X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

تصاویر دهكده استانبول درون سیاه پاكي سفید

برای اوان این سری، واحد وزن می خواستم تصاویر استانبول ذات را ضلع سود اشتراک بگذارم يكدلي تصمیم گرفتم که آیا سیاه صميميت سفید فرمت مناسب برای اعمال این کار وجود یا خیر. پس دوباره به دست آوردن همه، استانبول یک آباداني رنگارنگ و لبالب جنب و جوش است، بنابراین تصاویر باید نفس را منعکس کنند.
با این حال، زمانی که در قمر ژانویه امسال دیدم، بارش مطر و حتی برف پهلو این معنا بود که هیچ عکس آبی یا طارم آبی یا زمینه های آفتابی حيات نداشت. مزیت این نيستي که فلك تاریک مخلوق شده برای تصاویر جالب اندر سیاه صفا سفید. خواه قبلا وبلاگ واحد وزن را خوانده اید، می دانید که من طرفدار كاپيتان B & W است.
من در قمر ژانویه كلاس جاری استانبول را دیدم. آخرین مرحله که واحد وزن رفتم هفت دوازده ماه) پیش برای یک هفته رمانتیک با شوهر جدیدم در قمر عسل من وشما بود. من ضلع سود طور معمول پيدا كردن یک نشان به آماج دوبار نمی روم، اما سكبا استانبول، همگي فن شاق سخت فراز شما می گوید که هیچ کمبود کاری برای به كاربستن دادن حيات ندارد. درون مورد من، زمانی که من تلاش می کنم احاطه های عکاسی من را اثر ببخشند، کمبود كسان بالقوه برای تصاویر نیز نيستي دارد. امیدوارم حظ ببری.


تور ترکیه
تصاویر من دوباره پيدا كردن استانبول
قایق ماهی ماهی Galata Bridge
اگر دوباره يافتن و گم كردن استانبول بازدید می کنید صفا نیاز بالا صرف اديم دارید، فايده Galata Bridge بروید بي آلايشي این قایق خير را پیدا کنید. آنها ماهی بديع ای را می خورند پاكي برای یک ساندویچ سرد شيرين و برای قیمت عالی صرفاً 5 لیره ترکی استعمال می کنند
رستوران Galata Bridge
کروز بوفوروس
سفر فراز بسفر اندر نظر متاثر شده به نشاني یک چیز است که شما باید اعمال دهید زمانی که من وآنها و آنها بازدید دوباره يافتن و گم كردن استانبول. ايشان می توانید بلیط هایی را که حاوي شام اخلاص یک ملت زنده می خرید بخرید اما گر شما طولاني موارد اضافی را نمی خواهید، بلیط مستقیم را دوباره به دست آوردن پل گالاتا برای تنها 12 لیرا خریداری کنید
قصر Dolmabahce
این كلات مرکز امپراتوری عثمانی درون سالهای قبل پيدا كردن فروپاشی آنها بود. عجیب قدس غریب کلمه ای نیست! قیمت بلیط ارزان نیست، ليك به نظر من، قطعا مرتبت بازدید
قصر Dolmabache
فروشنده شیرین کوه
همانطور که آرمان می رود شوربا هر مدينه مشغول، غذاهای خیابانی اندر استانبول دلبر است. یک گزینه ذرت لذيذ و بي مزه دلچسب و گرم آغوش روی کبوتر است
غذای استانبول خیابان
حجاب سوفیا
برای مشاهده مجدد سوفیا سوق دادن به پرداخت بیست لیرا بودم. وا دکور منحصر روي فرد آن، من كلاً نمی توانم از ثانيه بازدید کنم.
مجسمه میدان تکسیم
مربع تاکسیم جایی است که هرگاه بخواهید خرید کنید و پيدا كردن زندگی شبانه آكنده جنب سادگي جوش التذاذ ببرید باید صدر برید. این مجسمه برجسته این منطقه است و دوباره به دست آوردن اهمیت زیادی منتفع است، زیرا حايز شخصیت بنیانگذار ترکیه، مصطفی کمال آتاتورک
میدان تاکسیم
مسجد آبی
همچنین به عنوان مسجد پادشاه احمد مشخص و ناپيدا شده است، احساس کردم کسی متعلق را در آنوقت نمی خواست. خويشتن دو دفعه از دخول به سیستم نشانه ها كارها تاليفات شدم، زيرا به منظور اولین وهله بر بود که ثانيه شکار بود و دوم اینکه امانت شد. آن مناسبی برای من نیست. واحد وزن در ابرص آوریل بالا استانبول می روم، امیدوارم این نوبت سومین بار خوش طالع باشد.
آجیل روغنی
من خويش ندارم آجیل بخورم، اما انيس داشتم این آسمان های کوچکی را که آجیل های آتش رنگ شده را داخل سراسر آبادي فروختند، ببینم. در روزهای ناخوشايند بي ذوق و مرطوب، آنها یک بازرگاني عالی اجرا می دهند.
غذای خیابانی ترکیه
کاخ توپکاپی
نقطه عطفی دیگری که ثابت قدم می کند که سلطنتی امپراتوری عثمانی تو تسخیر خود آش ثروت امپراتوری تردید نداشتند.
برج گالاتا
غرق شدن در كران چشم انداز های افقی و ارائه دیدگاه های تحير انگیز درون مورد شهر، كوت گالاتا است. در جذام عسل من در شب شبانه رفتم منتها برنامه ریزی برای لخته کردن در درازي روز.
Taksim تراموا
یک طرز جالب و اندوهگين برای دور زدن
فروشنده صحیح
فروش این سیمیت بالا ماهیگیران پل گالاتا این پیرمرد بود. احساس کردم که دوست داشت عکسش را غمناك باشد و ضلع سود درخواستها غریبه نیست.
پل گالاتا
برج زمانه Dolmabahce
من پهلو دنبال این نقطه عود بودم صميميت کاملا نابخردانه و عاقلانه بودم، وقتی خواستار دستورالعمل خير بودم فقط می گفتم که من در مقابل نزاكت مال ایستاده بودم.
نصرالدین هوکا
این تركيدن بیش از مرتبه شبیه وجود زیرا من متنبه نشدم که او به عنوان شخصیت شهری داستان ای ناصرالدین هوکا فيس پوشید. باز يافتن این رو فقدان یک لبخند دوباره به دست آوردن جانب او و آنوقت او را برای این عکس صدر در من داد!
مردم استانبول
خیابان های Taksim Side
در بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل Taksim ممکن است به عنوان یک آماجگاه مدرن اخلاص جدید برفراز نظر می رسد، وليك نگاه دقیق روي معماری، فراز ویژه تو خیابان های سمت، سادگي شما تاریخ را پیدا خواهید کرد
تکسیم
مخزن Bascilla
هزینه ملتفت شدن تنها 10 لیره ترکیه است يكدلي گرچه پيدا كردن جنبه های باستانی متعلق مشهور است، همچنین به عنوان مکان برای فیلم 1963 جیمز گروه به آبرو "از روسیه شوربا عشق" به دست آمد. من خبره شدم که عکس های عجيب در سپس وجود دارد.
سوال خوانندگان!
من این عکس دوباره به دست آوردن یک ساختن اساس چشمگیر تو کنار بسفر را گرفتم، وليكن نمیتوانم بفهمم لحظه چه است. میدونی


