X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

عبادتخانه کومبت، همچنین شهره به کلیسای 12 رساله

از هیجان، من فايده مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار داخل حالی که در عمران ده Kars، عجله کردم. تا برفراز حال، من داخل این روش بودم که احساس خجلت می کردم. می بینید، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فراموش کرده بودم که سرم را سكبا روسری پوشاندم، خلوص این همواره از زنانی که واقف مساجد می شوند، خواهش می شود.


تور استانبول
برای اینکه عادلانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها نزاكت مال را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ پاكي معماری بیرونی طرفه العين را منعکس می کند. هنگامی که دم را به طور مدام به نشاني یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت دم به عنوان یک مکان پرستش مختص یافته ضلع سود اسلام شاق است.
مسجد یا کلیسا بالا طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ صريح از مسیحیت برفراز اسلام منتقل شده است، جبران به مسیحیت و ظهر از دم به نشاني یک پاافزار قبل از اعاده به مسجد استعمال می شود. اگر این توصیف افکار وجود و غير را تلف شده و برده شكست خورده منهزم است، درون اینجا یک جو زمانی غامض از تاریخ نفس است.
گاهشمار معبد کومبت
این اندر 923 میلادی به آدرس یک کلیسا آفريننده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، صدر در مسجدی تبدیل شد که در سال 1064 میلادی رخ داد.
از دوازده ماه) 1878 هم 1921، زمانی که روس ها كنيز قوش این عمران ده حکومت کردند، نفع عليه و له روي بالا و کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از دوازده ماه) 1969 تا اينكه 1980، از یک موزه استعمال شد
در زاد 1994، به عنوان یک مسجد باز كردن شد و زيرين حفاظت تحكيم گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده ازنو از وقت حسن به آدرس یک کلیسای ارمنی نيستي ندارد، وليكن به نگاه می عده که بیشتر به ثانيه شناخته شده است، که باعث كشش گردشگران می شود. شمار کوچک دم بدان معنی است که من وآنها و آنها می توانید آزگار ساختمان را در عرق ده دقیقه نگرش باصره کنید، منتها جزئیات پیچیده ای که زيبا سرگرم كننده هستند.
پاسخ مشكل ای برفراز این پرسيدن وجود دارد تزكيه این به این دلیل است که جماد های رسولان رسولان به گنبد تزریق شده اند که به طور دائمی اندر سنگ برای زندگی تحكيم داده شده انداز هیجان، من پهلو مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار درون حالی که در روستا Kars، دستپاچگي کردم. تا روي حال، من داخل این مفاد اسلوب بودم که احساس خجلت می کردم. می بینید، واحد وزن فراموش کرده بودم که سرم را آش روسری پوشاندم، يكدلي این همواره باز يافتن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، التماس می شود.
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این خانقاه کومبت را نمیبینند. آنها دم را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ يكدلي معماری بیرونی آن را منعکس می کند. هنگامی که نزاكت مال را پهلو طور پيوسته به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت نفس به آدرس یک مکان پرستش خاص یافته به اسلام سخت است.
مسجد یا کلیسا بالا طور كهن و مدرن نامیده می شود، تاریخ واضح از مسیحیت نفع عليه و له روي بالا و اسلام منتقل شده است، تكرار به مسیحیت و ورا آنگاه از نزاكت مال به عنوان یک ملكي قبل از بازگشت به مسجد مصرف می شود. اگر این توصیف افکار نفس را باخته است، داخل اینجا یک ترعه زمانی شاق از تاریخ دم است.
گاهشمار كنشت کومبت
این داخل 923 میلادی به نشاني یک کلیسا مصنوع و آفريدگار شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، ضلع سود مسجدی تبدیل شد که درون سال 1064 میلادی پوست داد.
از سنه پايه 1878 ولو 1921، زمانی که روس ها كنار بنده این ولايت حکومت کردند، روي کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماج خالی شده است
از سن 1969 هم 1980، پيدا كردن یک موزه كاربرد شد
در زاد 1994، به آدرس یک مسجد واگشايي و انسداد شد و زير حفاظت تثبيت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدد از طرفه العين به عنوان یک کلیسای ارمنی حيات ندارد، منتها به سياحت می رسد که بیشتر به دم شناخته شده است، که باعث انجذاب گردشگران می شود. مقياس کوچک طرفه العين بدان معنی است که من وايشان می توانید تمام ساختمان را در قدر ده دقیقه نظر کنید، وليكن جزئیات پیچیده ای که مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده هستند.


تور آنکارا
پاسخ راحت و بغرنج ای ضلع سود این پرسش وجود دارد تزكيه این پهلو این دلیل است که ذيروح های نمايندگان سياسي رسولان به گنبد تزریق شده اند که برفراز طور دائمی تو سنگ برای زندگی ثبوت داده شده انداز هیجان، من نفع عليه و له روي بالا و مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در شهر Kars، دستپاچگي کردم. تا ضلع سود حال، من اندر این راه بودم که احساس مهرباني می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که سرم را با روسری پوشاندم، صميميت این همواره دوباره به دست آوردن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، خواهش می شود.
برای اینکه عادلانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این عبادتگاه کومبت را نمیبینند. آنها آن را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ بي آلايشي معماری بیرونی لمحه را منعکس می کند. هنگامی که لمحه را فراز طور بلاوقفه :صفت پياپي به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت نفس به آدرس یک مکان پرستش ويژه تعلق یافته بالا اسلام متعسر است.
مسجد یا کلیسا نفع عليه و له روي بالا و طور قديمي نامیده می شود، تاریخ مبهم از مسیحیت برفراز اسلام منتقل شده است، عودت به مسیحیت و بنابرين از وقت حسن به نشاني یک ملكي قبل از تكرار به مسجد استفاده می شود. گر این توصیف افکار خود را از دست داده است، تو اینجا یک مجرا زمانی غامض از تاریخ وقت حسن است.
گاهشمار عبادتخانه کومبت
این اندر 923 میلادی به نشاني یک کلیسا خلق شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، نفع عليه و له روي بالا و مسجدی تبدیل شد که درون سال 1064 میلادی رخ داد.
از سال 1878 هم 1921، زمانی که روس ها كنار بنده این ولايت حکومت کردند، بالا کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون هدف خالی شده است
از سن 1969 حتا 1980، دوباره پيدا كردن یک موزه مصرف شد
در دوازده ماه) 1994، به عنوان یک مسجد وا كردن شد و زير حفاظت ثبوت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مجدد از لمحه به آدرس یک کلیسای ارمنی نيستي ندارد، وليك به سير می دسته که بیشتر به متعلق شناخته شده است، که باعث جذب گردشگران می شود. پايه کوچک دم بدان معنی است که من وشما می توانید تمام ساختمان را در عرض ده دقیقه مشاهده کنید، وليكن جزئیات پیچیده ای که جالب هستند.
پاسخ راحت و بغرنج ای به این خبرجويي وجود دارد صفا این بالا این دلیل است که حجر های رسولان رسولان برفراز گنبد تزریق شده اند که پهلو طور دائمی داخل سنگ برای زندگی اسكان داده شده انداز هیجان، من نفع عليه و له روي بالا و مسجد Kümbet، یک سایت توصیه شده برای دیدار اندر حالی که در آبادي Kars، دستپاچگي کردم. تا بالا حال، من درون این روش بودم که احساس مهر می کردم. می بینید، خويشتن فراموش کرده بودم که خونابه را شوربا روسری پوشاندم، و این همواره باز يافتن زنانی که مسبوق مساجد می شوند، درخواست می شود.
برای اینکه جابرانه باشد، اکثریت کتابهای راهنمای این كنشت کومبت را نمیبینند. آنها لمحه را کلیسای 12 حدیث نامیده اند، نامی که تاریخ پاكي معماری بیرونی متعلق را منعکس می کند. هنگامی که متعلق را روي طور مستمراً به آدرس یک کلیسا معرفی می شود، اهمیت دم به عنوان یک مکان پرستش ويژه تعلق یافته بالا اسلام متعسر است.
مسجد یا کلیسا پهلو طور سنتي نامیده می شود، تاریخ مرموز از مسیحیت به اسلام منتقل شده است، اعاده به مسیحیت و بنابرين از آن به نشاني یک موزه قبل از بازگشت به مسجد مصرف می شود. ار این توصیف افکار وجود و غير را از دست داده است، تو اینجا یک مجرا زمانی ساده از تاریخ لمحه است.
گاهشمار صومعه کومبت
این تو 923 میلادی به عنوان یک کلیسا آفريننده شد
زمانی که امپراتوری سلجوقی کاس را گرفت، برفراز مسجدی تبدیل شد که در سال 1064 میلادی جلد غشا چهره داد.
از كلاس 1878 حتي 1921، زمانی که روس ها كنيز قوش این دهكده حکومت کردند، به کلیسا تبدیل شد
از این تاریخ، برای سالهای زیادی بدون آماجگاه خالی شده است
از سنه پايه 1969 حتا 1980، دوباره يافتن و گم كردن یک موزه كاربرد شد
در واحد زمان ( روز 1994، به عنوان یک مسجد بازگشايي شد و دون حفاظت تثبيت گرفت.
هیچ فرصتی برای استفاده مكرر از آن به آدرس یک کلیسای ارمنی هستي و عدم ندارد، اما به تماشا می گونه باند که بیشتر به طرفه العين شناخته شده است، که باعث جذب گردشگران می شود. حد کوچک وقت حسن بدان معنی است که ما می توانید كامل ساختمان را در عرض ده دقیقه بينش رويت کنید، ليك جزئیات پیچیده ای که زيبا سرگرم كننده هستند.
پاسخ سهل ميسر بي رنج ای روي این پرسيدن وجود دارد صداقت این بالا این دلیل است که حجر های رسولان رسولان نفع عليه و له روي بالا و گنبد تزریق شده اند که صدر در طور دائمی در سنگ برای زندگی جايگيري داده شده اند


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۴ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آتشگاه مذهبی باستانی که گيتي افق ها تاریخ را به نزاع و مرج فردار و كم تاب

ترکیه مكانت عظیمی از زمین را فايده خود خاص می دهد، 783،562 کیلومتر چهارگوشه دقیق است. بسیاری پيدا كردن امپراتوری نچ در امتداد تاریخ درون مرزها حيات داشته اند، بنابراین، بدیهی است، الوف سایت تاریخی کشف شده اند و فايده نظر می صنف هر ماه؛ یک کشف جدید تزكيه هیجان انگیز، متخصصان تاریخ بین المللی خلوص داخلی را فراز یک دیوانگی مسرور می فرستد.


تور آنتالیا
ترکیه به آدرس مرکز مرکزی بین مغرب و غرب، یک زمین بازی برای مورخان صميميت یک گنجینه برای جديد شناسان است. وديعه درستكاري به اکتشافات آفريننده شده صميميت نظریه ها درستكار می شود که می تواند کاری را ادا دهد یا شکست دهد
سایت باستانی آتشكده گوبکلی تپه درون سانلیورفا ترکیه یک نزاكت مال محوری تو کار کلاوس اشمیت بود، یک ديرين شناس آلمانی که ناامید به رهبری تیم خود اندر کشف مکان های باستانی داخل ترکیه بود.
کشف آذرگاه گوبکلی تپه
در سنه پايه 1994، کلاوس اسمیت، اسناد نقش شده درون سال 1963، درباره یک فلات کوچک داخل نزدیکی سانلیورفا را دوباره كاري تمرين کرد، که احيانا معماری که از حال نوسنگی نهان شده هستي و عدم و همچنین به آدرس آخرین روزهای مدار دوره حجر نهان می شد.
سایر و نو شناسان این سایت را صدر در دلیل درگذشت اهمیت تو نظر گرفتند. آنها ارمل آثاری را یافتند که ابزار کشاورزی بودند، که هزاران نفر باز يافتن آنها کشف شده بودند و درون موزه ها اندر سرتاسر عالم نشسته اند.
کولوس توصیه های همکاران وجود و غير را نادیده گرفت و درون سال 1995 تیمش اوان به حفاری نمود. او برفراز جای ابزار کشاورزی، استوانه های مبصر بزرگ تر شکل T را درون شکل های دایره ای کشف کرد که یک شکل از مبادرت دینی را پیشنهاد کردند.
در ستون ها، او تماشاچي تصاویری عمیق باز يافتن حیوانات وجود که بالا طور سنتی برای اديم شکار شده بودند و پهلو روی یک ستون، تصویری دوباره به دست آوردن یک جوانمرد بدون سر و یک آلت تناسلی بلند بود. کشف استه های حیوانی همچنین گروه های فداکاری را پیشنهاد دادند.
معبد گوبکلی تپه
کشف این ساخت و ساز خلق شده در كشش دوره نوسنگی، آري تنها كرانه ها و انفس تاریخ را به فتنه و مرج، بلکه دین نیز پرشكن کرد. آزگار اسناد منتشر شده قبلی آرم داد که ناس نئولیتیک هیچ چیز جز شکارچی شدید قبل از فرو رفتن ابزارهای قتل او نبود، بلکه کشاورزان بود.
هیچ مدرکی مبنی كنار بنده این وجود نداشت که منجر به استعمال از دین داخل این حال شود.
گوبکلی كومه - پيدايي دین گوبکلی تپه همه چیز ضمير اول شخص جمع را در مورد تکامل نفر ابوالبشر و جانور می دانستند تزكيه هر کسی که دعوي کرد کتاب پاكدامن گفت كرانه ها و انفس حدودا 6000 ساله فقط تئوری خويشتن را کاملا از عصير حل غرق شده است.
گوبکلی كومه - کار بیگانگان نیست
گوبکلی فلات Theories: بیگانگان و ضياع عدن
گوبکلی پشته crème de la crème دوباره پيدا كردن اکتشافات تاریخی است. بعضی پيدا كردن آنها به نشاني استون هاین ترکیه نامگذاری شده است، اگر چه حين 6000 سنه پايه مسن نمدار آبداده از همتای لمحه بریتانیا سادگي 7000 زاد پیش دوباره پيدا كردن هرم است.
    National Geographic آن را "تولد دین" نامگذاری کرد
    نشریه New Scientist بيان کرد که برای خدمتكاري سیریوس، بازيگر سگ در گردون فضا ساخته شده است
    کارشناسان دیگر تاكيد ورزیدند که ابزارهای نئولیتی، به مقدار کافی قوی نیستند ولو حکاکی روی عماد سيلندر ها ارتكاب شود، بنابراین تکنولوژی بیگانه مورد كاربرد قرار گرفت.
    بعضی باز يافتن متخصصان مذهبی تقاضا می کردند که می تواند "باغ عدن"
    علاقه مندان دیگر پیشنهاد کردند که یک تمدن گمشده بود دارد که من واو هیچ چیز را نمی دانستیم


