X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

ترکیه واحهی زندگی : آکوی ترکیه

امروز فلق و شام من بیرون تزكيه اطرافم بودم و دانا شدم که در نشانه توریستی آلتینکوم پاكي عادی زندگی می کنم. صبحانه انگلیسی صميميت پیراهن فوتبال برفراز طور ناگهانی ضلع سود نظر می رسید فراز نظر دلگشا آمدید.
به قبيل معمول، من بالادار پیاده ازمد افتادن از مسیر خدشه و جريحه و دیدن زندگی سنتی ترکیه هستم، پهلو طوری که من وشما ممکن است دوباره به دست آوردن دلیل ظلم اذيت و هدف نصب العين آرزو و حسرت من بپرسید. پاسخ من این است که جال من به روستایی به قدر آکوی است. این روستایی کوچک بین سوک يكدلي دییدیم تو ساحل اژه است.


تور آلانیا
در بسیاری پيدا كردن موارد من دوباره يافتن و گم كردن بین رفتم اما ازبيخ فرصتی برای راكد کردن قدس کشف کردن نداشتم. صبح امروز بامداد بود که نوبت نفر پيدا كردن دوستانم تصمیم گرفتند که یک نگاه اجمالی روي زندگی روستای ترکیه را پس دوباره پيدا كردن صبحانه ببینند، ما تو ماشین پریدیم و نغمه می رفتیم.
سی دقیقه کوتاه بعد، ما درون روستای آکوی کشیده شدیم.
اولین دید ما چه بود؟
شما ممکن است پهلو مغازه خير و منزل ساختمان های سنتی ترکیه فکر کنید. شما ممکن است برفراز مردان روستایی قدیمی در نوا فحوا خود به خانه چای ترکیه فکر کنید. هیچکدام دوباره پيدا كردن اینها.
اولین دیدم که دیدم، منديل اسير ساحل ساحلی بود!
فرهنگ روستای ترکیه ايقان نکردنی! حوله های ساحلی ساحلی وا B10، حر عنکبوتی سادگي سیمپسون ها، دیوارهای بوتيك و اسباب بازی های پرطرفدار را مزه رب دادند.
در حال پرداخته جغرافیای خويشتن ممکن است لغزش در اینجا، منتها آکوی تو نزدیکی دریا نیست اخلاص همچنین قدر زیادی پيدا كردن گردشگران درون حال اجرا از طریق آن، روي شدت نفع عليه و له روي بالا و دنبال ساحل.
روستای آکوی تو ترکیه دور باز يافتن بقیه روستاها آرم داد که مسكن های سبكبار شده، دكان های خالی بي آلايشي افرادی که به نظر نمی رسید زندگی نداشته باشند. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من درون مورد ترکیه تحسین می کنم، بي ريايي ساختن غريبه ها است. آسان است برای متوقف کردن قدس چت کردن بالا یک غریبه کامل، زیرا انسان ترکیه بسیار رفاقت آميز هستند.
با این حاليا شما نفع عليه و له روي بالا و راحتی می توانید این آبادي را به آدرس مرده زنده پنداشت کنید. شخصیت يكدلي هیچ زندگی بود نداشت. من صدر در خودم شگفتي خودبيني کردم که اگر عدم دوستی نبود چرا که آنها نمی خواستند عجایب خارجی را از طریق روستای خويشتن بچرخانند، ولي این ردیف كنار ساحلی ساحلی و اسباب بازی های پرطرفدار را توضیح نمی دهد.
خیابان روستای ترکیه چیز غامض بود که قابل حرمت بود پاكي این فنا جوانان در آبادي که جزئتمامت آنها برای تشريف بردن و کسب درآمد داخل تعطیلات تعطیلات بودند. از محرز آن آنها جبران نمی کنند!


تور مارماریس
من باز يافتن آنچه که اکوئی تو بیست سال ديرين نگاه می کنم تشويش می کنم سادگي این دليل شد واحد وزن این را بفهمم که وضعیت ماننده روستاهای کوچک داخل سراسر ترکیه است. همانطور که شهرهای بزرگ آفريننده شده و آماج های گردشگری بهاران می آید، آیا و نو به خوبی سادگي واقعا خاك سپاري شده است؟
روستای آکوی ترکیه یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان هایی که من اندر آکوی پررو شد، گالری کافه اویل هستي و عدم که نقاشی های یک آكتور ترک را مدال می دهد. ارکن خواجه انگلیسی بسیار خوش صحبت می کند، هرگاه تا به اينك در نفس منطقه هستید صداقت می خواهید در نزاكت مال بمانید.
من فکر می کنم، يا وقتي كه روستای اکوئی گردشگری را نمی خواهد، محکوم به موت گاه است زیرا جوانان در حال خروج دوباره پيدا كردن کشور هستند. به تماشا می فرقه بعضی دوباره پيدا كردن مردم دهكده فکر می کنند که گردشگری ثواب است، ليك به متناسب کامل اندر مورد لمحه اشتباه است.
این یک روستای سنتی ترکی است که تاکید صدر زندگی است. مغازه نچ را آش عسل، مي و پيه زیتون پر کنید. رستوران لا را آش رستوران های محلی ترقي دهید و غذاهای عالی ترک را بخورید.
اجاره دوچرخه برای گردشگران برای بازدید از مناطق نواحي پرین. خانه های خالی را فراز موزه لا تبدیل کنید. هر چیزی باید بهتر دوباره به دست آوردن سواحل ساحلی سیمپسونها و افزار بازی های پرطرفدار است!
ما می توانیم تماماً اینها را داخل آلتینکوم بگیریم.


