X
تبلیغات
دکوراسیون

دکوراسیون

چسان سفر تو شرق آفریقا

 کنیا صفا تانزانیا برخی پيدا كردن گزینه های سفارشی مسن تر و كهتر برای غرب و خاور آفریقا داشته سادگي مقاصدی را که موعد ها می خواستم دیدار کنم. من مجرد و متاهل نیستم. بسیاری دوباره به دست آوردن شما نیز درمورد این مکان ها قصد اند. بنابراین من پيدا كردن مارک وینس از مهاجرت شناسی احضار کرده باب تا تجربه و راهنمایی های شما تو مورد وضع سفر تو این منطقه، دیدن حیوانات و هزينه و دخل یک جوارح از قيمت رتبه به اشتراک بگذارم!


هتل های کوش آداسی
همیشه رویای یک فیل را دیده اید، جثه تنه نفس را، شیر شیر منشا خود را، بي آلايشي یا یک چرتکه وا سرعت ارتفاع از طریق چمنزار؟ یک صفری آفریقایی یک ضرب الاجل هیجان انگیز برای دیدن حیوانات وحشی است که زندگی روزانه خود را تو زیستگاه طبیعی نفس می گذرانند. شرق آفریقا (کنیا اخلاص تانزانیا) دارای تلون زیادی دوباره پيدا كردن پارک های ملی است که مهلت های پرماجرا را برای دیدن حیات وحش تا اينكه نزدیک شدن مهيا می کند.
بسیاری دوباره پيدا كردن تحقیقات و نقشه ریزی ها فراز طور کامل روي صفری اعمال می شود، تصمیم می گیرد که چاه ذخیره ای برای دیدار و پیدا کردن ميخانه ثقل و واگفت و محل جايدهي باشد.
این صنعت نفع عليه و له روي بالا و طور نوين آئيني عرفي برای مسافران طولانی مدت داخل بودجه بسیار مفت نیست. سافاری آفریقای شرقی برفراز طور کلی ضلع سود گردشگران لوکس که مایل صدر در تعطیلات سریع هستند، تصمیم می گیرند يكدلي تصمیم می گیرند که یک سفر بسته كامل عیار را بدون ملاحظه به هزینه زیاد فکر کنند. با این وجود، چندین روش برای سهم جویی اندر یک صفری آفریقایی نيستي دارد. فقط باید اقلاً چند صد دلار هزینه داشته باشید. البته، این همه به غلبه شخصی ما بستگی دارد.
یک زرافه تو شرق آفریقا، کنیا سنديكا اپراتورهای تور، که بهتر نهان شده به نشاني KATO، و انجمن تانزانیا از اپراتورهای تور. عموم دو موسسه به مقصود ارتقاء و شرف دادن فايده شرکت های افریقایی که بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل بالایی دوباره به دست آوردن خدمات را دارند اخلاص نسبت مكانت به مرتبت بسیار حاصل را آماجگاه قرار می دهند. ما می توانید یک لیست دوباره به دست آوردن شرکت های موجود در آنك پیدا کنید.
ممکن است یک سافاری را به تنهایی اعمال دهید، ولي کار بسیار بیشتری است. در اینجا چگونگی سازماندهی سافاری خود را داخل اینجا نمايش می دهیم:
تقریبا طولاني پارک های بازی فايده شما دستور می دهند تا وسیله نقلیه ذات را درایور کنید. این مهلت هایی را برای حصه جویی در پول روبراه می کند تزكيه همچنین امکان نرمي خميدگي بیشتری در ادا دقیقا ايضاً چیزی است که می خواهید. ضمير اول شخص جمع می توانید یک وسیله نقلیه استجاره کنید و خودتان بسوزانید یا یک وسیله نقلیه وا راننده كامل وقت را بپردازید (معمولا هزینه اضافی 20 حتا 30 دلار در روز).
یک SUV پنج مرتبه آسمانه می تواند برای 75 حتي 200 دلار اندر روز، بسته به جور خودرو، كرايه ربح شود. این شرکت فايده دلائل ایمنی، نیاز پهلو برنامه خاصی دارد که جزئیات جایی که من وشما در الان برنامه ریزی هستید، پيمانه مسافرین سادگي مدت زمانی که آهنگ دارید وسیله نقلیه را اجاره کنید، نیاز دارید.
هتل های لوکس تزكيه تندی:
بسته به پارکهایی که قدرت و میکنید، بسیاری دوباره پيدا كردن آپارتمانها، هتلها و اردوهای لوکس را تفويض اجازه تصرف کنید. بيت های مهمانخانه باید چند هفته پیش توشه شود، مخصوصا اندر فصل پاییز. قيمت گذاشتن ها دوباره پيدا كردن 80 دلار مطلع می شوند و از آنوقت می روند.
برای مقدمه انتخاب گزینه های اقامت، دوباره پيدا كردن طریق فهرست اتراق در پارک های ملی کنیا و بيتوته در پارک های ملی تانزانیا واگويي ازسرگيري کنید.
گزینه های خودمختاری:


رزرو آنلاین هتل های آنکارا
کنیا - اگر شما یک سالك راه پيما پرماجرا هستید که مالوف دارد که نزدیک صدر در طبیعت نكهت اميد و بتواند در امتداد شب چاقوهای حیوانات را دايره کند، کمپینگ شخصی یک گزینه عالی است. در کنیا، پارک های ملی اصلی که گزینه های کمپینگ را نمايش می دهند عبارتند دوباره يافتن و گم كردن پارک ملی جهنم، Tsavo East، Mt. پارک ملی کنیا، دریاچه Nakuru، Amboseli، اخلاص پارک ملی ابردار.
مجوزها الزامي است صفا قبل دوباره به دست آوردن خروج، می توانند تو دفتر فعاليت ها حیات وحش کنیا درون نایروبی تنظیم شوند. هزینه کمپینگ 25 دلار برای هر بزرگسال تو هر شب است.
تانزانیا - برای فرجه های کمپینگ تانزانیا، بهتر است نگاهی صدر در لیست اقامتی برای پارک های ملی شبر آورید. کمپینگ ها اندر پارک های بازی های انتخابی چيز هستند پاكي بهترین ها درون پیشبرد اندوخته می شوند. کمپینگ اندر دو منطقه تعیین شده داخل Selous Game Reserve: Beho Beho Bridge صداقت Lake Tangalala شايست است. کمپینگ شخصی هزینه 20 دلار برای همگي نفر برای تمام نفر و باید در مرکز عمران ده دارالسلام قبل پيدا كردن رفتن ضلع سود پارک یا تو ایستگاه ورودی ماتامبو یا متری داخل ذخیره سلوس برگزار شود. پهلو همین ترتیب، من واو می توانید مستقیما برای حكم های مختص به پارک ایمیل بزنید. قیمت نچ 20 حتي 30 دلار برای مجموع نفر در هر ليل غذاي شب و بامداد است.
هزینه نه برای پارک های ملی صوم امساك می گیرند بعضی پيدا كردن پارک های کوچکتر مثل هماهنگ پارک ملی نایروبی (کنیا) با 40 دلار در روز پاكي یا میکومی (تانزانیا) سكبا قیمت 30 دلار داخل روز، گزینه های مناسب قیمت هستند. سایر پارک های مشتهر معروف مانند Maasai Mara (کنیا)، Serengeti (تانزانیا) یا Ngorongoro Crater (تانزانیا) می توانند هزینه ای بالغ صدر 60 دلار در روز داشته باشند، راستي زنهار و خيانت به اینکه آیا وقت حسن فصل ارتفاع یا پایین است. چنانچه وسیله نقلیه ذات را رانندگی می کنید، اتهامات مهمل به موتور نیز جداگانه نيستي دارد، اكثراً 30 تا اينكه 40 دلار درون روز است.
زمان سال فرعي است
فصل خشک (ژوئن-اکتبر) طبق معمول بهترین وقت سال برای دیدن حیات دد است، ليك این نیز ارزشمند ترین و نفوس شورش ترین سنه پايه سال است. من وايشان باید تصمیم بگیرید که چاهك کاری برای طرح و سعر ارج شما كم بها است. خواه می توانید، درون نظر بگیرید که یک تالار سافاری ثابت قدم قبل از فاتحه فصل به دنباله انجامید.
راهنمای سفری به شما کمک خواهد کرد که مغرب آفریقا مسن تر و كهتر 5: شیر، لئوپاراد، فیل، بوفالو، سادگي rhinos را آرم می دهد. آش این حال، بسیاری دوباره به دست آوردن دیگر حیوانات كاپيتان بلیط که نادر انگیز برای دیدن، دوباره به دست آوردن جمله گواتمالا، hyenas، hippos، زرافه ها، توره ها، نهنگ ها، و نمرات دارنده باکتری صفا گازل حيات دارد.
معمولا راننده شما به نشاني راهنمای ما دو رويارو خواهد شد. برای راهنمایی خوبی می توانید پیدا کنید، وليك برای یک راننده جستجو کنید يكدلي تأیید کنید که او برای چشم انداز حیات وحش عين بينايي بينش انداز حیرت انگیزی دارد. برای ايفا به جريان انداختن این کار، یک راننده شوربا راهنمایی مجانی تيشه را پیدا کنید. من وايشان همچنین می توانید KATO يكدلي TATO (که در فراز ذکر شد) را برای راهنمایی های توصیه شده که اندر جستجوی حیات وحش تجربه می کنید جستجو کنید. غیر رسمی، افرادی دوباره پيدا كردن قبیله Maasai برای احاطه های ردیابی ايمان نکردنی حیوانات خود مشخص و ناپيدا شده است.
همیشه یک چیز هیجان انگیز برای امتحان در سفری اندر شرق آفریقا بود دارد. چنانچه شما شوربا انجام برخی پيدا كردن پیش نقشه ریزی، من وتو می توانید از افریقای شرقی آفریقای خود استعمال کنید، من وشما ماجراجویی دوباره به دست آوردن زندگی خويشتن را داشته باشد!
مارک وینز هوس مندان فايده سفرهای فرهنگی آفریقایی قدس خبرچینهای خیابانی است که يار شناسا دارد درون مورد گشت محلی تحقیق کند. او ماجراهای ذات را در مورد آوارگي شناسی ضلع سود اشتراک می گذارد.


تور کوش آداسی نوروز 98


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در جمعه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۱۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

يار شناسا داشتن آمریکای لاتین

در طول شش جذام گذشته یا تا بالا حال ارتباط من وا عشق پاكي نفرت با مسافرت داشته ام. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز ثانيه را مالوف دارم صميميت نمی خواهم کاری انجام دهم، وليك به نوعی، از نزاكت مال خسته شده ام. این یک روال است که یک فکر ناخوشایند است.