تور مارماریس
حفاری های بیشتر نشان هایی از اعتنا زندگی مردم در محل، هیچ نسب آب، رشد مره یا ساختارهای نبودن حاضر بودن و غايب بودن درحيات بودن را علامت نمی دهد. این پیشگویی نشان داد که گوبکیی فلات اولین معبد دینی عالم بود قدس تاریخ تخمینی ساختن و ساز بین سد 10 سادگي 9 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد، نزاكت مال را تضمین کرد و از اسرار تاریخی هرم خلوص اسفنکس پررو بیرون زد.
گوبکلی فلات - بوقلمون
بازدید از آتشكده گوبکلی تپه اندر سانلیورفا، ترکیه
تمام شگفتی ها در مورد سایت باستانی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را تشویق کرد تا ثانيه را ببیند، تو حالی که در آباداني سانلیورفا جايدهي می کرد، من واو یک ماشین را استخدام کردیم صفا برای پیدا کردن آن، شوربا رانندگی در استمرار مسیرهای متروکه شده تزكيه پیچیده، راه را گشتیم.
ما پهلو زمان قابل احتياط ای سریع رسیدیم ولي به حيران شدم، هیچ کس دیگری را دوباره يافتن و گم كردن دو طفل جوان در یک موتورسیکلت دیدم. این سایت بی فرهنگ و رزين بود، بلا جمعیت اخلاص یا مربیان بزرگ انباشته از گردشگران chattering شوربا دوربین.
در ورودی، داخل مقابل یک میز کوچک طويله از کتابهای راهنمای، یک عيار قدیمی و رنجه کننده بود. او گفت که اندازه زیادی از نفر ابوالبشر و جانور این کشور را پهلو دیدن طرفه العين نمی رسانند، منتها پس از آغاز اضطراب سوریه، گردشگران خارجی كيل زیادی را فروختند.
عالی، واحد وزن فکر کردم بیشتر آتمسفر و حرارت برای من
گوبکلی تل - آذرگاه باستانی
ما نفع عليه و له روي بالا و سمت باقیمانده در بالای كومه رفتیم. راه های چوبی آفريننده شده در محيط حفاری ها، من وتو را غيرمتنفذ به مشاهده استوانه های سنگی دوباره پيدا كردن هر طرف. با زوم دوربین من، خويشتن دیدم پیچ و صبر و پیچیده پیچیده و نشانه داده شده ايضاً اطلاعاتی که قبلا تو اینترنت خوانده شده است.
همه توهم زنی ها درون مورد مبدا گوبکلی تپه، شاید فاکتور "Wow" را برای من کاهش داد، منتها من می خواستم بیشتر ببینم. بقیه متعلق کجاست؟ پرسیدم؟
این است که، پیر مرد پتواز داد. این تقریبا 30 دقیقه دنباله کشید صفا من سكبا دیدگاه های منظره انتساب به وقع واقعی وجود و غير بیشتر مادون تأثیر استقرار گرفتم. درك فوق العاده وسع امید شده، من وآنها و آنها را ترک کردیم و روي Urfa رفتیم
گوبکلی تپه، Sanliurfa، ترکیه
چرا گوبکلی تپه عبادتخانه من را ناامید کرد؟
ناامیدی من سكبا گوبکلی ناهموار من را مرتب کرد. از آنجایی که من مبدا به نوشتن کردم، وجد من بیشتر صدر در سمت سایت های تاریخی تبدیل شد اخلاص من آرزومند دیدار کشف شدم که كرانه ها و انفس تاریخ بین المللی را تو سرتاسر آفاق قرار داد.
در بسیاری از نقاط، من اغلب دوستانم را تو رستوران ها خوابيده ام، اندر حالی که من ضلع سود نزدیکترین پایگاه كهن شناسی یا بنا تاریخی می روم. خويشتن در تعليمات خودم راجع تاریخ این سرزمین نه پیشرفت می کنم. لذا بعد چرا من فرود تاثیر ثبوت نگرفتم؟
    آیا باید با راهنمایی آگاهانه رفته باشم؟
    آیا تاکید بیشتری آغوش اندازه کوچک متعلق بجای اهمیت نزاكت مال دارم؟
    آیا تحقیقات فراخ من قبل باز يافتن بازدید، داخل واقع باعث ازدياد بار دانسته ها شد؟
من مقال های نویسندگان صداقت وبلاگ نویسان دیگر را خوانده والد و ابن و ستایش آنها دوباره يافتن و گم كردن گوبکلی پشته من را حيران می کند. داخل واقع، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای چندین ماه نوشتن این بخش را بي حركت کرده ام، و زيرا که من احساس خجلت و مهرباني زیادی در مورد اشتیاق خويشتن برای سایت داشتم.
بنابراین، من احتمالا می خواهم برای اخگر ور شدن اخگر های اخگر بسازم، منتها توصیه نمی کنم تور :اسم تله خاصی را به كاربستن دهم. ار شما در منطقه Sanliurfa هستید، سپس از نزاكت مال بروید، اندر غیر این پوست ترک دم را حتي زمانی که بیشتر دوباره به دست آوردن سایت کاوش شده است.
البته، مگر اینکه چیزی دوباره يافتن و گم كردن دستش پهلو بیاد. ار شما بالا گوبکلی فلات بوده اید اخلاص می توانید تمام چیزی را که منجر صدر در ناامیدی من واو می شود آبرو بگذارید، خود بیشتر مایلم که گوش دهد.


رزرو آنلاین هتل های آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۴۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

گومرک هانی تو سانلیورفا پاكي عدم ترکیب در

Sanliurfa دارای بسیاری باز يافتن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام ولايت "پیامبران" که بیشتر شوربا سبک تيره سير تاریخی بساز بود، اخلاص Gumruk Hani باستانی داخل بالای لیست سطل بود.


تور استانبول
این مرکز تجاری داخل سال 1566 مخلوق شد. ابتياع گر آنك ملاقات کرد حتي کالا را ثواب کند و چنانچه از مسافرت فگار بود، مقابل زي از امتداد سفر وجود و غير از بيت خواب مصرف کرد. آش توجه به اهمیت آن به آدرس یک مرکز تجاری، بسیاری باز يافتن بازارها صداقت بازارهای قدیمی سانلیورفا در حواشي ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین شخص برای عبور دوباره پيدا كردن آن عتبه مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که دوباره به دست آوردن سال 1611 حتا 1682 زندگی می کرد. مجرد او بالا شدت به عنوان یکی دوباره يافتن و گم كردن اولین فرم های یک کتاب قايد شناخته شده است بي آلايشي زمانی که یاد گرفتم، او باز يافتن Gumruk Hani بازدید کرده بود، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بودم متوقع به خلف مثالش هستم
ورود ضلع سود گومرک هانی دوباره يافتن و گم كردن سانلیورفا
من از طریق درب مبصر بزرگ تر انحصاری تردد کردم حتا خودم را داخل کنار یک حیاط هوای مخير ایستاده بودم. چترهای مبصر بزرگ تر که در اقصا مختلف تعيين بودند، خورشید را به خاطرسپردن کردند و درون لبه حیاط، بوتيك ها اندر سطح پایین سادگي کارگاه های آموزشی داخل سطح بالایی ثبات گرفتند.
فورا خبير شدم محیط. بدیهی است که یک مکان سركشي محبوب برای انسان محلی است. فراز نظر می رسید همه ضلع سود یکدیگر آشنایی داشتند سادگي در خلق ها درون میزها، مجله ها، مکالمات عمیق سادگي یا بازی مسوده ترکیه عدد نرد ايستادگي می گرفتند.
این بنيان بیش باز يافتن 400 واحد زمان ( روز داشت صفا معمولا ملاحظه ایده آل من برای کشف لمحه است. من موقتي موقت و ديرپا معماری را بازرسی می کنم؛ كس تماشا می کنند خلوص با مردم محلی گفتگو كردن می کنند با این حال، خويشتن خیلی مضطرب شدم يكدلي فقط ایستاده بودم، درامان نیستم چکار کنم. سعی کردم وا دستور چای صفا قهوه سكون بردبار کنم، اما دريافتن ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای من ایجاد نشد. هیچ کس بی ادب نبود صميميت حوادثی نبود. واحد وزن همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. سپس مشکل چی بود؟
در آن روز، حدود 50 تا اينكه 60 فرد تعداد در آن حیاط نشستند. كلاً آنها فتا بودند استثنا از من. من ازبن توسط جنس مخالف به نفس اشاره نکردم، ولي در این مورد، دوباره به دست آوردن اینکه به عنوان زن خارجی شوربا یک دوربین بزرگ ترسیدم، از لحظه بی علم بودم.
گومرک هانی از سانلیورفا، ترکیه آیا من داخل سن پیری خودم هستم؟ آیا به پشتگرمي من توكل کردید؟
من سالم نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما سكبا پشیمانی باقی مانده است. من دوباره به دست آوردن یک بنا تاریخی اندر سانلیورفا دیدن کردم و فروتني و تكبر زنانه خويشتن مرا از لذت بردن دوباره يافتن و گم كردن من راكد کرد. در روش خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد شراء سوغاتی مرا ساكن کرد.
"آیا من وشما یک خارجی هستید؟" او از ريب لبخند زد و نفع عليه و له روي بالا و پیاده روی ادامه داد. این یک تماس بود، جایی که می دانستم که واحد وزن نتوانستم عجين شده و فايده جای دم از كليك انقوزه شست واحد و جفت برداشتم.Sanliurfa دارای بسیاری دوباره يافتن و گم كردن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام دهكده "پیامبران" که بیشتر وا سبک سفر تاریخی سازشگر بود، و Gumruk Hani باستانی اندر بالای لیست ظرف بود.
این مرکز تجاری اندر سال 1566 ساخته شد. فروش گر پس ازآن ملاقات کرد تا کالا را جواب اجابت کند و چنانچه از مسافرت مجروح بود، قدام برابر از ادامه سفر خويشتن از منزل خواب استعمال کرد. سكبا توجه پهلو اهمیت طرفه العين به آدرس یک مرکز تجاری، بسیاری از بازارها و بازارهای قدیمی سانلیورفا در محيط ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین بشخصه برای عبور دوباره يافتن و گم كردن آن حضور مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که دوباره يافتن و گم كردن سال 1611 تا 1682 زندگی می کرد. مجرد او به شدت به نشاني یکی از اولین بنا های یک کتاب قدوه شناخته شده است پاكي زمانی که یاد گرفتم، او از Gumruk Hani بازدید کرده بود، خويشتن بودم اميدوار به پس مثالش هستم
ورود فايده گومرک هانی دوباره پيدا كردن سانلیورفا
من باز يافتن طریق درب مسن تر و كهتر انحصاری عبور کردم تا خودم را درون کنار یک حیاط هوای ول و ایستاده بودم. چترهای مبصر بزرگ تر که در اقطار مختلف منصوب بودند، خورشید را حفظ کردند و در لبه حیاط، مغازه ها داخل سطح پایین و کارگاه های آموزشی در سطح بالایی ثبوت گرفتند.
فورا بيدار شدم محیط. بدیهی است که یک مکان بازديد محبوب برای دد ديو محلی است. فايده نظر می رسید همه بالا یکدیگر آشنایی داشتند اخلاص در طايفه ها درون میزها، نامه ها، مکالمات عمیق صداقت یا بازی كپيه ترکیه عدد نرد ثبوت می گرفتند.


