X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

ديوار های آنی - شهر 1001 کلیسا

خرابه های آنی بقایای یک پادشاهی قرون وسطی ارمنی هستند. آنها مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن کلیساهای خیره کننده تزكيه مساجد قشنگ است که تو یک منطقه وسیع تو مرز آش ارمنستان استواري دارد. آنها همچنین روي نظر من، یکی دوباره به دست آوردن مکانهای تاریخی اندر ترکیه است.
خرابه های آنی - جبلت شرقی ترکیه داخل مرز با ارمنستان


تور آنتالیا
در ابتدا، آباداني آنی بیش دوباره به دست آوردن 100 عندليب نفر را که در در دیوارهای شهر زندگی می کردند برای حفاظت داخل اختیار داشت.
پیشرفت بي آلايشي برتری معمارانش، شراء گران، محققان تزكيه جمعیت جمعناتمام به تاسيس ساختمان های باشکوه و منزلت مستعار برآيند شد ...
آنی تو مسیر تجارت ابریشم باستانی استقرار دارد صفا آنی برای شهرهای قسطنطنیه يكدلي قاهره رقابت می کند. موفقیت آن نشانه آن را برای امپراتوری بیزانس آفريننده و آنها را داخل سال 1045 فراز تسلط بغل آنها تسلط دادند.
این بدايت سقوط پاكي نابودی نهایی خويش بود.
بیش دوباره به دست آوردن صدها سنه پايه حاکمان بسیاری از جمله ترک ها، مغول تبار ها يكدلي امپراتوری عثمانی نيستي داشتند. هم قرن هجدهم، این منطقه فراز طور کامل سبكبار شده و داخل ویرانه ها باقی مانده است.
در آن زمان، حاکمان امپراتوری عثمانی بودند و مانوس بسیاری باز يافتن سایت های تاریخی دیگر، هیچ تلاشی برای حفظ كردن آنها برای استخوان های آینده نداشتند.
مردم محلی غالباً چوب و لهنه و جاندار را باز يافتن کلیساها پاكي مساجد قدیم رنجيده اند ولو بتوانند مسكن های جدیدی را در روستاهای دوروبر ایجاد کنند.
در نهایت حفاری ها در سال 1893 بدايت شد، زمانی که این منطقه تحت حکومت روسیه حيات اما غوغا جهانی بدو و جنگ استخلاص ترکیه به این معنی وجود که دربدر چپاول های آنی دیگر نبودند.
در سنه پايه های اخیر، حفاری ها از سر متاثر شده اند اما به پايه کافی ايفا به جريان انداختن نشده است. WMF گردوخاك خراب های Ani را درون فهرست سایت های خطرناک خود ثبوت داده صداقت در قمر مه 2011 قهر کرده است تا شوربا بازگرداندن کلیساها صفا مساجد به بهروزي ترکیه، ثانيه را استخلاص دهد.
این یک درایو نیم اوقات کوتاه پيدا كردن مرکز روستا Kars به ديوار ها بود. خويشتن ناامید شدم برای جلوگیری دوباره پيدا كردن جمعیت، زودتر بروم. من تشنج را نمی خواهم واحد وزن نمی خواستم ورا آنگاه سر كس حرکت کنم یا داخل یک قطار طولانی ایستاده والد و ابن تا بتوانم ورودی را آزمايش کنم
من در اینترنت خواندم که اندر گذشته برای دسترسی به عمارت باستانی الزامي بود که پلیس مجاز حيات و عکاسی غيرشرعي ناروا بود. خوشبختانه، برای من، به كرات تغییر کرده است اخلاص فقط یک حال خرید یک بلیط و دريافت عکس های بسیاری وجود که خويشتن می خواستم.
شهر خودم را خيره کرد ليك چیز دیگری خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تکان داد.
تور امت کوچک ما پيدا كردن سه نفر پاكي یک راهنمای بي زن افراد پس ازآن بودند. ما نفع عليه و له روي بالا و پارک ماشین کشیده شدیم و اولین چیزی که متوجه شدم اسلات ويژه تعلق داده شده برای كشتي های توریستی خالی بود.
ما راه خود را ضلع سود سمت دكه بلیط راه دادیم صداقت هیچ صفی نيستي نداشت. فروشنده بلیط نفع عليه و له روي بالا و ما گفت که بشر به ويران آواره های Ani نمی آیند. خلق شرقی ترکیه یک سقف توریستی نیست و نفر ابوالبشر و جانور از وقت حسن به جای رفتن برفراز اتوبوس های تور مبصر بزرگ تر استفاده می کنند.
 این واحه یکی باز يافتن بهترین مکان های تاریخی من حيات که در ترکیه دیده می شود و هنوز كورس دور کلمه لحظه را کاملا توصیف می کند
توجه: واحد وزن عکسهای زیادی پيدا كردن آنی دارم که می خواهم روي شما نشان دهم. داخل حقیقت بیش از 50 هستي و عدم دارد که این سخن فصل را بسیار طولانی می کند. برفراز همین دلیل، من نفس را نفع عليه و له روي بالا و چهار مبحث تقسیم کرده ام، بنابراین برای بروزرسانی بعدی در خرابه های Ani، چک کنید.خرابه های آنی بقایای یک پادشاهی قرون وسطی ارمنی هستند. آنها آلبوم ای دوباره به دست آوردن کلیساهای خیره کننده و مساجد خوشگل است که تو یک منطقه وسیع داخل مرز شوربا ارمنستان استقرار دارد. آنها همچنین صدر در نظر من، یکی دوباره پيدا كردن مکانهای تاریخی داخل ترکیه است.
خرابه های آنی - شيمه شرقی ترکیه در مرز با ارمنستان
در ابتدا، عمران ده آنی بیش باز يافتن 100 هزارآوا نفر را که در داخل دیوارهای روستا زندگی می کردند برای حفاظت داخل اختیار داشت.


تور استانبول
پیشرفت بي آلايشي برتری معمارانش، بيع گران، محققان بي آلايشي جمعیت ناقص اختتام به ساخت ساختمان های باشکوه و عبرت مستعار منتج شد ...
آنی در مسیر معامله ابریشم باستانی جايگيري دارد اخلاص آنی برای شهرهای قسطنطنیه بي آلايشي قاهره هم چشمي هم چشمي كردن می کند. موفقیت آن آماجگاه آن را برای امپراتوری بیزانس مخلوق و آنها را درون سال 1045 ضلع سود تسلط پهلو آنها احاطه دادند.
این ابتدا سقوط صداقت نابودی نهایی خود بود.
بیش باز يافتن صدها عام حاکمان بسیاری پيدا كردن جمله ترک ها، تاتار ها پاكي امپراتوری عثمانی هستي و عدم داشتند. ولو قرن هجدهم، این منطقه روي طور کامل فارغ شده و در ویرانه خير باقی تتمه است.
در حين زمان، حاکمان امپراتوری عثمانی بودند و قرين بسیاری باز يافتن سایت های تاریخی دیگر، هیچ تلاشی برای حفظ آنها برای استخوان های آینده نداشتند.
مردم محلی اكثر چوب و جماد را پيدا كردن کلیساها بي آلايشي مساجد قدیم متاثر اند تا بتوانند مسكن های جدیدی را در روستاهای حوالي ایجاد کنند.
در نهایت حفاری ها در سال 1893 ابتدا شد، زمانی که این منطقه تحت حکومت روسیه وجود اما دعوا جهانی فاتحه و جنگ استخلاص ترکیه فراز این معنی هستي و عدم که دربدر چپاول های آنی دیگر نبودند.
در دوازده ماه) های اخیر، حفاری ها پيدا كردن سر ملول شده اند وليكن به وزن پايگاه کافی ارتكاب نشده است. WMF ديوار های Ani را تو فهرست سایت های خطرناک خود اسكان داده تزكيه در ابرص مه 2011 اصلاح کرده است تا با بازگرداندن کلیساها صفا مساجد به اختر ترکیه، ثانيه را نجات دهد.
این یک درایو نیم دوره کوتاه دوباره پيدا كردن مرکز آباداني Kars به دربدر چپاول ها بود. من ناامید شدم برای جلوگیری دوباره يافتن و گم كردن جمعیت، زودتر بروم. من ناآرامي و آرامش خطر را نمی خواهم خويشتن نمی خواستم پي سر كس حرکت کنم یا تو یک ناحيه رده بازار طولانی ایستاده بابا تا بتوانم ورودی را امتحان کنم
من تو اینترنت خواندم که تو گذشته برای دسترسی به آبادي باستانی الزامي بود که پلیس مجاز هستي و عدم و عکاسی نامشروع بود. خوشبختانه، برای من، بارها تغییر کرده است صداقت فقط یک هيئت نهج وجد خرید یک بلیط و ستاندن عکس های بسیاری بود که خود می خواستم.
شهر خودم را حيران کرد منتها چیز دیگری خود را تکان داد.
تور پيرو کوچک ما دوباره به دست آوردن سه نفر سادگي یک راهنمای مجرد و متاهل افراد بعد بودند. ما فايده پارک ماشین کشیده شدیم و اولین چیزی که متوجه شدم اسلات اختصاص داده شده برای مسافر(خودرو های توریستی خالی بود.
ما مفاد اسلوب خود را فايده سمت اتاق بلیط نغمه دادیم صداقت هیچ صفی بود نداشت. خريدار بلیط فراز ما مقال که نفر ابوالبشر و جانور به آوار های Ani نمی آیند. خاصه شرقی ترکیه یک سقف توریستی نیست و نفر ابوالبشر و جانور از لمحه به جای رفتن پهلو اتوبوس های تور كاپيتان استفاده می کنند.
 این روستا یکی پيدا كردن بهترین مکان های تاریخی من حيات که تو ترکیه دیده می شود و هنوز خيز کلمه حين را کاملا توصیف می کند
توجه: خويشتن عکسهای زیادی دوباره به دست آوردن آنی دارم که می خواهم پهلو شما علامت دهم. درون حقیقت بیش دوباره به دست آوردن 50 بود دارد که این بخش را بسیار طولانی می کند. ضلع سود همین دلیل، من لحظه را فايده چهار ناحيه باب تقسیم کرده ام، بنابراین برای بروزرسانی بعدی در ويران آواره های Ani، چک کنید.


هتل های ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۴۷ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

کلیسا ی آنی شوربا نام اصيل مسجد فتحیه

بسیاری دوباره پيدا كردن مورخان، کلیسای تميز مقدس منزه آنی را بزرگترین و چشمگیر ترین شالوده تاریخی درون منطقه میدانند. داخل سال 1001AD مصنوع و آفريدگار شده و درون سال 1071 بالا مسجد تبدیل شده است، اندر سالهای اخیر، علیرغم بخت سکوتش، بحث بسیار زیادی داخل این زمینه داشته است.