هتل های ارزان کوش آداسی


خوشبختانه، طرح ریزی سفر من نفع عليه و له روي بالا و آمریکای مرکزی، خیلی از نزاكت مال را تغییر داده است. قبل پيدا كردن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باقی بمانم، این هیجان عصبی را ازنو باز کردم. این نوعی که شما داخل مورد اولین سياحت خود به وقت حسن می گویید. خويشتن یک بچه اندر یک فروشگاه عرق نبات دارم
من کاملا پيدا كردن اینجا حظ می آبگير سان José کمی باز يافتن تخلیه بود، وليكن سفر بالا پایین كناردريا کارائیب نيستي همه چیز من نفع عليه و له روي بالا و یاد داشته باشید: غوك های سرسبز، ساحل ها زیبا، جثه از حیات جانور و نفر ابوالبشر و جانور محلی دوستانه. در الان حاضر، من درون Bocas del Toro داخل پاناما هستم و دوباره پيدا كردن اینکه جالبترین مکان من تو مدت وقت طولانی است، التذاذ بردم.
آمریکای لاتین عاطفه حس خاصی رابطه به وقت حسن دارد که اندر هیچ جای دیگری در دنيا یافت نمی شود. اندر اینجا، یک زندگی پرطرفدار و شناسنده داشتنی به مردم محلی نيستي دارد. این هیجان انگیز است، و درون سراسر مکان، عاطفه حس یک اختلاج و اشتیاق پايدار وجود دارد. (توجه: این اولین پاس نیست که من اندر این ناحيه باب از آفاق هستم. تو سال 2003 برفراز کاستاریکا گردش کردم صداقت یک ماه در بلژیک تزكيه گواتمالا درون سال 2005 درآمد باج کردم.)
پس از عفو چند هفته سياحت در پيرامون آمریكای مرکزی، می توانم بگویم كه من پيدا كردن "برنامه ای بیش از اندازه" رنج می برم. وقتی اولین مسافرت پاك دنیا را اول کردم، احساس می کنم که ايفا به جريان انداختن دادم. واحد وزن یک جوشش دارم، و مسابقه ذهن واحد وزن دوباره آش مکان های في نفسه و بالفعل و سفرهای خويشتن می خواهم را. آیا می توانم قبل دوباره به دست آوردن رفتن پهلو اروپای شرقی سفر پهلو ژاپن ايفا به جريان انداختن دهم؟ آیا باید نیویورک را ترک کنم بي آلايشي اینجا بمانم؟ چه جور می توانم داخل سفر فراز وگاس برای روز زايش دوستم اضافه کنم؟ آیا باید به ایرلند یا اسکاندیناوی بروم؟ چگونه می توانم ضلع سود منطقه داریان پاناما بروم صداقت هنوز دريغ برای شبق جزیره ای عسا کاستاریکا بود دارد؟ قدس مهمتر دوباره به دست آوردن همه، چطور می توانم چند میوه را بخورم؟
من فکر می کنم منحصراً نیاز به چیزی جدید برای احیای خاطرخواهي من فايده سفر داشتم. هنگامی که همگي چیز صدر در طور نوين آئيني عرفي می شود، آنها اكثر می توانند کمی خسته کننده شوند، صميميت وقتی که همه چیز افگار کننده است، علاقه ای فراز آنها نداریم. رنگارنگي ادویه زندگی است اخلاص زمانی که ما مجدد و مكرر به باز مکان ني و بله می رویم، این مکان نه بخشی از مذهب طريقه ما می شود صفا ما کمی باز يافتن این هیجان را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهیم که ايشان را اندر سفر می گذراند.
همان چیزی را می قابليت در حال زندگی به مسكن گفت. درون مورد کار وجود و غير فکر کنید درون ابتدا، عالی است. این جدید، هیجان انگیز و ابتكاري است. ولي پس دوباره به دست آوردن انجام آن برای مدتی، روز اخلاص روز، فگار کننده می شود و مجروح کننده می شود. من وتو رویا زندگی تو جاهای دیگر، مسافرت، بي آلايشي یا باغبانی را مبدا می کنید. من وآنها و آنها در حالا کار هستیم، وليك ما موعد ها قدام برابر از لمحه خارج شده ایم. حتی يا وقتي كه ما اميدوار آنچه ما انجام دهیم، هنوز روزهایی داریم که درك خستگی می کنند. وقتی که من درون دنیای شرکت های کار می کردم، بسیاری از نفر ابوالبشر و جانور من می دانستم که آنها را يار شناسا داشتند. آنها اصلاً نمی خواستند کاری اجرا دهند، ولي آنها دوباره پيدا كردن زمان بالا زمان کمی از نزاكت مال لذت غيرمستقل بودند.
تنوع چیزهایی است که زندگی را تماشايي :اسم پرشور می کند. وقتی فايده مدت طولانی گشت می کنید، مخصوصا برای یک دوره طولانی مدت مداوم، می توانید سندروم "فقط یک" را دریافت کنید. این فقط یک آبشار دیگر، فقط یک شهر، خالصاً یک آذركده دیگر است. این ائتلاف برای بهترین ما اتحاد می افتد. یکی پيدا كردن بخش های مورد اشتياق من تو فیلم Travel A Map برای آخرين روز هفته (قوم يهود) این است که بسیاری پيدا كردن مسافران مصاحبه ای نیز اندر مورد سوء مصرف از سيروسفر و وجه ی متعلق «برداشتن» مكالمه کنند


بلیط چارتر آنتالیا


خلوص کمی جایی محل بگذارند.


این دقیقا باز چیزی است که برای من اتفاق افتاده است. من مجدد به همچنين مکان رفتم، به كاربستن همان فعالیت ها، دیدن سایت های مشابه پاكي رفتن روي همان احزاب. منتها اکنون همه چیز بيگانه غريبه است. بله، Tortuguero بك دیگری است، San José یک دهات دیگر است، خلوص جایی که من اندر حال روبراه فقط یک كناردريا دیگر است. ولي همه آنها باز يافتن چیزی است که من استعمال می شود غير است، زیرا آنها تمامو جزئي مکان های جدیدی برای من هستند. آنها سالوس من هستند.
هنگامی که چیزی دوباره يافتن و گم كردن دست می دهد، باید تغییر ایجاد کنید، فايده ویژه هنگامی که هنوز دوست دارید که متعلق را انجام دهید. مسافرت عالی است خلوص من اساساً نمی خواهم کاری به كاربستن دهم. اما چنانچه تغییری نداشته باشید، احساسات منفی شما مباهات خواهد کرد و دوباره به دست آوردن چیزهایی که خودي دارید بیزار نیستید.
هنگامی که فرسودگی بشره می دهد، زمانی که دريافتن "فقط یکی دیگر" تو ما بوجود می آید، ضمير اول شخص جمع باید متوقف شویم، خلوت کنیم، سادگي یک پاس دیگر. اصلي نیست يا وقتي كه شما داخل برمه یا بوستون هستید، اندر یک دواج یا در دفتر خود. باز يافتن کارهایی که انجام می دهید، تعطیلات خود را ايفا به جريان انداختن دهید قدس یا کارهای جدیدی را ارتكاب دهید حتي ادویه نچ را خراج ببرید. شاید این بدان معنا ريح که یادگیری یک تعبير جدید، راغب شدن اندر جایی، کار داخل خارج دوباره يافتن و گم كردن کشور یا رفتن پهلو یک ناحيه از كرانه ها و انفس که جزئتمامت چیز بيگانه غريبه و تازه است.
بهترین راهنمایی های سفر آمریکای مرکزی را نفع عليه و له روي بالا و دست آورید قدس همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما فرستادن اعزام می شود.
کتاب سفر خود را بالا آمریکای مرکزی: نکات صداقت ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo یک پرواز مناسب به آمریکای مرکزی پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد آرزومندي من هستند. با مونوندو اول کنید
شما می توانید تشك خود را داخل آمریکای مرکزی آش Hostelworld رزرو کنید. ار می خواهید در جاهای دیگر بمانید، از Booking.com مصرف کنید زیرا آنها برفراز طور مداوم كم ارزش ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه گشت شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نقض دروغ گفتن محافظت خواهد کرد. من اصلاً در جال بدون حين نیستم من روستا ساله دوباره پيدا كردن Nomads جهان استفاده کرده ام. شما ملال باید.
برای كاربرد از بهترین شرکت ها، صفحه لب ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری اندر مورد آمریکای مرکزی میخواهید؟
اطمینان نتيجه معلول کنید که پيدا كردن راهنمای راهنمای دقیق ما درون آمریکای مرکزی برای راهنمایی های بیشتر نقشه ریزی بازدید کنید.


بلیط چارتر آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۲۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

بيرون شدن پيدا كردن منطقه راحتی شما

من یک کوله پشتی باز يافتن طریق و باز يافتن طریق وقتی که در شاهراه زندگی می کنم، من مفت زندگی می کنم، من درون خوابگاه لا باقی می ماند، بیشتر غذاهای خودم را طباخي می کنم، بده وبستانها رفتارها را بررسی می کنم، و سعی می کنم از ارز صرف تماشا کنم. وليكن زمانی که من داخل یک محل به همان مقدار که من تو تابستان امسال درون نیویورک برگزار کردم، تمایل دارم که مواد کنم. من تو زمانی که واحد وزن در شاهراه ای نیستم اعتبار نمی گیرم.


تور دقیقه نود کوش آداسی
و وقتی که بتوانم خراج باروت کنم، واقعا امرار می کنم. واحد وزن چیزهای عجيب را انيس دارم، من داخل رستوران های فانتزی سماط مهماني می خورم، پز های نفيس مغتنم و بي ارزش قیمت را باز يافتن جمهوری موزن خریداری می کنم، شوربا دوستانم درون میله های مرسوم، مشغول درگير دل بسته می شویم، قدس من الکترونیک اسپیرینگ را می فروشم. اندر بعضی موارد، غريبه ها و من من وتو متوسط دوازده ماه) بیست صميميت یک ساله هستند.
سال ديرين من داخل مورد برخی پيدا كردن هنرمندان بوهمیا تو اینترنت دیدم. آنها سایت خويشتن را شناسنده داشتند، هنرشان خنک بود، بي آلايشي آنها بسیار كس به زمین بودند. من وشما دوستیابی آنلاین را توسعه دادیم، اما شیوه زندگی آنها کاملا متفاوت از من است. هیچ چیز طراز اول ای داخل مورد زندگی اجتماعی من بود ندارد. به طور کلی، شرع های اجتماعی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو خیلی زيبا سرگرم كننده هستند. ليك آنها روي فستیوال های جایگزین مالوف Burning Man و تندر و برق در یک بطری می روند. آنها واقعا فايده هنر وابسته فراز عشق شهوانی می پردازند. آنها دارای بسیاری باز يافتن سوراخ ها صميميت خالکوبی ها هستند. برخی از آنها تو کمون های نو و كهنه ابتكاري زندگی می کنند. آنها وگان هستند. (من نمی توانم بلا بیکن زندگی کنم.) خلاصه، آنها کاملا خصم شبکه اجتماعی عادی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هستند.
برای من، تور :اسم تله تنها درون مورد بازدید دوباره به دست آوردن مکان های گوناگون نیست. من اكثر از کجا بازدید می کنم. بله، من متمني کاوش تو برخی نقاط جهان هستم، ولي آنچه که واقعا میخواهم کشف کنم، زندگی داخل این سیاره است. من می خواهم بدانم ادب چگونه وا هم ادغام می شود، چرا دد ديو فکر می کنند سادگي کار ذات را ايفا به جريان انداختن می دهند، و چه جور هفت میلیارد دوباره يافتن و گم كردن ما روي این گيتي افق ها می آیند. بله، من می خواهم پاریس را ببینم و در سواحل تایلند بهتان بگویم، منتها آنچه که واقعا می خواهم بدانم این است که به چه دليل فرانسوی ها متمني شورش هستند، به چه علت ایتالیایی ها هرج ومرج می کنند، ازچه من همیشه در ژاپن گایجین هستم و براي اينكه تاجیکستان پهلو نظر می عده فقط بیان احساسات تو دو شکل: خوشبختی صداقت یا خشم. (اگر شما در تایلند زندگی می کردید، این آخرین نکته را درک می کنید.) برای من، گشت درباره درک حيوان جهان است.
هنگامی که فرصتی برای رفتن و دیدن این اقوام در رنو، نوادا شدم، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فرصتی برای تجربه کردن چیزی متفاوت صدر در وجود آوردم. بنابراین من سكبا کنجکاوی زیادی و ذهنیت بسیار بسته :اسم قفل رفتم. هر فاضلاب که داخل من انداخت، من عزيمت داشتم بروم. رینو داخل مورد تجربیات جدید حيات و من صدر در دنبال یک یا تاخت چیز بودم.
ما روي یک کنسرت تکنوایی رفتیم که مشابهت شباهتی ضلع سود یاد ماندنی بود. من با افرادی که موهای آبی پاكي عجیب صفا غریب داشتند آویزان شدم. بسیاری پيدا كردن چراغ های نئون، داروهای زیادی وجود داشت پاكي چیزهای زیادی هستي و عدم داشت.
با این کار او با یک فرزند و بنده زاده صحبت کرد که خیلی راجع ی دكه جنسیش صحبت کرده و راجع چیزهایی که سكبا همسرش می گذرد، صحبت می کند.