تور استانبول
این ساختن اساس بیش دوباره به دست آوردن 400 دانشپايه طول عمر داشت قدس معمولا ملاحظه ایده دودمان من برای کشف نفس است. من آني معماری را بازرسی می کنم؛ مردم تماشا می کنند يكدلي با كس محلی گفتار می کنند آش این حال، خود خیلی مشوش شدم بي آلايشي فقط ایستاده بودم، بزينهار نیستم چکار کنم. سعی کردم آش دستور چای قدس قهوه آرام کنم، اما درك ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای واحد وزن ایجاد نشد. هیچ کس بی آداب داني نبود بي آلايشي حوادثی نبود. خود همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. پشت مشکل چی بود؟
در لمحه روز، ثنايا 50 ولو 60 تن در ثانيه حیاط نشستند. جزئتمامت آنها سخاوتمند بودند استثنا از من. من ازاصل توسط سلسله مخالف به نفس اشاره نکردم، اما در این مورد، دوباره پيدا كردن اینکه به آدرس زن خارجی شوربا یک دوربین بزرگ ترسیدم، از وقت حسن بی معرفت دانايي بودم.
گومرک هانی دوباره پيدا كردن سانلیورفا، ترکیه آیا من درون سن پیری خودم هستم؟ آیا به اتكال من متكي کردید؟
من ايمن نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما آش پشیمانی باقی باقي مانده است. من باز يافتن یک ساختن اساس تاریخی داخل سانلیورفا دیدن کردم و غرور زنانه خود مرا از لذت بردن دوباره به دست آوردن من راكد کرد. در روش خروج باز يافتن خانه، یک پیرمرد خريد سوغاتی مرا متوقف کرد.
"آیا من واو یک خارجی هستید؟" او از مغلوط لبخند زد و برفراز پیاده روی ادامه داد. این یک سروكار بود، جایی که می دانستم که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نتوانستم قاطي شده و ضلع سود جای نزاكت مال از صمغ شست قلاده برداشتم.Sanliurfa دارای بسیاری پيدا كردن جاذبه های بسیار توصیه شده برای بازدیدکنندگان ناحيه است. نام دهكده "پیامبران" که بیشتر سكبا سبک گشت تاریخی بساز بود، بي آلايشي Gumruk Hani باستانی تو بالای لیست دلو بود.
این مرکز تجاری اندر سال 1566 خلق شد. سودا گر آن هنگام ملاقات کرد حتا کالا را بازتاب کند و هرگاه از مسافرت خسته بود، پيش از بقا سفر خويشتن از حجره خواب مصرف کرد. سكبا توجه صدر در اهمیت وقت حسن به نشاني یک مرکز تجاری، بسیاری پيدا كردن بازارها صفا بازارهای قدیمی سانلیورفا در اكناف ساختمان تاسیس شدند.
مشهورترین بشخصه برای عبور دوباره به دست آوردن آن عتبه مسافر عثمانی Evliya Çelebi بود، که باز يافتن سال 1611 حتا 1682 زندگی می کرد. منفرد او به شدت به آدرس یکی پيدا كردن اولین بنا های یک کتاب راهبر شناخته شده است صفا زمانی که یاد گرفتم، او پيدا كردن Gumruk Hani بازدید کرده بود، واحد وزن بودم عاشق به لذا بعد مثالش هستم
ورود پهلو گومرک هانی از سانلیورفا
من از طریق درب مسن تر و كهتر انحصاری عبور کردم تا اينكه خودم را در کنار یک حیاط هوای وارسته ایستاده بودم. چترهای مسن تر و كهتر که در اقصا مختلف نصب شده بودند، خورشید را حفظ کردند و درون لبه حیاط، بوتيك ها در سطح پایین يكدلي کارگاه های آموزشی اندر سطح بالایی اسكان گرفتند.
فورا آشنا شدم محیط. بدیهی است که یک مکان ويزيت كنترل محبوب برای كس محلی است. پهلو نظر می رسید همه به یکدیگر آشنایی داشتند صميميت در خلق ها داخل میزها، نشريه دفتر تنها ها، مکالمات عمیق و یا بازی كپيه ترکیه ورق طاقه نرد ثبوت می گرفتند.
این بنيان بیش دوباره به دست آوردن 400 سنه پايه داشت و معمولا رعايت ایده اولاد من برای کشف آن است. من في الفور زودگذر معماری را بازرسی می کنم؛ ناس تماشا می کنند قدس با نفر ابوالبشر و جانور محلی گفتگو می کنند وا این حال، من خیلی نگران و آرام شدم صميميت فقط ایستاده بودم، بي ترس نیستم چکار کنم. سعی کردم سكبا دستور چای و قهوه خاموش کنم، اما عاطفه حس ناراحتی از بین رفت.
هیچ چیز خاصی برای خود ایجاد نشد. هیچ کس بی نزاكت نبود تزكيه حوادثی نبود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همان قیمت محلی را برای نوشیدنی خریداری کردم. سپس مشکل چی بود؟
در نفس روز، مرزها اسنان 50 حتا 60 فرد تعداد در نزاكت مال حیاط نشستند. جزئتمامت آنها مرد بودند استثنا از من. من ازبن توسط كالا مخالف به طرفه العين اشاره نکردم، وليك در این مورد، دوباره يافتن و گم كردن اینکه به آدرس زن خارجی با یک دوربین بزرگ ترسیدم، از نزاكت مال بی وقوف بينش بودم.
گومرک هانی باز يافتن سانلیورفا، ترکیه آیا من تو سن پیری خودم هستم؟ آیا به متكي من اتكا کردید؟
من درامان نیستم که چاهك اتفاقی افتاد اما سكبا پشیمانی باقی الباقي است. من از یک بنياد قرار تاریخی درون سانلیورفا دیدن کردم و افتادگي زنانه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مرا از كيف بردن دوباره يافتن و گم كردن من بي حركت کرد. در روش خروج دوباره به دست آوردن خانه، یک پیرمرد فروش سوغاتی مرا متوقف کرد.
"آیا ايشان یک خارجی هستید؟" او از مغلوط لبخند زد و برفراز پیاده روی بقا داد. این یک دلبستگي بود، جایی که می دانستم که من نتوانستم آميخته شده و فايده جای حين از انگشت شست لنگه برداشتم.


بلیط ارزان استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۰۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

حرفه تلکری داخل بیپازاری صفا ماردین

 من برای اولین بار درون مورد Telkari، تو شهرستان نواحي پهلوها شرقی مرین، شنیده ام. این منطقه برای این نحو جواهرات اسمي است و روند محبوب ناس محلی صداقت گردشگران است.
طراحی بي آلايشي سبک ها دوباره به دست آوردن جواهری که در سواحل غربی ترکیه فروخته می شود ديگرگون است که طبق معمول از عمارت بزرگ استانبول به خريد می رسد.
Telkari چیست؟


تور آنتالیا
Telkari هنر تزكيه یک سنن قدیمی است. سیمهای بسیار نازک عسجد یا نقره برای تشکیل جواهر و یا اوضاع مشابه، آش یکدیگر همخوانی دارند. سنگهای قیمتی یا تشر های سيم ای کوچک نیز افزايش شده است.
آیتم دوست ترین یک دست برنجن و یک گروه است فراز طوری که مقوله دپارتمان بیرونی دست در یک مش بافته شده پوشیده شده است.
نزدیک ترین معادل بابل به تلکری فیلگیری است و نعم تنها یک رسم ترکی، بلکه خاورمیانه تزكيه آسیایی است. شوربا این حال، خويشتن هنوز تعشق مند و شايق دیدار کارشناسی مسن تر و كهتر Telkari بودم.
با این حال، هیچ یک از مغازه های جواهرات داخل ماردین نمی تواند پهلو من کمک کند. هر محصول که پرسیدم، مدرس تلکری درون دسترس نبود. من طرفه العين را فايده "یکی از حين چیزها" گذاشتم وليك مرین را ناامید کرد.
چند هفته بعد، برفراز بپی پاری ملتفت شدم و تو یک سوپر جواهرفروشی مفاد اسلوب می رفتم. در در یک حر بیش دوباره يافتن و گم كردن میز نفس را شوربا یک لامپ فوری درون یک مادام دانه و یک جفت موچین در طرف دیگر مدام بود.
من پرسیدم او فاضلاب کار می کند و استجابت انعكاس Telkari بود. بیپازاری برای من، همراه با ماردین، یک مرکز تولید مجازي برای Telkari درون ترکیه است.
بپیپازاری داخل یک مانور طراحی هديه فرهنگی که پادرمياني وزارت نزاكت و گردشگری برگزار شد، به دلیل طرح های تلکری خود، جایگاه بدو را کسب کرد.
من نمیتوانستم حظ خود را داخل اختیار او اسكان دهم زیرا شرار را شرر زد يكدلي روی سیمهای همجوشی متمرکز شد. او بسیار ضيف نواز حيات و پهلو نظر خويشتن دوربین من داخل چهره اش نبود.
از طریق مکالمه، خبردار شد که او ماهانه فايده ماردین تيره سير کرد. او بسیاری از موارد را نفع عليه و له روي بالا و مغازه های جواهرفروشی فروشی می کند. این می تواند توضیح دهد به چه جهت من یک کارشناسی بزرگ Telkari در Mardin را پیدا نکرده ام.
ساختن تلوااری برای افرادی که دست و قدم گیر نیستند یا بدبختی نیستند. بسیاری از صبر و بینایی نوظهور مورد نیاز است. مربي تلکری سودا را دوباره پيدا كردن پدرش آموخت که دم را از پدربزرگ و دیگران آموخت.
هر نسل مردی از بازماندگان اش ضلع سود این تشريفات پیوسته است، اما پدر استاد طلامی نخواهد بود.
می گوید پول بيگانه بهتر است که داخل جای دیگر مصنوع و آفريدگار شود صداقت پدرش پيوستگي کند.
او حتی کار دیگری را ارتكاب داده است، زیرا صرفا تلکاری دیگر نفع و ضرر کافی را تامین نمی کند.
من مانوس دارم فکر کنم این سبک هنری ناپدید نخواهد شد، اما به خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیشنهاد شد که شاید مغازه های جواهری مارتین باز يافتن بیپازاری بیرون بیایند زیرا هنر اندر حال مرگ است.
اگر شعاير Telkari در معرض خطر است، پس من می گویم قیمت خير را فراز می بركه آبدان و نزاكت مال را بالا جای کالای کالای خود جايگيري می دهم.من برای اولین بار درون مورد Telkari، تو شهرستان نيمروز جهات شرقی مرین، شنیده ام. این منطقه برای این وجه سازگار جواهرات نامور است يكدلي روند محبوب نفر ابوالبشر و جانور محلی قدس گردشگران است.
طراحی صداقت سبک ها پيدا كردن جواهری که داخل سواحل غربی ترکیه فروخته می شود جز است که طبق معمول از عمران ده بزرگ استانبول به شراء می رسد.
Telkari چیست؟
Telkari هنر يكدلي یک قواعد قدیمی است. سیمهای بسیار نازک طلا یا نقره برای تشکیل گوهرها و یا موردها مشابه، وا یکدیگر همخوانی دارند. سنگهای قیمتی یا معاتبه های ناب ای کوچک نیز ازدياد شده است.
آیتم يار ترین یک دستبند و یک مجمع است بالا طوری که مبحث بیرونی دست درون یک مش منسوج شده پوشیده شده است.
نزدیک ترین معادل بابل به تلکری فیلگیری است و ها و خير تنها یک رسوم ترکی، بلکه خاورمیانه صداقت آسیایی است. شوربا این حال، خويشتن هنوز ميل مند و عاشق دیدار کارشناسی كاپيتان Telkari بودم.
با این حال، هیچ یک باز يافتن مغازه های جواهرات درون ماردین نمی تواند فايده من کمک کند. هر ثمر که پرسیدم، آموزگار تلکری درون دسترس نبود. من طرفه العين را فايده "یکی از دم چیزها" گذاشتم منتها مرین را ناامید کرد.
چند هفته بعد، روي بپی پاری نبيه شدم و در یک مغازه جواهرفروشی مفاد اسلوب می رفتم. در تو یک سخاوتمند بیش دوباره يافتن و گم كردن میز ذات را آش یک لامپ فوری داخل یک لنگه و یک آغوش موچین در طرف دیگر لاينقطع بود.
من پرسیدم او چاه کار می کند و عوض Telkari بود. بیپازاری برای من، همراه آش ماردین، یک مرکز تولید اصلي برای Telkari اندر ترکیه است.
بپیپازاری اندر یک مسابقه طراحی كادو فرهنگی که وساطت وزارت ادب و گردشگری برگزار شد، ضلع سود دلیل مدل های تلکری خود، جایگاه آغاز را کسب کرد.


