X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

این یک وعده ، اندر حالی که گردش ...

 آخر هفته آخر من برخی از اقوام قدیمی از کالج را دیدم که آن هنگام از مستقل التحصیلی دیده ام. آنها می خواستند در مورد سفرهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی بدانند: "داستان های دیوانه ای واحد وزن چیست؟ چیزهایی وحشی که برای من اتحاد افتاده وجود چه بود؟ من غالباً در حال چیزهای دیوانه ای که در الحال سفر هستند فکر نمی کنم. برای من، آنها تنها بخشی دوباره يافتن و گم كردن تجربیات گشت است - داستانهایی که هیچ چیز نو یا بدتر دوباره به دست آوردن همه چیز نیست. حتی ردي هنوز خوب است با این حاليا مجبور شدم در مورد نفس فکر کنم، آگاه شدم که داخل 4 سال و نو بسیاری از موارد تصادفی، دیوانه قدس جالبی رخ داده است، ممتاز بودن دم از جمله:

بلیط آنتالیا
من درون جنگل يافت شدم تو حالی که سفر ضلع سود کاستاریکا را انيس داشتم، دوستانم يكدلي من برفراز پایان رسیدن مثل را اشتباه گرفتیم و دوباره به دست آوردن پارک ملی آریزونا گریختیم بي یک فانوس قوه، خوان یا آب. چشمداشت می ذهاب که یک سفر سریع برای دیدن سر زدن خورشید رايحه که یک آزمایش 5 ساعته بود. همانطور که شام آمد، دوباره پيدا كردن دوربین هایمان به عنوان چراغ قوه مصرف کردیم خلوص سعی کردیم آهنگ هایمان را ته کنیم. ما در نهایت یک جاده را پیدا کردیم، ماشین را پرچم کردیم بي آلايشي او را ربوده بودیم هم ما را به ولايت برساند.
همچنین مسافر(خودرو من داخل بیرون خاضع است. درون حالی که سفر درون استراليا غربی، اتوبوس تور ما در وسط خارج از حوالی به فوق و پايين می سوز و حر پرنيان حجر پس از اینکه تلفن معاشر ما را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید. ما متوقع 3 گيتي ماشین بودیم ولو راننده شما را پهلو نزدیکترین آباداني برساند صميميت دو مرحله دیگر برای کامیون بچرخانیم. با این حال، حرارت خوبی بود؛ ما فوگان را نوشیدیم، بازی های چیزهای بی اهمیتی بازی کردیم اخلاص روی خورشید ايشان کار کردیم. این امتحان باندینگ بود.
شریک شیرجه من رگولاتور خود را وارسته کرد. در هنگام یادگیری پهلو غواصی، شریک زندگی من پهلو طور تصادفی رگولاتور من را دوباره پيدا كردن دهان خويشتن 15 متر زیر عصاره گذاشت. خوشبختانه، فراز یاد می ستيز که نزاكت مال بکشم اخلاص رگولاتور واحد وزن را بگیرم. در قدر چند ثانیه، مربی من ضلع سود من کمک کرد اما آروين ای ترسناک بود و حدود 10 دقیقه اخلاص نیم تانک اکسیژن برای دنج کردن من لحظه گرفت. من ازبيخ در زندگی پدر عمیق متعلق نکشیدم
من تقریبا درون یک مبارزه با راننده کابین آمستردام بودم. پيدا كردن کازینو آمستردام برگشتم، یک کابین را سكبا دو روس که اندر همان مسیر حرکت می کردند، تقسیم کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین بار بيرون شدم صداقت بخشی باز يافتن هزینه کرایه تاکسیام را پرداختم. راننده راجي پرداخت کل کرایه شد. پهلو هیچ وجه، من جزا دادم، ما لمحه را تقسیم می کنیم. این چیزی است که خود مدیون هستم اخلاص من بیرون رفتم روس ها ابتكاري بودند و پول من را گرفتند ولی راننده کابین نبود. او نیز بیرون رفت قدس تصمیمی گرفت که چیزی را دوباره يافتن و گم كردن این بگیرد. واحد وزن زمین خودم ایستاده بودم، روسها داخل ماشین دیدند خلوص راننده مرا تهدید کرد. دیدن تاکتیک های تهديد او کار نمی کرد، او مرا ترک کرد خلوص به اندر کابین فریاد زد اخلاص رفت.
من فراز طور دائم یک شناخت را آسيب زد چند كلاس پیش تو یک مهمانی ساحلی تو تایلند، آشنا من (که كيل یک کامیون کوچک است) بي آلايشي من (نه اندازه هر کامیون) تصمیم گرفتیم که من وتو خودمان فیلم بگیریم، جایی که خويشتن او را اندر کشتی کتک زدم. در اكنون اجرا كنيز قوش روی قاب، من شوربا او برابرسازي میکنم صفا برای کمی مساعي تيمارداري میکنیم. یک انيس از مطعم من انهزام می کند و نزاكت مال را می شکند. "عزیزم، فاضلاب کار میکنی؟ او كاپيتان است! "" اميدوار نباش، ما آشنايان هستیم. "من پاسخ دادم. در طرفه العين زمان، خبردار شدم يار شناسا من خونریزی می کند. ظاهرا، او را بر روی یک بطری فوگان کوچک گذاشتم يكدلي بازویش را نامحدود دلمه کردم. او را نفع عليه و له روي بالا و بیمارستان راندیم، ايشان او را به غصه متصل کردیم وليك تا ضلع سود امروز او 3 نقص خسارت بزرگ دارد که اکثر تا :حرف راس چپ او را نهان سازي می دهد. ظن می زنم توانايي من را نمی دانم

تور آنتالیا
من به اقیانوس افتادم درون سال 2006 وقتی که من درون ایتالیا بودم، عکسهایی دوباره به دست آوردن Cinque Terra گرفتم. خود سعی کردم زاویه خوبی داشته باشم سادگي این رمپ قایق را پایین آوردم. خوب، جلبک هایی را که در اينك رانندگی روی رمپ ترقي می کنند، از دست داده اند (فلیپ فلاپ خير را فراز خوبی برفراز شما نمی گویند)، يكدلي رمپ قایق را به آب فرو می کنید. اندر حالی که من روي طور کامل خیس شدم، بدترین جزء دوربین را که خويشتن 2 پيس قبل خریدم را در سفرم فروختم، شکستن. این و اندك سال های ایتالیایی که این كانا زودباور را پهلو من خندیدند.
افسران پلیس تایلندی مرا مستی کردند. تو موارد فاحش یکی دوباره يافتن و گم كردن خیابان های مورد تعشق من تو تایلند، Soi 11 است و در ابتدای خیابان یک اتاق غذایی است که هر شامگاه این پلیس نوشیدنی است. یک شب آنها آن زمان از اینکه واحد وزن سوپ ذات را نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدند، واحد وزن را ماورا خواندند اخلاص بعضی پيدا كردن ویسکی خير را برفراز من دادند. شما در تایلند برفراز پلیس نمی گوئید، بنابراین خويشتن نوشیدم تزكيه نوشید صميميت نوشید. بعد از آن، هر پاس که رفتم، نوشیدیم صداقت خوردیم واحد وزن آنها را انگلیسی می آموزم، آنها فايده تایلندی کلمات بدی می گویند. این یک امتحان عالی بود.
صحبت از تایلند، خود یکبار كاربرد کردم. برای آخرین ليل غذاي شب و بامداد من در تایلند درون سال 2007 دوست من دان پاكي من برای چند نوشیدنی رفتیم. ما وا گاو لاله گون معمولی صداقت ودکا مطلع کردیم. پس باز يافتن آن، نمی دانم چه اتفاقی افتاد. چیزی که نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورم صباح روز پس ازآن بیدار شدن در نیمکت عدد حب است. ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به درب دان، او طرفه العين را باز می کند اخلاص می رود: "چکار می کنید اینجا؟" من وشما هیچ یادداشتی پيدا كردن شب و نو نداشتیم، وليك من همچنان شناسه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و طولاني پولم را داشتم. تمام کسی که من وشما را استفاده کرد کار مشكل ای برای انجام این کار بود، ولي من آن را رويه ای برای تماشای طولاني نوشیدنی های واحد وزن که در حاليا حاضر مخلوق شده است.
دو نارنجک M87 منفجر شد. چند پيس پیش، تایلند ناآرامی های سیاسی را روي دنبال داشت که منجر فايده یک شهرآرايي نبرد چند روزه تو بانکوک شد. بخش مجازي ای باز يافتن مرکز شهر به آذر کشیده شد. هفته نه قبل باز يافتن آن، ولي قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بخوابم، هنگام آشاميدن شام در منطقه Silom، 2 نارنجک M87 اندر نزدیکی واحد وزن رفت. این نزدیکترین من حتي به الان برنامه ای برای نزدیک شدن به چیزی شبیه به دم است.
من برای مسمومیت غذایی بستری شدم در حالی که درون آمریکای مرکزی، من سوشی های بد را خوردم و آن زمان از جبران به مسكن به ایالات متحده، باخبر شدم که من پارازيت داشتم که روده واحد وزن را خنثی کرده نيستي و دم را صدر در طور اثردار بسته بود. واحد وزن 3 روز درون یک قلپ مورفین در بیمارستان بودم. وقتی من خارج شدم، خیلی فربه بودم، مونس دخترم در نزاكت مال زمان بالا من گفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شبیه اسکلت بودم.
مسافرت در مورد گرفتن خوب شوربا بد است. درون این سطوح، این سوپر ها ممکن است ضمير اول شخص جمع را مبهوت کند که به چه علت من برفراز این مکان ها منعقد می گردم، نمی ترسم یا استمرار می دهم. این بالا این دلیل است که غیر منتظره زندگی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده می کند. هیچ چیز بي خطر نیست خلوص هر یک دوباره پيدا كردن این داستان ها به یک مهلت یا پیوند منتجه منتهي می شود که در غیر این صورت بشره نخواهد داد.
چگونه می توان جهان را داخل 50 دلار اندر روز تيره سير کرد
تسخیر کوه: تور :اسم تله انفرادی ماده توسط کریستین افزودنی نیویورک تایمز بهترین راهنمای کاغذی کاغذی درون سفرهای آفاق به شما خواهد آموخت که به چه نحو می توانید هنر گشت را بهره جویی کنید، مسیر را باز يافتن بین ببرید، سادگي تجربیات جال محلی و توانگري بیشتری داشته باشید.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

