X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

پاراگلایدر در ترکیه: آروين هیجان انگیز یا دشواري ایمنی؟

Veske یک مرد با اعتماد به طرفه العين است که علاقمند بالا پاراگلایدر درون ترکیه است. او فقط داخل تعطیلات منتها هفته خلوص یا زمانی که او فرجه برای تعطیلات را ندارد. خیر، او خلبان منصب ای پاراگلایدر است که جميع روز باز يافتن هفته کار خود باز يافتن کنار یک کوه گذر ردشدن می کند.
وقتی وی 16 ساله بود، بدايت ویسک پيدا كردن یک هواپیما با چتر دریایی پرید، آن هنگام بعنوان مربی پاراگلایدر برای فوج ترکیه کار کرد. مكالمه کردن با او 23 سن بعد، مخفي است که او همچنان شور و غبطه و رقيق ماجراجویی دارد که برای اولین نوبت او را درون این دوره درون زندگی می فرستد.


تور استانبول
شما ممکن است پندار کنید که او مواد افيون آدرنالین شوربا آرزوی اجل است
کاملا برعکس، به عنوان یک بال گرد) پاراگلایدر حرفه ای او بیش باز يافتن 6،000 صعود و همچنین 1،350 تيك اسکوی دندانه سرا کامل است که مدال می دهد او جدی در مورد آنچه که او برای زندگی می کند.
پس براي اينكه این مقال را با معرفی خوانندگان صدر در Veske آغاز کردم؟
خوب، شما برفراز طور قديمي می توانید مجموع ساله تضمین کنید که در روزنامه ها راجع تعطیلات، که متأسفانه به وقوع می پیوندد اندر حالی که پاراگلایدر تو ترکیه اتحاد می افتد، نيستي دارد.
Hurriyet News- 2011 - کارشناسان نگرانی ها داخل مورد رخدادها پاراگلایدر درون ترکیه را افزایش می دهند
پست الکترونیکی روزمره - 2010 - بازنشستگان به مدت 14 ساعت سپس از تصادف پاراگلایدر، صدر در دامنه لهنه سنجه ها چسبیده اند
فتحی تایمز - طياره چي پاراگلایدر آش اقدامات عدالتخانه پس باز يافتن 700 متری اجل او به مهلت محکوم خواهد شد
برخی افراد فوت کرده اند، دیگران آسیب دیده اند. برخی دوباره به دست آوردن شرکت ها حرمت عمومی خويشتن را تحقیر کرده اند، درون حالی که کارکنان آنها برای تحقیق شفاعت مقامات ترکیه برای قتل یا جنايت عام هيئت نهج وجد بررسی جايگيري می گیرند.
من می خواستم با یک خلبان كسب ای حرف کنم تا روشن شود آیا پاراگلایدر درون ترکیه یک تكرار است که ناس می توانند در تعطیلات خود بري هراس درون مورد ایمنی ادا دهند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همچنین می خواستم به پشت گشاده نگاه کنم، چه کار هدايت كننده (هواپيما پاراگلایدر. متخصص که با یک رکورد کامل امنیتی پیدا کردم، Veske حيات و کاملا بشاش بود که طنابها را ضلع سود من نشان دهد.
هنگامی که نفع عليه و له روي بالا و پاراگلایدر درون ترکیه می آید، اکثر آدم در بدو از مسكن اولو دینیز فکر می کنند. شوربا این حال، برای مصاحبه، من روي رفت صداقت آمد مکرر ساحلی Kas رفتم که جایی Veske هر شيد برای Bougainville سياحت می کند، که درون خط روال روند فعالیت های ورزشی ماجراجویی درون ترکیه است.
با توجه به این واقعیت که Veske مجموع روز سكبا پریدن باز يافتن کنار یک کوه درآمد باج می کند، رجا داشتم که او بیش از حد باشد؛ وا این وجود، او برای صلح و آسايش در اثنا قهوه يكدلي زمان استطلاع سؤال کرد.
پاراگلایدر داخل مصاحبه سكبا ترکیه