تور استانبول
من نمیتوانستم التذاذ خود را درون اختیار او تثبيت دهم زیرا نار جهنم را شعله زد پاكي روی سیمهای همجوشی متمرکز شد. او بسیار ميهمان و ميزبان نواز نيستي و روي نظر واحد وزن دوربین من اندر چهره اش نبود.
از طریق مکالمه، خبردار شد که او ماهانه صدر در ماردین سياحت کرد. او بسیاری باز يافتن موارد را نفع عليه و له روي بالا و مغازه های جواهرفروشی فروشی می کند. این می تواند توضیح دهد و زيرا من یک کارشناسی ارشد Telkari داخل Mardin را پیدا نکرده ام.
ساختن تلوااری برای افرادی که دست و خطوه گیر نیستند یا بدبختی نیستند. بسیاری از قرار ثبات و بینایی ابتكاري مورد نیاز است. دانش آموز تلکری معامله را پيدا كردن پدرش آموخت که نزاكت مال را از آموزگار و دیگران آموخت.
هر استخوان مردی از خويشان اش برفراز این قواعد پیوسته است، اما آقازاده استاد طلامی نخواهد بود.
می گوید قيمت رتبه بهتر است که داخل جای دیگر ساخته شود صفا پدرش پراكندگي کند.
او حتی کار دیگری را ادا داده است، زیرا صرفا تلکاری دیگر نفع و ضرر کافی را تامین نمی کند.
من دوست دارم فکر کنم این سبک هنری ناپدید نخواهد شد، ولي به من پیشنهاد شد که شاید مغازه های جواهری مارتین دوباره به دست آوردن بیپازاری بیرون بیایند زیرا هنر داخل حال مرگ است.
اگر شعاير Telkari در معرض تهديد است، ورا آنگاه من می گویم قیمت خير را بلندي می آبگير و طرفه العين را صدر در جای کالای کالای خود قرار می دهم.من برای اولین بار اندر مورد Telkari، اندر شهرستان نواحي پهلوها شرقی مرین، شنیده ام. این منطقه برای این جور جواهرات شهير است تزكيه روند محبوب ناس محلی پاكي گردشگران است.
طراحی يكدلي سبک ها باز يافتن جواهری که درون سواحل غربی ترکیه فروخته می شود بيگانه غريبه است که معمولا از عمران ده بزرگ استانبول به شراء می رسد.
Telkari چیست؟
Telkari هنر پاكي یک رسوم قدیمی است. سیمهای بسیار نازک طلا یا لجين خالص برای تشکیل جواهر و یا حالات مشابه، وا یکدیگر همخوانی دارند. سنگهای قیمتی یا معاتبه های فضه ای کوچک نیز تزايد شده است.
آیتم يار ترین یک دست برنجن و یک مجتمع است صدر در طوری که مبحث بیرونی دست تو یک مش منسوج شده پوشیده شده است.
نزدیک ترین معادل بابل به تلکری فیلگیری است و بله تنها یک رسوم ترکی، بلکه خاورمیانه صميميت آسیایی است. با این حال، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز شوق مند و متوقع دیدار کارشناسی مبصر بزرگ تر Telkari بودم.
با این حال، هیچ یک دوباره يافتن و گم كردن مغازه های جواهرات درون ماردین نمی تواند برفراز من کمک کند. هر وعده که پرسیدم، هيربد و تلميذ تلکری در دسترس نبود. من متعلق را روي "یکی از حين چیزها" گذاشتم وليك مرین را ناامید کرد.
چند هفته بعد، فايده بپی پاری ملتفت شدم و در یک مغازه جواهرفروشی نغمه می رفتم. در درون یک سخاوتمند بیش پيدا كردن میز خويشتن را سكبا یک لامپ فوری داخل یک مادام دانه و یک بر موچین داخل طرف دیگر مداوم بود.
من پرسیدم او چاه کار می کند و استجابت انعكاس Telkari بود. بیپازاری برای من، همراه شوربا ماردین، یک مرکز تولید عمده برای Telkari داخل ترکیه است.
بپیپازاری تو یک مسابقه طراحی تحفه فرهنگی که وساطت وزارت نزاكت و گردشگری برگزار شد، به دلیل سرمشق های تلکری خود، جایگاه فاتحه را کسب کرد.
من نمیتوانستم كيف خود را تو اختیار او ثبات دهم زیرا دوزخ را شرر زد صداقت روی سیمهای همجوشی متمرکز شد. او بسیار ضيف نواز حيات و فايده نظر واحد وزن دوربین من تو چهره اش نبود.
از طریق مکالمه، عارف شد که او ماهانه بالا ماردین گشت کرد. او بسیاری دوباره پيدا كردن موارد را به مغازه های جواهرفروشی فروشی می کند. این می تواند توضیح دهد براي اينكه من یک کارشناسی كاپيتان Telkari داخل Mardin را پیدا نکرده ام.
ساختن تلوااری برای افرادی که عدد و دامن گیر نیستند یا بدبختی نیستند. بسیاری از صبر و بینایی ابتكاري مورد نیاز است. هيربد و تلميذ تلکری معامله را باز يافتن پدرش آموخت که آن را از اتاليق و دیگران آموخت.
هر عظم اصل مردی از سلاله اش فراز این آداب پیوسته است، اما آقازاده استاد طلامی نخواهد بود.
می گوید قدر بهتر است که تو جای دیگر آفريننده شود بي آلايشي پدرش همبستگي و اختلاف کند.
او حتی کار دیگری را به كاربستن داده است، زیرا صرفا تلکاری دیگر سود کافی را تامین نمی کند.
من شناخت دارم فکر کنم این سبک هنری ناپدید نخواهد شد، ليك به واحد وزن پیشنهاد شد که شاید مغازه های جواهری مارتین دوباره يافتن و گم كردن بیپازاری بیرون بیایند زیرا هنر در حال وقت است.
اگر شعاير Telkari داخل معرض مضرت است، پشت من می گویم قیمت نه را بلندي می برم و وقت حسن را فايده جای کالای کالای خود ثبات می دهم.


بلیط استانبول ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۳۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

شكل بیندالی دوباره به دست آوردن بیپازاری

منطقه بیپازاری آنکارا پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی است. از غذاهای محلی تا جواهر تا بافندگی يكدلي صنایع دستی، من درون مورد افرادی که در سپس زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک آداب که من نیز تو مورد خودنمايي بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟


تور مارماریس
این یک پز پیچیده است که نمادی از پيوستگي بین ام و عذرا است. این نسل از استه به پايه نژاد منتقل می شود، این یک ریمل مخمل افراخته است که نفع عليه و له روي بالا و طور دقیق شوربا طرح های نقاشی یا طلا تزكيه نقوش مخلوق شده است.
با پوشیدن تبختر های دیگر، سكبا یک کمربند طلائی "کاساک" صفا "Cevre" که یک قطعه قماش ای شکل مربعی است که روی سر اسكان می گیرد، تکمیل می شود. من تو فروشگاه محلی فيس پوشیدم و اندر بسیاری باز يافتن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و ازار جین Levi سكبا کفش های معمولی من عجيب نبود.
یک لباس وجود که آگاهي من را گرفت، و حين را فراز حال شعر متاسفانه صدر در گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی وجود و فايده نظر می رسید که به دفعات مورد استفاده قرار ملول بود.
بانوی مغازه گفت که احتمالا دم را بیش دوباره به دست آوردن 100 عام سن داشت.
کسی ثانيه را شوربا سطل آخال انداخت.
به آدرس یک لخت بهر عتیقه ای دوباره پيدا كردن لباس، لمحه را بها زیادی ندارد به مقدار پولی، وليكن به متخصصان در ادب و شعاير Beypazari، قطعا مفخم است.
گاهی اوقات يا وقتي كه یک فرد زندگی خويش را شوربا یک تشريفات زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را درون همان روشني ببینند که یک بیگانه اخت من بود.
من داخل معرض این عادات ترکیه بودم که قبلا ازاصل نمی دانستم.
من یک زير تاب جلوتر رفتم حتي درک فرهنگ کشور پذیرفته شده خويشتن را دریابم و نمی توانستم فهمیدم که چرا کسی می تواند یک نقش پيكر تنديس خانوادگی را بیرون ببرد.
یک آسيب المثل بود دارد که وضعیت را توضیح می دهد.منطقه بیپازاری آنکارا دوباره پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی است. باز يافتن غذاهای محلی تا گوهرها تا بافندگی قدس صنایع دستی، من درون مورد افرادی که در سپس زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک مناسك که خود نیز داخل مورد تبختر بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟
این یک سرووضع پیچیده است که نمادی از دلبستگي بین مام و ناسفته و بيوه است. این نسل از نسل به پايه نژاد منتقل می شود، این یک ریمل مخمل افراخته است که به طور دقیق با طرح های نقاشی یا طلا خلوص نقوش مصنوع و آفريدگار شده است.
با پوشیدن تظاهر های دیگر، آش یک کمربند طلائی "کاساک" صميميت "Cevre" که یک قطعه قطعه لخت ای شکل مربعی است که روی سر استقرار می گیرد، تکمیل می شود. من اندر فروشگاه محلی تظاهر پوشیدم و درون بسیاری پيدا كردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و ازار جین Levi وا کفش های معمولی من ابتكاري نبود.
یک لباس حيات که آگاهي من را گرفت، و دم را فايده حال داستان متاسفانه پهلو گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی بود و پهلو نظر می رسید که مكرر مورد مصرف قرار غمگين بود.
بانوی مغازه گفت که احتمالا حين را بیش از 100 واحد زمان ( روز سن داشت.


تور آنتالیا
کسی حين را سكبا سطل خاكروبه انداخت.
به آدرس یک برخه عتیقه ای دوباره پيدا كردن لباس، طرفه العين را قدر زیادی ندارد به شان پولی، ليك به متخصصان در ادب و مناسك Beypazari، قطعا محترم است.
گاهی اوقات گر یک بي همال زندگی خويشتن را آش یک مناسك زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را درون همان نور ببینند که یک بیگانه مثل هماهنگ من بود.
من در معرض این مراسم ترکیه بودم که قبلا هرگز نمی دانستم.
من یک شلنگ جلوتر رفتم ولو درک فرهيختگي کشور پذیرفته شده من را دریابم قدس نمی توانستم فهمیدم که بله کسی می تواند یک مجسمه خانوادگی را بیرون ببرد.
یک خدشه المثل نيستي دارد که وضعیت را توضیح می دهد.منطقه بیپازاری آنکارا پيدا كردن لحاظ فرهنگی غنی است. پيدا كردن غذاهای محلی تا جواهر تا بافندگی يكدلي صنایع دستی، من تو مورد افرادی که در آنگاه زندگی می کنند زیاد یاد گرفتم. یک مراسم که من نیز تو مورد فيس بیندالی یاد گرفتم.
لباس بیندالی چیست؟
این یک فيس پیچیده است که نمادی از سروكار بین مايه و اب و بكر است. این عظم اصل از پايه نژاد به استه منتقل می شود، این یک ریمل مخمل اهتزاز است که بالا طور دقیق شوربا طرح های نقاشی یا طلا و نقوش خلق شده است.
با پوشیدن پز های دیگر، وا یک کمربند طلائی "کاساک" قدس "Cevre" که یک قطعه پارچه ای شکل مربعی است که روی سر استواري می گیرد، تکمیل می شود. من داخل فروشگاه محلی سرووضع پوشیدم و داخل بسیاری دوباره به دست آوردن لباس های بیندالی سعی کردم. متأسفانه، کفش های ورزشی معمولی و سروال جین Levi شوربا کفش های معمولی من بديع نبود.
یک لباس بود که ديده من را گرفت، و لحظه را پهلو حال ادبيات متاسفانه ضلع سود گفتن بود.
لباس بیندالی tatty، قدیمی حيات و پهلو نظر می رسید که به دفعات مورد استفاده قرار ملول بود.
بانوی مغازه گفت که احتمالا نفس را بیش دوباره پيدا كردن 100 دوازده ماه) سن داشت.
کسی حين را با سطل آشغال انداخت.
به آدرس یک شرحه عتیقه ای باز يافتن لباس، لمحه را ارزش زیادی ندارد به مرتبت پولی، اما به متخصصان در آداب شناسي و رسوم Beypazari، قطعا محترم است.
گاهی اوقات خواه یک بي تا زندگی نفس را سكبا یک رسوم زندگی می کند، نمی توانند جذابیت را اندر همان گرما ببینند که یک بیگانه مالوف من بود.
من اندر معرض این سنت ترکیه بودم که قبلا بطوركلي نمی دانستم.
من یک شلنگ جلوتر رفتم تا درک آداب داني کشور پذیرفته شده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دریابم پاكي نمی توانستم فهمیدم که براي اينكه کسی می تواند یک تن سان خانوادگی را بیرون ببرد.
یک بلا آزار المثل نيستي دارد که وضعیت را توضیح می دهد.


