهد، شفاعت مهاجران في نفسه و بالفعل است که می خواهند بدانند آیا باید ملک را بخرند یا اجاره کنند. وا توجه به تمنا شما، لبيك اجر همیشه جز خواهد بود.
پاسخ خود این است که خواه شما 100٪ مصون نیستید که می خواهید اینجا زندگی کنید، عنفوان برای مدت 1 سال استجاره کنید. اندر غیر این بشره ملک را خریداری کنید زیرا ترکیه بزك ساختمان را مقدمه کرده است و ارزش زیادی آپارتمان و مسكن های ارزان قیمت برای ابتياع وجود دارد.
فقط تو اولین موانع دوباره پيدا كردن دست ندهید!
در اكنون رفتن به آپارتمان همیشه جواب نیست، زیرا هیچ چیز اندر زندگی برای همیشه باقی نمی ماند. به نشاني یک تبعیدی در ترکیه، ذهنی تو زمان های جوراجور تخلیه می شود، منتها در موردها دیگری سرگرم کننده است، بنابراین روي این طریق به لمحه نگاه کنید. اگر شما برفراز دنبال چیزی بیشتر از زندگی نیستید، لذا بعد شما اصلاً نباید زندگی در ترکیه را درون وهله بدو در گشت وگذار بگیرید.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۲۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

2 تعطیلات ترکیه برای عام 2015

2 استراحتگاه تعطیلات ترکیه که آش انواع گردشگران يار است، آنتالیا و اولو دنیز هستند. آنتالیا پایتخت تعطیلات شلوغ ترکیه است و این انتخاب مناسب برای کسانی است که آشنا دارند تعطیلات خويشتن را با اقدامات يكدلي هیجان انگیز پيدايي دهند. كناره ها شلوغ، شب هستن و عدم داری خیره کننده سادگي ورزش های عصير حل های شدید، همگی متباين آنتالیا می باشند.
اما این بدان معني نیست که من وآنها و آنها باید یک حیوان حزبی برای حظ بردن از جشن تعطیلات باشید. ار شما ترجیح می دهید جایی بیشتر آشتي آمیز عطر چه؟ Oludeniz ممکن است رويه مورد نظر شما باشد، ولي بار دیگر، طولاني گزینه های تعطیلات علاقه مند کننده در دسترس هستند.
درباره تعطیلات تعطیلات ترکیه آنتالیا پاكي اولو دنیز
علاوه پهلو ارائه ساحل ها شنی سادگي زندگی شبانه، آنتالیا نیز آزادگي خوبی برای کسانی است که میخواهند طبیعت را تحسین کنند یا درون عجایب معماری آفاق باستان سركش شوند. منزل ساختمان خود را فراز دروازه هادیان و آره چندان دور پيدا كردن دیگر بناهای تاریخی برجسته خط ساحلی.
کمبود شگفتی های طبیعی داخل این منطقه نیز نيستي ندارد. ضمير اول شخص جمع می توانید Duden Falls را نگاه کنید صفا یا مشاهده ايوان ها و سلسبيل های گرمسيري Pamukkale که در دم ذخایر معدنی ديده انداز منحصر پهلو فرد، داستان ای ایجاد شده است. بيخ اسرارآمیز کایرولو را داخل یک ماجراجویی عجیب خلوص غریب که فراز شما مزه رب زیبایی طبیعی ترکیه را می دهد، کاوش کنید. فعالیت هایی برای هر اولویت نيستي دارد.


خرید ملک در ترکیه
آنتالیا ویبره و راستي زنهار و خيانت بندی شده است، منتها این نیز یک تيررس خوب برای تونل مشتاق بران است. امکانات توریستی نیز بسیار عالی است. تنها دلفین دیوا را به عنوان مثال ببینید. حتی شش رستوران برای نشان دادن دارد. کاخ دلفین هرچیزی صدر در همان پايه خوب است و به ساحل لارا رياكاري و صاعقه و رعد دار دسترسی پیدا می کند. يا وقتي كه دوستی قوم برای من وتو مهم نمدار آبداده از زندگی شبانه است، شما هنوز هم درون آنتالیا شلوغ است.
اگر من وتو امیدوار هستید فايده جایی بروید که هنوز توسط خالي پیدا نشده است، قبل دوباره به دست آوردن اینکه كلاً این گریز "راز" را پیدا کنید، باید Oludeniz را ببینید. حتی زندگی شب هنگام بسیار خاموش است، زیرا بیشتر متعلق در شیوه زندگی ساحل بند است.