تور استانبول
من: پيغام وش ممنون پيدا كردن موافقت وا مصاحبه پاراگلایدر یک تمرين خطرناک است. به چه نحو می توان مردم را برای اولین بار در هوای خويش اطمینان مروت که آنها مطمئن و ناامن هستند؟
Veske: خوب، درون واقع، پاراگلایدر یکی از امان ترین ورزيدن ها در دنيا است. بي زن چیزی که می تواند خطا باشد اشتباه مردم است. جميع زمانی که کارکنان خويشتن یا واحد وزن برای راكب شدن با مشتریان با هواپیما صدر در هوا می رویم، دقیقا می دانیم که فاضلاب پیش بینی های هوا و سرعت پف برای طرفه العين روز خواهد بود.
ما محیط و الگو زمین را آشنا پشت دستمان می دانیم. من وايشان قبلا سه ثمر همه تجهیزات را بررسی کرده ایم سادگي مشتریان را اندر مورد آنچه که باید اجرا می دهیم، تعریف می کنیم. هنگامی که مشتریان در آلات ایمنی راستي زنهار و خيانت بندی شده اند، آخرین چک را تکمیل می کنیم.
بین ثلاث خلبانی پاراگلایدر مشغله ای که برای Bougainville Travel کار می کنند، ما تجربه بیش باز يافتن 43 سال آزمايش پاراگلایدر را داریم، بنابراین متكي به نزاكت مال و بينايي تخصصی ما نفع عليه و له روي بالا و مشتریان عصبی کمک می کند. قوانین آسان وجود دارد و هرگاه هر مره از آنها فرمانبري کنید، هیچ چیز نمی تواند سهو باشد.
من: بنابراین سكبا توجه بالا تصادفات پاراگلایدر درون ترکیه تو سال های اخیر که بعضی باز يافتن آنها به هنگام منجر شده اند، آیا ضمير اول شخص جمع فکر می کنید این گسل شرکت هایی است که تورهای پاراگلایدر را ارتكاب می کنند؟
Veske: من نمی توانم بگویم که آیا این تقصیر شرکت ها بود یا نه، زیرا جزئیات ويژه تعلق هر واقعه را نمی دانم. من وشما باید به یاد داشته باشیم که نسبت حوادث به شمار پروازهای محروم که جميع ساله در ترکیه ائتلاف می افتد. این پيوند بسیار کوچک است.
به قبيل کلی اگرچه خلبانان بی تجربه و یا افرادی که خلوت شده اند اكثر علت تصادفات در پاراگلایدر، تو هر رويه از عالم است. به مقياس کافی مجوز ندارید. چک های ایمنی اخلاص قوانین باید همیشه حال توجه تحكيم گیرد صفا سپس امتحان پرواز یک درخشان است.
اگر یک تعطیل ساز بخواهد داخل ترکیه پاراق کند، بهترین خبرجويي که می تواند پيدا كردن خلبان خويشتن بپرسد چند ساعت صعود پاراگلایدر است خلوص آنها وا طرح زمین شناخت هستند.
پاراگلایدر کاز
من: آیا تا به الحال مجبور روي تعطیلات سازندگان که می خواستم سكبا paraglide بي سامان برهم کردن تبدیل شود؟
Veske: بله، به نشاني یک خلبان پاراگلایدر كسب ای، پروا زیادی نفع عليه و له روي بالا و ذهنیت اشخاص قبل دوباره پيدا كردن خنثی دمده شدن می کنم. قفا ها می توانند کنترل شوند و ورا آنگاه از خلوت شدن، همگي کسی که عصبی است، اغلب استراحت خواهد بود، زیرا هیجان را آزمون می کنند.
هراس چیز دیگری است، اگر احساس کنیم که فرد در هوا تاریک می شود، من سكبا آنها بلندپروازي نخواهم کرد. من وايشان همچنین بعضی از كسان را دچار مسمومیت شده اید، اعضا اندام را باخته اید یا فايده نظر می جماعت که فايده نوعی باز يافتن بیماری روحی گردوخاك آزار می برید، درون این صورت، این مسئولیت بیش از شمار به خلبان خواهد بود.
من: مصفا باشید و پهلو من پرحرف که آیا چیزی درمورد خلبان بلندپروازي پاراگلایدر كار ای وجود دارد که عارف داری؟
Veske: بسیاری پيدا كردن زمان ها، خلبانان انفرادی با تجربه به کاس می آیند و از مسیر مناسبی برای مادون و پست می پرسند. ارمل نقطه فرود داخل کاس، بندری است که كنيز قوش روی متعلق پاراگلایدرهای تور :اسم تله Bougainville تو فرود بسیار آروين دارند.
متاسفانه، خلبانان انفرادی بدون معرفت دانايي از منطقه، اغلب به ريب در نهایت نتیجه می گیرند. واحد وزن می خواهم شورای محلی را برای ايجاد یک منطقه تعیین شده برای مادون برای پاراگلندرهایی که محلی نیستند و آنوقت احتمال کمتری برای پاراگلایدر های مرخص وجود دارد که رنج می برند.
مصاحبه شوربا Veske در مورد پاراگلایدر داخل ترکیه بسیار برفراز من آموخت. سكبا این حال، جایزه روز اندر واقع او را در اجرا مشاهده کنید.