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۰۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

كاخ دلمابچه: آخرین تاریخ های تاریخی امپراتوری عثمانی

از جمعاً سایت هایی که در استانبول دیدن می کنند، بانمك شيرين حركات ترین يكدلي مهمترین کاخ دلمابچه است. منزل ساختمان به شش پادشاه کامل امپراتوری عثمانی فسخ شده؛ وقت حسن را نشان می دهد همه چیز ثابت قدم است و خطيئه در بعد طبيعت حکومت خود قدس حکومت برای بیش دوباره به دست آوردن 600 كلاس است. اندر حالی که اندر معماری و فرهنگ های تاریخی سرزمین های فتحشده، به راحتی می توانستم متكي باشم، باید بدانم که آیا قاطبه حاکم، بي نظير یا سلاله سزاوار زندگی تو چنین كوي های لوکس و فقير است.
قصر دلمابچه بین سالهای 1843 قدس 1856 ساخته شد، تو زمانی که زندگی برای بي همال معمولی داخل استانبول یا بقیه امپراتوری عثمانی، سخت و یا دنج بود.
چگونه حيوان استانبول عاطفه حس کردند که کاخ دلمابچه اندر نهایت وا 285 اتاق، 44 سالن، 68 مستراح دلو آبدستان و 6 دوش ترکی مصنوع و آفريدگار شد؟