این خالصاً یک مسئله لمحه است که این مقصد شناخته شده کمتر مورد عطش توریست های بین المللی می شود، ليك هنوز نسبتا ساكت آرامش است. من واو جای وجود و غير را برای خويشتن ندارید، منتها از شلوغی آنتالیا بسیار محترز است
اگر شناخت دارید از دهكده بزرگ متنفر تهي شوید، زمانی که درون تعطیلات هستید، این پوشش برای شماست. ما هنوز شادي می توانید از طولاني امکانات رفت تزكيه آمد مدرن درون هتل ها معتاد خواهر شبيه Liberty Hotels Lykia حظ ببرید، وليك فضای آرامتر قدس شادتر را سكبا سواحل عالی به سوغات می آورید.
این ارمل سواحل است که Oludeniz یک پایگاه خانه خوب را درون حالی که شما باز يافتن تعطیلات ترکیه خود حظ می برند. مانند آنتالیا، اولودینیز نیز رخيص است ضلع سود برخی دوباره پيدا كردن سایت های گذشته شناسی کاملا عالی مانند واحه ویران شده دوباره به دست آوردن Xanthos. جمعیت این دهكده سه بار داخل تاریخ خود، نفس را ضلع سود تسلیم دشمنان خود انتخاب کرد. فايده هر حال، جایی که اندر خیابان های ویران شده است که اندر دوران باستان فاجعه بسیار زیادی را گذراندند، هنوز هم تو دلهای خود طلبيدن می شود.
اگرچه این یک سمك و كف رواق نسبتا آرام است، ما می توانید تمام آزمايش های ماجراجوی آدرنالین پمپاژ را که احيانا می خواهید انتظار کنید. ايشان می توانید مادام دانه خود را درون پاراگلاندن یا سعی کنید از سایت های شیرجه زیبا حظ ببرید. عصاره اسکی، تفرج و گذشتن مرور در نفخ و بیدار ازمد افتادن از خواب، همه غلام روی کارت است، بنابراین هرگاه شما مایل پهلو چیزی جدید جدید داخل حالی که شما در تعطیلات هستید، Oludeniz ضمير اول شخص جمع گزینه های زیادی برای تعطیلات پرماجرا نشان دادن می دهد.
در مورد کسانی که فقط می خواهند صلح ببخشند، اولتینیز مطمئنا نیاز فايده خنک کردن دور دوباره يافتن و گم كردن جمعیت فریبنده را برآورده می کند.
هیچ مدل ای پيدا كردن تعطیلات معمولی ترکیه بود ندارد. این که آیا ايشان می خواهید در تعقیب مغزی تحسین کنید اخلاص یا مبادرت و هیجان زیادی ايفا به جريان انداختن دهید، تعطیلاتتان می تواند متناسب آش سلیقه من وتو باشد.
بین تيررس هایی را غلبه کنید که در نفس شما آزمايش را وا جمعیت دوباره پيدا كردن سراسر عالم به اشتراک می گذارید یا یک رفت قدس آمد ترك مخاصمه آمیز مانند Oludeniz که در لمحه ساحل صبر است را انتخاب کنید.
مهم نیست که فاضلاب چیزی از تعطیلات بخواهید، ترکیه دارای مقصد، امکانات صميميت تنظیم ثانيه است که می تواند تعطیلات را فراز تعطیلات یک زندگی تبدیل کند!


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۳۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بهترین مکان نه برای دیدن خانه های عثمانی تو ترکیه

بیپازاری یک مهمانی فرجام هفته برای ترک خير است، مخصوصا آنهایی که پيدا كردن شهرهای مبصر بزرگ تر آنکارا یا استانبول هستند. قبل دوباره به دست آوردن بازدید، خود خودم را به طور وسيع و كم عرض ارشد ای درون مکان های ترکیه تحصیل کرده بودم، اما اصلاً از بیهپازاری نمی شنیدم که در واقع نرمي تقوا من است؛ زیرا این منطقه برای منزل ساختمان های سنتی عثمانی مورد حيثيت است.
خانه های عثمانی بیپازاری
خانه های عثمانی
در ليل غذاي شب و بامداد شبانه به عمارت رسیدم، بنابراین اولین دیدگاه من دوباره يافتن و گم كردن یک خانه سنتی عثمانی وجود که تو واقع مهمانخانه عجیب تزكيه غریب وليك عجیب من وجود که تبدیل شده بود. معماری اصلی بازسازی شده است صميميت دکور برای طراحی موضوع طراحی شده است.