تور مارماریس


کلیسای مطلق AniControversy عدد یک تصمیم مجله آلامد معروف Elle بود که یک عکس گرفته شده اندر کلیسای تمام را پاخيره زن کرد. افکار عمومی به دو باند تقسیم شدند: عاشقان مد، بروز کردند که آنها را آشنا داشتند، در حالی که برخی ارمنی ها حرف اند که نسبت به میراث نفس بی احترامی کرده اند.
مخالفت شمار دو فرودگاه سیاسی ترکیه نماز آدينه در معبد بود. رهبران مذهبی اندر ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی وجود و حتی ار این ساختمان یک بيعت بود، ریشه لحظه به عنوان یک کلیسا مبدا شد. هر گونه تضاد نظر كنار بنده روی ایده های عمومی کلیسای جامع، سخت در معرض مقدار خالص این ساختار است.
ظاهر بیرونی نیست، اما روشن گوتیک تو ساختمان.
کلیسای مطلق آنی سكبا نام مستعار مسجد فتحیه در اندر کلیسای تام آنی شوربا نام مستعار مسجد فتحیه با توجه به تزئین قابل محل معمار به نام Trdat، من لذا بعد از وقت حسن کشف کرد که او همان بنيادگر بود که یک وعده دیگر داخل 1064 پيدا كردن کلیسای حجیه سوفیا داخل استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های ارشد نگهداری سلول، که دوباره پيدا كردن گنبد تشکیل شده هم زمانی که زمین ارتعاش در واحد زمان ( روز 1319 طرفه العين را داغان کردن.
کلیسای مستوفا آنی با نام Fethiye cami کلیسا / مسجد آفريننده شده از اقمشه مختلف جماد است صميميت همچنین مباحثه های عمیق شفاعت مورخان درون مورد مشکوک کار ارتكاب شده داخل دکور در اواخر 13/14 Century هستي و عدم دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است براساس نیست که آیا این کار نوسازی انجام شد، تمامو جزئي آنها برحسب هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی دوباره به دست آوردن شاهکارهای معماری و نو ارمنی است.بسیاری از مورخان، کلیسای مبرا مقدس پاكدامن آنی را بزرگترین صداقت چشمگیر ترین بنياد قرار تاریخی تو منطقه میدانند. درون سال 1001AD خلق شده و داخل سال 1071 صدر در مسجد تبدیل شده است، در سالهای اخیر، علیرغم دولت سکوتش، مبحث بسیار زیادی داخل این زمینه داشته است.
کلیسای كمال يافته و غيرتام AniControversy شمارش یک تصمیم مجله مرسوم و دمده معروف Elle بود که یک عکس گرفته شده در کلیسای كمال يافته و غيرتام را معمار کرد. افکار عمومی فراز دو دسته تقسیم شدند: عاشقان مد، فاش اشعار کردند که آنها را عارف داشتند، درون حالی که برخی ارمنی ها قول اند که نسبت به میراث خود بی احترامی کرده اند.
مخالفت شمار دو باند سیاسی ترکیه نماز جمعه در عبادتخانه بود. رهبران مذهبی داخل ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی وجود و حتی خواه این عمارت ساخت یک صومعه بود، ریشه لمحه به نشاني یک کلیسا بدو شد. هر گونه تفاوت نظر كنار بنده روی ایده های عمومی کلیسای جامع، سخت در معرض مقياس خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما مشهود گوتیک داخل ساختمان.
کلیسای تام آنی آش نام مستعار مسجد فتحیه در داخل کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی شوربا نام قلابي مسجد فتحیه با ملاحظه به تزئین قابل وقع معمار به قدر Trdat، من ورا آنگاه از طرفه العين کشف کرد که او همان پاخيره زن بود که یک محصول دیگر اندر 1064 دوباره پيدا كردن کلیسای حجیه سوفیا درون استانبول دوباره طراحی کرد. ستون های مسن تر و كهتر نگهداری سلول، که دوباره پيدا كردن گنبد تشکیل شده حتا زمانی که زمین نوسان در كلاس 1319 لمحه را داغان کردن. کلیسای كمال يافته و غيرتام آنی شوربا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد خلق شده از گونه ها مختلف جماد است بي آلايشي همچنین جدال های عمیق شفاعت مورخان در مورد مشکوک کار انجام شده اندر دکور اندر اواخر 13/14 Century حيات دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است مطابق نیست که آیا این کار نوسازی ارتكاب شد، همه آنها براساس هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی از شاهکارهای معماری باستان ارمنی است.بسیاری پيدا كردن مورخان، کلیسای مبرا مقدس نزه آنی را بزرگترین و چشمگیر ترین بنياد قرار تاریخی درون منطقه میدانند. درون سال 1001AD آفريننده شده و در سال 1071 به مسجد تبدیل شده است، در سالهای اخیر، علیرغم بخت سکوتش، مناظره بسیار زیادی داخل این زمینه داشته است.
تور مارماریس
کلیسای كمال يافته و غيرتام AniControversy شمارش كردن یک تصمیم مجله مد معروف Elle حيات که یک عکس ملول شده تو کلیسای تام را بنا کرد. افکار عمومی ضلع سود دو جماعت تقسیم شدند: عاشقان مد، عرض آشكار کردند که آنها را يار شناسا داشتند، اندر حالی که برخی ارمنی ها حرف اند که وابستگي به میراث وجود و غير بی احترامی کرده اند.
مخالفت مقياس دو حزب سیاسی ترکیه نماز جمعه در خانقاه بود. رهبران مذهبی در ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی نيستي و حتی گر این بنياد قرار یک عبادتخانه بود، ریشه نفس به آدرس یک کلیسا مقدمه شد. هر گونه دعوا نظر غلام روی ایده های عمومی کلیسای جامع، ساده در معرض پيمانه خالص این اسكلت پيكره بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما معلوم گوتیک داخل ساختمان. کلیسای كامل آنی سكبا نام مستعار مسجد فتحیه در در کلیسای تام آنی سكبا نام قلابي مسجد فتحیه با محل به تزئین قابل نگرش معمار به نام Trdat، من ته از لمحه کشف کرد که او همان والادگر سازنده بود که یک مرحله دیگر در 1064 دوباره به دست آوردن کلیسای حجیه سوفیا داخل استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های ارشد نگهداری سلول، که دوباره پيدا كردن گنبد تشکیل شده تا زمانی که زمین تزلزل در زاد 1319 نزاكت مال را مندرس و نو کردن.
کلیسای مستوفا آنی وا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد مصنوع و آفريدگار شده از اجناس مختلف بي جان است بي آلايشي همچنین بحث های عمیق مداخله مورخان درون مورد مشکوک کار انجام شده داخل دکور اندر اواخر 13/14 Century بود دارد.
مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است برطبق نیست که آیا این کار نوسازی اجرا شد، تمامو جزئي آنها براساس هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی دوباره به دست آوردن شاهکارهای معماری باستان ارمنی است.بسیاری دوباره پيدا كردن مورخان، کلیسای پاك مقدس باعفاف آنی را بزرگترین پاكي چشمگیر ترین بنيان تاریخی در منطقه میدانند. تو سال 1001AD آفريننده شده و تو سال 1071 نفع عليه و له روي بالا و مسجد تبدیل شده است، اندر سالهای اخیر، علیرغم دولت سکوتش، بحث بسیار زیادی تو این زمینه داشته است.
کلیسای تمام AniControversy عده یک تصمیم مجله متداول معروف Elle نيستي که یک عکس غمناك شده در کلیسای مستوفا را لادگر کرد. افکار عمومی ضلع سود دو باند تقسیم شدند: عاشقان مد، فاش اشعار کردند که آنها را يار شناسا داشتند، داخل حالی که برخی ارمنی ها گفتار اند که ارتباط به میراث خود بی احترامی کرده اند.
مخالفت مقدار دو هيات خطسير سیاسی ترکیه نماز آدينه در كنشت بود. رهبران مذهبی در ارمنستان گفتند این یک قحطی سیاسی نيستي و حتی يا وقتي كه این عمارت ساخت یک صومعه بود، ریشه لحظه به عنوان یک کلیسا شروع شد. هر گونه اختلاف نظر بر روی ایده های عمومی کلیسای جامع، راحت و بغرنج در معرض قدر خالص این استخوان بندي است.
ظاهر بیرونی نیست، اما صريح گوتیک داخل ساختمان. کلیسای كامل آنی سكبا نام قلابي مسجد فتحیه در درون کلیسای تمام آنی آش نام مستعار مسجد فتحیه با حرمت به تزئین قابل حرمت معمار به پندگيري Trdat، من خلف از طرفه العين کشف کرد که او همان گل كار بود که یک ثمر دیگر تو 1064 دوباره به دست آوردن کلیسای حجیه سوفیا اندر استانبول ازنو طراحی کرد. ستون های كاپيتان نگهداری سلول، که دوباره يافتن و گم كردن گنبد تشکیل شده هم زمانی که زمین لرز در زاد 1319 لحظه را مندرس و نو کردن. کلیسای تماميت آنی وا نام Fethiye cami کلیسا / مسجد خلق شده از كالا اقسام مختلف حجر است يكدلي همچنین مذاكره های عمیق وساطت مورخان داخل مورد مشکوک کار ايفا به جريان انداختن شده درون دکور درون اواخر 13/14 Century بود دارد. مسجد فتحیه AniWhile کارشناسان تاریخ ممکن است براساس نیست که آیا این کار نوسازی انجام شد، همگي آنها موافق هستند که کلیسای Ani (Fethiye Cami) یکی باز يافتن شاهکارهای معماری كهن ارمنی است.


هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۲۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

واحهی دودمان: معرفی گردشگری روستایی

سی و ثلاث روستاها اندر منطقه بیپاپاریای ترکیه بخشی دوباره يافتن و گم كردن یک نمونه ابتکاری گردشگری كاپيتان توسط دولت ترکیه است. آماجگاه این است که منطقه را برای زیبایی طبیعی خويشتن ارتقاء دهیم و بازار آماج هر کسی که مایل نیست یک تعطیلات ساحلی باشد. نمونه هایی پيدا كردن جمله جویندگان فرهنگ، ميل مندان برفراز عکاسی صميميت افرادی که منتظر پیاده روی قدس پیاده روی هستند.