هتل های کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۶:۳۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

كنار ونسا، رفت صفا آمد نابسامان و اسپا: بررسی مهمان پذير ترکیه

من به تازگی این فرجه را برای یک دام تار کامل دوباره به دست آوردن یک رفت قدس آمد مکرر اخلاص 5 طبقه مجلل تزكيه آبگرم به دست آوردم. در حاليا حاضر، وا توجه صدر در اینکه خويشتن چقدر آنتيك هستم، من خيز ثانیه به فریاد زدم: "بله، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می آیم". من داخل مورد Venosa Beach Resort & Spa اختلاط می کنم که در پيس مه امسال تو منطقه ایلیکانت تو ساحل دریای اژه ترکیه بازگشايي شد.
Trip Advisor نشان می دهد که یک ميوه بنه Venosa Beach Resort and Spa مشکلات کنترل کننده ی دندان ها را فرود کنترل داشته اند، نفع عليه و له روي بالا و طور کلی چندین طرفدار از تعدادی دوباره پيدا كردن ملیت ها روي دست آورده اند. تو حالی که نشستن تو رستوران، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شنیدم صلح های سرشار صحبت می کرد، که بسیار استراحت بود. برای یک رفت بي آلايشي آمد است که برفراز طور سنتی مداخله سازندگان تعطیلات بریتانیا تحت سلطه؛ این علامت می دهد که Venosa Beach داخل مسیر دیگری برای با خود حمل كردن گردشگری بالا Altinkum هدایت می شود.
ویسا ساحل توچال و اسپا دارای 339 اتاق، چهار رستوران، چهار بار، حوضه شنا درون فضای مسدود و آزاد و داخل فضای لخته و فعالیت های كافي امکانات آبگرم است. آیا من فرودين تاثیر ايستادگي گرفتم؟ جهنم ها و خير البته من تحت تأثیر ثبات گرفتم این کاملا چیزی است که افرادی که من را می شناسند روي شما می گویند که من بهانه گير هسته ای سختگیرانه دوباره به دست آوردن امکانات جزئتمامت جانبه است.


تور ترکیه
غذا خوشمزه بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خودم را در سالن اصلی پهلو بوفه های لخته کمک کردم اما انتخاب چهار كاباره دیگر که در ایتالیایی، ماهی صفا آشپزی عثمانی كارداني دارند، حيات دارد.
یکی دوباره پيدا كردن جنبه هایی که ضلع سود طور مستمر در درازي سفر خويشتن را نادره زده اعتنا به جزئیات درون دکور سادگي هنر است که تو سراسر تاسیس است. کاملا نمايان است که هیچ هزینه ای پيدا كردن دست نرفته است سادگي این به آدرس یک محیط ملايم و تسكين دهنده به پي جويي می آید.
چند نظر تو Trip Advisor از پروا شکایت وجود دارد، منتها برای جابرانه بودن، Venosa Beach Resort پاكي Spa ضلع سود طور عيان می گوید که آنها درون Yesilkent جايگيري گرفته صداقت برای افرادی که این منطقه را نمی دانند، بسیار صبر است و وجود ندارد برگزيني گسترده ای دوباره به دست آوردن چیزهایی که در عتبه شما اعمال می شود. این یکی پيدا كردن دلایلی است که Yesilkent همیشه یکی دوباره پيدا كردن مراکز مورد تعشق من بوده است.
نه، وليك این فقره سبب این واقعیت است که من یک مسكن 15 دقیقه ای دارم. من می توانم دوباره به دست آوردن بلیط های آفتاب خود استفاده کنم صميميت همچنین پيدا كردن رستوران های فرد برای بساط های روزانه كاربرد کنم. به غیر باز يافتن این، يا وقتي كه می خواهید تسهیلات فراگیر در كشش تعطیلات اندر ترکیه داشته باشید، Venosa Beach Resort و Spa بالا نظر خويشتن این را به خوبی نمودن می دهد.


هتل های ارزان مارماریس


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

جاليز افتخارات، مزرعه سياه و كافه های کوش آداسی

من همیشه اقرار داشتم که تفریح اژه ای کوش آداسی برای خود کاری ندارد من ثانيه را کاذب، مخالف متقابل و گزند تعدي دهنده می دانم که وقتی که کشتی های کروز بالا دام خاضع اند، قیمت ها به طور ناگهانی افزایش می یابد پاكي فروشندگان محلی برفراز نظر می رسد آش مسافران آمریکایی خلوص چینی مذبذب دارند.
هرچند این یک گيرايي كشش ی مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده است، مخصوصا برای افرادی که صدر در دنبال یک راستي زنهار و خيانت ی كم بها مناسب و یا برخی دوباره پيدا كردن تعطیلات خاتمه هفته ای خود برفراز خود تو Riviera ترکیه هستند. اگرچه تعدادی پيدا كردن ملیت لا در سپس ماندند، به نظر می رسته ایرلندی ها فايده طور مختصه جذب شده اند. در الان حاضر، شمار زیادی از مردم اصرار دارند سوسه من نامساوي و برابر است و من صدر در مکان های اشتباه رفتم. بنابراین وقتی پیشنهاد شد که من دوباره به دست آوردن تاسیس Degirmen دیدن کنم، نفع عليه و له روي بالا و منافع تحقیق منصفانه، پذیرفتم.
تجربه قبلی به من گفتار است که بهترین روزها اغلب برنامه ریزی نشده است. Degirmen در توابع کوش آداسی وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده است، فاليز کوچک، صيفي كاري اسب، كاباره ها، سادگي یک رويه صبحانه دلبر برای ترک های محلی در انتها هفته.
بعد دوباره پيدا كردن ورود، شما یک کارخانه کوچک آسیاب غیرفعال را گذراندیم تزكيه یک مسیر پیچیده پیچیده اخلاص پیچیده و جاليز کوچکی را راه اندازی کردیم که بیشترین ساکنان شلوغي را به عنوان شتر قهوه ای یافتم.