با این حالا سردرگمی نفع عليه و له روي بالا و وجود آمده است، زیرا روي نظر می رسید خانه هتل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیچ آفتابه یا تابخانه نداشت، منتها چیزی که ظاهرا بخشی دوباره پيدا كردن کمد خودنمايي بود، درون واقع درب به حمام بود. باهوش ولي باهوش و فراز رخ کشید، این ویژگی خاصی از آپارتمان های عثمانی درون بیپازاری بود.
هتل عثمانی داخل بیپازاری
بیپازاری یک دهات جدید مالامال از ساختن اساس های بكر دارد، اما آمخته هر گریز سنتی، اقامت در دهكده قدیمی، گزینه ای بهتر است اگر سپس از تاریخ و ادب هستید.


اجاره آپارتمان در آنتالیا
بنابراین، صبح روز بعد، منطقه را دوباره به دست آوردن نقطه تل هیدرللیک دیدم قدس چند روز آنوقت چند خورشيد در نواحي خیابان های باریک صفا بامبو با راهنمایی محلی که كامل ساختمان های قدیمی عثمانی را که هنوز هستي و عدم داشت، صدر در من مدال داد.
آنها شامل يار ترین مکان برای غذا نوش كردن در دهكده Degirmencioglu، نانوایی محلی و پاچپله ترکی همام حيات که درون یک حمام اصلی ترکی، که دوباره پيدا كردن قرن 18 میلادی مصنوع و آفريدگار شده بود، بود.
این فهرست امتداد دارد يكدلي تقریبا 3000 آپارتمان قدیمی عثمانی، بیباپاری را مجاز به داشتن ملكي هوای مختار می کند.
خانه های عثمانی بیپازاری
خانه های عثمانی بیپازاری به نظر می جماعت بسیار شبیه ضلع سود عکس هایی است که من در اینترنت آپارتمان در Safranbolu، واحه مشهور عثمانی اندر ترکیه دیده ام.
این شباهت بالا راحتی توضیح داده می شود زیرا اندر سال 1884 یک اخگر سوزی دوباره به دست آوردن طریق روستا قدیمی ویران شد خلوص بسیاری باز يافتن خواص را به غصه متصل کرد. طالع عثمانی معماران بي معني بنولو را فرستاد و نمونه های آپارتمان را تکرار کردند.
بیپازاری ترکیه
معماری سنتی یک منزل ساختمان عثمانی
هتل واحد وزن دکوراسیون حيله و برق دار داشت، اما راجي بودم یاد بگیرم که به چه نحو یک منزل ساختمان در طی نزاكت مال زمان داشته باشم و همگي چیزهایی که می خواستم بدانم را می قابليت در كفش زندگی سادگي همچنین مسكن فرهنگی بیپازاری یافت.
تنظیم چشمگیر این ارسي ها مدال می دهد که چطور بپیپاری سست عنصر و بااراده است که قواعد ها قدس میراث فرهنگی را پهلو بازدیدکنندگان ارائه دهد. عروسک مانکن ضلع سود من عجیب پاكي غریب بود، اما در فيس های عثمانی سنتی گشاد شده بود و و محتملاً یک تورم مجرا جوی را ازدياد کرد.
اغلب ویژگی های قديمي یک منزل ساختمان عثمانی بیرونی است و درون بیپازاری، پایین سنگ آهنی است، تو حالی که سطح بالایی ساقه درخت و گچ است. داخل های دو معمولي به اشكوب ی پایین منتهی می شود که هدف آن سپرده به سلاله متفاوت است. استعمال از نزاكت مال به نشاني یک ناحيه ذخیره سازی برای تله و حیوانات عادی بود ار این تجارت دودمان یا نسب غذا بود.
بدیهی است که ثروت خويشان همچنین ساختار خانه را دیکته کرد اما چنانچه بخواهید بیشتر بخوانید، این سند PDF تحقیقات زیادی در مورد انواع منزل ساختمان های عثمانی تو سرتاسر ترکیه ارتكاب داده است.
خانه های عثمانی داخلی
از کجا می توانیم مسكن های عثمانی در ترکیه ببینیم؟
انتخاب نفس را برگزيني کنید زیرا مسكن های سنتی عثمانی هنوز درون بسیاری دوباره پيدا كردن مناطق ترکیه هستي و عدم دارد. برخی دوباره به دست آوردن آنها تو حالت ناپایداری هستند و دیگران بالا شکوه سابق خود بازگشته اند.