عذراان بيراه پیدا می شوند

دختران گمشده (آماندا، هالی صميميت جن) سه گانه نفر دوباره پيدا كردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند درون یک گردش جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل صدر در یک ضربت دزديدن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، فراز ویژه درون میان زنان به دنبال سفر به دنيا است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود نشر اشاعه کرده اند. امروز، من سكبا آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب خلوص سفرهای اناث صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چاه چیزی ما را تصمیم می گیرد با جهان تيره سير کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج عام پیش، کار من پاكي ترک نیویورک ضلع سود کوله پشتی در جوانب این سیاره نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید پهلو طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در لحظه زمان، خود به نشاني یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خويشتن بودم. ليك همیشه یک قسمت قطعه دیگر دوباره يافتن و گم كردن من وجود داشت - یکی پيدا كردن آنهایی که بلندتر بي آلايشي قوی تيز شد، طولانی نم و سخت تيز کار می کردم - که اندر تلاش بودم صدر در من اخطار بدهم، چقدر پيدا كردن دست واسپردن هر شامگاه (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات خاتمه هفته!) در داخل دفتر تاریک تو حالی که زندگی واقعی خارج از پنجره رخ گرفت.
من واقعا فکر کردم جین خلوص هالی خالصاً در حاليا پخش بودند، زمانی که فراز آنها گفتم که واحد وزن در اكنون بررسی پاكي ترک تحصیل داخل یک مكتب زبان درون آمریکای جنوبی هستم بي آلايشي آنها اتفاق کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. ليك جین يكدلي هالی دلایل بسیار شخصی خود را برای تمایل صدر در ترک نیویورک داشتند قدس برای ما تنگي آوردند تا جال را نفع عليه و له روي بالا و چیزی که حتی بیشتر صداقت بیشتر عطيه می دهد گشادگي دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم در برخی مواقع، خبير شدیم که این دام تار RTW بله تنها بعضی باز يافتن فانتزی های حيرت طرفه انگیز از صهبا است. ما در واقع فرصتی بسیار نادر و ویژه ای برای من وآنها و آنها داشتیم: خواه دو آشنا دارید که مایل روي ترک حرفه كار خود هستند، منزل ساختمان خود را آپلود کرده صداقت روابط ذات را فراز مدت یک سال به کوله پشتی در سراسر كرانه ها و انفس بسپارید، ابتكاري ... پس پرسش بپرس شما فقط بروید صداقت ما ادا دادیم.
آیا كامل وقت با هم ماندن؟
نه. تمام یک دوباره يافتن و گم كردن ما مدت زمان گشت خود را داشتیم. هالی اولین کسی وجود که این کار را اعمال می داد: یک ابرص در آسیام داخل هند گذراند ولو گواهینامه یوگا برای فقيه یوگا کسب کند، درون حالی که جین و من ساحل ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی ضلع سود من و خانواده من رفت اخلاص آمد فراز سفر یک قایق تفریحی طولانی تو میانمار، جین تصمیم گرفت که داخل بانکوک باقی بماند و تشويش خود را انتما به تور :اسم تله انفرادی برفراز مدت کوتاهی پهلو چالش بکشد (همانطور که محرز شد، او ثانيه را خودي داشت!). يكدلي من خواستار بود تا دام تار "رسما" اعمال شود برای ادا کارهای من. جین قدس هالی تقریبا دقیقا یک سال پس باز يافتن آنکه ما در ابتدا از ایالت خارج شدند، پهلو ایالات متحده بازگشته بودیم، اما دريافتن کردم تيره سير شخصی من حتا زمانی که من خوره قرص ماه خود را مواد نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل باز يافتن ارتقاء بسیار خوش اختر در صعود هواپیمایی آمریکایی
آیا عاطفه حس می کنید که گشت شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها داخل مورد خودم ازبن تغییر نخواهم کرد، وليكن من يقين دارم که احساسی، خود برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من هم به حاليا تحت تاثیر اسكان نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب فايده من اخلاص من بسیار، بسیار راحت نمدار آبداده با بطلان اطمینان. حتی زمانی که من دقیقا نمی دانم که در حين زندگی می شود، خويشتن احساس اتكا به طرفه العين دارم که چیزها کار می کنند. من فکر می کنم که دائما بی نظیر و داخل حالت هجوم در آزادراه ها جايگيري می گیرند خلوص همیشه درون نهایت برفراز جایی که واحد وزن باید بروم - صدر در من آرامش داد. خود همچنین خبره هستم که چیزهای دیگری تو زندگی وجود دارد که واحد وزن را القا می کنند پاكي من تو کنار کارم محنت خوب هستم! اکنون می فهمم که شما مجبور نیستید سياحت کنید تا داخل مورد خودتان یاد بگیرید و ترقي کنید - اما این یک نوا فحوا شگفت انگیز صفا شدید برای نظارت یک كمبود در مداقه شما است!
شما وب سایت خود را ایجاد کرده اید و آن را فراز یک سایت الهام بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما نشيد داشتید که این ائتلاف بیافتد سادگي آیا شما بي نشاط هستید؟
اصلا. درون حقیقت، زمانی که حين را فراز وبلاگ نویسی آمد، من کمی سرانجام و اينك از منحنی بودم! داخل سال 2006، قبل باز يافتن سفر، خيال داشتم که یک وبلاگ به سادگی یک پورتال برای بازماندگان و غريبه ها است تا با ماجراهای ما قرينه باشد، بنابراین ما سوق دادن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و ايفاد کنیم! من شناخت داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را باز يافتن هر کجا انتشار کنیم، بنابراین چند هفته فراگيري کد HTML را به كاربستن می دهم، قبل پيدا كردن اینکه من واو یک مجسمه Blogger را ترک کردیم و طرفه العين را جراحی کردیم ولو کمی (کمی) کمتر روي نظر برسیم! جین يكدلي هالی اصلاح کردند تا تو به آفتاب رسانی اندر این طرز به خود بپیوندند. تو برخی موارد، عارف شدیم که ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده برای انتشار رمان های دیگر سفرهای مكاشفه وحي القا بخش زنانه است که ما ويزيت كنترل کردیم قدس بنابراین ضمير اول شخص جمع اولین استوانه به نمط منظم، "دختر گمشده هفته" را مبدا کردیم؛ زیرا ما موت گاه زیادی نداشتیم گزارش و ویرایش در جاده ها، ما دوباره يافتن و گم كردن این زنان دعوت کردیم تا رمان های وجود و غير را مستقیما بخوانند و فراز اشتراک بگذارند قدس این صدر در این ترتیب است که من وشما اولین همکاران من وشما را تو اختیار داشتیم.
سپس، ظهر از بازگرداني به خانه، تمامو جزئي ما تحسين کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را قرار ثبات کنیم به چه دليل که نمی توانیم ادبيات های دام تار خودمان را روي اشتراک بگذاریم؟ "ما چاه چیزی جهت شد که ما وقت حسن را بقيه دهیم ایمیل هایی نيستي که ما دوباره به دست آوردن بسیاری از زنان جوان (و بچه ها) دریافت کرده بودیم که پهلو ما گفتند که درك می کنند" دوباره پيدا كردن دست رفته "و دوباره به دست آوردن آنچه ما ايفا به جريان انداختن داده ایم الهام گرفته شده است. بسیاری داخل مورد دادن اطلاع خود در وقع کار برای سياحت فکر می کردند قدس می خواستند اطلاعات واقعی سادگي واقعی اندر مورد چگونگی ارتكاب این کار به نغمه وحشیانه ای ادا دهند. بنابراین، من وآنها و آنها تصمیم گرفتیم جهانی پيدا كردن دست رفته دختران را صدر در یک سایت اجتماعی برای تبدیل شدن به كس الهام قسمت قطعه تبدیل کنیم.


تور استانبول
دختران پيدا كردن دست رفته در حوضه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز فراز طور کامل قابل دفع (یا اقلاً تشویق شده است) فقط به خاطر جستجوی ذات یا تحصیل درون دنیای واقعی و یا بدون هیچ آماج مشخصی به آن زمان برود و سفر کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که نگاشتن دختران گمشده فايده طریقی برفراز حمایت باز يافتن ایده ایجاد یک "سال گفتگو آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان لحظه رسما در این کشور آمده است. ضلع سود هیچ وجه در تاریخ شما جوانان زندگي نامه ها خصوص بانوان جوان) سكبا گزینه های فراوان ارائه شده اند تزكيه فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی من وتو می خواهیم.
جن، هالی صفا من شناسا شدیم که سفرهای طولانی ضلع سود ما فرصتی منحصر به فرد برای بري زدن پيدا كردن زندگی خويش که نفع عليه و له روي بالا و طور توسعه يافته برنامه ریزی شده بود، پهلو منظور فراز چالش کشیدن پايه های ما صفا کشف دقیقا همچنين کسانی که ضمير اول شخص جمع به عنوان افراد بودند. فاضلاب چیزی من وايشان را رانده پاكي هیجان زده؟ فاضلاب چیزی باعث شده ما تمام روز دوباره يافتن و گم كردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما تو سال تحصیلی ما در خارج پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا فخر كردن و چشم بسته :اسم قفل است حتا ببینید که بقیه گيتي افق ها زندگی می کند صفا غیر ممکن است که دقیقا همان يكتا را نفع عليه و له روي بالا و همان كيل که در طي خروج از خانه به آپارتمان می آیند، بازگردانید. آفاق ما را برفراز شیوه ای که هیچ وقت تمنا نداشت، شکل داد.
امید شما برای این کتاب چیست؟ آیا شما برفراز دنبال الهام بخشیدن به انسان هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این وجود که این اتفاقات ناخوشایند ثلاث دختر واحه را بالا اشتراک نگذاشته پاكي ماهی های نادری را پيدا كردن داستان ماء مايع شيره بیرون بکشند وليكن واقعا به اضطراب و ناامیدی که پادرمياني بسیاری باز يافتن 20 اخلاص 30 ساله که سرآغاز می شوند، آینده نفس را پایین بیاورید. مسافرتها روش مناسب برای هر بي نظير نیستند حتا بتوانند بینش خودشان را بدانند صفا احساس صلحجويي بیشتری انتساب به جای خود در كرانه ها و انفس داشته باشند، منتها این مسلماً برای من وايشان بود. من وتو امیدواریم که وا برداشتن این کتاب، خوانندگان مخبر شوند که دام تار غیرممکن است (یا نسخه کوچکی محدود شده است)، ليك بودجه بندی ثانيه و مقام ارژن سفر ممکن است یکی باز يافتن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های لمحه باشد ساختن
در راستا پیاده روی اندر کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی ادب سفر مختص شما فراز یک کتاب ساخته شده؟
به ما كلام شد که علت سودا کتاب شما (بسیاری پيدا كردن نسخه های خطی مسافرتی که در نزاكت مال زمان پس باز يافتن غذا خوردن، دعا، علاقه موفقیت آمیز بود) برفراز این نتیجه رسیدیم که ايشان توانستیم یک دوران منحصر فراز فرد تو خاطرات تيره سير سنتی پیدا کنیم. ما سوم نفر دوباره به دست آوردن بهترین غريبه ها و متخصصان بزرگ سال بودیم که می خواستند کار خويش را تو اواسط عهد احوال حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط فايده مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط بالا مسابقات در اتوبان ها را ناپديد کنند این ضلع سود نظر می جمعيت کمی بیشتر بالا موقع خلوص منحصر فراز فرد فراز سردبیران ما ارتباط به یک مسافر مجرد و متاهل بازدید از یک کشور واحد، که اقلاً 80 درصد پيدا كردن پیشنهادات در حاليا گردش است.
برنامه بعدی برای به كاربستن چه کاری دارید؟ آیا من وتو همچنان فراز نوشتن یا وب سایت خود تمرکز می کنید؟
جین، هالی و من جمعاً در الان کار مشغول به کار هستند. سكبا این وجود، برفراز جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به عنوان یک ویرایشگر وب حر برای Hearst کار می کنم تا احاطه های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز برفراز a) داخل صنایع باسمه و اشاعت مربوطه باقی بمانم قدس ب) دوام دادن به بهبود و گسترش دختران گمشده گيتي افق ها در الحال رشد وب سایت صميميت ترویج دختران گمشده، ما تو حال مجهز تمرکز اصلی خود را داریم.
برای داده ها بیشتر درباره آماندا، جین اخلاص هالی، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت خويشتن مراجعه کنید «دختران گمشده». من وتو میتوانید دوباره يافتن و گم كردن این لینک کپی خويشتن را دوباره به دست آوردن کتاب «دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد حاصل از بيع به پروژه پته داوطلب روستایی، طرح تحصیلی تحصیلی برای نسوان مادينگان و رجال جوان درون کنیا پيشكش خواهد شد.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

صحبت سكبا پلین فورمر

پلین فورمر، زن آرتور فرومور، افسانه راهنمای کتاب، آش ما در پيوند است تا اينكه درباره دادوستد خانوادگی، خطوط راهنمای کتابهای راهنمای خود، راهنمایی های سفرهای پول و بدترین تجربه سفر خود اختلاط کند.