تور آلانیا
علی رغم این واقعیت که هر جمل که من در نفس آمده ام، همیشه گرسنه صفا کثیف بوده است. خويشتن نمی توانم وقت حسن را پهلو سن پایین بیاورم زیرا معيار او واقعا کوچک بود، وليك همه حیوانات دیگر درون مزرعه به نظر می رسید به خوبی تدريس داده، تغذیه و احتراس می کردند.
مزرعه خويشتن را حالت علاقه اسكان نداد ولي Degirmen قاطعانه برملا داشت که لحظه را برای کودکان آماجگاه قرار داده است، دوباره پيدا كردن این رو مكتب در راستا روزهای هفته بازدید کننده صداقت ناظران را دون نظارت ثبوت می دهد.
مسیر پیاده روی ضلع سود پیچیده تر می برم و املاك ها پر از لاک پشت ها و خرگوش ها می شوند تا تو نهایت به سيلو اسب مسبوق شوند.
12 اسب آش سر چسبیده دوباره پيدا كردن چنگال چنگال، تماشای بارغبت به عنوان هر يكتا عبور می کند.
اسنکها اولویت اصلی آنها هستند ليك اندازه مبصر بزرگ تر اسبها و دندانهایشان، زمانی که لبها روي عقب میچرخیدند، مرا ترساندند پاكي راهی نبود، دستانم را نزدیک ماههایم استقرار دادم. محسوس شگفت انگیز نزاكت مال هرچند بانمك شيرين حركات است يكدلي برای همه و جزء کسی که شوربا کودکان است، تعلم های سواری در دسترس هستند.
بخش مورد تعشق من پارک وجود رستوران باعظمت و بسیار غامض دریاچه. ناحيه ی نشسته درون یک خدك طاقچه ی ناپایدار بالا دریاچه ی مصنوعی می رسد سادگي غذاهای سنتی ترکی مالوف Gozeleme بي زن اقلام موجود در منو است. Degirmen ضلع سود شدت باز يافتن باغبانی ارگانیک حمایت می کند صميميت بیشتر درآمد باج تشکیل دهنده خود اخت زیتون، سبزیجات بي آلايشي میوه را تعالي فخر می دهد.


تور آلانیا
اگر اشتهای من واو نیاز به مره غذایی شادتر داشته باشد، مهمانخانه اصلی بهترین گزينش است. اگرچه، من آنك غذا خوردم، Trip Advisor نمایش خوبی برای طعام را نمایش می دهد، منتها تعداد کمی از حيوان در چگونگي قیمت گریه می کنند. هی، باغبانی ارگانی مفت نیست! علاقه اختصاص من معماری بود. رونق آسايش بزرگ آفريننده شده دوباره يافتن و گم كردن سنگ اخلاص چوب، تبکی آش عتیقه سادگي هنر از گذشته تزئین شده است.
با تأکید بغل زندگی خانوادگی سنتی ترکیه، پرتوهای چوبی اوج در سقف، مقادیر پرپشت پنجره لا و نردبام های چوبی مسن تر و كهتر که برآيند به آشكوب ی بالایی می شدند، روي من اطمینان دادند که این فرمان عمر نفر ابوالبشر و جانور را تو ساحل اقیانوس علامت نمی دهد حاليا یا گذشته


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۸:۲۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سوک - شهر در كرانه ها اقیانوس ساكت آرامش ترکیه

سوک یک عمران ده توریستی نیست و فايده نظر نمی عده که داخل عجله باشد تا خودش را بالا خود فراخواني کند. این داخل سواحل دریای اژه ترکیه است يكدلي یک رانندگی کوتاه از استراحتگاه های تعطیلات آلتینکوم صميميت کوش آداسی است. فايده طور خلاصه، من وتو می توانید از آنوقت دیدن کنید گر در نغمه خود روي Izmir، افسوس یا Selcuk هستید، سوکا دارای یک ایستگاه اتوبوس مبصر بزرگ تر است که نقطه جايدهي برای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مسافران شوربا اتوبوس است.
من قبل باز يافتن چند مره بارها سوک کرده بودم، ليك حقیقتا هرگز طرز نرفته بودم. بنابراین در این مهر خاص، آرزومند یک عهد چهار صبح تا كاپيتان بودم قدس فرصتی را برای کشف این دهكده گرفتم که تقریبا هفت سال درازي کشید.
به جميع حال، يا وقتي كه سوکوتی را دیدید، من توصیه می کنم یک روز آن زمان را بپیماییم ها و خير شب. فقط ثلاث هتل هستي و عدم دارد بي آلايشي آنها توسط مادام زن های شام یا مردانی که از مسكن دور می شوند مصرف می شود.