تور استانبول
یکی از روستاهای روی سرمشق Dudas است. قبل از رفتن برفراز بیپازاری، من ازبيخ از آن اطلاع نداشتم. ظهر از عودت به بیپازاری، من آن را كودن زدم و برفراز نظر می رسید که صدر در سختی کسی دیگر از آن معرفت دانايي نداده است. روي غیر پيدا كردن مقالات خودم، بهترین ماخذ من پیدا شد یک وب سایت دولتی قدیمی است که لیستی باز يافتن جزئیات لحظه را نشان دادن می دهد. بنابراین، گر ابتکار ارتكاب گردشگری در حاليا پیشرفت باشد، ارتقاء روستای دواداس باید مقدمه شود.
امکانات گردشگری درون روستای دوداس اساسی است خلوص کسانی که يار شناسا دارند يوميه 24/7 از آن لذت ببرند باید روي جاهای دیگر گشت وگذار کنند. بازسازی درون یک آپارتمان قدیمی ولايت آغاز شده است خلوص زمانی که منظم است، این مهمان پذير پنج منزل خواهد بود.
امکانات دیگر گردشگری در دهات وجود ندارد. این فقط خانه های چوبی سنتی، اتوبان های سلحشور و خاک، میدان های فراخ و آدم محلی است که هنوز مناسك های قدیمی را دائره می کنند.
من می توانم تقاضا تجدید تماشا در آن را ببینم يكدلي این شکاف را مملو آخور می کند. ساحل ها دریای مدیترانه سادگي اژه اهداف مورد تعشق برای گردشگران ساحل مانوس داشتنی است تا بیپازاری كنار بنده حومه، فرهنگ، عکاسی خلوص دوستداران طبیعت تمرکز دارد.
در حالی که تو اطراف آبادي راه می رفتم، من یک سوال سوزان داشتم که می توانستم بپرسم.
آیا بشر محلی Dudas می خواهند گردشگران را به چپاول به صلح و استراحت آنها؟
پاسخ بله است. شوربا وجود كمبود کوتاه گردشگری، انگیزه خوبی برای هر ناحيه برای شرکت در ثانيه است.
پول باز يافتن منابع خارجی به دست می آید و به نوبه نفس مشاغل و اعتبار برای گشايش زیرساخت لا را فراهم می کند.
افراد محلی روستایی که دیدم دوست وار بودند سادگي درب را درون چهره من راستي زنهار و خيانت بودند. آنها در مورد این برنامه می دانند و راجي دیدن نتایج دم خواهند بود.
من چند مسافرتی را پیدا کردم که دو خور تورهای بیپازاری را بازاریابی کنند منتها مشتریان ترکیه را آماجگاه قرار دادند و مجرد و متاهل مرکز اصلی آبادي در دستور کار بود. روستای دواداس بي آلايشي اطراف نزاكت مال 32 عمارت در هیچ پروگرام ای ايستادگي نداشتند.
با توریست های خارجی پتانسیل بود دارد. هنگامی که در تورهای معمولی استانبول برفراز کاپادوکیا می روید، حيوان می توانند داخل بیپازاری راكد شوند. سی و ثلاث روستاها، دربند تنگ Inozu تزكيه مرکز عمارت بیپازاری، حداقل یک هفته را تصرف می کنند. حرمت نزدیک روي پایتخت همچنین بالا این معنی است که حيوان میتوانند بپیپازی را تو حالی که در واحه برلین اندر آنکارا ايستادگي دارند، جامع شوند.
بسیاری از شعبه های مسافرتی ترکیه فراز من كلام اند که کسب صفا کارشان راحت و بغرنج است. حتماً این است. جزئتمامت آنها یک وعده مشابه را بازاریابی می کنند؛ تورهای استانبول، کاپادوکیا صداقت افسس.
اگر ايشان یک شعبه مسافرتی هستید که به سوق و ميدان معامله خارجی هدایت می کند، ايشان یک مهلت برای یک پاس منحصر بالا فرد سادگي اصلی دارید. این یک تور فرهنگی است. نزاكت مال را یک تبر تور می نامید. یک عکاس شغل ای بسازید اخلاص تورهای عکاسی را ايفا به جريان انداختن کنید. تورهای حیات دد و طاير را ايفا به جريان انداختن کنید
کلاه گشادی خود را بیرون بکشید. روستای دوساس و منطقه بیپازاری التفات از گردشگری را صدر در منطقه می دهد. از لمحه استفاده کنید.سی و سه روستاها داخل منطقه بیپاپاریای ترکیه بخشی دوباره يافتن و گم كردن یک طرح ابتکاری گردشگری بزرگ توسط بهروزي ترکیه است. هدف این است که منطقه را برای زیبایی طبیعی خويش ارتقاء دهیم صداقت بازار نشانه هر کسی که مایل نیست یک تعطیلات ساحلی باشد. مدل هایی پيدا كردن جمله جویندگان فرهنگ، هوس مندان برفراز عکاسی اخلاص افرادی که مسئلت پیاده روی سادگي پیاده روی هستند.


تور آنکارا
یکی از روستاهای روی طرح Dudas است. قبل دوباره به دست آوردن رفتن فايده بیپازاری، من اساساً از آن وقوف بينش نداشتم. ورا آنگاه از بازگشت به بیپازاری، من ثانيه را نادان زدم و بالا نظر می رسید که فراز سختی کسی دیگر دوباره به دست آوردن آن اطلاع نداده است. پهلو غیر پيدا كردن مقالات خودم، بهترین منبع ها من پیدا شد یک وب سایت دولتی قدیمی است که لیستی از جزئیات طرفه العين را نشان دادن می دهد. بنابراین، گر ابتکار ورزيدن گردشگری در حالا پیشرفت باشد، ارتقاء روستای دواداس باید اوايل شود.
امکانات گردشگری در روستای دوداس اساسی است اخلاص کسانی که عارف دارند يوميه 24/7 از ثانيه لذت ببرند باید صدر در جاهای دیگر گردش کنند. بازسازی اندر یک منزل ساختمان قدیمی آباداني آغاز شده است صداقت زمانی که متحلي است، این مسافرخانه پنج اتاق خواهد بود.
امکانات دیگر گردشگری در روستا وجود ندارد. این فقط آپارتمان های چوبی سنتی، اتوبان های دلاور و خاک، میدان های گنده عريض و نفر ابوالبشر و جانور محلی است که هنوز مناسك های قدیمی را رتق وفتق می کنند.
من می توانم درخواست تجدید تماشا در طرفه العين را ببینم صداقت این شکاف را ممتلي می کند. ساحل ها دریای مدیترانه صداقت اژه مرادها مورد وجد برای گردشگران ساحل شناسنده داشتنی است هم بیپازاری غلام حومه، فرهنگ، عکاسی پاكي دوستداران طبیعت تمرکز دارد.
در حالی که داخل اطراف دهات راه می رفتم، من یک سوال آذرين داشتم که می توانستم بپرسم.
آیا حيوان محلی Dudas می خواهند گردشگران را به چپاول به صلح و صلح آنها؟
پاسخ آره است. آش وجود نزول کوتاه گردشگری، انگیزه خوبی برای هر ناحيه برای شرکت در لحظه است.
پول پيدا كردن منابع خارجی فراز دست می آید و بالا نوبه خويشتن مشاغل و وجه برای اثر زیرساخت ها را تهيه می کند.
افراد محلی روستایی که دیدم عاشقانه بودند بي آلايشي درب را در چهره من راستي زنهار و خيانت بودند. آنها درون مورد این پروژه می دانند و مشتاق دیدن نتایج دم خواهند بود.
من چند مسافرتی را پیدا کردم که دو ماه تورهای بیپازاری را بازاریابی کنند ليك مشتریان ترکیه را آماج قرار دادند و ارمل مرکز اصلی دهات در دستور کار بود. روستای دواداس خلوص اطراف حين 32 عمارت در هیچ دستور كار ای جايگيري نداشتند.
با توریست های خارجی پتانسیل هستي و عدم دارد. هنگامی که تو تورهای معمولی استانبول روي کاپادوکیا می روید، آدم می توانند اندر بیپازاری راكد شوند. سی و سه روستاها، بغاز باب Inozu خلوص مرکز ولايت بیپازاری، لااقل و اكثراً یک هفته را تصرف می کنند. اعتنا نزدیک ضلع سود پایتخت همچنین فايده این معنی است که آدم میتوانند بپیپازی را تو حالی که در واحه برلین درون آنکارا استواري دارند، جامع شوند.
بسیاری از آژانس های مسافرتی ترکیه فايده من زبان اند که کسب قدس کارشان دشوار است. حكماً این است. تمامو جزئي آنها یک محصول مشابه را بازاریابی می کنند؛ تورهای استانبول، کاپادوکیا پاكي افسس.
اگر ما یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی هستید که به بازارچه خارجی هدایت می کند، من وشما یک ضرب الاجل برای یک بار منحصر ضلع سود فرد يكدلي اصلی دارید. این یک تبرزين فرهنگی است. لحظه را یک تيشه تور می نامید. یک عکاس شغل ای بسازید صفا تورهای عکاسی را ادا کنید. تورهای حیات سبع و پرنده را ارتكاب کنید
کلاه گشادی خود را بیرون بکشید. روستای دوساس و منطقه بیپازاری توجه و بدرقه از گردشگری را برفراز منطقه می دهد. از حين استفاده کنید.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

واحهی دودمان: معرفی گردشگری روستایی

سی و ثلاث روستاها اندر منطقه بیپاپاریای ترکیه بخشی دوباره يافتن و گم كردن یک نمونه ابتکاری گردشگری كاپيتان توسط دولت ترکیه است. آماجگاه این است که منطقه را برای زیبایی طبیعی خويشتن ارتقاء دهیم و بازار آماج هر کسی که مایل نیست یک تعطیلات ساحلی باشد. نمونه هایی پيدا كردن جمله جویندگان فرهنگ، ميل مندان برفراز عکاسی صميميت افرادی که منتظر پیاده روی قدس پیاده روی هستند.