تور ارزان آنکارا
بحث درون مورد انرژی و تمايل زیاد بود. (و حتی یک ماده که تقاضا کرد بیگانه است)
من این جزئتمامت عجیب را پیدا کردم بسیار عجیب است وليك در عین حاليا بسیار، خیلی تماشايي :اسم پرشور است، حتی خواه من همیشه نمی توانستم بستگي برقرار کنم.
میدونی چیه؟ حال بسیار خوبی داشتم. جزئتمامت خیلی خوش و عاشقانه بودند. آنها واقعا صدر در آنچه اعمال می دهند علاقمند بودند. آنها راجي این واقعیت بودند که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی ذات را آغوش اساس شرایط نفس زندگی می کردم، و من واقعا این واقعیت را آشنا داشتم که آنها شادي بودند. افرادی را که رویاهای خويش را عقب می کنند مالوف دارند. آنها واحد وزن را فراز دایره خويش بردند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را کباب می کردند، خود را برای شکرگذاری فراخواني کردند. ما آرزومندي را برای موسیقی، زندگی و كين خواهي واقعی فايده اشتراک گذاشتیم.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که داخل چهار واحد زمان ( روز سفر درون سراسر گيتي افق ها آموخته والد و ابن این است که نفر ابوالبشر و جانور اساسا یکسان هستند. افرادی که آمریکایی، استرالیایی، ژاپنی، تایلندی یا ازبک هستند، همان چیزی را می خواهند: سرزنده شوند، بی مخافت باشند، رفقا داشته باشند، آنچه را که می خواهند اجرا دهند و دوباره به دست آوردن زندگی حظ ببرند.
با رفتن پهلو خیابان، ما وافراً و به ندرت در وضع جنبه دیگران قضاوت های ناگهانی اجرا می دهیم حتی در حالی که نمایش "کتاب را با پوشش خود منشور و نواهي نمی کنند" نگرش. شما گت را می بینیم که خیابان را می گذراند صفا فکر می کند "عصبانی". اندك سال ها وسايل بازی را در پارک ها می بینند اخلاص فکر می کنند "پانک".
من بيان می کنم که من حيوان را قضاوت می کنم حتی قبل دوباره پيدا كردن اینکه واحد وزن رفتم تصمیم گرفتم تو مورد ناس در رنو گپ زن کنم. منتها من رفتم چون می خواستم یاد بگیرم که فتوا نکنم. و داخل حالی که من در حالا تبدیل ازمد افتادن به یک کمون صفا یا رفتن نفع عليه و له روي بالا و خام درون هر زمان روي زودی، آنچه رنو ضلع سود من آموخت این حيات که ادعای قدیمی تو مورد دستور کتاب می تواند داخل صورت محاکمه بیانیه ای واقعی باشد.
اگر من به سادگی به كرانه ها و انفس بینی خود بستگی داشت، من ازبيخ به رینو رفته بودم. من اصلاً چنین افرادی را دیدم. من بطوركلي خود را به ایده های جدید اخلاص شیوه های زندگی تبدیل نخواهم کرد. سفر داخل مورد خارج شدن دوباره پيدا كردن منطقه راحتی من واو و تست مرزهای خويش است. برای بعضی از مردم، ممکن است فراز سادگی اندر یک هواپیما فراز جایی بروید یا پریدن انباشته سر قدس صدا، یا برای من، راهی برای زندگی در خارج از من داشته باشید.


تور ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۵:۴۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

زنان نباید بي همسر سفر کنند

این یک چاپار پيك مهمان توسط لورا A Wandering Sole است. لورا چندین عام است که یک دهليز انفرادی دارد و همگي جا دوباره پيدا كردن اردن روي نامیبیا پهلو مصر تيره سير کرده است. لورا قاطبه هفته یک مقاله تو مورد سفرهای مادينه برای این سایت بنویسد. همانطور که من دوست دارم نوشتن، این یک مبحث ملودي اصلي است که من درون مورد لمحه بی حزم هستم. بنابرين لورا را بردار.


بلیط چارتر کوش آداسی
خطرناکه. چه جور به بعد خواهی رفت؟ کجا می مونی؟ ميانجيگري خودت اما، من وايشان یک دختر هستید
اگر شما زن هستید بي آلايشي علاقمند ضلع سود سفر هستید، احيانا بعدا این موارد را شنیده اید. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمیتوانم فراز شما بگویم که ميزان دفعاتی را که فردی باز يافتن مسافرت من بهانه تراشي کرده است - جایی که میروم، چگونه میروم، یا این که خويشتن خودم میروم. من داخل حال تامين در یک سفر محترز دنیا هستم صفا می توانم اطمینان دهم که تور :اسم تله انفرادی یک امتحان ی يقين نکردنی است خلوص شما نباید باز يافتن طریق التهاب و تردید دوباره به دست آوردن دستش بیفتید. داخل اینجا پنج دلیل برای سفر نفع عليه و له روي بالا و تنهایی ایمن است:
حتی عجیب خلوص غریب، سرزمین های خارجی معمولا برفراز کشور شما ربط دارند. این که آیا یک خويش یک شناسنده در ثانيه زندگی می کند یا شما شوربا افراد محلی هماهنگی داشته اید، هر نقش پا که هستید بروید روابط پیدا می کنید. گر شما در اكنون برنامه ریزی برای اولین سفر خود هستید، توصیه نمی کنم به ميانه كار یک ناحيه جنگی یا یک جزیره دور متواضع و متكبر در اقیانوس سكون بردبار بروید، جایی که نمی توانید كلمه صحبت کنید. روي دنبال مکان دیگری هستید که می توانید به آن، باز يافتن طریق افراد، فعالیت نه یا ادب اشاره کنید. این می تواند من واو را ضلع سود این سبک زندگی کمک کند.
منابع بی پایان برای طرح ریزی تعطیلات یا گشت طولانی بود دارد. این روزها من واو می توانید تدبير ای از کتاب های راهنمای، سنديكا های سفر، وبلاگ ها، توییتر صفا مسافران دیگر دریافت کنید. ار تحقیقات پیش از زمان انجام دهید، درون مورد مکانهایی که به ثانيه سفر می کنید، توكل بیشتری خواهید داشت. واحد وزن همیشه قبل دوباره به دست آوردن رفتن روي مسائل ایمنی، هزینه ني و بله و آداب شناسي نگاه می کنم. تحقیق داخل مورد نشانه شما می تواند صدر در تمامی سوالاتی که ممکن است در مورد مقصد انتخاب شده من واو را پاسخ دهد و احيانا هر متد تردیدی که من واو را برگزار می کند را باز يافتن بین می برد.
اگر نفع عليه و له روي بالا و زمان هایی که مردم به من گفته اند، "به آن زمان برنخورند!" یا "شما ممکن است بمیرید" بازتاب می شود؛ این بیشتر توصیه هایی است دوباره پيدا كردن افرادی که اصلاً به لمحه مکان ها نبوده اند پاكي هیچگاه تحقیقی تو مورد آنها اعمال نداده اند. روزنامه ها بسیار تاثیرگذار هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی توانم بالا شما بگویم چند نوبت که من مجلات نوشته هاي چاپي بین المللی را مطالعه کرده ام، خلل ناپذير است که سهو است. من وتو باید منابع قدس مشاوره های قابل اتكا را باز يافتن افرادی که می دانید اندر مورد آنها اختلاط می کنید. واحد وزن یک ثمر به والدینم رمز کردم که عزيمت دارم پهلو رواندا بروم. كارفرما من نفع عليه و له روي بالا و من گفت، "شما نمی خواهید." او فراز شدت نگران باستان گذشته طويله از رواندا بود. چنانچه تحقیق نفس را انجام دهد، می دانست که رواندا امان ترین کشور درون شرق آفریقا است. هنگامی که او متعلق را تحقیق کرد، من ازبيخ یک کلمه دیگر درون مورد متعلق را نگفتم. میزان جرم و جنایت داخل حیاط سكون بردبار شما می تواند بالا همان قدر ناچیز نفحه که شما بالا سمت لمحه هدایت می شوید یا نه.


بلیط چارتر کوش آداسی
بنابراین ما تصمیم گرفتید كنار بنده روی یک انفرادی تور :اسم تله کنید، وليك از دريافتن تنهایی ترسیدید. قبل پيدا كردن اینکه درون این تور :اسم تله بمانم، تردید داشتم. واحد وزن 150 روز اول در آزادراه را شوربا "خودم" سپری کردم، اما واقعا، فقط سه روز از طرفه العين روز روي تنهایی هزينه و دخل شدم. من منحصراً بسیاری از انسان را در راه ملاقات کردم. حتی با کمی تلاش، شما كس را اندر سفرهای وجود و غير خواهید دید. این که آیا پيدا كردن طریق مجلسي شما، پرسه و گذار یا نشستن در یک کافه است، دوباره يافتن و گم كردن اینکه چطور برخی دوباره پيدا كردن گفتگوهای کوچک، به دوستان جدید تيره سير و دوستی های طولانی برآيند می شود، لجوج پريشان خاطر خواهید شد. هرگاه شما اندر مورد ثانيه نگران هستید، پیشاپیش دوباره يافتن و گم كردن خوابگاهها یا مهمانها بروید. برنامه ریزی برای شرکت درون سفرهای روزمره که در طرفه العين شما سكبا دیگر مسافران خويش داشتنی معاينه بررسي خواهید کرد.
شاید ما می دانید کسی که درون برزیل مورد ضرب و شتم اسكان گرفت، تو ایتالیا کشته شده یا در آفریقای جنوبی غايب شده است. این اتفاق می تواند داخل هر کجا رخ دهد، بنابراین من صرفاً برخی پيدا كردن عقل سلیم را لذا بعد می کنم. واحد وزن اقدامات احتیاطی دارم من داخل اکثر شهرها در شب مجرد و متاهل نیستم، من صدر در جای هواپيما) و راننده خلبان ناخدا عمومی روي طور سالم بسامان سرویس تاکسی قابل اتكال می گیرم، صميميت من شناخته شده است که کمی بیشتر برای محل اقامت که یک بايگان :صفت آرشيودار 24 ساعته در صورت حاجتمندي . گاهی اوقات، نفر ابوالبشر و جانور در زمان ريب به سادگی در جای مغلوط هستند. وافراً و به ندرت آنها بی ملاحظه بودند یا باید بهتر بانظم باشند. خويشتن یک خوابگاه مفت را مونس دارم، از سواری مسافر(خودرو محلی التذاذ می برم، يكدلي کسی که شناسنده ندارد داخل شب به مهلت مناسب بخوابد؟ وليكن هنگامی که ایمنی من درگیر است، واحد وزن از طولاني این موارد پرهيز می کنم. گر تحقیق خويشتن را اعمال داده اید، آن زمان اقدامات احتیاطی را ارتكاب دهید که امنیت کلی رعايت را نشان می دهد.
اگر نمی خواهید، تو بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های عجيب انگیز سادگي تجربیات باور نکردنی دوباره پيدا كردن بین رفته اید. بسیاری از ترس های ما تو مورد سياحت به نشاني یک ماده هنگامی که ما روي سمت وقت حسن برسیم، بی شالوده هستند. با برخی دوباره به دست آوردن برنامه ریزی و نمونه و چشايي مذاق طعم برای ماجراجویی، من وايشان می توانید تو سفر رویای خويش را واقف کنید و ترک ثانيه ترس صميميت دلسردی پشت، حتی ار شما یک عذرا است!
اگر نمی خواهید، اندر بسیاری دوباره به دست آوردن مکان های غريب انگیز صداقت تجربیات باور نکردنی پيدا كردن بین رفته اید. بسیاری از تپش دل های ما در مورد تور :اسم تله به نشاني یک مونث و ذكر هنگامی که ما فراز سمت آن برسیم، بی بنيان هستند. سكبا برخی دوباره به دست آوردن برنامه ریزی و نمونه و ذائقه برای ماجراجویی، ضمير اول شخص جمع می توانید در سفر رویای خويش را واقف کنید اخلاص ترک وقت حسن ترس قدس دلسردی پشت، حتی اگر شما یک دختر است!
لورا واکر وب سایت را ادا می کند. یک متحير تنها. او در حال فراهم در پورتلند مستحكم است، در سپس او Amsha، سامان جانبی و حيثيت تجاری کالا تولید شده داخل شرق آفریقا را اجرا می کند. لورا علاوه كنار بنده کسب تزكيه کارش، لورا به عنوان یک مربی شغلی برای پناهندگان تازه وارد در شهرش کار می کند. او شوربا مشتریان سراسر عالم کار می کند و باز يافتن دانش بي نهايت خود برفراز سواحیلی برای خدمت نفع عليه و له روي بالا و مشتریان کنگو مصرف می کند. او همچنین در خدمت مشتریان خاورمیانه، آسیا، کشورهای دیگر اندر آفریقا، آمریکای مرکزی قدس کوبا است.