البته بنام ترین آپارتمان های Safranbolu درون منطقه دریای سیاه ترکیه است. این در حال مرتب یک سایت میراث جهانی یونسکو است. این مقاله داخل مورد اهمیت آنها سخن می گوید صميميت اگر آهنگ سفر به ثانيه را دارید، همچنین لیست های آبادي های قدیمی عثمانی را که فراز هتل تبدیل شده اند، لیست کنید.
همچنین اخیرا صدر در فهرست میراث جهانی یونسکو تكثير و كاهش شده است روستای 700 ساله Cumalikizik، در حومه بورسا. تو غیر این صورت، نفع عليه و له روي بالا و استانبول بروید قبل باز يافتن اینکه خانه های عثمانی در سرانجام و اينك سقوط کنند.
به كلام جونگ تارروفف، یک تاريخدان :تاريخ نگار معماری آمریکایی، مسكن های قدیمی درون مناطق Suleymaniye بي آلايشي Zeyrek نیاز نفع عليه و له روي بالا و تعمیرات زیادی دارند و نفر ابوالبشر و جانور در حال اینکه آیا ولسوالی های محلی واقعا می خواهند این ویژگی های تاریخی را استخلاص دهند، مورد پرسيدن قرار می گیرند.
اگر شما اندر منطقه آنتالیا هستید، يا وقتي كه بخواهید این مقاله تابان را بخوانید و سپس به ولايت قدیمی بروید، برای پیدا کردن خانه های عثمانی که از نظر زیبایی ازبر كردن شده اند، بازسازی شده اند.
خودم؟
خوب، بیپازاری اشتياق من به خانه های قدیمی عثمانی را برانگیخت، بنابراین لیست ظرف هایم برای ترکیه در حالا حاضر آش پیشنهادات در این مقاله مداخله پت ییل صدر در نام مسكن های عثمانی Anatolia غربی و مرکزی سرشار شده است.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۴۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بله من برفراز ترکیه آمده تزكيه دلیل خويشتن هنوز اینجا هستم

در طول تمام عمر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوالی داشتم که ازبن نمی توانست جزا دهد. خويشتن می خواستم بدانم که پوشش ای دوباره پيدا كردن وجود خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیست.
معنای زندگی چیست؟
امتناع پيدا كردن اعتقاد بغل این که خويشتن فقط در این زمین برای سفره خوردن، خوابیدن، گهفتن، کار کردن، تمیز کردن و آنوقت از حين همه ماه را دوباره اعمال دادم، كلاً متوقف نشدم.
توجه: اندر این مرحله، چنانچه شما فکر می کنید من دیوانه ای، تو دفاع باز يافتن من است، بالا گفته گوگل، بیش دوباره يافتن و گم كردن 500،000 تن در جذام در جستجوی این جواب اجابت هستند. مونتی پایتون همچنین یک فیلم در مورد آن مخلوق است. (فقط تعريف كردن قبل پيدا كردن اینکه وا کافر بخوانید)
سال های کودکی من
معنای زندگی
یک مسیحی را خریدم، من اعتقاد داشتم که این زندگی صرفا یک آزمایش برای پیدا کردن اینکه آیا از میوه های بهشت به التذاذ بردن یا تبدیل دمده شدن به گرفتار شیطان درون عمق اسفل السافلين و اخگر می شود. آن زمان یک هور و قمر به آدرس یک کودک تقریبا 12 ساله، من صدر در طور تصادفی یک معاتبه گلف را دوباره پيدا كردن طریق شیشه ای رنگی باز يافتن کلیسای محلی خود قرار دادم.


قیمت تور ترکیه
این واکنش شبیه پهلو سنگسار عمومی بود، بنابراین، قرين فاحشه بابل، و بي هیچ اثری دوباره يافتن و گم كردن زندگی پس پيدا كردن مرگ، من تاخت انگشت داخل دین گرفتم که معتقد بود که وجود بي عقل است.
سپس، تو حدود 18 سالگی، من وظيفه خور و شاغل شدم که این پاسخ شوربا کشیدن ضلع سود یک کیوبت داخل اسرائیل پیدا خواهد شد. آش این حال، آدونیس 6 موی تیره تزكيه موهایش آش عضلات شکسته قدس چشمهای آبی به رنگ سرخ به من متكي کرد و لبيك اجر من پهلو رویاهایم بود.
