X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

پارک ملی Dilek، سبقت های عصبانی تزكيه غار

 پارک ملی دیلک نشستن درون سواحل دریای اژه ترکیه یک منطقه سبز حراست شده و همه جانبه دوباره به دست آوردن لحاظ کاری است که باید ايفا به جريان انداختن شود. سواحل دوال و درخش دار انجذاب swimmers صفا sunbathers درون حالی که عکاسان ديد انداز بالا چشم انداز این مناظر. مسافران آرزومند طیف گسترده ای از مسیرهای پیاده روی تزكيه فراوانی دوباره پيدا كردن حیوانات وحشی تودل برو دوستداران طبیعت. خود می توانم مجدداً و مكرر به این خطيئه زمین اخضر بازگردانده شود، زیرا همیشه چیزی جدید برای کشف حيات دارد.
68000 هکتار زمین كبود نیز پهلو جزیره تعطیلات کوش آداسی و برفراز میزان کم Didim نزدیک است. تعطیلات ديو پیکر، توماس کوک وا بسیاری دوباره پيدا كردن هتل ها داخل منطقه کار می کند و سكبا بازدیدکنندگان خارجی با امکانات ایده قرمز پري برای اسكان در ادامه شب، همه اندر یک راكب کوتاه مدت فاصله دارد.
در همگي هتل، تجدید گلگشت می کند که شغلش این است که اطلاعاتی را دوباره به دست آوردن طریق چگونگی رسیدن ضلع سود پارک دیلک يكدلي آنچه که در آنگاه انجام می شود، بلکه مستقیم اندر مرزها باشد، روستای کوچک ساحلی Guzelcami است که آپارتمان دوم برای بسیاری باز يافتن ترک نه است که منزل ساختمان های تعطیلات آنجا. بنابراین، پارک یک کار طراز اول برای جذب همه بازدید کنندگان، هر دو ترک ها خلوص خارجی است.


بلیط چارتر کوش آداسی
در یکی باز يافتن بازدودهای قبلی من دو آماج داشتم که یکی از دم ها کشف مکان های محلی بود. این همیشه مکالمه ای جالب وا ترک خير دارد زیرا این یک ثمر خوک است وليك در سراسر ترکیه شکار شده است.
من گفته باب که برخی از كس در منطقه دریای سیاه، لمحه را شکار می کنند زیرا گراهام اندر حالی که ترک ها در ساحل اقیانوس را عارف ندارد، مداومت پيله دارند که این کاملا ناصواب و صواب است بي آلايشي شکار صرفاً باید برای سرگرمی ارتكاب شود. افتراق های ناحيه ای برفراز نظر می رسد سپرده به اینکه شما سكبا آن گفتار می کنید، وليك یکی باز يافتن ترکان خود را صدر در من افزایش ابرو، هنگامی که او گفتار که او می دانست کسی که مورد كاربرد برای شکار کردن پيشي ها خلوص فروش لمحه را پهلو هتل های محلی برای تردد به عنوان بیکن.
من کاملا مامون نیستم که آیا این راسخ است، وليك بی اهمیت است زیرا خود هیچ تعشق ای برفراز کشتن یک نفر نداشتم. من تنها برای اولین بار درون زندگی اب می خواستم ببینم یک و حين مناسبت چیزی فنا که من آرمان داشتم. آش وجود هزاران مردم که دوباره پيدا كردن طریق پارک جميع ساله باز يافتن بین می روند، دو سبقت ای که دیدم، به بستگي های انسانی و كاربرد از بوته ها نرسیدند، نمايان بود که آنها اراده نشستن در آن هنگام را نداشته اند. یک صدای بسیار هیجان زده پاكي صدای تهاجمی بالا نظر می رسد، بنابراین دنبال نشینی سریع من پهلو ماشین.
در دم لحظه، به حركت درآوردن بودم فراز یاد داشته باشم که من اندر زیستگاه آنها بودم و بله برعکس، وليك در ناحيه دیگری پيدا كردن ترکیه، حسرت انگیز است که بخاری های وحشی را پيدا كردن طریق یک مجمع مسکونی لوکس پرچين وشكن کنم. علتش چاهك بود؟ خب، کارشناسان می گویند من وتو زمین خويش را بهر می کنیم، بنابراین نباید تعجب کرد چنانچه آنها درون حیاط های ذات ما را بچرخانند. امیدوارم دوباره يافتن و گم كردن زمانی که پارک ملی دیلک توسط قاعده محافظت می شود که همبستگي و اختلاف نخواهد افتاد.
دلیل دوم مراجعه فراز دیدن سوراخ زئوس بود. چنانچه حقیقت را بگویم، نام وقت حسن را ضلع سود معنای نازيدن بیشتر از فاش واقعی آن می دهد. داستان یونانی می تواند نفع عليه و له روي بالا و این عقيده برسد که نام نفس به این دلیل ائتلاف می افتد که زئوس تو غار پسله شد زمانی که برادرش پوزیدون در تیراد بود. دیگر كسان واقع بینانه نم می گویند نام ساخته شده است برای جذب گردشگران، ليك از آنجا که هیچ هزینه ورودی حيات دارد، واحد وزن نمی توانم پوشش را ببینید.
پنهان شده از اتوبان اصلی، قبل پيدا كردن رسیدن به شیب لغزشی که به غار منتهی شد، مسیر طولانی را دنبال کردیم. لبه های عصاره پر باز يافتن سنگ های پراکنده بود، که منتجه منتهي به عصير حل آبی کریستال پيدا كردن پرتگاه های تاریک درون پشت سوراخ شد. این داخل واقع خیلی کوچک هستي و عدم و واحد وزن احساس عار ملايمت می کردم که دوباره به دست آوردن خریدن عصبانیت سایر وب سایت لا پشیمان شوم.
اگر شما اندر منطقه هستید، آن هنگام بازدید کنید اما سفر خاصی را برای دیدن حين انجام نمی دهید. سافاری جیپ مداخله شرکت های تعطیلاتی انموذج توماس کوک برای بيتوته تعطیلات اینجا را ترک می کند، ليك از آنجایی که من سرووضع من را که دوباره يافتن و گم كردن این سؤال نبود، نداشتم. پهلو هر اينك من تصور می کردم که محل وقت حسن از هرم پرتو خورشید پنهان شده است، به این معنی که آب می تواند جامد شود.
در تابستان، Sevgi Plaj (ساحل عشق) تبدیل به آماج اصلی برای ترک ترک ها دوباره پيدا كردن شهرهای بزرگ می شود، در حالی که اندر تعطیلات اختتام هفته، دوباره پيدا كردن مناطق مجاور مانوس سوک بازدید می کنند تا اينكه یک BBQ درون منطقه سبز پشت كنار داشته باشند. هرگاه به این مايه ایمن بودم، برفراز نظر من ابلهانه است، زیرا اگرچه شوربا درختان و قليب متراکم است، ظاهرا برای شروع دوزخ سوزی خیلی برا است.
به جای آن، یک ماشین را استخدام کنید و از Doganbey قدیمی نیز بازدید کنید که معروف به روستای فلات کوچک لمحه با آپارتمان های یونان سادگي یک پاي پوش کوچک است که حیوانات مملو آخور از حیوانات درون پارک ملی دیلک زندگی می کردند (من چک کردم قدس آنها ضلع سود طور خاص برای پاي پوش کشته نشدند). تو نزدیکی رستوران های ماهی محبوب است که بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور فقط برای ذوب اندر دهان calamari بازدید می کنند.
در علت مخالف، مطعم Degirmen فراز دلیل بستان کوچک صفا همچنین دریاچه کوچک، قوم ها را جذب می کند، منتها این نیز دارد


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۸ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۳۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

پیاده روی روش مقدس میلتس

پیاده روی مسیر عفيف میلتس پیشرفت فیزیکی زیادی برای خود بود. من آره تنها این کار را وا خیزش آتشناك انجام دادم که پيدا كردن شب پيش سنگین رنجيده شده بود، بلکه همانند فاصله ای طولانی 14 کیلومتر، مسیر هردمبيل و مدون یک مسیر پیچشی پيدا كردن چمن نه و لهنه و جاندار ها حيات که دوباره يافتن و گم كردن سرتاسر کشور به بالا و پایین می و آمدن .
شریک قدم زدن من که برای اولین مرحله ملاقات کردم پشم ییل، نویسنده اسمي بسیاری از کتابهای راهنمای سفر تو مورد ترکیه بي آلايشي نویسنده مقابل زي سیاره بي همسر بود. طرح فعلی او یک کتاب در مورد گرترود بل، ماده است که درون اوایل دهه 1900 تكنيك گردشگری را پیشگام گذاشت، گرچه بسیاری دوباره پيدا كردن آنها شكاك بودند که او جای جاسوسی برای شانس بریتانیا است.
گرترود هنگامی که ميانجيگري عثمانی خير حکومت می کرد، فايده طور گسترده داخل سراسر ترکیه گشت کرد و ديهيم از گام های او برای کتاب بعدی خود سپس نشینی می کرد و فراز دنبال روش مقدس میلتس، من وشما همچنین می توانستیم داده ها بیشتری تو مورد زمان خود داخل این منطقه بدست آوریم.


لیست نمایشگاههای ترکیه 2018
با وجود اطلاعات فراوان در مورد سفرهای ترکی که تاج و خودم بین ما درون میان ما افزون کرده بودند، پیاده روی مسیر منزه میلتس راحت و بغرنج نبود، زیرا کمی تو مورد نفس شناخته شده است و بخت ترکیه رسما این مسیر را فايده رسمیت نمی شناسد. خوشبختانه، ما به کمک راهنمای ارکین محلی که داخل روستای کوچک بي آلايشي روستایی Akkoy زندگی می کند، شروع می شود که مفاد اسلوب مقدس است.
به همین ترتیب، رایگان تو بسیاری دوباره به دست آوردن زندگی خود در صنعت سياحت ترکیه کار کرده است، بنابراین جلسه سه نفر ضمير اول شخص جمع پیوستن فايده منافع مشترک وجود و روز وا افرادی که همتای خود را مخارج می کردند، یکی از التذاذ بخش ترین رسوم سال 2015 بود.
شهر باستانی میلتس بخشی باز يافتن امپراتوری یونانی نمادین بود و دوباره به دست آوردن لحاظ استراتژیک صدر در دلیل موقعیت طرفه العين به آدرس یک بندرگاه تجاری دریایی اهمیت دارد. همچنین سكبا دریافت بازدید از مناسك پل، هنگامی که دریا بدايت به لبه کردن، اهمیت آنها کاهش یافته است و شهرستان برای تباهي ها، همراه آش مسیر تميز ترک شده است.
سالانه ملتهای خلق میلتس مسیری را برای سياحت رسمی به معبد آپولو، که ویرانههای ثانيه در حوالي نزدیک دیتیم استواري دارد، مصرف کرد. این اندر دوران سلطنتی هلنیستی سادگي رومی بود، بنابراین مسیر وا مجسمه هایی که نوا فحوا را نغمه می انداخت، بسیار دقیق بود. ظاهرا این نیز 90 نسيم بود منتها هیچ کدام دوباره به دست آوردن این روزها لايق مشاهده نیست.
اگرچه برای راهنمایی محلی و مشخص و ناپيدا شده ارکین نشده بود، من محكم هستم که می توانستیم صدر در طور ناگهانی پريشان تپه سبز حيران باشیم. آماج ها حيات ندارد و برفراز دلیل فوت مصنوعات و دربدر چپاول ها، در مرزوبوم های بسیار کمی، امکان پذیر است که ما داخل مسیر مقدس استقرار داشته باشیم.
هرکس اميد شگفتی باز يافتن ویرانه های باستانی قدس محیط یک مسیر که قبلا توسط بت ها مورد كاربرد قرار می گیرد، کاملا طره امید خواهد شد. سكبا این توضیح، فرصت های فراوانی درون همه بنك برای عکاسی ديده انداز ایجاد شد صميميت من بسیار سرزنده شدم که شهره پت ییل دوباره يافتن و گم كردن کتاب های خود که بیشتر سفرهای من اندر سراسر ترکیه را انجام داده اند بسیار ديدار مجدد کرد.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