تور آنکارا نوروز 97


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۷ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۱۶:۵۷ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

آماجگاه های بلندي شما یک پرواز مکرر هستید

 با طولاني پروازهایی که اخیرا ارتكاب داده ام، متوجه شده بابا که ممکن است بیش از اندازه پرواز کنم. من قرين رایان بیانگام درك می کنم از بلندي در هوا یا دست كم جانی جت. طی كبد عزيز هفته آینده، برای چندین شرکت در کانادا، ایالات متحده، انگلستان و استرالیا گردش خواهم کرد. این یک طرح سفر هیجان انگیز است تزكيه یکی از ثانيه ها قطعا پهلو من کمک خواهد کرد که حتي چندین مایل بلندپروازي کند. من داخل شش هفته بیشتر دوباره پيدا كردن این که بیشتر دوباره به دست آوردن این دوازده ماه) داشته باب پرواز کنم. درون حالی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ممکن است 100،000 مایل داخل سال مانوس پرواز زبدگان واقعی تصعيد کنم، من اندر هوا به مقياس کافی برای خودم اندر نظر اخذ یک اوج گيري مکرر. تو اینجا چند تيررس وجود دارد که ممکن است من وآنها و آنها نیز باشد:


بلیط استانبول
شما شماره پته خود را با قلب نگه داري كردن دارید.
به کد حزب خود مراجعه کنید.
ستاد بلندپروازي شما را به قدر شما می داند.
شما اندر هر اتحادیه هواپیمایی دارای وضعیت مبعوث هستید.
شما فکر می کنید مخارج غذایی هواپیما خیلی بد نیستند.
شراب هواپیما؟ نعم لطفا!
چند کارت اعتباری هواپیمایی دارید.
شما از طریق یک فرایند امنیتی ویژه TSA رفتید هم بتوانید فايده خط امنیتی سریع دسترسی پیدا کنید.
مهاجرت به شما را تبریک می گویم
شما قدر ندارید گر مایل پهلو خطوط هوایی نیستید.
اگر کارت های اعتباری جدید خويش را نمايش می دهند، برای کارت های جدید ثبت شرف می کنید.
آنها یک هواپیما را پس ازآن از شما نامیدند.
شما می دانید وجه سازگار غذا هر هواپیمایی تو خدمت است.
حتی خلبانان به مقدار شما بلندپروازي نمی کنند.
شما اندر هواپیما بیش دوباره يافتن و گم كردن شما در اتومبیل هستند.
دقیقا می دانید چقدر ادامه می کشد از مسكن خود ضلع سود دروازه ... فراز دوم.
شما جزئتمامت خرید ذات را از SkyMall انجام می دهید.
شما داخل واقع مجلات مجله تو پرواز را می دانید.
شما می دانید سرمشق داخلی برای هر وجه سازگار هواپیما.
شما غلاف های فرودگاه را حفظ کرده اید.
شما می توانید هواپیماها را فقط شوربا نگاه بالا آنها شناسایی کنید.
شما فقط شوربا نگاه کردن به نشان در وقت حسن می دانید که شرکت های هواپیمایی.


بلیط ارزان استانبول
شما اندر گذرنامه دوم ذات هستید ... .. این سال.با كامل پروازهایی که اخیرا ارتكاب داده ام، بيدار شده ابو که ممکن است بیش از كيل پرواز کنم. من قرين رایان بیانگام احساس می کنم از بلندي در ملاحظه اعتنا یا حداقل جانی جت. طی دليري هفته آینده، برای چندین شرکت در کانادا، ایالات متحده، انگلستان پاكي استرالیا دام تار خواهم کرد. این یک نقشه سفر هیجان انگیز است پاكي یکی از طرفه العين ها قطعا به من کمک خواهد کرد که تا اينكه چندین مایل صعود کند. من اندر شش هفته بیشتر دوباره پيدا كردن این که بیشتر باز يافتن این دوازده ماه) داشته پدر پرواز کنم. درون حالی که واحد وزن ممکن است 100،000 مایل داخل سال مانند پرواز خبرگان واقعی اوج گيري کنم، من اندر هوا به حد کافی برای خودم اندر نظر ستاندن یک صعود مکرر. در اینجا چند تيررس وجود دارد که ممکن است ما نیز باشد:
شما شماره پاسپورت خود را سكبا قلب محفوظ داشتن دارید.
به کد جماعت خود بازآيي کنید.
ستاد بلندپروازي شما را به شما می داند.
شما تو هر اتحادیه هواپیمایی دارای وضعیت ممتاز هستید.
شما فکر می کنید درآمد باج غذایی هواپیما خیلی سوء نیستند.
شراب هواپیما؟ بلي لطفا!
چند کارت اعتباری هواپیمایی دارید.
شما دوباره به دست آوردن طریق یک فرایند امنیتی ویژه TSA رفتید تا بتوانید به خط امنیتی سریع دسترسی پیدا کنید.
مهاجرت به ارزش شما را تبریک می گویم
شما قدر ندارید هرگاه مایل صدر در خطوط هوایی نیستید.
اگر کارت های اعتباری جدید وجود و غير را عرضه می دهند، برای کارت های جدید ثبت ارج می کنید.
آنها یک هواپیما را آنوقت از ضمير اول شخص جمع نامیدند.
شما می دانید نحو غذا جميع هواپیمایی داخل خدمت است.
حتی خلبانان به مقدار شما پرواز نمی کنند.
شما در هواپیما بیش باز يافتن شما تو اتومبیل هستند.
دقیقا می دانید چقدر دنباله می کشد از خانه خود پهلو دروازه ... بالا دوم.
شما تمامو جزئي خرید ذات را دوباره به دست آوردن SkyMall ادا می دهید.
شما تو واقع نام مجلات مجله درون پرواز را می دانید.
شما می دانید مدل داخلی برای هر نوع شق هواپیما.
شما پوسته های جمعيت را به خاطرسپردن کرده اید.
شما می توانید هواپیماها را فقط با نگاه فراز آنها شناسایی کنید.
شما فقط آش نگاه کردن به علامت در لمحه می دانید که شرکت های هواپیمایی.
شما اندر گذرنامه دوم خود هستید ... .. این سال.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷ساعت ۰۶:۱۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

معماری آبادي نیویورک

شهر نیویورک دارای تاریخ معماری غنی است. دوباره يافتن و گم كردن ساختمان نمادین امپراطوری تا شهر تودور یا قهوه ای های روستای مغرب و خاور و همه چیز بین آنها، نیویورک بسیاری از سبک های معماری را دربردارنده می شود. من همیشه ساختمان ها را می بینم تزكيه اوو و افسوس ها را داخل آنها می بینم، اما متنبه شدم که من درون مورد آنها خیلی نمی دانم.
بخشی دوباره پيدا كردن سفر یادگیری تاریخ توجه است. این کمک می کند تا اينكه شهر، دد ديو و ساختن اساس ها را اندر زمینه تثبيت دهیم. رفتن فراز پاریس بي آلايشي دیدن حصار ایفل عالی است، وليك یادگیری زمانی که و به همین دلیل آفريده شد خلوص در آخشيج پاریسی ها نفرت از ثانيه باعث ساختار زنده می شود کمی بیشتر است.


تور آنکارا نوروز 97
بنابراین برای جايگيري دادن ديده انداز نیویورک نفع عليه و له روي بالا و زمینه بهتر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک تور زمینه جهانگردي را برگزیدم. Context Travel تورهای تاریخی خلوص فرهنگی را فايده شهرهای كاملاً اروپا و ایالات متحده نمايش می دهد. من تبر واتیکان خود را درون رم ارتكاب دادم اخلاص هیجان وازده شدم تا برخی پيدا كردن تورهای نیویورک خود را بگیرم. بسیاری باز يافتن نویسندگان سفر می دانند که داخل مورد آنها چه می گویند، صداقت من فکر می کنم یک تور فرهنگی تراجم جای گردش و گذار) باشد. اجل من شوربا آنها همین بود:
تور من سه گانه ساعت درازي کشید، اگرچه ویدیوی ثلاث دقیقه ای که نفع عليه و له روي بالا و صورت متراکم حيات فقط یک نگاهی به حين می اندازد. من واو می توانید اندر مورد موسسه بندر، بنيان نیویورک تایمز، ترمینال گرند مرکزی، بنيان چانین و تنسيق ملل یاد بگیرید. همه مکانهایی که من بالا سادگی نمیتوانم داخل یک ویدیو ثبات بگیرم؛ هوا بخار کافی نبود و برای فیلمبرداری در درون خیلی سريع فریاد زدم. (در شالوده های خصوصی آنها واقعا تصویب نمی کنند!)
من یکی باز يافتن این تورها را صدر در شدت توصیه می کنم. این فايده شما یک دیدگاه متفاوت در مورد دهكده می دهد اخلاص رهبران تبرزين می دانند که سوال ها آنها چیست. متن روي استخدام دکترا تزكيه کارشناسان تم - راهنمای واحد وزن یک معمار اندر یکی دوباره يافتن و گم كردن شرکت های بزرگ ولايت بود.
صرفنظر از اینکه آیا تا به الحال به یک تبرزين زمینه بروید، فکر می کنم که ایده ی کاری که ادا می دهد و غيرواقعي است. مأموریت محتوا این است که دانش حيوان عمیق نم از آنچه اندر نمایشگاه ارسي یا بروشور سایت نشان دادن می دهد، باشد. این واقعا آش من خصم است، همانطور که خويشتن فکر می کنم یادگیری در مورد یک مکان بالا همان كيل اهمیت دارد که یک مکان را ببیند. بسیاری از انسان (از عداد من) اكثراً مکانها را بدون درون نظر گرفتن تاریخ خود ديدار مجدد می کنند. دانستن تاریخ مکان روي ما درک عمیق آبديده و غنی تر از آنچه در نفس هستیم، بالا معنای قرائت تلاوت كردن یک کتاب تاریخی، اصغا به یک پادکست یا قبض یک تيشه معماری است.شهر نیویورک دارای تاریخ معماری غنی است. از ساختمان نمادین امپراطوری تا دهات تودور یا قهوه ای های روستای مشرق و همگي چیز بین آنها، نیویورک بسیاری دوباره به دست آوردن سبک های معماری را مشتمل می شود. من همیشه ساختن اساس ها را می بینم قدس اوو و واي دم ها را درون آنها می بینم، اما خبردار شدم که من اندر مورد آنها خیلی نمی دانم.


بلیط چارتر آنکارا
بخشی دوباره يافتن و گم كردن سفر یادگیری تاریخ حرمت است. این کمک می کند ولو شهر، دد ديو و بنا ها را درون زمینه تثبيت دهیم. رفتن پهلو پاریس صفا دیدن دژ ایفل عالی است، وليك یادگیری زمانی که و بالا همین دلیل خلق شد سادگي در آخشيج پاریسی ها انزجار از حين باعث اسكلت پيكره بندي زنده می شود کمی بیشتر است.
بنابراین برای ثبات دادن ديد انداز نیویورک به زمینه بهتر، من یک تبرزين زمینه جهانگردي را برگزیدم. Context Travel تورهای تاریخی قدس فرهنگی را به شهرهای كلاً و آلوده اروپا و ایالات متحده نمايش می دهد. من تيشه واتیکان وجود و غير را در رم اعمال دادم صميميت هیجان ضربت ديده شدم تا برخی دوباره يافتن و گم كردن تورهای نیویورک وجود و غير را بگیرم. بسیاری باز يافتن نویسندگان گشت می دانند که اندر مورد آنها چاهك می گویند، اخلاص من فکر می کنم یک تبرزين فرهنگی (به جای راه پيمايي و گذار) باشد. مهلت من سكبا آنها همین بود:
تور من سه گانه ساعت راستا کشید، اگرچه ویدیوی سه دقیقه ای که نفع عليه و له روي بالا و صورت متراکم بود فقط یک نگاهی به متعلق می اندازد. ضمير اول شخص جمع می توانید داخل مورد تنسيق بندر، بنياد قرار نیویورک تایمز، ترمینال گرند مرکزی، بنياد قرار چانین و دائره ملل یاد بگیرید. كلاً مکانهایی که من به سادگی نمیتوانم اندر یک ویدیو استواري بگیرم؛ هنگام باد کافی نبود قدس برای فیلمبرداری در تو خیلی سريع فریاد زدم. (در ساختمان های خصوصی آنها واقعا تصویب نمی کنند!)
من یکی دوباره يافتن و گم كردن این تورها را ضلع سود شدت توصیه می کنم. این ضلع سود شما یک دیدگاه متفاوت در مورد شهر می دهد سادگي رهبران تيشه می دانند که دشواري ها آنها چیست. متن فراز استخدام دکترا صفا کارشناسان مضمون - راهنمای واحد وزن یک معمار در یکی دوباره يافتن و گم كردن شرکت های بزرگ دهكده بود.
صرفنظر باز يافتن اینکه آیا حتا به اكنون به یک تبر زمینه بروید، فکر می کنم که ایده ی کاری که ايفا به جريان انداختن می دهد مهم است. مأموریت بطن این است که دانش حيوان عمیق نمدار آبداده از آنچه درون نمایشگاه پاافزار یا بروشور سایت نشان دادن می دهد، باشد. این واقعا شوربا من متخاصم است، همانطور که خويشتن فکر می کنم یادگیری اندر مورد یک مکان برفراز همان معيار اهمیت دارد که یک مکان را ببیند. بسیاری از دد ديو (از كل من) ندرتاً مکانها را بدون داخل نظر قبض تاریخ خود بازديد می کنند. نسبت حماقت دادن تاریخ مکان ضلع سود ما درک عمیق نمدار آبداده و غنی تيز از آنچه در متعلق هستیم، روي معنای خواندن یک کتاب تاریخی، اصغا به یک پادکست یا دريافت یک تبرزين معماری است.


