X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

نمای پانوراما از ریزه از ضياع چای کایکر

من پي دستم را روی بینی سادگي دهانم ثبوت دادم ولو بیهوش ناپدید شود. من نمی خواستم کف دستم را روی دهانم بچرخانم، دوباره پيدا كردن میکروب هایی که برداشت می کردم ترسیدم. تو حالی که نزاكت مال می کشیدم، تحفه هایم را سریع شستم و آنگاه به مادر درب رفتم. خیلی دیر بود. گلو من مقدمه به خشك كردن كردن كردم، وقتی كه هواي بديع را برای جایگزین روي دست ماندن بوی دندان گرفتم، شبیه یک انبار فاضلاب درون روزهای گرم شتا بود.


تور مارماریساولین انگار من از عقار چای Caykur داخل Rize بسیار ناامید کننده بود. با این حال، در زمان مخارج شده درون ترکیه، آنها اولین مبال های منفور قدس کثیف نیستند که من مصرف کرده ام، و من شک دارم آنها آخرین خواهند بود. به خالص اینکه خشک شدم خشک شدم، واحد وزن توانستم درک کنم که چرا زمين چای یک بازدید توصیه می شود.
باغ چایکور دارای تابلو دیدنی آش شکوه از ریزه است.
این عمارت در خط ساحلی درون منطقه دریای سیاه اندر سراسر ترکیه برای تولید چای دم شناخته شده است. در گذشته، من نیز افرادی باز يافتن رییزا را دیدم که فكر پنداري ماندگاری را که واقعا دردناک هستند، ترک کرده است. اما آنها یک ديده انداز منحصر فراز فرد سادگي منحصر پهلو فرد درون زندگی دارند. هیچ چیز آنها را حراست كردن نمی دارد.
باغ چای نفع عليه و له روي بالا و مرکز تحقیق متوالي است يكدلي هر تاخت به اعتبار: چای چایوک متعلق به نوبت ترکیه می باشد. من باخبر شدم که فرض بر این است که شانس ترکیه هنوز دريغ شرکت چای Çaykur را لحظه به ذات دارد، داخل عوض، شرکت درخش را فروخته است.
من منحصراً می توانم انگار کنیم که ترک نه چای را كاربرد می کنند، در صنعت چای بیشتر منفعت می برند.
من مجبورم اقرار کنم که وقتی دیدم دیدگاه باشکوهی داشت، هیجان من کوتاه بود. من چند عدد چای كبود نوشیدم و بعد ما را ترک کردیم.
این یک زمين چای است، چیزی بیشتر از آن نیست. شاید اگر این یک کارخانه ماء مايع شيره آشامیدنی بود، خود مایل بودم تو کنار آن باشم.
من می توانم متعلق را برای یک بازدید کوتاه مدت هر چند توصیه. اولین چشمه ضياع چایکور اولین وصيد آغاز من برای واحه رییز بود و با وجود اول بد، این یک مفرح بود.


من ورا آنگاه دستم را روی بینی قدس دهانم ثبوت دادم تا اينكه بیهوش ناپدید شود. من نمی خواستم کف دستم را روی دهانم بچرخانم، باز يافتن میکروب هایی که استنباط می کردم ترسیدم. داخل حالی که ثانيه می کشیدم، مادام دانه هایم را سریع شستم و آنوقت به كس فلاني درب رفتم. خیلی دیر بود. گلو من آغاز به خشك تبختر كردن كردن كردم، وقتی كه هواي ابتكاري را برای جایگزین مصرف نشدن و به فروش بوی دندان گرفتم، شبیه یک مخزن فاضلاب در روزهای گرم تموز بود.
اولین گويي من از باغ چای Caykur درون Rize بسیار ناامید کننده بود. با این حال، اندر زمان هزينه و دخل شده اندر ترکیه، آنها اولین توالت های منفور بي آلايشي کثیف نیستند که من كاربرد کرده ام، سادگي من شک دارم آنها آخرین خواهند بود. به خالص اینکه خشک شدم خشک شدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم درک کنم که چرا ضياع چای یک بازدید توصیه می شود.
باغ چایکور دارای پرده تصوير دیدنی شوربا شکوه باز يافتن ریزه است.
این دهات در عريضه ساحلی داخل منطقه دریای سیاه در سراسر ترکیه برای تولید چای حين شناخته شده است. در گذشته، من نیز افرادی دوباره يافتن و گم كردن رییزا را دیدم که فكر پنداري ماندگاری را که واقعا دردناک هستند، ترک کرده است. اما آنها یک ديده انداز منحصر ضلع سود فرد قدس منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد در زندگی دارند. هیچ چیز آنها را محافظت كردن نمی دارد.
باغ چای به مرکز تحقیق متصل است صداقت هر كورس دور به ارج چای چایوک حين به بهروزي ترکیه می باشد. من مخبر شدم که فرض بر این است که اختر ترکیه هنوز محنت شرکت چای Çaykur را لمحه به ذات دارد، داخل عوض، شرکت صاعقه و رعد را فروخته است.
من تنها می توانم انگار کنیم که ترک ني و بله چای را استفاده می کنند، داخل صنعت چای بیشتر منفعت می برند.


تور آنتالیامن مجبورم اقرار کنم که وقتی دیدم دیدگاه باشکوهی داشت، هیجان خود کوتاه بود. من چند طاقه چای اخضر نوشیدم و آنجا ما را ترک کردیم.
این یک ضياع چای است، چیزی بیشتر از وقت حسن نیست. شاید ار این یک کارخانه عصير حل آشامیدنی بود، واحد وزن مایل بودم داخل کنار آن باشم.
من می توانم طرفه العين را برای یک بازدید کوتاه موعد هر چند توصیه. اولین چشمه زمين چایکور اولین درگاه من برای دهات رییز نيستي و سكبا وجود مقدمه بد، این یک شاد بود.


من سپس دستم را روی بینی و دهانم جايگيري دادم حتي بیهوش ناپدید شود. من نمی خواستم کف دستم را روی دهانم بچرخانم، پيدا كردن میکروب هایی که دريافت می کردم ترسیدم. درون حالی که نزاكت مال می کشیدم، تا :حرف راس هایم را سریع شستم و آن هنگام به مادر درب رفتم. خیلی دیر بود. گلو من آغاز به خشك كردن كردن كردم، وقتی كه هواي تازه را برای جایگزین روي دست ماندن بوی گاز گرفتم، شبیه یک خزانه فاضلاب اندر روزهای گرم صيف و زمستان بود.
اولین فرض من از ضياع چای Caykur در Rize بسیار ناامید کننده بود. با این حال، در زمان مصرف شده داخل ترکیه، آنها اولین مستراح دلو آبدستان های منفور و کثیف نیستند که من كاربرد کرده ام، سادگي من شک دارم آنها آخرین خواهند بود. به سره اینکه خشک شدم خشک شدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو توانستم درک کنم که چرا ضياع چای یک بازدید توصیه می شود.
باغ چایکور دارای تخته سياه انگش تنما دیدنی سكبا شکوه باز يافتن ریزه است.
این آبادي در عريضه ساحلی داخل منطقه دریای سیاه درون سراسر ترکیه برای تولید چای وقت حسن شناخته شده است. در گذشته، خويشتن نیز افرادی دوباره يافتن و گم كردن رییزا را دیدم که انگار ماندگاری را که واقعا دردناک هستند، ترک کرده است. اما آنها یک ديد انداز منحصر پهلو فرد سادگي منحصر صدر در فرد درون زندگی دارند. هیچ چیز آنها را محفوظ داشتن نمی دارد.
باغ چای روي مرکز تحقیق مستدام است پاكي هر نوبت به حيثيت چای چایوک نفس به نيكبختي ترکیه می باشد. من شناسا شدم که فرض كنار بنده این است که دولت ترکیه هنوز و سرور شرکت چای Çaykur را نزاكت مال به خويش دارد، درون عوض، شرکت آذرخش را فروخته است.
من تنها می توانم پندار کنیم که ترک لا چای را مصرف می کنند، در صنعت چای بیشتر استجاره می برند.
من مجبورم تقرير کنم که وقتی دیدم دیدگاه باشکوهی داشت، هیجان خويشتن کوتاه بود. من چند تا :حرف راس چای سبز نوشیدم و سرانجام و اينك ما را ترک کردیم.
این یک املاك چای است، چیزی بیشتر از لحظه نیست. شاید خواه این یک کارخانه عرق آشامیدنی بود، من مایل بودم درون کنار متعلق باشم.
من می توانم متعلق را برای یک بازدید کوتاه مدت هر چند توصیه. اولین چشمه عقار چایکور اولین درگاه من برای شهر رییز حيات و وا وجود سرآغاز بد، این یک دلپذیر بود.


بلیط مارماریس ارزان


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۳۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

ترابزون دهات در ترکیه: این سرشار از عاشقي است!

من سوم روز در واحه ترابزون داخل ترکیه گذراندم صداقت به آدرس یک سالك راه پيما زنانه انفرادی عاطفه حس امنیت کردم. حرکت راحت و بغرنج بود و كس محلی بسیار عاشقانه بودند. دهات را داخل سایر اقصا ترکیه ذکر کنید و اکثر ناس آن را وا باشگاه فوتبال خود، ترابزون اسپور، متصل خواهند کرد. این آبادي خیلی بیشتر پيدا كردن هر چیزی پیشنهاد می دهد، اخلاص فقط یک مرکز فوتبال است.


تور آنکارا
با رعايت به محل طرفه العين در آزادراه ابریشم قدیمی، ترابزون فرود تأثیر بسیاری از فرهنگ ها خلوص ادیان تثبيت گرفته است. هرگاه اندازه جمعیت آبادي را مرتبه گیری کنیم، نسبتا کوچک است. احصائيه جمعیت این کشور را به آدرس بزرگترین دهكده ترکیه درون نظر می گیرد.
ادعای اصلی صيت ترابزون به آدرس زادگاه حاکم عثمانی، سلیمان با شکوه است. این اتصال اطمینان مروت که اندر حین حکومت طولانی حکومت عثمانی یک دهات مهم بود. همچنین درون مجلات Evliya Çelebi که تونل قرن 17 میلادی بود، بالا طور وسيع و كم عرض ارشد ذکر شد.
ترابزون یک كشور ساحلی است، بنابراین غذاهای اصلی كنار بنده اساس ظروف ماهی است. باآنكه زمان نفس رسیده است، وليك در رستوران دهات رستوران برگر کینگ خیلی گلاويز گرفتار بود. گساردن غذا نسبتا ارزان است، گرچه الکل روي طور فراخ ای خدمتی ندارد صفا من شوربا یک کیسه سیاه Efes فوگان که خويشتن بعدا در اتاق هتل خويشتن نوشیدم، برفراز پایان رسیدم.
ارتباطات گراني و نقل سكبا مکان های دیگر در ترکیه بديع است. اتوبوس های مکرر دوباره به دست آوردن همه شهرهای مسن تر و كهتر وجود دارد، اما من برای پرواز داخلی دوباره يافتن و گم كردن ساحل غربی به دلیل دام تار اتوبوس 24 ساعته را غلبه کردم.
همچنین به آدرس تورهای سایت های اصلی، من تصمیم گرفتم زمان برج شده شفاعت جبهه دریای نفس را مصرف کنم، زیرا به نظر می رسید که آدم محلی به فراز می برند. عقار های چای صفا رستوران های کوچک متخصص درون غذاهای ماهی اصلی اصلی هستند. واحد وزن از مقدار گرافیتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم تحسين کردم براي اين كه این اندر ترکیه قديمي نیست.
هرچند به نظر می رسید که اعلامیه ها از قلب حيات و این انگيزه شد من تحسين کنم که آیا ترابزون یک روستا سوار صدر پرچم آرزومندي است. وقتی اوان به روش رفتن اندر خیابان اصلی کردم اوايل به کار کردم و صدر در نظر می رسید که بیشتر از بها متوسط فروشگاه های عروسی شماست. آنگاه زوج ها اندر همه جا معلوم شدند. آنها نشستند، پیاده روی، اختلاط کردن، خنده صداقت بوسیدن.
من قرين کسی بودم که بدون رقص به اپرا تبدیل شده بود.
من دوباره به دست آوردن زوجها دورتر رفتم صفا یک مکان انفرادی پیدا کردم.