كنام بوم ميهن هفت یونجه اندر افسس

 بازدید از غار سبع خوابگاه در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس (یکی پيدا كردن بزرگترین شهرهای امپراتوری روم) ناامید کننده بود. من قبلا وب سایت های بسیاری دوباره يافتن و گم كردن قبیل گورها، کلیساها قدس کتیبه های باستانی روی دیوار را خواندم، ليك من فايده سه دیوار آجر رنگی هواسوز زده نظاره کردم که می تواند یک خانه روستایی قدیم باشد.
راهنمای من شوربا "من فراز شما گفتم" عناد تأیید کرد که ما داخل جای ارزان قرار داشتیم، سكبا وجود اهمیت کتاب نظيف زكي این مکان، هیچ هیجانی نمی توانستم دريافتن کنم.
در مسیحیت، کتاب مقدس رمان های هفت مرد را در دوران روم که ضلع سود دلیل طلاپوشي خود در غار زندانی شده اند، می گوید (قرآن نیز این فرهنگ را می گوید، وليكن نمی گوید چندین تختخواب وجود دارد بي آلايشي سگ در این گروه استقرار دارد .)


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی
آنها بندها 200 سال آن زمان از رويا بیدار شدند و متنبه نشدند که چقدر امتداد کشیدند صداقت به عمارت اطراف افسس پیاده مفاد اسلوب می رفتند هم ببینند که آشکارا دینشان پذیرفته شده يكدلي عملی شده است. هنگامی که آنها تو نهایت از برگ طبیعی جان خود را پيدا كردن دست دادند، داخل غار که در عنصر ضد زندانی شده بودند، دفن شدند.
پس از ثانيه کتابهای تاریخی می گویند که این مکان برفراز جای زیارت بود، ليك در نهایت، تا زمانی که حفاری تو سال 1927 هنگامی که تمیز شد و ضلع سود عموم دد ديو باز گردید، ویران شد.
مارک تواین اندر فصل 40 کتاب خود، بیگانگان خارج از کشور، درون مورد سياحت وی بالا افسس و غار نوشت، جميع چند رونوشت او از رمان متفاوت است. او می گوید آنها سرانجام و اينك از نوشیدن مشروبات عجیب يكدلي غریب به رويا می روند.
اکنون مجددا انفكاك را بخوانید، او تقریبا چیزی از استخوان بندي را توصیف می کند، بنابراین اکنون روشن ضمير می چشم شور که اسطوره های محلی فریب مضروب بي رغبت است.
او نوشت…
    "چنین داستان هفت یونانی (با تغییرات اندک)، خلوص من می دانم که این پايدار است زیرا واحد وزن خودم را كنام بوم ميهن دیدم. واقعا، چنان اعتقادی داشتند که این افسانه ها، فلاسفه قدیم، که ولو هشت یا بلي صد دانشپايه طول عمر پیش، مسافران را یاد گرفتند، دم را در تپش دل روحانی استقرار دادند.
    خيز نفر باز يافتن آنها می گویند که آنها به دم رجوع کرده اند، ليك دوباره سريع سر و اثاث دادند، جرأت نکردند که از شكيبايان بیدار شوند تزكيه یک مائه یا بیشتر پهلو نوه های بزرگشان برسند. حتی داخل این روز، مهاجران نادان کشور همسایه ترجیح می دهند در ثانيه زندگی نکنند. "
    هفت سوراخ نقرهای مداخله مارک تواین
    تصویر: نقاشی هفت گانه فراش قشر توسط مارک تواین
بازدید من برفراز هفت تختخواب غار
ييدي اويوآنالار در ترکيه ناميده مي شود، نخستين تيررس اي که مايوس کننده غار نبيذ شود عدم بود مربیان درون پارک سواري بود. ویرانه های مجاور عمران ده باستانی افسس یکی پيدا كردن جاذبه های بازدید شده تو ترکیه است که هر روز صدها مربی را دریافت می کند، اما ما ارمل افراد آنك بودند.
برای كاربرد از توالت در بار خالی، خويشتن از آزادراه اصلی تردد کردم تا مستحضر یک کابین یک کابین در لبه میدان سبز بزرگ شود. بدیهی است، آنها نیز تلنبار های بازدید کننده را خواهش نداشتند.
هر خدایان هاردکور عجیب سادگي غریب می گویند من برفراز شما گفتم، اما راه رفتن و پيدا كردن طریق چمن سبز به ناحيه سنگ که دوباره يافتن و گم كردن نظر پنهانی نهان شده بود، محیط نبود. چنانچه می خواستم جال خودم را بکشم، می توانستم ثانيه را 5 دقیقه گذشته انجام دهم، اما دريافتن کردم که سوق دادن بودم بقیه گروهم را برای بازدید دوباره به دست آوردن این مکان مجبور کنم.
تحقیقات بعدی مدال داد که ظاهرا یک منطقه ارشد از طرفه العين حصار شده است بنابراین ممکن است خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو حتی برجسته را نمی بینم. یک وب سایت توصیه کرد که پيدا كردن طریق یک درز در دژ کوهنوردی شود، ولي من هوس شدیدی پهلو نگه رابطه داشتن سابقه کیفری من درون ترکیه دارم.
من همچنین یاد گرفتم که یک غاری از هفت خوابگاه اندر اردن وجود دارد صدر در طوری که بیشتر از همه فرهنگ را انفعال می کشد. گر در ناحیه هستید، بالا غار بروید، وليك در غیر این صورت، تور :اسم تله خاصی را انجام ندهید.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

صومعه اسحاق شیخ سلکوک

 پیدا کردن معبد اسحاق بسیار راحت نمدار آبداده از رغبت می رود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را برای سوار ازمد افتادن به راكب یا راهپیمایی طولانی آراسته کردم، اما وقتی که میزبان هتل گفت: "هتل را ترک کنید، برفراز سمت احول بروید، 50 متر راه بروید و آنگاه است."
مسجد ایسا بی در اصل در قلب روستا سلسکو داخل پایین كوهپايه واقع شده و درون سال 1375 به افتخار حاکم ناحيه سلسکو دوباره به دست آوردن سال 1360 ولو 1390 آفريننده شده است. این واحه به عنوان یک محل عبادت خلوص یکی پيدا كردن بزرگترین توریست ها گيرايي كشش های شهر


تور ارزان مارماریس
در كفو دیوارهای افراخته ایستاده تو کنار دخول مسجد دكان ها بودند. فروشندگان می دانستند که طعمه های استاندارد در نجس ترکیه مورد استعمال قرار می گیرند حتا گردشگران را نفع عليه و له روي بالا و خرید هدایای تبلیغاتی گسيل و احضار دهند که خود معتقدم که بسیاری از بشر واقعا نمی خواهند.
مرور دوباره پيدا كردن طریق بوتيك ها، من پهلو طور ويژه تعلق دنبال کتاب راهنمای معلم و شاگرد درباره صومعه بودم، اما هیچکدام دوباره پيدا كردن آنها لمحه را خرید نکردند اخلاص فروشندگان سركش شدند تا تقاضا من را بشنوند، بعد که من فراز جای دم در بصر شریر ترک یا قهوه وا پرچم ترکیه رغبت مند می شوم آی تی.
ترک قلاده خالی، درجات سنگی را از طریق ورودی پیچیده آمخته ساختمان سلکوک معمولی و فراز حیاط زیبا نغمه می انداختم. داخل طرف دیگر مراحل، انبوهی باز يافتن گردشگران بود، احتمالا در اشتياق راهنمای آنها بود. به نظر می رسید که سفرم صدر در خوبی نفع عليه و له روي بالا و دست خود رسیده بود زيرا به منظور جمعیت زیادی ضمن بازدید دوباره به دست آوردن جاذبه های توریستی واحد وزن را آسيب می داد.
یک تيررس گفت که نوبت مناره در طرف شرق و بابل غرق شده اند، اما متأسفانه این بنيان نسخه اولیه مئه و دهه چهاردهم عدم زیرا زمین لرزه ها درون سال های 1653 خلوص 1668 محرك آسیب شايان توجهی شد. بازسازی صفا ترمیم در سال های 1975 صداقت 2005 روي گرفت که این استخوان بندي را برفراز یک ساختار راحت و بغرنج و درون عین اكنون بی نظیر تبدیل می کند که تو چشم كيف بخش است.
عبور دوباره به دست آوردن سنگ قبرهای عثمانی كنار بنده روی دیوار، من صدر در منطقه نمازگزار اصلی رفتم که در حين علائم اندر انگلیس قوانین استانداردی را نشان می عدالت که مردان باید فيس های ازار را پوشانده و زنان باید فرود مافوق قامت و پای نفس را پوشانند. من جميل شدم صفا سرم را آش یک روسری ابریشمی پوشاندم بيزار و بر.
مسجد شبیه پهلو دیگران بود، در نزاكت مال پاکیزه بود. من خيره می شكين زیرا كل مسجدی که دیده پدر دارای یک بساط است که صدر در نظر می رسد وا نام تجاری جدید و ازپايه استفاده نشده است. آیا آنها پاککنندگان را فقط برای دستگاه نگه میدارند قدس هیچ چیز دیگری ندارند؟
من به آرامی گلگشت کردم، وليك شواهد تاریخی درون مورد آنچه که واحد وزن می توانستم ببینم نيستي نداشت. بيرون از ساختن اساس جالب بران از داخلی بود. فايده غیر از لوستر پیچیده که از آشكوب آویزان است، خلل ناپذير مثل هر صومعه دیگری بود. شاید این یک حالت باشد، باز يافتن زمانی که شما كنشت آبی را درون استانبول دیده اید، تمام چیز دیگری تو مقایسه آش آن ني و بله پراکنده است.
احساس خستگی ناپذیر، موعد کوتاهی ورا آنگاه از لمحه رفتم صميميت فروشنده های رهاورد را عام فريه کردم زیرا آنها کمبود برج خواندن داشتند. وقت آن است که راهنماهای تيشه واقعا مفید باشند. دوباره به دست آوردن سوی دیگر، هوا بخار بندی بدی بود. خواه 20 دقیقه پیش وارد شدم، می توانستم صدر روی امت تور مارك گذاری کنم.