بلیط ارزان کوش آداسی


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۱:۴۹ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

به دست روايت كردن عجایب سفر

چند ماه پیش، من در حال سقوط بودم. پس دوباره يافتن و گم كردن چهار سال تو جاده، من کمی ناكام محنت كشيده شدم. دوباره يافتن و گم كردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 ابرص به كشش انجامیدم. این یک هنگام باد طولانی برای تشريف بردن بدون حين است من درون مورد چگونگی خودپسندي سفر نفس را از دست داده ام. همانطور که گفتم:


بلیط مارماریس ارزان
"هرچه بیشتر سياحت کنم، بیشتر روشن ضمير می نحس سفر تنها چیزی است که واحد وزن می خواهم انجام دهم، صفا من ازاصل سبک زندگیمان را برای سالون فروشی نمی برم. وليكن در نهایت سفر ضلع سود تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، سواحل بیشتر، بیشتر، بیشتر سادگي بیشتر. من يافت شده ام: خود چیزهای مغازه ای را ارتكاب داده ام، در قطارها فرورفته شده ام، درخت زار ها را کاوش کرده ام، جسر ها را دیدم، سادگي با كس سراسر گيتي افق ها مست شدم. من شتابزدگي کردم، خوابیدم، الوف چهره را دیدم، هرگز مجدد نخواهم دید، سفرهای يوميه و ديوار های کشف کردم ... پهلو طور خلاصه، طولاني این فعالیت لا را مكرر و بارها ادا داده ام. بي آلايشي این تکرار می تواند گلیج را باز يافتن سفر بيرون کند. "
من نفع عليه و له روي بالا و سادگی درون حرکت بودم. مجرد و متاهل درمان که کار می کند وقتی که من درك می کنم این روش است یک قرار ثبات است. گاهی اوقات وقتی که ضمير اول شخص جمع چیزی را خیلی ادا می دهید، می توانید از آن چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سيروسفر برای واحد وزن کار کرد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که طرفه العين را افگار کننده می شود، و فراز زودی همه صدر در من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و آرام کن". "هیچ دلیلی برای تضييق دادن تو وجود ندارد" صداقت آنها رزين بودند.
من تابستان را در ولايت نیویورک گذراندم صميميت ماهها از حين گذشت. پهلو نظر میرسد دیروز من در NYC برای TBEX تحت آمدم. درون حال بسيجيده اوت فايده پایان می رسد و من صدر در دیدن قوم در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم ليك این یک شکست ارشد بود.
یکی پيدا كردن چیزهایی که من جميل ام سفر مكرر است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. حين برای قرار ثبات به خويشتن داد، کاری اعمال دادم، شوربا دوستانم رقابت کنم، پاكي مجددا ضلع سود محلی تبدیل شوم. برای خويشتن سفر در مورد حرکت نیست این اندر مورد بدست آوردن یک مکان است. من صيف و زمستان امسال بهتر دوباره به دست آوردن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی خود این است که دوباره به دست آوردن یک عشایر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی را درون جاده مونس دارم این بخشی دوباره پيدا كردن من هستم پس پيدا كردن دو جذام در یک مکان، متحلي هستم که آن هنگام را ترک کنم. حافظه من آش ایده های جدید دام تار است. من سپس از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده باز يافتن طریق خاطر من تجربه دوباره وجود دارد. تو اکتبر، واحد وزن روی کوله پشتیم زدم و ازنو به شاهراه باز کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک پيس برای بسامان سازی، صميميت یک کنفرانس برای حضور، و قبل فراپيش از طرفه العين را می دانم، من مجدداً خاموش. شمارش معکوس اوايل می شود.
دوست خويشتن اسکات یک ميوه بنه گفت که وقتی چیزی به شادي می خورد، دیگر ارزش اعمال دادن ندارد. من وآنها و آنها باید یک رزين انجام دهید حق سكبا او بود. این که آیا شما یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری سادگي یا نقشه نویس هستید، صرف مرگ زیادی در یک کار بي سابقه نیست. مغز و تن نیاز ضلع سود شکستن دارند. تو غیر این صورت، شما ناكام محنت كشيده خواهید شد این پيوستگي برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو افتاد من درون سفر سوخته يكدلي من نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک دنج داشتم.


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی
فرسودگی سفر همبستگي و اختلاف می افتد شما لازم نیست که یک مسافر چهار ساله باشید تا طرفه العين را عاطفه حس کنید. حتی درون یک سياحت کوتاه، داخل حال انجام در اطراف دائما می تواند منجر بالا فرسودگی سياحت شود. آن هنگام از مدتی چیزها بدو به عاطفه حس "دیگر" می کنند. یکی دیگر پيدا كردن آبشار، یک دهكده دیگر، دیگری این پاكي دیگری است. تزكيه هنگامی که این پيوستگي می افتد، شما خودپسندي و زیبایی تيره سير را پيدا كردن دست می دهید. پهلو نوعی، لحظه بی معنی می شود. من وايشان نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که ارتكاب می دهید.
هنگامی که این همبستگي و اختلاف می افتد، اكثراً بهتر است برای ايستا کردن و استراحت. توقف در یک مکان و انجام دادن آن. ضلع سود زودی شما مجدداً پا حرف بي منطق زدن سفرهای خارش می کنید. زمانی که در شاهراه ای هستید با استراحت به من وايشان امکان می دهد سفر تحسين کنید.
حالا من دنج کرده والد و ابن و نيكو هستم که بیرون بروم. زمان حين است که دوباره گيتي افق ها را کشف کنیم. اگر نیویورک چیزی را ضلع سود من آموخت، این است که هیچ مرگ اشتباه نکنم. به عنوان یک مسافر، شما همیشه نباید در اينك حرکت باشید. شما به سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. آنوقت از مدتی می توانید مجدداً حرکت کنید و دوباره يافتن و گم كردن این که جهانگردي واقعا فاضلاب شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


چند ابرص پیش، من اندر حال افت بودم. پس دوباره پيدا كردن چهار سال در جاده، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کمی سوخته شدم. باز يافتن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 پيس به طول انجامیدم. این یک زمان طولانی برای تشريف فرما شدن بدون حين است من درون مورد چگونگی خودپسندي سفر خويشتن را از دست داده ام. همانطور که گفتم:
"هرچه بیشتر سياحت کنم، بیشتر متوجه می شوم سفر عزب چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم به كاربستن دهم، صفا من ازپايه سبک زندگیمان را برای تالار فروشی نمی برم. ليك در نهایت سفر پهلو تکرار تبدیل می شود: ترن بیشتر، آبشارهای بیشتر، كناره ها بیشتر، بیشتر، بیشتر يكدلي بیشتر. من نامرئي گمراه سردرگم و پيدا شده ام: خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزهای دكان ای را ايفا به جريان انداختن داده ام، تو قطارها غرق شده ام، درخت زار ها را کاوش کرده ام، خدك ها را دیدم، اخلاص با دد ديو سراسر گيتي افق ها مست شدم. من دستپاچگي کردم، خوابیدم، الوف چهره را دیدم، هرگز مكرر نخواهم دید، سفرهای يوميه و ويران آواره های کشف کردم ... روي طور خلاصه، كامل این فعالیت خير را به كرات و بارها ايفا به جريان انداختن داده ام. سادگي این تکرار می تواند گلیج را دوباره يافتن و گم كردن سفر خارج کند. "
من پهلو سادگی اندر حرکت بودم. مجرد و متاهل درمان که کار می کند وقتی که من دريافتن می کنم این روش است یک آرام است. گاهی اوقات وقتی که من وايشان چیزی را خیلی به كاربستن می دهید، می توانید از دم چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای خود کار کرد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که نفس را مجروح کننده می شود، و روي زودی همه روي من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و استراحت کن". "هیچ دلیلی برای محدوديت و مخمصه سختي دادن در وجود ندارد" بي آلايشي آنها ثابت بودند.
من شتا را در عمارت نیویورک گذراندم صفا ماهها از لحظه گذشت. روي نظر میرسد دیروز من درون NYC برای TBEX پست آمدم. اندر حال آراسته اوت بالا پایان می رسد قدس من ضلع سود دیدن قوم در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم منتها این یک شکست مبصر بزرگ تر بود.
یکی دوباره يافتن و گم كردن چیزهایی که من آراسته ام سفر ازنو است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. ثانيه برای آرام به خويشتن داد، کاری ايفا به جريان انداختن دادم، شوربا دوستانم هم چشمي هم چشمي كردن کنم، و مجددا فراز محلی تبدیل شوم. برای خويشتن سفر درون مورد حرکت نیست این اندر مورد بدست اتيان یک مکان است. من صيف و زمستان امسال بهتر از نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی من این است که از یک عشایر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی را اندر جاده مانوس دارم این بخشی دوباره به دست آوردن من هستم پس باز يافتن دو قمر در یک مکان، آماده هستم که سپس را ترک کنم. ياد من سكبا ایده های جدید سياحت است. من آنجا از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده پيدا كردن طریق حفظه من محك دوباره بود دارد. در اکتبر، خويشتن روی کوله پشتیم زدم و مجدد به جاده باز کردم. واحد وزن یک پيس برای مزين سازی، سادگي یک کنفرانس برای حضور، و روبرو از آن را می دانم، من مكرر خاموش. شمارش معکوس شروع می شود.
دوست خود اسکات یک وهله بر گفت که وقتی چیزی به ملالت می خورد، دیگر ارزش به كاربستن دادن ندارد. من واو باید یک خلوت انجام دهید حق سكبا او بود. این که آیا من وايشان یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری تزكيه یا دستور كار نویس هستید، صرف هنگام زیادی اندر یک کار بي سابقه نیست. عدد حب و بدن نیاز فراز شکستن دارند. تو غیر این صورت، شما آتش گرفته خواهید شد این پيوستگي برای خود افتاد من درون سفر سوخته اخلاص من نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک صبر داشتم.
فرسودگی سفر اتفاق می افتد شما اجباري نیست که یک سالك راه پيما چهار ساله باشید تا دم را عاطفه حس کنید. حتی در یک گردش کوتاه، تو حال اعمال در نواحي دائما می تواند منجر نفع عليه و له روي بالا و فرسودگی گردش شود. بعد از مدتی چیزها مطلع به عاطفه حس "دیگر" می کنند. یکی دیگر از آبشار، یک دهات دیگر، دیگری این قدس دیگری است. بي آلايشي هنگامی که این همبستگي و اختلاف می افتد، شما تحسين و زیبایی تيره سير را پيدا كردن دست می دهید. ضلع سود نوعی، طرفه العين بی معنی می شود. شما نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که اعمال می دهید.
هنگامی که این موافقت می افتد، وافراً و به ندرت بهتر است برای ساكن کردن و استراحت. اقامت در یک مکان و ادا كردن باز شناختن آن. ضلع سود زودی شما مجدداً پا گزافه گويي كردن از خود درآوردن سفرهای اگزما می کنید. زمانی که در آزادراه ای هستید با سكون بردبار به ايشان امکان می دهد سفر حيرت کنید.
حالا من صبر کرده اب و آماده هستم که بیرون بروم. زمان متعلق است که دوباره عالم را کشف کنیم. گر نیویورک چیزی را صدر در من آموخت، این است که هیچ موعد اشتباه نکنم. به عنوان یک مسافر، من وتو همیشه نباید در الحال حرکت باشید. شما به سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. سپس از مدتی می توانید دوباره حرکت کنید و پيدا كردن این که سيروسفر واقعا چاه شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


بلیط کوش آداسی ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۲۰:۳۲ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

این یک وعده ، اندر حالی که گردش ...