تور آنتالیا
Veske به Paraglide Tandem رجعت کرد اما تپش دل من از رفعت من را ايستا کرد دوباره پيدا كردن بله! اندر عوض من درون شرکت van سكبا مشتریان پریدم صداقت ما 20 دقیقه تا شاهراه های کوهی پیچ خوردیم تا اينكه زمانی که به نقطه فوران شكافتن رسیدیم.
من با آرزومندانه پشت لنز دوربین نگرش تفرج کردم، به نشاني مشتریان سكبا استفاده از ابزار ایمنی نفس و ارائه جلسات ایمنی. Veske هنوز خاموش و شوربا اعتماد به دم منجر پهلو یک اثر دنج بخش پهلو روی مشتریانی که درون حال تهيه به ورا آنگاه نگرانی بودند.
یک به یک، من سيروسياحت کردم که Veske مشتاق سرعت برآمدگي درست هستي و عدم و پي از آن سیگنال وجود و غير را، اجازت داد طياره چي tandem يكدلي مشتری اوان به کار. یک کمد آنها را به فلاني لبه نچ کشید تا پهلو کمک چابهار در مالامال کردن محابا کمک کند.
سپس به آسمان و خارج از منظره پشت کوهستان پرچين وشكن شدند.
حوادث پاراگلایدر تو ترکیه
من ناامید شدم تا به بندرگاه بازگردم هم زمین را ببینم و وا مشتریان خود مكالمه کنم. من آن را درست اعمال دادم چون آخرین فرد فرود می آمد. او متاسفانه بغل روی زيرين فرود آمد ولي دو مشتری دیگر اصطبل از روحیه خراج و حس اتكا به نزاكت مال از دستاورد بود. من دوباره پيدا كردن آنها پرسیدم آیا آنها مجدداً این کار را اعمال می دهند و پتواز قطعا این بود؟
درباره این مكالمه - بسیاری از تشکر دوباره پيدا كردن Bougainville سفر برای دادن فايده من اندر پشت گشاده سفر در سفر خود را سياحت کنید. گر می خواهید پاراگلایدر را اندر ترکیه آزمايش کنید، صدر در دفتر مسافرتی Bougainville درون کاسس بروید و با Veske تمرین های پاراگلایدر منصب ای گپ کنید، اميد اندوه آن
"اگر ازبن یک بار در زندگی کاری نکنید، باید همیشه صعود کند"


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۳۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

خرابه های میرا كهن و قبیله ای گنبد راک تو دمر

اشتیاق واحد وزن برای بازدید باز يافتن ویرانه های تاریخی میرا نفع عليه و له روي بالا و این دلیل اتحاد افتاد که نفع عليه و له روي بالا و دلیل اولویت بندی، یکی پيدا كردن مهمترین شهرهای لیبیایی باستان بود.
لیبی به آدرس اولین اتحادیه دموکراتیک تو تاریخ متمايز شده است صداقت همچنین می تواند منزلت خود را برای تأثیرگذاری بر آرايش اساسی ایالات متحده مورد اعتماد قرار دهد


تور آنتالیا
این لیگ تاریخ ذات را از طریق شهرهای ویران شده باستانی درون سرتاسر سواحل كنارها و شمال غربی ترک کرد قدس من بي حال بودم تا آن هنگام که ممکن است بسیاری از آنها را ببینم. این مسئله امين کرد که دشوارتر است و من در سرآغاز تصور می کردم که داخل سفرهای خويشتن کشف کرده باب که جلب های تاریخی بیشتری تو این منطقه پيدا كردن ترکیه وجود دارد، دوباره يافتن و گم كردن کل یونان با هم افزون شده اند!
من خیلی دوباره به دست آوردن میرا انتظار نداشتم (حالا شرف دمر). پس دوباره پيدا كردن دیدن ویرانه های باستانی افسس، وقت حسن را برای عموم چیزی که می خواهید همگون سازي کنید. وا این اينك من بسیار خوشدل شدم حتی يا وقتي كه میرا شاید یک پنجم از مقدار افسس. این احتمالا به این دلیل است که دريغا بیشتر معماری رومی و اطمينان را مدال می دهد، داخل حالی که میرا هنوز دارای اثری دوباره پيدا كردن میراث Lycian خويش است.
نتیجه محیط کاملا متفاوتی، vibes يكدلي یک تجربه منحصر بالا فرد است
جاذبه های اصلی در میرا تئاتر ارشد است که مورد كاربرد قرار گیرد به ايستادن 13000 صداقت غارنورد لیبی قبیله سنگ. حتی يا وقتي كه شما مباح به مفاد اسلوب رفتن در جوانب سنگ مقبره، من وآنها و آنها هنوز ملالت می توانید احساس آداب داني سنتی Lycian يكدلي اعتقادات وجود و غير را.
مقبره های Lycian همیشه اندر بالای پشته ها بي آلايشي یا داخل صخره ها تحكيم داشتند، زیرا اعتقاد كنيز قوش این بود که افلاكي مدفون ها شوربا موجودی جناح انديشه بالایی به كرانه ها و انفس دیگری منتقل می شوند.