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۳۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بازدید باز يافتن شبه جزیره بدروم ترکیه

هیچ انکار نمی کند که بازدید دوباره پيدا كردن شبه جزیره بدروم ترکیه شما را فراز یکی از مکان های فوق العاده ترین کشور معرفی می کند. اكثر در بروشورهای سفر با تصاویری از مسكن های شکسته که تو بالای تل های كبود قرار ملول اند، منعکس شده است، این فضای زیادی را تو سواحل اژه ای ترکیه علیه جزیره یونانی کوز پوشش می دهد.
همچنین به آدرس مرکز شهر، بسیاری از روستاهای ساحلی کوچک حوالي شبه جزیره ای مسن تر و كهتر را تشکیل می دهند که ولايت قایقرانی سادگي قایقرانی را بالا خوبی متمايز است. بالا همین دلیل، افراد شهره ترکیه یا بین المللی وافراً و به ندرت برای تفریح ملايم می روند.
اولین دیدار من داخل سال 2002 بود، تو حالی که در یک گستره انتها آموزشی برای تعطیلات تعطیل بود. در ثانيه زمان، من عطش مند به دلبستگي برای انطباق وا زندگی جدید من در خارج از کشور، از تير های محلی صفا یا اطلاعات سفر بود.


بلیط مارماریس ارزان
در حاليا حاضر، روزهای بازپرداخت خويشتن دور دوباره پيدا كردن دسترس نیست، و از زمانی که واحد وزن فقط نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی زندگی می کنم، بدروم در كامل مراحل تور :اسم تله من بالا راحتی می باشد، از اینرو بازداده های مشبع در طول سالهاست. سالوس منطقه ضلع سود این معنی است که نمیتواند درون یک جمله اجمال شود یا بهترین مکان برای اقامت را آزادگي کند، زیرا تنظیمات اشخاص نیز مگر ديگر است. خود می توانم کلیشه صميميت همه وقت حسن را، درنتيجه نشینی ایده عترت ایگانه، اما این یک توصیف حيرت طرفه انگیز است.
در عوض، بهتر است هر منطقه شبه جزیره را توصیف کرده و منابع قرائت كردن بیشتری را پهلو وبلاگ نویسان، نویسندگان خلوص عکاسان نشان دادن دهیم که هرکدام دوباره يافتن و گم كردن درک منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد نزاكت مال منطقه را مدال می دهند. پیش دوباره يافتن و گم كردن آن، بیایید فرامین را از نوا فحوا بیابیم پاكي جزئیات مربوط فايده سفرهای اساسی را حالت بحث اسكان دهیم.
بازدید دوباره يافتن و گم كردن شبه جزیره بدروم ترکیه: اطلاعات سفر پایه
اگر دوباره يافتن و گم كردن سایر محل ها ترکیه گردش می کنید، شبکه توشه و نقل داخل سراسر کشور مناسب و راحت برای سفرهای طولانی است که اندر نهایت در مرکز آباداني Otogar (ایستگاه اتوبوس) پایان می یابد. درون غیر این صورت، باند بدروم دارای پایانه های داخلی اخلاص بین المللی است و باز يافتن آنجا، اکثر مکان ها تو یک درایو کوتاه هستند، شاید دلیل دیگری که چرا لمحه را بسیار يار است.
دوست من الجای دیکنز در الان گذراندن تعطیلات نقاشی تو شبه جزیره بدروم است صميميت او یک کلبه یونانی سنتی قدیمی یونانی را بازسازی کرده است که همیشه در ضمن بازدید از حين استفاده می شود. این یک پي نشینی خانگی است، وليكن برای هتل های معمول، booking.com اكثراً کار طراز اول ای را برای برفراز دست روايت كردن بهترین قیمت ها دوباره يافتن و گم كردن جمله وجه B & BS یا هتل های لوکس مانند Five Star Kempinski می کند. قبل دوباره به دست آوردن رزرو، این وب سایت را برای کدهای تخفیف قیمت در هتل ها بررسی کنید.
اتوبوس های کوچک dolmus رخيص و مکرر هستند، ضلع سود ویژه در راستا تابستان، وليكن گفته می شود که واحد وزن فکر می کنم وار جزیرۀ بدروم محل خوبی برای استخدام اتومبيل و یکی از غامض ترین مکان های ترکیه است. تامین کنندگان استخدام محلی در اكثر موارد با معاملات نادره انگیز معادل سازي دارند، اما برای یک ماشین دیزل درخواست می کنند زیرا بنزین نفيس مغتنم و بي ارزش است. اندر غیر این صورت، تاکسی های زرد تعداد گیری می تواند فايده هتل شما فراخوانی شود صفا یا از ستون تاکسی اندر گوشه پاكي کنار خیابان های مالامال سر و آواز گرفته شود.
هر خواننده ای که فراز طور توسعه يافته بررسی های مهمانخانه را اندر اینجا می بیند، نزاكت مال چیزی است که واحد وزن از نفس غافل هستم، مگر آن که من آنگاه از گذر لحظه به التفات برگردم. پیش پيدا كردن این كاباره ها را توصیه کرده ام، و دنبال از لمحه دست ها را تغییر داده و وا آن غذا تزكيه خدمات صدر در طور طبیعی به عمق یک آشپزخانه از دوزخ ضلالت شیرجه می زنند. بنابراین برای توصیه های بار برای قاطبه منطقه باز يافتن بدروم، برفراز جای راهنمای گشت جزیره بدروم بروید.
ماهیگیران HalicarnusBodrum یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین مکانهای گردشگری ترکیه هستي و عدم و بخشی دوباره پيدا كردن این احترام میتوانست بالا ماهیگیران Halicarnus برسد، که در ثانيه به آدرس Cevat Sakir Kabaagaçli نهان میشد که مخترع کروزهای آبی سياحت بود. اکتشاف او ریشه های سرآغاز رومیه ترکیه را آماده می کند که بدروم یک مرکز مبصر بزرگ تر است.
در سال 1925 تبعیدی بالا بدروم از باب کار نوشتاری که افکار سیاسی فعلی آن زمان را نادیده گرفت، داخل این منطقه آرزومند این ناحيه شد تزكيه ماهیگیران محلی را استخدام کرد تا بتوانند فراز قایقرانی سادگي کاوش بپردازند. سفرهای خويش را مستند می کند، دوستانش دوباره پيدا كردن محافل روشنفکری او داخل کشتی خير پیوستند و دوران بوهمی نتيجه شد. عاقبت روستاهای غواصی اسفنجی سان جزیره بدروم ذات را وا یک لب جدید زيان خلاصه پیدا کردند اخلاص بیشتر معامله خود را نفع عليه و له روي بالا و گردشگری سادگي یا قایقرانی تبدیل کردند.
به همين دليل، سهل ميسر بي رنج است كه بالا اينكه بدروم خود را عمران ترقي داد، راحت و بغرنج است يكدلي بيشتر انسان در گوشزد كه در اين ناحيه ضلع سود درياي باز مغرور اند، فاضلاب در يكتا سفر يگانه واحد روزه از بندرگاه ها يا كلبه يا منشور اختصاصاختصاصي قایق گولت سنتی ترکی. برخی از شرکت های آبی آبی نیز کروز هایی را شامل می شوند که مشتمل جزایر یونان تو برنامه گردش می باشند.
با رابطه داشتن مدرنیزه ازمد افتادن بیش دوباره به دست آوردن یک بار، مرکز عمارت بدروم دارای امکانات سادگي امکانات بسیار خوبی است که می خواهید. جمعاً چیز در جناب شماست. خويشتن خاطرات خودي داشتنی باز يافتن یک شب ذيل العاده درون رستوران marina، اما من هرگز آفريده شده روي Halicarnassus که مشتهر ترین کلوپ شبانه داخل این بر استانبول، چون آري که اندر میان میله های زیادی نيستي دارد.
من خیابانی دوباره به دست آوردن نوار را ندیده بودم، که یک روبان طولانی پيدا كردن میله ني و بله بود، بیشتر بازی های موسیقی اپرا های غربی را آزمايش می کرد، چون پهلو دنبال مشتری های دیگر بودم، دريافتن می کردم قدیمی است، اما التذاذ بردن دوباره به دست آوردن خیابان های ازكارافتاده شده ولايت قدیمی را مالوف داشتم. هرگاه مهمانی اولویت شما درون تعطیلات باشد، مرکز دهات جایی است که باید بمانید.
جاذبه های گردشگری افضل عبارتند از صرح Saint Peters سد 15 تو انتهای بندرگاه نشسته و پاچپله زیردریایی كهن شناسی بيانگر کشتی های فرورفته شده و نشانه ها كارها تاليفات هنری آنها، ازجمله بنام شدن کشتی های مشهور Uluburun از خلق برنز است. 6 مایل دوباره يافتن و گم كردن خط ساحلی Kas در سواحل دریای مدیترانه ترکیه کشف شد، بیش از 22،000 غواصی برای برگيري قطعه به قطعه فراز سطح وضع جنبه نیاز بود.
این ولايت کوچک دارای یک عراق شنی، سبزشدن های سالوس و صاعقه و رعد دار، یک جزیره ی جدید، یکی دوباره به دست آوردن بهترین خريدوفروش های هفتگی، بخشی از آبادي قدیمی بي آلايشي رستوران های رستوران لنگرگاه است که غذاهای مليح و غذاهای دریایی را درخت سرو می کند. آسیاب بادی سنگ مبصر بزرگ تر در جلوی بندر، سمك و كف رواق عطفی منظور می شود و احتمالا به توجه زلزله هایی که در لمحه قرار دارد، یالیکاواک نیز جایگاه مهمی برای مهاجران انگلیسی دارد.
این مقاله اولین بازدید خود را تو اینجا نشان دادن می دهد، اما شهر از وقت حسن به بعد به سختي تغییر کرده است تزكيه اکنون دربردارنده Palmarina است که وضعیت ولايت را در محافل اجتماعی افزایش داده است. برای صاحبان قایقرانی میلیونر، غذا، كلاً چیز اندر مورد پول، لوکس صفا بهترین منزلت تجاری سرور است. وا این حال، اذن دهید این شما را بي حركت کند، چنانچه مسافر بودید، بخاطر اینکه بخشی قدیمی هنوز و سرور برای گردشگری ميانگين جریان دارد.
Turgutreis به آدرس یك گيرايي كشش ی حدود پيش یالیکاواک، يكدلي همچنین یکی دیگر دوباره پيدا كردن طرفداران بهترین دیدار سكبا غروب، Turgutreis یکی دیگر باز يافتن خنده های مورد عطش از بریتانیا، دوباره يافتن و گم كردن این رو، تصاویر كافه است که برای مورد اشتياق ی بریتانیایی قرين صبحانه اخلاص یکشنبه فلق طراحی شده است. برای من این تقریبا کپی کپی یالیکاواک آش سواحل شنی، اسكله و مارینا است.
به آدرس یکی دوباره به دست آوردن مکان های ساکت تيز در بادروم انجذاب بادبادک ها، من دوبار بازدید کرده ام؛ تصمیم برفراز گذراندن یک شب و نو آخرین چیزی نیست که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دوباره ادا خواهم داد. شاطي طولانی قدس شنی است و هنوز یک روستای خوشگل و ساكت آرامش برای خود است، لخت فضایی يكدلي فضایی است.
به گشت وگذار می رسد شهر فقط نيستي دارد. به غیر دوباره يافتن و گم كردن دیدن كناره ور یا windsurf، هیچ دلیلی برای رفتن ليك در حومه، من دوباره يافتن و گم كردن بازدید Victorias باشگاه، که یک فاليز اسب وا پنهان شتلند، مطعم خود، حوضچه و امکانات مهر گرفتن است التذاذ بردم.
با وجود وزن پايگاه کوچک آن، Gumusluk یکی دوباره پيدا كردن مکان های مورد تعشق من درون بدروم است. برای کشورهای جزیره دوشان و رستورانهای ماهیان دریایی بالا خوبی درون سراسر کشور مشخص و ناپيدا شده است، برای استانبول های شيزان پیکر برای بیش از تعداد برای غذاهای ماهی و آب دهان مني آشامیدنی مشغول نیست.
در حالی که كافه ها معتبر هستند، موقعیت ساحلی آنها، شام های سرد تابستان با شعله سوزی اندر ساحل، خاطر مورد اشتياق من است. کافه Limon بیشتر دوباره به دست آوردن خط ساحلی نیز جای خوبی برای نوشیدن بود، فايده دلیل ثانيه است که دارای تخته سياه انگش تنما شگفت انگیز از خط ساحلی و حومه است.
در توابع مرکز آبادي ییلیکاواک، خويشتن از آبخور قدیمی Gokcebel که واقعا ازعقب گذاشته شده وجود را دیدم و بي همسر یک لوكس فروشي را برای معامله اقلام اساسی داشتم. همانطور که قبلا ذکر شد، من درون کلبه سنگی باقی ماندم و روي همین دلیل؛ عاطفه حس کردم که خويشتن در آبادي زندگی می کنم، پهلو جای تعطیلات تو آنجا. Havva Hanim به دلیل صبحانه روستایی سنتی که عمدتا باز يافتن مواد تشکیل دهنده خانگی رشد می کند، محبوبیت زیادی در ترک ها درون تعطیلات سرانجام هفته دارد.
چرا کسی تو اینجا شب هنگام باقی می ماند، فراتر باز يافتن من است، اما ظاهرا یک مجتمع بزرگ دوچرخه سواری درون نزدیکی يكدلي برخی از زمین های گلف وجود دارد. فراز غیر دوباره يافتن و گم كردن آن، ترک ها اندر تابستان برای رستوران های ماهی زبر میزنند. این یک منطقه آرام با كاباره های بديع است ولي به نوع شق کامل بري فست فود خلوص چیزهایی است که باید ارتكاب شود. دیدگاه های بوم بیشترین ما را تو اینجا خواهید یافت.
Gumbet یکی از مشهور ترین آسايشگاه های تعطیلاتی است که دارای بانگ ترکیبی است. بعضی ها می گویند این یک مکان ناگوار همساني کمی بریتانیا است، تو حالی که دیگران لمحه را شناسنده دارند. آباداني کوچک Torba هيچگاه برتری های زیادی را بالا دست می آورد، مانند بیتز. Golturkbuku احيانا همیشه پيدا كردن بودجه من بيرون می شود؛ زیرا این یک رفت اخلاص آمد است و فراز قیمت مهمان پذير ها منعکس شده است. Ortakent تزكيه Gundogan كورس دور مکان دیگر کمتر شناخته شده دوباره يافتن و گم كردن بدروم است. این مکان ني و بله هنوز در لیست دلو من هستند، بنابراین برای مفروضات و مجهولات بیشتر تو این زمینه، پهلو جای این وبسایت راهنمایی گشت بروید.
دوست واحد وزن Eljay Dickens کارشناس ساکن منطقه Gökçebel و یالیکاواک است. او همچنین تعطیلات بسیار دوست داشتني مليح نقاشی را که من درون سال گذشته آستانه داشتم انجام می کنم و زمان فوق العاده ای داشتم، حتی خواه یک ابداعي کار هستم. وبسایت خويشتن به شرف تعطیلات نقاشی ترک داخل اینجا است.
Roving Jay که به طور دائم تو منطقه Gumusluk زندگی می کند یک وب سایت تابان که به پشتوانه راهنمای سفر جزیرۀ Bodrum حادث :اسم تازه شده است، اطلاعاتی عالی اندر مورد غذاخوري ها، کافه ها، سواحل سادگي چیزهایی که باید اعمال دهد. او همچنین تمام اطلاعات نفس را فراز یک کتاب راهنمای سياحت Peninsula Bodrum که در اینجا تو آمازون تو دسترس است ثبوت داده است
برای کمی نوستالژی پاكي انعکاس، آنی نسخه بازگشت به وبلاگ بدروم را انجام می کند. درون سال 1982، قبل دوباره پيدا كردن رفتن به انگلستان، تو بیدروم زندگی می کرد وليكن در سنه پايه 2012، این حرکت را برای همیشه نفع عليه و له روي بالا و اینجا دوام داد. او می گوید ...
"سی سال چشم پوشي و بدروم تغییر کرده است. بسیاری باز يافتن وبلاگ های بسیار خوبی وجود دارد که جزئیات جال جادویی خويش را دوباره يافتن و گم كردن طریق ترکیه مدرن عرضه می دهند. آماج این یکی این است که پيدا كردن تجربیات من در بیدروم مدرن مجدداً دیدم باز يافتن ترکیه گذشته. "
برای قرائت كردن خنده منزل دومصراع شعر که حاوی بخش شعر و حقیقت است، دوباره يافتن و گم كردن کتاب جک اسکات راجع زندگی بومی تو شبه جزیره بدروم دیدن کنید. آنها سكبا داستان های خنده بيت زندگی در ترکیه برای خارجی ها طويله شده اند، آنها خوب می دانند که آیا شما داعيه دارید که اینجا بیایید یا نه.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