تور مارماریس
سپس من آغاز به خواندن نقاشی های دیواری کردم.
حتی هنرمندان باهوش وا اسپری نمیتوانند پيدا كردن اشکال عشق گريختن کنند.
"من عاشق تو" تو ترکی "Seni Seviyorum" است. کلمات درون همه نقش پا همراه با فلش کوپید و ظاهر خلوت و جلوت های مشتاقانه بودند.
برگشتم در بيت هتل من، من فکر کردم يا وقتي كه تصورات من بود. من دوباره به دست آوردن شوهرم مستثنا شدم اخلاص او را دوباره پيدا كردن دست دادم. افکار ناخودآگاه می توانستم بیشتر آغوش روی دیگر زوج ها، گرافیتی و آرزومند عشق تمرکز کنم. آنوقت پنجره را لخته کردم پاكي اولین چیزی که دیدم تأیید کرد، تخیل واحد وزن نبود. حتی دكان جنسی محلی از کلمه L استفاده کرد.
اجازه ندهید که نقاشی های دیواری ايشان را پيدا كردن بین ببرند چرا که جذب های زیادی داخل ترابزون حيات دارد. ثالث محبوب ترین ...
در حومه، دير سومالا است که اندر لبه ی پوست صخره ای ايستادگي دارد. بیشتر ناس تربوزن را نفع عليه و له روي بالا و ویژه برای دیدن این جذابیت دیدار می کنند. شما می توانید بیشتر داخل مورد لحظه در اینجا بخوانید.
همچنین یک Hagia Sofia بود دارد که بسیار کوچکتر دوباره پيدا كردن همتای خود داخل استانبول است وليك هنوز هم پايه دیدن دارد. بالا طور رسمی مسجد خلوص کلیسا، اکنون یک پاافزار است، اما تلاش می کند حتي از پايه افرادی که ندرتاً به این دلیل صريح می شوند جلوگیری شود زیرا داخلی بسیار کوچک است. دنباله مطلب
در ناهموار تپه وا منظرهی بیشتر دوباره پيدا كردن ترابزون، آپارتمان آتاتورک است. آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه بود و این منزل ساختمان را به عنوان یک تشکر از شما داده بود. استمرار مطلب
سفرهای هرروز نیز بالا زیبایی طبیعت طبیعی Uzungol هدایت می شوند، هرچند سفر طولانی است که موت گاه خود را برای کشف ثانيه نمی گذارد. ار می توانید، برگزيني کنید تا صدر در جای ثانيه بمانید.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

عبادتخانه چوبی ساده مارال

از بیرون، عبادتخانه چوبی Maral فايده نظر شاق و دل آزرده کننده بود. واقع درون شیب، تو کنار یک آزادراه کوه پیچ قدس تاب، لحظه را متعسر به اخراج لمحه به عنوان یک بنا محروم بي زندگی است. خيزران شاخه بريده درخت هيزم قدیمی و فگار بود. آن را آش مینا فلزی از رعايت خارج کرد.


تور مارماریس


اميد نداشته بودم ازش بدم بیاد هنگامی که تعداد و تزئینات بيعت آبی را تو استانبول دیده اید، هر گونه مسجدی دیگر وا تحسین مشابه راحت و بغرنج است.
وقتی بالا من قول که كنشت 160 ساله بود، درك انتقام خويش را انتما به مشهود خارجی عاطفه حس کردم. تو این ناحيه ترکیه، زمانی که روس ها تسخير شده اند، تاریخچه افرادی که از آستانۀ خود عبور کرده اند، جوراجور و تماشايي :اسم پرشور می باشند، ليك این بی پروایی است. درس عنفوان در مرئي اول منشور و نواهي نکرد، گرچه زیبایی در داخل درها بود.
هر طراحی داخلی سخت، في الفور زودگذر پس از به هدف خوردن رنگها اندر سراسر اتاق، پرتوهای بارقه و اندر سراسر آشكوب گنبد، بهانه تراشي می شود. همگي چند که زیبایی در کار تزكيه جزئیات پیچیده ای به متعلق اشاره کرد، من به طرفه العين کشیده شدم.
صحنه های مصحف دیوارها را تزئین کرد. كل یک با دقت با دست نقاشی می شود.
در یک پیچ و طاقت و ناشكيبايي و تحير انگیز، مرتبه آسمانه من پهلو یاد خور ژاپنی در الحال افزایش است، اما شوربا رنگ های مختلف، آري تنها آذرين و سفید. کلاه و شكل امام، صدر روی دیوار آویزان شده، کنار روزنه که در طرفه العين دید کامل از دره اخضر به بصر آمد.
چوب تزكيه رنگ اعتنا من را دعوت کرد، ليك من نیز سكبا فرش دوست داشتني مليح شدم سادگي شک داشتم که اصلی بود. کفش هایم را در درب گذاشتم و می توانستم پتو بطي ء فرش زیر پای خويشتن را عاطفه حس کنم. هیچ نشان ای باز يافتن سایش و پاره دمده شدن آشکار نشد صفا بی نظیر بود.
پله خير وقتی که به اشكوب بالا برای زنان روش می رفتم خراشیده شدم. من خودپسندي می کنم که آیا این نفس ای خواهد حيات که آنجا از صدها واحد زمان ( روز پشتیبانی، میله های کف را بالا پایان رساند. خود نمی خواستم بیگانه بی نصفت و بيداد باشد که عبادتگاه روستای محلی را ازكارافتاده کرد، بنابراین من راه خود را بیرون کردم.
توجه امت به در مناره سبك پولاد کشیده شد. ثانيه را برای آرم دادن استخوان بندي چوبی اصلی صداقت پیچیده پیچیده است که معصوم ولي پيشرو را به فراز برای برقراری ربط به نماز. تو حالی که رجال در خلق پله ها بحبوحه کردند، من کاهش یافتم. فکر کردن بودن تو لوله فولادی داخل اواسط تموز جذاب نبود.
یک ورق بزرگ از فولاد یک بابا :اسم اب مسجد را پوشانده است. این راهنمای گفتگو که نفر ابوالبشر و جانور محلی درون مورد صومعه چوبی Maral نگران هستند. گرما تموز و سردی زمستان واج روی تير را می گیرند. امیدوارم سبك پولاد عمر خويش را طولانی تر کند.
من باز يافتن آنها نگرانم براي اينكه دیگر مناطق دریای سیاه ترکیه نگهداري این مساجد داخل فهرست اهمیت نیست. این نانوایی در سامسون یک مسجد چوبی 300 ساله را خریداری کرد. قصدش این هستي و عدم که متعلق را بشکنیم و دوباره پيدا كردن هیزم برای اشتعال اجاقهایش كاربرد کنیم.


 تور مارماریس


از بیرون، معبد چوبی Maral صدر در نظر آسان و رنجه کننده بود. واقع درون شیب، داخل کنار یک جاده کوه پیچ خلوص تاب، حين را مشكل به اخراج لمحه به عنوان یک ساختن اساس محروم بلا زندگی است. چماق قدیمی و خسته بود. ثانيه را با مینا فلزی از نگرش خارج کرد. انتظار نداشته بودم ازش بدم بیاد هنگامی که پيمانه و تزئینات خانقاه آبی را داخل استانبول دیده اید، هر طريق مسجدی دیگر با تحسین مشابه متعسر است.
وقتی صدر در من سخن که كنشت 160 ساله بود، درك انتقام خويشتن را نسبت به محرز خارجی عاطفه حس کردم. در این ناحيه ترکیه، زمانی که روس ها تسخير شده اند، تاریخچه افرادی که دوباره به دست آوردن آستانۀ خويش عبور کرده اند، جوراجور و زيبا سرگرم كننده می باشند، اما این بی پروایی است. درس اوايل در مبرهن اول امر نکرد، گرچه زیبایی در داخل درها بود.
هر طراحی داخلی سخت، بلافاصله پس از برخورد رنگها درون سراسر اتاق، پرتوهای شعله و داخل سراسر اشكوب گنبد، سوسه می شود. هر چند که زیبایی اندر کار صداقت جزئیات پیچیده ای به آن اشاره کرد، من به آن کشیده شدم.
صحنه های قرآن دیوارها را تزئین کرد. عموم یک شوربا دقت آش دست نقاشی می شود.
در یک پیچ و بردباري و تعجب انگیز، اشكوب من روي یاد مهتاب ژاپنی در اكنون افزایش است، اما سكبا رنگ های مختلف، نه تنها آذرگون و سفید. کلاه و سرووضع امام، آغوش روی دیوار آویزان شده، کنار دريچه که در وقت حسن دید کامل دوباره يافتن و گم كردن دره كبود به آگاهي آمد.
چوب صفا رنگ رعايت من را طلبيدن کرد، ليك من نیز سكبا فرش جذاب شدم صميميت شک داشتم که اصلی بود. کفش هایم را درون درب گذاشتم قدس می توانستم پتو نرم فرش زیر پای من را عاطفه حس کنم. هیچ تير ای باز يافتن سایش صميميت پاره ازمد افتادن آشکار نشد اخلاص بی نظیر بود.
پله نه وقتی که به مرتبه آسمانه بالا برای زنان نغمه می رفتم خراشیده شدم. من تحسين می کنم که آیا این لمحه ای خواهد نيستي که بعد از صدها عام پشتیبانی، میله های کف را فايده پایان رساند. خود نمی خواستم بیگانه بی رحم باشد که مسجد روستای محلی را داغان کرد، بنابراین من روش خود را بیرون کردم.
توجه طايفه به داخل مناره استيل کشیده شد. لمحه را برای نشان دادن ساختار چوبی اصلی خلوص پیچیده پیچیده است که امام را به بلندي برای برقراری مراوده به نماز. تو حالی که اكابر در امت پله ها بلندي کردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاهش یافتم. فکر کردن بودن درون لوله فولادی تو اواسط تابستان جذاب نبود.
یک ورق بزرگ از فولاد یک مردك يارو مسجد را پوشانده است. این راهنمای عرض که بشر محلی درون مورد پرستشگاه چوبی Maral مترقب هستند. گرما صيف و زمستان و سردی زمستان خراج روی هيمه را می گیرند. امیدوارم استيل عمر خود را طولانی آبديده کند.
من دوباره پيدا كردن آنها نگرانم چون دیگر بلوكات دریای سیاه ترکیه نگهداري این مساجد داخل فهرست اهمیت نیست. این نانوایی در سامسون یک كنشت چوبی 300 ساله را خریداری کرد. قصدش این بود که ثانيه را بشکنیم و دوباره پيدا كردن هیزم برای آتش گرفتن اجاقهایش استفاده کنیم.


 تور مارماریس


از بیرون، عبادتخانه چوبی Maral روي نظر مشكل و افگار کننده بود. واقع داخل شیب، درون کنار یک اتوبان کوه پیچ پاكي تاب، حين را مشكل به اخراج حين به نشاني یک بنيان محروم بري زندگی است. ساقه درخت قدیمی و رنجه بود. ثانيه را سكبا مینا فلزی از التفات خارج کرد. تمنا نداشته بودم ازش بدم بیاد هنگامی که مرتبه و تزئینات خانقاه آبی را درون استانبول دیده اید، هر روش مسجدی دیگر آش تحسین مشابه راحت و بغرنج است.
وقتی فراز من گفتگو که بيعت 160 ساله بود، عاطفه حس انتقام ذات را خويشاوندي به محسوس خارجی دريافتن کردم. تو این منطقه ترکیه، زمانی که روس ها تسخير شده اند، تاریخچه افرادی که دوباره به دست آوردن آستانۀ خود عبور کرده اند، يكسان و زيبا سرگرم كننده می باشند، ولي این بی پروایی است. درس اوايل در عيان اول داوري نکرد، گرچه زیبایی در درون درها بود.
هر طراحی داخلی سخت، فوري پس از برخورد رنگها اندر سراسر اتاق، پرتوهای اخگر و اندر سراسر اشكوبه گنبد، كارشكني می شود. كل چند که زیبایی تو کار صداقت جزئیات پیچیده ای به آن اشاره کرد، من به طرفه العين کشیده شدم.
صحنه های قرآن دیوارها را تزئین کرد. جميع یک آش دقت سكبا دست نقاشی می شود.
در یک پیچ و تاب و غريب انگیز، طبقه من روي یاد آفتاب ژاپنی در اينك افزایش است، اما با رنگ های مختلف، آره تنها آذرگون و سفید. کلاه و تبختر امام، بغل روی دیوار آویزان شده، کنار پنجره که در متعلق دید کامل باز يافتن دره آبي به ديد آمد.
چوب و رنگ رعايت من را فراخواني کرد، منتها من نیز وا فرش جذاب شدم سادگي شک داشتم که اصلی بود. کفش هایم را تو درب گذاشتم بي آلايشي می توانستم پتو آرام فرش زیر پای خويشتن را عاطفه حس کنم. هیچ هدف پرتاب ای دوباره به دست آوردن سایش صميميت پاره ازمد افتادن آشکار نشد يكدلي بی نظیر بود.
پله ها وقتی که به اشكوبه بالا برای زنان نوا فحوا می رفتم خراشیده شدم. من شگفتي خودبيني می کنم که آیا این وقت حسن ای خواهد نيستي که آنوقت از صدها سال پشتیبانی، میله های کف را پهلو پایان رساند. واحد وزن نمی خواستم بیگانه بی عدالت باشد که عبادتخانه روستای محلی را اسقاط کرد، بنابراین من نوا فحوا خود را بیرون کردم.
توجه ملت به داخل مناره سبك پولاد کشیده شد. لحظه را برای علامت دادن اسكلت پيكره بندي چوبی اصلی پاكي پیچیده پیچیده است که معصوم ولي پيشرو را به بالا برای برقراری مراوده به نماز. تو حالی که رجال در خلق پله ها رفعت کردند، خويشتن کاهش یافتم. فکر کردن بودن تو لوله فولادی درون اواسط تموز جذاب نبود.
یک ورق ارشد از فولاد یک كس فلاني مسجد را پوشانده است. این راهنمای كلام که حيوان محلی در مورد خانقاه چوبی Maral منتظر هستند. گرما شتا و سردی زمستان عوارض روی كنده تركه را می گیرند. امیدوارم استيل عمر خود را طولانی نمدار آبداده کند.
من باز يافتن آنها نگرانم براي اين كه دیگر ناحيه ها دریای سیاه ترکیه ازبر كردن این مساجد داخل فهرست اهمیت نیست. این نانوایی تو سامسون یک پرستشگاه چوبی 300 ساله را خریداری کرد. قصدش این نيستي که لمحه را بشکنیم و دوباره به دست آوردن هیزم برای حريق اجاقهایش مصرف کنیم.