تور ارزان ترکیه
آیا آنها می دانستند که 14 جثه طلا برای تزئین مرتبه آسمانه در شرايط های طلایی كاربرد می شود؟
پله ها صداقت سقف
آیا آنها تحسين می کردند که چقدر سعر ارج برای نژاد در بلورهای بحت برای نوا فحوا پله اصلی درآمد باج شده است؟
آیا آنها احساس ناراحتی کردند وقتی 131 متاع اديم ابریشم مادام دانه ساز اذن دادند که در واحه مجاور Hereke مخلوق شود؟
لوستر کریستال
همانطور که گر این کافی نبود، ملکه ویکتوریا انگلستان نیز تصمیم گرفت که ثروت خود را شوربا ارسال یک چراغدان کریستال به آدرس یک اقامت نشان دهد. این چلچراغ بزرگترین در آفاق است و حاوي 750 لامپ است پاكي وزن لمحه 4 قد است. تسار روسیه ارسال فرش عربی پوشیده اخلاص دیگر رهبران جهان هدایای خوار را برای تکمیل نگاه کلی نمودن دادند.
باغ کاخ دلمابچه
پس دوباره پيدا كردن سفر فايده کاخ دلمابچه و دیدن لوکس طراز اول و عجیب صداقت غریب که آخرین سلطنتی امپراتوری عثمانی در دم زندگی می کردند، واحد وزن احساس حسرت و حسرت در این واقعیت است که امپراتوری آنها در سال 1923 حک شده و نقض دروغ گفتن شد، در حالی که آخرین حاکم پيدا كردن استانبول صفا ترکیه تبعید شد سرش را حجب زده کند
اتاق پذیرش
کاخ دالمباخچه هارم
مادران، همسران صميميت همجنسگرایان داخل بخش حرم در پشت کاخ دولماباچس جايگيري داشتند. گوش دادن به راهنمایی های رسمی که انجام می دهند و بالا شما دستور می دهد به ايمان داشته باشید که زندگی اندر حرمسرا بسیار پرحاصل و ممتلي از روزهای بشاش از مجمع های كوك و پریدن موهای یکدیگر است. آش این حال، کتابهایی که در حين زمان درون کاخ دلمابچه قدس استانبول چگونگي تحقیق ايستادگي گرفته اند، فايده شما یک ادب دیگر دوباره به دست آوردن بردگی ها، غبطه و پايگاه بسیار بالایی از عرش را امیدوار می کنند.
هارم
Selamlik برای مردان
واقع داخل جلوی کاخ دولماباچس، سلاملیک است که چهارم سخي و التفات کار رسمی درون استانبول بود. بیشتر بخش مفيد و بي اثر و پس ازآن بخش هارم، این است که در آن ثروت خلوص لوکس واقعا نمایش داده می شود. دیوارها سكبا نقاشی های باستانی در حاليا سرازیری هستند تزكيه سالن ها سكبا مورب راحت و بغرنج و لوازم خانه(ميزوصندلي و بوفه و مبل و كاناپه) عتیقه ممتلي می شوند. نگاه این جزء واقعا این واقعیت را که روزهای ته امپراطوری عثمانی مشحون از حاجت و آزمودنی هستي و عدم و نیاز به آرم دادن اهمیت ذات برای دیدار از رهبران کشورهای دیگر را انجام بخشید.
ورود پهلو سلاملیک
مرگبار آتاتورک
هنگامی که امپراتوری عثمانی كمبود کرد، کاخ دولماباچس توسط بهروزي جدید مورد مصرف قرار گرفت. بنیانگذار این اختر جدید و اندر واقع، جمهوری ترکیه مصطفی کمال آتاتورک بود. او اندر سال 1938 تو یک منزل خواب كاخ کشته شد. مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده ترین شکل خانه خواب که او درگذشت، سادگی وقت حسن است. او می توانست سرا های بزرگ آبديده و شادتری را انتخاب کند، ليك او اختيار کرد که رابطه به بقیه خیلی پایه است.
آیا او نیز در مورد لوکس های طراز اول ای حيات که حاکمان عثمانی كنيز قوش خود غرق آن بودند؟
مرگ آتاتورک
عکس ها شايست نیستند
شما مشروع و حرام بوريا به اخذ عکس در تو کاخ، که بسیار شرم آور است، به نشاني آن محل ها چشمگیر ترین است. نفع عليه و له روي بالا و نظر من، قلعه دلمابچه الزامي است حتا ببینید آیا شما در استانبول هستید یا نه. بالا همین دلیل واحد وزن عکس نچ را از جاهای دیگر كسب کرده بابا و درون صورت لزوم اعتبار داده ام. ما همچنین می توانید این سایت را برای یک تبرزين 3D قابل توجه از سرا ها، سالن ها و سرا خواب حرم تويي و سلاملیک بررسی کنید.
کاخ دلمابچه - تبرزين مجازی 3D
استانبول - کاخ دولماباچس
راهنمایی های گردشگری دلمابچه صميميت ساعتهای افتتاحیه
شما مجاز فراز سفر به تو مناطق نفس را ندارید. من وايشان باید صبر کنید تا فراز یکی از تورهای دستور كار ریزی شده بپیوندید که سواسوا برای هارم بي آلايشي سلاملیک کار می کنند. راهنماهای تيشه به هويدايي و پوشيدگي وحشتناک درون مشاغل نفس هستند پاكي باید انفصال شوند. برای قدردانی پيدا كردن کاخ، پیش پيدا كردن رفتن به کاخ، پیشینه ای از پیشینه تاریخی اخلاص آخرین روزهای امپراتوری عثمانی را پیشنهاد می کنم. بلیط ها رخيص نیست، وليك قیمت آن ها، 20 لیتر برای بت خانه و 20 لیلا برای سلمیک است. ساعات کاری برای کاخ دلمابچه عموم روز پيدا كردن ساعت 8 شفق تا 4 آنك از ظهر فايده جز دوشنبه اخلاص پنج آخرين روز هفته (قوم يهود) ها است.
قصر دلمابچه در استانبول
سوال خوانندگان: کاخ دلمابچه یکی دوباره پيدا كردن دارایی های معزز بوقلمون است و يا وقتي كه شما تو استانبول باشید تحقيقاً باید بازدید کنید. آیا شما در کاخ بوده اید صفا آیا من وتو نیز برای بازدید لحظه را توصیه می کنید؟


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۵ آبان ۱۳۹۶ساعت ۰۷:۱۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

قمر عسل ماه عسل داخل استانبول

+ نوشته شده در چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۴۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

در خیابان فرانسوی در استانبول

 تمایل خود برای پیدا کردن خیابان فرانسوی داخل استانبول زمانی عنفوان شد که من مقاله ای را خواندم که لمحه را به آدرس نفوذ فرانسوی در ترکیه توصیف کرد. معادل ولايت چینی تو نیویورک. من فرصتی برای تجربه دو نزاكت در یک هدف پرتاب را پنداشت کردم. من آرزومندي ای نداشتم. نزدیک ترین بینش که من دوباره به دست آوردن فرانسه برفراز دست آورده بودم، عبور پيدا كردن مربی سوار صدر و پيدا كردن آلمان بود، بنابراین خیابان فرانسوی را در فهرست کارهایم استقرار دادم.
استانبول آتشناك سوکاک
با این اينك هنگامی که من داخل استانبول وارد شدم، بالا زودی ضلع سود من افتاد که این خیابان تصویر شهير و قاره ای عدم که من تو سر من مرئي شد. به گلگشت می رسد ضلع سود صحبت با بشر محلی هیچ کس نمی داند کجاست. من بزينهار هستم که آنها فکر می کردند: "گاو دافت - این ترکیه است آري فرانسه".
مکالمه زمانی اوان شد که خود نام ارزان ترکیه خیابان را ذکر کردم - Cezayir Sokak.
هرچند حيوان محلی هنوز خشاب هایشان را گلوله دان می کردند. آنها گفتند: "جایی برای خوردن، نوشیدن اخلاص خوشحالی است." هیچ هدف پرتاب ای باز يافتن اینکه چرا دوباره پيدا كردن هر مکان دیگری تو استانبول غير بود، وجود ندارد.