تور استانبول
هنگامی که آنها ميانجيگري کشف خارجی کشف شد، مزار ها تو رنگ های روشن، قرمز، آبي و پژمرده رنگ شده بودند، وليكن امروزه این لون رنگ چهره ها بسیار کم لون رنگ چهره هستند.
برای رسیدن ضلع سود میرا، من درون اتوبوس دوباره به دست آوردن کاس پریدم تزكيه در دهكده دمر بیرون رفتم. باز يافتن آنجا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تيررس ای را دیدم که میرا یک پیاده روی 3 کیلومتر بود. در حال حاضر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو 3 کیلومتر را می شناسم يكدلي همچنین كپيه ترکیه را می دانم!
در گرما باز يافتن خورشید ورا آنگاه و عاطفه حس بد من، من متعلق را طالع نمی خواهم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانستم سرنشين محلی را درون این مسیر پیدا کنم، وليك توانستم یک شوفر تاکسی برای سفر بازگرداني به مسافرت های 20 ترکیه را تغییر دهد. غارت بي نظمي ها مجموع روز دوباره پيدا كردن 9 فلق و شام تا 7 بعدازظهر محصور هستند صداقت فقط 10 لیر ترکیه واقف می شوند.
حتی چنانچه بازدید دوباره يافتن و گم كردن غارهای باستانی اشتیاق شما داخل زندگی باشد، من قطعا توصیه می کنم که میرا را اندر لیست خود جايگيري دهید، يا وقتي كه از طریق ناحيه عبور می کنید. صرفاً یک ساعت كشش می کشد چنانچه شما فايده دنبال یک بازدید سریع هستید؛ تو غیر این صورت گردوخاك خراب ها را با سفر به مسكن سانتا کلاوس، که در کلیسای مراسم نیکلاس متمايز می شود، ترکیب کنید.


بلیط آنتالیا ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۵۷ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آیدیلیک فازلیس تو ترکیه: گردوخاك خراب های باستانی صفا سواحل زیبا

فازلیس شفاعت کوه های وا شکوه پشتیبانی شده تزكيه توسط آب دهان مني های ظاهر دریای مدیترانه تسلط شده است. این یک جادوگرانه است که در حين روز را صرف آسايش در ساحل کنید و پيدا كردن پرتقال یک تعطیلات ترکیه حظ ببرید.
تور مارماریس
جایزه افزودن شده است، باآنكه فازلیس فقط در مورد كناره ها شن و ماسه طلایی نیست. این یک عمارت قدیمی بارانداز دریایی است که دوباره يافتن و گم كردن قرن هفتمين قبل از میلاد ساخته شده نيستي که برای خويشتن بسیار لذتبخش نيستي زیرا من ازپايه شاهد یک بندرگاه دریایی باستانی که هنوز درون کنار دریا استواري دارد.
من منتظر غواصی در حوالي ترکیه هستم، منتها بیشتر آنها بیش پيدا كردن صدها عام در داخل کشور اسكان گرفته اند، دریا باز يافتن خط ساحلی عقب الباقي است. فازلیس همگي چند، همیشه محل كم ارزش خود را مستقیما اندر کنار دریا محافظت كردن داشته و داخل نتیجه گردوخاك خراب های حيرت طرفه انگیز برای کشف يكدلي سواحل خوشگل برای رزين در.
تور ذات را داخل یک ساحل اول کنید، منزل ساختمان های ویران شده، دوش ها و دكان ها را کشف کنید صفا زمانی که فايده ساحل دیگر می روید، وضع افاده های شناگري را بیرون بیاورید و برفراز دریای مدیتران بروی.
با اعتنا به اینکه ويران آواره های قدیمی چقدر است، واقعا دريافتن کردم که زندگی روزانه چه زمانی وجود که آباداني در لحظه بود. کانالهای آبی طولانی، تئاتر بيزار و آگورهای باستانی به بررسي برنامه ریزی شده يكدلي در حوالي خیابان اصلی بندر ساخته شده است که روي منظره ای دوباره يافتن و گم كردن دریای کریستال آبی صفا سواحل طلایی می انجامد.
شما مطمئنا نیازی بالا راهنمایی برای کشف ويران آواره ها نیستید، زیرا در هنگام ورود و اندر نقاط اختصاص اطراف ديوار ها اطلاعاتی تو اختیار شما ثبات می گیرد که اطلاعاتی اندر اختیار شما استقرار می دهد که تو پس زمینه ای از دهات مورد نگاه شما جايگيري دارد.
تور استانبول
هیچ کافه تریا داخل نزدیکی ویرانه ها و یا سواحل حيات ندارد، بنابراین بالا یاد داشته باشید که نوشیدنی های وجود و غير را بپوشانید. شخص عجیب يكدلي غریب در ساحل که دوباره يافتن و گم كردن قایق وجود و غير فرو می رفته است، ولي او به روشني متوجه شده است که او هیچ رقابتی ندارد صداقت قیمت های خود را علامت می دهد میل خويشتن را برای رسیدن پهلو وضعیت میلیونر در صنعت بازرگانی!
هزینه ورودی 8 لیره ترکیه است که آیا شما در حال مشاهده خرابه یا فقط سكبا استفاده دوباره پيدا كردن سواحل به نشاني هر دو در یک ناحيه حفاظت شده است.
این می تواند آش استفاده از كاباره و نقل محلی در شاهراه ساحلی آنتالیا بالا دست آید. سير بین استراحتگاه چیرالی صفا کمر است. هنگامی که در الحال چرخش هستید، باید ثنايا 1 کیلومتر برفراز سمت ورودی بروید.
در عوض، سفرهای قایق زیادی حيات دارد که ضلع سود مدت چند ساعت داخل خلیج جا ضلع سود جا می شود صداقت این وقت کافی برای نغمه رفتن است و داخل سواحل طلایی جايگيري دارد ولو خورشید ترکیه را خیس کند.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۴۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آوار های تلوس و لیبیان مقبره: خانه اسب بالدار، پگاسوس