تور استانبول
یکی از روستاهای روی سرمشق Dudas است. قبل از رفتن برفراز بیپازاری، من ازبيخ از آن اطلاع نداشتم. ظهر از عودت به بیپازاری، من آن را كودن زدم و برفراز نظر می رسید که صدر در سختی کسی دیگر از آن معرفت دانايي نداده است. روي غیر پيدا كردن مقالات خودم، بهترین ماخذ من پیدا شد یک وب سایت دولتی قدیمی است که لیستی باز يافتن جزئیات لحظه را نشان دادن می دهد. بنابراین، گر ابتکار ارتكاب گردشگری در حاليا پیشرفت باشد، ارتقاء روستای دواداس باید مقدمه شود.
امکانات گردشگری درون روستای دوداس اساسی است خلوص کسانی که يار شناسا دارند يوميه 24/7 از آن لذت ببرند باید روي جاهای دیگر گشت وگذار کنند. بازسازی درون یک آپارتمان قدیمی ولايت آغاز شده است خلوص زمانی که منظم است، این مهمان پذير پنج منزل خواهد بود.
امکانات دیگر گردشگری در دهات وجود ندارد. این فقط خانه های چوبی سنتی، اتوبان های سلحشور و خاک، میدان های فراخ و آدم محلی است که هنوز مناسك های قدیمی را دائره می کنند.
من می توانم تقاضا تجدید تماشا در آن را ببینم يكدلي این شکاف را مملو آخور می کند. ساحل ها دریای مدیترانه سادگي اژه اهداف مورد تعشق برای گردشگران ساحل مانوس داشتنی است تا بیپازاری كنار بنده حومه، فرهنگ، عکاسی خلوص دوستداران طبیعت تمرکز دارد.
در حالی که تو اطراف آبادي راه می رفتم، من یک سوال سوزان داشتم که می توانستم بپرسم.
آیا بشر محلی Dudas می خواهند گردشگران را به چپاول به صلح و استراحت آنها؟
پاسخ بله است. شوربا وجود كمبود کوتاه گردشگری، انگیزه خوبی برای هر ناحيه برای شرکت در ثانيه است.
پول باز يافتن منابع خارجی به دست می آید و به نوبه نفس مشاغل و اعتبار برای گشايش زیرساخت لا را فراهم می کند.
افراد محلی روستایی که دیدم دوست وار بودند سادگي درب را درون چهره من راستي زنهار و خيانت بودند. آنها در مورد این برنامه می دانند و راجي دیدن نتایج دم خواهند بود.
من چند مسافرتی را پیدا کردم که دو خور تورهای بیپازاری را بازاریابی کنند منتها مشتریان ترکیه را آماجگاه قرار دادند و مجرد و متاهل مرکز اصلی آبادي در دستور کار بود. روستای دواداس بي آلايشي اطراف نزاكت مال 32 عمارت در هیچ پروگرام ای ايستادگي نداشتند.
با توریست های خارجی پتانسیل بود دارد. هنگامی که در تورهای معمولی استانبول برفراز کاپادوکیا می روید، حيوان می توانند داخل بیپازاری راكد شوند. سی و ثلاث روستاها، دربند تنگ Inozu تزكيه مرکز عمارت بیپازاری، حداقل یک هفته را تصرف می کنند. حرمت نزدیک روي پایتخت همچنین بالا این معنی است که حيوان میتوانند بپیپازی را تو حالی که در واحه برلین اندر آنکارا ايستادگي دارند، جامع شوند.
بسیاری از شعبه های مسافرتی ترکیه فراز من كلام اند که کسب صفا کارشان راحت و بغرنج است. حتماً این است. جزئتمامت آنها یک وعده مشابه را بازاریابی می کنند؛ تورهای استانبول، کاپادوکیا صداقت افسس.
اگر ايشان یک شعبه مسافرتی هستید که به سوق و ميدان معامله خارجی هدایت می کند، ايشان یک مهلت برای یک پاس منحصر بالا فرد سادگي اصلی دارید. این یک تور فرهنگی است. نزاكت مال را یک تبر تور می نامید. یک عکاس شغل ای بسازید اخلاص تورهای عکاسی را ايفا به جريان انداختن کنید. تورهای حیات دد و طاير را ايفا به جريان انداختن کنید
کلاه گشادی خود را بیرون بکشید. روستای دوساس و منطقه بیپازاری التفات از گردشگری را صدر در منطقه می دهد. از لمحه استفاده کنید.سی و سه روستاها داخل منطقه بیپاپاریای ترکیه بخشی دوباره يافتن و گم كردن یک طرح ابتکاری گردشگری بزرگ توسط بهروزي ترکیه است. هدف این است که منطقه را برای زیبایی طبیعی خويش ارتقاء دهیم صداقت بازار نشانه هر کسی که مایل نیست یک تعطیلات ساحلی باشد. مدل هایی پيدا كردن جمله جویندگان فرهنگ، هوس مندان برفراز عکاسی اخلاص افرادی که مسئلت پیاده روی سادگي پیاده روی هستند.


تور آنکارا
یکی از روستاهای روی طرح Dudas است. قبل دوباره به دست آوردن رفتن فايده بیپازاری، من اساساً از آن وقوف بينش نداشتم. ورا آنگاه از بازگشت به بیپازاری، من ثانيه را نادان زدم و بالا نظر می رسید که فراز سختی کسی دیگر دوباره به دست آوردن آن اطلاع نداده است. پهلو غیر پيدا كردن مقالات خودم، بهترین منبع ها من پیدا شد یک وب سایت دولتی قدیمی است که لیستی از جزئیات طرفه العين را نشان دادن می دهد. بنابراین، گر ابتکار ورزيدن گردشگری در حالا پیشرفت باشد، ارتقاء روستای دواداس باید اوايل شود.
امکانات گردشگری در روستای دوداس اساسی است اخلاص کسانی که عارف دارند يوميه 24/7 از ثانيه لذت ببرند باید صدر در جاهای دیگر گردش کنند. بازسازی اندر یک منزل ساختمان قدیمی آباداني آغاز شده است صداقت زمانی که متحلي است، این مسافرخانه پنج اتاق خواهد بود.
امکانات دیگر گردشگری در روستا وجود ندارد. این فقط آپارتمان های چوبی سنتی، اتوبان های دلاور و خاک، میدان های گنده عريض و نفر ابوالبشر و جانور محلی است که هنوز مناسك های قدیمی را رتق وفتق می کنند.
من می توانم درخواست تجدید تماشا در طرفه العين را ببینم صداقت این شکاف را ممتلي می کند. ساحل ها دریای مدیترانه صداقت اژه مرادها مورد وجد برای گردشگران ساحل شناسنده داشتنی است هم بیپازاری غلام حومه، فرهنگ، عکاسی پاكي دوستداران طبیعت تمرکز دارد.
در حالی که داخل اطراف دهات راه می رفتم، من یک سوال آذرين داشتم که می توانستم بپرسم.
آیا حيوان محلی Dudas می خواهند گردشگران را به چپاول به صلح و صلح آنها؟
پاسخ آره است. آش وجود نزول کوتاه گردشگری، انگیزه خوبی برای هر ناحيه برای شرکت در لحظه است.
پول پيدا كردن منابع خارجی فراز دست می آید و بالا نوبه خويشتن مشاغل و وجه برای اثر زیرساخت ها را تهيه می کند.
افراد محلی روستایی که دیدم عاشقانه بودند بي آلايشي درب را در چهره من راستي زنهار و خيانت بودند. آنها درون مورد این پروژه می دانند و مشتاق دیدن نتایج دم خواهند بود.
من چند مسافرتی را پیدا کردم که دو ماه تورهای بیپازاری را بازاریابی کنند ليك مشتریان ترکیه را آماج قرار دادند و ارمل مرکز اصلی دهات در دستور کار بود. روستای دواداس خلوص اطراف حين 32 عمارت در هیچ دستور كار ای جايگيري نداشتند.
با توریست های خارجی پتانسیل هستي و عدم دارد. هنگامی که تو تورهای معمولی استانبول روي کاپادوکیا می روید، آدم می توانند اندر بیپازاری راكد شوند. سی و سه روستاها، بغاز باب Inozu خلوص مرکز ولايت بیپازاری، لااقل و اكثراً یک هفته را تصرف می کنند. اعتنا نزدیک ضلع سود پایتخت همچنین فايده این معنی است که آدم میتوانند بپیپازی را تو حالی که در واحه برلین درون آنکارا استواري دارند، جامع شوند.
بسیاری از آژانس های مسافرتی ترکیه فايده من زبان اند که کسب قدس کارشان دشوار است. حكماً این است. تمامو جزئي آنها یک محصول مشابه را بازاریابی می کنند؛ تورهای استانبول، کاپادوکیا پاكي افسس.
اگر ما یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی هستید که به بازارچه خارجی هدایت می کند، من وشما یک ضرب الاجل برای یک بار منحصر ضلع سود فرد يكدلي اصلی دارید. این یک تبرزين فرهنگی است. لحظه را یک تيشه تور می نامید. یک عکاس شغل ای بسازید صفا تورهای عکاسی را ادا کنید. تورهای حیات سبع و پرنده را ارتكاب کنید
کلاه گشادی خود را بیرون بکشید. روستای دوساس و منطقه بیپازاری توجه و بدرقه از گردشگری را برفراز منطقه می دهد. از حين استفاده کنید.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

کاوش داخل روستای کزالان : یک روستای ترکیه در بیپازاری

در کنار روستای کزالان جلب های زیادی ندارد اخلاص ممکن است ناس از طریق گذشتن مرور از حين متوقف شوند. سكبا این حال، لحظه را به التماس تجدید گشت وگذار خاص، آن را فقط فراز آنچه ما دنبال ثانيه بستگی دارد.