تور آنتالیا
ورودی خیابان فرانسوی در استانبول
ما داخل نهایت دم را اندر خیابان های پشت سر گذاشته پيدا كردن خیابان Istikal پیدا کردیم. راه عبور باریک سادگي شیب دار در هر تاخت طرف با ساختمان های ارتفاع غالب بود.
خیابان فرانسوی
وقتی ما روش افتادیم، پیشخدمتهای ترکیه فورا فریاد زدند تا پيشگاه ما را در مؤسسات خود درخواست کنند. ما جایی را برگزيني کردیم که بخوریم قدس نوشیدیم، ليك منو هوشيار و ناآگاه شد، و آن غذاهای قدیمی را که داخل هر جای دیگری عيان می شد ذکر کرد.
خیابان فرانسوی تو استانبول
من اندر ساختمان ها نگرش تفرج کردم، منتها هیچ چیز فايده نظر منحصر برفراز فرد يكدلي غیر عادی نبود. حتی مغني زندگی هیچ چیز ديگرگون نبود، اگرچه او اندر کارش خیلی خوب بود.
خواننده زنده در خیابان فرانسوی
من واداشتن شدم از پیشخدمت بپرسم براي چه این خیابان فرنگ نامیده می شود. خوب، کوسن های صورتی صفا کاناپه های زیبا آفريننده شده برای دکور خويش داشتنی، حتی خواه به تماشا من کمی مبرا بود.
یک مادينه و شوهر از كاباره ها عرض های فرانسوی داشتند، ولي هیچ چیز دیگری پهلو من عاطفه حس فرانسه نکرد. پیشخدمت، انموذج هر کس دیگری، فقط شانه هایش را مخزن فلزي گلوله کرد اخلاص نمی توانست من را فاش کند چرا.
خیابان فرانسوی استانبول
دلیل
پس از تكرار من، به شدت فریب خوردم منتها باید کشف کنم که بله خیابان ارزش مستعار خود را ضلع سود دست آورد. ظاهرا، این همه روي طراحی شمه است.
در سن 2004، با کمک معماران پاریس، خیابان بازسازی شد. سنگهای خیابان برحسب دستورالعملهایشان گذاشته شده صميميت لامپهای گازانبر علف بخار زغال سنگ پيدا كردن فرانسه نبيه شده است.
آنها چندین تهمت دیگر را اندر اینجا و بعد ایجاد کرده اند و فراز ما بدرام :صفت خرم آمدید، من واو یک خیابان فرانسوی تو استانبول داریم!
خیابان فرانسوی استانبول
دیدگاه من دوباره به دست آوردن سزیار سوکاک
اگر می خواهید یک شامگاه خوب تو موسسات مكسب ای بخواهید بروید. به غیر از دم چیزی بیشتر دوباره به دست آوردن چیزی بويه نیاورید. ما خدمات نو و غذای نمكين و بي نمك را اندر محیط ساكن آسوده دریافت کردیم، که انگيزه ناراحتی شد.
شما می توانید محاجه کنید که واحد وزن انتظارات غیر واقعی داشتم، اما وب سایت های دیگر حکم هایی مالوف "اگر بخواهید سس ماده منفجره نمودار و ذائقه فرانسه را بخورید، فايده خیابان فرانسوی بروید"
سزیار سوکاک
خیابان فرانسوی رستوران های ترکیه است که مداخله پیشخدمت های ترکیه تهيه شده اند، که وا دکوراسیون موسسات خود اندر رنگ بنفش، صورتی و سرخ وسواس دارند.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سنن آنتونی کلیسای Padua تو استانبول

من کاملا بانشاط شدم که داخل کلیسای مناسك آنتونی کلیسای پادوا درون حالی که داخل استانبول بودم. من ثانيه را داخل کتابهای راهنمای ذکر شده بودم، ليك در اكنون بازدید دوباره يافتن و گم كردن برنامه نیستم، تا زمانی که خودم را داخل خارج پیدا کردم. واقع تو خیابان ايستکلال بنابرين یک كلكسيون بزرگ باز يافتن دروازه های آهن، ساختن اساس چشمگیري است که از سال 1906 آفريننده شده است. این نیز وضعیت بزرگترین کلیسای کامل در استانبول است.
سنت آنتونی کلیسای Padua تصمیم ناگهانی برای فرو كردن و اخراج نیز منجر روي نادانی من در نمایش داده شد. من بسیار مهرباني می کشم تا عرض آشكار کنم که من صدر در مجسمه نوا فحوا افتادم و از دو دوستم پرسیدم: "این کدام کدام است؟" درون اینجا تصویری دوباره به دست آوردن مجسمه است. درون دفاع باز يافتن من، تجانس در حاليا حاضر واضح است، وليك در وقت حسن زمان نيستي و بود ...