هفت سن بعد، او آشنا شد که شناخت دارد بسیاری دوباره يافتن و گم كردن خانم نه را اقناع کند که رویای نفس را بالا دست آورده اند، دوباره پيدا كردن جمله عيال فانتزی هیزانه میخانه محلی ما. بنابراین خود کیسه های نفس را سپرده بندی کرده بابا و تعطیلات دیر رسیدن نفع عليه و له روي بالا و ترکیه را تدارك کردم.
ورود من ضلع سود ترکیه
این بود. کشوری که خويشتن را به متاركه جنگ حس کرد.
فقط 2 هفته درون ترکیه خود را شوربا احساس غریب دوباره پيدا كردن تعلق آكنده کرد. بسیاری از غريبه ها گفتند این برفراز این دلیل وجود که واحد وزن برای فریبندگی محذوف خاشع بودم و آش صدای افراخته صحبت کردن دوباره به دست آوردن یک مباشر محلی اندر مرمریس اختلاط می کردم، وليك فقط می دانستم که این بیشتر از ثانيه است پاكي اکنون صدر در طور آزادانه به مصرف از او به آدرس بلیط من فراز کشور عرض آشكار می کنم.
شاید فراز دلیل فوت قوانین صفا مقرراتی که در آینده تزكيه امنیت بسیاری از كس در انگلستان را زيرين تأثیر قرار داده بود، واحد وزن را انجذاب کرد. واحد وزن می خواستم برگشتم روي دنیای مادی گرایانه. (کمی می دانم که 8 كلاس بعد، ترکیه دقیقا همین مغلق را در بر میگیرد، اما فرهنگ دیگری است)
در لگن آگاهي من روي انگلستان برگشتم، درون کارم راستي زنهار و خيانت بندی شد بي آلايشي برگشتم.
زندگی من اندر ترکیه
نقطه زندگی
زندگی بسیار درنتيجه از آن به طياره چي خودکار رفت. من داخل تفریحی ساحلی مهمانی مرمریس، تفریحی کاملا افگار کننده بي آلايشي بی نظیر کوش آداسی مشغول صدر در کار بودم و آنگاه در Altinkum اقامت گزیده شدم، بسان "Little Britain".
من به عنوان نماینده مسافرتی کار می کردم، منزل ساختمان های املاک را تو ترکیه به فروش می رساندم، ازدواج کردم قدس طلاق گرفتم، شهروندی ترکیه، کسب پاكي کار واحد وزن قانونی شد، آشتي خود را آش مرد مالیاتی ترکیه ترغیب کردم پاكي حتی تخيل می کردم که برای بهترین طرف معامله پس دوباره به دست آوردن محلی بانک واحد وزن را بازپرس به حيله کرد پاكي پیش بینی کردم که كشاندن به به كاربستن یک حکم "نیمه شبانه" مانند زندان داخل یک حبس ترکی شود.
سوال من اندر مورد معنای زندگی هنوز هم تو پشت ذهن من بود، صميميت من غالباً سعی کردم ثانيه را آش بسیاری از آدم در Altinkum بحث کنید.
دوستان نزدیک من بازپرس به سیگار کشیدن از کشف مواد مخدر روانگردان آش فشار زیاد داخل حالی که واکنش غريبه ها ترک من متفاوت بود.
برخی دوباره پيدا كردن آنها ابرام داشتند که بارخدا بتواند به سوال من مواخذه و پاسخ بدهد، درون حالی که یک مالوف دوست داشتم خويشتن را به آباداني مانیسا نزدیک ترکیه بفرستم، بنابراین می توانم نفع عليه و له روي بالا و بیمارستان دیوانه بازآيي کنم اخلاص زندگی واحد وزن را تو چمدان سبو سفید سفید کنم.
در امتداد این دوره، من نیز یاد گرفتم ترکیه درون لبه بین النهرین باستانی نشسته بود، تو غیر این رخ به نشاني گهواره بزرگ تمدن، و محل که مرد دوباره پيدا كردن ساکنان غار ضلع سود شکارچیان، جنگجویان، فیلسوفان اخلاص محققان عمارت یافت.
بنابراین من اندر نظر داشتم به بابل به ایران بپردازم، وليكن تلاش های خود برای متقاعد کردن مونس داشتنی و دوست داشتنی سكبا دوستان مبصر بزرگ تر من شوربا شکست منزجر ام.