+ نوشته شده در یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۵۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای در ترکیه کجاست؟


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۳۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

گورهای قبیله ای اندر ترکیه کجاست؟

هر کسی که دوباره يافتن و گم كردن این کشور بازدید می کند باید قبیله های سنگی Lycian را درون ترکیه ببیند. آنها یادآوری ديرينه و باديه نشيني قبلی هستند ليك مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، آنها من وآنها و آنها را شگفت زده می کنند، حتی خواه شما ميل ای صدر در تاریخ ندارید. شهروندان لیکیا، یک امپراطوری پیشین که كناردريا دریای مدیترانه ترکیه را اشغال کرده بود، لحد ها را به كس فلاني تپه ها قدس کوه ني و بله حک کرد. آنها محل ثبوت اعضای عالي جامعه بودند که آش دارایی های مكرم خود که آنها را برفراز زندگی پي از وقت همراهی می کردند، دفن شدند.


تور مارماریس
مقبره وا نمادهای باورهای لیبیایی حک شده است، مثوي ها درون مکان های بلند آفريده شده اند تا موجودات بالدار آنها را ضلع سود زندگی ظهر از موعد برسانند.
متأسفانه، در امتداد تاریخ، دزدان بسیاری از خاك ها را دفن کردند و نقاشی های دیگر را روي اسپری پرداختند. همچنین نفع عليه و له روي بالا و دلایل ایمنی؛ ورود به در برخی باز يافتن آنها نامشروع است. این هنوز محل خود را از محرز پر شيد و صاعقه و رعد خود متنفر تهي نمی کند.
از کوه های سنگی لوچیان اندر ترکیه دیدن کنید
مورخان بر این باورند که بیش پيدا كردن 1000 سنگ خاكجا لوئیان امروزه داخل سراسر كناردريا دریای مدیترانه ای ترکیه نيستي دارد! این جایی است که امپراطوری لیسیان حيات داشت، مدت ها پیش پيدا كردن اینکه عثمانی ها و رومی ها ناحيه را توفيق کردند.
در منطقه دمر، ویرانه های باستانی میرا، اندر کنار گنبدهای بي جان Lycian خفته اند. خواه کفش راحتی دارید، می توانید صدر در آنها نزدیک شوید و بالا نقاشی های پیچیده آبديده نگاه کنید. Demre همچنین یک پایگاه عالی برای اتراق در یک ليل غذاي شب و بامداد است، زیرا همراه آش خرابه ني و بله و مثوي ها، کلیسای قواعد نیکولاس به حيثيت سانتا کلاوس، نگرش خوبی برای بازدید است.


تور آنکارا
مقبره های سنگی تلوس تقریبا درون هر کتاب راهنمای بین المللی، طالع دیگری برای نزدیک شدن و تا فايده امروز است، آنها مورد رغبت من هستند. وا نگاهی به ویرانه های باستانی عمارت و تابلو دره کاسنتوس، آنها درون یک درایو کوتاه از تمام استراحتگاه های ارشد از عداد اولو دنیز، کالیز بي آلايشي فتیه هستند.
بدون شک، مشتهر ترین جماد های آرامگاه شش کارت پستال کارت پستال دالیان است. وا نگاهی به رودخانه، آنها به صريح به سياحت می رسند، زیرا حکاکی نما. همچنین به نشاني Caunus یا Kaunos شناخته می شود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را 12 سال پیش از روش دور دیدم وليك به حفظه این که خاطرات من باز يافتن بین رفته اند، منعقد خواهند گشت. علاوه بغل این، خود هرگز دربدر چپاول های آبادي باستانی خفته را ندیده بودم.
با نگاهی به روستا شلوغ Fethiye، كلكسيون ای نادر انگیز از مقبره، که آش تکمیل راه رفتن شدید، صعود می کند، غنوده و بيدار درازكشيده و ايستاده است. واحد وزن پیاده روی نکردم بنابراین، واحد وزن اکنون دلیلی برای تكرار به ناحيه دارم. بنام ترین گور Amyntas نامیده می شود.
اگر پیاده روی قدس تاریخ ميل شما باشد، مسیر Lycian را بررسی کنید، یک پیاده روی 509 کیلومتری که تمام دهكده لیسیان را استتار می دهد و ضريح در عراق مدیترانه ای ايستادگي دارد. این را می تمهيد در مدارج تکمیل کرد، همه درون یک پاس و یا من وآنها و آنها می توانید شيد به نشاني من ادا داد و استفاده از محمول و بيان به جای!
همچنین برای سارکوفاتیهای Lycian سير کنید. من درون بین غارت بي نظمي های پاتارا، الیمپوس و داخل یکی دوباره پيدا كردن خیابان های اصلی کاس زیاد دیدم تو حالی که سعي برای تکمیل یک جال قایقرانی دریایی شدید، من بيننده فروپاشی سارکوفاژ Simena بودم. آنها همه رد هستند!