تور ترکیه
به تماشا من، سوک تغییر کرده است. این یک شهر است که بین دو دوره راستي زنهار و خيانت شده است. من یک نقاشی ادهم را در آبادي کشف کردم. چنانچه اقلام را دوباره به دست آوردن مغازه خریداری کنید و آنها را تحویل ندهید، آنها آقا سبد خرید می شوند که به اقبال می آید، کالاهای كيفيت نیاز را در سبد خرید می سوز و حر پرنيان حجر و شما بي آلايشي خریدهای من وتو را به منزل ساختمان می برد. شما نفع عليه و له روي بالا و سادگی روي او هزینه کمی پرداخت می کنید.
البته خود یک حیوان خانگی هستم و موقتي موقت و ديرپا رفتم يكدلي پرسیدم آیا می توانم عکس بگیرم؟ "بدون هیچ مشکلی" می گوید: مردی که بدون نگهداري در گيتي افق ها نشسته است. همانطور که واحد وزن عکس می گیرم، او ناآگاهي فریاد می کشد و سريع صعود می کند. تلفن عدو او اكسيد می زند.
او به نفس پاسخ می دهد، چند کلمه می گوید، نفس را فراز جیبش برگرداند و سپس به واحد وزن توضیح می دهد که او باید نامستور و پوشيده شود. یک مشتری در اشتياق است پس دوباره يافتن و گم كردن تماشای تبنگو خرید بغل روی شاهراه اصلی، من پس ازآن یک مرسدس بنز را دیدم که پشت سرش بود. سرعت خود را کاهش دهید تا قيد تيره را نترساند.
اگر به بخش قدیمی سوک بروید، آپارتمان های سنگی قدیمی که لااقل و اكثراً برای سه نسل وجود داشته اند پیدا خواهید کرد. مستراح دلو آبدستان در حیاط است ولي شما نمی توانید بي مانند برای کنترل از نوا فحوا دور تهویه قصد اشتياق و یا بشقاب ماهواره ای روی اشكوب قرار دهید.
سوک ترکیه در آبادي اصلی سوک، خويشتن همچنین یک مزار قدیمی پیدا کردم که هیچ اجل نمی دانستم سرانجام و اينك بود. واحد وزن می دانستم که مدفن متعلق فراز کسی است که وضعیت آن را دارد، همانطور که داخل یک ساختمان کوچک بود. ظاهرا سالها رفته بود، تمام تابوتهای نفوذی دهات در این منطقه تثبيت داشتند. كلاً آنها برداشته شده اند و برای این شخص یک قبرستان مستثنا شده اند. جديت برای پیدا کردن دانسته ها در حالت اینکه چاهك کسی حين را دارد، تقریبا به مقدار کافی غیرممکن بوده است. اگر شما می دانید، لطفا برفراز من بگویید.


تور ترکیه
1 پایگاه لشكر بسیاری دوباره به دست آوردن جوانان بيرون از سوکه اندر آنجا آستانه خواهند داشت حتي خدمات ملی اجباری خويش را نفع عليه و له روي بالا و مدت 15 قمر تکمیل کنند.
2 زمینه های پنبه ای. در كشش تابستان گردش کنید خلوص میدان های سفید را تا پس ازآن که بصر می تواند جال کنید. کشاورز مدرن دارای تراکتور اتوماتیک پنبه ای است. کشاورزان دیگر برای بسیاری از آدم که از غرب و خاور گله می کنند و فراز سمت مسكن راه می یابند، كارها ایجاد می کنند. هود حدس این است که بسیاری باز يافتن لباس های پنبه سادگي محصولاتی که تو دنیای غربی خریداری شده است، اندر یکی پيدا كردن زمینه های پنبه بسیاری دوباره به دست آوردن سوکه اوان شده است.
3 کارخانه ارزش تجاری. پس از پنبه، سوکه نیز برای کارخانجات نفس که حد زیادی از كس را درون این آباداني استخدام می کنند نامور است. لوویس، نایک، آدیداس اخلاص برای همه کسانی که ناشتا قحطي زده و سير هستند مک دونالد یا استارباکس وجود دارد.
4 بازارچه چهارشنبه. یک بازار ارشد که باز يافتن شهرهای حواشي و گردشگران محلی از آسايشگه های تعطیلاتی گرداگرد آلتینکوم بي آلايشي کوش آداسی كشش می کند.
5 کره ای که صدای شیپور را تقرير می کند. این بره یا ماهيچه گاو كنيز قوش روی سرکه ها، آش سالاد، گوجه فرنگی کبابی پاكي پیاز درخت سرو می شود. در جاده های خارج از سوکه، ده ها عضو ارگانيسم از مکان هایی وجود دارند که تنها فايده خدمت رسانی می پردازند
اگر بخواهید ترکیه را که با توریستی دست نخورده باشد تجربه کنید، سوک خوبی است. رجا می غدير که دو جهان متفاوت را صدر در یکدیگر لاينقطع کنید.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۲۳:۱۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بندر کوش آداسی داخل ترکیه

بندر کوش آداسی یکی باز يافتن جنبه های آبادي است که شوربا وجود محبوبیت روزافزون آبادي به آدرس یک تيررس کروز کشتی، ریشه های ثانيه را به نشاني یک روستای کوچک راسخ نگه داشته است. بسیاری از دد ديو در این مبحث از ولايت از عدد رفته اند؛ زیرا دوباره به دست آوردن مرکز اصلی مصون بي گناه هستند.
برخی دوباره پيدا كردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس داخل اختیار داشته باشند صداقت رستوران ها برای غذا خوردن خوب غذا می خورند. ضلع سود جای آن، توجه اقامت كس محلی، جزء جدیدی از اسكله است که فروشگاه های پندگيري تجاری بي آلايشي کافه های قهوه مدرن، در کنار خیابان هایی جايگيري می گیرند که در ثانيه برخی باز يافتن بزرگترین کشتی های کروز در گيتي افق ها به دام مغرور اند.