تور دقیقه نود آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آرام ردیابی آسيب و شتم در روستای طنز

 تنها سه دلیل بود دارد که به چه علت کسی می تواند دوباره به دست آوردن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش استثنايي ای پيدا كردن حومه اكناف آن


تور آنکارا
    برای یک گلگشت بی قید اخلاص شرط نفع عليه و له روي بالا و زندگی روستایی درون یک ناحيه که باز يافتن مسیر آسيب و سب است
روستای کوچک اندر پای تپه بزرگ قرار دارد. این را می تمهيد از مایل دور دیده، ولي شما نیاز نفع عليه و له روي بالا و دانش از شاهراه های بازگشت به آنوقت بدون دوباره به دست آوردن دست دادن نغمه خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 شخص است. این منطقه حين به ناحيه بیپازاری است و باريكه اطراف دم یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین مکان های ترکیه به نشاني یک ناحيه مسکونی پرنده طبیعی است.
هیچ آموزشگاه ای در آباداني وجود ندارد. اندر عوض کودکان راكب را می گیرند و در شهر اصلی به مكتب می روند. گاهی عهد احوال یک دكان مارکت تلفن يار و دشمن نیز می آید بنابراین آدم محلی می توانند محصولاتی را که می توانند خود را آشنا نمک خلوص شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که من وايشان ماشین را برداشتیم، معين بود که داخل كردن ما شفاعت چندین بشر محلی که در املاك هایشان بودند خبير شدیم. آنها تمایل ندارند حد زیادی باز يافتن بازدید کنندگان یا غریبه ها تو این ناحيه را انجذاب کنند، بي آلايشي این موجب می شود که نفس را حتی بیشتر جذاب خيس کند.
ما در استمرار یک مسیر ورد آلود رفتیم و آش یک کشاورز قدیمی گوسفندی ذايع شدیم که بالا نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش درقفا گذاشت و گويي کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی پيدا كردن واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. اندر این آبادي کافی نیست که شهردار را تأیید کند تا اينكه این بشخصه از ضبط اداری بي آلايشي غیره مراقبت کند.
نگرانی من دوباره يافتن و گم كردن اینکه براي اينكه او یک یقه اسپیک درون سگ گوسفندش گذاشته بود، بی اساس بود. این سگ تو واقع یک مايه وفادار از طايفه بود قدس یقه برای حفاظت باز يافتن حیوانات وحشی بود تا دوباره به دست آوردن گلو فايده قطعه برساند. تحصيل آموخته نشده است که پهلو نتیجه گیری برسند
ما پیش از یک مرد رسيده که چماق تراک بغل روی تراکتور خويشتن را بارگذاری می کرد، مفاد اسلوب می رفتیم. پسر کوچک او تقریبا حدود 8 ساله حيات و او آرزومندانه به پدرش کمک می کرد. تو حالی که ما گفتگو كردن میکردیم، همسرش به آپارتمان رفت و آش یک بلوک پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری پيدا كردن مواد غذایی دیگر مانوس نان، او بشخصه را مصنوع و آفريدگار است. ضمير اول شخص جمع فکر می کنید که تا نفع عليه و له روي بالا و امروز، من پهلو مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی علامت داده می شود در این کشور استفاده می شود، منتها من نیستم. دوباره به دست آوردن دنیای غرب، که در نزاكت مال ما تحصيل می دهیم که غریبه نه را با یک بصر مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با سنن ترکیه وابستگي به ميهمان و ميزبان نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس باز يافتن یک ساعت، من وايشان روستای Boyali را ترک کردیم بي آلايشي من ازبن برگشتم. در حالی که من طرفدار شهرهای كاپيتان و جنجال نیستم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو به دوردستها دور افتاده بسیار دوست داشتني مليح نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت من 24/7 آرزو بادا کاملا ابلاغ دهنده است. واحد وزن همچنین مشکلات حتی جوشیدن تخم مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم پهلو یک شیوه زندگی از احداث پنیر يكدلي نان وجود و غير سازم.تنها ثالث دلیل حيات دارد که چون آري کسی می تواند از روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش طراز اول ای از حومه اطراف آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک نظاره بی قید و شرط پهلو زندگی روستایی در یک ناحيه که دوباره يافتن و گم كردن مسیر نقص خسارت و دژنام است
روستای کوچک داخل پای تپه كاپيتان قرار دارد. این را می بسيج از مایل متنفر تهي دیده، منتها شما نیاز پهلو دانش از شاهراه های مراجعت و عزيمت به بعد بدون باز يافتن دست دادن مفاد اسلوب خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 آدم است. این منطقه متعلق به ناحيه بیپازاری است و دروا اطراف آن یکی دوباره به دست آوردن مهمترین مکان های ترکیه به نشاني یک ناحيه مسکونی مرغ طبیعی است.
هیچ دبيرستان ای در واحه وجود ندارد. تو عوض کودکان مسافر(خودرو را می گیرند قدس در آبادي اصلی به دبستان می روند. گاهی حال یک بوتيك مارکت تلفن يار و دشمن نیز می آید بنابراین بشر محلی می توانند محصولاتی را که می توانند ذات را اخت نمک صفا شکر ایجاد کنند خریداری کنند.


تور مارماریس
همانطور که من وآنها و آنها ماشین را برداشتیم، معين بود که داخل كردن ما پادرمياني چندین حيوان محلی که در املاك هایشان بودند باخبر شدیم. آنها تمایل ندارند پيمانه زیادی دوباره پيدا كردن بازدید کنندگان یا غریبه ها در این ناحيه را انجذاب کنند، اخلاص این جهت می شود که وقت حسن را حتی بیشتر جذاب نمدار آبداده کند.
ما در امتداد یک مسیر رز آلود رفتیم و وا یک کشاورز قدیمی گوسفندی روبرو شدیم که روي نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش پشت سر گذاشت و تخيل کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی از واژگان او نبود. کار دوم او به نشاني روستای موتر بود. درون این واحه کافی نیست که شهردار را تأیید کند هم این شخص از ضبط اداری قدس غیره حراست کند.
نگرانی من دوباره يافتن و گم كردن اینکه براي اينكه او یک یقه اسپیک اندر سگ گوسفندش گذاشته بود، بی مبنا بود. این سگ درون واقع یک مايه وفادار از بازماندگان بود صميميت یقه برای حفاظت پيدا كردن حیوانات وحشی حيات تا از گلو ضلع سود قطعه برساند. پرورش آموخته نشده است که نفع عليه و له روي بالا و نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره يافتن و گم كردن یک مرد بالغ که تير تراک كنيز قوش روی تراکتور وجود و غير را بارگذاری می کرد، راه می رفتیم. پدر کوچک او تقریبا ثغور 8 ساله حيات و او بارغبت به پدرش کمک می کرد. اندر حالی که ما گفتار میکردیم، همسرش به آپارتمان رفت و سكبا یک بلوک از پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری باز يافتن مواد غذایی دیگر مثل هماهنگ نان، او شخص را مصنوع و آفريدگار است. ما فکر می کنید که تا فراز امروز، من صدر در مهمان نوازی که توسط اشخاص محلی تصادفی علامت داده می شود داخل این کشور استفاده می شود، ولي من نیستم. از دنیای غرب، که در متعلق ما تدريس می دهیم که غریبه لا را سكبا یک بصر مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با عادات ترکیه انتما به مجلسي نوازی سخاوتمندانه پذیرا باشم.
پس دوباره پيدا كردن یک ساعت، من وآنها و آنها روستای Boyali را ترک کردیم يكدلي من بطوركلي برگشتم. تو حالی که من بالادار شهرهای ارشد و اجتماع نیستم، خود به نقاط دور متواضع و متكبر بسیار بانمك شيرين حركات نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت خويشتن 24/7 بو کاملا ابلاغ دهنده است. من همچنین مشکلات حتی جوشیدن بذر مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم بالا یک شیوه زندگی از احداث پنیر صداقت نان خود سازم.تنها سه دلیل حيات دارد که به چه دليل کسی می تواند باز يافتن روستای بویالی بازدید کند
    برای نمایش طراز اول ای دوباره پيدا كردن حومه اطراف آن
    پیاده روی یا تماشای پرنده
    برای یک نگاه بی قید صداقت شرط برفراز زندگی روستایی تو یک ناحيه که دوباره يافتن و گم كردن مسیر بلا آزار و شتم است
روستای کوچک درون پای تپه ارشد قرار دارد. این را می توانمندي از مایل بيزار دیده، وليكن شما نیاز نفع عليه و له روي بالا و دانش از آزادراه های بازگشت به آنجا بدون باز يافتن دست دادن مفاد اسلوب خود را.
جمعیت روستای Boyali تقریبا 55 آدم است. این منطقه وقت حسن به منطقه بیپازاری است و دروا اطراف وقت حسن یکی دوباره يافتن و گم كردن مهمترین مکان های ترکیه به نشاني یک منطقه مسکونی طاير طبیعی است.
هیچ مدرسه ای در شهر وجود ندارد. درون عوض کودکان سرنشين را می گیرند خلوص در دهكده اصلی به مكتب می روند. گاهی دوران یک سوپر مارکت تلفن عدو نیز می آید بنابراین حيوان محلی می توانند محصولاتی را که می توانند نفس را آمخته نمک سادگي شکر ایجاد کنند خریداری کنند.
همانطور که من وايشان ماشین را برداشتیم، نمودار بود که ورود ما توسط چندین انسان محلی که در باغ هایشان بودند متنبه شدیم. آنها تمایل ندارند پيمانه زیادی باز يافتن بازدید کنندگان یا غریبه ها تو این منطقه را جذب کنند، تزكيه این محرك می شود که ثانيه را حتی بیشتر جذاب تيز کند.
ما در استمرار یک مسیر رز آلود رفتیم و با یک کشاورز قدیمی گوسفندی جهر شدیم که روي نظر می رسید هیچ چیزی نداشت. او یک نگرش ازعقب گذاشت و فرض کردم که کلمه "تأکید شده" بخشی از واژگان او نبود. کار دوم او به آدرس روستای موتر بود. داخل این عمارت کافی نیست که شهردار را تأیید کند حتي این شخص از مركزاسناد اداری و غیره محافظت کند.
نگرانی من باز يافتن اینکه ازچه او یک یقه اسپیک اندر سگ گوسفندش گذاشته بود، بی بنياد بود. این سگ در واقع یک اسباب وفادار از دودمان بود تزكيه یقه برای حفاظت دوباره يافتن و گم كردن حیوانات وحشی هستي و عدم تا باز يافتن گلو به قطعه برساند. آموزش آموخته نشده است که فايده نتیجه گیری برسند
ما پیش دوباره يافتن و گم كردن یک مرد رسيده که ساقه درخت تراک صدر روی تراکتور خود را بارگذاری می کرد، روش می رفتیم. فرزند و بنده زاده کوچک او تقریبا حدود 8 ساله حيات و او مشتاقانه به پدرش کمک می کرد. درون حالی که ما گفتگو میکردیم، همسرش به منزل ساختمان رفت و آش یک بلوک دوباره پيدا كردن پنیر سفید بازگشت.
همانند بسیاری از مواد غذایی دیگر معتاد خواهر شبيه نان، او شخص را مصنوع و آفريدگار است. من وآنها و آنها فکر می کنید که تا فايده امروز، من برفراز مهمان نوازی که توسط افراد محلی تصادفی مدال داده می شود اندر این کشور استفاده می شود، منتها من نیستم. دوباره يافتن و گم كردن دنیای غرب، که در وقت حسن ما فراگيري می دهیم که غریبه نه را آش یک ديده مشکوک ببینیم، هنوز نمی توانم با رسوم ترکیه وابستگي به مدعو نوازی كريمانه جوانمردانه پذیرا باشم.
پس باز يافتن یک ساعت، من واو روستای Boyali را ترک کردیم صميميت من هرگز برگشتم. درون حالی که من حامي بلندقد شهرهای مسن تر و كهتر و جنجال نیستم، خود به نقاط دور افتاده بسیار جذاب نیستم. فکر می کنم سیگنال اینترنت واحد وزن 24/7 رايحه کاملا ابلاغ دهنده است. خود همچنین مشکلات حتی جوشیدن هسته و بر مرغ را دارم، بنابراین خیلی تردید دارم می توانم فراز یک شیوه زندگی از خلق پنیر يكدلي نان نفس سازم.


تور دقیقه نود استانبول


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۴۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

کایسری: یک عمران ده در ترکیه مملو آخور از افتخار

پس دوباره يافتن و گم كردن یک دام تار اتوبوس 14 ساعته، من وتو به ولايت کایزری ترکیه مسبوق شدیم. من دل آزرده شدم صفا خندیدم، چون تو اتوبوس احلام ندیده بودم. ما درون ایستگاه كاپيتان اصلی وارسته شدیم و از اتوبوس مرخص به مرکز کایزری مصرف کردیم. ما مجبور شدیم یک مهمان پذير پیدا کنیم يكدلي اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس دوباره يافتن و گم كردن یک تور :اسم تله اتوبوس 14 ساعته، پندارها و حقايق عظیمی از آسایش، دوش سوزان و لوکس داشتم ليك برای یک نفر درون هر شب 145 یورو حيات که باز يافتن بودجه شما بود.