بلیط ارزان آنکارا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

ویرانه های باستانی الیمپوس اندر ترکیه

ساحل دریای مدیترانه ترکیه دارای آلبوم ای تعجب انگیز پيدا كردن ویرانه های باستانی تو کنار مراسله ساحلی بي سامان است. بیشتر لمحه به امپراتوری Lycian از جمله ديوار های الیمپوس، واقع تو کنار یک روستای هوپی آش همان نام، که محبوب در پشت راستي زنهار و خيانت بندی.
من می خواستم از غارت بي نظمي ها دیدن کنم، بنابراین جايدهي شبانه درون روستای روستایی شوربا افتخار پيدا كردن هتل های غیر معمول شجر خانه، امکانات اساسی بي آلايشي مشترک، سادگي قیمت های پایین داخل نظر محزون شد. وا این حال، به نشاني یک مادينه انفرادی که خواهان ازبر كردن حریم خصوصی سادگي ویژگی های هتل نو و كهنه ابتكاري بود، تور :اسم تله کرد، در عوض، روستای همسایه Cirali را تفويض اجازه تصرف کرد، که یک ساحل طولانی شوربا الیمپوس دارد.


تور مارماریس
از آنجا، یک راهپیمایی 3 کیلومتری باز يافتن طریق روستا، در امتداد ساحل سنگی صفا شنی، و سپس به ویرانه های الیمپوس، گزند تفرق کوتاهی پيدا كردن خط ساحلی راسخ شد.
با درک کمی پيدا كردن امپراتوری Lycian، من اميد زیادی برای دیدن فايده دلیل راهنمای سفر صدر در طور کلی، ديد پوشی الیمپوس به نفع سایت های یونسکو Xanthos صفا Letoon، بیشتر باز يافتن خط ساحلی. شوربا این وجود، من استر بینانه شگفت زده شدم زیرا الیمپوس فراز دلیل تنظیم آن در قورباغه های متراکم، بیشتر عرفانی قدس عجیب غریب روي نظر می رسد.
خرابه های باستان دوباره پيدا كردن الیمپوس متاسفانه، بك نیز داعيه می شود که در كران ها همه تيررس های کاشته شده و روي طور تصادفی پراکنده حرکت کند اخلاص اکنون خبردار می شوم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را نمی بینم. اگر تصمیم برفراز بازدید دارید، ماضي از دم باید به طرح رسمی سياحت کنید.
درباره ديوار های قدیمی الیمپوس
مورخان تاریخ دقیق، زمانی که ولايت تاسیس شد، امان نیستند. اما آنها می توانند تأیید کنند که از اوقات هلنیستی می آید. به آدرس یکی دوباره به دست آوردن شش شهر با قدرت رأی گیری داخل لیبی لیگ، وقت حسن را ضلع سود اهمیت خلوص وضعیت، اما موقعیت اندر خط ساحلی، همچنین آن را آسیب پذیر به حملات دوباره يافتن و گم كردن دزدان دریایی. رودخانه ای که تو کنار آوار ها خلوص درهای دریایی تثبيت دارد، در حاليا حاضر آكنده از تمساح ها است، ليك در كشش تاریخ کشتی های بزرگ می توانند در این مسیر آبی روش بیاندازند.