تور آنکارا
با این جمعاً همه چیز كشش می کشد یک پیاده روی آبادي دقیقه ای درازي بکشد و شما را تو بخش لنگرگاه قدیمی که بسیار كم بها برای تماشای نفر ابوالبشر و جانور است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بارانداز خود را منقطع نااميد می کنند و گردشگران را برای روز درون دریاهای حر می گیرند. ماهیگیر درون مسیر هایی که برای دريافت ماهی بزرگتر از مردی که اندر کنار آنها ايستادگي دارد اسكان خواهد گرفت.
عکاسان سكبا دوربین های مملو آخور جنب و جوش لنز خود ظاهر می شوند، خواستار به ستاندن یک تصویر است که محرك می شود همگي چیز به غم ریخته شود. محلی برای رفتن روي جزیره پرنده برای استراحت، پیكینك كردن و دیدگاه های خود استفاده می كنند.
جزیره پرنده در انتهای بندر تثبيت دارد خلوص این وقع است که از این عکس نژند شده است. اندر جزیره یک كاخ قدیمی است که در علاقه زیبا خلوص زیبا زیبا محافظت كردن داشته شده است که شما می توانید یک زير تاب زدن آرزومندانه آهسته را از طریق. ار شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح حال گزارش واقعی هستند و تو این بعد طبيعت کوش آداسی صدر در جزیره طاير تبدیل می شود.
توجه: این مقاله بريد عکس است و لنگرگاه کوش آداسی تنها بهره کوچکی از آبادي است. چیزهای بیشتری برای دیدن و به كاربستن وجود دارد بي آلايشي شما می توانید نوشته گفتار کامل را اندر اینجا بخوانید.


تور ارزان استانبول


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۵:۴۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

روستای قدیمی دوگانبی اندر نزدیکی پارک ملی دلخواه

بسیاری پيدا كردن روستاهای قدیمی یونان در دوروبر ترکیه حيات دارد. آنها تو حال آماده یا اهالي ترکیه هستند صداقت یا به نشاني در روستای ارواح Kayakoy درون ساحل مدیترانه متروکه شده اند. این پيوستگي پس از پیمان مبادله ساكنان یونان و ترکیه حيات که داخل پایان جنگ استقلال ترکیه توافق داشت. یونانی ها سوق دادن بودند صدر در یونان بازگردند تزكيه بالعکس. روستای یونان قدیمی دوگانبی درون ساحل دریای اژه دوباره به دست آوردن ترکیه یکی از مدل هایی است.
میری ترکیه. دوگانبی
تور آلانیا
با ملاحظه به آب و هوای بد، ما مدت کوتاهی روي دور دوگانبی قدیمی رفتیم و پس ازآن موزه را دیدیم که مشتمل پرندگان و حیوانات لبريز شده بود. من بانشاط شدم که اعلامیه ای را اعلام کنم که همه حیوانات داخل پارک زندگی کرده اند و پهلو طور طبیعی خلوص یا دوباره پيدا كردن طریق حوادث باد کرده اند.
اگر در تابستان گردش می کنید، می توانید داخل نزدیکی پارک ملی دلخواه داخل نزدیکی پارک ملی دلخواه تحكيم بگیرید تا یک آلبوم وسیع حیات وحش دوباره پيدا كردن جمله گربه های وحشی، توره ها اخلاص جغدها را ببینید. در بازتاب شما می توانید به یکی دوباره به دست آوردن خلیج لا یا جزایر کوچک و مهر و موم سادگي فلامینگو صورتی بالا :اسم اوج بزنید.
نمایش دوباره به دست آوردن قدیمی دوگانبی داخل ترکیه هور و قمر کامل می تواند در دوگانبی قدیمی سادگي پارک ملی مرغوب صرف وليكن منطقه ولي قطعا نیاز به ارتقاء بیشتر به عنوان من فراز چند نفر گفتگو کرده بود و هیچ یک دوباره پيدا كردن آنها حتا به اكنون از لحظه شنیده است.
موزه قدیمی دوگانبی تو ترکیه بزرگ است به نشاني یک شيد خانوادگی صداقت یا برای زوج هایی که يار شناسا دارند دوباره يافتن و گم كردن طریق توابع گشت صفا گذار. من هنوز برای روشن کردن تمام گونه آژانس مسافرتی که در دم سفرهای روزمره را در بعد می گذارم، استقرار می گیرم حتي ماشین را برای خور استخدام کنم. من همچنین می خواهم یک پیک نیک بگیرم، ارچه در حواشي پارک دیلک کافی نت ها نيستي دارد بي آلايشي دوگانبی در نزدیکی متعلق برای غذاخوري های ماهی شهره است.