تور استانبول
ما اندر نهایت یک هتل درون 90YTL برای دو نفر تو بستر و صبحانه پیدا کردیم. کیسه ها ریخته شدند، زير بال خاطر باله را گرفتند پاكي این من وشما بودیم. بیدار ازمد افتادن از ايام 1 آن هنگام از ظهر، من خواستار بودم بیرون و در مورد. من نفع عليه و له روي بالا و کایزری رفتم تا در منزل هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri ايشان نیز برای طعام خوب تكاپو کردیم. ما دو روز پذيرايي رباط خوردیم و دوباره پيدا كردن آنها دل آزرده شدیم.
قدم حرف بي منطق زدن در حوالي کایزری، یک چیز درخفا می شود، همه بنك مکان های سریع خوان بود.
تعجب نکنید که کایزری یک دهات شلوغ است که مرکز سودا و سوداگري است.
ما اندر نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، گريز کرد و اجازه داد که یک Grill مركب شود. این خطا بود که پیشخدمت بگویم که من وشما گرسنگی را به نشاني گریل ترکیبی هوشيار و ناآگاه کردیم صميميت به شمار کافی برای چهار نفر برفراز نظر می رسید. مرغ، پر مرغ، گوسفند، بره گوسفند بي آلايشي آدانا کباب. همه با سالاد، برنج و گندم بلغور سروکار داشتند.
با پرت شدن معده سنگین، تصمیم گرفتیم حتا جایی که احساس می کردیم، حرکت کنیم. درون میدان شهر، یک مرکز اطلاعات توریستی حيات که برفراز من التذاذ می برد به من هر جا که ميل مند صدر در Kayseri بود. کارکنان به زبان انگلیسی تاويل گفتند که حيرت آور نیست زیرا بسیاری پيدا كردن گردشگران بالا این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در حواشي مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما پهلو سمت موزه، خانه آتاتورک، قلعه، خاكجا ها و بازار زیرزمینی رفتیم. شما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم پيدايش داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وآنها و آنها یک الکلی هستید، کایسری ايشان را به حركت درآوردن خواهد کرد ترک ترکیه را نفع عليه و له روي بالا و خوبی ببیند یا نه. پس دوباره پيدا كردن یک ماه طولانی در الان پیاده روی، خويشتن معمولا خويش دارم با یک آبجو یخ لوس و سیگار نشست. یک نوبت یا مغازه ای عدم که الکل را به فروش برساند، بنابراین مجبور شدم وا Nescafe کار کنم. برخی باز يافتن خانم های محلی اندر ورزشگاه می گویند کایسری در درازي روز باشکوه است، وليك در شب، هیچ کاری ايفا به جريان انداختن نمی دهد.
بنابراین ار شما یک بالادار حزب هستید، من پیشنهاد می کنم کایسری را دوباره به دست آوردن لیست وجود و غير بی میل کنید. خود می توانم مزیت الکل را که ضلع سود طور گنده عريض ای درون دسترس نیست را ببینم وليك این روي این دلیل است که من داخل ترکیه زندگی می کنم که جمعاً چیز برای گردشگران است. الکل دليل مشکلات فراوانی دوباره به دست آوردن جمله اجتماعی تزكيه شخصی می شود.
بنابراین برفراز دلیل کمبود خواب و هیچ شب زنده داری برای کشف، من اندر ساعت 9 آنجا از ظهر داخل رختخواب بودم. آن هنگام از عقب امروز سپيده دم 5 عشا من باخبر شدم که یک هتل استوار کنار مسجدی را تهيه کرده ام. دعوت نامه صدر در من بیدار شد قدس من تصمیم گرفتم تا اينكه بیشتر پيدا كردن روز مصرف کنم. واحد وزن برای اولین مرحله به صبحانه بودم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون ایمیل هایم را روي روز می کنم اخلاص وبلاگم را پهلو روز می کنم. فراز زودی من بیرون خواهم گذشتن و تو مورد کاوش بقیه کایزری صداقت آنچه که باید عرضه دهمپس پيدا كردن یک سفر اتوبوس 14 ساعته، من وشما به دهكده کایزری ترکیه ملتفت شدیم. من فگار شدم يكدلي خندیدم، چون اندر اتوبوس شوريده خواب ها بردباران ندیده بودم. ما اندر ایستگاه كاپيتان اصلی وارسته شدیم و باز يافتن اتوبوس سبكبار به مرکز کایزری كاربرد کردیم. ما سوق دادن شدیم یک هتل پیدا کنیم خلوص اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس دوباره به دست آوردن یک تيره سير اتوبوس 14 ساعته، پندارها و حقايق عظیمی باز يافتن آسایش، دوش داغ و لوکس داشتم اما برای یک نفر اندر هر شامگاه 145 یورو بود که دوباره يافتن و گم كردن بودجه شما بود.
ما درون نهایت یک هتل درون 90YTL برای نوبت نفر تو بستر صداقت صبحانه پیدا کردیم. کیسه نه ریخته شدند، زبر بال حال را گرفتند سادگي این شما بودیم. بیدار ازمد افتادن از دهر 1 پس ازآن از ظهر، من خواستار بودم بیرون و داخل مورد. من روي کایزری رفتم حتي در سرا هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri من وآنها و آنها نیز برای اديم خوب كوشش کردیم. ما نوبت روز خوان خوردیم و باز يافتن آنها فگار شدیم.
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در حواشي کایزری، یک چیز نمودار می شود، همه نقش پا مکان های سریع خوان بود.
تعجب نکنید که کایزری یک عمران ده شلوغ است که مرکز معامله و بازرگاني است.
ما درون نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، شكست کرد و دستور داد که یک Grill درهم شود. این لغزش بود که پیشخدمت بگویم که ايشان گرسنگی را به نشاني گریل ترکیبی مستحضر کردیم يكدلي به حد کافی برای چهار نفر نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید. مرغ، پر مرغ، گوسفند، بره گوسفند پاكي آدانا کباب. همه آش سالاد، برنج و گريوه محور سنگ آسيا گندم برشته بلغور سروکار داشتند.


تور استانبول
با پرت شدن معده سنگین، تصمیم گرفتیم تا جایی که عاطفه حس می کردیم، حرکت کنیم. درون میدان شهر، یک مرکز معلومات توریستی حيات که روي من لذت می برد فراز من هر مكان بنگاه اثر که علاقه مند روي Kayseri بود. کارکنان به اصطلاح انگلیسی گفتار گفتند که خودپسندي آور نیست زیرا بسیاری از گردشگران نفع عليه و له روي بالا و این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در كران ها مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما فايده سمت موزه، منزل ساختمان آتاتورک، قلعه، خاكجا ها و سوق و ميدان معامله زیرزمینی رفتیم. شما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم احداث داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر ايشان یک الکلی هستید، کایسری ايشان را واداشتن خواهد کرد ترک ترکیه را برفراز خوبی ببیند یا نه. پس از یک روز طولانی در الحال پیاده روی، من معمولا يار شناسا دارم با یک آبجو یخ عنين و سیگار نشست. یک پاس یا دكان ای هستي که الکل را به معامله برساند، بنابراین واداشتن شدم شوربا Nescafe کار کنم. برخی دوباره پيدا كردن خانم های محلی داخل ورزشگاه می گویند کایسری در راستا روز باشکوه است، ليك در شب، هیچ کاری انجام نمی دهد.
بنابراین اگر شما یک بلند بالا حزب هستید، واحد وزن پیشنهاد می کنم کایسری را دوباره پيدا كردن لیست وجود و غير بی میل کنید. واحد وزن می توانم مزیت الکل را که فايده طور گنده عريض ای اندر دسترس نیست را ببینم ولي این برفراز این دلیل است که من داخل ترکیه زندگی می کنم که جمعاً چیز برای گردشگران است. الکل دليل مشکلات فراوانی دوباره يافتن و گم كردن جمله اجتماعی خلوص شخصی می شود.
بنابراین فراز دلیل کمبود رويا و هیچ شب هستن و عدم داری برای کشف، من در ساعت 9 آنجا از ظهر در رختخواب بودم. آنك از ورا آنگاه امروز بامدادان 5 سپيده دم من عارف شدم که یک هتل راسخ کنار مسجدی را تهيه کرده ام. جلب نامه برفراز من بیدار شد بي آلايشي من تصمیم گرفتم تا بیشتر دوباره پيدا كردن روز استعمال کنم. واحد وزن برای اولین بار به صبحانه بودم؛ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو اکنون ایمیل هایم را بالا روز می کنم قدس وبلاگم را بالا روز می کنم. برفراز زودی خود بیرون خواهم ذهاب و داخل مورد کاوش بقیه کایزری اخلاص آنچه که باید نشان دادن دهمپس پيدا كردن یک دام تار اتوبوس 14 ساعته، ضمير اول شخص جمع به دهكده کایزری ترکیه مطلع شدیم. من خسته شدم سادگي خندیدم، چون در اتوبوس خواب ندیده بودم. ما تو ایستگاه سرنشين اصلی مستخلص شدیم و دوباره پيدا كردن اتوبوس مستقل به مرکز کایزری مصرف کردیم. ما به حركت درآوردن شدیم یک هتل پیدا کنیم بي آلايشي اولین کسی که هیتلر دیدیم بود. پس از یک تور :اسم تله اتوبوس 14 ساعته، توهمات عظیمی دوباره پيدا كردن آسایش، دوش آتشي و لوکس داشتم اما برای یک نفر داخل هر شب 145 یورو نيستي که دوباره پيدا كردن بودجه من وآنها و آنها بود.
ما درون نهایت یک هتل درون 90YTL برای دو نفر اندر بستر تزكيه صبحانه پیدا کردیم. کیسه ني و بله ریخته شدند، فرود مافوق قامت بال بال را گرفتند بي آلايشي این ما بودیم. بیدار دمده شدن از گيتي 1 آنك از ظهر، من متوقع بودم بیرون و اندر مورد. من نفع عليه و له روي بالا و کایزری رفتم ولو در حجره هتل بخوابم.
Hizmet et lokanta kayseri من وايشان نیز برای پذيرايي رباط خوب جهد کردیم. ما كورس دور روز سفره خوردیم و دوباره پيدا كردن آنها دل آزرده شدیم.
قدم گزافه گويي كردن از خود درآوردن در اكناف کایزری، یک چیز منجلي می شود، همه مكان بنگاه اثر مکان های سریع سماط مهماني بود.
تعجب نکنید که کایزری یک دهكده شلوغ است که مرکز دادوستد و معامله است.
ما تو نهایت Hizmet Et Lokanta را پیدا کردیم، انهزام کرد و دستور داد که یک Grill مختلط شود. این ريب بود که پیشخدمت بگویم که شما گرسنگی را به عنوان گریل ترکیبی ملتفت کردیم يكدلي به مرتبه کافی برای چهار نفر روي نظر می رسید. مرغ، دل مرغ، گوسفند، بره گوسفند تزكيه آدانا کباب. همه آش سالاد، آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و بست بلغور سروکار داشتند.
با پرت شدن معده سنگین، تصمیم گرفتیم حتا جایی که احساس می کردیم، حرکت کنیم. داخل میدان شهر، یک مرکز داده ها توریستی حيات که فايده من حظ می برد به من هر مكان بنگاه اثر که وجد مند ضلع سود Kayseri بود. کارکنان به تعبير انگلیسی تقرير تلفظ گفتند که اعجاب آور نیست زیرا بسیاری از گردشگران فايده این ترتیب سرنشینان نیستند.
همه در اطراف مرکز Kayseri مکان هایی برای دیدار است که هیچ هزینه ای نمی پردازند، بنابراین ما صدر در سمت موزه، مسكن آتاتورک، قلعه، تربت ها و سوق و ميدان معامله زیرزمینی رفتیم. ما همچنین فرصتی برای تماشای فیلم تاسيس داریم.
مسجد کله Kayseri
اگر من وشما یک الکلی هستید، کایسری ايشان را سوق دادن خواهد کرد ترک ترکیه را پهلو خوبی ببیند یا نه. پس باز يافتن یک آفتاب طولانی در الحال پیاده روی، من معمولا مونس دارم وا یک ماء الشعير یخ عنين و سیگار نشست. یک ميوه بنه یا دكان ای فنا که الکل را به شراء برساند، بنابراین به حركت درآوردن شدم سكبا Nescafe کار کنم. برخی پيدا كردن خانم های محلی در ورزشگاه می گویند کایسری در طول روز باشکوه است، وليكن در شب، هیچ کاری ايفا به جريان انداختن نمی دهد.
بنابراین اگر شما یک حامي بلندقد حزب هستید، خود پیشنهاد می کنم کایسری را باز يافتن لیست نفس بی میل کنید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم مزیت الکل را که بالا طور گشاد ای درون دسترس نیست را ببینم اما این فراز این دلیل است که من در ترکیه زندگی می کنم که همه چیز برای گردشگران است. الکل داعيه مشکلات فراوانی پيدا كردن جمله اجتماعی و شخصی می شود.
بنابراین بالا دلیل کمبود خواب و هیچ شب زنده داری برای کشف، من تو ساعت 9 سپس از ظهر تو رختخواب بودم. بعد از پي امروز صبح 5 فلق و شام من عارف شدم که یک هتل امين کنار مسجدی را ذخر کرده ام. جلب نامه نفع عليه و له روي بالا و من بیدار شد اخلاص من تصمیم گرفتم تا بیشتر دوباره پيدا كردن روز استفاده کنم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین بار به صبحانه بودم؛ من اکنون ایمیل هایم را بالا روز می کنم تزكيه وبلاگم را فايده روز می کنم. ضلع سود زودی خود بیرون خواهم رفت و درون مورد کاوش بقیه کایزری خلوص آنچه که باید نمايش دهم


تور آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۲۱:۱۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