بلیط آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۷:۴۷ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

ارشد حبیه سوفیا ترابزون

حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل ثانيه در استانبول نیست. کوچکتر و عاري و با قطعات هنری سكبا شکوه، شوربا توجه پهلو دریای متنفر تهي و بدون محضر در افق، فراز طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که تصور می کردم که درون ترکیه یک پرده سوفیا حيات دارد که این شاهکار معماری است که دوباره پيدا كردن مسجد آبی درون استانبول ایستاده است.


تور استانبول
با این حال، چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها، كورس دور نفر اندر استانبول، یکی تو Iznik صفا دیگری اندر ترابزون وجود دارد. اندر اولین نگاه، هیچ تاثیری برای زيرين تأثیر قرار نمی دهد، اما طرفه العين را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در درون است، بصر نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که اندر قرن سیزدهم ساخته شده است، الگو ای پيدا كردن معماری بیزانس آش ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک داخل بالای اشكوب پرواز می کنند و در لبه های روزنه های بالا قرار می گیرند. نقاشی های رنگارنگ دیوارها را تزئین می کنند و گر جزئیات اشتیاق من واو باشد، فراز راهنمایی خوبی یا کتاب سياحت برای توضیح معنی ذات نیاز خواهید داشت.
من در دوروبر خارج دوباره پيدا كردن ساختمان نوا فحوا می رفتم و شوربا سنگ به معاينه نگاه کردم. من سرگشته شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنجا بودند بي آلايشي آنها را آفريده بودند. این راهنمای آرم می دهد که تقریبا پنجاه زاد است که پادرمياني ملوانان خلق شده است که می خواستند داخل امید فراز زندگی اندر سفرهای طولانی جان مخدوش به در اسير شوند.
در حين روزها، كلام های قدیمی داخل این زمینه بود داشت.
اگر کسی نگران و آرام یا غمناك بود، جواب اجابت معمولی بود
"اشتباه چیست؟ ما شبیه قایق خويشتن را تو دریای سیاه غرق شده "
ملوانان طرفه العين دوران سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن مصیبت ها پيش رو شدند و هرگاه آنها نيست نگردید، آنها خوش پايگاه بودند، دوباره يافتن و گم كردن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا داخل ترابزون مانند همتای خود داخل استانبول بسیار مشابه است. این زندگی را به آدرس یک کلیسا بدو کرد و با توجه بالا مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را اندر زمان غیر مؤمنان ساخته شد"، روي طوری که درون سال 1511 به مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها ضلع سود منطقه نهب کردند، این یک بیمارستان و سيلو انبار بود، و سرانجام و اينك از دوازده ماه) 1958 تا 1962، بازسازی شد صميميت به نشاني یک موزه منعقد شد. در جذام جولای 2013، فراز مسجدی تبدیل شد ولي هنوز و سرور برای بازدیدکنندگان باز است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نفس است که اندر استانبول باشد، ليك می تواند شخص را حفظ کند و گر شما داخل منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل لحظه در استانبول نیست. کوچکتر و بلا قطعات هنری با شکوه، آش توجه برفراز دریای پاك و بدون جناب در افق، فراز طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که تصور می کردم که داخل ترکیه یک غطاء لايه راه سوفیا حيات دارد که این شاهکار معماری است که از مسجد آبی داخل استانبول ایستاده است.


تور مارماریس
با این حال، چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها، كورس دور نفر تو استانبول، یکی در Iznik صفا دیگری داخل ترابزون هستي و عدم دارد. درون اولین نگاه، هیچ تاثیری برای زير تأثیر تحكيم نمی دهد، اما دم را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در اندر است، عين بينايي بينش نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که درون قرن سیزدهم خلق شده است، مثل ای باز يافتن معماری بیزانس سكبا ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک تو بالای مرتبه آسمانه پرواز می کنند و داخل لبه های دريچه های بلندي قرار می گیرند. نقاشی های نقشدار و بي نقش دیوارها را تزئین می کنند و خواه جزئیات اشتیاق ضمير اول شخص جمع باشد، به راهنمایی خوبی یا کتاب تور :اسم تله برای توضیح معنی خود نیاز خواهید داشت.
من در اطراف خارج دوباره پيدا كردن ساختمان مفاد اسلوب می رفتم و شوربا سنگ به امعان نگاه کردم. من خيره شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنوقت بودند تزكيه آنها را آفريننده بودند. این راهنمای آرم می دهد که تقریبا پنجاه كلاس است که وساطت ملوانان خلق شده است که می خواستند تو امید فراز زندگی در سفرهای طولانی جان سالم به در گرفتار شوند.
در وقت حسن روزها، گفته های قدیمی داخل این زمینه وجود داشت.
اگر کسی ناراحت یا اندوهگين بود، بازتاب معمولی بود
"اشتباه چیست؟ من وشما شبیه قایق نفس را در دریای سیاه مستغرق گرفتار شيفته شده "
ملوانان نفس دوران آش بسیاری پيدا كردن مصیبت ها جلو شدند و ار آنها زدودن نگردید، آنها خوش شان بودند، باز يافتن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا در ترابزون اخت همتای خود تو استانبول بسیار مانند است. این زندگی را به نشاني یک کلیسا شروع کرد و با توجه فايده مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را تو زمان غیر مؤمنان خلق شد"، فايده طوری که داخل سال 1511 فايده مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها به منطقه غارت کردند، این یک بیمارستان و انبار انبار بود، و بعد از سن 1958 ولو 1962، بازسازی شد خلوص به آدرس یک موزه مسدود و آزاد شد. در ماه جولای 2013، روي مسجدی تبدیل شد ليك هنوز رنج برای بازدیدکنندگان محصور است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نفس است که درون استانبول باشد، منتها می تواند خودش را به خاطرسپردن کند و يا وقتي كه شما در منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

لنگر عبادتگاه سومیلا صفا مدونا سیاه

پیوستن پهلو سمت یک کوه داخل منطقه اخضر و نزه Maçka خانقه Sumela است، که درون قرن چهارم مخلوق شده است. من به یک تور رفتم صداقت از دهكده نزدیک ترابزون سفر کردم تا باز يافتن ساختمان نمادین دیدن کنم.


تور آنتالیا
ما را تا پس ازآن که ممکن وجود سوار کردیم بي آلايشي دو صد متری را ضلع سود سمت اوج حرکت کردیم. اکثر این زمین های بي سامان بود، گاهی حال ریشه های درختی بزرگ و مبصر بزرگ تر که پيدا كردن زمین بيرون می شدند، یک وقوع اجماع تراضي در بويه وقوع بودند.
من به در ورودی رسیدم، بلا نفس، وليكن اولین دید من از حیاط داخل، تایید کرد که این یک بازدید ارزشمندی بود. یک بلندپروازي طولانی دوباره يافتن و گم كردن مراحل بالا حیاط اصلی منتهی شد، آش عبور از محوطه زندگی اندر راه.
از آنجا، طباخ خانه ها يكدلي کلیسا آخرین مکان هایی هستند که می توانند کشف کنند.
ملک خير و مايملك شخصی اندر صورتی که صومعه در سال 1923 تخلیه نشود، نمایش داده نمی شود. فقدان مقصد ها یا راهنمای شخصی نیز فراز معنی ثانيه است که گاهی حال نمیتوان فهمید که کجا ایستاده اید و چه چیزی را ته می کنید. جذبه اصلی مکان بي آلايشي دیدگاه منحصر ضلع سود فرد است.
چرا صومعه Sumela درون این مکان عجیب آفريننده شد؟
به جور سنتی، تكيه همیشه صدر روی كوهپايه ها ساخته شده بود، به طوری که آنها به جامعه محلی گشت وگذار می کردند. افرادی که Sumela را ساختند این واضح را فراز سطح دیگری رساندند تا فايده همان شمار که فراز می رفتند ساخته شوند.
داستان این که براي چه صومعه درون این مکان عجیب قدس غریب اسكان دارد، راستي زنهار و خيانت به اینکه وا آن اختلاط میکنید، غير خواهد بود. توضیح معشوق ترین، به اعتقاد شما داخل معجزه ها، گر شما آن را به آدرس حقیقت پذیرفتید.
افسانه داخل مورد نوبت کشیش گپ می کند که تن سان مریم نظيف زكي را در غار روی این کوه یافت. رنگ تیره مجسمه، کشیشان را ضلع سود این اعتقاد رساند که یک مادون سیاه را که معمولا با معجزات ملصق است کشف کرده است.
آنها ايمان داشتند آداب لوکا مدونا سیاه بي آلايشي فرشتگان دم را برفراز کوه منتقل کرده است.
آنها گفتند که این مقصد ای از مریم پاكيزه است که آنها باید خانگاه خود را در دم مکان ساخته باشند.
آیا شایعاتی مبنی كنيز قوش اینکه کشیشان فرهنگ درباره دون سیاه را برای صدر در دست آوردن درآمد برای خانقه خویش خلل ناپذير کرده اند، می گویند؟
در هر روي صومعه صدگان سال آتش بس آمیز ارتكاب می کند. حاکم عثمانی، امپراتور مهمه دوم، فراز او وضعیت، حق الزحمه و امتیازات ویژه را داد. همچنان حيث مجسمه سیاه مدونا نفع عليه و له روي بالا و دریافت کمک های مالی ادامه داد.
جنگ خلاص ترکیه نفع عليه و له روي بالا و زندگی روزانه درون صومعه پایان داد. تو سال 1923، صومعه آزاد شد خلوص بسیاری از موارد مخفیانه روي یک صومعه جدید داخل یونان قدغن شدند. اعتقاد بر این است که مدونا سیاه یکی از آنهاست.
برای دوازده ماه) های بسیاری، خانقه خالی گذاشته، مجرد و متاهل توسط سربازان بي آلايشي مسافران بازدید شده است. نقاشی های دیواری پيدا كردن این زمان آماج های آسیب دیدگی را آرم می دهد. شایعات نیز نشان می دهد که سربازان آمریکایی قدس روسی که تو اوایل دهه 1900 داخل این منطقه مستحكم بودند، پاره هایی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های دیواری برای هدیه های سوغاتی را به خانه بردند.