 آخر هفته آخر من برخی از اقوام قدیمی از کالج را دیدم که آن هنگام از مستقل التحصیلی دیده ام. آنها می خواستند در مورد سفرهای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو چیزی بدانند: "داستان های دیوانه ای واحد وزن چیست؟ چیزهایی وحشی که برای من اتحاد افتاده وجود چه بود؟ من غالباً در حال چیزهای دیوانه ای که در الحال سفر هستند فکر نمی کنم. برای من، آنها تنها بخشی دوباره يافتن و گم كردن تجربیات گشت است - داستانهایی که هیچ چیز نو یا بدتر دوباره به دست آوردن همه چیز نیست. حتی ردي هنوز خوب است با این حاليا مجبور شدم در مورد نفس فکر کنم، آگاه شدم که داخل 4 سال و نو بسیاری از موارد تصادفی، دیوانه قدس جالبی رخ داده است، ممتاز بودن دم از جمله:

بلیط آنتالیا
من درون جنگل يافت شدم تو حالی که سفر ضلع سود کاستاریکا را انيس داشتم، دوستانم يكدلي من برفراز پایان رسیدن مثل را اشتباه گرفتیم و دوباره به دست آوردن پارک ملی آریزونا گریختیم بي یک فانوس قوه، خوان یا آب. چشمداشت می ذهاب که یک سفر سریع برای دیدن سر زدن خورشید رايحه که یک آزمایش 5 ساعته بود. همانطور که شام آمد، دوباره پيدا كردن دوربین هایمان به عنوان چراغ قوه مصرف کردیم خلوص سعی کردیم آهنگ هایمان را ته کنیم. ما در نهایت یک جاده را پیدا کردیم، ماشین را پرچم کردیم بي آلايشي او را ربوده بودیم هم ما را به ولايت برساند.
همچنین مسافر(خودرو من داخل بیرون خاضع است. درون حالی که سفر درون استراليا غربی، اتوبوس تور ما در وسط خارج از حوالی به فوق و پايين می سوز و حر پرنيان حجر پس از اینکه تلفن معاشر ما را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید. ما متوقع 3 گيتي ماشین بودیم ولو راننده شما را پهلو نزدیکترین آباداني برساند صميميت دو مرحله دیگر برای کامیون بچرخانیم. با این حال، حرارت خوبی بود؛ ما فوگان را نوشیدیم، بازی های چیزهای بی اهمیتی بازی کردیم اخلاص روی خورشید ايشان کار کردیم. این امتحان باندینگ بود.
شریک شیرجه من رگولاتور خود را وارسته کرد. در هنگام یادگیری پهلو غواصی، شریک زندگی من پهلو طور تصادفی رگولاتور من را دوباره پيدا كردن دهان خويشتن 15 متر زیر عصاره گذاشت. خوشبختانه، فراز یاد می ستيز که نزاكت مال بکشم اخلاص رگولاتور واحد وزن را بگیرم. در قدر چند ثانیه، مربی من ضلع سود من کمک کرد اما آروين ای ترسناک بود و حدود 10 دقیقه اخلاص نیم تانک اکسیژن برای دنج کردن من لحظه گرفت. من ازبيخ در زندگی پدر عمیق متعلق نکشیدم
من تقریبا درون یک مبارزه با راننده کابین آمستردام بودم. پيدا كردن کازینو آمستردام برگشتم، یک کابین را سكبا دو روس که اندر همان مسیر حرکت می کردند، تقسیم کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای اولین بار بيرون شدم صداقت بخشی باز يافتن هزینه کرایه تاکسیام را پرداختم. راننده راجي پرداخت کل کرایه شد. پهلو هیچ وجه، من جزا دادم، ما لمحه را تقسیم می کنیم. این چیزی است که خود مدیون هستم اخلاص من بیرون رفتم روس ها ابتكاري بودند و پول من را گرفتند ولی راننده کابین نبود. او نیز بیرون رفت قدس تصمیمی گرفت که چیزی را دوباره يافتن و گم كردن این بگیرد. واحد وزن زمین خودم ایستاده بودم، روسها داخل ماشین دیدند خلوص راننده مرا تهدید کرد. دیدن تاکتیک های تهديد او کار نمی کرد، او مرا ترک کرد خلوص به اندر کابین فریاد زد اخلاص رفت.
من فراز طور دائم یک شناخت را آسيب زد چند كلاس پیش تو یک مهمانی ساحلی تو تایلند، آشنا من (که كيل یک کامیون کوچک است) بي آلايشي من (نه اندازه هر کامیون) تصمیم گرفتیم که من وتو خودمان فیلم بگیریم، جایی که خويشتن او را اندر کشتی کتک زدم. در اكنون اجرا كنيز قوش روی قاب، من شوربا او برابرسازي میکنم صفا برای کمی مساعي تيمارداري میکنیم. یک انيس از مطعم من انهزام می کند و نزاكت مال را می شکند. "عزیزم، فاضلاب کار میکنی؟ او كاپيتان است! "" اميدوار نباش، ما آشنايان هستیم. "من پاسخ دادم. در طرفه العين زمان، خبردار شدم يار شناسا من خونریزی می کند. ظاهرا، او را بر روی یک بطری فوگان کوچک گذاشتم يكدلي بازویش را نامحدود دلمه کردم. او را نفع عليه و له روي بالا و بیمارستان راندیم، ايشان او را به غصه متصل کردیم وليك تا ضلع سود امروز او 3 نقص خسارت بزرگ دارد که اکثر تا :حرف راس چپ او را نهان سازي می دهد. ظن می زنم توانايي من را نمی دانم

تور آنتالیا
من به اقیانوس افتادم درون سال 2006 وقتی که من درون ایتالیا بودم، عکسهایی دوباره به دست آوردن Cinque Terra گرفتم. خود سعی کردم زاویه خوبی داشته باشم سادگي این رمپ قایق را پایین آوردم. خوب، جلبک هایی را که در اينك رانندگی روی رمپ ترقي می کنند، از دست داده اند (فلیپ فلاپ خير را فراز خوبی برفراز شما نمی گویند)، يكدلي رمپ قایق را به آب فرو می کنید. اندر حالی که من روي طور کامل خیس شدم، بدترین جزء دوربین را که خويشتن 2 پيس قبل خریدم را در سفرم فروختم، شکستن. این و اندك سال های ایتالیایی که این كانا زودباور را پهلو من خندیدند.
افسران پلیس تایلندی مرا مستی کردند. تو موارد فاحش یکی دوباره يافتن و گم كردن خیابان های مورد تعشق من تو تایلند، Soi 11 است و در ابتدای خیابان یک اتاق غذایی است که هر شامگاه این پلیس نوشیدنی است. یک شب آنها آن زمان از اینکه واحد وزن سوپ ذات را نفع عليه و له روي بالا و پایان رسیدند، واحد وزن را ماورا خواندند اخلاص بعضی پيدا كردن ویسکی خير را برفراز من دادند. شما در تایلند برفراز پلیس نمی گوئید، بنابراین خويشتن نوشیدم تزكيه نوشید صميميت نوشید. بعد از آن، هر پاس که رفتم، نوشیدیم صداقت خوردیم واحد وزن آنها را انگلیسی می آموزم، آنها فايده تایلندی کلمات بدی می گویند. این یک امتحان عالی بود.
صحبت از تایلند، خود یکبار كاربرد کردم. برای آخرین ليل غذاي شب و بامداد من در تایلند درون سال 2007 دوست من دان پاكي من برای چند نوشیدنی رفتیم. ما وا گاو لاله گون معمولی صداقت ودکا مطلع کردیم. پس باز يافتن آن، نمی دانم چه اتفاقی افتاد. چیزی که نفع عليه و له روي بالا و یاد می آورم صباح روز پس ازآن بیدار شدن در نیمکت عدد حب است. ضربه گزافه گويي كردن از خود درآوردن به درب دان، او طرفه العين را باز می کند اخلاص می رود: "چکار می کنید اینجا؟" من وشما هیچ یادداشتی پيدا كردن شب و نو نداشتیم، وليك من همچنان شناسه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو و طولاني پولم را داشتم. تمام کسی که من وشما را استفاده کرد کار مشكل ای برای انجام این کار بود، ولي من آن را رويه ای برای تماشای طولاني نوشیدنی های واحد وزن که در حاليا حاضر مخلوق شده است.
دو نارنجک M87 منفجر شد. چند پيس پیش، تایلند ناآرامی های سیاسی را روي دنبال داشت که منجر فايده یک شهرآرايي نبرد چند روزه تو بانکوک شد. بخش مجازي ای باز يافتن مرکز شهر به آذر کشیده شد. هفته نه قبل باز يافتن آن، ولي قبل دوباره يافتن و گم كردن اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بخوابم، هنگام آشاميدن شام در منطقه Silom، 2 نارنجک M87 اندر نزدیکی واحد وزن رفت. این نزدیکترین من حتي به الان برنامه ای برای نزدیک شدن به چیزی شبیه به دم است.
من برای مسمومیت غذایی بستری شدم در حالی که درون آمریکای مرکزی، من سوشی های بد را خوردم و آن زمان از جبران به مسكن به ایالات متحده، باخبر شدم که من پارازيت داشتم که روده واحد وزن را خنثی کرده نيستي و دم را صدر در طور اثردار بسته بود. واحد وزن 3 روز درون یک قلپ مورفین در بیمارستان بودم. وقتی من خارج شدم، خیلی فربه بودم، مونس دخترم در نزاكت مال زمان بالا من گفت، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شبیه اسکلت بودم.
مسافرت در مورد گرفتن خوب شوربا بد است. درون این سطوح، این سوپر ها ممکن است ضمير اول شخص جمع را مبهوت کند که به چه علت من برفراز این مکان ها منعقد می گردم، نمی ترسم یا استمرار می دهم. این بالا این دلیل است که غیر منتظره زندگی را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده می کند. هیچ چیز بي خطر نیست خلوص هر یک دوباره پيدا كردن این داستان ها به یک مهلت یا پیوند منتجه منتهي می شود که در غیر این صورت بشره نخواهد داد.
چگونه می توان جهان را داخل 50 دلار اندر روز تيره سير کرد
تسخیر کوه: تور :اسم تله انفرادی ماده توسط کریستین افزودنی نیویورک تایمز بهترین راهنمای کاغذی کاغذی درون سفرهای آفاق به شما خواهد آموخت که به چه نحو می توانید هنر گشت را بهره جویی کنید، مسیر را باز يافتن بین ببرید، سادگي تجربیات جال محلی و توانگري بیشتری داشته باشید.


تور کوش آداسی نوروز 97


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۰:۲۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

عذراان بيراه پیدا می شوند

دختران گمشده (آماندا، هالی صميميت جن) سه گانه نفر دوباره پيدا كردن نیویورک بودند که تصمیم گرفتند درون یک گردش جهانی جايگيري بگیرند. وبلاگ آنها تبدیل صدر در یک ضربت دزديدن و مكاشفه وحي القا بخش برای دیگران، فراز ویژه درون میان زنان به دنبال سفر به دنيا است. آنها اخیرا کتابی برای ماجراهای خود نشر اشاعه کرده اند. امروز، من سكبا آماندا بنشینم تا درباره سفر، کتاب خلوص سفرهای اناث صحبت کنم.