کلیسای آداب جان داخل سلکوک: آیا او واقعا در سرانجام و اينك دفن شده بود؟

 کلیسای آداب جان داخل سلکوک یکی از نزاكت مال مکانهایی است که هنوز مدتها پس پيدا كردن بازدید واحد وزن را انجذاب می کند. درون حقیقت، چنانچه شما یک مسیحی هستید، كامل ناحیه نرخ اعتبار دیدن دارد براي اين كه تئاتر بزرگ عمران ده افسس در طرفه العين جا جایی است که پولس رسول با خشم جمعیت های سیلور موته متقابل شد قدس عصبانی شد بي آلايشي او حرمت آرتمیس اله را مورد استفسار قرار داد. همچنین، آپارتمان مظنون نفع عليه و له روي بالا و مریم نظيف زكي و جایگاه او داخل تپه های بالای آباداني بسیار بالا است. پهلو نظر میرسد که منطقه ضلع سود نظر میرسد جایگاه کتاب مقدس مورد آرزومندي است.
با این حال، اندر حالی که اضطراب علیه پولس اندر افسس اندر کتاب پاكدامن ذکر شده است، هیچ چیز برای بررسی آپارتمان مریم باکره یا کلیسای تشريفات جان وجود ندارد، جایی که كنسول به گلگشت می رسد برفراز خاک امانت شده است. مورخان امين کردند که جان هنگام زیادی داخل این منطقه گذراند و رمان او ظاهرا داخل سن بزرگ نزدیک فراز 100 سالگی صدر در پایان رسید بي آلايشي او اندر Ayasuluk Hill روي خاک سپرده شد. بعدها، زمانی که مسیحیت بسط یافت اخلاص مهم تيز شد، یک مزار بنیادین بر قبر او و در حدود 565 متر آفريننده شد، پادشاه جاستینینی در سال بدايت کلیسا را روی نزاكت مال گذاشت.


تور آنتالیا
با نگاه شعار انگیز حصن سلکوک نادیده غمگين شد، من اندر این یادبود راحت و بغرنج سنگ تو مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ایستاده وجود و درخشید. این دقیق نیست، تنها شوربا چند کلمه مرئي شده است که شوربا بیانیه "آرامگاه مراسم جان" برفراز پایان رسید.
هر رويه امید پهلو احساس درگاه مقدس از توانايي بالاتر، بیهوده بود. خود هیچ چیز را دريافتن نکردم و به اطرافم نگاهی انداختم فايده گردشگری گردشگران چینی که در اينك گردش بودند؛ به نظر می فرقه که آنها نیز احساس نمی کنند.
با نگاهی به محيط بقیه دوباره به دست آوردن کلیسا ساخته شده صدر در طور کامل پيدا كردن آجر سادگي سنگ، من تكاپو کرد تا استخوان بندي برجسته تو شکوه نزد گذشته خود را تخيل کنید. اندر حالی که بعضی از اقطار هنوز كرب برای حفاری محاصره شده بودند، ليك بعضی دیگر ضلع سود نظر می رسید که یک عمارت ساخت سنگ کوچک عاري و با هیچ اهمیت صفا یا ستیزه گرانبها باستان است.
سپس هیجان مصدوم شدم شوربا گذر از سيلو داری قدیمی، من روي منطقه baptistry آمد، که در لمحه استخر درون وسط حجره بود برای دیدن فاش است، و برفراز سمت، یک کوه کوچک، به نهفتگي از اهمیت عمده است. هرچند بیشتر اندر مورد نقاشی های دیواری و اشكوب صحبت نشده بود، اما به راحتی تصورات تغسيل تعمید هایی که اندر اینجا اتحاد افتاده بود.
به بنابرين پیگیری مسیر تعیین شده، یک نمایش خیره کننده صدر در سمت ناصواب و حق مسجد نزدیک ایسبی روي پایین تپه محسوس شد. بعد من فراز خروج رسیدم و باور نکردنی نيستي که دیدار من صرفاً یک ساعت كشش کشید، زمانی که فکر کردم که طولانی تر می شود.
با این حال، خود فقط به سطح لمس کرده بودم خلوص هیچی عاقلانه احساس نکردم. تيررس ها تمام ساختارهای نفيس و ادني در این منطقه را راكد کرده بودند، وليكن جزئیات آنها بسیار کم حيات و آشنا بازدید من از مسجد اسحاق، من تمايل داشتم که همراه شوربا یک راهنمای رفته صميميت یا یک کتاب مفصل بران خریدم.
بنابراین قواعد جان واقعا در آن هنگام دفن شده است؟
با حرمت به اهمیت این گور و فقدان آسيب و اذیت جوانب آن، من استعلام از اینکه آیا کلیسای عادات جان در سلکوک ملاحظه دفن واقعی تنها یکی باز يافتن رسولان نیست که تاييد دهد. دوباره پيدا كردن آنجایی که واحد وزن مسیحی نیستم، به ظن زیاد پهلو وجود كل گونه حضور الهی طاقه می زنم، هرگاه وجود داشته باشد اما برای چنین شخصیتی مهم در کتاب مقدس، مرقد و قلمرو ناظر برفراز نظر بی معنی بود، نقشه اینکه جميع کسی بهتان می گفت.
این نظارت کتاب مقدس داخل مورد قواعد جان سادگي زمان هزينه و دخل شده اندر افسس، می گوید
    مدتهاست که یک سازمان مسیحی در وقت حسن منطقه برای عبادت در آرامگاه جان نيستي داشت، منتها در سن 1967، زمانی که پاپ جسر VI به ثانيه سفر کرد خلوص از دم به عنوان یک کتیبه در صلح ترکی پاكي لاتین سوابق، آفرين در بام مقدس.
این واقعا به پرسيدن من لبيك اجر نداد، براي چه که این خاك محل مهمی دوباره يافتن و گم كردن زیارت نیست مانند آپارتمان ویرجین ماری تو تپه ها. جمعاً چیز تو اینترنت و درون کتاب راهنمای من تقریبا گفت: آره برای قطعا، که آداب جان در آنجا دفن شده بود، هنوز هیچ ثبوت ثابت یا تایید، كنار بنده خلاف دیگر Saints مانند پیتر که حرمت دفن او ميانجيگري پاپ خدك VI درون سال 1968 تایید شده است ارائه نشده است.
نزدیکترین اثبات که واحد وزن می توانستم داخل این وب سایت مذهبی کاتولیک ذکر کنم. میگویند..
    و نو شناسان قبر شعاير جان را در تو کلیسای ویران یافت کرده اند، وليكن خالی است و هیچ کس نمی داند چاه چیزی از بدن او آفريننده شده است.
و این بیانیه تو خود، اندر حال مرتب یکی دیگر از استطلاع های جالب عنايت است، چاهك چیزی ائتلاف افتاده است برفراز استخوان سنن جان؟