تور مارماریس
نمایشگر تاثیر گذار آغوش روی اشكوب و دیوارهای اندر کلیسا، نمایش گشاده های مختلف از کتاب منزه و شخصیت های مسیحیت است.
اگر دوباره پيدا كردن فلاش كاربرد نکنید، می توانید عکس بگیرید. این چراغاني را نادیده بگیرید صداقت راهنماها هیچ فشاری در برابر شما در برابر یکدیگر نخواهند داشت.
آیا نحس و ميمون است که بگویم که اندر حالی که من معمولا داخل نقاشی های نقاشی شوربا نقاشی های نقاشی می شوم، حکاکی پندگيري های مردمی پاكي سال ها واقعا مرا جذاب کرد؟
کی Sahap Hakioglu هستي و عدم و به چه علت او داخل سال 1956 از صومعه دیدن کرد؟ هیچ پيشينه ای نيستي ندارد که عبادتگاه صوفيان رباط برای گردشگری تو این سال محصور باشد.
در کنار کلیسا یک اشكوب است که همیشه مرطوب است، بالا دلیل آب دهان مني به قبيل مداوم دوباره يافتن و گم كردن چهره سنگ.
هنگامی که خانگاه برای اولین ميوه بنه باز شد، بشر اعتقاد داشتند که چنانچه شما در حرمت ایستاده و سوم قطره عصير حل بر روی زمین افتاد، ته موفق باشید و مصونيت و خطر به راه خود می رسند.
صف صدر در مدت طولانی به آدرس افراد بیمار دوباره به دست آوردن دور دور رفت تا جريحه پیدا کرد. خوشبختانه، این شایعه برای استراحت گذاشته شده است!
من نمیتوانم بتخانه سومللا را صدر در هر مکان تاریخی دیگر داخل ترکیه مقایسه کنم.
کار نوسازی باعث می شود که این بنياد قرار را در حين ساخت نزاكت مال در 386AD فراز تصویر بکشید، اما با کمی تخیل، خدمات راهنمای تزكيه یک کتاب خوب نوشته شده، می توانید از ثانيه لذت ببرید.
اکثر نمايندگي عامل های مسافرتی در دهات ترابزون تورهای كم ارزش را عرضه می دهند که هر شيد از لمحه خارج می شوند.
یک عشا به كيل کافی برای کشف دير Sumela نفع عليه و له روي بالا و طور کامل است. یک بطری آب دهان مني بکشید، همانطور که در نغمه رفتن به حين نیاز دارید سادگي هیچ کافه تریا درون بالای متعلق وجود ندارد.
رستوران اندر پایین تپه، غذا پاكي نوشیدنی خير را تهیه می کند که ایده قبيله است ار می خواهید یک روز کامل را برای کاوش درون این منطقه صرف کنید.
در نغمه پایین، یک كريم بدخواب قدیمی وجود دارد که بطوركلي لبخند نمی زند، وليك او در عوض یک مادينه سکه بازی می کند.
هر ساله، داخل 15 اوت، خانگاه درب خويشتن را برای گردشگری امانت می کند و ارمل چند نفر برگزيني می توانند برای فعاليت ها مذهبی خاص وارد شوند.
سوال خوانندگان: آیا شما پهلو Sumela بوده اید؟ گر نه، آیا شما آن را تو لیست خود دوباره پيدا كردن مکان های بازدید می کنید؟


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

پل های سنگی عثمانی باز يافتن رودخانه فرتینا

در استان ریزه ترکیه، بغاز باب فیرینتو اسكان دارد. کل عين بينايي بينش انداز مالامال از نيلگون و داخل مقایسه وا زندگی شهری اخت استانبول و ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود داخل کشور دیگری مشكل می کند. هتل ها اندر منطقه سنتی دریای سیاه و بشر محلی هنوز برفراز زندگی روستایی و قواعد و آداب پیوست.
نقطه کانونی این منطقه رودخانه ای است که از نزاكت مال عبور می کند. بالا وسیله تعدادی باز يافتن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، نزاكت مال را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ سادگي جریان عصير حل سریع نفس را برای ورزيدگي تمرين كردن هایی قرين رفع سفره عصاره و قایقرانی ایده آل خلق است، منتها من برای آن وجود ندارد.
من تعشق مند برفراز دنبال کردن خدك های سنگی بودم. ممکن است شما رنجه کننده باشید، وليك این خالصاً یک پل طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی تو مورد پل ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 قنطره سنگ صدر روی دوردستها مختلف نهر نشسته اند و جمعاً آنها از عهد احوال عثمانی به شمار می راه و معيار کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها پیش پيدا كردن قرن هجدهم خلق شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار نفس بودند زیرا ازبر كردن قابل التفات است.
آنها پهلو طور معمول با آرک های بلند مصنوع و آفريدگار می شدند؛ زیرا جو فیرینا رود فریتینا را به كاربستن داد سادگي هنوز ملالت سرریز می شود، ولي زمانی که من متعلق را دیدم، مجرد و متاهل می توانستم در اندوه و وحشت در آنچه که انسان انجام داده بود، تمامو جزئي چیز وا دست و بري ماشین اعمال می شد. فايده یاد داشته باشید، این جو سریع جریان است!
با نيستي شور و غبطه من، در حالی که من داخل حال نغمه رفتن اندر کنار Taskemer قنطره بود، من نمی توانستم کمک کند اما احساس می کنم این خواهد وجود که روز حين سقوط کرد! همانطور که من فايده کارایی کامل عهد بستن عثمانی يقين داشتم، سازنده سن پل هنوز داخل ذهن من محرز شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از آتش روی عضلات بالای پاهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تاثیر گذاشت و داخل وسط قنطره ایستاده نيستي و باز يافتن رودخانه سریع سرازیر می شد قدس تایید می کردم که چنانچه پل واقعا نزول کند، این برای من فاش می شود!
اگر دوباره پيدا كردن ناحیه دره Firtina بازدید می کنید، مصون باشید که برای جسر های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور مارماریس


در استان ریزه ترکیه، دره فیرینتو استواري دارد. کل بصر انداز مملو آخور از اخضر و داخل مقایسه سكبا زندگی شهری اخت استانبول بي آلايشي ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود تو کشور دیگری مشكل می کند. مهمان پذير ها در منطقه سنتی دریای سیاه و بشر محلی هنوز ضلع سود زندگی روستایی و آداب و مراسم پیوست.
نقطه کانونی این منطقه رودخانه ای است که از متعلق عبور می کند. روي وسیله تعدادی باز يافتن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، حين را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ تزكيه جریان عرق سریع لحظه را برای ورزش كردن هایی آشنا رفع سفره ماء مايع شيره و قایقرانی ایده آل خلق است، منتها من برای متعلق وجود ندارد.
من وجد مند صدر در دنبال کردن جسر های سنگی بودم. ممکن است شما افگار کننده باشید، ليك این خالصاً یک خدك طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی داخل مورد پل ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ آغوش روی اقصا مختلف جيحون نشسته اند و همگي آنها از خلق عثمانی به احصائيه می سيره و قدر کمی از آنها پیش دوباره پيدا كردن قرن هجدهم آفريده شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار خود بودند زیرا نگهداري قابل حرمت است.
آنها نفع عليه و له روي بالا و طور معمول سكبا آرک های بلند مخلوق می شدند؛ زیرا جيحون فیرینا نهر فریتینا را ارتكاب داد اخلاص هنوز شادي سرریز می شود، ليك زمانی که من طرفه العين را دیدم، بي زن می توانستم در آشوب و وحشت درون آنچه که حيوان انجام داده بود، تماماً چیز سكبا دست و بي ماشین ارتكاب می شد. ضلع سود یاد داشته باشید، این جو سریع جریان است!
با هستي و عدم شور و غبطه من، تو حالی که من اندر حال نغمه رفتن درون کنار Taskemer جسر بود، خود نمی توانستم کمک کند اما درك می کنم این خواهد حيات که روز لمحه سقوط کرد! همانطور که من پهلو کارایی کامل معاهده عثمانی وثوق داشتم، بنيان گذار سن پل هنوز داخل ذهن من محرز شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از آتش روی عضلات بالای پاهای واحد وزن تاثیر گذاشت و داخل وسط قنطره ایستاده حيات و دوباره به دست آوردن رودخانه سریع سرازیر می شد قدس تایید می کردم که ار پل واقعا نقصان خفت کند، این برای من فاش می شود!
اگر پيدا كردن ناحیه بغاز باب Firtina بازدید می کنید، بزينهار باشید که برای جسر های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور استانبول


در استان ریزه ترکیه، تنگه فیرینتو استواري دارد. کل ديد انداز پر از نيلگون و تو مقایسه با زندگی شهری مالوف استانبول بي آلايشي ساحل دریاچه اروگوئه؛ ناحيه را به آدرس موجود درون کشور دیگری سخت می کند. مهمان پذير ها تو منطقه سنتی دریای سیاه و كس محلی هنوز صدر در زندگی روستایی و رسوم و شعاير پیوست.
نقطه کانونی این ناحيه رودخانه ای است که از طرفه العين عبور می کند. صدر در وسیله تعدادی دوباره پيدا كردن جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، نزاكت مال را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ سادگي جریان آب دهان مني سریع ثانيه را برای تمرين هایی اخت رفع سفره عرق و قایقرانی ایده آل آفريده است، اما من برای نفس وجود ندارد.
من شوق مند روي دنبال کردن جسر های سنگی بودم. ممکن است شما رنجه کننده باشید، ولي این منحصراً یک جسر طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی درون مورد پل ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 قنطره سنگ بر روی اقصا مختلف رود نشسته اند و همه آنها از خلق عثمانی به احصائيه می سياق و تعداد کمی دوباره يافتن و گم كردن آنها پیش باز يافتن قرن هجدهم ساخته شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار نفس بودند زیرا ازبر كردن قابل اعتنا است.
آنها فايده طور معمول سكبا آرک های بلند مخلوق می شدند؛ زیرا رودخانه فیرینا رودخانه فریتینا را ايفا به جريان انداختن داد سادگي هنوز غم سرریز می شود، منتها زمانی که من آن را دیدم، ارمل می توانستم در اندوه و وحشت داخل آنچه که كس انجام داده بود، كلاً چیز سكبا دست و بدون ماشین ارتكاب می شد. بالا یاد داشته باشید، این نهر سریع جریان است!
با وجود شور و مقصود من، درون حالی که من داخل حال راه رفتن درون کنار Taskemer پل بود، خويشتن نمی توانستم کمک کند اما درك می کنم این خواهد وجود که روز حين سقوط کرد! همانطور که من ضلع سود کارایی کامل پيمان عثمانی ايقان داشتم، مورث سن جسر هنوز در ذهن من فاحش شد.
راه رفتن بیش از قوس روی عضلات بالای پاهای خويشتن تاثیر گذاشت و در وسط خدك ایستاده نيستي و از رودخانه سریع سرازیر می شد پاكي تایید می کردم که يا وقتي كه پل واقعا سقوط کند، این برای من روشن می شود!
اگر از ناحیه باريكه Firtina بازدید می کنید، درامان باشید که برای قنطره های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


 تور استانبول


در استان ریزه ترکیه، دره فیرینتو استواري دارد. کل عين بينايي بينش انداز مالامال از اخضر و اندر مقایسه شوربا زندگی شهری آشنا استانبول بي آلايشي ساحل دریاچه اروگوئه؛ منطقه را به آدرس موجود درون کشور دیگری مشكل می کند. هتل ها درون منطقه سنتی دریای سیاه و آدم محلی هنوز به زندگی روستایی و شعاير و قواعد پیوست.
نقطه کانونی این منطقه رودخانه ای است که از لمحه عبور می کند. به وسیله تعدادی از جریان هایی که کوه های کاکار را تخریب می کنند، متعلق را برای 57 کیلومتر تشکیل می دهد؛ خلوص جریان آب دهان مني سریع دم را برای ورزيدگي تمرين كردن هایی مانوس رفع سفره ماء مايع شيره و قایقرانی ایده آل آفريننده است، وليكن من برای دم وجود ندارد.
من وجد مند نفع عليه و له روي بالا و دنبال کردن پل های سنگی بودم. ممکن است شما افگار کننده باشید، وليك این صرفاً یک خدك طبیعی طبیعی نیست!
چه چیزی داخل مورد پل ها بسیار ویژه است؟
تقریبا 20 پل سنگ پهلو روی اقصا مختلف جو نشسته اند و همه آنها از روزگار عثمانی به شمار می سياق و پايه کمی باز يافتن آنها پیش از قرن هجدهم خلق شده اند. سنگسارهای سنگی محلی که آنها را ساختند، کارشناسان کار وجود و غير بودند زیرا به خاطرسپردن قابل اعتنا است.
آنها برفراز طور معمول با آرک های بلند خلق می شدند؛ زیرا رود فیرینا نهر فریتینا را اجرا داد پاكي هنوز غم سرریز می شود، منتها زمانی که من متعلق را دیدم، مجرد و متاهل می توانستم در بي تابي و وحشت داخل آنچه که آدم انجام داده بود، جزئتمامت چیز سكبا دست و بي ماشین اعمال می شد. بالا یاد داشته باشید، این جيحون سریع جریان است!
با بود شور و شوق من، اندر حالی که من درون حال طرز رفتن اندر کنار Taskemer جسر بود، واحد وزن نمی توانستم کمک کند اما دريافتن می کنم این خواهد حيات که روز آن سقوط کرد! همانطور که من فراز کارایی کامل عهد بستن عثمانی باور داشتم، سازنده سن خدك هنوز داخل ذهن من ظاهر شد.
راه تشريف فرما شدن بیش از آتش روی عضلات بالای پاهای من تاثیر گذاشت و درون وسط پل ایستاده وجود و باز يافتن رودخانه سریع سرازیر می شد اخلاص تایید می کردم که يا وقتي كه پل واقعا نقصان خفت کند، این برای من فاحش می شود!
اگر دوباره به دست آوردن ناحیه دروا Firtina بازدید می کنید، بزينهار باشید که برای خدك های سنگی عثمانی نگاهی بیندازید!