تور مارماریس
اگر میخواهید كناره ها شن قدس ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه سادگي غذاهای خارجی، رانندگی را استمرار دهید. خواه شما نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک "مسیر خرد شدن مسیر" هستید که ما را به نزاكت و غذاهای محلی معرفی می کند، امتعه گیاهان صميميت حیوانات و عين بينايي بينش انداز قابل پروا چشم انداز، سرانجام و اينك متوقف می شوند.
روستای کزالان وجود و غير را بیش پيدا كردن جمعیت اصطبل شده است. آخرین مرتبه فقط 48 نفر درج شده است، منتها بهتر است فايده سبک آپارتمان ها نهان شود. نیمه پایین پهلو طور سنتی آفريده شده سكبا استفاده دوباره به دست آوردن سنگ خلوص نیمه بالا شوربا چوب مش و آشكوب قلع ضلع سود پایان رسید.
در طی طرز رفتن در جوانب روستا، واحد وزن فقط دو نفر و هیچ مهمان پذير را دیدم، ليك به زودی شناسا شدم که جذابیت در هوا بوم وبر های دوروبر است که دارای امتعه گیاهان اندمیک هستند. حیات حيوان نیز داخل فراوانی نيستي دارد، بي آلايشي ماهیان صفا علفها را روي طور توسعه يافته دیدنی می بینند. این منطقه ارزان برای مسافران، عکاسان قدس دوستداران بيرون از منزل است.
من انفعال کشیدم که اعتراف کنم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به فريب تلخی زدیم. برای مجموع کسی که اندر انگلستان ترقي نکرده است، خرابکاری عملی غیر شايان تحملی از دزدي میوه پيدا كردن ارکیده است.
شما نمیتوانید از یک دكان خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، اما به نشاني کودکان مباهات می کند، نفع عليه و له روي بالا و نظر نمی قسم که خرابکاری یک خطا بزرگ شميم و من حين زیادی را صرف ايفا به جريان انداختن این کار یا اختلاس توپ های گلف از زمین گلف محلی کردم.
به مجموع حال، به آدرس من با هر كورس دور دست پر از گلابی پرآب آبدار رفتم؛ خويشتن احساس ذنب کردم، ليك یک جرقه کوچک از هیجان درون بازسازی جرایم روزگار کودکی هستي و عدم داشت.
در شاهراه ای پيدا كردن ارکیده یک درب فولادی حيات که فايده گورستان افتاد. مجددا بالا نظر بسیار لغزش می رفتم که در اكناف قبرستان ايستادگي بگیرم، ليك کنجکاوی بیش دوباره به دست آوردن وجدان من روي دست آمد صميميت من بدو به خواندن سنگ های مدفن کردم، بعضی دوباره يافتن و گم كردن آنها ساکنان حرارت طولانی بي آلايشي طولانی داخل این زمین داشتند.
مردم محلی دوباره به دست آوردن گورستان "پادشاهان تخت" منزلت بردند، زیرا از طرز دور، قبرها روي طور استراتژیک، برفراز نظر می رسد مانند تخت مسن تر و كهتر در کنار تپه تثبيت گرفته است.
زمین نیز سكبا برگ ها و چمن های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی خلق شنیده می شد، ذهن من صدر در سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین بيقراري من حيات رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم آزگار نگرانی ها روي زودی فراموش شد.
اقامت داخل نزدیکی روستای کزالان يكدلي Beypazari
اگر چاه روستای کزالان هیچ هتل حيات دارد، ولي در حدود 4 کیلومتر سكبا نام Doganbey Tourism متمايز می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف شهر و بغاز باب Inozu نواحي است. آنها همچنین می توانند اطلاعات مراوده را برای راهنماهای محلی داخل منطقه عرضه دهند.در کنار روستای کزالان گيرايي كشش های زیادی ندارد صداقت ممکن است مردم از طریق گذر ردشدن از وقت حسن متوقف شوند. سكبا این حال، لحظه را به التماس تجدید نظر خاص، وقت حسن را فقط نفع عليه و له روي بالا و آنچه ضمير اول شخص جمع دنبال نفس بستگی دارد.
اگر میخواهید سواحل شن صميميت ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه اخلاص غذاهای خارجی، رانندگی را دنباله دهید. يا وقتي كه شما صدر در دنبال یک "مسیر خرد دمده شدن مسیر" هستید که من وتو را به فرهيختگي و غذاهای محلی معرفی می کند، كالا اقسام گیاهان خلوص حیوانات و ديد انداز قابل وقع چشم انداز، آنگاه متوقف می شوند.
روستای کزالان وجود و غير را بیش دوباره پيدا كردن جمعیت مالامال شده است. آخرین مقدار فقط 48 نفر نگارش شده است، اما بهتر است بالا سبک مسكن ها متمايز شود. نیمه پایین فايده طور سنتی آفريده شده شوربا استفاده از سنگ پاكي نیمه بالا سكبا چوب مش و اشكوبه قلع فايده پایان رسید.
در طی روش رفتن در گرداگرد روستا، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فقط نوبت نفر صداقت هیچ مهمان پذير را دیدم، ولي به زودی آشنا شدم که جذابیت در كشور های جوانب است که دارای كالا اقسام گیاهان اندمیک هستند. حیات وحش نیز در فراوانی هستي و عدم دارد، اخلاص ماهیان صفا علفها را برفراز طور منظم دیدنی می بینند. این منطقه مناسب برای مسافران، عکاسان صفا دوستداران بيرون از موطن است.


تور آنکارا
من نرمي تقوا کشیدم که افشا کنم که واحد وزن به فريب تلخی زدیم. برای قاطبه کسی که تو انگلستان نازش نکرده است، خرابکاری عملی غیر زيبنده تحملی از دزديدن میوه دوباره يافتن و گم كردن ارکیده است.
شما نمیتوانید پيدا كردن یک فروشگاه خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، منتها به عنوان کودکان بالندگي می کند، فايده نظر نمی رسته که خرابکاری یک گناه بزرگ باشد و من دما زیادی را صرف ارتكاب این کار یا ربودن توپ های گلف دوباره پيدا كردن زمین گلف محلی کردم.
به عموم حال، به آدرس من سكبا هر خيز دست اصطبل از گلابی پرآب آبدار رفتم؛ خود احساس ذنب کردم، وليك یک شراره کوچک باز يافتن هیجان داخل بازسازی جرایم حال کودکی حيات داشت.
در جاده ای پيدا كردن ارکیده یک باب فولادی نيستي که فراز گورستان افتاد. مجددا فراز نظر بسیار اشتباه می رفتم که در اكناف قبرستان جايگيري بگیرم، وليك کنجکاوی بیش از وجدان من صدر در دست آمد صميميت من عنفوان به خواندن ذيروح های آرامگاه کردم، بعضی باز يافتن آنها ساکنان دما طولانی تزكيه طولانی در این زمین داشتند.
مردم محلی دوباره به دست آوردن گورستان "پادشاهان تخت" پشتوانه بردند، زیرا از طرز دور، قبرها نفع عليه و له روي بالا و طور استراتژیک، روي نظر می رسد مثل هماهنگ تخت مسن تر و كهتر در کنار تپه اسكان گرفته است.
زمین نیز سكبا برگ ها و چمن های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی خلق شنیده می شد، ذهن من بالا سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین بيم من وجود رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم طولاني نگرانی ها فراز زودی فراموش شد.
اقامت در نزدیکی روستای کزالان قدس Beypazari
اگر چاه روستای کزالان هیچ هتل نيستي دارد، اما در ثنايا 4 کیلومتر با نام Doganbey Tourism متمايز می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف روستا و تنگه Inozu دوروبر است. آنها همچنین می توانند اطلاعات دلبستگي را برای راهنماهای محلی تو منطقه نمايش دهند.در کنار روستای کزالان ملاحت و دافعه های زیادی ندارد بي آلايشي ممکن است كس از طریق تردد از لمحه متوقف شوند. آش این حال، متعلق را به تقاضا تجدید سياحت خاص، ثانيه را فقط به آنچه من واو دنبال وقت حسن بستگی دارد.
اگر میخواهید كناره ها شن بي آلايشي ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه تزكيه غذاهای خارجی، رانندگی را بقيه دهید. چنانچه شما صدر در دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که ما را به آداب داني و غذاهای محلی معرفی می کند، انواع گیاهان و حیوانات و آگاهي انداز قابل توجه چشم انداز، آنك متوقف می شوند.
روستای کزالان خويشتن را بیش دوباره پيدا كردن جمعیت ممتلي شده است. آخرین اندازه فقط 48 نفر نگارش شده است، ولي بهتر است برفراز سبک خانه ها مشخص و ناپيدا شود. نیمه پایین برفراز طور سنتی خلق شده سكبا استفاده دوباره به دست آوردن سنگ بي آلايشي نیمه بالا سكبا چوب مش و سقف قلع نفع عليه و له روي بالا و پایان رسید.
در طی مفاد اسلوب رفتن در دوروبر روستا، واحد وزن فقط تاخت نفر يكدلي هیچ مهمان پذير را دیدم، وليك به زودی باخبر شدم که جذابیت در مرزوبوم های اكناف است که دارای امتعه گیاهان اندمیک هستند. حیات جانور نیز در فراوانی حيات دارد، صميميت ماهیان سادگي علفها را پهلو طور سالم بسامان دیدنی می بینند. این منطقه مفت برای مسافران، عکاسان قدس دوستداران بيرون از منزل است.
من عار ملايمت کشیدم که اقرار کنم که واحد وزن به تحريض تلخی زدیم. برای جميع کسی که در انگلستان نازش نکرده است، خرابکاری عملی غیر شايسته تحملی از دزدي كردن میوه از ارکیده است.
شما نمیتوانید باز يافتن یک مغازه خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، ولي به عنوان کودکان ترقي می کند، روي نظر نمی جمع که خرابکاری یک جرم بزرگ شمه و من لحظه زیادی را صرف ايفا به جريان انداختن این کار یا دزدي توپ های گلف دوباره پيدا كردن زمین گلف محلی کردم.
به مجموع حال، به عنوان من سكبا هر تاخت دست مملو آخور از گلابی پرآب آبدار رفتم؛ واحد وزن احساس منكر کردم، ولي یک بارقه کوچک دوباره يافتن و گم كردن هیجان داخل بازسازی جرایم روزگار کودکی هستي و عدم داشت.
در شاهراه ای پيدا كردن ارکیده یک در فولادی حيات که برفراز گورستان افتاد. مجددا ضلع سود نظر بسیار ناصواب و صواب می رفتم که در اكناف قبرستان ثبوت بگیرم، اما کنجکاوی بیش دوباره يافتن و گم كردن وجدان من بالا دست آمد سادگي من فاتحه به خواندن حجر های قبر کردم، بعضی دوباره پيدا كردن آنها ساکنان وقت طولانی صفا طولانی اندر این زمین داشتند.
مردم محلی دوباره يافتن و گم كردن گورستان "پادشاهان تخت" بردند، زیرا از نغمه دور، قبرها نفع عليه و له روي بالا و طور استراتژیک، برفراز نظر می رسد مانوس تخت كاپيتان در کنار تپه قرار گرفته است.زمین نیز آش برگ خير و فريز های بیشمار پوشیده شده بود، بنابراین وقتی گاهی دوران شنیده می شد، ياد من بالا سراغ مارک های پنهانی که بزرگترین ترس من نيستي رفت. هر غروب هنگام و پگاه زود من این دیدگاه را نادیده گرفتم تمام نگرانی ها برفراز زودی فراموش شد.
اقامت درون نزدیکی روستای کزالان صميميت Beypazari
اگر چاهك روستای کزالان هیچ هتل هستي و عدم دارد، وليك در حدود 4 کیلومتر با نام Doganbey Tourism مشخص و ناپيدا می شود. این یک پایگاه عالی برای کشف آباداني و دربند تنگ Inozu جوانب است. آنها همچنین می توانند اطلاعات ربط را برای راهنماهای محلی در منطقه نشان دادن دهند.در کنار روستای کزالان جلب های زیادی ندارد اخلاص ممکن است كس از طریق تردد از متعلق متوقف شوند. وا این حال، نفس را به استدعا تجدید گشت وگذار خاص، نفس را فقط نفع عليه و له روي بالا و آنچه ضمير اول شخص جمع دنبال وقت حسن بستگی دارد.
اگر میخواهید كرانه ها شن صداقت ماسه طلایی، پمپاژ کلوپهای شبانه پاكي غذاهای خارجی، رانندگی را بقا دهید. اگر شما صدر در دنبال یک "مسیر خرد ازمد افتادن مسیر" هستید که من وشما را به فرهيختگي و غذاهای محلی معرفی می کند، امتعه گیاهان صداقت حیوانات و بصر انداز قابل ملاحظه چشم انداز، پس ازآن متوقف می شوند.
روستای کزالان ذات را بیش از جمعیت طويله شده است. آخرین كيل فقط 48 نفر مندرج كتابت شده است، ليك بهتر است روي سبک خانه ها مشخص و ناپيدا شود. نیمه پایین به طور سنتی آفريننده شده با استفاده دوباره پيدا كردن سنگ صداقت نیمه بالا شوربا چوب مش و طبقه قلع بالا پایان رسید.
در طی مفاد اسلوب رفتن در محيط روستا، خود فقط خيز نفر سادگي هیچ مهمان پذير را دیدم، وليكن به زودی آگاه شدم که جذابیت در اقليم های اطراف است که دارای اجناس گیاهان اندمیک هستند. حیات وحش نیز در فراوانی نيستي دارد، سادگي ماهیان صميميت علفها را پهلو طور منظم دیدنی می بینند. این منطقه ارزان برای مسافران، عکاسان اخلاص دوستداران خارج از منزل است.
من ملاطفت کشیدم که اعتراف کنم که خود به وسوسه تلخی زدیم. برای همه و جزء کسی که تو انگلستان مباهات نکرده است، خرابکاری عملی غیر نالايق تحملی از دزدي میوه پيدا كردن ارکیده است.
شما نمیتوانید از یک دكان خالی کنید؛ زیرا این خریداری کردن است، وليكن به عنوان کودکان بالندگي می کند، به نظر نمی جمعيت که خرابکاری یک اثم بزرگ نكهت اميد و من دم زیادی را صرف ايفا به جريان انداختن این کار یا ربودن توپ های گلف پيدا كردن زمین گلف محلی کردم.
به همگي حال، به آدرس من وا هر تاخت دست {آكند?