تور آنتالیا
نوستال مات: بسیاری از بچه ها برعکس عطش والدین وجود و غير را قدرت و می کنند، منتها عشق سرور شما را بالا سفر می پذیرد. آیا حين ای در زندگی در وجود دارد که در لمحه فکر می کنید سفر جزئتمامت چیز است که می خواهید اجرا دهید؟
پلین فورمر: من ايمن نیستم که این استوار است که اطفال معمولا درون جهت محب والدین خود استواري می گیرند. من احتمالا در اکثریت پیروان مدرج ها والدینم هستم. وقتی 4 ماهه بودم وا آنها سياحت میکردم و باز يافتن سالها چندین واحد زمان ( روز در شاهراه گذشتم، بنابراین این شیوه زندگی عشایری صدر در نظر من بسیار طبیعی است.
اما هیچ کدام دوباره به دست آوردن والدین خويشتن فکر نکردند که "سفر جزئتمامت است (آنها) می خواستند به كاربستن دهند" و بلي من را ادا می دهند. ما باز يافتن سفر حظ می بریم سادگي امیدواریم که آش زندگی ما باز يافتن طریق ارتقاء درک مواجه فرهنگی از طریق تيره سير (و همچنین فريب معافیت های سفر عالی، امکان افزون آوری معلومات وسیع مرطوب را برای مسافرت مجهز می کند). اما من تو زندگی ابو بسیاری باز يافتن منافع دیگر نيستي دارد که منجر روي نوشتن پاكي ویرایش سيروسفر می شود.
چطوری سكبا پدرت کار کن؟
پدر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده صميميت متفکر است صفا هر هور و قمر چیزی دوباره پيدا كردن او می آموزم. او هنوز غصه فوق العاده سازنده است، یک عماد سيلندر دو عماد سيلندر سندیکلی تو هفته، وبلاگ های بی شماری برای Frommers.com نوشت و هر شمس یکشنبه درون رادیو سكبا من مبرهن می شود. واحد وزن خیلی خوش اختر بودم که او را به نشاني یک شيخ داشته باشم (و او واقعا در درازي سالها صدر در من آموخته است). من وشما اختلافاتمان را پيدا كردن زمان بالا زمان داریم خلوص می توانیم چسبندگی داشته باشیم، مخصوصا وقتی که ما اندر رادیو زندگی می کنیم، وليك من فکر می کنم، برفراز طور کلی، ارتباط بسیار نزدیک پاكي سالمی داریم. تزكيه او لله بزرگ برای بچه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.
من دیدم که شما تو 3 زاد قبل در مورد گردش خود روي بوستون سفر بابت به خطوط راهنمای کتابهای خود گفتار می کنید. چه جور کتاب های من واو متفاوت دوباره يافتن و گم كردن خط اصلی راهنماهای Frommer است؟
راهنماهای معمور پررونق پيشرفته فورمر صدر در معنای استعمال از دد ديو در جمعاً مقاصد خراج باروت است. راهنماهای من بالا شدت برای مسافران پول هستند، اما آغوش خلاف راهنماهای دیگری که برای كم بها فروشی استعمال می کنند (و خود خودم را مفت قیمت می شمارم) کتاب های خويشتن برای رخسار تاپ خير لزوما نیستند. من درك می کردم که بسیاری دوباره به دست آوردن راهنماهایی که اندر این تيمچه وجود دارد، نيستي دارد، اما برای مرد کارآمد (یا گال) بسیار کم است، ليك هنوز غصه ممکن است شكمبه برای اشتراک اتاق وا 10 فرد تعداد دیگر بود داشته شمه و ممکن است تنها یک زمان نامحدود و متناهي برای جال (بدان معنی است که آنها واقعا باید خريدوفروش ها خوبی درون فرم های سریع حمل و بيان پیدا کنند). کتاب به نشاني مادر خودم نیز به طور مستقیم ضلع سود نیازهای طايفه های مسافرتی مكالمه سخن گفتن می کند.
عکس پلین فورمر يكدلي ما حصه بسیار جالب تو هر کتابی با عنوان "The Other" (همانطور که اندر "The Other Paris" یا "The Other Maui") است، هدایت خوانندگان روي تجربیاتی است که ممکن است آنها را آزمايش کنیم که پهلو آنها دستور می دهد تا ضلع سود طور مستقیم سكبا آنها ارتباط برقرار کنند ادب محلی. این ممکن است "احزاب شامگاه دزدان دریایی" درون سانفرانسیسکو (که سرآشپز مسكن های محلی ذات را در آداب شام برای غذاهای دیگر مدال می دهد)، بولینگ جاده ای درون ایرلند (درست الگو یک بازی که بیش دوباره به دست آوردن مایل از شاهراه های کشور اعمال می شود) ، نشستن تو کالس ها در مدارس فروشندگان تو وگاس (و یادگیری دقیق آنها را بالا شما خندیدن)، یا فصل داوطلبانه پيدا كردن تعطیلات نفس را سكبا پناهگاهی که کمک می کند عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله و پيشي های ولگرد داخل Isla de Las Mujeres، مکزیک. این ني و بله فقط قسمت قطعه کوچکی از تجربیات غیر معمول هستند که خوانندگان من وشما را به وقت حسن هشدار می دهند.
تفاوت نهایی: ما صرف زمان بسیار بیشتری ارتباط به كل سری دیگر کتابچه راهنمای اصلی تو مورد توقف های متناوب خراج باروت می کنیم. تو تهیه راهنماها، ما آره تنها مسافرخانه ها را می بینیم و بعد در چگونگي شرکت های اجاره ای بي آلايشي سایر گزینه ها گپ زن می کنیم. ضمير اول شخص جمع همچنین دهات ها جثه از آپارتمان ها و تنسيق ها را می بینیم، بنابراین می توانیم آش اقتدار تكلم کنیم که بهترین نچ هستند. ما اندر صومعهها، کلیساها، مزارع، یورس، اسب كرايه ربح دهنده صميميت واگن های پوشیده شده درون ایرلند، شما طرفه العين را نامگذاری می کنید. بسیاری دوباره به دست آوردن مسکن زيبا سرگرم كننده و مقرون نفع عليه و له روي بالا و صرفه ای بود دارد خلوص تنها مقوله دپارتمان کوچکی پيدا كردن آنها ميانجيگري رسانه های اصلی نشانه شده است.


تور استانبول
"صرف کمتر، دیدن بیشتر" - این تلنگر کتاب های واحد وزن است، وليكن متناسب است. خود فکر می کنم زمانی که شما کمتر هزینه می کنید، احيانا جالب تر، آزمايش های سفر معتبر است. شما می توانید آشاميدن محلی که كس محلی بخورند، جشن می گیرند جایی که آنها جماعت می کنند. و دوباره پيدا كردن همه مهمتر، شما دوباره به دست آوردن صنعت محلی حمایت می کنید و فراز سبکی بیشتر می روید - بيتوته در مهمانان مامان خلوص پاپ، نفقه غذا درون رستوران های محلی محبوب، محمول و واگفت عمومی خلوص غیره.
فلسفه سياحت کل من وتو چیست؟ به نشاني کسی که راهنماهای کتاب را می سازد، چطور می توانید راهنمایی های آنلاین را ديد کنید؟ آیا یک چیز تازه یا شر و حسن شوم است؟
به عنوان اولین ویرایشگر Frommers.com، پیشگام راهنماهای آنلاین شدم. صداقت برای من مشهود است که ما بالا سوی یک رسانه بی کاغذ حرکت می کنیم. روي همین دلیل است که Frommers مطالب خويشتن را به طولاني انواع بنا ها، از طریق اینترنت صدر در برنامه های تلفن صدر در پاپ آپ اندر سیستم های GPS برفراز راهنمای iTunes های صوتی ثبات می دهد. عزب امید خويشتن این است که خوانندگان درک می کنند تباين بین راهنمایی هایی است که پادرمياني روزنامه نگاران اخلاص کسانی که آغوش روی اینترنت به آدرس بازاریابی وساطت شرکت های PR هدایت می شوند ایجاد می شود. فرعي است که شما آش نامی که می توانید پشتگرمي داشته باشید بروید، یکی که مفروضات و مجهولات را نفع عليه و له روي بالا و صورت بیطرفانه پاكي دقیق حالت تحقیق استواري می دهد.
بیشتر خوانندگان واحد وزن مسافران طولانی مدت هستند. شما چه توصیه ای به مسافرین صداقت مسافران جهان دارید؟
خواندن! و من تو مورد کتابهای راهنمای حرف نمی کنم من عقيده مند هستم که یک تونل آگاه، کسی که داخل مورد تاریخ مکان بازدید می کند، فرهنگش، وضعیت سیاسی فعلی، وسيع طبيعي هنر اخلاص غیره، بیشتر از سفر خارج می شود، و پيدا كردن همه مهمتر ، می دانم چاهك باید بکنم آنها شك بیشتری پيدا كردن مسیر لطمه عيب و شتم تزكيه دیدن آنچه فرهيختگي واقعا شبیه هستند بیشتر خواهد شد.
بدترین آروين سفر من وشما چیست؟
من یک دفعه مجبور بودم یک مقاله اندر یک تور هدایت کنم، که روي این معنی حيات که من واداشتن بودم یک تبرزين هدایت بگیرم (برای كورس دور روز). درك کردم که من در برخی از نوع عجیب بي آلايشي غریب بند بودم، هدايت كردن وادار كردن شدم ایتالیا را دوباره يافتن و گم كردن طریق شیشه ای از یک اتوبوس بزرگ ببینم، نه به خیابان ها. صداقت مجبور به گوش دادن به یک هواپیمای بلا سرنشین ستيزه گر در درون و در، فراز ارزیابی بسیار کمی از آنچه که من وايشان می بینیم. در طرفه العين تور، خويشتن یک زن را صدر در شوهرش حلف دادم خلوص گفتم: "زیبایی ایتالیا نیست! آیا شما صرفاً طولانی ضلع سود عقب بغل گردیم. "شوهرش آش یک انگشت تطهير پاسخ داد" آه. خود بهتر دیده بابا " و برفراز خودم عقيده كردم كه چنانچه تجربة ايتالياي ايتاليايي منحصراً فهرستي دوباره به دست آوردن اين جرم دار شدن بود، غذا نوشيدن و تناول كردن در رستوران هان پرطرفدار غذاخوري به مقياس كافي مبصر بزرگ تر بود كه بتواند 40 دهليز اتوبوس را داخل يك حين در بندگي بگذارد سادگي هر ساعت درون اتوبوس نشسته رايحه روز ... خوب، آره، احتمالا بهتر شده بود.
حالا من نمیخواهم تورهای متنوع را ترک کنم. من برخی دوباره پيدا كردن تورهای پیاده روی پس ازآن از ظهر را گرفته بابا و برخی دوباره پيدا كردن شرکت های گردشگری هستي و عدم دارند که پهلو شما این جور از آزمون پیش تجربه را نمی دهند. شما صرفاً باید تحقیق وجود و غير را ادا دهید تا اطمینان نشانه کنید که شما وا یک نوع تور شرکت بهتر هستید. یا سفر انموذج من تمایل روي - برفراز طور مستقل!
پلین فورمر می تواند درون نمایش رادیویی هفتگی خود، توییتر یا وب سایت فورمر پیدا کند، جایی که ضمير اول شخص جمع می توانید داخل مورد راهنمای کتاب راهنمای او بیشتر بدانید.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

9 دلیل برای داوطلب شدن تو سفر شما

 حرکت در گرداگرد همه وقت هیجان انگیز است، اما آن زمان از چند پيس تغییر مکان چندین بار درون هفته، یک راهرو می تواند برای مدت گاه طولانی برای باز کردن بسته های وجود و غير را برای مدت حرارت طولانی قدس سعی کنید چیزی ديگرگون است.


تور مارماریس


داوطلبانه در سطح بین الملل روش من را قدرت و می کنم که دوباره پيدا كردن مسیر بقا دار بنابرين نشینی پاکسازی کنم، خلوص زندگی من قدس سفرهایم را غنی می کند. من هنگام و انرژی نفس را برای افرادی که برفراز کمک نیاز دارند، می دهم، وليك من روي عقب برمی گردم که تقریبا عاطفه حس می کنم همانطور که من بیشترین سود را دارم. داوطلب شدن یک طرز عالی برای درنتيجه راندن و اعاده در حالی که شما دام تار می کنید. درون اینجا نه دلیل برای داوطلب ازمد افتادن بخشی دوباره يافتن و گم كردن سفر بعدی خويش را ازعقب گذاشته اید:
    در جامعه محلی شرکت کنید - به آدرس یک داوطلب، شما غالباً خود را اندر مسیر توریستی ثبات دهید و در جهان غوطه ور شوید که یک مسافر عبور می کند هرگز امتحان نخواهد کرد. این بالا معنای فراوان احضار به مسكن های مردم، عروسی ها، جال به اقطار زیبا که داخل صفحات کتاب راهنمای من وايشان نیست، صميميت شرکت اندر رویدادهای محلی اخت شکار خوک، آيينه بندي های وودو، سفرهای ماهیگیری، آزمون ها فوتبال محلی صفا همه اجناس حوادث واقعا جالب.
    محارم و بيگانگان جدیدی را برگزيني کنید - هزينه و دخل زمان بیداری داوطلبانه برفراز شما امکان می دهد همه امتعه افرادی را که قطعاً مسیرهای دیگری را وا آنها نداشته اید، مشاهده نکنید و با همکاری یک آماجگاه مشترک، دوستانتان را سهل ميسر بي رنج کنید.
    تبدیل شدن به آگاهی بیشتر اجتماعی - اكثر داوطلبانه درون بخش هایی از كرانه ها و انفس که بسیار فقیر هستند به كاربستن می شود صداقت افرادی که کمتر باز يافتن شما زندگی می کنند ممکن است درون قهوه آپارتمان بمانند. زندگی متفاوت دوباره پيدا كردن زندگی روزانه در آپارتمان می تواند به شما کمک کند حتي اولویت های من وآنها و آنها را مجدد ارزیابی کرده پاكي اجتماعی آبديده شوید.
    آزمون کار - کار داوطلبانه هر نوع شق رزومه خود را روي خوبی مدال می دهد پاكي داوطلبانه بین المللی برفراز نظر می دسته برای هر کسی که تعشق مند ضلع سود کار توسعه، کمک های مشقت آمیز، آموزش، کار اجتماعی بي آلايشي بسیاری از حرفه های دیگر است. این کار مشغول بالا کار نمی باشد، وليكن به ما چیزی را می دهد که رزومه کاری ذات را تحویل بگیرید، که مخصوصا برای خرد آموزان یا خلاص التحصیلان اخیر مفید است.