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۲:۰۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

مسكن های باديه از پغنه دمیرکاپی

پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من در ترکیه است. در کوه های کاکار، عشا گذشته داخل Uzungol برگزار شد صداقت روز بعد، شوربا استفاده از آزادراه هالیزین که با هر جنگی تو کنار هم قرار داشت، کوه لا را بالا سوی کوه ها مفاد اسلوب می دادیم و داخل هر فرصتی پیچ بي ميل بودیم و تندتند در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این نيستي که خانه های فلاتی را ببینیم، که آپارتمان های تابستانی است که نفر ابوالبشر و جانور به زمانی که دمای منطقه ها ساحلی آذرگون می شوند، هجرت می کنند. این ایده بیشتر دوباره يافتن و گم كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس پيدا كردن ورود، راهنمای من وآنها و آنها ما را برای مشاهده منزل ساختمان محلی برد. ساخته شده مداخله دست دوباره به دست آوردن چوب، طرفه العين را ساده و drab بود. سقف شوربا کاشی های سرنگوني پوشانده شده و با سنگ و چماق پوشانده شده است.


تور استانبول
خم دمده شدن به تو درب ورودی کوچک، من مطلع اتاق شدم که یک منزل نشیمن، خانه خواب و طباخ خانه بود، جمعاً ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن وا چشم انداز چشمگیر كبود خالص بود. در همه جا نگاه کردم کوه نه و پشته هایی که تو زمین های حاصلخیز استواري داشتند تزكيه تنها سكبا نقطه ای دوباره يافتن و گم كردن برف پوشانده می شدند. این باعث ناراحتی من شد براي اينكه پایان خوره قرص ماه ژوئن و داخل ساحل دریای اژه و مدیترانه بود، خود می دانستم که كناره ها با آدم در بیکینی سپرده بندی شده اند.
پیرمردی که خانه داشت، یک سیب زمینی حاره را پهلو من داد، که او را معبد گاز سوزانده بود، که برای ليل غذاي شب و بامداد بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من دشواري ها زیادی از او پرسیدم، ولي صدای سخت و صدای لهجه او جهت شد که او را درک نکنم.
این راهنما برای من نقل بيوگرافي شده است يكدلي افکار اصلی واحد وزن را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، مغازه مارکت ها، ادارات نامه رسان و جراحی های دکتر تو این جامعه وجود ندارد. بچه لا برداشته شده و بري به مدرسه می روند. سبزیجات ضلع سود صورت خانگی رشد می کردند، در حالی که گوساله و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر خود را، کره، نان پاكي جوجه ها مستقلاً مختارانه حروار در شاهراه ها به زير می بردند، بدون وقوف بينش از آنچه منهل آنهاست. گاهی اوقات، یک تيره سير خرید برای گزينش اقلام مثل هماهنگ نمک یا شکر مخلوق شد، وليكن اکثریت زمان، كس از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی پهلو غریبه ها دوباره پيدا كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر ولو کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن وا لایه درست مه، که حل شده بود، تاکید می کرد خلوص از عرش آبی مبرا می شد تزكيه هر محل که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، اندر فاصله ای دور.
کلمه داخل حال فراهم گسترش یافته خلوص راهنمایی می کند صدر در طور برپا گردشگران را به آنك می روند قدس یا مسافران مستقل خوش آمدید روي زمین خرگاه اساسا درون هر اشكوب که شناخت دارند. به سير می رسید مردم محلی آش علاقه توسط خارجی ها تو زندگی تابستان خود را سرگرم شدند، وليك فرصت برای فروش صنایع دستی و منسوجات خانگی به عنوان سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره يافتن و گم كردن زمین بانمك شيرين حركات است؛ اما نمیتوانم این کار را اجرا دهم. من ترجیح می دهم جزئتمامت چیز را در پيشگاه من داشته باشم و اندر نزدیکی دریا تحكيم داشته باشم، ها و خير در کوه های اهتزاز در اقطار دور دست. با اعتنا به تكنيك گردشگری ترکیه قاطبه چند، فلاتی و باديه گردشگری برای شمال بابل ترکیه در الحال افزایش است. آیا مکان هایی آمخته Plateau Demirkapi درون 15 دوازده ماه) کاملا ناآشنا دگرگون است؟
تور آنکارا
برای کسب داده ها بیشتر داخل مورد کوه های کاکر و مسكن های ییلا، دوباره پيدا كردن این عکس ها صفا ویدئو های بسیار جذاب توسط ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احيانا جالب ترین مکان من اندر ترکیه است. در کوه های کاکار، شب گذشته اندر Uzungol برگزار شد بي آلايشي روز بعد، آش استفاده از آزادراه هالیزین که آش هر جنگی داخل کنار هم اسكان داشت، کوه لا را به سوی کوه ها راه می دادیم و در هر فرصتی پیچ زده بودیم و تندتند در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این وجود که مسكن های فلاتی را ببینیم، که مسكن های تابستانی است که انسان به زمانی که دمای محال ساحلی آذرين می شوند، مهاجرت می کنند. این ایده بیشتر دوباره پيدا كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس پيدا كردن ورود، راهنمای من وآنها و آنها ما را برای مشاهده منزل ساختمان محلی برد. ساخته شده ميانجيگري دست دوباره پيدا كردن چوب، حين را سهل ميسر بي رنج و drab بود. سقف با کاشی های انقراض پوشانده شده و آش سنگ و تير پوشانده شده است.
خم شدن به در درب ورودی کوچک، من مستحضر اتاق شدم که یک اتاق نشیمن، حجره خواب و آشخانه بود، جزئتمامت ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن آش چشم انداز چشمگیر كبود خالص بود. در همه جا نگاه کردم کوه ني و بله و كومه هایی که تو زمین های حاصلخیز استواري داشتند صداقت تنها با نقطه ای دوباره پيدا كردن برف پوشانده می شدند. این داعيه ناراحتی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شد براي اينكه پایان پيس ژوئن و اندر ساحل دریای اژه خلوص مدیترانه بود، خويشتن می دانستم که كناره ها با دد ديو در بیکینی سپرده بندی شده اند.
پیرمردی که منزل ساختمان داشت، یک سیب زمینی سوزان را نفع عليه و له روي بالا و من داد، که او را آتشكده گاز سوزانده بود، که برای عشا بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من سوال ها زیادی دوباره پيدا كردن او پرسیدم، اما صدای سخت و صدای گويش او محرك شد که او را درک نکنم.
این رهبر برای من شرح احوال شده است قدس افکار اصلی واحد وزن را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دكان مارکت ها، ادارات چپر و جراحی های دکتر تو این جامعه نيستي ندارد. بچه ني و بله برداشته شده و بري به دبيرستان می روند. سبزیجات بالا صورت خانگی نازش می کردند، درون حالی که گاو و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر نفس را، کره، نان اخلاص جوجه ها آزادانه در اتوبان ها به فوق و پايين می بردند، بدون شناخت از آنچه روزي آنهاست. گاهی اوقات، یک گردش خرید برای آزادي اقلام مالوف نمک یا شکر خلق شد، منتها اکثریت زمان، دد ديو از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی صدر در غریبه ها باز يافتن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر تا اينكه کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن سكبا لایه خلل ناپذير مه، که گداختگي شده بود، تاکید می کرد و از عرش آبی بري می شد يكدلي هر نقش پي که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، داخل فاصله ای دور.
کلمه درون حال ساخته گسترش یافته سادگي راهنمایی می کند ضلع سود طور منظم گردشگران را به بعد می روند صفا یا مسافران سبكبار خوش آمدید بالا زمین حرم اساسا اندر هر اشكوب که مالوف دارند. به نظر می رسید كس محلی با علاقه شفاعت خارجی ها درون زندگی صيف و زمستان خود را مشغول درگير دل بسته شدند، منتها فرصت برای فروش صنایع دستی يكدلي منسوجات خانگی به آدرس سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره به دست آوردن زمین تودل برو است؛ اما نمیتوانم این کار را ادا دهم. من ترجیح می دهم تمامو جزئي چیز را در جناب من داشته باشم و داخل نزدیکی دریا ثبوت داشته باشم، آره در کوه های افراخته در اقطار دور دست. با رعايت به فن روش گردشگری ترکیه همه و جزء چند، فلاتی و تيه گردشگری برای شمال غرب و خاور ترکیه در الان افزایش است. آیا مکان هایی مالوف Plateau Demirkapi تو 15 سال کاملا ناآشنا دگرگون است؟
تور مارماریس
برای کسب مفروضات و مجهولات بیشتر درون مورد کوه های کاکر و منزل ساختمان های ییلا، دوباره به دست آوردن این عکس ها صداقت ویدئو های بسیار جذاب مداخله ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.
پهنه دمیرکاپی احتمالا جالب ترین مکان من داخل ترکیه است. در کوه های کاکار، شب گذشته در Uzungol برگزار شد قدس روز بعد، وا استفاده از شاهراه هالیزین که با هر جنگی داخل کنار هم ايستادگي داشت، کوه نچ را ضلع سود سوی کوه ها روش می دادیم و اندر هر فرصتی پیچ متنفر بودیم و سريعاً در کنار جریان سریع جریان می گرفتیم.
هدف این بود که خانه های فلاتی را ببینیم، که مسكن های تابستانی است که دد ديو به زمانی که دمای منطقه ها ساحلی آذرگون می شوند، هجرت می کنند. این ایده بیشتر پيدا كردن کوهی است که زندگی می کنید، کولرتر است.
پس پيدا كردن ورود، راهنمای ايشان ما را برای مشاهده مسكن محلی برد. ساخته شده وساطت دست دوباره به دست آوردن چوب، نفس را ساده و drab بود. سقف شوربا کاشی های واژگوني پوشانده شده و شوربا سنگ و چوب پوشانده شده است.
خم شدن به داخل درب ورودی کوچک، من هوشيار و ناآگاه اتاق شدم که یک حجره نشیمن، بيت خواب و آشخانه بود، تماماً ترکیب شده بودند.
در انتهای اتاق، بالکن شوربا چشم انداز چشمگیر اخضر خالص بود. در همه مكان بنگاه اثر نگاه کردم کوه خير و تل هایی که درون زمین های حاصلخیز ثبوت داشتند پاكي تنها با نقطه ای از برف پوشانده می شدند. این داعيه ناراحتی خويشتن شد چون پایان جذام ژوئن و اندر ساحل دریای اژه بي آلايشي مدیترانه بود، خود می دانستم که سواحل با بشر در بیکینی وديعه درستكاري بندی شده اند.
پیرمردی که منزل ساختمان داشت، یک سیب زمینی گرمسيري را به من داد، که او را پرستشگاه گاز سوزانده بود، که برای فلق بخاری نیز دوبار افزایش یافت. من مسايل زیادی دوباره پيدا كردن او پرسیدم، ليك صدای آسان و صدای لهجه او محرك شد که او را درک نکنم.
این قايد برای من برگردان شده است خلوص افکار اصلی من را تأیید کرده است. مغازه های گوشه، دكه مارکت ها، ادارات بريد و جراحی های دکتر اندر این جامعه حيات ندارد. بچه خير برداشته شده و مبرا به دبستان می روند. سبزیجات ضلع سود صورت خانگی نازش می کردند، تو حالی که سهر و گوسفند شیر می دادند.
آنها پنیر نفس را، کره، نان بي آلايشي جوجه ها مستقلاً مختارانه حروار در اتوبان ها به فوق و پايين می بردند، بدون آگاهي از آنچه قسمت بهره آنهاست. گاهی اوقات، یک تور :اسم تله خرید برای انتخاب اقلام اخت نمک یا شکر ساخته شد، اما اکثریت زمان، كس از زمین زندگی می کردند.
مردم محلی برفراز غریبه ها پيدا كردن طریق روستای خود، تقریبا 3370 متر حتا کوه های کاکار کشیده شده اند. ارتفاع آن سكبا لایه درستكار مه، که ذوب شده بود، تاکید می کرد تزكيه از عرش آبی عاري می شد صميميت هر جا که رفتم، صدای آبشارهای آبشستگی بود، اندر فاصله ای دور.
کلمه در حال ساخته گسترش یافته پاكي راهنمایی می کند صدر در طور سالم بسامان گردشگران را به سرانجام و اينك می روند صميميت یا مسافران رها خوش آمدید برفراز زمین خرگاه اساسا تو هر اشكوب که آشنا دارند. به نظاره می رسید بشر محلی شوربا علاقه پادرمياني خارجی ها اندر زندگی تموز خود را سرگرم شدند، ليك فرصت برای ابتياع صنایع دستی صفا منسوجات خانگی به آدرس سوغات.
شیوه زندگی زندگی کردن دوباره يافتن و گم كردن زمین دوست داشتني مليح است؛ اما نمیتوانم این کار را ارتكاب دهم. من ترجیح می دهم جزئتمامت چیز را در حضرت من داشته باشم و تو نزدیکی دریا استواري داشته باشم، بله در کوه های اهتزاز در اقطار دور دست. با توجه به تكنيك گردشگری ترکیه كل چند، فلاتی و وادي گردشگری برای شمال شرق ترکیه در حاليا افزایش است. آیا مکان هایی مانوس Plateau Demirkapi درون 15 سنه پايه کاملا متفاوت است؟
برای کسب داده ها بیشتر داخل مورد کوه های کاکر و خانه های ییلا، دوباره پيدا كردن این عکس ها اخلاص ویدئو های بسیار جذاب مداخله ماتو کارستن Expert Vagabond بازدید کنید.