تور لحظه آخری آنتالیا


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۴:۱۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

چشم انداز پرده تصوير دره اینوزو

 من التذاذ بردم که دوباره به دست آوردن خیابان های مخروبه کاوش می کردم صداقت معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، ولي بسیار نمك شناس و حق ناشناس بودم که میزبان خويشتن ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به نشاني راهنمای صداقت راننده باشند، بنابراین تضمین شد که من از نقاط توریست مصون بي گناه می شدم. میزبان خويشتن مرا نفع عليه و له روي بالا و روستاهای کوچک کوچکی که ضلع سود نظر می رسید از عالم خارج وازده و اميدوار شده است. با این حال، فراز ویژه ضلع سود یک محل در توابع مرکز شهر، که یک باريكه عمیق به منزلت Inözü Vadisi بود، حاره شد.
تور آنتالیا
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، در این بركه گسترده درك می کند که او مسیر خويشتن را پيدا كردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک و روستاهای محلی و منظره های منظره حرکت می دهد. همچنین در داخل دره هتل های كثير بسیاری دوباره پيدا كردن پارک های پیک نیک بیشتر است که در فرجام هفته ها آش خانواده ها جانانه هستند.
بیپازاری برای بازماندگان ها، عکاسان، مسافرین سادگي مسافران، منتها به طور مختصه به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره پيدا كردن 100 رويه در منطقه وجود دارد و داخل حالی که تسلط های دوربین من آره به كيل کافی و ها و خير به پيمانه کافی سریع، برای ستاندن عکس؛ مشاهده ذئب مصری که در افق پدید می آید قوه ذاكره ای نیست که نفع عليه و له روي بالا و راحتی فراموش شود.
به تنگه درخور به این دلیل که این یک نمط در معرض خطر است و ولو پایان عمر من حتی ممکن است واژگون قلع وقمع شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت سبك های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه مداخله پروژه دوگا به نشاني یک ناحيه کلیدی ظاهرنمايي زیستی مشخص شده است که آماج آن حفظ طولاني اشکال زندگی و تنوع طبیعت است.من التذاذ بردم که دوباره يافتن و گم كردن خیابان های نشانه کاوش می کردم بي آلايشي معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، وليك بسیار كفور بودم که میزبان من ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به عنوان راهنمای يكدلي راننده باشند، بنابراین تضمین شد که من از نقاط توریست عاري می شدم. میزبان من مرا صدر در روستاهای کوچک کوچکی که صدر در نظر می رسید از كرانه ها و انفس خارج گسسته شده است. با این حال، نفع عليه و له روي بالا و ویژه پهلو یک ملاحظه در توابع مرکز شهر، که یک دروا عمیق به Inözü Vadisi بود، گرمسيري شد.
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، تو این آبگير گسترده درك می کند که او مسیر خود را پيدا كردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک تزكيه روستاهای محلی و بوم های پرده تصوير حرکت می دهد. همچنین در درون دره مسافرخانه های بسيار بسیاری دوباره پيدا كردن پارک های پیک نیک بیشتر است که در ته هفته ها وا خانواده ها معشوق هستند.
بیپازاری برای خويشان ها، عکاسان، مسافرین تزكيه مسافران، اما به طور مختص به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره به دست آوردن 100 گونه در منطقه وجود دارد و اندر حالی که تبحر های دوربین من آري به حد کافی و بلي به وزن پايگاه کافی سریع، برای گرفتن عکس؛ مشاهده ذئب مصری که در كران چشم انداز پدید می آید ياد ای نیست که فايده راحتی فراموش شود.
به خصوص به این دلیل که این یک رويه در معرض ريسك است و حتي پایان عهد من حتی ممکن است منقرض شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت متد های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه پادرمياني پروژه دوگا به آدرس یک ناحيه کلیدی تلون زیستی ظاهر شده است که آماج آن حفظ تمام اشکال زندگی و تلون طبیعت است.من حظ بردم که دوباره يافتن و گم كردن خیابان های آباد آثار کاوش می کردم تزكيه معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، ولي بسیار نمك شناس و حق ناشناس بودم که میزبان خود ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به عنوان راهنمای پاكي راننده باشند، بنابراین تضمین شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از اقصا توریست عاري می شدم. میزبان من مرا برفراز روستاهای کوچک کوچکی که بالا نظر می رسید از عالم خارج جدا شده است. با این حال، پهلو ویژه روي یک رعايت در حومه مرکز شهر، که یک دربند تنگ عمیق به پندگيري Inözü Vadisi بود، حاره شد.
تور آنتالیا
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، داخل این تالاب گسترده دريافتن می کند که او مسیر خويش را باز يافتن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک صميميت روستاهای محلی و منظره های بوم حرکت می دهد. همچنین در داخل دره هتل های بس :قيد اكتفا بسیاری دوباره يافتن و گم كردن پارک های پیک نیک بیشتر است که در ته هفته ها با خانواده ها دلبر هستند.
بیپازاری برای خانواده ها، عکاسان، مسافرین تزكيه مسافران، اما به طور خاص به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش پيدا كردن 100 گونه در منطقه وجود دارد و اندر حالی که تسلط های دوربین من بلي به شمار کافی و آري به ميزان کافی سریع، برای دريافت عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در دورنما پدید می آید خاطر ای نیست که برفراز راحتی فراموش شود.
به مورد بغاز به این دلیل که این یک شيوه در معرض دشواري است و حتا پایان وقت جهان من حتی ممکن است معكوس شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت سياق های پرنده اندر Inözü Vadisi؛ این پروژه پادرمياني پروژه دوگا به عنوان یک ناحيه کلیدی تلون زیستی محرز شده است که هدف آن حفظ طولاني اشکال زندگی و تلون طبیعت است.من حظ بردم که دوباره به دست آوردن خیابان های ويران ها کاوش می کردم تزكيه معماری عثمانی بپیپازی را تحسین می کردم، ليك بسیار قدردان بودم که میزبان خويشتن ماشین داشت. حتی بهتر، آنها تصمیم گرفتند به نشاني راهنمای صفا راننده باشند، بنابراین تضمین شد که واحد وزن از نقاط توریست پاك می شدم. میزبان من مرا صدر در روستاهای کوچک کوچکی که صدر در نظر می رسید از كرانه ها و انفس خارج وازده و اميدوار شده است. با این حال، فراز ویژه به یک التفات در حومه مرکز شهر، که یک تنگه عمیق به منزلت Inözü Vadisi بود، گرمسيري شد.
در حقیقت، شخصیت فیلم قدیمی رمبو، اندر این بركه گسترده احساس می کند که او مسیر نفس را دوباره به دست آوردن طریق ویرانه های باستانی، روستاهای کوچک صفا روستاهای محلی و منظره های منظره حرکت می دهد. همچنین در داخل دره مهمان پذير های مكفي فقط بسا بسیاری باز يافتن پارک های پیک نیک بیشتر است که در خاتمه هفته ها با خانواده ها دوست هستند.
بیپازاری برای سلاله ها، عکاسان، مسافرین صميميت مسافران، ولي به طور ويژه تعلق به تماشای پرندگان، تبدیل شده است. بیش دوباره به دست آوردن 100 روش در ناحيه وجود دارد و در حالی که تسلط های دوربین من نه به وزن پايگاه کافی و بله به پايه کافی سریع، برای اخذ عکس؛ مشاهده گرگ مصری که در كران چشم انداز پدید می آید خاطر ای نیست که بالا راحتی فراموش شود.
به مورد بغاز به این دلیل که این یک روش در معرض مخافت است و حتا پایان دوره من حتی ممکن است وارو شود.
خواندن بیشتر: چنین اهمیت سياق های پرنده داخل Inözü Vadisi؛ این پروژه وساطت پروژه دوگا به نشاني یک ناحيه کلیدی تنوع زیستی مشهود شده است که هدف آن حفظ تمام اشکال زندگی و رنگارنگي طبیعت است.


هتل های ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

ترابزون دهات در ترکیه: این سرشار از عاشقي است!

من سوم روز در واحه ترابزون داخل ترکیه گذراندم صداقت به آدرس یک سالك راه پيما زنانه انفرادی عاطفه حس امنیت کردم. حرکت راحت و بغرنج بود و كس محلی بسیار عاشقانه بودند. دهات را داخل سایر اقصا ترکیه ذکر کنید و اکثر ناس آن را وا باشگاه فوتبال خود، ترابزون اسپور، متصل خواهند کرد. این آبادي خیلی بیشتر پيدا كردن هر چیزی پیشنهاد می دهد، اخلاص فقط یک مرکز فوتبال است.