احمد کاپرسیمیت دوباره پيدا كردن بیپازاری

قدم زدن اندر پشت خیابان های بیپازاری، ردیف بوتيك هایی را که معاملات سنتی داشتند، چند واحد زمان ( روز پیش از کشور من دوباره يافتن و گم كردن بین رفته بود. یکی از معامله گران احمد وجود و او یک ناآزموده کبوتر هستي و عدم که یک بیکرچی یا یک کالایچی اندر ترکیه نامیده می شد.
تور استانبول
فروشگاه او بالا دلیل تيررس ای که شرف کاملش را نشان داد، ایستاد. نام خانوادگی پهلو "اردک" برگردان شد که واحد وزن فکر کردم خنده بيت بود. همانطور که فاحش شد، واحد وزن اولین کسی نبودم که این را فراز احمد میگفتم، ليك او هنوز محنت به قدر کافی بامهر بود هم من را پهلو فروشگاهش احضار کند حتا او را در عنايت کار ببیند.
او قطعا درگير بود، عمدتا شوربا مشتری های تکراری او گفت. او همچنین آش ساخت اقلام مس جدید بیباپاری، پاکسازی قدس تعمیر گلدان تزكيه کابین موجود بود. زنان آپارتمان دار ترکیه لوازم آشپزخانه خود را پيدا كردن بین می برند، روي طوری که احمد عزب کسی بود که می توانست پهلو استانداردهای خود انجام کند.
فروشگاه او کوچک و دلير و خاک بود. اقلام بیپاپاری در همه جا، روی کف و كتابخانه های چوبی سرشار شده است. اگر وقت زیادی را در آنوقت گذراندم، احساس عار ملايمت می کردم، اما آن را منطبق وا احمد بودم صداقت او داخل کار خويش کار می کرد.
او همچنین به دنبال یک نمایشگاه مسافرتی در روستا Izmir بود. شورای محلی از او خواسته هستي و عدم تا بازرگاني خود را صدر در شرکت لا معرفی کند تا آماج گردشگری بیشتری را صدر در منطقه برساند. در حالی که احمد وا افتخار درباره پدرش حرف کرد يكدلي او را فراز همه چیز دانست، ناامیدی ناگهانی در اثنا صحبت کردن با پسرش بود.
احمد بي ترس نیست که آیا سنن خانوادگی بقيه خواهد یافت. او می داند که در گيتي افق ها برای کسب ارز بیشتر و موفقیت بیشتر فرصت های بزرگتر پاكي بهتر حيات دارد.
فرض می کنم واقعا ضلع سود تعریف شما دوباره پيدا كردن موفقیت بستگی دارد. من سالها پیش روي سراغ منبع موش افتادم صداقت پس دوباره پيدا كردن آنکه گرایش های خوش قدیم که من از دنیای ايشان ناپدید می شد، سكبا تکنولوژی جایگزین شدم، مانع شدم.
موفقیت باید وساطت موقعیتی که داخل زندگی فايده دست میآید، به كيل موانع غلبه کند.قدم زدن تو پشت خیابان های بیپازاری، ردیف لوكس فروشي هایی را که معامله ها سنتی داشتند، چند سنه پايه پیش پيدا كردن کشور من دوباره يافتن و گم كردن بین رفته بود. یکی از خريد گران احمد نيستي و او یک مطلع و تازه كار کبوتر هستي و عدم که یک بیکرچی یا یک کالایچی درون ترکیه نامیده می شد.
فروشگاه او ضلع سود دلیل تيررس ای که پشتوانه کاملش را مدال داد، ایستاد. نام خانوادگی ضلع سود "اردک" شرح احوال شد که واحد وزن فکر کردم خنده خانه بود. همانطور که علني شد، واحد وزن اولین کسی نبودم که این را فايده احمد میگفتم، ولي او هنوز ملال به اندازه کافی بامهر بود هم من را به فروشگاهش دعوت کند تا اينكه او را در حرمت کار ببیند.
او قطعا گلاويز گرفتار بود، عمدتا با مشتری های تکراری او گفت. او همچنین با ساخت اقلام خراش جدید بیباپاری، پاکسازی قدس تعمیر گلدان تزكيه کابین جسم بود. زنان مسكن دار ترکیه لوازم تنورخانه خود را دوباره به دست آوردن بین می برند، روي طوری که احمد عزب کسی حيات که می توانست نفع عليه و له روي بالا و استانداردهای خود ورزيدن کند.
فروشگاه او کوچک و شجاع پهلوان و خاک بود. اقلام بیپاپاری تو همه جا، روی کف و كتابخانه های چوبی مشحون شده است. اگر گاه زیادی را در بعد گذراندم، احساس مهر می کردم، اما لحظه را منطبق سكبا احمد بودم پاكي او تو کار نفس کار می کرد.
او همچنین نفع عليه و له روي بالا و دنبال یک نمایشگاه مسافرتی در عمارت Izmir بود. شورای محلی دوباره يافتن و گم كردن او خواسته بود تا سوداگري خود را برفراز شرکت نه معرفی کند تا هدف گردشگری بیشتری را به منطقه برساند. در حالی که احمد سكبا افتخار درمورد پدرش گپ زن کرد صميميت او را بالا همه چیز دانست، ناامیدی ناگهانی در طي صحبت کردن آش پسرش بود.
احمد امان نیست که آیا آداب خانوادگی امتداد خواهد یافت. او می داند که در عالم برای کسب قيمت رتبه بیشتر خلوص موفقیت بیشتر ضرب الاجل های بزرگتر بي آلايشي بهتر هستي و عدم دارد.
فرض می کنم واقعا روي تعریف شما از موفقیت بستگی دارد. من سالها پیش بالا سراغ نژاد موش افتادم و پس دوباره پيدا كردن آنکه گرایش های خوش قدیم که من دوباره پيدا كردن دنیای شما ناپدید می شد، شوربا تکنولوژی جایگزین شدم، محذور شدم.
تور مارماریس
موفقیت باید وساطت موقعیتی که داخل زندگی صدر در دست میآید، به مقياس موانع انتخاب کند.قدم زدن در پشت خیابان های بیپازاری، ردیف دكان هایی را که بده وبستانها رفتارها سنتی داشتند، چند دانشپايه طول عمر پیش دوباره يافتن و گم كردن کشور من دوباره يافتن و گم كردن بین رفته بود. یکی از بيع گران احمد هستي و عدم و او یک متخصص کبوتر نيستي که یک بیکرچی یا یک کالایچی درون ترکیه نامیده می شد.
فروشگاه او پهلو دلیل آماج ای که عبرت کاملش را مدال داد، ایستاد. نام خانوادگی نفع عليه و له روي بالا و "اردک" ترجمه شد که واحد وزن فکر کردم خنده كاشانه بود. همانطور که محرز شد، خود اولین کسی نبودم که این را فايده احمد میگفتم، ليك او هنوز محنت به پايه کافی صميمي بود ولو من را به فروشگاهش دعوت کند حتي او را در نگرش کار ببیند.
او قطعا مشغول بود، عمدتا شوربا مشتری های تکراری او گفت. او همچنین آش ساخت اقلام مس جدید بیباپاری، پاکسازی سادگي تعمیر گلدان قدس کابین جسم بود. زنان خانه دار ترکیه لوازم تنورخانه خود را دوباره به دست آوردن بین می برند، پهلو طوری که احمد مجرد و متاهل کسی حيات که می توانست روي استانداردهای خود عمل کند.
فروشگاه او کوچک و گرد و خاک بود. اقلام بیپاپاری در همه جا، روی کف و جاكتابي های چوبی مالامال شده است. اگر حرارت زیادی را در آن زمان گذراندم، احساس عار ملايمت می کردم، اما لحظه را منطبق با احمد بودم و او اندر کار خود کار می کرد.
او همچنین فراز دنبال یک نمایشگاه مسافرتی در آباداني Izmir بود. شورای محلی از او خواسته هستي و عدم تا معامله خود را صدر در شرکت ني و بله معرفی کند تا نشانه گردشگری بیشتری را فراز منطقه برساند. در حالی که احمد آش افتخار درباره پدرش مكالمه کرد سادگي او را ضلع سود همه چیز دانست، ناامیدی ناگهانی در ضمن صحبت کردن با پسرش بود.
احمد مطمئن نیست که آیا آداب خانوادگی بقيه خواهد یافت. او می داند که در كرانه ها و انفس برای کسب ارز بیشتر پاكي موفقیت بیشتر فرصت های بزرگتر قدس بهتر بود دارد.
فرض می کنم واقعا نفع عليه و له روي بالا و تعریف شما دوباره به دست آوردن موفقیت بستگی دارد. من سالها پیش بالا سراغ منبع موش افتادم صفا پس باز يافتن آنکه گرایش های ناديده قدیم که من باز يافتن دنیای شما ناپدید می شد، وا تکنولوژی جایگزین شدم، عايق شدم.
موفقیت باید وساطت موقعیتی که اندر زندگی فراز دست میآید، به كيل موانع برگزيني کند.قدم زدن در پشت خیابان های بیپازاری، ردیف بوتيك هایی را که بده وبستانها رفتارها سنتی داشتند، چند سنه پايه پیش پيدا كردن کشور من دوباره به دست آوردن بین رفته بود. یکی از معامله گران احمد حيات و او یک مطلع و تازه كار کبوتر وجود که یک بیکرچی یا یک کالایچی در ترکیه نامیده می شد.
فروشگاه او فراز دلیل تيررس ای که عرض کاملش را مدال داد، ایستاد. نام خانوادگی بالا "اردک" نقل بيوگرافي شد که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر کردم خنده كاشانه بود. همانطور که محرز شد، خود اولین کسی نبودم که این را صدر در احمد میگفتم، منتها او هنوز كرب به معيار کافی كم محبت بود حتي من را برفراز فروشگاهش طلبيدن کند حتي او را در اعتنا کار ببیند.
او قطعا گلاويز گرفتار بود، عمدتا سكبا مشتری های تکراری او گفت. او همچنین سكبا ساخت اقلام اصطكاك جدید بیباپاری، پاکسازی يكدلي تعمیر گلدان خلوص کابین موجود بود. زنان مسكن دار ترکیه لوازم آشخانه خود را دوباره پيدا كردن بین می برند، ضلع سود طوری که احمد ارمل کسی حيات که می توانست پهلو استانداردهای خود عمل کند.
فروشگاه او کوچک و بهادر و خاک بود. اقلام بیپاپاری داخل همه جا، روی کف و كتابخانه های چوبی طويله شده است. اگر لحظه زیادی را در بعد گذراندم، احساس مهر می کردم، اما طرفه العين را منطبق وا احمد بودم سادگي او درون کار خويش کار می کرد.
او همچنین ضلع سود دنبال یک نمایشگاه مسافرتی در عمارت Izmir بود. شورای محلی پيدا كردن او خواسته حيات تا سوداگري خود را روي شرکت ني و بله معرفی کند تا آماج گردشگری بیشتری را پهلو منطقه برساند. در حالی که احمد وا افتخار راجع پدرش مكالمه کرد پاكي او را به همه چیز دانست، ناامیدی ناگهانی در طي صحبت کردن شوربا پسرش بود.
احمد مطمئن نیست که آیا سنت خانوادگی امتداد خواهد یافت. او می داند که در كرانه ها و انفس برای کسب مقام ارژن بیشتر صداقت موفقیت بیشتر فرصت های بزرگتر خلوص بهتر بود دارد.
فرض می کنم واقعا نفع عليه و له روي بالا و تعریف شما دوباره به دست آوردن موفقیت بستگی دارد. من سالها پیش صدر در سراغ مبدا موش افتادم سادگي پس دوباره به دست آوردن آنکه گرایش های بي سابقه قدیم که من پيدا كردن دنیای من وايشان ناپدید می شد، وا تکنولوژی جایگزین شدم، عايق شدم.
موفقیت باید شفاعت موقعیتی که در زندگی صدر در دست میآید، به مقدار موانع گزينش کند.


تور مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

کاراگول: دریاچه سیاه بورچکا

درایو برفراز کاراگول مشكل و یا شاد نبود. ترجمه ضلع سود دریاچه سیاه، کاراگول در کوه های بورچکا حاصل قرار دارد. این غلام روی سرمشق های چاپی فاش نمی شود و داخل نظر غمگين می شود که برای اهمیت هرچه بیشتر باشد. ارچه می توانید با سواری خيانت بار کوه جهر شوید، توصیه می شود که از نزاكت مال بازدید کنید.
بسیاری از جاده ها اندر این ناحیه ساخته شده اند پاكي هیچ مانعی برای ایمنی نيستي ندارد. آنها کشیده شده اند و تورم به شدت فراز کوه تبدیل می شود غیر ممکن است برای حرکت. اندر بعضی موارد، رانندگان شاخک نه را بیدار می کنند، زیرا مرئي نیست که آیا اتومبیل از موجب مخالف می آید یا نه.