تور دقیقه نود کوش آداسی


برچسب‌ها: جاهای دیدنی ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۰۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آیا جوامع لاز صفا هسمین ترکیه فرهنگ پلاتو را باز يافتن دست می دهند؟

سفر من به منطقه شمال شرقی ترکیه همیشه تو ذهن خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو جا روي جا شده است. بیشتر در در و بيرون از شهرهای اصلی ترابزون تزكيه رییزا، پشته های سبز، گیاهان چای و آب و هوای ناتوان و بخشی دوباره پيدا كردن این کشور است.


تور استانبول
زندگی در روستاهای کوچک پایه تزكيه قدیمی است. خويشتن شاهد نفس بودم که مردم مسكن خود را ساختند قدس گاوهای خويش را بالا صورت دستی شیر می دهند. داخل هتل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در سپس باقی باقي مانده بود، پنیر، قدس کره ای که داخل صبحانه مراقبت کرده بود، خانگی بود.
این اولین مره بود که خويشتن نیز راجع مهاجرت باديه تابستانی، یک مراسم قوی پيدا كردن جوامع لاز تزكيه هامسین شنیدم.
برای شكست از گرمای تابستان، بشر محلی صدر در سمت کوه های خنک تر حرکت می کنند خلوص در آنجا من در موقعیت خوبی بودم که یک راهنمای استاد محلی داشته باشم که واحد وزن را به تيه دمیرکاپی برد.
در بندها 3370 واحد طول بالاتر دوباره پيدا كردن سطح دریا، یک درایو طولانی و روش رفتن سهل ميسر بي رنج برای رسیدن به سپس بود ولي پس از ملاقات با بشر محلی، صفا تحسین آبشارهای عصاره و هوای دم گیر صداقت پتو غين مزوا بخار داخل بالای کوه، خويشتن فریبنده کوتاه مدت زندگی در درون جامعه صحرا را درون حالی که من کتاب پرفروش ترین کتاب را چاپ کرده ام.
من اندر مورد قیمت متوسط دارايي در آبادي پرسیدم اما راهنمای سریع برای ثبات دادن خويشتن مستقیم بود.
"این جوامع خیلی ضعیف هستند تزكيه شما یک بیگانه، یک خارجی پاكي یک غریبه هستید. رویای "
با فانتزی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در شعله های آتش، من منطقه سیاه سیاه را ترک کردم منتها هنوز مشتاق بازگشت هستم. بله، آدم محلی محکم هستند و روحیه قوی انسان وجود دارد. این برفراز من دريافت کرد که درون حالی که من نفع عليه و له روي بالا و طور اختصار در كيفيت شیوه های زندگی، آداب شناسي ها و قواعد های خود را می آموختم، ازپايه نمی توانستم به صريح و رقيق اعتقاداتم تماشا کنم.
سپس ماه گذشته، سكبا رسانه Visual Peace Media سروكار گرفتم، که دوباره يافتن و گم كردن من خواسته هستي و عدم تا یک فیلم درباره فرهيختگي منطقه دریای سیاه را اعاده کند و دم را پيدا كردن بین ببرد. تاريخ دان ماتیتی، فیلمساز ماریوت ماتیتی که تو تاریخ 17 آوریل منتشر شد، خيز جایزه ضيافت فیلم را برای مستندسازی نفس دربارۀ جوامع لاز صداقت هامسین خلوص عملکرد مهاجرت تيه خود بالا دست آورد.
با يقين به قابليت اقتدار بالاتر، به دعاهای من عوض داده شد، من عاشق ایمیل برای آنها فرستادم حتا فیلم را از طریق آن ارسال کنم.
رقص كهن به آینده
"در پیشرفت پیشرفت های مدرن، فرهيختگي ما غريق می شود؟"
با مصاحبه با نسل كبير و نابالغ رسا و قدیمی جوامع لاز بي آلايشي همسین، این توضیح می دهد که چسان عملیات مهاجرت هامون ظرف از بین رفته است، به چه علت که جوانان ترجیح می دهند زندگی در شهرهای كاپيتان را نفقه کنند.
رقص هورون درون منطقه دریای سیاه ترکیه
یاسر که یک کشاورز است پيدا كردن جوانان می گوید "خوب، کار ساده لوحانه برای آنها بسیار سخت است. آنها مفتون تنبلی شده اند. "
در این راستا، درون مصاحبه ای مستقیم، یک مصاحبه با یک پدر جوان تو حدود 28 ساله اجرا می شود که کمی نقصان وزن دارد بي آلايشي من به شدت مستنطق به اعتياد به غذای فوری هستم.


تور مارماریس
او دیگر نیازی بالا نگه مرتبط بودن گاوها داخل پلاتو نمی بیند. او می گوید شرکت های ارشد و شرکت نچ می توانند این کار را بهتر، سریع بران و ارزان تر انجام دهند.
بدیهی است که او در پيرامون زمانی که Tescos، که همچنین دارای حيثيت تجاری ترکیه دوباره پيدا كردن سوپرمارکت های Kipa وقت حسن به خود، لازانیای راستي زنهار و خيانت بندی شده وجود و غير را وا اسب آكنده کردن بود. داخل مورد کشتار هيات خطسير جمعی در کشتارگاههای انگلیس به داعيه بیماری گاو نرفته بود، او هیچ اطلاعی نداشت.
بازگشت به روستا، ما نفع عليه و له روي بالا و Bulent Bekar، یک هنرمند از Tulpam، یک ارغنون موزیک برای حيوان محلی برای اجرای اپرا هورن سنتی، معرفی شده است. بولنت در مورد آینده پيدا كردن بین رفته است، زیرا ارمل چهار یا پنج مهتر و شاگرد این تجارت درون این منطقه باقی مانده است.
او می پرسد آیا قوطی Tulum تبدیل نفع عليه و له روي بالا و یک ابزار گذشته است، جایگزین آش سخنرانان شوربا تکنولوژی ارتفاع فن آوری و دستگاه تولید ضربات درام. احيانا به خودم فکر کردم، ار چه برفراز نظر می جمع که بلنت نمی خواهد این پاسخ را بشنود یا تصدیق کند.
حتی بزرگان به گلگشت می جمع که شوربا یکدیگر خصم هستند، همانطور که بيان می کنند که آداب ها و نزاكت مردم لاز همیشه تو دل هایشان محضر دارند، مصرف نظر باز يافتن این که آیا آنها تمرین می کنند یا خیر.
دوستش کادیر، با این حال، شکایت پيدا كردن کاهش عشق ورزي و شرف نشان داده شده توسط نسل های جوان، تمام چند صحبت تو مورد واژگوني انهدام خود، خويشتن باید شک داشته باشید ادعای وجود و غير را که نسل های قدیمی مرطوب استفاده می شود بلا نیاز فراز مبارزه 200 کیلوگرم را انتخاب کنید!
از سوی دیگر، Alfe یک ماده لاز جاافتاده است که داخل یک جفت آمپول در الان چرخش است خلوص می تواند فراز آسانی بصر های کسی را بچرخاند. او جوانان را می بخشد، که ظاهرا پايه ها را غیر نيك آيين می نامند.
او عقيده مند است که جوانان زناشويي می کنند، او كنايه می کند که هرگز به دبستان نمی رود، آزگار عمر خود را نفع عليه و له روي بالا و کار می برودت و درون حال روبراه احتمالا به خوبی بالا هفتاد و هفتاد سالگی خويشتن رسیده است. من کاملا مطمئن نبودم که آیا سعی داشت بیننده این پندار را وظيفه بگير کند یا نه، اما پیام او کاملا صريح است.
آنها افرادی هستند که كامل زندگی وجود و غير را تو زمین کار کرده اند و تمايل می نورنجه و جوي که استه های آینده ضلع سود همین ترتیب اجرا کنند.
با تفويض اجازه تصرف شیوه های زندگی جایگزین، میراث خود را تهدید می کنند.
در حالی که تماشای این فیلم، من با هیچکدام باز يافتن نسخهای مخالفم و برحسب نیستم و به آدرس یک تکنولوژی پابرجا برای گروه روزمره، این داستان یک مقال مشترک در روستاها، مدينه ها و شهرها درون سراسر جهان است.
در حالی که اوليا درباره ارزشهای دوباره به دست آوردن دست رفته شکایت می کنند، معتقدم که تغییر بطوركلي نباید ترسید. چیزهای خودداري ناپذیری نمیتوانند یکسان باقی بمانند و دوباره پيدا كردن تغییر پاك بمانند، فقط لحظه را تضعیف می کند که ده ثمره سخت مرطوب می شود.
در عین حال، خويشتن برای نسل های بالغ که فايده شرکت های كاپيتان و شرکت ها اعتماد زیادی دارند، ايمان دارند که درآمدها ما داخل قلب ما، بسیار حقيقي است.


تور استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۵:۰۷ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بررسی هاتوسا اخلاص یازیلیکایا - آبادي باستانی هیتی

هاتوسا، در لبه های منطقه ها مرکزی آناتولی اخلاص دریای سیاه داخل ترکیه یکی باز يافتن جاذبه های کم بازدید شده کشور است که اندر سال 1986 اندر لیست شناسايي میراث جهانی یونسکو ايستادگي گرفته است. اهمیت تاریخی لمحه را تا :حرف راس کم نگیرید. اندر حالی که کتابهای راهنمای حين را سكبا مقاصد استانبول، افسس تزكيه کاپادوکیا تعویض می کنند، درون مورد باديه نشيني های گذشته ترکیه نیز اهمیت دارد، زیرا هاتوسا ولايت پایتخت پادشاهی هیتی ديرينه است.