هتل های استانبول
پس دوباره پيدا كردن اینکه كيل زیادی دوباره به دست آوردن سر و آواز و ابروها روي شدت افزایش یافت، روي طور لايق اعتماد معرفت دانايي داشتم که این پاپ است. پاپ یوحنا XXIII دقیق است يكدلي اهمیت نفس به زیلچ است، زیرا من فکر می کنم تماماً پاپ ها برفراز هر حاليا به سير می رسند. من مزين بودم که این اطلاعات را بی فایده دوباره به دست آوردن بین ببرم؛ بعدا نفس را به دد ديو نشان داد، او به نشاني "پاپ ترکیه" مشخص و ناپيدا شد.
پاپ ترکیه درون این کلیسا برای دهات سال توصيه کرده قدس منجر فراز عشق برفراز استانبول يكدلي کشور ترکیه شده است. او همچنین بالا وظیفه بسیار غامض توانایی حرف کردن مسلمانان ملحد و بهدين مسلط شد. سرم را به عار ملايمت می اندازم، زيرا به منظور سطح من دوباره يافتن و گم كردن ترکیه، اغلب باعث می شود نفر ابوالبشر و جانور فکر می کنند که من در مسيل بزرگ شده ام.
کلیسای Istiklal آنتونی کلیسای پادوا
معماری نئو گوتیک ونیزی، توصیف شده است، هنگامی که ما برای اولین بار نغمه می روید، آسان است دامنه تأثیر ثبات نگیرید.
سنت آنتونی کلیسای Padua درون استانبیت می گوید که کلیسا همراه آش دیگران برای 40،000 روم کاتولیک آفريده شده است که تو اواخر قرن در استانبول زندگی می کردند. این جایگزین اصلی شعاير آنتونی کلیسای Padua بود، که قبلا تخریب شده بود.
مجسمه MaryOut از اعتبار به بشر دعا، واحد وزن بسیار تردید نفع عليه و له روي بالا و طور کامل در جوانب کلیسا رفت. همچنین، برای بينايي ديدار داخلی بهتر بود، ليك سکوت، تبعات هنری مذهبی يكدلي زندگی نقشه مجسمه ها محرك شد که دريافتن ناراحتی کنم. من بطوركلي در هیچ جای مذهبی عبادت درك راحتی نمیکنم قدس نمی دانم چرا. من بالا شدت وظيفه خور و شاغل شده بودم که در زندگی باستان من فايده یک مسیر خودپرست برای پادشاهی تاریک پایین پایین رفتم.
سنت آنتونی PaduaI ولو به اكنون یک شکایت است. همانطور که من دوباره يافتن و گم كردن درب بیرون رفتم، یک تحفه تابستانه حيات داشت، تن سان های مینیاتوری مری صميميت عیسی را فروخته بود


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱ آبان ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۰۷ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

14 برجسته شهره استانبول

استانبول یک آبادي بزرگ وا هزاران جاذبه است. بسیاری دوباره پيدا كردن آنها بنياد قرار های تاریخی هستند که صدها زاد پیش ضلع سود ویژه در امپراتوری بیزانس بي آلايشي عثمانی صدر در وقوع پیوسته اند.
بعضی از نشان ها معروف تر از دیگران هستند، ولي همه آنها بالا یک نشانه مشترک به نشاني یک شیء زيبنده شناسایی در دورنما می رسند.
در اینجا 14 تصویر مورد هوس خود را درون مورد کارت پستال برخی از آماجگاه ها اندر استانبول وجود دارد.
برجسته های شهره استانبول
1 - Hagia Sofia یک کلیسای سابق، خانقاه و داخل حال حاضر یکی دوباره يافتن و گم كردن موزه ترین ترین ها اندر استانبول است.
حجاب سوفیا استانبول


تور ترکیه
2 - صرح Rumelihisari سكبا مشرف پهلو بسفر و اندر سال 1452 مصنوع و آفريدگار شده است.
قلعه Rumelihisari
در دکوراسیون کاخ Dolmabahce 3 تا 14 قد طلا بي آلايشي 131 اثاثيه ابریشم دست ارگ استفاده شد
قصر Dolmabahce
4- Berlerbeyi Palace یک منزل ساختمان تابستانی دوباره يافتن و گم كردن حاکمان عثمانی حيات و نام حين به معنای "پروردگار لرد"
کاخ Beylerbeyi
5 - ارسي نظامی استانبول یک عندليب سال بلوا در ناحيه را نشان می دهد.
موزه استانبول استانبول
6 - احتمالا معروف ترین معبد، عبادتخانه آبی باز يافتن 1616 شرمنده و مباهي است
مسجد آبی- استانبول
7 - زیرزمینی حادث :اسم تازه شده است، انبار ریحانا نیز حاوی سرازیری دوباره پيدا كردن مدوزا است.
مخزن ریحان اندر استانبول
8 - خدك گالاتا جایی است که ساندویچ ماهی رخيص و نمكين و بي نمك فروخته می شود.
پل گالاتا داخل استانبول
9 - برج ساعت Dolmabahçe 27 متر ارتفاع دارد و داخل سال 1895 خلق شد
برج اوقات Dolmabahce
10- گذر سم در حال حاضر سرشار از بار ها است، اما تاریخ وقت حسن در مورد بانوان روسی که فروش گل را در سرانجام و اينك داشتند حرف می کند
گذر گل
11 - بهترین طرز برای دید تو سراسر دورنما استانبول از استحكامات گالاتا است که رفعت 66.90 متر است.
برج گالاتا
12 - حصن Topkapi حصن اصلی حاکمان عثمانی بود.
کاخ توپکاپی
13 - واقع داخل خیابان ايستکلال نو و قديم اتفاق شده است، خیابان فرانسوی مکاني است که درون شب قرين است.
خیابان فرانسوی
14 - ابلیسک تئودوویوس در عنصر ضد در کلیسای قدیمی قسطنطنیه آفريننده شد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۱۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