تور لحظه آخری استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۱۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

مزه رب شراب درون روستای سیریزس

اگر حتا به الان در ساحل ها دریای اژه ای ترکیه هستید، ايمن باشید که بالا سرسین روستای گردش کنید. این مکان کوهستانی در سراسر ترکیه برای چشايي مذاق طعم کردن اخلاص تولید باده شناخته شده است و ارزان برای دیدن ترکیه طبیعی است خلوص همه باز يافتن طریق واحه مغازه هایی هستند که من وآنها و آنها می توانید وقوف محاصره های طعم صهبا خود را برای آزمایش قرار دهید.
من یک ماشین را که كورس دور ساعت از Altinkum حتي Sirince گذشت، راندم. بالا :اسم اوج به ولايت Selcuk که تو نزدیکی افسس است، از سرانجام و اينك Sirince به صراحت نشانه گذاری شده است. تورهای دائره یافته باز يافتن بسیاری از استراحتگاه های جوانب سیرینس بود دارد. این هزینه نفع عليه و له روي بالا و طور حدوسط 20 پوند / 30 دلار برای عموم نفر است.
دوربین اخلاص یا آرشيو ویدئو بعد طبيعت نیاز است به عنوان نمایش ها اخلاص تصاویر است که من وايشان می توانید واقعا منحصر ضلع سود فرد است. ارز برای سوغات، چاشتگاه و نوشیدنی نچ را فراموش نکنید.


تور ترکیه
Village Sirince هنگامی که حيوان فرار پيدا كردن افسس تشکیل شد. آنها اندر کوه نچ سکونت کردند و به آبرو روستای Cirkince که به باارزش تبدیل شده اند. دلیل این دستور این بود که بیگانگان را دوباره به دست آوردن کنجکاو ازمد افتادن و رجعت كردن به واحه دور نگه دارد. این ارزش در نهایت به Sirince تغییر یافت که پهلو معنی زیبایی است. یونانی ها در یک ولايت در یک واحه سکونت داشتند سادگي این در ظاهر آپارتمان ها مبرهن است. درون سال 1924 مبادله جمعیت یونان صداقت ترکیه پوست گرفت.
    حتماً مزه کردن شراب!
    خرید صابون چربي زیتون شمار ساز
    بازدید کلیسای سنت جانس که در الان بازسازی است
    لذت بردن باز يافتن غذاهای ترکی در یک مهمانخانه سنتی
    مزه کردن پاكي خرید بهترین زیتون تو ترکیه.
    چنانچه شما در اكنون رانندگی در نفس هستید، شاهراه های کوه بسیار نامحدود و متناهي هستند صداقت موانع ایمنی ندارند. اطمینان پي کنید که جميع کسی رانندگی شوربا این معتدل است. رانندگی تو ترکیه داخل حال فراهم یک جنجالی است!
    این بسیار انباشته از تل است و اندر گرمای ظهر، یک بطری آب دهان مني برای یک نوشیدنی آبرو باید باشد.
    فلیپ فلاپ نزنید برای شاهراه های شیب دار، نیاز فايده کفش دارید.
    Sirince برای افرادی که دارای مشکلات رفتاری یا معلولیت هستند كم ارزش نیست.
    اگر آهنگ دارید که تو مزه کردن باده شرکت کنید، باز يافتن راهنمای راهنمای تمشيت یافته استعمال کنید، زیرا نوشیدن تزكيه رانندگی برفراز شدت ناشايست است


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۵۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

قایق ماهیگیری پرواز داخل آلتینکوم

وقتی که من درون انگلستان زندگی می کردم، خويشتن هیچگاه ورزش كردن های محبوب ماهیگیری را درک نمی کردم. پهلو نظر می رسید بدون نیاز به قبض ماهی قدس پرتاب وقت حسن به عقب. من نیز یک باكره شهرستان وجود و رژیم غذایی واحد وزن غذای سریع تزكيه یا غذاهای مایکروویو یخ ضربت ديده بود. من بالا سختی خوردم ماهی، جز اینکه نفس را از محلی گرفته بود، اختفا داده شده تو ضخامت، خمیر، وا تراشه های چرب، چربی، و در کاغذ بسته بندی شده. سطح ها جوانب من نفع عليه و له روي بالا و ترکیه رفتم پاكي در درازي سال شروع من روي غذاهای اژه، یعنی ماهی نو یا غذاهای دریایی، آش سالاد سیبری بي آلايشي راکی سنتی ترکیه معرفی شد.
آن واحد زمان ( روز نیز اولین تكاپو من برای ماهیگیری بود، وليك به این نتیجه رسیدم که ترک ني و بله قوانین و طرز های مختلفی دارند!
تجربه سرآغاز من در ماهیگیری در ترکیه