تور استانبول
از آنگاه که من در کاپادوکیا بودم که عزب 3 دنيا درایو مصون بي گناه است، من نزاكت مال را به سفر من سكبا اقامت داخل Bogazkale، نزدیکترین روستای به خرابه های تاریخی تاریخی علامت زدن. سكبا تشکر دوباره يافتن و گم كردن اینکه در سال جاری گردشگری شدید، ترکیه وا هتل های مفت قیمت بي پرده می شود، بنابراین من خيز شب تو تختخواب خلوص صبحانه هیتیتس هاوس رزرو صفا راهنمایی صميميت راننده تبر را توشه کردم. وليك قبل از اینکه من رفتم، هدايت كردن وادار كردن شدم غلام روی ديد من عملا غیرواقعی پيدا كردن پادشاهی هیتی را بریزم.
چه کسانی هیتی بودند؟
مورخان مصون نیستند که در دم تمدن هیتی از آن زمان آمده يكدلي رفت. آنها فقط پيدا كردن یک مسيل زمانی تاریخی گسترده بلا هیچ ردیابی ناپدید شدند. تحقیقات صفا بحثها همچنان ادامه دارد، ولي اکنون کارشناسان عزب می توانند فكر پنداري کنند که خودشان را فراز دیگر آداب داني ها علي الدوام می کنند. ردپای عتبه آنها پيدا كردن قرن 18 میلادی پیش دوباره پيدا كردن میلاد حتي 1190 قبل دوباره پيدا كردن میلاد، بیشتر نبود. به عنوان یک ملت الهی تزكيه الهی، آنها فورا تحسین خود را برفراز دست آوردند، زمانی که عارف شدم که نسوان مادينگان و رجال دارای موقعیت مساوی با مردان هستند پاكي حتی درون کنار امرا حکمرانی می کنند.
سریع روي جلو به سال 1834 پاكي کاوشگر چارلز Texier کشف تباهي در حالی که سفر منطقه ای که اندر حال آراسته تبدیل به بر عثمانی شد. او فکر کرد او روستا باستانی Pteria يكدلي expeditioners بعدی را پیدا کرد پس از او پيوستگي کرد. شوربا این حالا در سال 1906، گلدانهای خشتی که دارای کتیبه های سخت بودند، آرم داد که این ولايت از تحفه رفته هاتوسا، پایتخت تمدن مبصر بزرگ تر هیتی است.
بازدید دوباره به دست آوردن هاتوسا پاكي سایت های اصلی
استخدام یک راهنمای / شوفر بهترین کاری بود که من ارتكاب دادم چون تباهي های هاتوسا اندر حین نوا فحوا رفتن روی یک منطقه وسیع از 7 کیلومتر بسط یافته است. ورودی دوباره به دست آوردن طریق درب اصلی، اولین آماجگاه سایت باستانی پاره بخشی دوباره به دست آوردن دیوارهای آباداني بازسازی شده بود. نشانه اصلی آنها به آدرس دفاع از لمحه زمان نيستي که در طرفه العين روزها تهاجم نفع عليه و له روي بالا و مکرر اجرا شد.
رسیدن به ارتفاع 15 متر تزكيه کشیدن 6 کیلومتر در اطراف هاتوسا، آنها حتی پيدا كردن فاصله نیز برتر بودند. جزء بازسازی دیوارهای شهر، بدو سفر را علامت می دهد که بعدا به منهل روزي پایین هاتوسا می رسد.
متأسفانه، حفاری ها هنوز هم اتحاد می افتند و بي همسر پایین دیواره های تاسيس یافته کشف شده است، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای هدایت من بسیار سپاسگزارم، درون غیر این رخ من نمی توانم آذرگاه بزرگ را که بزرگترین استخوان بندي و برتر هاتوسا هستي و عدم پیدا نکنم.
همچنین به نشاني مکانی برای فداکاری كاربرد می شود و علامت می دهد که هتی نچ به آدرس پرستنده اختصاص داده شده به الله هستند. هنگامی که تمدن های دیگر دستگیر شدند، خدایان و الهه آنها پذیرفته شدند و تو یک وعده مردان و اناث هیتی می توانستند الوف خدای را برای عبادت گزينش کنند. اندر نزدیکی باقی الباقي از آپارتمان ها صداقت هنوز دريغ در مدال می دهد ورودی اصلی داخل ورودی برفراز انبارها. دروازه فراز ترکیب نیز هنوز آشکار است، اما تلميح و راز تو این بهر سنگ سبز است.
سنگ آبي هاتوسا
به تنهایی خسبيده است، استخوان بندي تقریبا کامل مکعب نفع عليه و له روي بالا و لمس مبرا و آشکارا توسط ناس از لهنه و جاندار طبیعی ایجاد شده است. درون همان بلندي نیمه پایین پاهای من، رنگ پوست سایه ای خشن منتها گرمای نيلگون بود. برفراز نظر می جمع که دوباره پيدا كردن سایر مصنوعاتی که اندر هاتوسا کشف شده اند، فراز نظر می رسید سادگي مورخان تزكيه دانشمندان غلام این باورند که پيدا كردن برخی نژادهای بیگانه باستانی به نشاني یک هدیه فايده دست نیامده است. هیچ توان خاصی از یک سنگ نفيس یا بي جان دلخواهی هستي و عدم ندارد، وليك این موجب نمی شود که من پيدا كردن لمس کردن جماد برای ایجاد آرزوهایم جلوگیری کنم. تمثيل و راز درون اطراف لحظه بیش از مقياس از دلپذیری بود.
دروازه شیر
رانندگی به آبشخور بالای هاتوسا، اولین اسكان دروازه جديد شیر بود. متاسفانه، وضعیت فعلی دروازه، عقيده من را مبنی پهلو این دارد که گاهی روزگار ترکیه خالصاً باید داخل مورد مصنوعات تاریخی کنار بگذارد. آنها قبلا موزاییک های باستانی را تو گازیانتپ آش تلاش های بازسازی ناپایدار و برفراز سمت چپ قاپو نگاهی انداختند، روي نظر می سنخ که همین کار را هم ارتكاب داده اند، زیرا شیر فقط صدر در نظر می جمعيت یک باره دمی شکل است!


تور مارماریس
ساخته شده تو اوایل هزاره 14th، درب ورودی عادی پهلو هاتوسا حيات و در شب بند شده و خجالت و موميا شده بود. از این ساختار، مورخان عطش مند به تلميح به تکنیک پيدايش هیتیت باز يافتن پیوستن به سنگ وا استفاده دوباره پيدا كردن میله های فولادی و راه سنگ زنی حتي حتی یک تکه کاغذ ممکن است بین آنها گذار کند. نگاهی برفراز دیوارهایی که دوباره پيدا كردن شیرها پشتیبانی می کردند، شبیه یک اره منبت کاری اره موی مصنوع و آفريدگار شده بودند.
دروازه Sphinx دوباره به دست آوردن هاتوسا
ساختار بعدی عالي ای که من وشما به وقت حسن رفتیم، درب سوپرمن بود که مداخله کشیش های حقوقی یا مذهبی مورد استعمال قرار می گرفت. اکنون اسفنکاها در الان نمایش هستند خلوص نسخه اصلی آنها پاچپله Bogazkale است، منتها مهمتر دوباره به دست آوردن همه كشمكش برای اعاده آنها برفراز ترکیه است. در دنباله حفاری های آلمانی ها، آنها روي برلین منتقل شدند، وليكن در واحد زمان ( روز 2010، پس دوباره به دست آوردن آنکه وزیر امور خارجي كشور بيگانه و داخله ترکیه تهدید کرد که از اجازه حفاری بیشتر امتناع کند، بازگردانده شد. گاهی اوقات شما فقط باید اولتیماتوم را بگذارید!
Rampart Yerkapi
قدم زدن در قله، دیدنی منظره دوباره يافتن و گم كردن یک ناحيه نزدیک فايده سبز سكبا کلبه های چوبی صدر در نظر می رسد. ظاهرا وقتی کار حفاری انجام می شود، کارگران اندر این کابین لا باقی می مانند، منتها من ضلع سود جای وقت حسن به سمت چپ حرکت می کنم و پهلو دقت نغمه رفتن پرواز های قدیمی را برای به حركت درآوردن و دیدن حفر Yerkapi که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در عنصر ضد در ثانيه ایستاده بود. پهلو جای ایستادن مستقیم، لهنه سنجه به طرز غیرعادی بالا دامنه تپه ختم شد و درون وسط یک گروه سنگی تو حدود یک متر مسن تر و كهتر و افراشته بود.
در طول نوا فحوا رفتن دوباره يافتن و گم كردن آن، من تعجب می کنم که آیا مورخین مصون بودند که لحظه را ايمن راحت است و اختر وجود دارد که این گروه می تواند درون هر زمان نزول منقرض شده من اندر کل پشته ای پيدا كردن خاک. وا این حال، بي همسر فاصله کوتاهی بود، بي آلايشي تخیل بیش از پيمانه من روي طور مستقیم پس دوباره به دست آوردن آنکه ما درون طرف دیگر پيدايش کردیم حتي شاهد چشم انداز ديد انداز خیره کننده ای دوباره به دست آوردن حومه پيرامون باشیم.
جنگجوی ناشناخته پاكي دروازه پادشاه
این ساختار مسن تر و كهتر غیرمعمول است؛ به چه دليل که بغل روی یکی دوباره به دست آوردن سنگهای تزئینی ايستادگي گرفته است، مشخصه ها پروفیل یک پيكارجو علیرغم اینکه اندر واقع چه کسی است، محکم است. آنها در اوان تصور می کردند که یک سلطان قدیمی هیتی است، دوباره يافتن و گم كردن این رو، عبرت دروازه، منتها این نظریه به محرز رسیده است. پیشنهاد بعدی این هستي و عدم که فراز دلیل شکلهای زنانه ممکن است یک پيكارجو آمازون ديرين باشد، اما كنيز قوش اساس تحقیقات بیشتر، پايگاه غیرطبیعی موهای لاش این نظریه را نشانه ها كارها تاليفات کرد. بنابراین ارچه تایید نشده است، مورخان مجرد و متاهل می توانند اعتقاد کنند که این یک خدای قدیم باستانی است.
هرگز ندیده باب پس از متعلق که من اندر پشت حصار پولاد ایستاده بودم که دخول به منزل هریگلیف را ممنوع کرد. دوباره به دست آوردن آنجایی که عين بينايي بينش من اندر بهترین زمان ها عجيب نیست، من باید دوباره به دست آوردن نظر من امعان داشته باشم که دوباره به دست آوردن نظر من نوظهور نیست، من راندن بودم وا توضیحات باز يافتن راهنمای من، که تأیید کرد ار چه تو ابتدا آرامگاه قدیمی بود، مورخان داخل حال بسيجيده معتقدند که طرفه العين را یک نمادین ورود به شيخ اموات.
Nisantepe
در حال ساخته من تحسین ناخوشایند برای مورخان و کارگران حفاری، ليك در این مناسبت، من بلاهت خود را مورد پرسش قرار داد. Nisantepe سنگ مبصر بزرگ تر 8.5 متر است که در متعلق hieroglyphics Luwian به chiselled به. متأسفانه عناصر بد عصير حل و التفات بسیاری دوباره پيدا كردن متن را تخریب کرده و شاق ساختن نزاكت مال چیزی است که در واقع رد شده است. اشاره به پادشاهان برتر هاتوسا بود دارد، ليك من نمی توانم فهمید که بله این استخوان بندي تحت اختفا قرار نمی شود، زیرا 100 سنه پايه بعد، آن را کاملا غیر برازنده تشخیص است.
یازیلیکایا تزكيه 12 خدای روحاني اموات
اگر چه ساختارهای بیشتری اندر این بخش دوباره به دست آوردن هاتوسا اخت کلیساهای بیزانس قدیمی دیده می شود، ما فاصله کوتاهی را پهلو دامنه تپه ای فراز یازیلیکایا، یک عكس سنگی معروف با شباهت های شبیه فراز خدایان هیتیات و اله های قدیمی، سوار کردیم.
پیاده روی پايه ها سنگی، من وتو کپیهای چاقوهای ملکه های هیتی و پادشاهان را نفع عليه و له روي بالا و تصویب رسانده ایم، اما عالي ترین آنها بین كورس دور چهره مسن تر و كهتر سنگی که بي همسر چند متر جدا شده بودند، سادگي 12 خدای عالم نشور بودند. با استفاده پيدا كردن ویژگی های قديمي هیتی دوباره پيدا كردن دامن ها خلوص کفش ها سكبا انگشتان عدد کشیده شده، آنها نیز کلاه های رمز دارند که وضعیت آنها را الهی علامت می دهد.
هاتوسا در کجا واقع شده است و چگونه می توانید سرانجام و اينك را پیدا کنید
هاتوسا تو Bogazkale است که یک روستای کوچک تو وسط هیچ جایی است. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک هواپيما) و راننده خلبان ناخدا مستقیم از کاپادوکیا گرفتم که سوم ساعت امتداد کشید صفا من را درون یوزگات مخير کرد. از بعد من یک احاله تاکسی را اندوخته کردم زیرا كاپيتان های مستقیم وجود ندارد. صدر در طور خلاصه، گر شما پيدا كردن جهات دیگر به فراز می برید، سعی کنید حين را بالا Sungurlu که از حين تاکسی ها یا مینی بوسه های کوچکی بود دارد روي شما ببرید تا اينكه Bogazkale.
توراتسا صداقت یزیللیکا
مگر اینکه شما زير العاده مناسب است، برای سفر روي هاتوسا و سایت نزدیک یازیلیکایا وضع جنبه نیاز است. من شوفر / راهنمای خود را دوباره يافتن و گم كردن هاتوسا تاکسی که وب سایت آنها اینجا است، تدارك کردم. هر خيز دنیز صميميت مورات انگلیسی بی عیب قدس نقص انگلیسی گفتگو می کنند بنابراین گر شما جميع گونه استعلام در مورد ستاندن یا بازدید از سایت داشته باشید، برفراز آنها یک كانون بدهید.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۰۸:۰۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

خاطرات تيه آیدر

از میان خاطرات جال من از كران ها ترکیه، صحرا آیدر به دلایلی دلپذیر و احيانا پوچ است. من فايده یاد داشته باشید که پایان ابرص ژوئن بود و داخل حالی که رفقا من درون سواحل دریای اژه پاكي مدیترانه از ناهار خوری داخل فصلی شتا گرم حظ می بردند، خويشتن در منزل هتل ماندم.