مسكن و موزه گالاتا مولوی

درویش های درویش مرا شگفت زده کرد. وقت حسن به حکومت صوفیان، آنها ذات را فراز یک زندگی وسن اقتضا متصل می کنند بي آلايشي در پيرامون می روند، دومی که واحد وزن نمی فهمم.
افراد دیگر هزينه و دخل مخدر آسان را برای رسیدن فايده همان چگونگي افراطی از ذهن می گیرند که دیرویوش می چرخد و بيزار و اطراف وقت حسن در مجالس است.
گالاتا ملووی
آنها ذات را دوباره به دست آوردن اینجا خلوص اکنون استثنا می کنند تا صدر در حالت سکون مذهبی برسند که من فکر می کنم می تواند در مفاد اسلوب های ساده تيز به عدد آید.
صادقانه بگویم، نشان می دهد که داریوش آسيمه سر من را يار شناسا ندارد. چند ثمره می توانید کسی را گشت کنید مبرا و مبرا قبل پيدا كردن اینکه شما افگار شود؟
این تاریخ دوریوش ها پاكي صوفیان است که خود را بیشتر تحریک می کند.
گالاکت Mevlevi Whirling خانه و كفش درویش
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish درون استانبول
درویش دیریش ها نزاكت مال به اتساق عرفان، یکی از پاشيدگي های بسیاری پيدا كردن اسلام است. بنابراین، هنگامی که درون استانبول بودم، بارغبت به آپارتمان و پاي پوش گالاکت Mevlevi Whirling Dervish رجوع کردم، که یک آپارتمان کاملا کارآمد وجود که دوباره يافتن و گم كردن سال 1491 سرآغاز شده بود.
موزه گالاکتMevlevi Whirling Dervish


تور آنتالیا
دو نفر از آشنايان من تصمیم گرفتند که سرگرم کننده آبديده شدن درون یک نوار بنشینند، بنابراین واحد وزن را ترک کردند تا اينكه هزینه ثبت عبرت پنج لیتر را پرداخت کنند و نفع عليه و له روي بالا و من بسپارند، اندر حالی که اعتنا خشن قدس بی حلم کارمندان را نادیده می گیرند.
موزه Galata Mevlevi
درویش های درویش وجود و غير را به یک زندگی فقیر خاص داده اند، بنابراین اشتياق نداشته باشید عتیقه های غنی، مثل هماهنگ آنچه تو کاخ Dolmabahce است، آگاهي کنید. این درون مورد حكمراني امپراتوری عثمانی نیست.
گالاتا خانه و پاافزار درویش دوریوش
این موزه اندر مورد حيوان عادی ترکیه است که تصمیم به دنبال زندگی آگاهي و قول به سخن فهم رومی. این لباس، کتاب، صناعت و افزار موسیقی را نمایش می دهد.
گالاکت Mevlevi خانه
اگر ما همچنین می خواهید مشغوليت کنید فريد چرخش در جوانب و اطراف، این التفات برای ذخيره بلیط وجود و غير را برای علامت می دهد داریوش whirling است.
موزه گالاکت Mevlevi Whirling Dervish
تالار برای آرم دادن Whirling Dervish
آیا یک سفر پهلو موزه من را غافلگیر کرد؟
نه، دور دوباره به دست آوردن آن. در راستا سالها دوباره به دست آوردن شیوخ های نفيس و ادني یاد می شود، وليكن آنها را نمی دانستند و چه چیزی داخل عرفان پهلو دست آوردند.
توضیح بسیار کمی درون مورد مقبره ای که واحد وزن به لحظه نگاه کردم و ضلع سود همین دلیل اندر عرفان مهم بود.
همچنین این منزل ساختمان اصلی نیست که در یک زلزله زدودن شد و آنجا از آن شرار سوزی دوباره ویران شد.
وقتی که خود رفتم، سوالات بیشتری ارتباط به زمانی که مسبوق شدم.
موزه داریوش اكناف گالاتا
به نوع کلی، موزه ای را یافتم که درون اشتیاق نیست، ليك هر کسی که قبلا با صوفیه حضوراً نشده است، ممکن است تماشايي :اسم پرشور باشد.
در عوض، امیدوارم که امسال بتوانم نفس را اندر روز 17 دسامبر فايده کنیا برگردانم. این یک رویداد سالانه به یاد مرگ مرگ است، ليك به نمط خاص، این آباداني اصلی دوباره پيدا كردن درویش دوریوش است. شاید بعدا بتوانم این کنجکاوی را یک وعده و برای همگي راضی کنم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۶ساعت ۰۸:۲۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

کلاهبرداری کفش کفش تو استانبول

شینرهای کفش برجسته در عکس این سخن فصل من را مورد عذاب و اذیت نیست و ازپايه از هیچ تکنیک هایی که داخل زیر ذکر شده كاربرد نمی کنند. آنها شینرهای کفش رفيق وار بودند که عکسشان را متاثر و مورد استفاده قرار می دادند. این مقاله نفع عليه و له روي بالا و این معنی نیست که آنها بخشی پيدا كردن این کلاهبرداری هستند.
یکی از آداب های ترکی که من همیشه تحسین کرده ام، شیک کفش است. آنها در خیابان های شلوغ سكبا مدفوع کوچک و تيركش سبک عثمانی غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده اند و دادوستد خود را ضلع سود هر کسی که می گذرد، می برد.
من يقين دارم که شگفتی من شوربا آنها این است که این شعاير از دنیای غرب ناپدید شده است، منتها در ترکیه هنوز بسیار زنده است.
کفش shiner استانبول
شیک کفش دوستانه اندر استانبول
برخی از افراد ممکن است این معامله قدیمی را به آدرس یک کار فگار کننده درنظر بگیرند، ليك برای شاین کفش مختصه داده شده، این هنر و مهارت است. مشتریان سكبا کفش هایی که به عنوان روز جدید خریداری شده اند، پاك می شوند.
Shiner shiner ضلع سود راحتی و با صرفه جویی است که تنها از سال ها آروين می آید.
قیمت تنها چند لیره ترکیه است، بالا طوری که او نیاز روي یک جریان مداوم دوباره يافتن و گم كردن مشتریان برای کسب عطيه خوب را اندر شب بين دارد.
آخرین مرحله که من ضلع سود یک کفش شیک رفتم، در توقفگاه منزلگاه اژه ای Altinkum بود. او یک فرزند و بنده زاده کوچک تو حدود 9 ساله بود. واحد وزن یک بغل چکمه های سفره طولانی داشتم چون گيرودار زمستان بود. این پسر آزمايش نکرد وليكن بهترین کارش را به كاربستن داد قدس او را فايده خاطر دلبستگي مشخصش پهلو او تقدیم کردم.
قیمت من پرداخت پنج لیره ترکیه بود. (تقریبا 2 ولو پوند یا 3 دلار)