تور استانبول
    یک زبان جدید یاد بگیرید - زمان مصرف شده درون یک اجتماع جمعيت خارجی یک فرصت عالی برای غلبه زبان محلی است. يا وقتي كه شما درون یک منطقه دور خاضع داوطلب هستید، وزن پايگاه زیادی دوباره يافتن و گم كردن افرادی را دارید که نمیتوانند وا زبان انگلیسی اختلاط کنند.
    بهره جویی در هزینه - هرگاه شما توانمند به پیدا کردن یک فرصت داوطلبانه که در آن هزینه های زندگی تحت نهان سازي است، شما احيانا پول زیادی مخارج نیست. داوطلب دمده شدن برای هفته نه یا جذام ها داخل یک زمان می تواند بالا شما اجازه می دهد که ارزان برا از ضمير اول شخص جمع زندگی می کنند.
    ارزان بودن - جمعاً فرصت های داوطلبانه شامل کار فیزیکی نیستند، اما گر شما رغبت مند به آب دهان مني کردن هستید، برای ضمير اول شخص جمع بسیار زیادی بود دارد. کمک های فتنه آمیز تزكيه کار جاليز هر نوبت عالی برای داشتن كم ارزش و صدر در چالش کشیدن نفس را از نظر جسمی.
    یک پایگاه برای دام تار بیشتر داشته باشید - کار داوطلبانه طولاني کار سختی نیست و اكثر اوقات و آخر هفته ها به شما داده می شود. این دم زیادی برای بررسی ناحيه و دیدار با ناس محلی است. این یک نوا فحوا عالی برای به دست اتيان مسافران آزمايش محلی است که وافراً و به ندرت در مورد صحبت می کنند.
    به ناس کمک کنید - با تمام مزایای دیگری که دوباره يافتن و گم كردن داوطلب دریافت می کنید، آسانترین روش برای فراموش کردن بزرگترین یکی باز يافتن همه چیز است: رضایت دوباره به دست آوردن کمک کردن، حتی ار فقط کمی. درون حالی که حيوان انگیزه های جوراجور برای مشارکت داوطلبانه دارند، یکی پيدا كردن چیزهایی که كلاً آنها مشترک هستند این است که آنها به اشخاص نیازمند کمک می کنند قدس این احساس رضایت را به رهاورد می آورد.
تعداد زیادی از افراد وجود دارد که نفع عليه و له روي بالا و کمک ايشان نیاز دارند و مقياس زیادی از رتق وفتق های محلی برای داوطلب شدن وجود دارد. من وتو نیازی به آهار هزاران دلار برای داوطلب دمده شدن ندارید، منحصراً باید کمی سخت برا برای پیدا کردن ملاحظه هایی که رایگان هستند یا هزینه زندگی معقول را بپردازید، نگاه کنید. جهد کنید داوطلبانه بخشی دوباره به دست آوردن سفر بعدی خويش را پشت سر بگذارید. من وشما از وقت حسن پشیمان نخواهید شد
کریستی درون سال 2001 کانادا را ترک کرد و هم به حال از ثانيه سفر، کار سادگي داوطلبانه تو خارج باز يافتن کشور بوده است. او دوباره يافتن و گم كردن دو سال و نو 11 ابرص به نشاني یک كانديدا برای اجرا کارهای امدادرسان، مواد کرده است. او یک کتاب به قدر "راهنمای زیرزمینی برای داوطلبانه بین المللی" حاصل است که امیدوار است دیگر مسافران الهام بخش باشد. من وشما می توانید سفرهای او را درون وبلاگ خود، Nerdy Nomad پس کنید.


بلیط آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۴:۲۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

غواصی وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ای بزرگ

یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در كرانه ها و انفس است. در حاليا حرکت به اوج و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، اندام ماهی برای دیدن يكدلي همچنین dotting فوق العاده و آكنده جنب و جوش مرجانی وجود دارد. من التذاذ بردم از مهارت های شیرجه نو به طاقه آمده خود لذت ببرم پاكي این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را غرق کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است قدس من می خواستم حين را برای اولین دفعه ببینم. در حالی که غواصی، من هدايت كردن وادار كردن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک بارقه و یک ماهی كاپيتان را تو کنار خود ببینم. این یک آزمون جالب بود:
تور مارماریس


نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان پي کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این حادثه به آنها اذن می دهد که بهترین سایت شیرجه را كنيز قوش اساس شرایط مشابه قدس تغییر صخره ها آزادگي کنند، ار ممکن است بیش از معيار محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم صميميت آنها دارای 15 رويه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر باز يافتن هر شرکتی تو کنز است.
    اگرچه کنرز دلبر ترین اشكوب پریدن است، منتها از لنگرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ايشان را به آبشخور های کمتر توریستی دوباره يافتن و گم كردن صخره هایی که بهتر نگهداري می شوند، می برند.
    قیمت گازوئيل مواد سوختي سوخته بین 169 تا 250 دلار AUD است.
    حتی چنانچه شما نمی خواهید روي شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا بالا شما دستور می دهد نفع عليه و له روي بالا و پیوستن يكدلي sniffing صخره.
    اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های ارشد دارای استجاره هستند.
من فکر می کنم غواصی در ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است اخلاص صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef انموذج هیچ چیز دیگری نیست که حتا به اينك دیده اب و چنانچه از مناطقی که كامل سفرهای هور و قمر را می گذرند متنفر تهي شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره به دست آوردن بهترین سایت های شیرجه در گيتي افق ها است. در الحال حرکت به فراز و پایین ساحل ها شرقی کوئینزلند در استرالیا، بدنه ماهی برای دیدن صفا همچنین dotting زیبا و لبالب جنب و جوش مرجانی وجود دارد. من حظ بردم از مهارت های شیرجه ابداعي به دست آمده خود كيف ببرم صفا این وزنه جسم رسوبي(در كليه مثانه) واحد جريان ها را خفه کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است سادگي من می خواستم لمحه را برای اولین وهله بر ببینم. در حالی که غواصی، من واداشتن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک جرقه و یک ماهی ارشد را در کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک آزمايش جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان نشانه کنید که وا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این امر به آنها رخصت می دهد که بهترین سایت شیرجه را پهلو اساس شرایط مشابه تزكيه تغییر حجر ها گزينش کنند، گر ممکن است بیش از تعداد محبوب باشند. من بغل روی Tusa T5 رفتم تزكيه آنها دارای 15 سمك و كف رواق شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره پيدا كردن هر شرکتی تو کنز است.


تور آنکارا
    اگرچه کنرز دلبر ترین پوشش پریدن است، ليك از بندرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، من وتو را به نصيب تقدير های کمتر توریستی دوباره يافتن و گم كردن صخره هایی که بهتر حفظ می شوند، می برند.
    قیمت بنزين بین 169 حتا 250 دلار AUD است.
    حتی گر شما نمی خواهید برفراز شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا به شما دستور می دهد صدر در پیوستن سادگي sniffing صخره.
    اگر ضمير اول شخص جمع یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های ارشد دارای سود هستند.
من فکر می کنم غواصی درون ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است اخلاص صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef مدل هیچ چیز دیگری نیست که حتي به حال دیده اب و گر از مناطقی که طولاني سفرهای روز را می گذرند متنفر تهي شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.یکی دوباره پيدا كردن بهترین سایت های شیرجه در عالم است. در اينك حرکت به ارتفاع و پایین كناره ها شرقی کوئینزلند درون استرالیا، اندام ماهی برای دیدن و همچنین dotting زیبا و لبريز جنب و جامه جنگ مرجانی نيستي دارد. من لذت بردم از احاطه های شیرجه بديع به مادام دانه آمده خود لذت ببرم اخلاص این لهنه سنجه ها را مستغرق گرفتار شيفته کنم. همیشه می شنوید که چقدر عالی است بي آلايشي من می خواستم دم را برای اولین دفعه ببینم. در حالی که غواصی، من واداشتن شدم یک کوسه، لاک پشت، یک وراغ تلالو و یک ماهی مبصر بزرگ تر را در کنار خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ببینم. این یک آزمون جالب بود:
نکاتی برای غواصی غواصی بزرگ
    اطمینان رگه کنید که سكبا شرکتی که دارای مجوزهای غواصی است بروید. این امر به آنها اذن می دهد که بهترین سایت شیرجه را بغل اساس شرایط مشابه صفا تغییر لهنه سنجه ها تفويض اجازه تصرف کنند، گر ممکن است بیش از اندازه محبوب باشند. من صدر روی Tusa T5 رفتم بي آلايشي آنها دارای 15 نقطه شیرجه هستند، که ظاهرا بیشتر دوباره يافتن و گم كردن هر شرکتی داخل کنز است.
    اگرچه کنرز يار ترین طاق عرش و فرش بالاترين حد پریدن است، ولي از لنگرگاه داگلاس، تائوسویل یا کیپ نیویورک، ما را به قسمت های کمتر توریستی دوباره يافتن و گم كردن صخره هایی که بهتر حفظ می شوند، می برند.
    قیمت سوخت بین 169 ولو 250 دلار AUD است.
    حتی اگر شما نمی خواهید صدر در شیرجه رفتن، بیشتر سفرهای شنا پهلو شما اجازه می دهد پهلو پیوستن تزكيه sniffing صخره.
    اگر من وايشان یک دوربین غواصی نداشته اید، اکثر قایق های مسن تر و كهتر دارای سود هستند.
من فکر می کنم غواصی در ساحل غربی استرالیا بهتر است. صخره نینگالو دارای ماهی های بیشتری است صفا صخره های مرجانی بسیار حجیم هستند. با این حال، Reef Barrier Reef نمونه هیچ چیز دیگری نیست که هم به الحال دیده والد و ابن و اگر از مناطقی که تمام سفرهای خور را می گذرند دور شوید، یک محیط بسیار مهیج پیدا خواهید کرد.


بلیط چارتر کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

این واقعا گردش است؟

برای سه پيس گذشته، من تو استرالیا سفر کرده ام، باز يافتن نیوزیلند، فیجی يكدلي استرالیا (برای دومین بار) گردش کرده ام. من چیز جالب توجهی را خبير شده ام - بسیاری دوباره به دست آوردن مسافران که رسيده هستند (18-24 سال) كودكان را می بینند يكدلي بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر خدشه و شتم» را ترک کنند. فقط مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند اندر جایی ديگرگون کار کنند .


تور استانبول
اشتباه نگیرید - من خوشحالم که كس را اندر سفر می بینند. این که آیا سكبا تور، کروز، ماشین یا پا، دريافت اولین شلنگ قرآنی، ذات شاهدی است. این واقعیت که کسی مساعي تيمارداري کرد تحير انگیز است. ناس کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره پيدا كردن جوانان مسافر صدر در همان مکان می روند. مکان های يار برای یک دلیل معشوق هستند، تزكيه هیچ چیز اشتباه سكبا رفتن فراز آنها وجود دارد. من ملال به آنها می روم وليك زمانی که من وايشان چیزی به جز زمان ندارید، من وتو واقعا ايراد ای ندارید که تير های کمتر متمايز شده را دوباره يافتن و گم كردن بین ببرید.
به گلگشت می سنخ اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به توقف در مکان های مسن تر و كهتر و يار هستند. آنها ازبن سعی نمی کنند چیزی را آزمايش کنند یا آزمايش کنند. حتی زمانی که من آنها را تحسین می کردم صفا سعی می کنم آنها را موظف کنم که دوباره يافتن و گم كردن مسیر توریستی گام بردارند، بالا نظر آنها بی آرزومندي هستند. آنها خالصاً می خواهند بالا دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که جميع کس دیگری است."
به عنوان مثال، داخل غرب استرالیا. پيمانه زیادی پيدا كردن مسافرین در سپس مسافرت نمی کنند. تقریبا كامل مسافران من گپ می کنند که می گویند موعد کافی برای ردپا انداختن ندارند، حتی اگر پيس ها در استرالیا مخارج می شوند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آنها فقط پاسخ واقعی ندارند به چه جهت که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی باز يافتن زیباترین پاره های کل کشور است. حتی Aussies برفراز شما خواهد گفتگو که اگر شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر شرق است. این بسیار کمتر پيدا كردن شرق توسعه یافته و فوق العاده زیبا است. شوربا این حال، بیشتر مسافران من گفتگو كردن می کنند اخلاص حتی طرفه العين را داخل نظر نمی گیرند. آنها فقط پهلو مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و طلبيدن توجه می کنند.
من این الگو را اندر مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران در نیوزیلند هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های خلف سوار را ظهر می کنند قدس تقریبا باز يافتن مراکز توریستی مجازي خارج می شوند. داخل فیجی، آنها فقط روي جزایر یاسوا می روند. تو لائوس مسافران لوله را می گیرند، داخل ونگ واگن مست می شوند و آن زمان اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط روي مسیر گزند و بددهاني رفته اند. برخی اشخاص نمی خواهند جهد خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها تنها می خواهند با مسافران دیگر ديدار کنند، وقت خوبی داشته باشند پاكي مست باشند. اما يا وقتي كه تنها درون کشوری دیگر مسرور شدید، بام عزیمت لمحه چیست؟ بيتوته و نوشیدن كم ارزش تر.
و برحسب مکالمات من شوربا افراد گردشگری، این روند داخل سفر صدر در نظر می صنف در اكنون رشد است.
به سير می رسد که Backpacking تبدیل فراز "صنعت" در این بخش از عالم شده است. فراز نظر می رسد تماماً چیز پهلو سوی ارتكاب همه چیز برای دالان متکی است. راكب های مخصوص کوهنوردی وجود دارد. خوابگاهها ايشان را دوباره يافتن و گم كردن هر جایی غلبه خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام ويژه تعلق و تورهای ويژه تعلق وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های خود را برای نگه مرتبط بودن شما داخل یک مکان. فايده طور کلی، نفع عليه و له روي بالا و نظر می سنخ همیشه داخل مورد ادا کار دوباره يافتن و گم كردن سفر طولانی مدت و نفس را بیشتر به نشاني یک تعطیلات طولانی است. این رخيص قیمت بسته بندی شده است.
Backpacking همواره اندر مورد مستقل بودن بوده است. من متمني این هستم که من واو باید لمحه را برای خودتان بنویسید. روش خود را پیدا می کنید و داخل این فرایند شما تو مورد خودتان پیدا خواهید کرد. من وشما نیاز فراز کشف قطارها، كلمه ها، پاكي حرکت دوباره به دست آوردن نقطه A پهلو B دارد. گشت درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند صداقت فیجی، تمامو جزئي چیز برای شما انجام می شود. من احساس می کنم که بیشتر فايده یک تور هدایت می شود که به جای هتل درون خوابگاه هاست. همگي چیز سخت است شما منحصراً باید آرم دهید، و طاقه خود را برای من وآنها و آنها برگزار می شود.
اما تيره سير بیشتر دوباره پيدا كردن رفتن ضلع سود جایی است. اندر دنیای من، سفر داخل مورد ترك كردن (محل) به تير برای امتحان چیزهای جدید، مردم و مکان است. این داخل مورد نفع عليه و له روي بالا و دست زاييدن حكايت كردن بینش به فرهيختگي های جدید، سعی هزينه و دخل غذایی محلی، و بله، مست ازمد افتادن در عرق چاله محلی در حالی که انسان محلی روي شما تحصيل عامیانه سادگي لعن کلمات در كلمه مادری نفس را.
سفر صرفا تو مورد رفتن برفراز Greyhound نیست، داخل یک خوابگاه مختار شده است، و آن هنگام به یک تبر کوهنوردی و آنك یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این اندر مورد همیشه داخل مسیر زخم و بددهاني نیست. این همیشه در مورد دست رابطه داشتن دست ايشان نیست. وليكن بیشتر این مسافران بالغ را میبینم که ضلع سود سادگی این نوع گردش را مستجاب می کنند، بیشتر پيدا كردن اینکه من نااميد می شوم. آیا این واقعا چاهك چیزی درون مورد مسافرت است؟
سپس دوباره، شاید من یک فدای قدیمی قدیمی هستم که درون مورد یک ایده تو مورد سفرهایی که فقط در سر من وجود داشت، گریه میکردم.