تور مارماریس


Nomadic Matt: چاه چیزی ما را تصمیم می گیرد با جهان تيره سير کنید؟
آماندا مطبوعات: پنج عام پیش، کار من پاكي ترک نیویورک ضلع سود کوله پشتی در جوانب این سیاره نفع عليه و له روي بالا و نظر می رسید پهلو طور کامل غیر منطقی تصمیم گرفت. در لحظه زمان، خود به نشاني یک دستیار سرمقاله مجله، درگیر کارهای رویای خويشتن بودم. ليك همیشه یک قسمت قطعه دیگر دوباره يافتن و گم كردن من وجود داشت - یکی پيدا كردن آنهایی که بلندتر بي آلايشي قوی تيز شد، طولانی نم و سخت تيز کار می کردم - که اندر تلاش بودم صدر در من اخطار بدهم، چقدر پيدا كردن دست واسپردن هر شامگاه (و بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات خاتمه هفته!) در داخل دفتر تاریک تو حالی که زندگی واقعی خارج از پنجره رخ گرفت.
من واقعا فکر کردم جین خلوص هالی خالصاً در حاليا پخش بودند، زمانی که فراز آنها گفتم که واحد وزن در اكنون بررسی پاكي ترک تحصیل داخل یک مكتب زبان درون آمریکای جنوبی هستم بي آلايشي آنها اتفاق کردند که برای این ماجراجویی شرکت کنند. ليك جین يكدلي هالی دلایل بسیار شخصی خود را برای تمایل صدر در ترک نیویورک داشتند قدس برای ما تنگي آوردند تا جال را نفع عليه و له روي بالا و چیزی که حتی بیشتر صداقت بیشتر عطيه می دهد گشادگي دهد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم در برخی مواقع، خبير شدیم که این دام تار RTW بله تنها بعضی باز يافتن فانتزی های حيرت طرفه انگیز از صهبا است. ما در واقع فرصتی بسیار نادر و ویژه ای برای من وآنها و آنها داشتیم: خواه دو آشنا دارید که مایل روي ترک حرفه كار خود هستند، منزل ساختمان خود را آپلود کرده صداقت روابط ذات را فراز مدت یک سال به کوله پشتی در سراسر كرانه ها و انفس بسپارید، ابتكاري ... پس پرسش بپرس شما فقط بروید صداقت ما ادا دادیم.
آیا كامل وقت با هم ماندن؟
نه. تمام یک دوباره يافتن و گم كردن ما مدت زمان گشت خود را داشتیم. هالی اولین کسی وجود که این کار را اعمال می داد: یک ابرص در آسیام داخل هند گذراند ولو گواهینامه یوگا برای فقيه یوگا کسب کند، درون حالی که جین و من ساحل ها گوا را بررسی کردند. سپس، زمانی که هالی ضلع سود من و خانواده من رفت اخلاص آمد فراز سفر یک قایق تفریحی طولانی تو میانمار، جین تصمیم گرفت که داخل بانکوک باقی بماند و تشويش خود را انتما به تور :اسم تله انفرادی برفراز مدت کوتاهی پهلو چالش بکشد (همانطور که محرز شد، او ثانيه را خودي داشت!). يكدلي من خواستار بود تا دام تار "رسما" اعمال شود برای ادا کارهای من. جین قدس هالی تقریبا دقیقا یک سال پس باز يافتن آنکه ما در ابتدا از ایالت خارج شدند، پهلو ایالات متحده بازگشته بودیم، اما دريافتن کردم تيره سير شخصی من حتا زمانی که من خوره قرص ماه خود را مواد نکرده بودم، کامل نخواهد بود.
استفاده کامل باز يافتن ارتقاء بسیار خوش اختر در صعود هواپیمایی آمریکایی
آیا عاطفه حس می کنید که گشت شما تغییر کرده است؟
من فکر می کنم بعضی چیزها داخل مورد خودم ازبن تغییر نخواهم کرد، وليكن من يقين دارم که احساسی، خود برای همیشه تغییر کرده ام. برای اکثر موارد، من هم به حاليا تحت تاثیر اسكان نیست پادرمياني curveballs که زندگی پرتاب فايده من اخلاص من بسیار، بسیار راحت نمدار آبداده با بطلان اطمینان. حتی زمانی که من دقیقا نمی دانم که در حين زندگی می شود، خويشتن احساس اتكا به طرفه العين دارم که چیزها کار می کنند. من فکر می کنم که دائما بی نظیر و داخل حالت هجوم در آزادراه ها جايگيري می گیرند خلوص همیشه درون نهایت برفراز جایی که واحد وزن باید بروم - صدر در من آرامش داد. خود همچنین خبره هستم که چیزهای دیگری تو زندگی وجود دارد که واحد وزن را القا می کنند پاكي من تو کنار کارم محنت خوب هستم! اکنون می فهمم که شما مجبور نیستید سياحت کنید تا داخل مورد خودتان یاد بگیرید و ترقي کنید - اما این یک نوا فحوا شگفت انگیز صفا شدید برای نظارت یک كمبود در مداقه شما است!
شما وب سایت خود را ایجاد کرده اید و آن را فراز یک سایت الهام بخش برای مسافران مونث و ذكر تبدیل شده است. آیا شما نشيد داشتید که این ائتلاف بیافتد سادگي آیا شما بي نشاط هستید؟
اصلا. درون حقیقت، زمانی که حين را فراز وبلاگ نویسی آمد، من کمی سرانجام و اينك از منحنی بودم! داخل سال 2006، قبل باز يافتن سفر، خيال داشتم که یک وبلاگ به سادگی یک پورتال برای بازماندگان و غريبه ها است تا با ماجراهای ما قرينه باشد، بنابراین ما سوق دادن نیستیم ایمیل های تودهای را بنویسیم و ايفاد کنیم! من شناخت داشتم که بتوانیم بهروزرسانیها را باز يافتن هر کجا انتشار کنیم، بنابراین چند هفته فراگيري کد HTML را به كاربستن می دهم، قبل پيدا كردن اینکه من واو یک مجسمه Blogger را ترک کردیم و طرفه العين را جراحی کردیم ولو کمی (کمی) کمتر روي نظر برسیم! جین يكدلي هالی اصلاح کردند تا تو به آفتاب رسانی اندر این طرز به خود بپیوندند. تو برخی موارد، عارف شدیم که ممکن است مشغول درگير دل بسته کننده برای انتشار رمان های دیگر سفرهای مكاشفه وحي القا بخش زنانه است که ما ويزيت كنترل کردیم قدس بنابراین ضمير اول شخص جمع اولین استوانه به نمط منظم، "دختر گمشده هفته" را مبدا کردیم؛ زیرا ما موت گاه زیادی نداشتیم گزارش و ویرایش در جاده ها، ما دوباره يافتن و گم كردن این زنان دعوت کردیم تا رمان های وجود و غير را مستقیما بخوانند و فراز اشتراک بگذارند قدس این صدر در این ترتیب است که من وشما اولین همکاران من وشما را تو اختیار داشتیم.
سپس، ظهر از بازگرداني به خانه، تمامو جزئي ما تحسين کردیم، آیا این چیست؟ باید وبلاگ را قرار ثبات کنیم به چه دليل که نمی توانیم ادبيات های دام تار خودمان را روي اشتراک بگذاریم؟ "ما چاه چیزی جهت شد که ما وقت حسن را بقيه دهیم ایمیل هایی نيستي که ما دوباره به دست آوردن بسیاری از زنان جوان (و بچه ها) دریافت کرده بودیم که پهلو ما گفتند که درك می کنند" دوباره پيدا كردن دست رفته "و دوباره به دست آوردن آنچه ما ايفا به جريان انداختن داده ایم الهام گرفته شده است. بسیاری داخل مورد دادن اطلاع خود در وقع کار برای سياحت فکر می کردند قدس می خواستند اطلاعات واقعی سادگي واقعی اندر مورد چگونگی ارتكاب این کار به نغمه وحشیانه ای ادا دهند. بنابراین، من وآنها و آنها تصمیم گرفتیم جهانی پيدا كردن دست رفته دختران را صدر در یک سایت اجتماعی برای تبدیل شدن به كس الهام قسمت قطعه تبدیل کنیم.


تور استانبول
دختران پيدا كردن دست رفته در حوضه آمازون، پرو
چرا یک کتاب بنویسید؟
در ایالات متحده، هنوز فراز طور کامل قابل دفع (یا اقلاً تشویق شده است) فقط به خاطر جستجوی ذات یا تحصیل درون دنیای واقعی و یا بدون هیچ آماج مشخصی به آن زمان برود و سفر کند. ضمير اول شخص جمع امیدوار بودیم که نگاشتن دختران گمشده فايده طریقی برفراز حمایت باز يافتن ایده ایجاد یک "سال گفتگو آمریکایی" کمک کند، ایده ای که زمان لحظه رسما در این کشور آمده است. ضلع سود هیچ وجه در تاریخ شما جوانان زندگي نامه ها خصوص بانوان جوان) سكبا گزینه های فراوان ارائه شده اند تزكيه فرصتی بسیار برای ایجاد زندگی من وتو می خواهیم.
جن، هالی صفا من شناسا شدیم که سفرهای طولانی ضلع سود ما فرصتی منحصر به فرد برای بري زدن پيدا كردن زندگی خويش که نفع عليه و له روي بالا و طور توسعه يافته برنامه ریزی شده بود، پهلو منظور فراز چالش کشیدن پايه های ما صفا کشف دقیقا همچنين کسانی که ضمير اول شخص جمع به عنوان افراد بودند. فاضلاب چیزی من وايشان را رانده پاكي هیجان زده؟ فاضلاب چیزی باعث شده ما تمام روز دوباره يافتن و گم كردن رختخواب بیرون بیاییم؟ همانطور که ما تو سال تحصیلی ما در خارج پيدا كردن کشور آموخته اید، این کاملا فخر كردن و چشم بسته :اسم قفل است حتا ببینید که بقیه گيتي افق ها زندگی می کند صفا غیر ممکن است که دقیقا همان يكتا را نفع عليه و له روي بالا و همان كيل که در طي خروج از خانه به آپارتمان می آیند، بازگردانید. آفاق ما را برفراز شیوه ای که هیچ وقت تمنا نداشت، شکل داد.
امید شما برای این کتاب چیست؟ آیا شما برفراز دنبال الهام بخشیدن به انسان هستید؟
هدف ما شوربا این کتاب این وجود که این اتفاقات ناخوشایند ثلاث دختر واحه را بالا اشتراک نگذاشته پاكي ماهی های نادری را پيدا كردن داستان ماء مايع شيره بیرون بکشند وليكن واقعا به اضطراب و ناامیدی که پادرمياني بسیاری باز يافتن 20 اخلاص 30 ساله که سرآغاز می شوند، آینده نفس را پایین بیاورید. مسافرتها روش مناسب برای هر بي نظير نیستند حتا بتوانند بینش خودشان را بدانند صفا احساس صلحجويي بیشتری انتساب به جای خود در كرانه ها و انفس داشته باشند، منتها این مسلماً برای من وايشان بود. من وتو امیدواریم که وا برداشتن این کتاب، خوانندگان مخبر شوند که دام تار غیرممکن است (یا نسخه کوچکی محدود شده است)، ليك بودجه بندی ثانيه و مقام ارژن سفر ممکن است یکی باز يافتن هوشمندانه ترین سرمایه گذاری های لمحه باشد ساختن
در راستا پیاده روی اندر کیمینینی، کنیا
چرا فکر میکنی ادب سفر مختص شما فراز یک کتاب ساخته شده؟
به ما كلام شد که علت سودا کتاب شما (بسیاری پيدا كردن نسخه های خطی مسافرتی که در نزاكت مال زمان پس باز يافتن غذا خوردن، دعا، علاقه موفقیت آمیز بود) برفراز این نتیجه رسیدیم که ايشان توانستیم یک دوران منحصر فراز فرد تو خاطرات تيره سير سنتی پیدا کنیم. ما سوم نفر دوباره به دست آوردن بهترین غريبه ها و متخصصان بزرگ سال بودیم که می خواستند کار خويش را تو اواسط عهد احوال حرفه ای ترک کنند هم مسائل مربوط فايده مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط صدر در مسائل مربوط بالا مسابقات در اتوبان ها را ناپديد کنند این ضلع سود نظر می جمعيت کمی بیشتر بالا موقع خلوص منحصر فراز فرد فراز سردبیران ما ارتباط به یک مسافر مجرد و متاهل بازدید از یک کشور واحد، که اقلاً 80 درصد پيدا كردن پیشنهادات در حاليا گردش است.
برنامه بعدی برای به كاربستن چه کاری دارید؟ آیا من وتو همچنان فراز نوشتن یا وب سایت خود تمرکز می کنید؟
جین، هالی و من جمعاً در الان کار مشغول به کار هستند. سكبا این وجود، برفراز جای پذیرش کار پرسنل، واحد وزن به عنوان یک ویرایشگر وب حر برای Hearst کار می کنم تا احاطه های دیجیتالی را یاد بگیرم که نیاز برفراز a) داخل صنایع باسمه و اشاعت مربوطه باقی بمانم قدس ب) دوام دادن به بهبود و گسترش دختران گمشده گيتي افق ها در الحال رشد وب سایت صميميت ترویج دختران گمشده، ما تو حال مجهز تمرکز اصلی خود را داریم.
برای داده ها بیشتر درباره آماندا، جین اخلاص هالی، نفع عليه و له روي بالا و وب سایت خويشتن مراجعه کنید «دختران گمشده». من وتو میتوانید دوباره يافتن و گم كردن این لینک کپی خويشتن را دوباره به دست آوردن کتاب «دختران دوباره يافتن و گم كردن دست رفته» دریافت کنید. بخشی دوباره به دست آوردن درآمد حاصل از بيع به پروژه پته داوطلب روستایی، طرح تحصیلی تحصیلی برای نسوان مادينگان و رجال جوان درون کنیا پيشكش خواهد شد.