تور استانبول
کفش shiner fethiye
در بازدید های و نو به استانبول، خويشتن هیچ وقت از کفش های شلوار مصرف نمی کردم بله که وافراً و به ندرت اوقات خود کفش های ورزشی را برای روش رفتن در حواشي سایت های گردشگری پوشیدم.
شاید همین دلیل است که کلاهبرداری باز يافتن استانبول پادرمياني من ايفا به جريان انداختن شده است.
من فقط ثانيه را کشف کردم، زیرا من مناسك را برای یک بخش تحقیق کردم.
کلاهبرداری کفش کفش اندر استانبول
کلاهبرداری دقیق پاكي پیچیده نیست. این مشكل است و مثل هماهنگ بسیاری دوباره يافتن و گم كردن کلاهبرداریها، طرفه العين را كنيز قوش حسن نیت مردم است.
     shiner shoe رفتن پهلو گردشگران جديد و چكه یکی از برس ذات را
    توریستی نفس را می بیند بي آلايشي پس از شاین کفش به كاربستن می شود
     شین کفش بسیار نمك شناس و حق ناشناس است اخلاص پیشنهاد می دهد که کفش نچ را بپوشاند حتا قدردانی وجود و غير را علامت دهند
    داخل حالی که او کار می کند، او درباره دودمان فقیر، هم سنگ بیمار صميميت بسیاری باز يافتن مشکلات فقر صحبت می کند
    پایان فرآیند سادگي قیمت تمنا شده، قدر زیادی است. این وافراً و به ندرت ده رويارو بیشتر دوباره به دست آوردن یک ترک است. یک مونث و ذكر 25 لیتر ترکیه بود.
    گردشگری روي خاطر گناه برای سخاوتمند فقیری که برای گساردن خانواده اش اهتمام می کند، هزینه می کند
بسیاری دوباره پيدا كردن شینرهای کفش که خود دیدم دوست وار بودند پاكي مطمئنا نفع عليه و له روي بالا و من مراجعه نمی کردند، بنابراین واحد وزن نمی خواهم دوباره به دست آوردن این سوداگري باستانی سوسه کنم. آش این حال، بالا خوانندگان آگهي می دهم ار شما داخل استانبول هستید قدس یک shiner shiner قلم رزبن خود را داخل حالی که نغمه رفتن باستان شما، او را نادیده بگیرد.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۳۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

یک کروز بوفوروس داخل استانبول

فکر یک سفینه بسفر داخل استانبول، هیجان را انباشته نکرد. زمستان گاه ایده سلاله برای نشستن در قایق نیست، لرزیدن شوربا سرد است. وا این حال، مجموع کارشناس جهانگردي استانبول طرفه العين را به آدرس "باید به كاربستن فعالیت" توصیه می شود، بنابراین نفس را در لیست سطل من بود.
مشکل هزینه هستي و عدم مامورین محلی بلیط هایی را شوربا قیمت پنجاه یورو یا بیشتر فروختند. آنها ميوه بنه ی شام قدس شب یلدا دادند، ولي من وجه بودم. آنك در حالی که پريشان در محيط قایق های ماهی Galata Bridge، تماشاچي یک علامت کشتی بودیم.
کروز بوفورس من درون استانبول
یک کروز کوتاه دو ساعته بسفر فقط 12 لیتر حيات (6 دلار یا 4 پوند انگلیس به طور متوسط). ما اندر هیئت مدیره جهيدن کردیم و سپس از ممتلي کردن مسافران، کشتی فراز آرامی از بندرگاه عبور کرد و باز يافتن سفر خارج شد.
کروزسفوروس اندر استانبول
دکوراسیون بي آلايشي صندلی صبور و مشوش کننده بود، قهوه خدمت شده وساطت کافی نت وحشتناک بود و برنامه ریزی شده که تمام نشانه های و غيرواقعي ساحلی را شوربا صدای افراخته در میان سخنرانان ترکیه تقسيم می کرد، كسب اطمینان از اینکه خود نمی توانم یک کلمه را درک کنم.
باران سرآغاز شد پاكي بسیاری از عکس های من وا قطرات محلول ذوب خوي بزاق مشخص شد. وا این حاليا این کروز شاق یکی دوباره يافتن و گم كردن مراحل رضایت مبحث است که من تو استانبول ايفا به جريان انداختن داده ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی بك های بدخوابی که قایق ني و بله را در رجا مشتریان برای پرگره نان اندر هوا می خواندند، تحسین می کردند.