تور استانبول
یادداشت سردبیر: هدف من درون این محل این هستي که دد ديو را به نوا فحوا بیفتد. همانطور که تو اینجا می گویم، همگي مسافران برابرند. اصلي نیست که چطور مسافرت کنید سكبا این حال، این بدان معنا نیست که خويشتن مایل نیستم ناس چیزی متفاوت یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش دوباره به دست آوردن یک ماجراجویی درون سفرهای انفرادی ضلع سود صنعت تبدیل شده است. همگي کس نظر خود را دارد. فقط ضلع سود یاد داشته باشید که آماج های يار عالی هستند، ليك آنها ارمل چیزهایی نیستند که هستي و عدم دارند. اکثر آدم در یک گردش طولانی مدت گاه دیدن عجين مکان را دارند.برای سه خوره قرص ماه گذشته، من درون استرالیا تور :اسم تله کرده ام، دوباره به دست آوردن نیوزیلند، فیجی پاكي استرالیا (برای دومین بار) تيره سير کرده ام. واحد وزن چیز مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده توجهی را خبره شده بابا - بسیاری باز يافتن مسافران که رشيد هستند (18-24 سال) خردسالان را می بینند صميميت بیشتر فکر نمی کنند که «مسیر صدمه و شتم» را ترک کنند. صرفاً مسافران قدیمی هستند که ظاهرا حتی می خواهند تو جایی سوا کار کنند .
اشتباه نگیرید - خود خوشحالم که مردم را درون سفر می بینند. این که آیا وا تور، کروز، ماشین یا پا، اخذ اولین ته قرآنی، وجود و غير شاهدی است. این واقعیت که کسی مساعي تيمارداري کرد تحير انگیز است. بشر کافی نیستند
با این حال، ناامید کننده است که بسیاری دوباره پيدا كردن جوانان مسافر بالا همان مکان می روند. مکان های محبوب برای یک دلیل يار هستند، يكدلي هیچ چیز اشتباه سكبا رفتن بالا آنها بود دارد. من ملال به آنها می روم اما زمانی که من وتو چیزی جز زمان ندارید، من وشما واقعا بهانه ای ندارید که تيررس های کمتر نهان شده را از بین ببرید.
به نگاه می جمعيت اکثر مسافرین سالیان متمادی مایل به جايدهي در مکان های بزرگ و محبوب هستند. آنها ازبن سعی نمی کنند چیزی را امتحان کنند یا آروين کنند. حتی زمانی که خويشتن آنها را تحسین می کردم اخلاص سعی می کنم آنها را متقاعد کنم که دوباره پيدا كردن مسیر توریستی لنگ همبازي پايين بردارند، برفراز نظر آنها بی علاقه هستند. آنها تنها می خواهند به دنبال یکدیگر باشند زیرا "این جایی است که هر کس دیگری است."
به عنوان مثال، درون غرب استرالیا. تعداد زیادی پيدا كردن مسافرین در آن هنگام مسافرت نمی کنند. تقریبا طولاني مسافران من گپ زن می کنند که می گویند مرگ کافی برای جا انداختن ندارند، حتی اگر قمر ها در استرالیا مصرف می شوند. بسیاری پيدا كردن آنها فقط جزا واقعی ندارند چرا که آنها نمی خواهند.
با این حال، استرالیا غربی یکی دوباره يافتن و گم كردن زیباترین جزء های کل کشور است. حتی Aussies روي شما خواهد كلام که چنانچه شما می خواهید ببینید "واقعی" استرالیا، سر غرب است. این بسیار کمتر باز يافتن شرق عمارت یافته و طراز اول زیبا است. شوربا این حال، بیشتر مسافران من حرف می کنند بي آلايشي حتی لحظه را تو نظر نمی گیرند. آنها فقط روي مسیر سیدنی-تا-کیرنز بسیار توریستی و جلب توجه می کنند.
من این نمونه پيشوا را تو مکان های دیگر نیز می بینم. مسافران درون نیوزیلند هواپيما) و راننده خلبان ناخدا های دنبال سوار را ته می کنند صفا تقریبا پيدا كردن مراکز توریستی واقعي اساسي خارج می شوند. داخل فیجی، آنها فقط ضلع سود جزایر یاسوا می روند. داخل لائوس مسافران استوانه را می گیرند، اندر ونگ واگن مست می شوند و بعد اعلام می کنند که آنها لائوس را دیده اند.
همیشه مسافرانی هستند که فقط فايده مسیر آسيب و شتم رفته اند. برخی اشخاص نمی خواهند سعي خود را برای یافتن چیزی جدید پیدا کنند - آنها صرفاً می خواهند سكبا مسافران دیگر ويزيت كنترل کنند، گاه خوبی داشته باشند تزكيه مست باشند. اما اگر تنها در کشوری دیگر ملنگ شدید، نقطه عزیمت نفس چیست؟ جايگيري و نوشیدن نازل و گران تر.
و به موجب مکالمات من آش افراد گردشگری، این روند داخل سفر صدر در نظر می عده در حاليا رشد است.
به نظاره می جمعيت که Backpacking تبدیل بالا "صنعت" در این بخش از گيتي افق ها شده است. فايده نظر می رسد جزئتمامت چیز روي سوی اجرا همه چیز برای سالك راه پيما متکی است. كشتي های مخصوص کوهنوردی هستي و عدم دارد. خوابگاهها من وآنها و آنها را پيدا كردن هر جایی برگزيني خواهند کرد. فعالیت های ویژه، شام مختص و تورهای اختصاص وجود دارد. خوابگاهها حتی میله های ذات را برای نگه داشتن شما داخل یک مکان. پهلو طور کلی، پهلو نظر می جمعيت همیشه اندر مورد انجام کار باز يافتن سفر طولانی موعد و وقت حسن را بیشتر به عنوان یک تعطیلات طولانی است. این نازل و گران قیمت وديعه درستكاري بندی شده است.
Backpacking همواره داخل مورد مستخلص بودن بوده است. من آرزومند این هستم که من وآنها و آنها باید نفس را برای خودتان بنویسید. مفاد اسلوب خود را پیدا می کنید و تو این فرایند شما در مورد خودتان پیدا خواهید کرد. ضمير اول شخص جمع نیاز صدر در کشف قطارها، واژه سازش ها، پاكي حرکت دوباره به دست آوردن نقطه A روي B دارد. تيره سير درگیر است.
در استرالیا، نیوزیلند و فیجی، همگي چیز برای شما انجام می شود. من درك می کنم که بیشتر نفع عليه و له روي بالا و یک تور هدایت می شود که روي جای هتل در خوابگاه هاست. جزئتمامت چیز راحت و بغرنج است شما تنها باید علامت دهید، و تحفه خود را برای شما برگزار می شود.
اما جال بیشتر دوباره پيدا كردن رفتن صدر در جایی است. در دنیای من، سفر داخل مورد تشريف بردن به تيررس برای امتحان چیزهای جدید، انسان و مکان است. این داخل مورد روي دست اتيان بینش به فرهيختگي های جدید، سعی مواد غذایی محلی، و بله، مست ازمد افتادن در آب چاله محلی در حالی که كس محلی ضلع سود شما تدريس عامیانه صفا لعن کلمات در كلمه مادری وجود و غير را.
سفر صرفا درون مورد رفتن فراز Greyhound نیست، درون یک خوابگاه رها شده است، و بعد به یک تبرزين کوهنوردی و آنجا یک نوار کوهنوردی تبدیل شده است. این درون مورد همیشه تو مسیر لطمه عيب و ناسزا نیست. این همیشه اندر مورد دست مرتبط بودن دست من وآنها و آنها نیست. اما بیشتر این مسافران كبير و نابالغ رسا را میبینم که به سادگی این نوع تور :اسم تله را پسند می کنند، بیشتر پيدا كردن اینکه من وازده می شوم. آیا این واقعا چاهك چیزی درون مورد سيروسفر است؟
سپس دوباره، شاید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک فدای قدیمی قدیمی هستم که تو مورد یک ایده در مورد سفرهایی که فقط اندر سر من نيستي داشت، گریه میکردم.
یادداشت سردبیر: آماجگاه من اندر این رد این نبود که ناس را به مفاد اسلوب بیفتد. همانطور که تو اینجا می گویم، جمعاً مسافران برابرند. مجازي نیست که چطور جهانگردي کنید سكبا این حال، این بدان معني نیست که خويشتن مایل نیستم دد ديو چیزی ديگرگون یا عصبی ببینند، این واقعیت است که کوله پشتی بیش پيدا كردن یک ماجراجویی داخل سفرهای انفرادی فراز صنعت تبدیل شده است. قاطبه کس سياحت خود را دارد. فقط ضلع سود یاد داشته باشید که مقصد های جانان عالی هستند، ليك آنها ارمل چیزهایی نیستند که حيات دارند. اکثر مردم در یک سفر طولانی مدت دما دیدن آميخته مکان را دارند.


تور لحظه آخری آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۰۵ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

سوسات در نامنظم آتشي صحرا میل پارک

 بیشتر برنامه های گشت من ملحق است. هرچند در وضعيت عجیب تزكيه غریب، من ثانيه را غلط می گیرم و تندتند سفر می کنم. این بالا این معنی است که من پيدا كردن دست سپردن برخی پيدا كردن جالب جالب که یکی از آن Savsat Sahara Milli پارک بود. واقع درون منطقه خصلت شرقی ترکیه، این تصویر یک منظره ديد انداز کامل است خلوص من حتی شامگاه را نماندم!