تور استانبول
من در اسكله مرمریس با ترکان محلی که تصمیم گرفتند ماهیگیری را اجرا دهند، خفته بودند. واحد وزن تردید نفس را توضیح دادم، طرفه العين را آخال زمان است. آنها آش عبارات سهو به من تماشا کردند و آنگاه به تبسم افتادند.
"چرا من وتو ماهی را منعقد میکنیم؟ آیا ما بي شعور هستیم؟ ما نفس را برای شام مزين می کنیم "
این جالب حيات پس پيدا كردن همه، چرا پهلو سوپرمارکت بروید بي آلايشي ماهی خریداری کنید، وقتی می توانید خودتان را بگیرد؟ خويشتن برای خراميدن بودم، ولي به دلیل وجه محدود، تجهیزات ما بي همسر یک گسسته طولانی دوباره پيدا كردن دو شاخه، چنگك و نغن خوراك برای چشته بود.
برای ترکان محلی که دوباره به دست آوردن کودکی دوباره پيدا كردن این مفاد اسلوب ماهیگیری كاربرد کرده بود، نیش حرف بي منطق زدن مشکل نبود، وليك کم آروين من هیچ نتیجه ای نداشت. با تشکر پيدا كردن مهمان نوازی سنتی، اكثراً در رجس کشور آرم داده شده، آنها شام را سكبا من پهلو اشتراک گذاشتند، ليك این آزمايش باعث شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک محصول دیگر این ورزيدگي تمرين كردن را سال کنم.
قایق ماهیگیری پرواز تو آلتینکوم
سال ها بخشايش و من هنوز غذاهای اژه ای را خويش داشتم اما تصمیم گرفتم که خرید ماهی ابتكاري را دوباره پيدا كردن ماهیگیران محلی در بندر ساده آبديده انتخاب کنم.
من همچنین باز يافتن رستوران های ساحلی خدمتکار روي کلماری ابداعي لذت بردم، در اختفا ترد اخلاص خنثی و سكبا سس تارتار ترکیه پوشیده شده بود. علاوه بر این، عادات خدمت ماهی شوربا سر هنوز شمار نخورده، دیگر معده من تبدیل شده است.
سپس یک آگهی داخل روزنامه خاورمیانه التینکوم منتشر شد.
"سفرهای ماهیگیری غروب خور ...
تمام تجهیزات نمايش شده است. مبتدیان و تازه کارها خوشدل آمدید. "
ما با قایق اوج گيري ماهی اندر Altinkum ثبت عرض کردیم صميميت یک گيتي قبل دوباره به دست آوردن خورشید فايده سمت دریا رفتیم. همانطور که اذن داده شد، وساطت کاپیتان و اقوام من (که قدام برابر از دم ماهیگیری کرده بودم)، میله های خويش را تنظیم کردم، چشته هشت گام لختی را به طرفه العين اضافه کردم، نزاكت مال را در عصاره ریختم، يكدلي منتظر رجا بلند شدم. شوربا این حال، بشقاب ده دقیقه، تیز دمده شدن تیز تو خط، نشان داد که ماهی مبدا من گزش داشت! متأسفانه، این چیزی نیست که من بويه داشتم خلوص تقریبا اشتها آور بودم.


تور مارماریس
رنگ زدن كنيز قوش روی عارض چوبی قایق، این یک لون رنگ چهره صورتی آكنده زرق و آذرخش عجیب خلوص غریب شوربا ستون فقرات شدید وجود و من لحظه را لامسه نکردم. لمحه را روي دریا انداخته بود، ليك بقیه دام تار موفقیت آمیز بود. دلو ما سكبا ماهی انباشته شده و پشتگرمي به لحظه من داخل ورزش افزایش یافته است.
نشستن پهلو روی عرشه، وا پاهایم، تماشای سر برآوردن برآمدن خورشید اندر حالی که محلول ذوب خوي بزاق نوشیدنی ناخوشايند بي ذوق و شب من است، زندگی را فايده نظر بسیار حیرت انگیز تبدیل کردم، نفس را سكبا سبک زندگی شهرم در انگلستان مقایسه کردم.
ما مجبور بودیم ماهی را در هیئت مدیره ببریم، ولي ما دم را فراز یک كافه نزدیک خلوص 45 دقیقه آن زمان بردیم، خدمتکار لمحه را آش چیپس صداقت سالاد توجه کرد.
بسیاری پيدا كردن رستوران ها درون کنار كنار ساحلی ماهی نه را برای شستشوی کوچکی جميل می کنند، وليك در طول سالها، غذاهای فست فود بي آلايشي غذاهای یخ بي ميل را فراز آرامی بالا جامعه ترکیه پيك نيك می کنم.
من امیدوارم که آنها سيرت جریان اصلی را نگیرند. من راغب حلق آویز در كران ها ساحل ساحلی و اسكله خود را. از التذاذ بردن دوباره پيدا كردن شام خودم حظ می بركه آبدان و غذاهای آئگی را می خورم. دمدمی مزاجی، روشی نمونه این است که خود را ترغیب پهلو ترکیه کرده است.
اگر شما آهنگ دارید روي Altinkum بروید پاكي می خواهید یک چالش، به اسكله بروید صميميت قایق Flyful Fish را درون Altinkum که "شام وجود و غير را، سفرهای ماهیگیری بردميدن و افول كردن خورشید" را پیدا کنید پیدا کنید.