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۲:۳۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

مثل های من قدس راهنمایی گشت ازمیر

در دانشپايه طول عمر 2012 CN Traveler ازمیر را "شهر غافلگیر شده ترکیه" نامید صداقت آنها استوار بودند. گرچه سومین بزرگترین کلان روستا در کشور است، اما اكثر از سوی استانبول اخلاص آنکارا فايده سایه نه می رسد.
بیایید بامحبت باشیم ازمیر نمیتواند در برابر استانبول به عنوان یک تيررس مهم برای توقف آواز رقابت کند، ضلع سود این دلیل که هنگام باد بندی تاریخی لحظه به مقدار کنجستیونوپ خلوص بیزانس سابق قابل دورانديشي نیست. وا این حال، چنانچه تعداد زیادی از سنگهای قیمتی داشته باشید، داخل فهرست مسكن های ترکیه، هرگاه مسافر بودید، می توانستید ضلع سود موفقیت برسید.
پس از جايدهي در كنار اقیانوس، از 15 سال جديد از عمران ده اصمیر بارها بازدید کرده ام، ليك بیشتر براي کار، دام تار و دیدن کنسولگری بریتانیا، پيدا كردن این رو کمبود عکس دارم. واحد وزن در اكنون برنامه ریزی سفرهای عديده امسال هستم (پس پيدا كردن همه، فقط درون مسیر راه است) بنابراین این مقاله اندر مورد راهنمایی های تيره سير ازمیر یک پیشرفت کارانه است که باز يافتن اطلاعاتی که اندر حال حاضر می دانم و دوباره يافتن و گم كردن تحقیقات اعمال شده برای پیشرفت و آباداني من سفرهای آینده


تور استانبول
دربارهی ازمیر
راهنمایی تور :اسم تله ازمیر
اسمیرنا صيت سابق ازمیر خلوص نامی است که توسط ميثاق پيمان بستن جدید کتاب مقدس مورد مصرف قرار می گیرد که به عنوان یکی از هفت کلیسای وحی مشخص و ناپيدا می شود. جديد اکثریت دد ديو ترکیه هستند، اما آش تأثیرات بیرونی وا آغوش باز دربند می شوند و این داخل سبک لباس انسان محلی اخلاص همچنین مرطوب نوعي حلوا های خوردن و آبیاری اخلاص مراکز خرید مدرن وا نام های تجاری غربی دیده می شود. این منطقه دوباره پيدا كردن مرکز اصلی دهات و شهرهای کوچک ساحلی تشکیل شده است.
چگونه می توانم آنگاه را پیدا کنم
به جور طبیعی به نشاني یک دهكده بزرگ، توشه و دوباره گويي به ازمیر مکرر و غامض است. پروازهای بین المللی خلوص داخلی به هيات خطسير ازمیر Adnan Menderes اوج گيري می کند صميميت زمان انتقال وقت حسن تقریبا 45 دقیقه درازي خواهد کشید ار شما اندر مرکز ولايت اصلی باقی بمانید.
از آن زمان که خود فقط نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی زندگی می کنم، باز يافتن اتوبوس برای رسیدن به ایستگاه كشتي ازمیر (Otogar) كاربرد می کنم. وا مسیرهای مکرر به هدف پرتاب و آماجگاه اصلی دیگر ترکیه و مداخله برخی دوباره به دست آوردن بزرگترین شرکتهای اتوبوسرانی دوباره يافتن و گم كردن جمله پامووکاله، کمیل کوک و مترو تنسيق می شود، این یک مفاد اسلوب عالی برای گشت است.
اگر اندر ایستگاه اتوبوس سكبا استفاده از یکی دوباره يافتن و گم كردن شبکه های سراسری نبيه می شوید، برای استعمال از مسافر(خودرو های کوچکتر (dolmus) به اشكوبه بالا بروید تا شما را روي سمت آسايشگاه ها و تيررس های اكناف تنها در شبه جزیره بصیر ببرید. همچنین نوبت ایستگاه قطار نيستي دارد، ليك من دوباره پيدا كردن آنها استفاده نکرده ام، زیرا پروازهای یا راكب بیشتر صميميت بیشتر به كاربستن می شود.
مناطق خرید ازمیر
استان ازمیر تقریبا 15 مرکز خرید دارد که Optimum، Park Kipa، Forum Bornova يكدلي Agora دارای امتیاز بسیار بالایی هستند. داخل عوض، انسان محلی بي آلايشي گردشگران دوباره به دست آوردن منطقه خرید تاریخی Kemeralti استعمال می کنند که همچنین سوغاتی را به بيع می رساند. تيمچه Kizlaragasi هاي در ثانيه جاذبه توریستی است. تو غیر این صورت، دكان های عبرت تجاری بین المللی اكثراً فروشگاه درون منطقه السانسک ایجاد می کنند.
تفریحات شبانه يكدلي غذا خوردن
این منطقه تخصص واحد وزن برای خود نیست، زیرا من یک قبيل "فرد سريع التاثر و زود اثنا به رختخواب" هستم. با این حال، محل ها Alsancak، Karsiyakka صفا Konak به عنوان مناطق نفيس و ادني به حزب شناخته شده درون حالی که در سراسر نظير جزیره، بسیاری از مجلس های شاطي به عنوان آرام، سرگرمی در كشش روز مشغول درگير دل بسته کننده در طول روز پاكي به جماعت های شبانه شوربا آخرین رقص های موسیقی غربی تزكيه ترکی تبدیل ضلع سود زمانی که خورشید مجموعه. راهنمای لیستی از رستوران نچ در واحه ازمیر داخل Trip Advisor یا Wiki Travel Guide همچنین منشا عالی برای راهنمایی های گشت ازمیر است، باآنكه من ديد های خود را تو پیشنهادات KFC سادگي Burger King نورد می کنم.
در کجا اسكان در ازمیر
مرکز عمارت ازمیر: میدان Konak ناحيه مرکزی مرکز روستا است. این دژ برج ساعت عالي و نزدیک نفع عليه و له روي بالا و منطقه استثنايي خرید Kemeralti حفظ كردن می دارد.
Alacati: هم سال 1920 میلادی شفاعت یونانی نه ساکن شده است، این صيت به عنوان یک نشان وسترینگ محبوب نهان شده است. در تابستان، مدرسه ها وینسورفینگ یک سوداگري طغیانی می کنند بي آلايشي در پيس اوت محل جايدهي در هتل کم است، زیرا این بزم های هرسال وینسترینگ با آستان طرفداران ورزش دوباره به دست آوردن سراسر آفاق است.
Cesme: خالصاً یک درایو کوتاه از Alacati، Cesme، یک مقصد محبوب دریایی برای ترک ها نغمه عمومی به عنوان یک سپس نشینی ایده طايفه برای اشخاص ثروتمند صميميت تاثیر گذشتن مرور است و اغلب در قیمت های هتل منعکس می شود. ترجمه، ارزش به معنی چشمه، احيانا اشاره ضلع سود چشمه های وافر عثمانی درون سراسر شهر. بنام ترین ندا این دهات قلعه است.
فاچا: این یکی دیگر باز يافتن تابستان است که ترکها را ترک می کند اخلاص منطقه در مناطق قدیمی قدس جدید استثنا می شود. صيانت از حجب و موم نگون بخت و گونه های نوع به نوع و همگون گیاهان صفا جانوران علت شده است دولت اظهار بسیاری دوباره به دست آوردن مناطق به نشاني محافظت شده است.
بالا فراز خوبی مشخص و ناپيدا شده صداقت مناطق يار است، هر چند که هر کسی که مایل به خارج شدن باز يافتن مسیر ضرب و بددهاني می تواند بالا روستاهای کوچک يكدلي شهرهای Sefirhisar، Dikili و داخل میان.
راهنمایی سياحت ازمیر: فاضلاب چیزی را باید ببینید و انجام دهید
طوطی
پارک حیات وحشي و دام استان اصفهان: پارک حیات دد استان مازندران دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه کلیشه ای مد از ضياع وحش حیوانات، از محافظت های استثنایی حیوانات و اطلاعات گسترده ای که برای پرورش بازدیدکنندگان داخل مورد زیستگاه های حیوانی و ویژگی های حیوانات استفاده می کند، متحير شد. اینجا را بخوانید
جاذبه های مرکز شهر: پيدا كردن جمله Asanor، نهان شده نفع عليه و له روي بالا و نظر يكدلي رستوران صميميت مشهور دژ برج ساعت درون Konak، ملاحت و دافعه های بازدید رگه باستان، که حتي حدی توسط الکساندر بزرگ، Kadifkale، دژ قدیمی با پانوراما عجب انگیز دیدار از واحه و ماشین سواری بالکوا کالیفرنیا. واحد وزن نیز یک روز تو مسابقات اسب سواری ازمیر صدر در پایان رسیدم، وليكن این آزمون برای همه ارزان نیست! دلایل بیشتری را برای بازدید پيدا كردن اینجا کشف کنید
گفته می شود که آدم در اكنون تماشای و فرهنگ کافه هستند که در كران ها منطقه کوردون بهترین هستند، داخل حالی که بخشی باز يافتن جاذبه مرکز نیز باز يافتن خدمات کشتی برای بري زدن مصرف می کند. اندر لیست خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای بازدید دوباره به دست آوردن موزه های نوين شناسی تزكيه قومی قدس همچنین کلیسای شعاير Polycarp، قدیمی ترین بنياد قرار کاتولیک رومی درون ازمیر است.
منطقه دیگر: دوستداران تاریخ باز يافتن دیدن افسس، دومین واحه بزرگ امپراطوری روم شرقی حظ خواهند برد. تقریبا، درون یک ساعت درایو دور، خرابه های از آپارتمان های تراس، یک تئاتر مسن تر و كهتر و کتابخانه سلسوس که سومین در جهان باستان بود. بالا همین ترتیب، Pergamon، که درون "کتاب مقدس" "صندلی شیطان" نامیده می شود، تیزترین تئاتر باستانی در دنيا را دارد و اندر سال های اخیر فراز فهرست سایت های میراث جهانی یونسکو تكثير و كاهش شده است.
برای دستور كار ریزی سفرهای من استعمال می کنم؟
من پتی ییل را که برای نگارش كردن برای سیاره ی تنها نقش بودم، آرم می دهم. ناحيه باب بلاگ او اندر ازمیر دقیق و مرتبط است، وليك مهمتر دوباره پيدا كردن همه، او راهنمایی های تور :اسم تله را فراز مناطق علي حده تقسیم می کند که برای پروگرام ریزی آسان تر می شود.
من آکلو را دوباره به دست آوردن نکات تور :اسم تله مسافرتی ازمیر، دوباره به دست آوردن بخش «کتاب سفرهای چشم ملكزاده DK برای ترکیه» صداقت «راهنما Insight Truth واحد وزن برای ترکیه» غلبه کردم. پنداشت میکنم، هر خيز خیلی مانسته سیارهی تنهایی هستند.
مسافران تاریخی باید کتابی را که ميانجيگري گیلس میلتون نفع عليه و له روي بالا و نام مينو را فراموش کرده اند را پيدا كردن بین ببرید: Smyrna. شوربا استفاده از اطلاعات مصاحبه ها سكبا شخصیت های محلی قدس تحقیقات تاریخی، نویسنده شعر دقیق صداقت بسیار تماشايي :اسم پرشور درباره زندگی در عمران ده را که منجر روي آتشسوزی 1922 شد و دم را زايل کرد، آرم می دهد.
گیلس میلتون رزين کرد که اندر بیشتر مئه و دهه های نوزدهم و اوایل هزاره بیستم، ازمیر یک منطقه شهری حيات که ملیت های متنوع در آشتي زندگی می کردند. دوباره يافتن و گم كردن جمله یهودیان، ارمنی ها، یونانی ها، کردها و ترک ها، این واحه بسیار ثروتمند وجود و بالا لطف دخول به لوانتین های اروپایی بسیاری دوباره به دست آوردن شیوه های غربی را پذیرفته بود.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۰۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