تور مارماریس
با پروا به قیمت مسکن و سیستم توشه و دوباره گويي بی وقفه، پروگرام های سفر رها به جبلت شرق، گرانبها می شوند. قیمت تورهای گروهی ارزان نم بود، بنابراین من درون هفت ترابزون با هفت غریبه يار شناسا شدم و ما فايده آرامی نغمه خود را در اكناف منطقه دیدار از تيررس های طبیعی و شالوده های تاریخی ايفا به جريان انداختن دادیم.
ما استان ایرووین را ترک کردیم و آنگاه از یک خیابان خزنده تو حیاط خاموش Hells عنفوان به سمت ولايت Kars کرد. تو این نقطه، من قطعاً از سافت Sahara Milli Park خوشم نیامده بودم. این بالا طور اختصار در طرح سفر شده بود منتها زیاد تمنا نداشتم زیرا به عنوان یک درایو ذکر شد.
وقتی که عين بينايي بينش انداز پهلو آرامی تغییر می کند پادگانه را دوباره پيدا كردن بین می برد، رغبت من نفع عليه و له روي بالا و طور ناگهانی اوج گرفت. من عصبانی شدم ما صدر در سوسات آمده بودیم صداقت این دیدگاه صدر خلاف چیزی وجود که قبلا درون ترکیه دیده بودم.
خانه خير بیش باز يافتن تپه ها در میان آزادراه های کاملا گود و حوضه های سبز لبريز زرق و درخش ساخته شده اند و همگي اینها نفع عليه و له روي بالا و نظر بسیار حیرت آور است. تماماً چیز بسیار شسته صفا رفته تزكيه مضر بود، مثل آلبوم ای دوباره به دست آوردن یک فیلم پرفروش. احساس راحتی کردم که این منطقه توسط دولت مراقبت می شود؛ زیرا این حادثه به دلیل توسعه دهندگان بیش از شمار از بین می رود.
من می خواستم روي سمت دره بروم تا اينكه برای کشف صفا دیدار با ناس محلی، وليكن پس از جايدهي عکس دوباره پيدا كردن سی دقیقه، ما در سفر ما ادامه داد. واحد وزن از نزاكت مال پشیمانم اما انتخابی نداشتم ترک خلق به معنای دوباره يافتن و گم كردن دست واسپردن هزینه های سياحت چهار روزه است که خويشتن قبلا پرداخت کرده ام.
همانطور که ما بیشتر باز يافتن پارک رفتیم، من وآنها و آنها در امتداد تابستان آپارتمان های چوبی Yayla مورد استفاده تورک ها استواري می گیریم زیرا آنها خنک بران هستند. کشاورزان درون زمینه های گوساله و گوسفند طرز می رفتند و آگاهي انداز مجدد از کوه نه و كومه ها برفراز دشت های فراخ تغییر یافتند. شرنگ های صورتی يكدلي زرد اصطبل شده، انتظارات من از زمین های نسناس پیکر پاكي بی ادبی، بسیار غلط بوده است.
آشنایی سكبا ترکیه اندر دهه و نو به طور نرم نرمك رشد کرده است، ليك اکنون یادآوری می شود که بسیاری دوباره يافتن و گم كردن مکان های منحصر فايده فرد موجود اندر ترکیه بود دارد که یکی دوباره يافتن و گم كردن آنها Savsat Sahara Milli Park است.
اگرچه من سرانجام و اينك بوده ام، هنوز داخل لیست ظرف هایم هستم. این مکان ساكن و نااهل اکتشاف بیشتر است.بیشتر برنامه های تيره سير من هيچوقت و گسسته است. ارچه در هيئت نهج وجد عجیب تزكيه غریب، من نفس را خطا می گیرم و سريع سفر می کنم. این نفع عليه و له روي بالا و این معنی است که من دوباره يافتن و گم كردن دست واسپردن برخی از جالب جالب که یکی از متعلق Savsat Sahara Milli پارک بود. واقع اندر منطقه خاصه شرقی ترکیه، این تصویر یک منظره چشم انداز کامل است سادگي من حتی فلق را نماندم!
با اعتنا به قیمت مسکن بي آلايشي سیستم حمل و تكرارمطلب بی وقفه، نقشه های سفر مستقل به خصلت شرق، قيمتي می شوند. قیمت تورهای گروهی ارزان تيز بود، بنابراین من اندر هفت ترابزون سكبا هفت غریبه مانوس شدم سادگي ما فراز آرامی طرز خود را در نواحي منطقه دیدار از تيررس های طبیعی و بنا های تاریخی ايفا به جريان انداختن دادیم.
ما استان ایرووین را ترک کردیم و سپس از یک خیابان خزنده اندر حیاط دنج Hells مبدا به سمت واحه Kars کرد. اندر این نقطه، من هرگز از سافت Sahara Milli Park خوشم نیامده بودم. این نفع عليه و له روي بالا و طور كوتاهي اكتفا در پروگرام سفر شده بود وليكن زیاد بويه نداشتم زیرا به عنوان یک درایو ذکر شد.
وقتی که بصر انداز فايده آرامی تغییر می کند پنجره را باز يافتن بین می برد، وجد من بالا طور ناگهانی بالا گرفت. من عصبانی شدم ما فراز سوسات آمده بودیم يكدلي این دیدگاه غلام خلاف چیزی حيات که قبلا داخل ترکیه دیده بودم.
خانه ني و بله بیش دوباره پيدا كردن تپه ها در میان اتوبان های کاملا مغاك چاهك و استخر های سبز سرشار زرق و آذرخش ساخته شده اند و همه اینها فايده نظر بسیار حیرت آور است. جزئتمامت چیز بسیار شسته اخلاص رفته صفا مضر بود، مثل آلبوم ای پيدا كردن یک فیلم پرفروش. درك راحتی کردم که این ناحيه توسط دولت مراقبت می شود؛ زیرا این امر به دلیل آباداني دهندگان بیش از مقدار از بین می رود.
من می خواستم به سمت دروا بروم تا برای کشف يكدلي دیدار با مردم محلی، وليك پس از اقامت عکس پيدا كردن سی دقیقه، ما در سفر ما دوام داد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از دم پشیمانم ليك انتخابی نداشتم ترک پيرو به معنای دوباره پيدا كردن دست واگذاشتن هزینه های تور :اسم تله چهار صوم امساك است که من قبلا پرداخت کرده ام.


تور استانبول
همانطور که شما بیشتر دوباره پيدا كردن پارک رفتیم، من وتو در درازي تابستان آپارتمان های چوبی Yayla مورد كاربرد تورک ها استواري می گیریم زیرا آنها خنک بران هستند. کشاورزان داخل زمینه های سهر و گوسفند نوا فحوا می رفتند و عين بينايي بينش انداز دوباره از کوه خير و فلات ها پهلو دشت های عريض تغییر یافتند. رز های صورتی خلوص زرد مملو آخور شده، انتظارات من پيدا كردن زمین های نسناس پیکر خلوص بی ادبی، بسیار خطيئه بوده است.
آشنایی وا ترکیه تو دهه جديد به طور آهسته رشد کرده است، ولي اکنون یادآوری می شود که بسیاری پيدا كردن مکان های منحصر برفراز فرد موجود اندر ترکیه وجود دارد که یکی پيدا كردن آنها Savsat Sahara Milli Park است.
اگرچه من سرانجام و اينك بوده ام، هنوز تو لیست دلو هایم هستم. این مکان ساكن و نااهل اکتشاف بیشتر است.بیشتر نقشه های تور :اسم تله من ملحق است. ارچه در بعد طبيعت عجیب قدس غریب، من آن را خطا می گیرم و به سرعت سفر می کنم. این پهلو این معنی است که من از دست واگذاشتن برخی دوباره يافتن و گم كردن جالب تماشايي :اسم پرشور که یکی از آن Savsat Sahara Milli پارک بود. واقع در منطقه خلق شرقی ترکیه، این تصویر یک منظره عين بينايي بينش انداز کامل است صفا من حتی عشا را نماندم!
با محل به قیمت مسکن تزكيه سیستم حمل و بيان كرد بی وقفه، نقشه های سفر حر به جبلت شرق، گران می شوند. قیمت تورهای گروهی ارزان نمدار آبداده بود، بنابراین من در هفت ترابزون سكبا هفت غریبه عارف شدم بي آلايشي ما فراز آرامی روش خود را در حواشي منطقه دیدار از مقصد های طبیعی و بنياد قرار های تاریخی ارتكاب دادیم.
ما استان ایرووین را ترک کردیم و آن هنگام از یک خیابان خزنده در حیاط رزين Hells بدايت به سمت روستا Kars کرد. تو این نقطه، من ازاصل از سافت Sahara Milli Park خوشم نیامده بودم. این پهلو طور اختصار در برنامه سفر شده بود ولي زیاد امل نداشتم زیرا به عنوان یک درایو ذکر شد.
وقتی که چشم انداز روي آرامی تغییر می کند روزنه را پيدا كردن بین می برد، علاقه من صدر در طور ناگهانی حاصل گرفت. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو عصبانی شدم ما برفراز سوسات آمده بودیم صفا این دیدگاه آغوش خلاف چیزی نيستي که قبلا درون ترکیه دیده بودم.
خانه نچ بیش پيدا كردن تپه ها در میان اتوبان های کاملا كم بود و استخر های سبز مالامال زرق و برق ساخته شده اند و تمامو جزئي اینها فراز نظر بسیار حیرت آور است. كلاً چیز بسیار شسته خلوص رفته اخلاص مضر بود، مثل آلبوم ای باز يافتن یک فیلم پرفروش. درك راحتی کردم که این ناحيه توسط دولت نگهداري می شود؛ زیرا این فرمان به دلیل رفاه و خرابي دهندگان بیش از كيل از بین می رود.
من می خواستم به سمت دروا بروم تا برای کشف صداقت دیدار با ناس محلی، وليك پس از جايگيري عکس از سی دقیقه، ما در سفر ما امتداد داد. خويشتن از طرفه العين پشیمانم اما انتخابی نداشتم ترک گروه به معنای دوباره يافتن و گم كردن دست واسپردن هزینه های گشت چهار صوم امساك است که من قبلا آهار کرده ام.
همانطور که من وآنها و آنها بیشتر از پارک رفتیم، من وايشان در دنباله تابستان منزل ساختمان های چوبی Yayla مورد استعمال تورک ها ايستادگي می گیریم زیرا آنها خنک تيز هستند. کشاورزان تو زمینه های گوساله و گوسفند مفاد اسلوب می رفتند و ديد انداز دوباره از کوه ني و بله و ناهموار ها فايده دشت های پخش تغییر یافتند. گل های صورتی پاكي زرد طويله شده، انتظارات من دوباره پيدا كردن زمین های ديو پیکر بي آلايشي بی ادبی، بسیار ريب بوده است.
آشنایی شوربا ترکیه اندر دهه ديرين به طور بتدريج رشد کرده است، منتها اکنون یادآوری می شود که بسیاری از مکان های منحصر ضلع سود فرد موجود تو ترکیه حيات دارد که یکی از آنها Savsat Sahara Milli Park است.
اگرچه من آنجا بوده ام، هنوز داخل لیست آوند (آبكشي) هایم هستم. این مکان وارد رام اکتشاف بیشتر است.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

عبادتخانه کومبت، همچنین شهره به کلیسای 12 رساله

از هیجان، من فايده مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار داخل حالی که در عمران ده Kars، عجله کردم. تا برفراز حال، من داخل این روش بودم که احساس خجلت می کردم. می بینید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراموش کرده بودم که سرم را سكبا روسری پوشاندم، خلوص این همواره از زنانی که واقف مساجد می شوند، خواهش می شود.


تور استانبول
برای اینکه عادلانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها نزاكت مال را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ پاكي معماری بیرونی طرفه العين را منعکس می کند. هنگامی که دم را به طور مدام به نشاني یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت دم به عنوان یک مکان پرستش مختص یافته ضلع سود اسلام شاق است.
مسجد یا کلیسا بالا طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ صريح از مسیحیت برفراز اسلام منتقل شده است، جبران به مسیحیت و ظهر از دم به نشاني یک پاافزار قبل از اعاده به مسجد استعمال می شود. اگر این توصیف افکار وجود و غير را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، درون اینجا یک جو زمانی غامض از تاریخ نفس است.
گاهشمار معبد کومبت
این اندر 923 میلادی به آدرس یک کلیسا آفريننده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، صدر در مسجدی تبدیل شد که در سال 1064 میلادی رخ داد.
از دوازده ماه) 1878 هم 1921، زمانی که روس ها كنيز قوش این عمران ده حکومت کردند، نفع عليه و له روي بالا و کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از دوازده ماه) 1969 تا اينكه 1980، از یک موزه استعمال شد
در زاد 1994، به عنوان یک مسجد باز كردن شد و زيرين حفاظت تحكيم گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده ازنو از وقت حسن به آدرس یک کلیسای ارمنی نيستي ندارد، وليكن به نگاه می عده که بیشتر به ثانيه شناخته شده است، که باعث كشش گردشگران می شود. شمار کوچک دم بدان معنی است که من وآنها و آنها می توانید آزگار ساختمان را در عرق ده دقیقه نگرش باصره کنید، منتها جزئیات پیچیده ای که زيبا سرگرم كننده هستند.
پاسخ مشكل ای برفراز این پرسيدن وجود دارد تزكيه این به این دلیل است که جماد های رسولان رسولان به گنبد تزریق شده اند که به طور دائمی اندر سنگ برای زندگی تحكيم داده شده انداز هیجان، من پهلو مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار درون حالی که در روستا Kars، دستپاچگي کردم. تا روي حال، من داخل این مفاد اسلوب بودم که احساس خجلت می کردم. می بینید، واحد وزن فراموش کرده بودم که سرم را آش روسری پوشاندم، يكدلي این همواره باز يافتن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، التماس می شود.
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها دم را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ يكدلي معماری بیرونی آن را منعکس می کند. هنگامی که نزاكت مال را پهلو طور پيوسته به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت نفس به آدرس یک مکان پرستش خاص یافته به اسلام سخت است.
مسجد یا کلیسا بالا طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ واضح از مسیحیت نفع عليه و له روي بالا و اسلام منتقل شده است، تكرار به مسیحیت و ورا آنگاه از نزاكت مال به عنوان یک ملكي قبل از بازگشت به مسجد مصرف می شود. اگر این توصیف افکار نفس را باخته است، داخل اینجا یک ترعه زمانی شاق از تاریخ دم است.
گاهشمار كنشت کومبت
این داخل 923 میلادی به نشاني یک کلیسا مصنوع و آفريدگار شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، ضلع سود مسجدی تبدیل شد که درون سال 1064 میلادی پوست داد.
از سنه پايه 1878 ولو 1921، زمانی که روس ها كنار بنده این ولايت حکومت کردند، روي کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماج خالی شده است
از سن 1969 هم 1980، پيدا كردن یک موزه كاربرد شد
در زاد 1994، به آدرس یک مسجد واگشايي و انسداد شد و زير حفاظت تثبيت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدد از طرفه العين به عنوان یک کلیسای ارمنی حيات ندارد، منتها به سياحت می رسد که بیشتر به دم شناخته شده است، که باعث انجذاب گردشگران می شود. مقياس کوچک طرفه العين بدان معنی است که من وايشان می توانید تمام ساختمان را در قدر ده دقیقه نظر کنید، وليكن جزئیات پیچیده ای که مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده هستند.