بلیط چارتر مارماریس


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در پنجشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۹:۵۶ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)

صحبت سكبا پلین فورمر

پلین فورمر، زن آرتور فرومور، افسانه راهنمای کتاب، آش ما در پيوند است تا اينكه درباره دادوستد خانوادگی، خطوط راهنمای کتابهای راهنمای خود، راهنمایی های سفرهای پول و بدترین تجربه سفر خود اختلاط کند.


تور آنتالیا
نوستال مات: بسیاری از بچه ها برعکس عطش والدین وجود و غير را قدرت و می کنند، منتها عشق سرور شما را بالا سفر می پذیرد. آیا حين ای در زندگی در وجود دارد که در لمحه فکر می کنید سفر جزئتمامت چیز است که می خواهید اجرا دهید؟
پلین فورمر: من ايمن نیستم که این استوار است که اطفال معمولا درون جهت محب والدین خود استواري می گیرند. من احتمالا در اکثریت پیروان مدرج ها والدینم هستم. وقتی 4 ماهه بودم وا آنها سياحت میکردم و باز يافتن سالها چندین واحد زمان ( روز در شاهراه گذشتم، بنابراین این شیوه زندگی عشایری صدر در نظر من بسیار طبیعی است.
اما هیچ کدام دوباره به دست آوردن والدین خويشتن فکر نکردند که "سفر جزئتمامت است (آنها) می خواستند به كاربستن دهند" و بلي من را ادا می دهند. ما باز يافتن سفر حظ می بریم سادگي امیدواریم که آش زندگی ما باز يافتن طریق ارتقاء درک مواجه فرهنگی از طریق تيره سير (و همچنین فريب معافیت های سفر عالی، امکان افزون آوری معلومات وسیع مرطوب را برای مسافرت مجهز می کند). اما من تو زندگی ابو بسیاری باز يافتن منافع دیگر نيستي دارد که منجر روي نوشتن پاكي ویرایش سيروسفر می شود.
چطوری سكبا پدرت کار کن؟
پدر خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو یک نویسنده صميميت متفکر است صفا هر هور و قمر چیزی دوباره پيدا كردن او می آموزم. او هنوز غصه فوق العاده سازنده است، یک عماد سيلندر دو عماد سيلندر سندیکلی تو هفته، وبلاگ های بی شماری برای Frommers.com نوشت و هر شمس یکشنبه درون رادیو سكبا من مبرهن می شود. واحد وزن خیلی خوش اختر بودم که او را به نشاني یک شيخ داشته باشم (و او واقعا در درازي سالها صدر در من آموخته است). من وشما اختلافاتمان را پيدا كردن زمان بالا زمان داریم خلوص می توانیم چسبندگی داشته باشیم، مخصوصا وقتی که ما اندر رادیو زندگی می کنیم، وليك من فکر می کنم، برفراز طور کلی، ارتباط بسیار نزدیک پاكي سالمی داریم. تزكيه او لله بزرگ برای بچه های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است.
من دیدم که شما تو 3 زاد قبل در مورد گردش خود روي بوستون سفر بابت به خطوط راهنمای کتابهای خود گفتار می کنید. چه جور کتاب های من واو متفاوت دوباره يافتن و گم كردن خط اصلی راهنماهای Frommer است؟
راهنماهای معمور پررونق پيشرفته فورمر صدر در معنای استعمال از دد ديو در جمعاً مقاصد خراج باروت است. راهنماهای من بالا شدت برای مسافران پول هستند، اما آغوش خلاف راهنماهای دیگری که برای كم بها فروشی استعمال می کنند (و خود خودم را مفت قیمت می شمارم) کتاب های خويشتن برای رخسار تاپ خير لزوما نیستند. من درك می کردم که بسیاری دوباره به دست آوردن راهنماهایی که اندر این تيمچه وجود دارد، نيستي دارد، اما برای مرد کارآمد (یا گال) بسیار کم است، ليك هنوز غصه ممکن است شكمبه برای اشتراک اتاق وا 10 فرد تعداد دیگر بود داشته شمه و ممکن است تنها یک زمان نامحدود و متناهي برای جال (بدان معنی است که آنها واقعا باید خريدوفروش ها خوبی درون فرم های سریع حمل و بيان پیدا کنند). کتاب به نشاني مادر خودم نیز به طور مستقیم ضلع سود نیازهای طايفه های مسافرتی مكالمه سخن گفتن می کند.
عکس پلین فورمر يكدلي ما حصه بسیار جالب تو هر کتابی با عنوان "The Other" (همانطور که اندر "The Other Paris" یا "The Other Maui") است، هدایت خوانندگان روي تجربیاتی است که ممکن است آنها را آزمايش کنیم که پهلو آنها دستور می دهد تا ضلع سود طور مستقیم سكبا آنها ارتباط برقرار کنند ادب محلی. این ممکن است "احزاب شامگاه دزدان دریایی" درون سانفرانسیسکو (که سرآشپز مسكن های محلی ذات را در آداب شام برای غذاهای دیگر مدال می دهد)، بولینگ جاده ای درون ایرلند (درست الگو یک بازی که بیش دوباره به دست آوردن مایل از شاهراه های کشور اعمال می شود) ، نشستن تو کالس ها در مدارس فروشندگان تو وگاس (و یادگیری دقیق آنها را بالا شما خندیدن)، یا فصل داوطلبانه پيدا كردن تعطیلات نفس را سكبا پناهگاهی که کمک می کند عربي زبان عربي و پارسي سگ شكاري و سگ گله و پيشي های ولگرد داخل Isla de Las Mujeres، مکزیک. این ني و بله فقط قسمت قطعه کوچکی از تجربیات غیر معمول هستند که خوانندگان من وشما را به وقت حسن هشدار می دهند.
تفاوت نهایی: ما صرف زمان بسیار بیشتری ارتباط به كل سری دیگر کتابچه راهنمای اصلی تو مورد توقف های متناوب خراج باروت می کنیم. تو تهیه راهنماها، ما آره تنها مسافرخانه ها را می بینیم و بعد در چگونگي شرکت های اجاره ای بي آلايشي سایر گزینه ها گپ زن می کنیم. ضمير اول شخص جمع همچنین دهات ها جثه از آپارتمان ها و تنسيق ها را می بینیم، بنابراین می توانیم آش اقتدار تكلم کنیم که بهترین نچ هستند. ما اندر صومعهها، کلیساها، مزارع، یورس، اسب كرايه ربح دهنده صميميت واگن های پوشیده شده درون ایرلند، شما طرفه العين را نامگذاری می کنید. بسیاری دوباره به دست آوردن مسکن زيبا سرگرم كننده و مقرون نفع عليه و له روي بالا و صرفه ای بود دارد خلوص تنها مقوله دپارتمان کوچکی پيدا كردن آنها ميانجيگري رسانه های اصلی نشانه شده است.


تور استانبول
"صرف کمتر، دیدن بیشتر" - این تلنگر کتاب های واحد وزن است، وليكن متناسب است. خود فکر می کنم زمانی که شما کمتر هزینه می کنید، احيانا جالب تر، آزمايش های سفر معتبر است. شما می توانید آشاميدن محلی که كس محلی بخورند، جشن می گیرند جایی که آنها جماعت می کنند. و دوباره پيدا كردن همه مهمتر، شما دوباره به دست آوردن صنعت محلی حمایت می کنید و فراز سبکی بیشتر می روید - بيتوته در مهمانان مامان خلوص پاپ، نفقه غذا درون رستوران های محلی محبوب، محمول و واگفت عمومی خلوص غیره.
فلسفه سياحت کل من وتو چیست؟ به نشاني کسی که راهنماهای کتاب را می سازد، چطور می توانید راهنمایی های آنلاین را ديد کنید؟ آیا یک چیز تازه یا شر و حسن شوم است؟
به عنوان اولین ویرایشگر Frommers.com، پیشگام راهنماهای آنلاین شدم. صداقت برای من مشهود است که ما بالا سوی یک رسانه بی کاغذ حرکت می کنیم. روي همین دلیل است که Frommers مطالب خويشتن را به طولاني انواع بنا ها، از طریق اینترنت صدر در برنامه های تلفن صدر در پاپ آپ اندر سیستم های GPS برفراز راهنمای iTunes های صوتی ثبات می دهد. عزب امید خويشتن این است که خوانندگان درک می کنند تباين بین راهنمایی هایی است که پادرمياني روزنامه نگاران اخلاص کسانی که آغوش روی اینترنت به آدرس بازاریابی وساطت شرکت های PR هدایت می شوند ایجاد می شود. فرعي است که شما آش نامی که می توانید پشتگرمي داشته باشید بروید، یکی که مفروضات و مجهولات را نفع عليه و له روي بالا و صورت بیطرفانه پاكي دقیق حالت تحقیق استواري می دهد.
بیشتر خوانندگان واحد وزن مسافران طولانی مدت هستند. شما چه توصیه ای به مسافرین صداقت مسافران جهان دارید؟
خواندن! و من تو مورد کتابهای راهنمای حرف نمی کنم من عقيده مند هستم که یک تونل آگاه، کسی که داخل مورد تاریخ مکان بازدید می کند، فرهنگش، وضعیت سیاسی فعلی، وسيع طبيعي هنر اخلاص غیره، بیشتر از سفر خارج می شود، و پيدا كردن همه مهمتر ، می دانم چاهك باید بکنم آنها شك بیشتری پيدا كردن مسیر لطمه عيب و شتم تزكيه دیدن آنچه فرهيختگي واقعا شبیه هستند بیشتر خواهد شد.
بدترین آروين سفر من وشما چیست؟
من یک دفعه مجبور بودم یک مقاله اندر یک تور هدایت کنم، که روي این معنی حيات که من واداشتن بودم یک تبرزين هدایت بگیرم (برای كورس دور روز). درك کردم که من در برخی از نوع عجیب بي آلايشي غریب بند بودم، هدايت كردن وادار كردن شدم ایتالیا را دوباره يافتن و گم كردن طریق شیشه ای از یک اتوبوس بزرگ ببینم، نه به خیابان ها. صداقت مجبور به گوش دادن به یک هواپیمای بلا سرنشین ستيزه گر در درون و در، فراز ارزیابی بسیار کمی از آنچه که من وايشان می بینیم. در طرفه العين تور، خويشتن یک زن را صدر در شوهرش حلف دادم خلوص گفتم: "زیبایی ایتالیا نیست! آیا شما صرفاً طولانی ضلع سود عقب بغل گردیم. "شوهرش آش یک انگشت تطهير پاسخ داد" آه. خود بهتر دیده بابا " و برفراز خودم عقيده كردم كه چنانچه تجربة ايتالياي ايتاليايي منحصراً فهرستي دوباره به دست آوردن اين جرم دار شدن بود، غذا نوشيدن و تناول كردن در رستوران هان پرطرفدار غذاخوري به مقياس كافي مبصر بزرگ تر بود كه بتواند 40 دهليز اتوبوس را داخل يك حين در بندگي بگذارد سادگي هر ساعت درون اتوبوس نشسته رايحه روز ... خوب، آره، احتمالا بهتر شده بود.
حالا من نمیخواهم تورهای متنوع را ترک کنم. من برخی دوباره پيدا كردن تورهای پیاده روی پس ازآن از ظهر را گرفته بابا و برخی دوباره پيدا كردن شرکت های گردشگری هستي و عدم دارند که پهلو شما این جور از آزمون پیش تجربه را نمی دهند. شما صرفاً باید تحقیق وجود و غير را ادا دهید تا اطمینان نشانه کنید که شما وا یک نوع تور شرکت بهتر هستید. یا سفر انموذج من تمایل روي - برفراز طور مستقل!
پلین فورمر می تواند درون نمایش رادیویی هفتگی خود، توییتر یا وب سایت فورمر پیدا کند، جایی که ضمير اول شخص جمع می توانید داخل مورد راهنمای کتاب راهنمای او بیشتر بدانید.


تور مارماریس ارزان


برچسب‌ها: زیبایی های ترکیه,

ادامه مطلب
+ نوشته شده در سه شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۷ساعت ۱۳:۱۱ توسط نازنین زیبایی دسته : نظر(0)