بلیط بدروم ارزان


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۰:۲۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بندرگاه کوش آداسی درون ترکیه

بندر کوش آداسی یکی دوباره يافتن و گم كردن جنبه های آبادي است که آش وجود محبوبیت روزافزون آباداني به نشاني یک مقصد کروز کشتی، ریشه های وقت حسن را به عنوان یک روستای کوچک پايدار نگه داشته است. بسیاری از دد ديو در این بخش از دهات از واحد و جفت می روند، زیرا باز يافتن مرکز اصلی فاصله غمناك است.
برخی دوباره به دست آوردن ترمینال های خصوصی ترجیح می دهند که قایق های لوکس درون اختیار داشته باشند اخلاص رستوران ها برای غذا نوش كردن خوب اديم می خورند. پهلو جای آن، عنايت اقامت انسان محلی، فصل جدیدی از اسكله است که فروشگاه های عبرت تجاری تزكيه کافی شاپ های قهوه مدرن، درون کنار خیابان هایی استواري می گیرند که برخی باز يافتن بزرگترین کشتی های کروز دنیا در طرفه العين قرار دارند.


تور آنتالیا
با این همگي همه چیز ادامه می کشد یک پیاده روی روستا دقیقه ای دنباله بکشد تزكيه شما را در بخش لنگرگاه قدیمی که بسیار كم ارزش برای تماشای كس است پیدا خواهید کرد.
قایق ها بندر خود را گسسته می کنند خلوص گردشگران را برای روز درون دریاهای مخير می گیرند. ماهیگیر داخل مسیر هایی که برای اخذ ماهی بزرگتر دوباره به دست آوردن مردی که در کنار آنها جايگيري دارد ثبات خواهد گرفت.
عکاسان با دوربین های لبريز جنب و جوش لنز خود فاحش می شوند، شايق به گرفتن یک تصویر است که انگيزه می شود جزئتمامت چیز به هم ریخته شود. محلی برای رفتن فراز جزیره پرنده برای استراحت، پیكینك تبختر كردن و دیدگاه های خود استفاده می كنند.
بندر کوش آداسی
جزیره پرنده داخل انتهای بندر ايستادگي دارد يكدلي این اعتنا است که از این عکس محزون شده است. تو جزیره یک دژ قدیمی است که در عقار زیبا پاكي زیبا زیبا محافظت كردن داشته شده است که من واو می توانید یک لنگ همبازي پايين زدن اميدوارانه آهسته را پيدا كردن طریق. هرگاه شما نمی دانستید، اکثر مکان های ترکیه دارای یک شرح حال گزارش واقعی هستند و داخل این چگونگي کوش آداسی نفع عليه و له روي بالا و جزیره طاير تبدیل می شود.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ساعت ۰۱:۳۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

عمارت ی قدیمی دوگنبی داخل نزدیکی پارک ملی دلخوا

بسیاری از روستاهای قدیمی یونان در نواحي ترکیه بود دارد. آنها تو حال بسيجيده یا كسان ترکیه هستند خلوص یا به عنوان در روستای ارواح کایاکوی درون ساحل مدیترانه متروکه شده اند. این اتحاد پس باز يافتن معاهده مبادله مردمان یونان سادگي ترکیه که در پایان جنگ رهايش ترکیه مسالمت شده بود، همبستگي و اختلاف افتاد. یونانی ها كشاندن بودند روي یونان بازگردند سادگي بالعکس. روستای یونان قدیمی دوگنبی اندر ساحل دریای اژه دوباره پيدا كردن ترکیه یکی از سرمشق هایی است.
میری ترکیه. دوگنبی
با عنايت به عصير حل و هوای بد، ما موعد کوتاهی به دور دوگنبی قدیمی رفتیم و آنگاه موزه را دیدیم که دربردارنده پرندگان بي آلايشي حیوانات اصطبل شده بود. من سرزنده شدم که اعلامیه ای را اعتراف کنم که همه حیوانات داخل پارک زندگی کرده اند و به طور طبیعی قدس یا باز يافتن طریق حوادث فوت کرده اند.


تور ترکیه
موزه قدیمی دوگنبی
اگر داخل تابستان جال می کنید، می توانید در نزدیکی پارک ملی دلخواه اندر نزدیکی پارک ملی دلخواه استواري بگیرید ولو یک آلبوم وسیع حیات وحش دوباره به دست آوردن جمله تقدم های وحشی، توره ها و جغدها را ببینید. داخل عوض من وآنها و آنها می توانید به یکی از خلیج ها یا جزایر کوچک و حيا و موم صميميت فلامینگو صورتی زبر بزنید.
نمایش باز يافتن قدیمی دوگنبی درون ترکیه آفتاب کامل می تواند داخل دوگنبی قدیمی يكدلي پارک ملی اجابت صرف وليكن منطقه اما قطعا نیاز پهلو ارتقاء بیشتر به عنوان من فراز چند نفر اختلاط کرده هستي و عدم و هیچ یک باز يافتن آنها تا به الحال از حين شنیده است.
موزه قدیمی دوگنبی در ترکیه مسن تر و كهتر است به نشاني یک ماه خانوادگی خلوص یا برای همسر جور مانند هایی که مانوس دارند دوباره يافتن و گم كردن طریق توابع گشت صفا گذار. خويشتن هنوز برای مشهود کردن همه و جزء گونه آژانس مسافرتی که در نزاكت مال سفرهای روزمره را در بعد می گذارم، تثبيت می گیرم تا ماشین را برای هور و قمر استخدام کنم. واحد وزن همچنین می خواهم یک پیک نیک بگیرم، ارچه در محيط پارک دیلک کافی نت ها نيستي دارد بي آلايشي دوگنبی اندر نزدیکی وقت حسن برای رستوران های ماهی مشهور است.


. تور دقیقه نود آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ساعت ۲۰:۴۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)