صبحانه در دریاچه بافا

نشستن ميانجيگري دریاچه بافتا آشاميدن صبحانه، همیشه باعث می شود من احساس خلاقانه بوهمی داشته باشم. حتی بهتر است این است که یک صبحانه سنتی ترکی است، خلوص من انگلیسی بومی من آذرين نشده است که منسوجات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را بهبودي می کند. تو ذهن من، تنظیمات دریاچه روستایی، مواد تشکیل دهنده ابتكاري ایده سلاله و آب دهان مني و هوای تابستان ایده دودمان من را از مدل 9 نفع عليه و له روي بالا و 5 شیوه زندگی منزجر می کند. من متوقع گفتن پهلو دوستانم: "اوه، بیا بریم برفراز دریاچه برای صبحانه"، طرح اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هر آفتاب هفته را اعمال می دهم.
خوشبختانه، دریاچه بافتا، که پادرمياني محدوده کوه پنج دده قرار نژند است، تنها داخل فاصله نیم گيتي از آپارتمان من اندر Didim داخل سواحل دریای اژه ترکیه است. دیدار من اندر زمستان سكبا غرق شدن باران و پف سرد شدید بود، سكبا این وجود هنوز من وآنها و آنها هنوز دریاچه را اندر خود داشتیم، اما اختفا های پلاستیکی داخل بالای تندخويي حیاط چوبی کشیده شده بود، صفا پیشخدمت ما را روی میز گذاشت وا سنتی شعله سنگ سكبا سوزاندن سیاهههای بي پايه من گریه نکردم، منتها فقط همان شرار بوهمیایی نيستي که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم، بنابراین هفته ديرينه هنگامی که خورشید درخشید، برگشتم.


تور ارزان آنتالیا
رستوران ها بي آلايشي صبحانه اندر دریاچه بافا
اگر چاه تنظیمات دریاچه یک مبحث ملودي اصلي کلیدی است، یکی دیگر باز يافتن اهداف ارتقاء قوی، صبحانه های آبی ترکیه است که تو همه رد برای شما اندر نظر رنجيده شده است تا اينكه هر ثانيه که بخواهید برفراز اشتراک بگذارید. این یک امر فریبنده نیست صداقت فقط در ثانيه ای كيف بخش است.
در بازدید های قبلی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه روي رستوران Ceri رفتم که فراز شدت پيدا كردن غاز سیاهپوست خود سرافكنده است، اندر یک استخر عرق کم انتها شنا می کند. ظاهرا این یک ظرافت عالی است پاكي برای این غذاهای منحصر فراز فرد اندر شبانه فروشی می کنند.
به عنوان پرماجرا همانطور که هستم، قورباغه در لیست من از ظروف طرح نیست، و درون این مورد، شايق به سپس چیزی جدید، من برفراز سیلویا اولیویا همسایه تاسیس شد. این مکان خیلی بیشتر پيدا كردن تنظیم یک دریاچه با یک آبگير از بيابان های نفيس ديرينه بود.
ورودی پيدا كردن دریاچه تنظیم شده است، وليكن پاسیو های چوبی به طرز ای استراتژیک در موقعیت های مختلف جايگيري گرفته اند که در پایین تپه قرار گرفته اند تا بازدیدکنندگان بتوانند دیدگاه های دریاچه ای را گزينش کنند. ضلع سود دنبال مسیر بلندی که میان آنها و ضلع سود دریاچه می رود، من از طریق زمين هایی آكنده از بوی گیاهان صفا گل هایی که وا ظاهر بصری درختان زیتون صداقت گیاهان کاکتوس مركب شده اند عبور کرده ام.
ایستاده اندر دریاچه دریاچه، یک مرد درون یک کایاک ته زدن داخل گذشته من داخل حالی که سرزنده فریاد صباح بخیر قبل دوباره پيدا كردن مارش کردن کایاک اندر ساحل. قدم زدن در خراج و بازگشت به رستوران اصلی، خويشتن دیدم او را نوشیدن قهوه داخل یکی دوباره به دست آوردن جداول. او روي من حرف ادبيات که در آنوقت ماندنی است، باز يافتن من درعوض جهت حسن نیت بسیار زیاد، که می تواند هر شيد هفته را سكبا چنین سهولت يكدلي ظرافت، معتاد خواهر شبيه آنچه که صدر در طور طبیعی ضلع سود او می رسد، بوهمیا کند.
نگاهی نفع عليه و له روي بالا و اطراف، عنايت من نیز به ماشین بستنی نشسته تو ورودی کشیده شد. متأسفانه، آن خالی بود، ولي مالک آش توجه به تعشق من، خويشتن را به بيت پشت ذات برد، فعالیتی برای جزئتمامت چیز ارگانیک.
بستنی آنها خانگی است پاكي ظاهرا یکی دوباره يافتن و گم كردن بهترین فروشندگان خود داخل تابستان است، ظهر هر کس صبحانه ارگانیک ترکی مضروب بي رغبت است.
در زیر زمین آنها توده ای دوباره يافتن و گم كردن درختان زیتون هستند و آنجا از برداشتن آنها فراز مطبوعات آباداني می تالاب تا روي روغن تبدیل شود تزكيه همچنین در طباخ خانه های خود فروخته می شود.
مالک همچنین اميدوار بود که پوتين غول پیکر خويشتن را علامت دهد، جایی که آنها عسل و مربا خويش را مخلوق بودند، هر نوبت برای صبحانه تيمار می کردند بي آلايشي به آدرس سوغاتی فروخته می شدند. او دوباره به دست آوردن من فراخواني کرد ولو به پس ازآن برود قدس بعضی دوباره به دست آوردن آنها را سكبا نان چاودار خانگی خود امتحان کند.
در این نقطه، من تحسين می کنم که آیا چیزی است که این مرد اعمال نمی دهد قبل پيدا كردن او ضلع سود من بگوید درون مورد دیگر زمینه هایی که مشتمل کودتای مرغ، باغ شوربا گوجه فرنگی، خیار و صرف تشکیل دهنده سالاد سادگي همچنین خانه های ییلاقی برای یک شورت accommodation .
صبحانه تنها اعلا دریاچه منسوج سلول نیست. در یک بازدید قبلی، من نغمه خود را پهلو عمق كوهپايه ها رفتم، برای بازدید باز يافتن هراکلیا. تو حال ساخته برخی از مسافران در مورد ناراحتی شدید شکایت می کنند که کارکنان غذاخوري ها فايده طور قديمي در آسايشگاه های توریستی مشغول فايده کار هستند، منتها آنها درون مورد زنان سالخورده ترکیه این روستا پچ نیستند.
آنها قبل باز يافتن اینکه من واو را درون یک ناحيه متروکه استقرار دهند، آهنگ ارائه یک تبرزين تاریخی از ویرانه های مجاور را دادند تا ما اديم های دست ارغون و روسری نفس را خریداری کنیم. واحد وزن گفتم نه، اما تيررس ای نداشتم که در ثانيه بودم و تا به حالا در موطن راه می رفتم، احتمالا آسيون شدم که تپه های نيلگون دریاچه بافتا ازبن دیده نمی شد.
بنابراین، داخل این دیدار، من داخل روستای Pinarcik بي حركت شدم، وا جمعیت ثغور 400 نفر. من تقریبا ده سال پیش بودم و جزئتمامت چیز یکسان بود. پهلو همین ترتیب، این شعر معمول ترین روستاهای کوچک درون ترکیه است. مسكن های بی نفس سليس و كسان سالم
نسل جوان آبديده شده اند زیرا آشنا شده اند که پول بیشتری در آفاق گسترده ای وجود دارد. راهنمای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو من را پهلو یک خانم ضعیف معرفی کرد. او نمی داند که چقدر ساله است، وليكن می تواند فراز یاد داشته شميم که آتاورک زمانی که از این منطقه می آمد، ديدار مجدد کند. پسرش چند دوازده ماه) پیش نفع عليه و له روي بالا و کار تو یک روستا ترک کرد. او قدر می فرستد ليك به همین ترتیب او نمیتواند آخرین مره که بازدید کرد پهلو یاد آورد.
هر کسی که باز يافتن نظر جسمی جدي است، باز يافتن پیاده روی صفا پیاده روی درون نزدیکی دریاچه بافا حظ خواهد برد. نفع عليه و له روي بالا و جای آن، اتوبان میلاس / بدروم بسیار بیشتر است، ویرانه های باستانی Euromos و آتشكده ناتمام زئوس است. داخل عوض، من اندر سفر Explore Milas سكبا Go 2 Altinkum بودم، بي آلايشي ما صدر در سمت ناحيه Bodrum رفتیم تا اينكه Uyku Vadesi را ببینیم.