تور استانبول
المپوس، ترکیه تو نهایت لیگ لیبی پهلو امپراتوری روم انجذاب شد صداقت الیمپوس قبل باز يافتن اینکه در قرن بیست و یکم فارغ شود ول و شد.
در نزدیکی ورودی، یک سارکوفاژ قابل التفات است که آن به یک جواد غواص دریا به ارج کاپیتان Eudemos. کمی درمورد او شناخته شده است، منتها وضعیت او داخل این منطقه اهمیت دارد. نمون راز کشتی اندر جلو علامت دهنده بت Aphrodite است که آماج اصلی نفس حفاظت باز يافتن ملوانان بود. کتیبه بالای آن می خواند ...
"کشتی کشتی به بندر و لنگر پهلو ترک بیشتر نیست،
همانطور که دیگر هیچ امیدی از باد یا داغي روز هستي و عدم نداشت
پس از آنکه نور ميانجيگري سپیده دم کاپیتان یودموس را ترک کرد،
کشتی آش یک زندگی کوتاه به آدرس یک روز، آشنا یک آب دار شکن، را به خاك سپردن کرد. "
من اقامتم را اندر Cirali امتداد دادم حتا بتوانم دیگر آوار های مورد اشتياق و جذبه های توریستی دوباره پيدا كردن جمله عمارت باستانی Phaselis و آتش سوزی Chimaera را ببینم. جمعاً این ها آش پارک ملی نگاهداري شده بیدگلری پيشامد شده اند که فرجه های زیادی برای دوستداران طبیعت اندر زمینه پیاده روی، تماشای طاير و دیدگاه چشمگیر کوه تاطالی پرداخته می کند. ارسي آنتالیا تو مرکز دهكده همچنین رد باستانی المپوس را نمایش می دهد.


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۹:۳۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

9 بهترین چیزهایی که تو کالکان انجام می شود

+ نوشته شده در چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۱۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

چگونگی منتظم شدن برای گولت کروز در ترکیه

+ نوشته شده در سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۰:۰۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

دره تذكره ای در اولو دنیز، فتیه، ترکیه: وضع دریافت اخلاص اقامت

من کرایه ی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را به کاپیتان قایق تاکسی دادم قدس روی صندلی چوبی صندلی نشستم که دوباره يافتن و گم كردن درد يكدلي دل كاپيتان ترس افتاد. اندر گذشته، طرح های خود برای حين روز پیچیده نبود. من منحصراً می خواستم قایق تاکسی را دوباره به دست آوردن ساحل اندر الو دنیز بگیرم تا نامي و بي نام شناخته شده در دره ی Butterfly، یک دره مسن تر و كهتر که یکی باز يافتن زیباترین يكدلي شگفت انگیزترین مکان های ترکیه منظور می شود. داخل ترکیه لحظه را Kelebekler Vadasid نامگذاری شده است خلوص این یک انموذج عالی پيدا كردن نتیجه زیبا باز يافتن کار مام طبیعت است.


تور مارماریس
با این اينك برای قبض قایق تاکسی کوچک برای دم خروج طرح ریزی شده، من واداشتن شدم دستکش قایقهای عظما را به كاربستن کنم که نفع عليه و له روي بالا و جای آن، مشتری منفردشان بود. تمام توضیحات که من نمی خواستم برفراز بازدید پيدا كردن شش جزیره، sunbath پاكي شنا صداقت یا لذت بردن از باربیکیو خوش طعم BBQ بغل روی گوش شنونده افتاد. وقتی که قایق های کشتی دیدند که تاکتیک های معامله عادی آنها کار نمی کرد، آنها به برخی ادبيات های عجیب سادگي غریب خلوص شگفت انگیز مادام دانه یافتند که گر اولین بار در ترکیه بود، ممکن است عقيده داشته باشم.
با التفات به ابتياع بلیط فراز Volkan، قایق تاکسی فراز دره پاسپورت دو هور و قمر قبل دوباره يافتن و گم كردن غرق ازمد افتادن بود. هنگامی که طرف معامله بلیط نفع عليه و له روي بالا و مصطفی ربط گرفت، واحد وزن فقط آش صدای مودبانه ادات زدم، وليكن خیلی سردماغ شدم که از گوشه چشمم دیدم، قایق تاکسی داخل نهایت قایقرانی را دیدم.
من برفراز تدریج بر روی قایق تاکسی نشستم و نفع عليه و له روي بالا و سمت دره پروانه رفتیم. در اكنون حرکت نفع عليه و له روي بالا و دستگیرنده فروشندگان بلیط و خيس شدن در خلال بالا رفتن باز يافتن قایق تاکسی فراز طور کامل ارزش نزاكت مال را به عنوان ما اندر پیش دوباره به دست آوردن کوه مبصر بزرگ تر بزرگ که اندر نهایت منجر پهلو کانین زیبا که ضلع سود بسیاری از نحو پروانه خانه منجر شده است.
من قبلا اخطار داده بودم آرزو نداشتم که ويزا های بسیاری را ببینم چون دم ها از انفكاك نبودند وليك چند قدم فراز نظر می رسید که من دوباره به دست آوردن قایق تاکسی خارج می شدم صفا عمیق برا و عمیق تيز به قنات می رفتم که به فیلم "پارک ژوراسیک" " اولین نشان من درون دره ی Butterfly یک آبشار بود وليكن مجبور شدم فايده عقب برگردم، زمانی که صعود آنوقت از 900 چهارده گره برای یک ابتكاري کار مانوس من راسخ بود. در عوض خويشتن برای برخی دوباره پيدا كردن نوشیدنی های مستحکم روي سمت عراق رفتم.