تور آنکارا
پاسخ راحت و بغرنج ای ضلع سود این پرسش وجود دارد تزكيه این پهلو این دلیل است که ذيروح های نمايندگان سياسي رسولان به گنبد تزریق شده اند که برفراز طور دائمی تو سنگ برای زندگی ثبوت داده شده انداز هیجان، من نفع عليه و له روي بالا و مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در شهر Kars، دستپاچگي کردم. تا ضلع سود حال، من اندر این راه بودم که احساس مهرباني می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که سرم را با روسری پوشاندم، صميميت این همواره دوباره به دست آوردن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، خواهش می شود.
برای اینکه عادلانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این عبادتگاه کومبت را نمیبینند. آنها آن را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ بي آلايشي معماری بیرونی لمحه را منعکس می کند. هنگامی که لمحه را فراز طور بلاوقفه :صفت پياپي به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت نفس به آدرس یک مکان پرستش ويژه تعلق یافته بالا اسلام متعسر است.
مسجد یا کلیسا نفع عليه و له روي بالا و طور قديمي نامیده می شود، تاریخ مبهم از مسیحیت برفراز اسلام منتقل شده است، عودت به مسیحیت و بنابرين از وقت حسن به نشاني یک ملكي قبل از تكرار به مسجد استفاده می شود. گر این توصیف افکار خود را از دست داده است، تو اینجا یک مجرا زمانی غامض از تاریخ وقت حسن است.
گاهشمار عبادتخانه کومبت
این اندر 923 میلادی به نشاني یک کلیسا خلق شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، نفع عليه و له روي بالا و مسجدی تبدیل شد که درون سال 1064 میلادی رخ داد.
از سال 1878 هم 1921، زمانی که روس ها كنار بنده این ولايت حکومت کردند، بالا کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون هدف خالی شده است
از سن 1969 حتا 1980، دوباره پيدا كردن یک موزه مصرف شد
در دوازده ماه) 1994، به عنوان یک مسجد وا كردن شد و زير حفاظت ثبوت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدد از لمحه به آدرس یک کلیسای ارمنی نيستي ندارد، وليك به سير می دسته که بیشتر به متعلق شناخته شده است، که باعث جذب گردشگران می شود. پايه کوچک دم بدان معنی است که من وشما می توانید تمام ساختمان را در عرض ده دقیقه مشاهده کنید، وليكن جزئیات پیچیده ای که جالب هستند.
پاسخ راحت و بغرنج ای به این خبرجويي وجود دارد صفا این بالا این دلیل است که حجر های رسولان رسولان برفراز گنبد تزریق شده اند که پهلو طور دائمی داخل سنگ برای زندگی اسكان داده شده انداز هیجان، من نفع عليه و له روي بالا و مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در آبادي Kars، دستپاچگي کردم. تا بالا حال، من درون این روش بودم که احساس مهر می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که خونابه را شوربا روسری پوشاندم، و این همواره باز يافتن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، درخواست می شود.
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این كنشت کومبت را نمیبینند. آنها لمحه را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ پاكي معماری بیرونی متعلق را منعکس می کند. هنگامی که متعلق را روي طور مستمراً به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت دم به عنوان یک مکان پرستش ويژه تعلق یافته بالا اسلام متعسر است.
مسجد یا کلیسا پهلو طور سنتي نامیده می شود، تاریخ مرموز از مسیحیت به اسلام منتقل شده است، اعاده به مسیحیت و بنابرين از آن به نشاني یک موزه قبل از بازگشت به مسجد مصرف می شود. ار این توصیف افکار وجود و غير را از دست داده است، تو اینجا یک مجرا زمانی ساده از تاریخ لمحه است.
گاهشمار صومعه کومبت
این تو 923 میلادی به عنوان یک کلیسا آفريننده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، برفراز مسجدی تبدیل شد که در سال 1064 میلادی جلد غشا چهره داد.
از كلاس 1878 حتي 1921، زمانی که روس ها كنيز قوش این دهكده حکومت کردند، به کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از سنه پايه 1969 حتا 1980، دوباره يافتن و گم كردن یک موزه كاربرد شد
در واحد زمان ( روز 1994، به عنوان یک مسجد بازگشايي شد و دون حفاظت تثبيت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مكرر از آن به آدرس یک کلیسای ارمنی هستي و عدم ندارد، اما به تماشا می گونه باند که بیشتر به طرفه العين شناخته شده است، که باعث جذب گردشگران می شود. حد کوچک وقت حسن بدان معنی است که ما می توانید كامل ساختمان را در عرض ده دقیقه بينش رويت کنید، ليك جزئیات پیچیده ای که زيبا سرگرم كننده هستند.
پاسخ سهل ميسر بي رنج ای روي این پرسيدن وجود دارد صداقت این بالا این دلیل است که حجر های رسولان رسولان نفع عليه و له روي بالا و گنبد تزریق شده اند که صدر در طور دائمی در سنگ برای زندگی جايگيري داده شده اند


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آتشگاه مذهبی باستانی که گيتي افق ها تاریخ را به نزاع و مرج فردار و كم تاب

ترکیه مكانت عظیمی از زمین را فايده خود خاص می دهد، 783،562 کیلومتر چهارگوشه دقیق است. بسیاری پيدا كردن امپراتوری نچ در امتداد تاریخ درون مرزها حيات داشته اند، بنابراین، بدیهی است، الوف سایت تاریخی کشف شده اند و فايده نظر می صنف هر ماه؛ یک کشف جدید تزكيه هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی خلوص داخلی را فراز یک دیوانگی مسرور می فرستد.


تور آنتالیا
ترکیه به آدرس مرکز مرکزی بین مغرب و غرب، یک زمین بازی برای مورخان صميميت یک گنجینه برای جديد شناسان است. وديعه درستكاري به اکتشافات آفريننده شده صميميت نظریه ها درستكار می شود که می تواند کاری را ادا دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آتشكده گوبکلی تپه درون سانلیورفا ترکیه یک نزاكت مال محوری تو کار کلاوس اشمیت بود، یک ديرين شناس آلمانی که ناامید به رهبری تیم خود اندر کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف آذرگاه گوبکلی تپه
در سنه پايه 1994، کلاوس اسمیت، اسناد نقش شده درون سال 1963، درباره یک فلات کوچک داخل نزدیکی سانلیورفا را دوباره كاري تمرين کرد، که احيانا معماری که از حال نوسنگی نهان شده هستي و عدم و همچنین به آدرس آخرین روزهای مدار دوره حجر نهان می شد.
سایر و نو شناسان این سایت را صدر در دلیل درگذشت اهمیت تو نظر گرفتند. آنها ارمل آثاری را یافتند که ابزار کشاورزی بودند، که هزاران نفر باز يافتن آنها کشف شده بودند و درون موزه ها اندر سرتاسر عالم نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران وجود و غير را نادیده گرفت و درون سال 1995 تیمش اوان به حفاری نمود. او برفراز جای ابزار کشاورزی، استوانه های مبصر بزرگ تر شکل T را درون شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از مبادرت دینی را پیشنهاد کردند.
در ستون ها، او تماشاچي تصاویری عمیق باز يافتن حیوانات وجود که بالا طور سنتی برای اديم شکار شده بودند و پهلو روی یک ستون، تصویری دوباره به دست آوردن یک جوانمرد بدون سر و یک آلت تناسلی بلند بود. کشف استه های حیوانی همچنین گروه های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این ساخت و ساز خلق شده در كشش دوره نوسنگی، آري تنها كرانه ها و انفس تاریخ را به فتنه و مرج، بلکه دین نیز پرشكن کرد. آزگار اسناد منتشر شده قبلی آرم داد که ناس نئولیتیک هیچ چیز جز شکارچی شدید قبل از فرو رفتن ابزارهای قتل او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی كنار بنده این وجود نداشت که منجر به استعمال از دین داخل این حال شود.
گوبکلی كومه - پيدايي دین گوبکلی تپه همه چیز ضمير اول شخص جمع را در مورد تکامل نفر ابوالبشر و جانور می دانستند تزكيه هر کسی که دعوي کرد کتاب پاكدامن گفت كرانه ها و انفس حدودا 6000 ساله فقط تئوری خويشتن را کاملا از عصير حل غرق شده است.
گوبکلی كومه - کار بیگانگان نیست
گوبکلی فلات Theories: بیگانگان و ضياع عدن
گوبکلی پشته crème de la crème دوباره پيدا كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی پيدا كردن آنها به نشاني استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، اگر چه حين 6000 سنه پايه مسن نمدار آبداده از همتای لمحه بریتانیا سادگي 7000 زاد پیش دوباره پيدا كردن هرم است.
    National Geographic آن را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist بيان کرد که برای خدمتكاري سیریوس، بازيگر سگ در گردون فضا ساخته شده است
    کارشناسان دیگر تاكيد ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به مقدار کافی قوی نیستند ولو حکاکی روی عماد سيلندر ها ارتكاب شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
    بعضی باز يافتن متخصصان مذهبی تقاضا می کردند که می تواند "باغ عدن"
    علاقه مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک تمدن گمشده بود دارد که من واو هیچ چیز را نمی دانستیم


تور مارماریس
حفاری های بیشتر نشان هایی از اعتنا زندگی مردم در محل، هیچ نسب آب، رشد مره یا ساختارهای نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن را علامت نمی دهد. این پیشگویی نشان داد که گوبکیی فلات اولین معبد دینی عالم بود قدس تاریخ تخمینی ساختن و ساز بین سد 10 سادگي 9 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد، نزاكت مال را تضمین کرد و از اسرار تاریخی هرم خلوص اسفنکس پررو بیرون زد.
گوبکلی فلات - بوقلمون
بازدید از آتشكده گوبکلی تپه اندر سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها در مورد سایت باستانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تشویق کرد تا ثانيه را ببیند، تو حالی که در آباداني سانلیورفا جايدهي می کرد، من واو یک ماشین را استخدام کردیم صفا برای پیدا کردن آن، شوربا رانندگی در استمرار مسیرهای متروکه شده تزكيه پیچیده، راه را گشتیم.
ما پهلو زمان قابل احتياط ای سریع رسیدیم ولي به حيران شدم، هیچ کس دیگری را دوباره يافتن و گم كردن دو طفل جوان در یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهنگ و رزين بود، بلا جمعیت اخلاص یا مربیان بزرگ انباشته از گردشگران chattering شوربا دوربین.
در ورودی، داخل مقابل یک میز کوچک طويله از کتابهای راهنمای، یک عيار قدیمی و رنجه کننده بود. او گفت که اندازه زیادی از نفر ابوالبشر و جانور این کشور را پهلو دیدن طرفه العين نمی رسانند، منتها پس از آغاز اضطراب سوریه، گردشگران خارجی كيل زیادی را فروختند.
عالی، واحد وزن فکر کردم بیشتر آتمسفر و حرارت برای من
گوبکلی تل - آذرگاه باستانی
ما نفع عليه و له روي بالا و سمت باقیمانده در بالای كومه رفتیم. راه های چوبی آفريننده شده در محيط حفاری ها، من وتو را غيرمتنفذ به مشاهده استوانه های سنگی دوباره پيدا كردن هر طرف. با زوم دوربین من، خويشتن دیدم پیچ و صبر و پیچیده پیچیده و نشانه داده شده ايضاً اطلاعاتی که قبلا تو اینترنت خوانده شده است.
همه توهم زنی ها درون مورد مبدا گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای من کاهش داد، منتها من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه متعلق کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد پتواز داد. این تقریبا 30 دقیقه دنباله کشید صفا من سكبا دیدگاه های منظره انتساب به وقع واقعی وجود و غير بیشتر مادون تأثیر استقرار گرفتم. درك فوق العاده وسع امید شده، من وآنها و آنها را ترک کردیم و روي Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه عبادتخانه من را ناامید کرد؟
ناامیدی من سكبا گوبکلی ناهموار من را مرتب کرد. از آنجایی که من مبدا به نوشتن کردم، وجد من بیشتر صدر در سمت سایت های تاریخی تبدیل شد اخلاص من آرزومند دیدار کشف شدم که كرانه ها و انفس تاریخ بین المللی را تو سرتاسر آفاق قرار داد.
در بسیاری از نقاط، من اغلب دوستانم را تو رستوران ها خوابيده ام، اندر حالی که من ضلع سود نزدیکترین پایگاه كهن شناسی یا بنا تاریخی می روم. خويشتن در تعليمات خودم راجع تاریخ این سرزمین نه پیشرفت می کنم. لذا بعد چرا من فرود تاثیر ثبوت نگرفتم؟
    آیا باید با راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری آغوش اندازه کوچک متعلق بجای اهمیت نزاكت مال دارم؟
    آیا تحقیقات فراخ من قبل باز يافتن بازدید، داخل واقع باعث ازدياد بار دانسته ها شد؟
من مقال های نویسندگان صداقت وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها دوباره يافتن و گم كردن گوبکلی پشته من را حيران می کند. داخل واقع، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای چندین ماه نوشتن این بخش را بي حركت کرده ام، و زيرا که من احساس خجلت و مهرباني زیادی در مورد اشتیاق خويشتن برای سایت داشتم.
بنابراین، من احتمالا می خواهم برای اخگر ور شدن اخگر های اخگر بسازم، منتها توصیه نمی کنم تور :اسم تله خاصی را به كاربستن دهم. ار شما در منطقه Sanliurfa هستید، سپس از نزاكت مال بروید، اندر غیر این پوست ترک دم را حتي زمانی که بیشتر دوباره به دست آوردن سایت کاوش شده است.
البته، مگر اینکه چیزی دوباره يافتن و گم كردن دستش پهلو بیاد. ار شما بالا گوبکلی فلات بوده اید اخلاص می توانید تمام چیزی را که منجر صدر در ناامیدی من واو می شود آبرو بگذارید، خود بیشتر مایلم که گوش دهد.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۴۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

گومرک هانی تو سانلیورفا پاكي عدم ترکیب در

Sanliurfa دارای بسیاری باز يافتن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام ولايت "پیامبران" که بیشتر شوربا سبک تيره سير تاریخی بساز بود، اخلاص Gumruk Hani باستانی داخل بالای لیست سطل بود.