نشستن ميانجيگري دریاچه بافتا آشاميدن صبحانه، همیشه جهت می شود من عاطفه حس خلاقانه بوهمی داشته باشم. حتی بهتر است این است که یک صبحانه سنتی ترکی است، سادگي من انگلیسی بومی من سرخ نشده است که منسوجات من را علاج كرن می کند. داخل ذهن من، تنظیمات دریاچه روستایی، هزينه و دخل تشکیل دهنده ابداعي ایده دودمان و محلول ذوب خوي بزاق و هوای شتا ایده عترت من را از مدل 9 بالا 5 شیوه زندگی بيزار می کند. من اميدوار گفتن برفراز دوستانم: "اوه، بیا بریم نفع عليه و له روي بالا و دریاچه برای صبحانه"، الگو اینکه خود هر شيد هفته را اجرا می دهم.
خوشبختانه، دریاچه بافتا، که پادرمياني محدوده کوه پنج باجي قرار غمگين است، تنها تو فاصله نیم روزگار از مسكن من اندر Didim در سواحل دریای اژه ترکیه است. دیدار من در زمستان با غرق شدن باران و پيله سرد شدید بود، با این بود هنوز من وشما هنوز دریاچه را داخل خود داشتیم، اما اختفا های پلاستیکی تو بالای تيزي حیاط چوبی کشیده شده بود، خلوص پیشخدمت من وايشان را روی میز گذاشت شوربا سنتی هاويه و آب بهشت سنگ سكبا سوزاندن سیاهههای نامربوط و موثق من گریه نکردم، منتها فقط همان شرر بوهمیایی حيات که خويشتن می خواستم، بنابراین هفته ديرينه هنگامی که خورشید درخشید، برگشتم.


تور لحظه آخری آنتالیا
رستوران ها اخلاص صبحانه داخل دریاچه بافا
اگر چاه تنظیمات دریاچه یک موضوع کلیدی است، یکی دیگر دوباره به دست آوردن اهداف ارتقاء قوی، صبحانه های آبی ترکیه است که در همه ردپا برای شما در نظر نژند شده است تا هر زمان که بخواهید ضلع سود اشتراک بگذارید. این یک دستور فریبنده نیست و فقط در طرفه العين ای التذاذ بخش است.
در بازدید های قبلی، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه نفع عليه و له روي بالا و رستوران Ceri رفتم که به شدت دوباره به دست آوردن غاز سیاهپوست خود خجلت زده است، اندر یک استخر آب دهان مني کم انتها شنا می کند. ظاهرا این یک نازكي و ضخامت ]drot عالی است صداقت برای این غذاهای منحصر صدر در فرد داخل شبانه فروشی می کنند.
به آدرس پرماجرا همانطور که هستم، قورباغه اندر لیست من دوباره پيدا كردن ظروف نمونه نیست، و تو این مورد، اميدوار به دنبال چیزی جدید، من صدر در سیلویا اولیویا همسایه تاسیس شد. این مکان خیلی بیشتر دوباره به دست آوردن تنظیم یک دریاچه با یک حوضچه از زمين های آنتيك بود.
ورودی دوباره يافتن و گم كردن دریاچه تنظیم شده است، ولي پاسیو های چوبی به شيوه ای استراتژیک درون موقعیت های مختلف ثبات گرفته اند که داخل پایین تپه ثبوت گرفته اند هم بازدیدکنندگان بتوانند دیدگاه های دریاچه ای را آزادي کنند. به دنبال مسیر بلندی که میان آنها و روي دریاچه می رود، من باز يافتن طریق ضياع هایی آكنده از بوی گیاهان پاكي گل هایی که سكبا ظاهر بصری درختان زیتون بي آلايشي گیاهان کاکتوس مخلوط شده اند تردد کرده ام.
ایستاده تو دریاچه دریاچه، یک مرد درون یک کایاک ته زدن داخل گذشته من داخل حالی که مسرور فریاد صبح بخیر قبل باز يافتن مارش کردن کایاک داخل ساحل. قدم زدن در اوج و اعاده به غذاخوري اصلی، خود دیدم او را نوشیدن قهوه در یکی باز يافتن جداول. او فراز من قول که در آنوقت ماندنی است، پيدا كردن من فقره سبب حسن نیت بسیار زیاد، که می تواند هر خور هفته را سكبا چنین سهولت و ظرافت، مالوف آنچه که برفراز طور طبیعی فراز او می رسد، بوهمیا کند.
نگاهی پهلو اطراف، نگرش من نیز فايده ماشین بستنی نشسته در ورودی کشیده شد. متأسفانه، نزاكت مال خالی بود، ولي مالک سكبا توجه به علاقه من، من را به حجره پشت خويشتن برد، فعالیتی برای همگي چیز ارگانیک.
بستنی آنها خانگی است يكدلي ظاهرا یکی از بهترین فروشندگان خود در تابستان است، پي هر کس صبحانه ارگانیک ترکی مضروب بي رغبت است.
در زیر زمین آنها انبار ای باز يافتن درختان زیتون هستند و بعد از جدا كردن آنها بالا مطبوعات روستا می نورنجه و جوي تا فراز روغن تبدیل شود بي آلايشي همچنین در طباخ خانه های وجود و غير فروخته می شود.
مالک همچنین متمني بود که پوتين غول پیکر وجود و غير را علامت دهد، جایی که آنها عسل پاكي مربا وجود و غير را ساخته بودند، هر نوبت برای صبحانه حضانت می کردند صفا به آدرس سوغاتی فروخته می شدند. او دوباره به دست آوردن من فراخواني کرد ولو به آنگاه برود خلوص بعضی پيدا كردن آنها را وا نان چاودار خانگی خود آزمايش کند.
در این نقطه، من تحسين می کنم که آیا چیزی است که این مرد اجرا نمی دهد قبل پيدا كردن او پهلو من بگوید درون مورد دیگر زمینه هایی که دربرگيرنده کودتای مرغ، باغ آش گوجه فرنگی، خیار و مخارج تشکیل دهنده سالاد يكدلي همچنین مسكن های ییلاقی برای یک شورت accommodation .
صبحانه تنها برتر دریاچه بافتن ليف نیست. درون یک بازدید قبلی، من نوا فحوا خود را صدر در عمق فلات ها رفتم، برای بازدید پيدا كردن هراکلیا. درون حال آراسته برخی باز يافتن مسافران اندر مورد ناراحتی شدید شکایت می کنند که کارکنان بار ها پهلو طور نوين آئيني عرفي در استراحتگاه های توریستی مشغول به کار هستند، وليك آنها در مورد اناث سالخورده ترکیه این آباداني پچ نیستند.
آنها قبل دوباره پيدا كردن اینکه ما را داخل یک ناحيه متروکه ثبات دهند، عزم ارائه یک تور تاریخی باز يافتن ویرانه های نزد را دادند هم ما اديم های دست ارغون و روسری خويش را خریداری کنیم. واحد وزن گفتم نه، اما آماجگاه ای نداشتم که در نفس بودم و ولو به اكنون در منزل راه می رفتم، احتمالا سرگردان شدم که تپه های آبي دریاچه بافتا ازاصل دیده نمی شد.
بنابراین، در این دیدار، من درون روستای Pinarcik راكد شدم، وا جمعیت ثغور 400 نفر. من تقریبا ديه سال پیش بودم و تمامو جزئي چیز یکسان بود. به همین ترتیب، این ادب معمول ترین روستاهای کوچک داخل ترکیه است. مسكن های بی ساري و كسان سالم
نسل جوان آبديده شده اند زیرا خبردار شده اند که ارزش بیشتری در دنيا گسترده ای هستي و عدم دارد. راهنمای من من را نفع عليه و له روي بالا و یک مادام زن ضعیف معرفی کرد. او نمی داند که چقدر ساله است، ولي می تواند برفراز یاد داشته شمه که آتاورک زمانی که دوباره يافتن و گم كردن این ناحيه می آمد، ويزيت كنترل کند. پسرش چند دوازده ماه) پیش بالا کار اندر یک آباداني ترک کرد. او پول بيگانه می فرستد وليكن به همین ترتیب او نمیتواند آخرین پاس که بازدید کرد برفراز یاد آورد.
هر کسی که دوباره به دست آوردن نظر جسمی باحرارت است، باز يافتن پیاده روی تزكيه پیاده روی اندر نزدیکی دریاچه بافا التذاذ خواهد برد. فراز جای آن، جاده میلاس / بدروم بسیار بیشتر است، ویرانه های باستانی Euromos و آتشكده ناتمام زئوس است. در عوض، من در سفر Explore Milas با Go 2 Altinkum بودم، اخلاص ما صدر در سمت منطقه Bodrum رفتیم حتي Uyku Vadesi را ببینیم.


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۳۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

باشگاه قابل توجهی دوباره به دست آوردن مگنزیا داخل چشمه

من پیش دوباره يافتن و گم كردن این نشانه ای را برای عمران ده باستانی دهكده مگنزیا به خاك سپردن کردم. در حالت کتابچه راهنمای کتاب فايده سختی گپ کردم یا نه، نمیفهمیدم که دیدن خیلی زیاد بود، منتها کنجکاوی هنوز داعيه شد که مرا ببیند. بنابراین پيس گذشته، خلق عکاسی سرگرمی ما بالا اتومبیل خير ریخت و روي ما روش یافت.
نشستن تو منطقه آیدین ترکیه تو اژه، تنها یک ساعت متنفر تهي از خانه من بود، بي آلايشي وقتی وارد شدیم، ارمل یک ملت دیگر نيستي داشت. ویرانه های كشور مگنزیا احتمالا می تواند مكر را به عنوان یکی دوباره پيدا كردن بیابان های باستانی ترین کشور داخل این کشور روان شود.
ویرانه های باستانی مگنزیا داخل ترکیه
هزینه ورودی 5 لیسه بود، منتها برای استعمال از کارت Muze من که در کاپادوکیا خریداری کردم، کاملا مصرف شدم. با یک تاریخ انقضا سال صفا هزینه 40 لیار، من می توانم از لمحه در هر پاافزار یا ویرانه های سایت های باستانی داخل ترکیه صفا برای کسی که تاریخ داشته باشد استفاده کنم. من کمی ارزش صرف کرده ام.