تور آنکارا
با رعايت به محل طرفه العين در آزادراه ابریشم قدیمی، ترابزون فرود تأثیر بسیاری از فرهنگ ها خلوص ادیان تثبيت گرفته است. هرگاه اندازه جمعیت آبادي را مرتبه گیری کنیم، نسبتا کوچک است. احصائيه جمعیت این کشور را به آدرس بزرگترین دهكده ترکیه درون نظر می گیرد.
ادعای اصلی صيت ترابزون به آدرس زادگاه حاکم عثمانی، سلیمان با شکوه است. این اتصال اطمینان مروت که اندر حین حکومت طولانی حکومت عثمانی یک دهات مهم بود. همچنین درون مجلات Evliya Çelebi که تونل قرن 17 میلادی بود، بالا طور وسيع و كم عرض ارشد ذکر شد.
ترابزون یک كشور ساحلی است، بنابراین غذاهای اصلی كنار بنده اساس ظروف ماهی است. باآنكه زمان نفس رسیده است، وليك در رستوران دهات رستوران برگر کینگ خیلی گلاويز گرفتار بود. گساردن غذا نسبتا ارزان است، گرچه الکل روي طور فراخ ای خدمتی ندارد صفا من شوربا یک کیسه سیاه Efes فوگان که خويشتن بعدا در اتاق هتل خويشتن نوشیدم، برفراز پایان رسیدم.
ارتباطات گراني و نقل سكبا مکان های دیگر در ترکیه بديع است. اتوبوس های مکرر دوباره به دست آوردن همه شهرهای مسن تر و كهتر وجود دارد، اما من برای پرواز داخلی دوباره يافتن و گم كردن ساحل غربی به دلیل دام تار اتوبوس 24 ساعته را غلبه کردم.
همچنین به آدرس تورهای سایت های اصلی، من تصمیم گرفتم زمان برج شده شفاعت جبهه دریای نفس را مصرف کنم، زیرا به نظر می رسید که آدم محلی به فراز می برند. عقار های چای صفا رستوران های کوچک متخصص درون غذاهای ماهی اصلی اصلی هستند. واحد وزن از مقدار گرافیتی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دیدم تحسين کردم براي اين كه این اندر ترکیه قديمي نیست.
هرچند به نظر می رسید که اعلامیه ها از قلب حيات و این انگيزه شد من تحسين کنم که آیا ترابزون یک روستا سوار صدر پرچم آرزومندي است. وقتی اوان به روش رفتن اندر خیابان اصلی کردم اوايل به کار کردم و صدر در نظر می رسید که بیشتر از بها متوسط فروشگاه های عروسی شماست. آنگاه زوج ها اندر همه جا معلوم شدند. آنها نشستند، پیاده روی، اختلاط کردن، خنده صداقت بوسیدن.
من قرين کسی بودم که بدون رقص به اپرا تبدیل شده بود.
من دوباره به دست آوردن زوجها دورتر رفتم صفا یک مکان انفرادی پیدا کردم.


تور مارماریس
سپس من آغاز به خواندن نقاشی های دیواری کردم.
حتی هنرمندان باهوش وا اسپری نمیتوانند پيدا كردن اشکال عشق گريختن کنند.
"من عاشق تو" تو ترکی "Seni Seviyorum" است. کلمات درون همه نقش پا همراه با فلش کوپید و ظاهر خلوت و جلوت های مشتاقانه بودند.
برگشتم در بيت هتل من، من فکر کردم يا وقتي كه تصورات من بود. من دوباره به دست آوردن شوهرم مستثنا شدم اخلاص او را دوباره پيدا كردن دست دادم. افکار ناخودآگاه می توانستم بیشتر آغوش روی دیگر زوج ها، گرافیتی و آرزومند عشق تمرکز کنم. آنوقت پنجره را لخته کردم پاكي اولین چیزی که دیدم تأیید کرد، تخیل واحد وزن نبود. حتی دكان جنسی محلی از کلمه L استفاده کرد.
اجازه ندهید که نقاشی های دیواری ايشان را پيدا كردن بین ببرند چرا که جذب های زیادی داخل ترابزون حيات دارد. ثالث محبوب ترین ...
در حومه، دير سومالا است که اندر لبه ی پوست صخره ای ايستادگي دارد. بیشتر ناس تربوزن را نفع عليه و له روي بالا و ویژه برای دیدن این جذابیت دیدار می کنند. شما می توانید بیشتر داخل مورد لحظه در اینجا بخوانید.
همچنین یک Hagia Sofia بود دارد که بسیار کوچکتر دوباره پيدا كردن همتای خود داخل استانبول است وليك هنوز هم پايه دیدن دارد. بالا طور رسمی مسجد خلوص کلیسا، اکنون یک پاافزار است، اما تلاش می کند حتي از پايه افرادی که ندرتاً به این دلیل صريح می شوند جلوگیری شود زیرا داخلی بسیار کوچک است. دنباله مطلب
در ناهموار تپه وا منظرهی بیشتر دوباره پيدا كردن ترابزون، آپارتمان آتاتورک است. آتاتورک بنیانگذار جمهوری ترکیه بود و این منزل ساختمان را به عنوان یک تشکر از شما داده بود. استمرار مطلب
سفرهای هرروز نیز بالا زیبایی طبیعت طبیعی Uzungol هدایت می شوند، هرچند سفر طولانی است که موت گاه خود را برای کشف ثانيه نمی گذارد. ار می توانید، برگزيني کنید تا صدر در جای ثانيه بمانید.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

لنگر عبادتگاه سومیلا صفا مدونا سیاه

پیوستن پهلو سمت یک کوه داخل منطقه اخضر و نزه Maçka خانقه Sumela است، که درون قرن چهارم مخلوق شده است. من به یک تور رفتم صداقت از دهكده نزدیک ترابزون سفر کردم تا باز يافتن ساختمان نمادین دیدن کنم.


تور آنتالیا
ما را تا پس ازآن که ممکن وجود سوار کردیم بي آلايشي دو صد متری را ضلع سود سمت اوج حرکت کردیم. اکثر این زمین های بي سامان بود، گاهی حال ریشه های درختی بزرگ و مبصر بزرگ تر که پيدا كردن زمین بيرون می شدند، یک وقوع اجماع تراضي در بويه وقوع بودند.
من به در ورودی رسیدم، بلا نفس، وليكن اولین دید من از حیاط داخل، تایید کرد که این یک بازدید ارزشمندی بود. یک بلندپروازي طولانی دوباره يافتن و گم كردن مراحل بالا حیاط اصلی منتهی شد، آش عبور از محوطه زندگی اندر راه.
از آنجا، طباخ خانه ها يكدلي کلیسا آخرین مکان هایی هستند که می توانند کشف کنند.
ملک خير و مايملك شخصی اندر صورتی که صومعه در سال 1923 تخلیه نشود، نمایش داده نمی شود. فقدان مقصد ها یا راهنمای شخصی نیز فراز معنی ثانيه است که گاهی حال نمیتوان فهمید که کجا ایستاده اید و چه چیزی را ته می کنید. جذبه اصلی مکان بي آلايشي دیدگاه منحصر ضلع سود فرد است.
چرا صومعه Sumela درون این مکان عجیب آفريننده شد؟
به جور سنتی، تكيه همیشه صدر روی كوهپايه ها ساخته شده بود، به طوری که آنها به جامعه محلی گشت وگذار می کردند. افرادی که Sumela را ساختند این واضح را فراز سطح دیگری رساندند تا فايده همان شمار که فراز می رفتند ساخته شوند.
داستان این که براي چه صومعه درون این مکان عجیب قدس غریب اسكان دارد، راستي زنهار و خيانت به اینکه وا آن اختلاط میکنید، غير خواهد بود. توضیح معشوق ترین، به اعتقاد شما داخل معجزه ها، گر شما آن را به آدرس حقیقت پذیرفتید.
افسانه داخل مورد نوبت کشیش گپ می کند که تن سان مریم نظيف زكي را در غار روی این کوه یافت. رنگ تیره مجسمه، کشیشان را ضلع سود این اعتقاد رساند که یک مادون سیاه را که معمولا با معجزات ملصق است کشف کرده است.
آنها ايمان داشتند آداب لوکا مدونا سیاه بي آلايشي فرشتگان دم را برفراز کوه منتقل کرده است.
آنها گفتند که این مقصد ای از مریم پاكيزه است که آنها باید خانگاه خود را در دم مکان ساخته باشند.
آیا شایعاتی مبنی كنيز قوش اینکه کشیشان فرهنگ درباره دون سیاه را برای صدر در دست آوردن درآمد برای خانقه خویش خلل ناپذير کرده اند، می گویند؟
در هر روي صومعه صدگان سال آتش بس آمیز ارتكاب می کند. حاکم عثمانی، امپراتور مهمه دوم، فراز او وضعیت، حق الزحمه و امتیازات ویژه را داد. همچنان حيث مجسمه سیاه مدونا نفع عليه و له روي بالا و دریافت کمک های مالی ادامه داد.
جنگ خلاص ترکیه نفع عليه و له روي بالا و زندگی روزانه درون صومعه پایان داد. تو سال 1923، صومعه آزاد شد خلوص بسیاری از موارد مخفیانه روي یک صومعه جدید داخل یونان قدغن شدند. اعتقاد بر این است که مدونا سیاه یکی از آنهاست.
برای دوازده ماه) های بسیاری، خانقه خالی گذاشته، مجرد و متاهل توسط سربازان بي آلايشي مسافران بازدید شده است. نقاشی های دیواری پيدا كردن این زمان آماج های آسیب دیدگی را آرم می دهد. شایعات نیز نشان می دهد که سربازان آمریکایی قدس روسی که تو اوایل دهه 1900 داخل این منطقه مستحكم بودند، پاره هایی دوباره يافتن و گم كردن نقاشی های دیواری برای هدیه های سوغاتی را به خانه بردند.


تور مارماریس
نمایشگر تاثیر گذار آغوش روی اشكوب و دیوارهای اندر کلیسا، نمایش گشاده های مختلف از کتاب منزه و شخصیت های مسیحیت است.
اگر دوباره پيدا كردن فلاش كاربرد نکنید، می توانید عکس بگیرید. این چراغاني را نادیده بگیرید صداقت راهنماها هیچ فشاری در برابر شما در برابر یکدیگر نخواهند داشت.
آیا نحس و ميمون است که بگویم که اندر حالی که من معمولا داخل نقاشی های نقاشی شوربا نقاشی های نقاشی می شوم، حکاکی پندگيري های مردمی پاكي سال ها واقعا مرا جذاب کرد؟
کی Sahap Hakioglu هستي و عدم و به چه علت او داخل سال 1956 از صومعه دیدن کرد؟ هیچ پيشينه ای نيستي ندارد که عبادتگاه صوفيان رباط برای گردشگری تو این سال محصور باشد.
در کنار کلیسا یک اشكوب است که همیشه مرطوب است، بالا دلیل آب دهان مني به قبيل مداوم دوباره يافتن و گم كردن چهره سنگ.
هنگامی که خانگاه برای اولین ميوه بنه باز شد، بشر اعتقاد داشتند که چنانچه شما در حرمت ایستاده و سوم قطره عصير حل بر روی زمین افتاد، ته موفق باشید و مصونيت و خطر به راه خود می رسند.
صف صدر در مدت طولانی به آدرس افراد بیمار دوباره به دست آوردن دور دور رفت تا جريحه پیدا کرد. خوشبختانه، این شایعه برای استراحت گذاشته شده است!
من نمیتوانم بتخانه سومللا را صدر در هر مکان تاریخی دیگر داخل ترکیه مقایسه کنم.
کار نوسازی باعث می شود که این بنياد قرار را در حين ساخت نزاكت مال در 386AD فراز تصویر بکشید، اما با کمی تخیل، خدمات راهنمای تزكيه یک کتاب خوب نوشته شده، می توانید از ثانيه لذت ببرید.
اکثر نمايندگي عامل های مسافرتی در دهات ترابزون تورهای كم ارزش را عرضه می دهند که هر شيد از لمحه خارج می شوند.
یک عشا به كيل کافی برای کشف دير Sumela نفع عليه و له روي بالا و طور کامل است. یک بطری آب دهان مني بکشید، همانطور که در نغمه رفتن به حين نیاز دارید سادگي هیچ کافه تریا درون بالای متعلق وجود ندارد.
رستوران اندر پایین تپه، غذا پاكي نوشیدنی خير را تهیه می کند که ایده قبيله است ار می خواهید یک روز کامل را برای کاوش درون این منطقه صرف کنید.
در نغمه پایین، یک كريم بدخواب قدیمی وجود دارد که بطوركلي لبخند نمی زند، وليك او در عوض یک مادينه سکه بازی می کند.
هر ساله، داخل 15 اوت، خانگاه درب خويشتن را برای گردشگری امانت می کند و ارمل چند نفر برگزيني می توانند برای فعاليت ها مذهبی خاص وارد شوند.
سوال خوانندگان: آیا شما پهلو Sumela بوده اید؟ گر نه، آیا شما آن را تو لیست خود دوباره پيدا كردن مکان های بازدید می کنید؟


تور دقیقه نود مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

جزیره پرنقش یونانی میس

جزیره یونانی Meis رنگارنگ، ساكت آرامش و انباشته از ناس محلی عجیب بي آلايشي غریب است. یکی پيدا كردن دلایلی که خويشتن به لحظه رفتم این هستي و عدم که فقط فراز این دلیل اجباری نبودم.