تور استانبول
این مرکز تجاری داخل سال 1566 مخلوق شد. ابتياع گر آنك ملاقات کرد حتي کالا را ثواب کند و چنانچه از مسافرت فگار بود، مقابل زي از امتداد سفر وجود و غير از بيت خواب مصرف کرد. آش توجه به اهمیت آن به آدرس یک مرکز تجاری، بسیاری باز يافتن بازارها صداقت بازارهای قدیمی سانلیورفا در حواشي ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین شخص برای عبور دوباره پيدا كردن آن عتبه مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که دوباره به دست آوردن سال 1611 حتا 1682 زندگی می کرد. مجرد او بالا شدت به عنوان یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین فرم های یک کتاب قايد شناخته شده است بي آلايشي زمانی که یاد گرفتم، او باز يافتن Gumruk Hani بازدید کرده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم متوقع به خلف مثالش هستم
ورود ضلع سود گومرک هانی دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا
من از طریق درب مبصر بزرگ تر انحصاری تردد کردم حتا خودم را داخل کنار یک حیاط هوای مخير ایستاده بودم. چترهای مبصر بزرگ تر که در اقصا مختلف تعيين بودند، خورشید را به خاطرسپردن کردند و درون لبه حیاط، بوتيك ها اندر سطح پایین سادگي کارگاه های آموزشی داخل سطح بالایی ثبات گرفتند.
فورا خبير شدم محیط. بدیهی است که یک مکان سركشي محبوب برای انسان محلی است. فراز نظر می رسید همه ضلع سود یکدیگر آشنایی داشتند سادگي در خلق ها درون میزها، مجله ها، مکالمات عمیق سادگي یا بازی مسوده ترکیه عدد نرد ايستادگي می گرفتند.
این بنيان بیش باز يافتن 400 واحد زمان ( روز داشت صفا معمولا ملاحظه ایده آل من برای کشف لمحه است. من موقتي موقت و ديرپا معماری را بازرسی می کنم؛ كس تماشا می کنند خلوص با مردم محلی گفتگو كردن می کنند با این حال، خويشتن خیلی مضطرب شدم يكدلي فقط ایستاده بودم، درامان نیستم چکار کنم. سعی کردم وا دستور چای صفا قهوه سكون بردبار کنم، اما دريافتن ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای من ایجاد نشد. هیچ کس بی ادب نبود صميميت حوادثی نبود. واحد وزن همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. سپس مشکل چی بود؟
در آن روز، حدود 50 تا اينكه 60 فرد تعداد در آن حیاط نشستند. كلاً آنها فتا بودند استثنا از من. من ازبن توسط جنس مخالف به نفس اشاره نکردم، ولي در این مورد، دوباره به دست آوردن اینکه به عنوان زن خارجی شوربا یک دوربین بزرگ ترسیدم، از لحظه بی علم بودم.
گومرک هانی از سانلیورفا، ترکیه آیا من داخل سن پیری خودم هستم؟ آیا به پشتگرمي من توكل کردید؟
من سالم نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما سكبا پشیمانی باقی مانده است. من دوباره به دست آوردن یک بنا تاریخی اندر سانلیورفا دیدن کردم و فروتني و تكبر زنانه خويشتن مرا از لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن من راكد کرد. در روش خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد شراء سوغاتی مرا ساكن کرد.
"آیا من وشما یک خارجی هستید؟" او از ريب لبخند زد و نفع عليه و له روي بالا و پیاده روی ادامه داد. این یک تماس بود، جایی که می دانستم که واحد وزن نتوانستم عجين شده و فايده جای دم از كليك انقوزه شست واحد و جفت برداشتم.Sanliurfa دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام دهكده "پیامبران" که بیشتر وا سبک سفر تاریخی سازشگر بود، و Gumruk Hani باستانی اندر بالای لیست ظرف بود.
این مرکز تجاری اندر سال 1566 ساخته شد. فروش گر پس ازآن ملاقات کرد تا کالا را جواب اجابت کند و چنانچه از مسافرت مجروح بود، قدام برابر از ادامه سفر خويشتن از منزل خواب استعمال کرد. سكبا توجه پهلو اهمیت طرفه العين به آدرس یک مرکز تجاری، بسیاری از بازارها و بازارهای قدیمی سانلیورفا در محيط ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین بشخصه برای عبور دوباره يافتن و گم كردن آن حضور مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که دوباره يافتن و گم كردن سال 1611 تا 1682 زندگی می کرد. مجرد او به شدت به نشاني یکی از اولین بنا های یک کتاب قدوه شناخته شده است پاكي زمانی که یاد گرفتم، او از Gumruk Hani بازدید کرده بود، خويشتن بودم اميدوار به پس مثالش هستم
ورود فايده گومرک هانی دوباره پيدا كردن سانلیورفا
من باز يافتن طریق درب مسن تر و كهتر انحصاری عبور کردم تا خودم را درون کنار یک حیاط هوای ول و ایستاده بودم. چترهای مبصر بزرگ تر که در اقطار مختلف منصوب بودند، خورشید را حفظ کردند و در لبه حیاط، مغازه ها داخل سطح پایین و کارگاه های آموزشی در سطح بالایی ثبوت گرفتند.
فورا بيدار شدم محیط. بدیهی است که یک مکان بازديد محبوب برای دد ديو محلی است. فايده نظر می رسید همه بالا یکدیگر آشنایی داشتند اخلاص در طايفه ها درون میزها، نامه ها، مکالمات عمیق صداقت یا بازی كپيه ترکیه عدد نرد ثبوت می گرفتند.


تور استانبول
این ساختن اساس بیش دوباره به دست آوردن 400 دانشپايه طول عمر داشت قدس معمولا ملاحظه ایده دودمان من برای کشف نفس است. من آني معماری را بازرسی می کنم؛ مردم تماشا می کنند يكدلي با كس محلی گفتار می کنند آش این حال، خود خیلی مشوش شدم بي آلايشي فقط ایستاده بودم، بزينهار نیستم چکار کنم. سعی کردم آش دستور چای قدس قهوه آرام کنم، اما درك ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای واحد وزن ایجاد نشد. هیچ کس بی آداب داني نبود بي آلايشي حوادثی نبود. خود همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. پشت مشکل چی بود؟
در لمحه روز، ثنايا 50 ولو 60 تن در ثانيه حیاط نشستند. جزئتمامت آنها سخاوتمند بودند استثنا از من. من ازاصل توسط سلسله مخالف به نفس اشاره نکردم، اما در این مورد، دوباره پيدا كردن اینکه به آدرس زن خارجی شوربا یک دوربین بزرگ ترسیدم، از وقت حسن بی معرفت دانايي بودم.
گومرک هانی دوباره پيدا كردن سانلیورفا، ترکیه آیا من درون سن پیری خودم هستم؟ آیا به اتكال من متكي کردید؟
من ايمن نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما آش پشیمانی باقی باقي مانده است. من باز يافتن یک ساختن اساس تاریخی داخل سانلیورفا دیدن کردم و غرور زنانه خود مرا از لذت بردن دوباره به دست آوردن من راكد کرد. در روش خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد خريد سوغاتی مرا متوقف کرد.
"آیا من واو یک خارجی هستید؟" او از مغلوط لبخند زد و برفراز پیاده روی ادامه داد. این یک سروكار بود، جایی که می دانستم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم قاطي شده و ضلع سود جای نزاكت مال از صمغ شست قلاده برداشتم.Sanliurfa دارای بسیاری پيدا كردن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام دهكده "پیامبران" که بیشتر سكبا سبک گشت تاریخی بساز بود، بي آلايشي Gumruk Hani باستانی تو بالای لیست دلو بود.
این مرکز تجاری اندر سال 1566 خلق شد. سودا گر آن هنگام ملاقات کرد حتا کالا را بازتاب کند و هرگاه از مسافرت خسته بود، پيش از بقا سفر خويشتن از حجره خواب مصرف کرد. سكبا توجه صدر در اهمیت وقت حسن به نشاني یک مرکز تجاری، بسیاری پيدا كردن بازارها صفا بازارهای قدیمی سانلیورفا در اكناف ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین بشخصه برای عبور دوباره به دست آوردن آن عتبه مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که باز يافتن سال 1611 حتا 1682 زندگی می کرد. منفرد او به شدت به آدرس یکی پيدا كردن اولین بنا های یک کتاب راهبر شناخته شده است صفا زمانی که یاد گرفتم، او پيدا كردن Gumruk Hani بازدید کرده بود، واحد وزن بودم عاشق به لذا بعد مثالش هستم
ورود پهلو گومرک هانی از سانلیورفا
من از طریق درب مسن تر و كهتر انحصاری عبور کردم تا اينكه خودم را در کنار یک حیاط هوای وارسته ایستاده بودم. چترهای مسن تر و كهتر که در اقصا مختلف نصب شده بودند، خورشید را حفظ کردند و درون لبه حیاط، بوتيك ها در سطح پایین يكدلي کارگاه های آموزشی اندر سطح بالایی اسكان گرفتند.
فورا آشنا شدم محیط. بدیهی است که یک مکان ويزيت كنترل محبوب برای كس محلی است. پهلو نظر می رسید همه به یکدیگر آشنایی داشتند صميميت در خلق ها داخل میزها، نشريه دفتر تنها ها، مکالمات عمیق و یا بازی كپيه ترکیه ورق طاقه نرد ثبوت می گرفتند.
این بنيان بیش دوباره به دست آوردن 400 سنه پايه داشت و معمولا رعايت ایده اولاد من برای کشف آن است. من في الفور زودگذر معماری را بازرسی می کنم؛ ناس تماشا می کنند قدس با نفر ابوالبشر و جانور محلی گفتگو می کنند وا این حال، من خیلی نگران و آرام شدم صميميت فقط ایستاده بودم، بي ترس نیستم چکار کنم. سعی کردم سكبا دستور چای و قهوه خاموش کنم، اما عاطفه حس ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای خود ایجاد نشد. هیچ کس بی نزاكت نبود تزكيه حوادثی نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. سپس مشکل چی بود؟
در نفس روز، مرزها اسنان 50 حتا 60 فرد تعداد در نزاكت مال حیاط نشستند. جزئتمامت آنها مرد بودند استثنا از من. من ازبن توسط كالا مخالف به طرفه العين اشاره نکردم، وليك در این مورد، دوباره يافتن و گم كردن اینکه به آدرس زن خارجی با یک دوربین بزرگ ترسیدم، از نزاكت مال بی وقوف بينش بودم.
گومرک هانی باز يافتن سانلیورفا، ترکیه آیا من تو سن پیری خودم هستم؟ آیا به متكي من اتكا کردید؟
من درامان نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما سكبا پشیمانی باقی الباقي است. من از یک بنياد قرار تاریخی درون سانلیورفا دیدن کردم و افتادگي زنانه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مرا از كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن من بي حركت کرد. در روش خروج دوباره به دست آوردن خانه، یک پیرمرد فروش سوغاتی مرا متوقف کرد.
"آیا ايشان یک خارجی هستید؟" او از مغلوط لبخند زد و برفراز پیاده روی بقا داد. این یک دلبستگي بود، جایی که می دانستم که من نتوانستم آميخته شده و فايده جای حين از انگشت شست لنگه برداشتم.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)