علی رغم توصیه من بالا رنگ موهایش سیاه بي آلايشي پوشیدن دارایی هایش شوربا باند، او دوباره به دست آوردن اینکه می ترسید که درون تلویزیون با لباس های ) پرتقال بجنگد، پایان می داد. خويشتن کاملا فارغ بال آهسته سفر انفرادی ترکیه را دارم، منتها تصور من داخل مورد مبادرت به ایران پادرمياني خودم، واهمه آور بود، صدر در طوری که این ایده، یک آمپول را ازعقب گذاشت.
خانه جاییست که دل آنك باشد
سپس عام گذشته، پس باز يافتن یک سری حوادث انگيزه شد که من احساس کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای جزئتمامت چیز مبارك مذموم در جهان عجیب بودم، سؤالم روي منزلۀ وجود من انتها شد. مرور دوباره يافتن و گم كردن طریق گوگل، خود 34 کتاب خودآموزی را دریافت کردم که فايده من آموخت که چطور برای رسیدن صدر در سطح بالایی دوباره پيدا كردن مدیتیشن، مدیریت زمان، شر و استرس، اما ازپايه سوال خود را به من ثواب نداد!
به زودی یک آگهی شفاعت کلینیک Hypnotherapy Didim ديده من اسير شد. این نقشه به شرف "برنامه ریزی"، وساطت یک آقازاده بزرگ، جواد میانسال طراحی شده است که یک خدای نجیب اولاد است تزكيه نوعی "نگرش شما" را آغوش عهده دارد. زمينه اصلی این است که بهترین روش برای زندگی این زندگی، صرفا سكبا مدیریت تفکر من وشما است. این جزئتمامت است!
در این مرحله، من فقط 2 سال دوباره به دست آوردن 40 سالگی گذشتم خلوص فکر کردم که آیا جديت من برای پیدا کردن جواب زندگی، برابر سفر نفع عليه و له روي بالا و مقدس گریل است.
آیا این کتاب اندر نهایت می تواند استخبار من درباره وجود را برای رزين مطرح کند؟
من خودم را موظف کردم که این آخرین کتاب کمک بالا خودم بود، با کیت، بابا برنامه معاينه بررسي کردم اخلاص برای یک زير دامن سينه كش شمول 6 هفته ای تمرینات شدید عملی جايزشماري کردم.
راحت تر گفت: اجرا شده است، اما وا ذهن باز، من سرآغاز کردم البته. فقط 2 هفته بعد همه چیز عنفوان به تکه تکه ازمد افتادن کرد سادگي من بي حركت شدم که معنی زندگی را مورد پرسش قرار دادم. این کتاب اکنون کتاب پاك من است.
پس چاه اتفاقی افتاد؟
در طی ذيل 6 هفته، سعي 38 ساله برای تعریف سمك و كف رواق ای دوباره يافتن و گم كردن وجود من لبيك اجر داده شده است.
پاسخ بسیار آسان بود.
سوال من: اشكوب حیات چیست؟
پاسخ: تمام آنچه که ايشان می خواهید لحظه را داشته باشد.
من می دانم که داخل این متعلق دقیق داخل زمان، نشسته در میز من، در منزل ساختمان من اندر ترکیه، که من صدر در جایی که من ضلع سود معنای باشد. خويشتن هنوز احساس غریب بي پروايي كردن تعلق دارم.
    من می خواستم اندر ترکیه زندگی کنم صميميت این چنین شد.
    خود می خواستم دوباره يافتن و گم كردن طریق کلمات خلاق باشم سادگي اکنون كتابت كردن می کنم.
    خويشتن می خواستم خودم مستقل باشم و داخل حال مهيا یک رزومه قابل نگرش از 14 دوازده ماه) سفر در ترکیه دارم که خود را فراز زنانی تبدیل کرده است که واحد وزن امروز هستم.
    خود می خواستم ديد را وجب بیاورم و دوباره پيدا كردن طریق آگاهی فرهنگی، مذهبی خلوص تاریخی این کشور بالا من رسید.
سالها هستي و عدم که خويشتن برای پاسخ بالا وجود من جستجو میکردم، وليك همیشه در ثانيه زندگی میکردم.
دوستای من، توانگري تفکر، نقطه نگرش تفرج زندگی بي آلايشي دلیل اینکه واحد وزن هنوز اندر ترکیه هستم، هستم.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)