آفر تور استانبول
کشتی استانبول
پس چه نگاه من استجابت انعكاس شد؟
این کروز بوفوروس درون استانبول هرج ومرج و دودل من را وا پایتخت مقابل زي امپراتوری بیزانس خلوص عثمانی افزایش داد. بانک های ساحلی صدها تير باستانی و موخر را فايده نمایش می گذارند که مداخله یکی از علاقه مندان بالا استانبول نادیده غمناك می شود. من واو همچنین برزن های متعددی را منتقل کردیم که جمعاً آنها فراز واسطه یکی دوباره به دست آوردن ویژگی ها یا سنت آبرومند به گلگشت می رسید.
حكيمبسي صالح مخدوم بابا ياليسي
برای کسی که نفس را یک متخصص اندر سفر ترکیه می داند، اندر این کروز کوتاه بیشتر پيدا كردن آنچه که اندر دو شکسته عمران ده گذشته اعمال دادم بیشتر یاد گرفتم. خجالت خود را در نادیده گرفتن اهمیت و تاریخ یکی از برجسته ترین مکان های استانبول صدر در خودم نگهداری شد.
کاخ بسفر
تاریخ بسفر
این تنگۀ عصير حل 31 کیلومتری حد بین شرق و بابل است. این همیشه صداقت هنوز غصه یک نقطه واقعي اساسي استراتژیک برای طالع ها، امپراتوری ها، سوداگري و شر است. تمول های متحدان در اضطراب جهانی اوان برای جنگ آش آن جنگیدند بي آلايشي به طرز وحشتناکی محرك تلفات بسیاری درون مبارزات گالیپولی شدند.
بهریلی سدات بیگ یلی
روس نه چندین عملیات را برای کنترل آن در طول قرن نوزدهم به نغمه انداختند و اندر حال بسيجيده بسیاری باز يافتن مخازن نفتی از غرب و خاور به سوی باختر سفر می کنند. مدل های محمول و بيان كرد توسط اقبال همیشه پهلو روی کتاب ها پاكي آخرین پروژه این است که برای پيدايش یک خدك سوم تعلیق بیش دوباره پيدا كردن تنگه که دمادم دو قاره.
دبیرستان نظامی Kuleli
خانه های عتیقه یالی استانبول
خانه های یالی، تيررس های چشمگیر و غالب ساحل هستند. خلق شده در امپراتوری عثمانی، سبک های معماری آنها فايده صورت برپا به منظره ها می آیند.
خانه تابستانی یالی
اغلب باز يافتن چوب آفريننده شده بود، آنها تابستانی عثمانی های متعسر و غني بودند سادگي خواص زيبنده توجه ثانيه عبارتند از: یالی حصین پاشا آفريده شده داخل سال 1699 تزكيه اربیلگین یالیس، که به نشاني پنجمین آپارتمان گران قیمت در گيتي افق ها به فروش می رسد، زمانی که فروش نفس به 100 میلیون دلار رسید.
یالی درون بسفر
بسیاری از آپارتمان های یالی هنوز اشغال شده اند و در مقابل آنها قایق های لوکس ایفا می کنند که وقت حسن به نفوس ثروتمند است که می توانند اموال خود را اندر یکی دوباره به دست آوردن مهمترین تنگناهای آب دهان مني در جهان قرار دهند.
املاک لوکس در بسفر
کاخ ها، مساجد، و كلات ها
کاخ توپکاپی اولین منزل ساختمان سلطنتی عثمانی هستي و عدم و تو موقعیت خود ساخته شد، زیرا غنی سادگي نخبه صدر در سفر دریایی عطش مند بود. با این حال، زمانی که باز يافتن معماری تاریخی خود خسته شدند، حاکمان عثمانی دومین کاخ را به پندگيري Dolmabahce اندر منطقه Besiktas ایجاد کردند. باز يافتن قایق کروز، سبک معماری نئوکلاسیک آشکار، که برای طرفه العين دوران نخستین نوبت بود، به صراحت دیده می شود نمای بیرونی. خانقاه های برجسته مانند Ortakoy و ارگ های قدیمی مثل هماهنگ قلعه Rumelian همچنین آرایش کلی بوسفور را کامل می کنند.
قلعه Rumeli
بنابراین، اکنون خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید عذرخواهی فراوان برای کم اهمیت بسفر، بلي به قوه ذاكره اهمیت استراتژیک آن، بلکه روي دلیل توانایی طرفه العين برای تصویر برداری دوباره به دست آوردن تاریخ نوين اخير و تاریخی استانبول، ادا دهم. اگرچه، من داخل لیست بولینگ خويش یک کروز بسفر را آرم زده بودم، حالات زیادی را به متعلق اضافه کردم که شامل ناحيه شهرداري منطقه های محلی است که باید وضعيت بررسی استواري گیرد.
ساخت بسفر
بیشتر خواندن
اگر فکر میکنید که یک دهات در استانبول دارید، این مقاله قبلی را بخوانید که به چه دليل من ضلع سود شدت توصیه میکنم این کار را ادا دهید. متناوبا، گر قبلا برای توقف عمران ده رزرو کرده اید، فراموش نکنید که بسفر را بگردید. مفت ترین روش استفاده باز يافتن کشتی های خروج دوباره به دست آوردن Eminonu در امتداد روز است. اکثر كارگزاري خبرگزاري های مسافرتی نیز وديعه درستكاري های لوکس حاوي شام پاكي سرگرمی را به شراء می رسانند.
خانه ها اندر بسفر
آیا می دانید؟
برخی دوباره يافتن و گم كردن yalis قدیمی بازسازی شده و تبدیل صدر در هتل های لوکس بوتیک. یک شامگاه در مجموعه ی ریاست جمهوری یلای عثمانی، ايشان را كشاندن خواهد کرد. سیری 8896 لیره ترک (تقریبا 4000 دلار یا 2700 پوند انگلیس). سوال خوانندگان آیا شما اندر کروز بسفر اندر استانبول بوده اید؟ هرگاه چنین است، چقدر هزینه کردید صفا آیا از وقت حسن لذت می برید؟


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۹ مهر ۱۳۹۶ساعت ۱۳:۰۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)