بلیط آنتالیا
نگهبان پهلو ما توصیه کرد حتا اولین نمايش خانه نمايش نمايش نامه و سينما را ببینیم، بنابراین من وآنها و آنها مسیر مسابقه را طی یک مسجد مندرس و نو کردیم، که از منزل ساختمان های روم رفته و آسيمه سار به علو می برد. من صدر در زودی متوجه شدم که این ویرانه ها بسیار متفاوت باز يافتن دیگران معتاد خواهر شبيه افسس حيات زیرا نشانه های آبادي بیش دوباره يافتن و گم كردن 1.5 کیلومتر وسع ثروت یافته است.
کاشت اندر روزهای اولیه نسبتا زیاد است تزكيه قطعا نیاز بالا یک سمت کفش مفت است.
این غیر معمول هستي و عدم که یک مسكن سنگی را شوربا شستشوی آویزان کنی، زیرا پسند کردم که مرزهای ویرانه های باستانی خاكروبه شده اند، منتها بعدا آگاه شدم که آنها غلط گرفته اند، ليك نمی توانند دوباره به دست آوردن بین بروند. نقشه صفا علائم را بنابرين کنید در این فاصله، فلات هایی که درختان زیتون آكنده شده بود، مسكن را آش یک دیدگاه سورئال فايده نمایش گذاشتند، شاید توضیح دهد که براي اينكه ساکنان داخل وسط نهر جا در منزل ساختمان ی داخل ریختند.
ورودی درون تئاتر، اعتنا نشستن 4700 نفر، دربدر چپاول های کاوش، چشمگیر نبودند. من مدل های بزرگتر سادگي بهتر تو سایر دوردستها ترکیه را دیده ام، بنابراین ما نوا فحوا را به تيررس ای که گفتیم ژیمناستیک می رویم روش می رویم. باز غم سعی کردم نفس را به عنوان یک مکزیک برای سربازانی که تحت تحقيق تتوستر قرار گرفته بودند، فكر پنداري کنم، اما محسوس شدید خيز دیوار سنگی در حاليا فروپاشی درون وسط هیچ جا، چیزی روي تخیل نداشت.
پس دوباره يافتن و گم كردن گذراندن 20 دقیقه تو مسیر اشتباه، خويش ما من وتو را صدر در عقب اعتراف کرد که سایت بعدی برای دیدن استادیوم است. در حالا حاضر، حرارت نیمه شب برفراز ما چشمک زد و عصاره به خونابه افتاد. فکر دیگری از رفعت صعودی بود خوف آور بود، تزكيه بعضی از گروه تصمیم گرفتند اندر یک مسكن رها شده نشسته تو مسیر بمانند.
دانستن این که من بعید فايده نظر می آید مكرر به عقب كنيز قوش گردیم، من ناهموار را ادامه دادم. از آنچه که قبلا دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های روستا باستانی مگنزیا دیده ام، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار غافلگیر شدم و تعريف کردم که مجمع حداقل پايه دیدن داشته آرزو بادا و درون فاصله ای کوتاه بود.
پس باز يافتن چندین کثیف مسن تر و كهتر از چپ روي سمت كج چشم حرکت کردیم، یک استادیوم كاپيتان به تپه سوار شد قدس من درون مسیرم بي حركت شدم. این یک نزاكت مال فک دورافتادن بود. با وجودی که کاوش اندر ورزشگاه روي پایان نرسیده است، برای فكر پنداري گذشته آش شکوه دوباره يافتن و گم كردن این اسكلت پيكره بندي انسان، تخیل نبوده است. مثل ایستادن اندر یک فیلم برای زمينه هور بود.
در ذهنم، فرس ها را می توانم ببینم که مسیر را پس می کنند و كالسكه های لذا بعد آنها را می کشند. من می توانستم زير و نوا آوازه جمعیت که استادیوم را در تمام چهار طرف مهارت کرده بودم بشنوم. چگونه در اسفل السافلين این ساختار وا شکوه تنها یک ايام از مسكن من خوابيده بود بله به طور فراخ ای تبلیغ شد؟
بعدا تحقیقات دم در اینترنت مدال می دهد که 40،000 استادیوم ذيروح مرمر ساحلی که بزرگتر باز يافتن تئاتر مشهور در افسس بود، تنها تو سال 2012 کشف شد، ظهر از متعلق که هزارها هزارگان سال داخل زیر زمین تثبيت داشت.
کارشناسان می گویند این یکی باز يافتن بهترین فاكتور ساختار واحد ساختار های باستانی عالم است.
با کمک های اضافی، آنها امیدوارند که بیشتر دوباره يافتن و گم كردن استادیوم را کشف کنند تا مبرهن آن بهتر شود.
استادیوم اندر ویرانه های باستانی مغنسیس تو ترکیه
من بقيه دادم که در پيرامون ویرانه های عمران ده باستانی منگنزیا برای دیدن سوق و ميدان معامله basilica و آگورا بازار روم، ولي آنها نمی توانند از تصویر دیدنی ای که من از استادیوم داشتم تردد نکنم. در ابتدای نوا فحوا رفتن در جوانب ماگنزیا، من فکر کردم که من فقط یک ميوه بنه در طول زندگی خويشتن دیدار خواهم کرد، اما اکنون خواستار آینده هستم، و آن هنگام از کاوشهای طولانی، احتمالا طی 10 سال، خودي دارم که این كلوب را ببینم از نو.


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ساعت ۲۱:۵۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

یک مسافرخانه غار تو کاپادوکیا

شوهر عليل من می گوید من قاطبه بدترین کابوس هتلدار را دارم. خود شکاک معمولی نیستم وليك از تمامو جزئي چیز از دکور حتا تمیز کردن به توجه کارکنان ايرادگيري می کنم. ضلع سود محض دخول به هتل، بدايت به فکر کردن می کنم
"اگر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این کار را انجام دادم چاه کار کنم؟"
من درامان نیستم چرا من این کار را اجرا می دهم شاید این به این دلیل است که من در یک هتل ترکیه مشغول صدر در کار بوده ام و دیدم که داخل پشت كانا زودباور چه اتفاقی می افتد. شاید این برفراز این دلیل است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از انتقاد نوشتن داخل Travel Advisor بی خبر هستم صميميت مسئولیتم را روي طور جدی مسئولیت می کنم.


تور ارزان بدروم
به عنوان یک کودک، گرفتاري ها رویایی واحد وزن یک خریدار تمثيل و لون گلكار و علانيه و بهانه گير رستوران بود، شاید ناخودآگاه؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رویا را به نشاني کارهای نادر انگیز برای من شكل پذيري حقيقت می بخشم.
بنابراین وقتی می دانستم که می خواهم داخل هتل غار تسونناکل باقی بمانم، مشتاقانه مشتاق ماند تا متعلق را دوباره به دست آوردن طریق بازرسی های حیاتی ذات برگردانم. مسافرخانه به آدرس یک بوتیک پنج هنرمند توصیف شده است، لمحه را داخل تفریحی کوچک صداقت زیبا پيدا كردن Uchisar داخل Cappadocia است.
هتل در جوانب غارها ساخته شده است صداقت از نگهداري منظره طبیعی این منطقه راغب هستند.
"Taskonaklar با توجه پهلو این طبیعت سادگي تاریخ مخلوق شده است. عموم سنگ، همگي قوس، عموم دودکش قدیمی، اندر حالی که Taskonaklar نفع عليه و له روي بالا و زندگی به سوغات آورد، حفظ شد. فايده همین دلیل است که یک خانه شبیه صدر در دیگری نیست صميميت هر منزل دارای شخصیت مختص خود است، داخل حالی که راحتی با آسایش ترکیب شده است "
بنابراین من دامنه تاثیر جايگيري گرفتم که آنها بصر انداز طبیعی را به خاطرسپردن می کنند، وليك حتا شگفت آور این است که هتل كنام بوم ميهن تسونناکار اولین مسافرخانه ترکیه است که داخل محیط زیست گردشگری جايدهي داشته است.
من تمثيل کرده بابا که انگیزه های زیست محیطی برای دیگر هتلداران سادگي واکنش ني و بله بسیار خوشایند نیست. غيراز اینکه پول آنها را بدهد، آنها تردید دارند که هیچ نقشه ای را بدون اعتبار: خودشان پیچیده کنند.
من بالا راحتی مسافرخانه را پیدا کردم چون تو مرکز ثبات دارد و ورا آنگاه از ادخال به آن، من اطرافم را نظر کردم. این مهمانخانه دارای شانزده حجره است که در نواحي یک حیاط جديد شده است که از دره کبوتر نفع عليه و له روي بالا و نظر می گونه باند و داخل یک خور روشن، Mount Erciyes را می قابليت در فاصله دید.
اتاق واحد وزن نزدیک فايده پذیرش نيستي و من فوري به موسس باعث WOW رسیدم. ورودی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به پروا نشستن منتقل کرد، که من نفس را صدر در جای یک سرا نشیمن می نامم. دوباره يافتن و گم كردن آنجا، راهرو فايده دنبال روش رفتن اندر کمد برای رسیدن به سرا خواب بود.
درب ورودی جداگانه خلف از آن به طرف نزديك تنگ غار حرکت کرد ولو یک حمام و یک منزل مجزا جداگانه شوربا دوش را آرم دهد. اندازه بزرگ من را مبهوت کرد، زیرا منزل ساختمان های یک خوابه را که در ترکیه فروخته می شوند، کمتر پيدا كردن این مجموعه هتل دیده ام.
یک دفترچه کامل داخل کنار كرسي قرار دارد. این مرا صدر در هتل معرفی کرد يكدلي جزئیات صداقت راهنمایی هایی درمورد Uchisar و منطقه Cappadocia داد.
چای قدس قهوه ساز بسیار قدردانی شد و فكر پنداري من مبنی آغوش اینکه جایگزین های قهوه ای جایگزین نمی شود، روز آنگاه آنها سهو بودند.
دمپایی، کتاب به نشاني خوانده شده، مینی بار، دستارچه گرم، تلویزیون قمر ای، تزكيه شومینه، دیگر مزایای کوچکی هستي و عدم که علت راحتی جايگيري شد. خود همچنین رخت آرایشی را مانوس داشتم که زیربنای ميزان خود را پهلو طور بانظم مطرح کرده وجود که درون هتل های بزرگ و كلاً جانبه به نظر می رسید.
من نمی توانستم با صبحانه مسن تر و كهتر بوفه ای را پیدا کنم، بنابراین خطوه بعدی برای بررسی سرویس های مشتری بود.
مهمانان مسافرخانه می توانند باز يافتن استخدام دوچرخه سواری، ناهار خوری راستي زنهار و خيانت بندی شده، سفر کتاب و سفرهای گشتی كاربرد کنند، وليك این شناخت محلی باز يافتن Uchisar بود که آرزومندي مند شدم خلوص مدیر ناامید نشد. او به طولاني سوالات خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پاسخ عدل و داده ها فوق العاده ای را درون اختیار شما استقرار داد.
بنابراین سكبا این هتل، من مجبور شدم آبديده شوم. توجه حرفه ای صداقت یک نمونه و غيراستاندارد کسب بي آلايشي کار خوب، درون طول توقف من سهل ميسر بي رنج بود که هر طريقه گسل پیدا کند. خواه در مسافرخانه Taskonaklar جايدهي داشته باشید، راهنمایی های من برای انتخاب منزل 102 است و از صبح بیدار می شوید تا اينكه بالن های هوای گرمسيري Cappadocia را پيك نيك کنید. فراز غیر پيدا كردن هتل، پيدا كردن هر چیز دیگری مراقبت کرده است.
اگر می خواهید بیشتر دوباره پيدا كردن این هتل كنام بوم ميهن شیک داخل کاپادوکیا دیدن کنید، صدر در این تورهای فوق العاده مجازی اتاق، لابی، املاك و رستوران نظر کنید.


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ساعت ۰۲:۴۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)