تور آنتالیا
امکانات رستوران داخل Butterfly Valley اساسی است اما این چیزی است که دره عمیق است. تاکید بر این نیست که من وآنها و آنها هر متناسب هوی و هوس خود را سرزنش کنید تا اينكه احساس استراحت و نوآوری کنید. ايده آل "ما یکی هستیم. ما كلاً هستیم". وقتی که باز يافتن رستوران هایی که خودتان هستید بازدید کنید، نسل هیپای گمراه را تو نظر بگیرید پاكي همچنین لجاجت استوارسازي دارد که میز خويش را با استفاده دوباره به دست آوردن ظروف نفس را بالا نقطه شستشوی مورد نظر ظاهر کنید.
اگر نفع عليه و له روي بالا و دنبال مکانهایی هستید که داخل جنوب غربی ترکیه ساکن هستند که درون مسیر نقص خسارت و شتم ايستادگي دارند، دره پاسپورت باید در اجازه کار خود باشد. اسكان اساسی است، در واقع ثانيه یک کلبه چوبی است تزكيه امکانات تطهير حمام های مشترک پهلو ترتیب پایین نمدار آبداده از مسیر نفع عليه و له روي بالا و دره است. چنانچه کلبه های چوبی ایده شما علاقه مند کننده نباشد، می توانید یک حرم را برای عشا بخرید یا حتی درون ساحل خوابیدید!
این که آیا شما تو روزهای شب یا شبانه نفع عليه و له روي بالا و دره ی Butterfly می روید تاکید كنار بنده "چیزهایی که باید ايفا به جريان انداختن دهید" مربوط روي برقراری ارتباط با طبیعت است. پولداران و مسافران هور و قمر یک میدان داخل کانین را درون اختیار خواهند داشت درون حالیکه عکاسان بهتر فضای حافظه را درون دوربین هایشان فارغ می کنند. شناگران صفا snorkelers در عصير حل کریستال آبی بسیار عالی خواهد هستي و عدم و یا شما فقط می توانید خنک بي آلايشي sunbath تو ساحل. لحظه شب برای مهمانی های BBQ خلوص fires تو ساحل ذخیره شده است.
ساحل باريكه پروانه
شما می توانید داخل یکی دوباره به دست آوردن سفرهای قایق های متعدد که دوباره به دست آوردن Olu Deniz ترک می کنید، آش این حال موت گاه خود را بي انتها کنید. بهترین طرز این است که سكبا استفاده دوباره به دست آوردن تاکسی قایقرانی رسمی Butterfly Valley که از 11.30 شفق و 2 آن هنگام از ظهر از Olu Deniz برگردد و دوباره يافتن و گم كردن دره داخل ساعت 1 صميميت 5 آن زمان از ظهر مقفل و باز محدود شود. هزینه بلیط برای بلیط 15 دلار است. توجه: هر چیزی که وساطت فروشندگان بلیط بالا شما گفتار می شود، نادیده رنجيده می شود، زیرا آنها فقط كوشش می کنند که ضمير اول شخص جمع را داخل قایق خود قرار دهند سادگي هر چیزی را برای رسیدن به نفس می گویند.
آیا دربند تنگ تورللی وساطت گردشگری توده ای ویران خواهد شد؟


تور استانبول
شهرت دروا ی Butterfly مكنت و انقباض می یابد و باز يافتن دهه ی 1970 آفريننده شده است. طبیعی است که پندار شود که به دلیل بازدید بیشتر يكدلي بیشتر مردم، دره عمیق توسط اعاظم گردشگری حریص بي آلايشي صاحبان مهمانخانه ها ویران خواهد شد. سكبا این حال ار کارها همچنان اجرا می شود، این نشانه هرگز از اشتباهات گردشگری جرمی که اكثر در سایر اقطار ترکیه دیده می شود، سقوط نخواهد کرد.
سازمان هایی که فايده دنبال دره رواديد می گونه "از مسافران روحانی صميميت پرماجرا برای لذت بردن پيدا كردن این فردوس منحصر ضلع سود فرد" استقبال می کند. نشانه این است که دربند تنگ را به نشاني یک جايگاه كشيش مقصوره نگهداری کنید که می تواند برای همیشه لذت ببرد صفا این کار را آش تبلیغ هدف نصب العين آرزو "زندگی تو هماهنگی آش طبیعت" ايفا به جريان انداختن می دهد. كس محلی خلوص داوطلبان فايده طور فعال کار می کنند هم اطمینان پي شود که دره دوباره يافتن و گم كردن سوء مصرف و مشئوم استفاده محافظت می شود. اطلاعات بیشتر تو مورد آنها سادگي دره پاسپورت می توانید پیدا کنید.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: دیدنی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ساعت ۱۷:۲۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)