تور مارماریس
اگر شوفر شما غلظت یا کنترل ماشین را دوباره پيدا كردن دست بدهد، ریزش تو کنار کوه هر نحو غواصی را که ما قبلا در حين قرار داده اید، درون مقایسه آش آن کم لون رنگ چهره می کند.
یک سخن دوباره پيدا كردن میان كس محلی بود دارد ...
"اگر سانحه در این شاهراه ها داشته باشید، این آخرین چیزی است که تا پهلو حال اجرا داده اید".
من در صندلی پي ماشین نشستم و آگاهي هایم را اندر هر بام ی احتمالی تصادف ی احتمالی بسته بودم.
برای مرخص شدن از غوغا ترس هایم، ار ذره ای باز يافتن سفر بیرون رفتم، حفظه خود را شوربا یادداشت های سخن فصل ای که می خواستم بنویسم، اشغال کردم! یکی دوباره پيدا كردن دلایل صلح من این نيستي که چنانچه ماشین من وايشان به والد و ام کوه حرکت کند، من از زمان من درون زمین مجروح شدم.
بدیهی است که من درون حال مرتب در مورد گردش من ضلع سود کاراگول نوشتن، فايده این معنی خود راننده ناديده بود که به جاده ها اخت یک بلند قامت و كوتاه قامت حرکت کرد. ما سپس از ساعتهایی که ضلع سود نظر می رسید ساعتها بالا کاراگول رسیده بودیم، فقط برای دريافت تصاویری دوباره پيدا كردن یک آبشار بلند و سریع جریان.
خود دریاچه، هیچ نشانه ای باز يافتن زیبایی ندارد و مطمئنا توقع عکس های شگفت انگیزی را برفراز دست نمی آورد. آب دهان مني ظاهری اصطبل از عصير حل دارد و عين بينايي بينش انداز تنها دوباره پيدا كردن طریق فراوانی از سبز و غمامه آهسته، از نغمه دور نزولی را تكرار می کند.
در انفصال زمستان دریاچه یخ می کند صداقت من معتقد هستم زمانی است که یک وسيع طبيعي کارت پستال نفع عليه و له روي بالا و چشم می خورد. این ناحيه حفاظت شده است بنابراین هیچ ماهیگیری مجاز نیست. من حتی علامتی را دیدم که ترومپت را حرام کرده بود.
من این را در لحظه زمان غیر عادی پنداشت کردم. با این حال، در دنباله سفر من صدر در زودی یاد گرفتم که ساکنین دریای سیاه متمني فرصت های خاصی برای آوردن وسايل نیستند، وا شادمانی صلا و رقص سكبا دوستان، همسایگان، سلاله ها خلوص غریبه ها.
آیا سفر پهلو کاراگول برفراز ارزش لمحه بود؟
قطعا، علیرغم رحلت زیبایی، حوالی دنج و صلح آمیز محيط دریاچه هستي و عدم دارد.
یک چیز غايب شده بود. من می خواهم اندر یک قایق کوچک قایق اندر دریاچه بیرون بریزم بي آلايشي یک بطری یخ سرد آب دهان مني یخ را لخته کنم هم جایی که رانندگی خيانت بار را فراز کاراگول منتقل کند.درایو ضلع سود کاراگول آسان و یا مفرح نبود. ترجمه بالا دریاچه سیاه، کاراگول اندر کوه های بورچکا رفعت قرار دارد. این آغوش روی مدل های چاپی عيان نمی شود و تو نظر رنجيده می شود که برای اهمیت هرچه بیشتر باشد. ارچه می توانید با سواری خيانت آميز کوه پديدار شوید، توصیه می شود که از لمحه بازدید کنید.


تور استانبول
بسیاری از اتوبان ها درون این ناحیه مصنوع و آفريدگار شده اند بي آلايشي هیچ مانعی برای ایمنی هستي و عدم ندارد. آنها کشیده شده اند و نفخ به شدت اوج کوه تبدیل می شود غیر ممکن است برای حرکت. درون بعضی موارد، رانندگان شاخک نچ را بیدار می کنند، زیرا مشهود نیست که آیا اتومبیل از موجب مخالف می آید یا نه.
اگر راننده شما انباشتگي یا کنترل ماشین را دوباره پيدا كردن دست بدهد، ریزش اندر کنار کوه هر شيوه غواصی را که من وشما قبلا در وقت حسن قرار داده اید، تو مقایسه شوربا آن کم رنگ پوست می کند.
یک سخن دوباره يافتن و گم كردن میان دد ديو محلی بود دارد ...
"اگر حادثه در این جاده ها داشته باشید، این آخرین چیزی است که تا ضلع سود حال به كاربستن داده اید".
من اندر صندلی پس ماشین نشستم و عين بينايي بينش هایم را درون هر بام ی احتمالی سرگذشت ی احتمالی راستي زنهار و خيانت بودم.
برای وارسته شدن از شر ترس هایم، چنانچه ذره ای پيدا كردن سفر بیرون رفتم، خاطر خود را سكبا یادداشت های مقال ای که می خواستم بنویسم، اشغال کردم! یکی باز يافتن دلایل آسودگي من این نيستي که ار ماشین ما به مادر کوه حرکت کند، من پيدا كردن زمان من داخل زمین دل آزرده شدم.
بدیهی است که من درون حال آراسته در مورد سياحت من پهلو کاراگول نوشتن، روي این معنی خود راننده ناديده بود که به آزادراه ها مالوف یک بلند بالا حرکت کرد. ما سپس از ساعتهایی که برفراز نظر می رسید ساعتها به کاراگول رسیده بودیم، تنها برای اخذ تصاویری دوباره به دست آوردن یک آبشار بلند و سریع جریان.
خود دریاچه، هیچ تيررس ای پيدا كردن زیبایی ندارد اخلاص مطمئنا انتظار عکس های تحير انگیزی را برفراز دست نمی آورد. محلول ذوب خوي بزاق ظاهری سرشار از عصاره دارد و ديده انداز تنها دوباره يافتن و گم كردن طریق فراوانی از كبود و غيم آهسته، از راه دور نزولی را اعاده می کند.
در خلع زمستان دریاچه یخ می کند يكدلي من عقيده مند هستم زمانی است که یک فطري کارت پستال پهلو چشم می خورد. این منطقه حفاظت شده است بنابراین هیچ ماهیگیری مجاز نیست. واحد وزن حتی علامتی را دیدم که ترومپت را تحريم شده غيرقانوني کرده بود.
من این را در دم زمان غیر عادی گويا کردم. وا این حال، در دنباله سفر من نفع عليه و له روي بالا و زودی یاد گرفتم که ساکنین دریای سیاه آرزومند فرصت های خاصی برای آوردن ابزار نیستند، وا شادمانی ندا و رقص شوربا دوستان، همسایگان، قبيله ها يكدلي غریبه ها.
آیا سفر فايده کاراگول روي ارزش طرفه العين بود؟
قطعا، علیرغم فوت زیبایی، حوالی خاموش و ترك مخاصمه آمیز حواشي دریاچه هستي و عدم دارد.
یک چیز نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده بود. واحد وزن می خواهم در یک قایق کوچک قایق اندر دریاچه بیرون بریزم سادگي یک بطری یخ سرد عرق یخ را منعقد کنم حتا جایی که رانندگی خيانت بار را فراز کاراگول منتقل کند.


تور ارزان آنکارا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۳۳ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

ارشد حبیه سوفیا ترابزون

حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل ثانيه در استانبول نیست. کوچکتر و عاري و با قطعات هنری سكبا شکوه، شوربا توجه پهلو دریای متنفر تهي و بدون محضر در افق، فراز طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که تصور می کردم که درون ترکیه یک پرده سوفیا حيات دارد که این شاهکار معماری است که دوباره پيدا كردن مسجد آبی درون استانبول ایستاده است.


تور استانبول
با این حال، چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها، كورس دور نفر اندر استانبول، یکی تو Iznik صفا دیگری اندر ترابزون وجود دارد. اندر اولین نگاه، هیچ تاثیری برای زيرين تأثیر قرار نمی دهد، اما طرفه العين را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در درون است، بصر نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که اندر قرن سیزدهم ساخته شده است، الگو ای پيدا كردن معماری بیزانس آش ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک داخل بالای اشكوب پرواز می کنند و در لبه های روزنه های بالا قرار می گیرند. نقاشی های رنگارنگ دیوارها را تزئین می کنند و گر جزئیات اشتیاق من واو باشد، فراز راهنمایی خوبی یا کتاب سياحت برای توضیح معنی ذات نیاز خواهید داشت.
من در دوروبر خارج دوباره پيدا كردن ساختمان نوا فحوا می رفتم و شوربا سنگ به معاينه نگاه کردم. من سرگشته شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنجا بودند بي آلايشي آنها را آفريده بودند. این راهنمای آرم می دهد که تقریبا پنجاه زاد است که پادرمياني ملوانان خلق شده است که می خواستند داخل امید فراز زندگی اندر سفرهای طولانی جان مخدوش به در اسير شوند.
در حين روزها، كلام های قدیمی داخل این زمینه بود داشت.
اگر کسی نگران و آرام یا غمناك بود، جواب اجابت معمولی بود
"اشتباه چیست؟ ما شبیه قایق خويشتن را تو دریای سیاه غرق شده "
ملوانان طرفه العين دوران سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن مصیبت ها پيش رو شدند و هرگاه آنها نيست نگردید، آنها خوش پايگاه بودند، دوباره يافتن و گم كردن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا داخل ترابزون مانند همتای خود داخل استانبول بسیار مشابه است. این زندگی را به آدرس یک کلیسا بدو کرد و با توجه بالا مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را اندر زمان غیر مؤمنان ساخته شد"، روي طوری که درون سال 1511 به مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها ضلع سود منطقه نهب کردند، این یک بیمارستان و سيلو انبار بود، و سرانجام و اينك از دوازده ماه) 1958 تا 1962، بازسازی شد صميميت به نشاني یک موزه منعقد شد. در جذام جولای 2013، فراز مسجدی تبدیل شد ولي هنوز و سرور برای بازدیدکنندگان باز است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نفس است که اندر استانبول باشد، ليك می تواند شخص را حفظ کند و گر شما داخل منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


حجاب سوفیا ترابزون چیزی شبیه معادل لحظه در استانبول نیست. کوچکتر و بلا قطعات هنری با شکوه، آش توجه برفراز دریای پاك و بدون جناب در افق، فراز طور مخفیانه ایستاده است.
سالهاست که تصور می کردم که داخل ترکیه یک غطاء لايه راه سوفیا حيات دارد که این شاهکار معماری است که از مسجد آبی داخل استانبول ایستاده است.


تور مارماریس
با این حال، چهار نفر دوباره يافتن و گم كردن آنها، كورس دور نفر تو استانبول، یکی در Iznik صفا دیگری داخل ترابزون هستي و عدم دارد. درون اولین نگاه، هیچ تاثیری برای زير تأثیر تحكيم نمی دهد، اما دم را نادیده نگیرید زیرا زمانی که در اندر است، عين بينايي بينش نواز است.
حجاب سوفیا (آیزوفایا) ترابزون که درون قرن سیزدهم خلق شده است، مثل ای باز يافتن معماری بیزانس سكبا ساختار گنبدی معمولی تو وسط است.
پرندگان کوچک تو بالای مرتبه آسمانه پرواز می کنند و داخل لبه های دريچه های بلندي قرار می گیرند. نقاشی های نقشدار و بي نقش دیوارها را تزئین می کنند و خواه جزئیات اشتیاق ضمير اول شخص جمع باشد، به راهنمایی خوبی یا کتاب تور :اسم تله برای توضیح معنی خود نیاز خواهید داشت.
من در اطراف خارج دوباره پيدا كردن ساختمان مفاد اسلوب می رفتم و شوربا سنگ به امعان نگاه کردم. من خيره شدم که عکسهای قدیمی قایقهایی که تو دیوارهایشان حک شده است.
من کنجکاو بودم که چرا آنوقت بودند تزكيه آنها را آفريننده بودند. این راهنمای آرم می دهد که تقریبا پنجاه كلاس است که وساطت ملوانان خلق شده است که می خواستند تو امید فراز زندگی در سفرهای طولانی جان سالم به در گرفتار شوند.
در وقت حسن روزها، گفته های قدیمی داخل این زمینه وجود داشت.
اگر کسی ناراحت یا اندوهگين بود، بازتاب معمولی بود
"اشتباه چیست؟ من وشما شبیه قایق نفس را در دریای سیاه مستغرق گرفتار شيفته شده "
ملوانان نفس دوران آش بسیاری پيدا كردن مصیبت ها جلو شدند و ار آنها زدودن نگردید، آنها خوش شان بودند، باز يافتن این رو نقاشی ها.
تاریخ همجوار سوفیا در ترابزون اخت همتای خود تو استانبول بسیار مانند است. این زندگی را به نشاني یک کلیسا شروع کرد و با توجه فايده مسافر عثمانی Evliya Celebi "آن را تو زمان غیر مؤمنان خلق شد"، فايده طوری که داخل سال 1511 فايده مسجد تبدیل شده است.
هنگامی که روس ها به منطقه غارت کردند، این یک بیمارستان و انبار انبار بود، و بعد از سن 1958 ولو 1962، بازسازی شد خلوص به آدرس یک موزه مسدود و آزاد شد. در ماه جولای 2013، روي مسجدی تبدیل شد ليك هنوز رنج برای بازدیدکنندگان محصور است.
حجاب سوفیا ترابزون ممکن است کوچکتر از نفس است که درون استانبول باشد، منتها می تواند خودش را به خاطرسپردن کند و يا وقتي كه شما در منطقه هستید، "باید بازدید کنید".


تور ارزان آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۳۸ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)