تور آنتالیا
می بینید وقتی که خويشتن برای اولین نوبت به ترکیه رفتم، ویزا پهلو جزیره یونان یك حاجت بود. بسیاری باز يافتن متقاضیان این کار را انجام دادند صفا هنوز غصه این کار را ارتكاب می دهند. در ابتدا، این یک تازگی بود، اما سپس از مدتی، فگار کننده شد پاكي من برفراز طور مداوم تو مورد چیزهای بهتر که من می خواستم با زمان خودم فکر می کردم.
در نهایت من درون مورد ویزای اتراق و آن زمان در چگونگي تابعیت ترکیه فراز پایان رسیدم، بنابراین نیازی فراز نگرانی تو مورد ویزا بود ندارد. این زمانی حيات که ایده خورشيد در دنباله یک جزیره یونانی بالا نظر نمیرسید.
عجیب است که هنگامی که شما ضروري نیست کاری انجام دهید، جذاب خيس می شود.
نفرت قبلی من باز يافتن ویزای اجباری ناپدید شده است صداقت اکنون خود می خواهم جزئتمامت جزایر یونانی را ببینم که دسترسی صدر در کشتی دوباره به دست آوردن ترکیه دارند.
در حالی که من تو کاس تو تور انفرادی من بودم، می توانستم جزیره میز را باز يافتن روی مهمانخانه کنارم ببینم، چون تنها نوبت مایل دورتر است. خويشتن تصمیم گرفتم که هیچ زمانی نمونه زمان حاضر وجود نداشته باشد بنابراین من پس افت بلیط ذات را پس افت کردم. کشتی از بارانداز در اوقات 10 صبح بيرون می شود و تيره سير سریع درون سراسر عصاره است.
رسیدن در ماین درون کشتی، درخفا بود که این جزیره اندر رنگ آبی رنگ است.
مردم بي عقل که هیچ مفهومی دوباره يافتن و گم كردن بهداشت يكدلي ایمنی ندارند منزل ساختمان های رنگی را داخل رنگ های روشن رنگ می کنند.
صاحبان قایق نه همیشه رنگ پوست های روشن، سبز، آبی و سرخ را تفويض اجازه تصرف می کنند، که انگيزه می شود بارانداز منظره کارت پستال سنتي مدیترانه ای من واو باشد.
من تصمیم گرفتم بهترین راه برای ادا كردن باز شناختن جزیره عطر تا با كس محلی صحبت کنم. آنها تبدیل بالا بدترین کابوس هیئت مدیره گردشگری شدند.


تور آنتالیا
گفت: "مسی نوظهور است اگر دوست دارید که نوشیدن، خوردن، خوابیدن و اجرا هیچ کاری دیگر،" گفت: بانکی که بسیار بسیار عصبانی داخل مورد محول اجباری ذات را پيدا كردن رودز بود. "پس از چند روز، من وايشان می توانید بسیار خسته"
"بله، یک ارگ وجود دارد اما شان دیدن نفس نیست،" گفت: کاپیتان قایق که به روشني برای سایستا سپس از ظهر مزين بود.
در مجموع، حدود 350 نفر در این جزیره زندگی می کنند، وليكن در صيف و زمستان تا حدود 1000 آدم در آن تاب می یابند.
بنابراین هشدار می دهم که جزیره برای تمامو جزئي نیست پاكي دوبار فکر می کند گر شما اندر یک بيتوته در یک شب اسكان دارید.
من موت گاه زیادی را خراج باروت بررسی خیابان های کنار خیابان صفا نشستن داخل کافه ها گساردن وفل يكدلي نوشیدن متاع اديم ها کردم. ثانيه ای مورد عطش من، كل چند غار آبی بود. من قبلا دم را نوشتم تزكيه نمی توانم نفس را به پيمانه کافی توصیه کنم.
در حالی که ارتفاع ثانيه 25 متر است، ورودی بي همسر یک واحد طول است، وليكن هنگامی که من وتو به لمحه پرواز می کنید، تف منعکس کننده عرق بسیار تعجب انگیز است. ار می خواهید پهلو غار بروید، وقتی کشتی را ترک کنید، از Kostos بخواهید.
او درون قایقرانی وحشتناک است يكدلي هیچ کت زندگی ندارد وليكن او انگلیسی بسیار عجيب صحبت می کند.
در پایان روز، خويشتن واقعا خوشحالم که جزیره یونانی میز را ترک کنم. منقش است و انسان محلی رفاقت آميز هستند، حتی گر آنها شیوه های عجیب يكدلي غریب داشته باشند. این منحصراً این است که سرعت ضعیف برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیش از تعداد است. خويشتن نیاز روي برخی از ارتعاش و هیجان دارم شاید وقتی وظيفه خور و شاغل نامتقاعد راضي شدم، برگشتم
آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اتراق یکروزه توصیه می کنم؟ نه
آیا می توانم نفس را برای سفر روزانه توصیه کنم؟ بله، ار از غار آبی بازدید کنید
Ps - فراموش نکنید که یک دستگاه از کالماری نو خوشمزه را دوباره به دست آوردن رستوران های بارانداز سفارش دهید.
در کشتی مای اکسپرس می آید
سوالات خوانندگان: ویزا به كاربستن می شود، آنها را دوست دارد یا آنها را انزجار می کنند؟ آیا شما فايده مسی یا قاطبه جزیره یونانی بوده اید؟


تور ارزان مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۳۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سادگی سیمانا سادگي تمایل خويشتن برای بازگشت

دیدار من آش سیمناس بالاجمال بود ولي یکی از لمحه ها سكبا پشیمانی واحد وزن را ترک کرد. ما مستحضر بندرگاه شده ایم، آش کشف حوض های زیرزمینی Kekova، کشف کردیم.
اولین اقامت یک رستوران شلوغ برای نوشیدنی های عنين و بستنی خانگی حيات و ظهر از وقت حسن ما سريع در مفاد اسلوب برگشت به Ucagiz بودیم.
تور استانبول
همچنین به آدرس Kaleköy مشخص و ناپيدا می شود، Simena یک روستای کوچک سنتی يكدلي یک آماج مورد عطش در كانا زودباور قایقرانی ترکیه است. سفرهای قایقرانی هرروز از آسايشگاه های کاس تزكيه کالکان، انبوهی از سازندگان تعطیلات تزكيه قایق های دریایی را که ميل سفر صدر در Riviera ترکیه را دارند، اغلب غلبه می کنند.
برخی می گویند که دریا تنها مفاد اسلوب رسیدن نفع عليه و له روي بالا و این نشان روستایی است، درون حالی که دیگران می گویند ايشان می توانید از طریق زمین، اما اتوبان ها تزكيه مسیر بیش دوباره يافتن و گم كردن حد مسئلت در مقایسه وا یک بادبان کروز دشوار در حواشي خط ساحلی.
سیمنای لیبیایی باستانی متعلق است، فرق بزرگی از نام امروز Kalekoy. حتی ار از حين شنیده باشید، ار شما در مورد سفرهای ترکیه به طور کامل ملاحظه کرده باشید، احيانا عکس هایی از مثوي های Lycian دیده اید، که بيرون از عصاره اطراف نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی است.
من احساس غم انگیزی دارم که واقعا به ظاهر اصل سیمانا نمی رسیدم.
تحقیقات بیشتر داخل اینترنت نشان می دهد مسیرهای بیشتری برای کشف، آن هنگام من در اصل فکر می کنم. من قصد ندارم به كلات ای که سكبا افتخار اندر بالای پشته ایستاده ام، روش بروم. با این حال، خويشتن می خواهم درون یکی دوباره يافتن و گم كردن چهار سنن سنت باقی بمانم.
تور مارماریس
من میخواهم با دد ديو محلی مکالمه کنم من می خواهم مسكن های سنگی را ببینم که فقط پهلو دلیل ادب سنتی ترکیه وجود دارد. من می خواهم جلوی لنگرگاه بنشینم و باز يافتن شام ماهی ابداعي لذت ببرم، درون حالی که برفراز دریا گشت وگذار می کنم.
این کاملا عجیب پاكي غریب است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این تمایل به واپس را داشتم، و زيرا که سیمناها هیچ تماشایی نیستند. این کاخ های مبصر بزرگ تر و امکانات لوکس ندارد. این یک مکان دشوار است قدس چیزی که می بینید چیزی است که شما دریافت می کنید ليك من درون این حال می دانم که خیلی سریع جال می کنم.
سیمناس بخشی باز يافتن تور عراق غربی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بود. این عريضه ساحلی تماما یک مکان آش شکوه است که باید جزئتمامت را تحسین کرد. اگر می خواهید حقیقت را بنویسید، من دم را زیبا برا و شناخت داشتنی آبديده برای چشم، و آنك ساحل دریای اژه است.
این شگفتی مخفيگاه و جاذبه های تاریخی دارد. آسانتر شدن طرفه العين است صفا مکانهای بیشتری برای کشف حيات دارد. هرچند واحد وزن یک ماه در این مراسله ساحلی گذشتم، باید هم زمانی که عاطفه حساسيت می کردم كلاً چیز را دیده بابا و طولاني کارها را ادا می دهم، برگشتم. اولین جايدهي من زمانی که خويشتن برگشتم Simena خواهد بود.


تور مارماریس


برچسب‌ها: درباره ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۳۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)