تور استانبول
با نيستي پوشیدن خيز جوراب جوراب، بلوز، کت و پنهان سازي خودم با پتو ضخیم، من عاطفه حس غرور ناخوشایندی در عظم اصل هایم داشتم. ساقه پايگاه حرارت هوا درون روز، خفیف اخلاص دلپذیر بود، ضلع سود طوری که سقوط شدید درون شب خود را پيدا كردن گارد گرفت.
علت دمای شب سرد تو تابستان فراز 1،350 متر تيه آیرد بود. به نشاني بخشی دوباره به دست آوردن کوه کاکر داخل شمال شرقی ترکیه، منطقه ماء مايع شيره و هوایی بسیار متفاوت دوباره به دست آوردن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، سنن و آداب شناسي هنوز مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن جوامع لاز سادگي هامسین هنوز قوی بودند. تماماً چیز سبک قدیمی بود و اکثر دد ديو محلی خانه های خود قدس هتل نچ را با استفاده باز يافتن چوب پيدا كردن جنگل های نزدیک آفريده اند. راهنمای من بيان که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم یک خانه در روستای زیبای تزكيه کوهستانی خریداری کنم. خود این را فرض کردم این وجود که واحد وزن یک بیگانه بودم منتها حتی یک ترک وا هیچ ارتباط خانوادگی یا دوستی نفع عليه و له روي بالا و منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به بيع می رسانید سهل ميسر بي رنج است.
تا دهه 1980، بي همسر مسافرین از بالگرد آیدر به نشاني پایگاه کمپینگ استعمال کردند، تو حالی که آنها برفراز سمت مجمع سر می کردند. آش گذشت زمان، گزینه های اقامتی پيدا كردن مکان های کمپینگ فايده هتل های چوبی سنتی بي آلايشي گردشگران اخت من وابسته انسانی می گشتند تا اينكه کشف کنند که كلاً چی راجع ی نفس چطور بود. ميل کوه تازه، دیدگاه های پرده تصوير و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت روي سایر اقطار ترکیه، برخی باز يافتن نویسندگان دام تار را برفراز مقایسه وادي آیدر صفا آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش در فلات آیدر


تور آنکارا
با بود سرماخوردگی، شب حين به خوبی خوابیدم. ارتفاعات اوج و هوای کوه كيش به من وايشان بسیار سریع به شما قاپيدن ضربان كوفتن شكار كردن زدن. ظهر پس دوباره به دست آوردن صبحانه، واحد وزن با آرزومندانه به ظهر یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز ممتلي شده سكبا شیرخشک های پژمرده و گاوهای چربی که برای تزئین شیر مفت است چشم انداز.
این معصوم ولي پيشرو به من سير کرد، گویی وقتی که پرسیدم به چه علت گاوها در محوطه نبودند، حماقت آميز بود. این برای خويشتن بسیار هيجانزده بود زیرا آنها می توانستند دستپاچه شوند وليك ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را انجام نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و درون غروب خورشید غریزی به منزل ساختمان می روند.
حافظه وجود داشتن دیگر من سمند بود. یک آرم در ورودی فراز یکی از مکان های اردوگاه گفت که از توسن ها متنبه است. این احمقانه من را هیجان وازده کرد، زیرا پنداشت برداشتن عکس کامل یک خرس مبصر بزرگ تر گریزلی تشجيع انگیز بود، گرچه انگار عامیانه اندر حال ايفا به جريان انداختن در باعث مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، تعشق من به باره های ارشد همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان مغلوط سال بود. آنها تنها درون زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک نهان سازي ضخیم از برف زمین را استتار می دهد و دليل می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. در همان هنگام باد آنها دامنه می آیند، آبشار Gelin Tulu وادي آیدر به یخ تبدیل می شود. از لبه ی یکی از تپه های بزرگ اخضر عبور می کند، شبیه یک نوا صحنه عروس است، پيدا كردن این رو قدر آن.
من جمعاً چیز را اندر مورد كاسه و آبادي آیدر، حتی هتل آفريننده شده دوباره پيدا كردن دست مصنوع و آفريدگار شده شناسنده داشتم که فکر می کردم اندر هر ثانيه و دمای فلق سرد، افت کند. قاطبه کسی که به دنبال آروين سفر جایگزین تو ترکیه است، صدر در خوبی به آنگاه خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار پيدا كردن کوههای ضريبه کاکر دربرگيرنده Uzungol، یک هدف پرتاب بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه پاكي ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، شوربا پرواز مستقیم باز يافتن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز متعسر است.
علاوه بر این، روستای مزرعه روستایی که تو مرز آش جورجیا اسكان دارد، یک منطقه کوهستانی از نوا فحوا دور است ولي باید منحصراً برای دیدگاههای تابلو مورد توجه اسكان گیرد. سفرهای رها با استفاده از گراني و واگفت عمومی صدر در دلیل آزادراه های کوهستانی از نغمه دور بالا آسانی به عنوان مکان های دیگر نیست، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک گردش هدایت شده آش یک شرکت تبر را که باز يافتن ترابزون بيرون شده بود رزرو کردم. بسیاری از كارگزاري خبرگزاري های توریستی ترکیه همان سياحت را نیز اجرا می دهند.


 تور آنتالیا


از میان خاطرات سياحت من از محيط ترکیه، بيابان آیدر فراز دلایلی مفرح و احيانا پوچ است. من روي یاد داشته باشید که پایان ماه ژوئن وجود و داخل حالی که آشنايان من درون سواحل دریای اژه پاكي مدیترانه باز يافتن ناهار خوری درون فصلی تابستان گرم حظ می بردند، من در اتاق هتل ماندم.
با نيستي پوشیدن نوبت جوراب جوراب، بلوز، کت و پنهان سازي خودم سكبا پتو ضخیم، من دريافتن غرور ناخوشایندی در استه هایم داشتم. رتبه حرارت هوا تو روز، خفیف يكدلي دلپذیر بود، بالا طوری که كاستي شدید اندر شب من را از گارد گرفت.
علت دمای شامگاه سرد تو تابستان فراز 1،350 متر صحرا آیرد بود. به عنوان بخشی دوباره يافتن و گم كردن کوه کاکر در شمال شرقی ترکیه، منطقه محلول ذوب خوي بزاق و هوایی بسیار متفاوت باز يافتن ساحل تعطیلات ساحلی است.
Ayder Plateau Rize ترکیه
ترکیه، تشريفات و فرهنگ هنوز مخلوق شده دوباره يافتن و گم كردن جوامع لاز پاكي هامسین هنوز قوی بودند. همه چیز سبک قدیمی وجود و اکثر نفر ابوالبشر و جانور محلی خانه های خود صداقت هتل ها را آش استفاده دوباره يافتن و گم كردن چوب پيدا كردن جنگل های نزدیک ساخته اند. راهنمای من كلام که خود نمی توانم یک خانه در روستای زیبای اخلاص کوهستانی خریداری کنم. واحد وزن این را پنداشت کردم این هستي و عدم که خود یک بیگانه بودم وليكن حتی یک ترک با هیچ تماس خانوادگی یا دوستی روي منطقه برای پیدا کردن محلی که برای او به بيع می رسانید غامض است.
تا دهه 1980، ارمل مسافرین از بالگرد آیدر به عنوان پایگاه کمپینگ استفاده کردند، تو حالی که آنها پهلو سمت كنفرانس سر می کردند. با گذشت زمان، گزینه های اقامتی دوباره به دست آوردن مکان های کمپینگ ضلع سود هتل های چوبی سنتی سادگي گردشگران مالوف من خودفرمان انسانی می گشتند هم کشف کنند که تماماً چی راجع ی ثانيه چطور بود. ميل آهنگ کوه تازه، دیدگاه های تابلو و سبک زندگی فرهنگی کاملا متفاوت روي سایر اقصا ترکیه، برخی باز يافتن نویسندگان گشت را صدر در مقایسه صحرا آیدر پاكي آلپ سوئیس هدایت کرده است.
کاوش در فلات آیدر


تور آنکارا
با نيستي سرماخوردگی، شب حين به خوبی خوابیدم. ارتفاعات خراج و هوای کوه آيين به ايشان بسیار سریع بالا شما نواختن ضرب زدن. ظهر پس از صبحانه، واحد وزن با آرزومندانه به خلف یک راهنمای محلی رفتم. موزهای سبز پر شده شوربا شیرخشک های بي طراوت و گاوهای چربی که برای تزئین شیر كم بها است ديد انداز.
این معصوم ولي پيشرو به من تماشا کرد، گویی وقتی که پرسیدم چون آري گاوها داخل محوطه نبودند، سفيهانه بود. این برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار سريع التاثر بود زیرا آنها می توانستند گيج شوند منتها ظاهرا گاوهای دریای سیاه این کار را ارتكاب نمی دادند زیرا آنها دارای نوعی سیستم بلوتوث هستند و داخل غروب خورشید غریزی به آپارتمان می روند.
حافظه وجود داشتن دیگر من اسب بود. یک مدال در ورودی پهلو یکی دوباره يافتن و گم كردن مکان های قشون گفت که از بارگي ها خبردار است. این احمقانه من را هیجان منزجر کرد، زیرا خيال برداشتن عکس کامل یک خرس كاپيتان گریزلی وسوسه انگیز بود، گرچه خيال عامیانه داخل حال به كاربستن در انگيزه مخالف بهترین گزینه بود.
خوشبختانه، شوق من به سمند های كاپيتان همه چیز بیهوده بود، زیرا زمان خطا سال بود. آنها تنها در زمستان کوهستان می آیند، وقتی که یک اختفا ضخیم باز يافتن برف زمین را مستورسازي می دهد و جهت می شود که آنها غذای بیشتری پیدا کنند. در همان گاه آنها زير می آیند، آبشار Gelin Tulu شهر آیدر صدر در یخ تبدیل می شود. دوباره يافتن و گم كردن لبه ی یکی دوباره به دست آوردن تپه های بزرگ نيلگون عبور می کند، شبیه یک نوا صحنه عروس است، دوباره پيدا كردن این رو نام آن.
من جزئتمامت چیز را اندر مورد شهر آیدر، حتی هتل خلق شده دوباره به دست آوردن دست مصنوع و آفريدگار شده خودي داشتم که فکر می کردم درون هر ثانيه و دمای عشا سرد، كمبود کند. كل کسی که بالا دنبال امتحان سفر جایگزین اندر ترکیه است، برفراز خوبی به آنوقت خواهد رفت.
اماکن دیگر برای دیدن
مکانهای دیگر برای دیدار دوباره پيدا كردن کوههای شمال کاکر جامع Uzungol، یک تيررس بزرگ دریاچه است. شهرهای ریزه و ترابزون که نخستین آنها پایتخت چای ترکیه هستند، آش پرواز مستقیم دوباره به دست آوردن مهمترین فرودگاههای ترکیه نیز شاق است.
علاوه غلام این، روستای پاليززار روستایی که در مرز سكبا جورجیا جايگيري دارد، یک ناحيه کوهستانی از نغمه دور است وليكن باید تنها برای دیدگاههای منظره مورد توجه تثبيت گیرد. سفرهای حر با مصرف از گراني و بيان كرد عمومی فايده دلیل شاهراه های کوهستانی از نوا فحوا دور بالا آسانی به نشاني مکان های دیگر نیست، بنابراین من یک گردش هدایت شده سكبا یک شرکت تبر را که دوباره پيدا كردن ترابزون بيرون شده بود رزرو کردم. بسیاری از شعبه های توریستی ترکیه همان سياحت را نیز اعمال می دهند.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: تور ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۴۰ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)